POLITIE RAPPORT 21'° SP organiseert eerste Festival Nieuw Geluid Verrassend Schiedam in brochure-vorm MaasposT Radio Rijnmond Crypto nu elke week in Maasstad weekbladen Derde editie in Tapperij Het Weeshuis Expositie Darten tegen the Viking en de verschrikkelijke Tripod Amivedi Harpe Davids The Rock Oorsmeer Spelen 3- Leerlingen maken kennis met sport Info-markt over geld ROTTERDAM - Lezers vinden vanaf deze week in Maasstad weekbladen de Radio Rijnmond Crypto waarmee fantastische prij- zen te winnen zijn. Het Crypto-diagram kan worden opgelost door op iedere werkdag tussen 09.00 uur en 10.00 uur te luisteren naar het programma van Yvonne Keely op Radio Rijnmond (93,4 FM) waarin een om- schrijving van deze crypto wordt behandeld. De overi- ge vijf oplossingen moet men zelf vinden en door het crypto op te lossen en op te sturen maakt men kans op de week en hoofdprijzen. Spelregels Video MP# smm* Mannen aangehouden voor diefstallen Procesverbaal voor schennispleger Politie zoekt getuigen mishandeling Werknemer fruitbedrijf beroofd Beroving in Hoogstraat Man met schotwond Drie mensen aangehouden met soft drugs CONTACTLENZEN Woensdag 16 april 1997 MAASPOST SCHIEDAM XQ 53 SCHIEDAM - Amivedi regi- streert gevonden en vermis- te dieren en brengt vinder en eigenaar met elkaar in contact. Telefonische infor- matie over onderstaande dieren is te verkrijgen op 4711857. Vermist 30-03: Kater gecastreerd, zwart/wit, zwarte bovenkant, witte bef. buik, voetjes 6 jr. 02-04: Cyperse kater gecas treerd, witte voetjes en bef. diepliggende ogen. 17jaar. 04-04: Zwart witte poes, witte borst, voor sokken, achter zwarte tenen, groene ogen, witte buik. 06-04: Donkere cyperse kater gecast. buit wit, voor sokken, achter kousen, twee jaar, ge- ruit bandje en koker. 25-3: Cyperse ongecastreerde kater onder kin wit 'Mickey'. 04-04: Sooit lapjeskat witte puntstaart vier witte poten kin tot buik creme, bruin grijze bovenkant. Gevonden 02-04: Cyperse donkere kater, gecastreerd, vijf jaar. 05-04: Rotbweiler reu, gecas treerd, Tatouage, slipketting en touw. 08-04: Cyperse poes met rode vlekken en witte bef en witte voetjes en wit gezicht. SCHIEDAM - Het jaarlijks terugkerende concert van muziekvereniging Harpe Davids wordt dit jaar uitge- voerd door het harmonieor- kest, de drumfanfare, het B- orkest en de majoretten- groepen, The yellow rain bows' van de vereniging. Af- wisseiend zullen deze afde- lingen van Harpe Davids di verse optredens verzorgen. De muziek varieert van het iicht klassieke J)ie Leichte Cavalerie' van F. von Suppe tot hedendaagse hits van Queen. De twirlteams pre- senteren zich met een show op muziek van de film 'Pocahontas'. Het jaarcon- cert vindt plaats op zaterdag 19 april 1997 In de Margrie- thal. De toegang is fl. 12,50. De zaal is open om 19.30 uur. Kaarten zijn op de avond aan de zaal verkrijg- baar of te bestellen via num- mer 4715959 of 2730721. SCHIEDAM - In het Film- huis Schiedam wordt vrij- dag 18 en 19 april de film 'The Rock' gedraaid van re- gisseur Michael Bay. In deze 'blockbuster' van afgelopen zomer trekken Sean Con- nery - die eigenlijk gewoon de onde James Bond speelt - en Nicolas Cage (als sympa- thieke Beatles-fan) samen ten strijde tegen een muiten- de generaal. Het Filmhuis Schiedam is gevestigd in ge- bouw de Teerstoof en is te vinden aan de Nieuwstraat 12. Aanvang van de film is 21.30 uur op vrijdagavond en 20.30 uur op zaterdag- avond. Toegang is fl. 7,-. Kaarten kunnen worden ge- reserveerd via de Schiedam- se Theaterkassa, tel. 4269563. SCHIEDAM - Marc Bien is een jonge, getalenteerde zanger/gitarist. Vooral zijn warme stemgeluid zal menig muziekliefhebber beroeren. Oorspronkelijk begonnen in de jazz en fusion, brengt hij nu ook de mnziekstromin- gen blues, soul en ftink ten gehore. Donderdagavond 17 april brengt hij in Oorsmeer een primeur: zijn eerste so- lo-optreden. Oorsmeer kan besluisterd worden op don- derdag 17 april in het Po dium Caf6 aan de Lange Haven 28 in Schiedam. SCHIEDAM - In Schiedam- Oost heeft de werkgroep Schiedam-Oost Gezond zich een aantal jaren ingezet voor aktiviteiten en maatre- gelen rondom gezondheid. Hoewel de werkgroep in principe is opgeheven heeft een aantal kleinere werk- groepjes besloten de werk- zaamheden voort te zetten. E6n werkgroep heeft zich de laatste tijd speciaal bezigge- houden met de ontwikkeling van een projekt rondom spelen. Dit projekt zai vanaf 14 april in heel de wjjk aan de orde worden gesteld. Het projekt gaat die dag van start met het oplaten van honderden ballonnen door kinderen van 2 tot en met 12 jaar. Daarna zal het projekt verder worden uitgediept tijdens de sportdagen die voor de groepen zeven van de basisscholen worden ge- organiseerd, de aktiviteiten van Jeugdland, spelmidda- gen in de buurthuizen en tij dens voorlichtingsbijeen- komsten. Yvonne Keeley heeft haar stek gevonden bij Radio Rijnmond Yvonne Keeley, onder meer ex- Star Sister en hitzangeres, presen- teert sinds een jaar het Radio Rijnmond Crypto in haar popu late ochtendprogramma. Het ra- diospelletje mag zich verheugen in een vaste schare luisteraars die elke ochtend aan de radio ge- kluisterd zit. Yvonne Keeley heeft haar stek gevonden bij Radio Rijnmond en presenteert met duidelijk veel plezier haar programma waarin het Nederlands produkt ruim- schoots aan bod komt. De nu ex- zangeres deed bij zenders als Ca ble One en Holland FM de nodige radio-ervaring op en was enige tijd vaste presentatrice bij Stads TV. Yvonne heeft beslist geen heimwee naar de dagen dat ze als zangeres de ene na de andere hit scoorde. „Ik heb als zangeres een fantastische tijd gehad maar ik had op een gegeven moment alle studio's en zalen in Nederland wel gezien. Ik heb mij glorietijd gehad en ik was niet van plan nog jarenlang te proberen dat succes Yvonne Keeley, de presentatrice van het Radio Crypto, een van de populairste programma's van Radio Rijnmond. te overtreffen. Ik zocht een ande re uitdaging en die heb ik gevon den in de presentatie van radio- programma's. Ik heb me voorge- nomen om in mijn leven alleen nog maar leuke dingen te doen en dat gaat me eigenlijk prima af aldus de goedlachse Yvonne Keeley. De presentatrice heeft veel be- wondering voor de vaste deelne- mers aan het Radio Crypto die telkens weer de best wel pittige cryptische omschrijving weten te achterhalen. „Ik ben zelf niet echt een ster in het oplossen van cryp- togrammen", bekent Yvonne Keeley. In deze Maasstad weekbladen is het crypto-diagram opgenomen waarmee men vanaf maandag 14 april tot en met vrijdag 18 april (week 16) tijdens de uitzendingen van Yvonne Keeley vijf van de tien omschrijvingen kan krijgen. De overige vijf moeten op eigen kracht worden gevonden. Lezers van Maasstad weekbladen kun nen het crypto oplossen en de bon met de oplossingen opsturen naar Radio Rijnmond. De bon moet uiterlijk 23 april (week 17) bin- nen zijn. Op de maandag van week 17 maakt Yvonne Keeley de laatste oplossing bekend van de crypto van week 16. Dagelijks wordt door Radio Rijn mond naar het 06-300410 num- mer gebeld en wordt een aantal potentiele dagwinnaars met het goede antwoord geselecteerd. Ie dere week wordt uit de stapel bonnen een bon blind getrokken om de weekwinnaar te bepalen. De weekwinnaar wordt op vrij dag (twee dagen na de sluitings- datum van het insturen) live in de uitzending van Yvonne Keeley gehaald en met hem/haar worden de vijf oplossingen besproken die niet in de week ervoor behandeld zijn. Deze weekwinnaar wordt in de eerstvolgende uitgave van Maasstad weekbladen gepubli- ceerd. Dus: in week C staat het diagram voor week D met de pu- blicatie van de weekwinnaar van week A. Het lijkt ingewikkeld maar via de crypto-bon wordt het al snel dui delijk. Veel succes! De Bolle Bozen Quiz dendert maar door SCHIEDAM - Nadat er vorig jaar in Tapperij Het Weeshuis een Trivial Pursuit competitie was gehouden, waarbij opviel dat het publiek zich nauwelijk kon inhouden om de antwoorden voor te zeggen, kwam een nieuw idee op. Peter Hagendoorn en Rob van der Gaag zetten een quiz in elkaar waaraan iedereen kon meedoen, in plaats van al leen passief toe te kijken. De Bol le Bozen Quiz was geboren. Zon- dag 13 april beleefden de vaste stamgasten van Tapperij Het Weeshuis alweer de derde editie. Het idee kwam tot stand na een be- zoek aan een Engelse pub, alleen besloten Hagendoorn en Van der Gaag het niveau een stuk hoger te leggen. Ze bedachten vijf nieuwe categorieen en de daarbij behoren- de vragen. De eerste editie was meteen een groot succes met meer dan veertig deelnemers die gratis aan de quiz konden meedoen. Na het succes van de eerste aflevering ging het Weeshuis meteen aan de slag om de formule uit te breiden. De foto's die de vragen inleidden in de eerste vragenreeks werden ingewisseld voor geluidsfragmen- ten. De tweede aflevering was zo mogelijk een nog groter succes en het aantal deelnemers was uitge- groeid tot zestig man. Het voorlopig hoogtepunt van de Bolle Bozen Quiz werd zondag 13 april bereikt met het gebruik van videofragmenten. De vragen van twee categorieen werden zo geheel geillustreerd met beeldmateriaal dat op vier grote tv-schermen werd uitgezonden. En vanwege het gro te aantal van tachtig deelnemers besloten Hagendoorn en Van der Gaag uit te wijken naar partycenter De Brandersketel. „De vragen zijn zo opgesteld dat niemand meteen kan zeggen: o dat is een makkie. Maar het moeten ook geen Twee yttw-v-' -A 13 jnwUUi&tff szo IX-J* K*i- yvr""'F - f0.P„rwc;« -J st IF-Wist Dak e.^KS". NIC.K-10KE. b L_ nsmio -wMP S 7, Herm tt tMNcs 8 i- jotw-ssny il "Swwo-G.oi.t*' ill? J3 >6 wtvmy 1 18 Z3 .'V.Zc uu, nmy 7 1013 5 at rw 8 n t> 10 fi Gepiekerd en gepeigerd werd er tijdens de Bolle Bozen Quiz, maar iedereen scheen het heerlijk te vinden. Foto Roger van der Kraan/WDB voor Twaalf vragen zijn, zodat de mensen meteen denken dat ze geen kans maken. De vragen moeten er- gens zitten tussen het niveau van Trivial Pursuit en Twee voor Twaalf', legt Peter Hagendoorn uit. De vragen waren onderver- deeld in vijf categorieen: biologie, rechtswetenschappen, film, actu- aliteit en wereldgeschiedenis van de afgelopen dertig jaar, allemaal verzonnen door Rob van der Gaag. Een wandelende encyclopedie, volgens Hagendoorn. Elke catego- rie bestond uit tien vragen, waarna een tussenstand volgde. „De sfeer was optimaal", zegt Hagendoorn, „en de spanning liep hoog op." Het team Rico en Helmut werd uit- eindelijk uitgeroepen tot winnaar. Ze verkregen hiermee, naast de eeuwige roem, ook een wisselbe- ker in handen die in oktober weer moet worden verdedigd. Er wer den ook troostprijzen uitgedeeld. Een verklaring voor het succes van de Bollen Bozen Quiz kan Hagen doorn wel leveren. „Dat ligt aan de aanleg van het cafe. Het is geen suf cafe en onze vaste klanten zijn bij- na allemaal hoog geschoold en breed ontwikkeld." De wat oudere klanten waren bij de categorie we reldgeschiedenis van de afgelopen dertig jaar toch wel wat in het voordeel. De organisatoren toon- den een oud fragment van de trein- tramp in Schiedam in 1976. Ver- volgens werd aan de deelnemers gevraagd naar de plaats waar in 1962 ook een grote treinramp plaatsvond. Mensen in de leeftijd van twintig tot dertig jaar hadden heel wat meer moeite nodig om tot het goede antwoord Harmelen te komen. Dat gold ook voor het in terview dat Den Uyl in 1973 gaf na aanleiding van de oliecrisis. „Als je achtentwintig jaar bent, dan heb je de oliecrisis niet bewust meege- maakt", zegt Van der Gaag, „en dan zijn de wat oudere deelnemers natuurlijk in het voordeel." Ook de biologievragen waren van een niet kinderachtig niveau met door- denkertjes over de evolutietheoerie van Darwin, de erfelijkheidsleer van Gregor Mendel en de ontdek- kingen van Pavlov. De actualiteit ging in op het voorpaginanieuws van de afgelopen twee maanden, met daarin een hoofdrol voor Anja Drie, de eerste BSE-koe in Neder land. Het einde van de Bolle Bozen Quiz is volgens de organisatoren Peter Hagendoorn en Rob van der Gaag nog lang niet in zicht. In ie- der geval hebben de stamgasten van Tapperij Het Weeshuis nog de hele zomer om zich op de volgen- de aflevering in oktober voor te be- reiden. JALMAR TEUNISSEN SCHIEDAM - Popcorn, zon- nekleppen, ballonnen en steen- goeie muziek, daarmee wordt het centrum zaterdag 19 april allemaal gevuld. Al deze attributen worden door de SP uit de kast gehaald voor het Festival Nieuw Geluid, dat de partij deze dag voor de allereerste keer organiseert. De Socialistische Partij vindt dat er in Schiedam meer geluisterd moet worden naar gewone mensen en met name ook meer naar jongeren. Om te achterhalen wat er gedaan moet worden om van Schiedam een van de meest aantrekkelijke steden van Nederland te maken, schreef de partij een Nieuw Geluid Enquete uit, waaraan iedereen tij dens het festival mee kan doen op het Unieplein. Op het verhoogde plateau aan de Koemarkt worden vanaf 11.00 uur spelletjes voor de allerkleinsten georganiseerd. Voor de zij-ingang van de Nieuwe Pas sage zullen diverse marktkraam- pjes te vinden zijn. Men kan hier terecht voor vragen over huurwo- ningen, uitkeringen en het aktieco- mite Euro Nee. Maar de dag draait toch vooral om de muziek. Vanaf 11.00 uur wordt er al muziek ge draaid op het Unieplein en om 13.00 uur begint al het eerste op- treden van het Nieuw Geluid Festi val, dat van de band Tatafix. Een uur later treedt Playground op, een vijfmansformatei die onlangs de cd Lets Play uitbracht. Vanaf 15.00 uur speelt de popschoolband Din- ges Betaalt het plein plat, waarna de vier meiden en de drummer van Dare Daze (lit een uur later dunnetjes mogen overdoen. Hekkesluiter van het festival is Nice Try. Deze band is vanaf 17.00 uur te beluisteren. SCHIEDAM - Ruim zevenhon- derd leerlingen uit het primair on- derwijs zullen donderdag 17 en vrijdag 18 april wellicht voor de eerste keer in hun leven basketbal- len vanuit een rolstoel, een cricket- bad of honkbalknuppel hanteren of het juiste ritme van steps ervaren. Onder het motto Zoveel mogelijk kinderen met zoveel mogelijk sporten in aanraking laten komen, wordt dit jaar in de Schiedam voor de vierde maal de sportdag kennis- maken met sport georganiseerd. Hieraan nemen dit jaar 23 scholen deel, met in totaal 710 leerlingen. Diverse plaatselijke sportclubs en verenigingen verlenen hun mede- werking aan de dag. De organisatie van de orientatiedag is in handen van de Dienst Sport en Recreatie en Educatie, de vakleerkrachten gymnastiek van het openbaar on- derwijs en een aantal enthousiaste leerkrachten. SCHIEDAM - In dienstencentrum Oost wordt woensdag 16 april een informatiemarkt over geld georga niseerd. De markt wil het gebruik van allerlei regelingen bevorderen. Uit onderzoek is gebleken dat veel mensen recht hebben op een be- paalde financiele regeling maar daar geen gebruik van maken. Op de markt is informatie te verkrij gen over de kwijtschelding van verschillende belastingen, vergoe- dingen ziekenfonds en de Wet Voorzieningen Gehandicapten. De markt begint om 13.30 uur en de toegang is gratis. SCHIEDAM - Cabinet for Art presenteert nog tot en met 30 mei het werk van de Rotter- damse kunstenaar Lukas Arons. Dit werk laat zich in drie woorden omschrijven als krachtig, verstild en intiem. Arons is een beeldhouwer in de klassieke zin van het woord. Dat wil zeggen dat hij iemand is die zijn beelden uit grote brokken natuursteen houwt. Dit zware en tijdro- vende vakmanschap is een discipline die onder Neder- landse kunstenaars weinig be- oefend wordt. Op de tentoon- stelling zijn onder meer kan- telbeelden te zien. Deze kun nen op verschillende zijden gezet of gelegd worden en on- dergaan zo een metamorfose in de presentatie. Elke afzon- derlijke stand levert een aparte visuele ervaring op. Cabinet for Art is gevestigd aan de Lange Haven 93 en is op za terdag en zondag van 13.00 - 17.00 uur geopend. SCHIEDAM - Een 25-jarige Dordtenaar en een 25-jarige man uit Hoog- vliet zijn dinsdag 15 april voorgeleid aan de Officier van Justitie, nadat zij zaterdag 12 april samen met een 35-jarige Dordtenaar door de politie wer den aangehouden op de 's-Gravelandseweg na tips van getuigen. De drie mannen hadden kort daarvoor ingebroken in twee personenautos en twee autoradios weggenomen. Ook reden ze in een gestolen auto die was voor- zien van valse nummerplaten. In die auto werden bovendien gestolen be- nodigdheden voor de visserijsport aangetroffen. Na onderzoek is geble ken dat de 25-jarige Dordtenaar ook nog eens wordt verdacht van tanken zonder te betalen bij een tankstation in Hendrik Ido Ambacht en van het stelen van enkele persoonlijke bescheiden uit een bedrijfspand in het Rot- terdamse industriegebied Botlek. De 35-jarige man uit Dordrecht is in- middels heengezonden. SCHIEDAM - Een 33-jarige man uit Vlaardingen is woensdagmiddag 9 april rond 15.00 uur aangehouden in het Beatrixpark wegens schennisple- ging. Politiemensen konden de man aanhouden na meldingen van bezoe- kers van het park. De schennispleger werd ingesloten en overgebracht naar het bureau, waar hij later met een proces-verbaal werd heengezon den. SCHIEDAM - Een 30-jarige Schiedammer is maandagavond 7 april op de Korte Singelstraat door twee mannen mishandeld. Hij had een korte woor- denwisseling met de mannen en toen hij verder liep, benaderden zij hem van achteren. Het slachtoffer werd vervolgens geslagen, geschopt en met een mes in zijn arm gestoken. De twee mannen zijn uiteindelijk wegge- rend in de richting van de Broersvest. Het slachtoffer liep diverse opper- vlakkige verwondingen op, maar ziekenhuisbehandeling was niet nodig. De politie is op zoek naar getuigen van deze mishandeling. Het signale- ment van de daders luidt als volgt. Dader 1 heeft een breed postuur, pok- dalig gezicht met op zijn linkerjukbeen een soort wijnvlek en kort achter- over gekamd golvend haar. Hij droeg een zwart leren jack en een spijker- broek. Dader 2 heeft een normaal postuur en kort zwart stekelig haar. Hij droeg een trainingsjack met daaronder een spijkerbroek. Mensen die in formatie kunnen verschaffen over deze zaak, worden verzocht contact op te nemen met de politie via nummer 2744309. SCHIEDAM - Een 26-jarige Rotterdammer is vrijdagmiddag 11 april op het terrein van de Groothandelsmarkt aan de Vlaardingweg beroofd door drie mannen. Het slachtoffer, een werknemer van een fruitbedrijf, liep met de dagopbrengst van de zaak naar zijn auto. Plotseling werd hij belaagd door drie mannen, die hem met houden en ijzeren staven sloegen en met traangas bespoten. De mannen pakten hem het geld af en vluchtten in een auto. Onbekend is nog hoeveel de mannen hebben buitgemaakt. Het slachtoffer werd met arm- en beenletsel overgebracht naar het Dijkzigt ziekenhuis. Zijn toestand is stabiel. De politie van het district Schiedam stelt een onderzoek in. SCHIEDAM - Een 26-jarige Schiedammer is zaterdagmorgen 12 april rond 03.00 uur in de Hoogstraat beroofd door twee onbekende mannen. Het slachtoffer kwam uit een cafe aan de Hoogstraat toen hij werd aange- sproken door de daders. De twee zouden de man wel even de weg wijzen naar een cafe aan de Grofbaan. Onderweg naar het cafe zette een van de mannen een mes op de buit van het slachtoffer en werd hij gedwongen zijn portemonnee af te geven, wat hij deed. De dader vluchtten vervolgens met de buit. SCHIEDAM - In de nacht van zaterdag 11 op zondag 12 april liep een 39- jarige Amsterdammer in een feestzaal aan de Industrieweg een schotwond op aan zijn been. Het slachtoffer werd overgebracht naar het St. Francis- cusziekenhuis, waar bleek dat de kogel nog in zijn been zat. Onduidelijk is nog wat er zich met betrekking tot een eventuele schietpartij in de zaal heeft afgespeeld. In de feestzaal waren zon 1500 personen aan het feesten. Het feest werd door de politie beeindigd. De recherche van het district Schiedam stelt een onderzoek in. SCHIEDAM - Twee mannen en een vrouw uit Frankrijk zijn zondag- avond 12 april rond 20.15 uur aangehouden op de Laan van Spierings- hoek. Bij de controle van hun voertuig werden zeven zakjes met soft drugs aangetroffen en een zakje waarin vermoedelijk cocaine had gezeten. De soft drugs werden inbeslaggenomen, waarna het drietal werd heengezon den. SCHIEDAM - Op initiatief van In- terbook International is een aan trekkelijke brochure gemaakt over kunstzinnige, culturele en ambach- telijke instellingen in Schiedam. Woensdag 9 april werd het eerste exemplaar in de wijnhallen van Hosmans Vins overhandigd aan wethouder Hafkamp. De kleurrijke folder met de titel 'Verrassend Schiedam, een culturele ontdek- king' introduceert de deelnemende musea en galeries met een infor- matieve tekst en passende illustra- ties. De vormgeving was in handen van Cabinet for Art en de teksten zijn aangeleverd door de deelne mers zelf. De folder is met name bedoeld voor toeristen uit de rest van het land. De verspreiding is daarop afgestemd. Met een oplage van 50.000 stuks hopen de deelne mers vele toeristen naar Schiedam te halen. Een enkele deelnemer staat niet alleen in deze brochure vermeld, maar eveneens in de on langs gepresenteerde folder 'Lan ge Haven, 't hart van Schiedam'. Het lag niet in de bedoeling van beider organisaties om in elkaars vaarwater te zitten. De twee fol ders zijn eerder een aanvulling op elkaar. De Lange Haven presen teert zich als een verzameling am- bachtelijk getinte ondernemingen die door middel van de folder gra tis reclame voor elkaar maken. In Verrassend Schiedam staan ook een aantal niet-commerciele instel lingen in de stad vermeld. SCHIEDAM - In Cafe Nergens aan de Vlaardingerdijk wordt re- gelmatig darts gespeeld. Het cafe beschikt over vier vaste dartbanen. Rond Koninginnedag wordt de ca- paciteit uitgebreid met 24 banen in tenten op het plein voor het cafe. Annet Kooy is de organisator van dit grote darttoernooi op Konin ginnedag. Ze heeft wel vijftig sponsors warm gemaakt voor haar idee. Ook de Dienst Sport en Re creatie van de gemeente onder- steunt haar initiatief. Iedereen kan zich inschrijven voor deelname aan dit open toernooi. De wed- strijdleiding is in handen van de Rijnmondse dart organisatie. V6or het zover is, vinden er op zaterdag 19 april vanaf 20.00 uur en op zon dag 27 april vanaf 13.00 uur voor- ronden plaats voor een ander spec- taculair dartevenement. Tijdens de voorronden wordt gestreden om de beste twintig darters. Deze toppers mogen het op dinsdag 29 april op- nemen tegen een aantal coryfeeen in de sport. Annet Kooy heeft een aantal kampioenen weten te strik- ken voor deze dag. De Engelse Andy 'the Viking' Fordham speel- de mee op het wereldkampioen- schap en gaat de uitdaging op 29 april aan. Ook de Nederlandse spe- ler Roland ,the Tripod' Scholten neemt het op tegen de beste 20 spe- lers uit de voorronden. De sport- vrouw van Rotterdam, Francis Hoenselaar, komt waarschijnlijk ook een kijkje nemen op het toer nooi. Voor meer informatie en in- schrijvingen kan gebeld worden met Annet Kooy op telefoonnum- mer 4271185. De kosten voor deelname bedragen tijdens de voorronden fl. 10,- per persoon en op 30 april fl. 5,- voor junioren en fl. 12,50 voor heren en dames. per maand v.a. TEMPEL Hoogstraat 2 Schiedam 010-473 59 19 met wiieKdtlij&e yityetett, /ftdnl etc ojiticlen.

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 1997 | | pagina 5