flitsen DICHTGESPIJKERD 'Een zwemploeg moet een echte uitstraling hebben' Slecht slot Nieuwenhoorn Stand 'Ik ben een echte clubman geworden' T Martijn van de Maagdenberg, adem: Twist Korenbeurs Training jeugd Rommelmarkt in De Kuip Eerste exempiaar verhuurkrant uitgereikt op woonmanifestatie 0 kajj enJi mil "mm Rijnmond organiseert Westeindertocht David Gerkema werpt sterk F2-team SVDPW presteert wisselvallig Schiedamse judoka's succesvol Korenbeurs sluit seizoen succesvol af SCHIEDAM - Een afscheid in stijl verdient hij zeker. Dat betekent dat SMC via de na- competitie alsnog promotie naar de hoofdklasse moet af- dwingen. Want Paul de Roos maakte op Sportpark Thurle- de als hulptrainer en hoofd- coach louter kampioenschap pen mee. „Het zijn vier mooie jaren geweest", geeft de succesvolle Schiedammer toe. „Onbewust ben ik bij SMC uitgegroeid tot een ech te clubman. Ik heb veel pret- tige en interessante mensen leren kennen. Ik mag dan volgend seizoen bij TOGB trainer zijn. Maar bij SMC zal ik zeker af en toe nog eens langs gaan. Want die club is toch een deel van mijn leven geworden." Begrip WIELRENNEN - Toerclub Rijnmond organiseert zondag 4 mei de We- steinderplassentocht. De tocht gaat over een afstand van 140 kilometer en start om 08.00 uur bij de Wielerbaan Schiedam, Sportpark Harga. In- schrijven van 07.30 uur tot 07.50 uur op het startadres. De kosten bedra- gen fl. 3,50 voor leden en voor niet-leden fl. 5,50 per deelnemer. De fiets- snelheid is vijfentwintig kilometer per uur. Een trim- en racefiets is ver- plicht en in de hele route is een rustpauze opgenomen. De globale route voert langs Schiedam, Nootdorp, Leiden, Eloogmade, Aalsmeer, Kudels- taart, Leimuiden, Woubrugge, koudekerk, Hazerswoude, Berkel, Rotter dam en Schiedam. HONKBAL - David Gerkema die net als zijn broer vorige week als star- tende werper van de Schiedamse Seals op de heuvel begon, bleek in de All Stars een sterk team tegenover zich te hebben. Met het eerste honk bezet door een veldfout van de tweede honkman werd het eerste punt door een fraaie driehonkslag gescoord. Het tweede punt voor de All Stars werd di rect hierna gescoord door een tweede honkslag. 0-2. Pas in de gelijkma- kende slagbeurt van de vierde inning kwam verandering in deze score toen Robert Meijers zijn eerste homerum van dit seizoen sloeg. 1-2. In de zesde inning lipen de All Stars weer iets verder uit toen er weer een punt gescoord werd. 1-3. In dezelfde inning waarin Casper van de Toorn en Joahn Korpel beide met een honkslaf en Patrick Mallee met 4 wijd alle drie de honken hadden ingenomen sloeg Michel Vervloet de eerste twee binnen. 3-3. In de achtste inning waarin ondertussn Douglas Juenke alweer twee in nings de man op de heuvel was, kwam door een veldfout van de korte stop een speler van de All Stars weer op voorsprong. 3-4. In de gelijkmakende slagbeurt met voor de Schiedam Seals drie honken bezet sloeg Robert Meijers een zeer effectieve line-drive, waarop Michel Vervloet en Raymond Oosterveer binnenkwamen. Met twee man uit en twee honken bezet sloeg David Gerkema een honkslag in het midveld waardoor Edwin Nieuwstraten en Robert Meijers de volgende twee punten scoorden. 7-4. In de negende inning was de tegenstand van de goed spelende All Stars gebroken en kwamen zij zelfs niet meer op de honken. De wedstrijd werd in 81/2 en 2.45 uur gespeeld. Volgende week spelen de Schiedam Seals tegen Jeka uit Breda. VOETBAL - De verrichtingen van het F2-team van SVDPW zijn, volgen- sclubblad Weekendnieuws, zeer wisselvallig de laatste tijd. In de wed strijd tegen Schiebroek F2 stonden ze lang op 1-1, maar in de laatste vijf minuten kregen zij echter nog drie doelpunten achter hun oren en verloren dan ook met 4-1. De wedstrijd tegen koploper B VCB F3 was er weer een om van te smul- len. De gehele wedstrijd waren de spelers zeer geconcentreerd aan het voetballen en wonnen dan ook dikverdiend met 1-0. De wedstrijd tegen Sparta F4 werd gespeeld op een kunstgrasveld en daar moesten de jongens nog aan wennen. Sparta ging dan ook rusten met een 4-0 voorsprong. Na de rust ging het al ee stuk beter met F2, maar ze konden niet voorkomen dat Sparta met 4-1 aan het langste eind trok. JUDO - De Schiedamse vrouwen deed het meer dan uitstekend op de Ne- derlandse Kampioenschappen Judo in Dieren zaterdag 26 april. Twee jon- gedames van het Sportinstituut Schiedam lieten een onuitwisbare indruk achter. In de categorie dames tot 16 jaar tot 44 kilogram won Natascha van Gurp. Alle partijenbegonnen met een ippon. Een andere Schiedamse da me, Kim Osterholt, werd derde in de categorie tot en met 66 kilogram. TAFELTENNIS - Het eerste herenteam van tafeltennisvereniging de Ko renbeurs heeft afgelopen zaterdag 26 april het seizoen afgesloten met een 5-5 puntendeling. In de uitwedstrijd tegen koploper Odion in Gaanderen wisten Mark Heemskerk en Nermin Smajic twee overwinningen in de wacht te slepen. Heemskerk moest zijn meerdere erkennen in Geerling. Verdediger Kruisselbrink schreef de wedstrijd tegen Smajic op zijn naam. Arjen Karbaat wist wel va Kruisselbrink te winnen en zorgde daarmee voor het vijfde Schiedamse punt. Het meisjesteam met Maaike Gerst (15), Kim van der Poort (14) en Jolan- da Waterreus (13) heeft zich geplaatst voor de finale van de play-offs voor het kampioenschap van Nederland bij de jeugd. Tegenstander in de finale is Maasbree uit Limburg. De finale wordt gespeeld op Koninginnedag 30 april om 12.30 uur. Iedereen is van harte welkom in de Korenbeurs aan de Lange Haven 145. De return vindt plaats op zaterdag 10 mei in Maasbree. In Dichtgespijkerd wordt gestre- den om de titel 'Minst gepasseerde keeper van het seizoen in de regio Rotterdam'De tussenstand wordt wekelijks bijgewerkt en gepubli- ceerd in deze krant. Bij een ge- lijke stand wordt de volgorde be- paald door het aantal gespeelde wedstrijden. Ge- staakte wedstrij den worden als niet gespeeld in de stand opgenomen. Alle clubs die uitkomen in de hoofd tot en met de vierde klasse van het amateurvoet- bal, en gevestigd zijn in het gebied waar een editie van MaasstaD Weekbladen verschijnt doen auto- matisch mee aan Dichtgespijkerd '96-'97. In totaal zijn dit er dit sei zoen 129. Aan het eind van het sei zoen wordt het aantal tegengoals per club gedeeld door het aantal gespeelde wedstrij den, zodat er een ge- middelde ontstaat. Voor de beste drie keepers en hun clubs zijn leuke prij- zen weggelegd. Voor de club van de minst gepasseerde keeper stelt Ki- norama een videocamera en -re corder beschikbaar. Bent u het niet eens met de stand? Neem dan con tact op met MaasstaD Weekbla den, Postbus 1685, 3000 BR Rot terdam, tel. 010 - 400.44.91. Nieuwenhoorn had zondag goede zaken kunnen doen door de nul te houden in de uitwedstrijd tegen Sliedrecht. De kampioen van de tweede klasse D won echter met 5- 3 en komt daardoor op het niet on- verdienstelijke eindtotaal van 17 tegengoals. Zwart Wit'28 heeft met nog drie wedstrijden voor de boeg tot nu toe 16 tegentreffers moeten incasse- ren. Doelman Jan Flokstra van de Vaanclub werd zaterdag tegen de- gradatiekandidaat Volendam al- leen gepasseerd vanaf de penal- tystip. In de kampioenswedstrijd van Spartaan'20 bij PFC in Geervliet hield keeper Kempen van de Rot- terdamse club voor de negende keer dit seizoen de nul. Spar taan'20 eindigde daardoor in Dichtgespijkerd op een voorlopige derde plaats, die het overigens wel moet delen met RHS, dat bij NBS- VV niet verder kwam dan een 1-1 gelijkspel. De ploeg met gemiddeld het laag- ste aantal tegengoals per wedstrijd wint aan het einde van het seizoen de hoofdprijs. Daarom staat voor de duidelijkheid achter de club tus- sen haakjes het moyenne. 16 tegengoals 1. Zwart Wit'28 (0,696). 17 tegengoals 2. Nieuwenhoorn (0,773). 18 tegengoals 3. Rijnmond Hoog- vliet Sport. Spartaan'20 (0,818). 19 tegengoals 5. Soccer Boys (zat.) (0,864). 20 tegengoals 6. Barendrecht (0,870), 7. Maasdam (0,909), 8. Transvalia (0,952). 21 tegengoals 9. Berkel. DZB/Ze- venkamp (0,954), 11. Rijsoord (1,000). 22 tegengoals 12. PFC. RKWIK, TSB.Rhoon (1,000). 23 tegengoals 16. SC Feyenoord, HOV( 1,045). 24 tegengoals 18. CION. Aeolus (1,091). 25 tegengoals 20. SSS (1,136). 26 tegengoals 21. Capelle (1,130), 22. RVVH, Excelsior Pernis (1,182). 27 tegengoals 24. Strijen. SVV, Alexandria'66 (zat.), BVCB (1,227). Paul de Roos verlaat SMC met pijn in het hart De Roos staat met zijn getalenteer- de ploeg de komende weken voor een loodzware opdracht. Eerst wachten de duels met Wilhelmus (zondag 4 mei) en met Unitas. In- dien SMC het drieluik wint, volgt de allesbeslissende wedstrijd tegen de beste nummer twee uit de eerste klasse A. ,,Het is een loterij, het balletje kan alle kanten uitrollen", meent De Roos. „Ik denk dat de eerste wedstrijd van groot belang is. Als we zondag van Wilhelmus winnen, moet er een knappe ploeg komen die ons dan nog tegenhoudt op weg naar de hoofdklasse." Het vertrouwen, de teamgeest en spel- vreugde zijn helemaal terug bij SMC. De Schiedamse topclub sloot de competitie af met een hoopgevende serie van vier over winningen en twee remises. Tus- sen de bedrijven door bleef de bri gade van De Roos ook in een zest- al bekerwedstrijden (RD-Cup en Schiedams kampioenschap) onge- slagen. SMC lijkt derhalve klaar voor een nieuwe machtsgreep. „We zijn weer op de goede weg", tempert De Roos het welig tieren- de optimisme. ,,Maar we zitten pas op zeventig, tachtig procent van onze mogelijkheden. Voetbaltech- nisch ben ik nog niet tevreden. Bij balverlies komen we te snel in de problemen. De omschakeling moet beter. Want als we zelf onverhoopt moeilijk tot scoren komen, kan een tegentreffer al fataal zijn." Neptunus was volgens De Roos al- Paul de Roos, een gentleman-trainer die afscheid neemt van de Schiedamse voetbalwereld. foto Willem de Bie lerminst de sterkste voetbalploeg van de eerste klasse B. Toch gre- pen de Rotterdammers de titel. „Omdat ze in de slotfase van het seizoen een hele goede serie heb ben neergezet", analyseert De Roos. ,,Als je negen keer wint en drie keer gelijk speelt, verdien je de titel. Maar ik ben en blijf van mening dat SMC met Unitas en Wilhelmus voetbaltechnisch de betere ploegen waren. Wie uitein- delijk het beste is, zal in de nacom- petitie blijken." De onderlinge uit- slagen bieden feitelijk weinig hou- vast. SMC speelde dit seizoen te gen Unitas twee keer gelijk (1-1 en 2-2) en won en verloor met 4-1 van Wilhelmus. Dat belooft dus zon dag op Thurlede spanning en spek- takel. ,,lk denk niet dat Wilhelmus heel aanvallend zal spelen", stelt De Roos. „Ze houden vaak veel man achter de bal. Daar moeten wij op inspelen. Snel scoren, zou ideaal zijn. Ik verwacht in elk ge- val veel publiek." SMC en De Roos hebben een bewogen compe titie achter de rug. De Schiedamse debutanten gaven in de eerste klas se meteen hun visitekaartje af. Bin nen zeven wedstrijden (vijf over winningen, twee remises) was de eerste periodetitel binnen. Maar na een ongeslagen serie van negen wedstrijden kwam de klad erin. Tot aan de winterstop verloor SMC liefst vier keer op rij. Dat was even wennen voor de ambitieuze fusieclub, die de laatste drie jaar in overwinningen en titels grossierde. „Die terugval heb ik min of meer zien aankomen'blikt De Roos te rug. „In de oefenperiode was ik er al niet helemaal gerust op. We be- gonnen met zeven nieuwelingen in de selectie aan het seizoen. Daar door was de eenheid binnen de spelersgroep aangetast. Ik heb er alles aan gedaan om er snel weer een collectief van te maken. Maar aanvankelijk waren er te veel fric- ties om iedereen op een lijn te krij- gen. We hebben veel spelers met een eigen persoonlijkheid en met een sterk karakter. En dat botste onderling nogal. Te veel spelers waren met zichzelf of met andere dingen bezig en vergaten het team- belang. Dat moest op den duur wel ten koste gaan van de prestaties." Tijdens de winterstop probeerde De Roos zijn onrustige selectie weer in het gareel te krijgen. Hij trok de discipline aan, haalde en- kele 'oude' krachten terug naar de A-groep en liet iedereen weer met een schone lei beginnen. De logi- sche maatregelen van De Roos le- ken een positieve uitwerking te hebben. ,,Er werd weer fanatiek getraind, de beleving kwam terug en we wonnen bijna elke oefen- wedstrijd op ons kunstgrasveld", legt de voormalige 'Hermes-kisf uit. „Ik zag de tweede competitieh- elft daarom best wel zonnig in. Maar na de hervatting ging het op- nieuw mis. Twee nederlagen op rij brachten ons zelfs in de buurt van de onderste regionen." De valse herstart van SMC had deels te ma ken met de persoonlijke besognes van De Roos. Op 29 januari werd hij opgenomen in het Schieland- ziekenhuis voor een zware knie- operatie. Na tien dagen mocht hij VLAARDINGEN - VZC zwem- mer Martijn van de Maagden berg is weer terug op het oude nest. De zwemploeg die hij 5 jaar geleden de rug toekeerde wegens prive omstandigheden sloot hem afgelopen zomer weer in de ar- men. Om dit bij Van de Maag denberg te moeten doen is voor velen niet zo'n probleem gezien het opgeruimde karakter van de altijd vrolijke Vlaardinger. Zo kan het zijn dat's morgens om half zes het clubiied van zijn fa- voriete voetbalclub door het ou de Kolpabad galmt. Martijn is een zeer welkom ver- sterking voor de ploeg, aldus VZC coach Ronald van Ombergen. Hij is een zeer allround zwemmer die met zijn vrolijke karakter altijd voor een goede stemming zorgt en bovendien zeker tijdens de compe titie wedstrijden altijd goed pres teert. Leuk detail is dat de twee elkaar zeer goed kennen van de ve- le gevechten die ze hebben gele- verd tijdens de Nationale Kam pioenschappen. Tijdens de winter- kampioenschappen in Eindhoven 95 zwommen beide schoolslag- zwemmers naast elkaar in de B-fi- nale op 200m en zwommen daar, door elkaar opgezweept, de beste tijden uit hun carriere. De Vlaardinger heeft al een lange zwcmcarriere achter de rug met vele hoogtepunten. Begonnen bij VZC met leszwemmen zag de le- gendarische 'mevrouw Edelijn', al vroeg een talentvol zwemmertje in hem. Nadat hij eenmaal de smaak van het trainen en wedstrijdzwem- men te pakken had rees de ster van Van de Maagdenberg snel, wat uit- eindelijk resulteerde in drie uitver- kiezingen voor interlands met de Nederlandse ploeg. Maar net als clubgenote Karin Stein, de laatste vier jaren lange- baankampioene bij de dames, is Martijn van de Maagdenberg is een zeer welkome aanwisseling VOOr VZC. Foto Jacco Zanstra/WDB Van de Maagdenberg een laat- bloeier in het open water zwem- men. Pas de laatste jaren kan hij zich mengen in het geweld van de schoolslag heren, waar het er tij dens de start, maar ook tijdens de race nog wel eens ruig aan toe gaat. Na afloop van de wedstrijd wordt er altijd hevig gediscussi- eerd over het verloop en is het tijd om flink te dollen, vindt de senior van de VZC ploeg. Maar Van de Maagdenberg kan ook serieus zijn, bijvoorbeeld als hij praat over het komende langebaanseizoen wat in juni weer van start gaat. De 26 jari- ge schoolslagspecialist wil dit sei zoen voor de titel in het klassement gaan, en als het even kan ook de NK titel tijdens de 5 km school- slagwedstrijd in Sluis. Tijdens de vorige editie tikte Van de Maag denberg gelijk aan met concurrent Lesly Voorn, maar kreeg van de jury de B tijd aangewezen. Na de trainerwisseling van Bea van Rinsem naar Chris Aartsen verliet Van de Maagdenberg de VZC ploeg om het eerst bij Raket in Delft te proberen en later 4 jaar in Waddinxveen bij De Gouwe. Prive omstandigheden deden hem besluiten terug te keren naar VZC waar hij tot zijn eigen verbazing ineens, als invaller een zwemtrai- ning stond te leiden. Na enkele ge- sprekken met de VZC trainingsco- ordinator Ronald van Ombergen, heeft Van de Maagdenberg inmid- dels besloten zich na zijn zwem- carriere te gaan bekwamen in het trainersvak. Waar dat gaat gebeu- ren is vooralsnog een groot vraag- teken omdat er eerst een andere werkkring moet worden gevonden. „Het liefst ga ik in Vlaardingen of de direkte omgeving werken", zegt Van de Maagdenberg, „want om elke morgen in ellenlange files te gaan staan trekt me niet zo. Als dat geregeld is wil ik wel eens kij- ken of er in mij ook een echte zwemtrainer schuilt die anderen ook daadwerkelijk beter kan ma ken. Ik heb genoeg trainers gehad in mijn zwemloopbaan en heb ge zien dat ze het in grote lijnen alle- maal hetzelfde doen. Maar wat ik belangrijk vind is dat een zwem ploeg ook de uitstraling van een team heeft, ondanks het feit dat zwemmen een individuele sport is." „Bestaat er een goede teamgeest dan zal ook een individu goed presteren en kan een ploeg tot gro te hoogte groeien. Maar zover is het nog niet want ik vind zelf zwemmen nog steeds heel erg leuk en heb gemerkt dat de VZC ploeg mij ook volgend seizoen nog hard nodig heeft in de landelijke A competitie." Volgend seizoen gaat VZC zwemmen in het nieuwe zwembad 'De Kulk", een leuke bij- komstigheid aldus Van de Maag denberg die hoopt dat het wed- strijdzwemmen een betaalbare sport blijft in Vlaardingen. „Als ik nu kijk naar de contributie die we bij VZC moeten gaan betalen en ik dit vergelijk met andere verenigin- gen in deze regio dan dreigt het zwemmen een elite sport te wor den. Het vervelende is namelijk dat de sponsors niet in de rij staan om een zwemclub te sponsoren terwijl er in andere sporten waar toch minder gepresteerd wordt, dit wel mogelijkblijkt." Voorlopig staat het zwemmen nog op de eerste plaats en dan met na me de komende zomer, want daar- in moet het gebeuren. Na de 3e plaats in het langebaan klassement in 1995 en de 2e plaats in 1996 wil Van de Maagdenberg nu dus de kroon op zijn carriere. Bijna dage- lijks traint hij in het Kolpabad om zo sterk mogelijk voor de dag te komen tijdens de eerste wedstrij den van het seizoen wat op 14 juni van start gaat in Oss met een wed strijd over 2 km. CEESSNOEK terug naar huis. Een maand of drie zou hij eigenlijk uit de roulatie zijn. Maar na de twee nederlagen van zijn ploeg in februari kon De Roos niet langer het geduld op- brengen. Eerst in een rolstoel en la ter met krukken meldde hij zich weer op Thurlede. Met verhoogde energie en motivatie ging hij aan het werk en net op tijd kreeg hij zijn ploeg weer aan het voetballen. „Ik moest wel vervroegd terugko- men, want ik zag het fout gaan", legt De Roos uit. „De spelersgroep pikte de aanpak van mijn assistent en vervanger Harry van Kapel niet op. De discipline liet opnieuw te wensen over. Die lankmoedige houding heb ik mijn spelers kwa- lijk genomen. Want op grond van zijn inzet en zijn verdienste voor SMC verdiende Harry van Kapel een betere samenwerking. Het zat er helaas niet in. Daarom zat ik al weer zo snel op de bank bij SMC. Feitelijk ben ik maar vier weken weggeweest. Pas over twee maan- den ben ik waarschijnlijk helemaal klachtenvrij. Die knie wordt nu nog steeds dik." De Roos kan begrip opbrengen voor het besluit van het bestuur om na vier jaar een nieuw gezicht voor de spelersgroep te zetten. De door- gewinterende Joop Molendijk is zijn opvolger. De Roos verlaat SMC met pijn in zijn hart. Bij TOGB moet hij min of meer op nieuw beginnen. „Ik ben blij dat ik twee jaar geleden als 'broekie' de kans van het bestuur heb gekregen om me te bewijzen in de tweede klasse", besluit hij eerlijk. „Ik denk dat beide partijen geen spijt hoeven te hebben van die beslis- sing. Ik heb veel geleerd bij SMC. Daar kan ik bij TOGB alleen maar gebruik van maken. Het is een mooie uitdaging om ook bij die club weer iets neer te zetten." Norbert Kleinherenbrink SCHIEDAM - De uitwed strijd tegen het tweede he renteam tegen STI/Westa in het Limburgse Wesem was maar van korte duur. Na de winst in de eerste partij van Jeroen Bastiaansen tegen Rob van Lier ontstond er tussen de scheidsrechter en de Schiedammers onenig- heid over de opstelling. Vol gens de scheidsrechter moest Hans Lingen de vol gende wedstrijd spelen. De Korenbeursspelers waren in de vasrte overtuiging dat het de beurt was aan Rene Wa- terreus. Het meningsver- schil liep zo hoog op dat de wedstrijd met een 0-1 tus senstand werd gestaakt. Het derde herenteam van de Korenbeurs heeft het sei zoen afgesloten met een uit- stekende 5-5 gelijkspel tegen de kampioen in de poule. De eerste wedstrijd tegen Argus ging in Schiedam nog met 2- 8 verloren, in de uitwed strijd in het Groningse Harkstede wisten Danielle Maas en Sylvia Waterreus allebei twee partijen te win nen. mm VLAARDINGEN - De op woensdag 23 april door Del- tasport georganiseerde en door hoofdtrainer Ton Pat- tinama en zijn staf, met as- sistentie van Feijnoorders Henk Fraser en George Boateng, verzorgde trai- ningsdag voor de jeugd is een groot succes geworden. Zo'n 135 kinderen in de leef- tijd van vijf tot en met twaalf jaar kwamen met ou- ders en andere familieleden uit Vlaardingen en omge ving naar de Broekpolder om in groepen aan de trai ning deel te nemen. Ze kre gen daarbij allerlei handige tips die zij later in de wed strijd kunnen uitproberen. Ook werd er aandacht be- steed aan techniek en balbe- handeling. Daarna ontvin- gen z(j een diploma. Onder de voetballertjes die met groot enthousiasme de oefeningen volgden, was veel talent te vinden, van wie een aantal in de toekomst hun weg naar de Vlaar- dingse voetbalvelden zal we- ten te vinden. De voetballer tjes kregen hun diploma uit handen van de twee Feye- noordspelers. Aansluitend was er een sponsorloop, waarbij de deelnemende jeugd nog de nodige gulden bij elkaar liepen. IJSSELMONDE - In het stadion Feyenoord wordt zaterdag 3 en zondag 4 mei een grote overdekte rommelmarkt gehouden. Er staan zo'n 275 kraampjes opgesteld on der de grote nieuwe luifel van het stadion, dus ook al zijn de weergo- den de bezoekers niet gunstig ge- zind, ze lopen droog. De kantine van het stadion is open, dus ook wat de inwendige mens betreft, is er komend weekeinde weinig re- den tot klagen. De rommelmarkt begint om 9.30 uur en duurt tot een uur of vier 's middags. NIEUW! msatisK NIEU» Goswin van Horssen, hoofd Advertentiegroep MaasstaD weekbladen, ontvangt uit handen van directeurL. Brink het eerste exempiaar van 'Uw Huurwoning Op de manifestatie 'Kopen en Bouwen' in Ahoy is op 25 april het eerste exempiaar van de full-co lour verhuurkrant 'Uw Huurwo ning' namens Brink Kooijman/ Nieboer/Gemako uitgereikt door directeur L. Brinkman. De ver huurkrant zal in diverse edities van de MaasstaD weekbladen worden ingestoken en geeft een goed over- zicht van beschikbare kwaliatief goede huurwoningen in deze re gio. Het was dan ook Goswin van Horssen, hoofd Advertentiegroep van MaasstaD weekbladen die het eerste exempiaar in ontvangst mocht nemen. Brink Kooiman. Nieboer Gema- ko beheren namens vooraanstaan- de institutionele beleggers een groot aantal 'betere' huurwonin gen.

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 1997 | | pagina 23