Fl Fl Guhl The Twisty Towel Philips Krulborstel .HE Haarimport Q Uw Eigen Drogist Knip deze strook uit en bewaar hem goed. Deze strook is geld waard! Wantvoor een avondje uit moet u bij Haarimport zijn. Voor kapsels, geuren, kleuren en er mooi uitzien! Haarimport Uw Eigen Drogist D In onze kapsalon verzorgen wij uw kapsel tot in de puntjes. Onze creaties zorgen ervoor dat u het middelpunt van de avond bent. Haarimport XUw Eigen Drogist Blonde puntjes set 7.95 Q> :Uw Eigen Drogist Niet alleen uw kapsel tot in de puntjes verzorgd. Wat dacht u van onze GEURENLIJN (alle bekende merken!) bij ons in huis! Haarimport Uw Eigen Drogist Haarimport Q tyen Drogist Ook voor onze thuiskappers en -kapsters zijn er bij ons volop producten te koop. Kom eens langs en laat u uitgebreid informeren over cursussen bijvoorbeeld. Haarimport D Uw Eigen Drogist van 19.95 nu voor f 12.95 Haarimport J Uw Eigen Drogist September 1997 Oktober 1997 November 1997 December 1997 Januari 1998 Februari 1998 h—§KE- H- Bij aankoop van een GUHL LIVING COLORS kleurproduct ontvangt u een leuke verrassing §*e in SCHIEDAM Lange Kerkstraat 17-21,010-4268289 VLAARDINGEN Hoogstraat 159,010-4343181 ROTTERDAM Zwart Jansstraat 102a, 010-4653236 VmSi geldig in de maand mei De handdoek die niet van uw hoofd valt. Voor kort of lang haar, voor in bad, douche, sauna, permanent, haarmasker, enz. van f 14.95 nu voor/ 10.00 geldig in de maand juni ioeder Denen (Coupe Soleil) O.a. blondeerpoeder 9% H202 matje handschoenen van 9.70 voor geldig in de maand juli Lv Bm CoLt*>: |j| geldig in de maand august us 13 September 1997 Vliegende Panters SEX (reprise) Erik Brey was zestien jaar lang het muzikaal brein achter Purper, maar gaat nu solo! Een programma dat al jaren in zijn hoofd en hart groei- de. Zang, conference en pianomu- ziek, afgewisseld met veel humor, originele composities en teksten. Een gezongen gedicht op muziek van Bach en begeleid door een jazztrompet en contrabas. Dat is Brey ten voeten uit: gegoochel met ongebruikelijke bewerkingen, speels en stijlvol. Kortom een avond muzikale kommer en kul zoals weinigen hem dit kunnen na- doen. Theater de Teerstoof 09182 ft. 19,50 19 en 20 September 1997 Lebbis Janssen (Try-out) Overdrijf Overdrijf is da nieuwe (vijfde) avondvullende extravaganza van Lebbis Janssen, de symphatieke dertigers uit Amsterdam-Oost. Overdrijf is twee uur energie en snelheid, actualiteit en improvisa- tie, zachte grappen en harde lied- jes. Het is actueler dan nu, leuker dan nu, sneller dan Lebbis Jans sen ooit waren... het is de wereld twee keer in een uur. Een dan met afschuwelijk veel hilarische grap pen. Oh ja, het is bijna uitverkocht. Theater de Teerstoof 09192 en 09202 fl. 24,50 26 September Silvia de Leur Geluk? Wieso Gluck? Weer een grote naam in Theater de Teerstoof. In deze voorstelling zal Silvia de Leur de toeschouwer een hartverscheurende moeder-dochter relatie laten zien. Aan de ene kant de tragiek van een moeder die te vroeg haar eigen danscarriere heeft moeten afbreken en dat haar doch- ter verwijt, anderzijds de dochter die weigert zich door deze levens- lange ontgoocheling te laten mee- slepen en zich ontwikkelt tot esc gewaardeerd comedienne. Bijna onthutsend om te zien is hoe De Leur op het toneel voortdurend van verstandige, zachtmoedige dochter transformeert naar de half Duits sprekende moeder met haar fascinerende en dwingende per- soonlijkheid. Theater de Teerstoof09262 fl. 19,50 27 September Vincent Bijlo Tegen Het is een zwaar lot, overal tegen zijn, maar ik kan er niets aan doen. Waarschijnlijk is het aangeboren en zit het in mijn genen. Daarom ben ik ook zo voor genetisch on- Seizoensprogramma Het drietal van de Vliegende Pan ters heeft een zeer succesvol sei- zoen achter de rug met hun pro gramma SEX. De jongens nemen u mee in hun orgieen van prepubera- le jongensfantasieen. Dit resulteert in een bonte aaneenschakeling van absurde liedjes, opmerkelijke pop- penkast, een stukje uit Sesamstraat en nog veel meer. Vorig seizoen werden ze zo overvraagd, dat we besloten om deze voorstelling in reprise te nemen zodat iedereen nog een kans krijgt. Theater de Teerstoof 09132 fl. 24,50 18 September 1997 Erik Brey Muzikaal Entertainment (try-out) derzoek. Ik hoop echt dat het ooit iemand lukt het gen voor tegen zijn uit te vinden. Ik zou namelijk zo ontzettend graag voor zijn. Voor het paarse kabinet, voor de Euro- peese Unie, voor economische groei tot de dood erop volgt, maar ik kan het niet. In ieder geval heb ik nog een troost, dat tegen zijn le- vert me in ieder geval een voorstel ling op. Dan valt het leven toch weer mee, nietwaar? Theater de Teerstoof09272 fl. 19,50 3 oktober 1997 Cameretten Het 32e Cameretten Festival wordt natuurlijk ook dit seizoen weer in Theater de Teerstoof gehouden. De deelnemers (die vaak nog nooit op de buhne hebben gestaan) ma- ken zich op om het publiek een adembenemende voorstelling voor te schotelen. Als u het leuk vindt om met debuterend cabarettalent kennis te maken (en dat vindt u) is het zeker de moeite waard om te komen kijken. Bovendien bent u voor deze avond zeer voordelig uit. Theater de Teerstoof10032 fl. 7,50 4 oktober 1997 Josee Koning Tribute to Jobim Een bijzondere avond in de Teer stoof met Josee Koning. Deze Ne- derlandse zangeres is al vijftien jaar intensief bezig met Braziliaan- se muziek. In Tribute to Jobim roept Koning met haar ingetogen zang, met haar beheersing van het muzikale idioom, en met treffende vertalingen. Zij brengt op eigen- zinnige manier Brazilaanse mu ziek, funk en jazz. In Tribute to Jo bim laat Koning haar publiek delen in haar liefde voor Brazilie en voor de muziek van Antonio Carlos Jo bim. Een onvergetelijke avond. Theater de Teerstoof 10042 fl. 19,50 11 oktober 1997 Van Houts De Ket Alles Mag Deze avond wordt een tweekamp over drie ronden. En evenals hun vorige programma's gaan Van Houts De Ket in de clinch met de waanzin van de Nederlander. Dit keer nemen zij drie gektes on- der de loep: de keuze-manie; Kies- pijn. de mobiliteitsdwang; Sta even stil en de aktualiteitspsycho- se; Global News. In deze twee kamp over drie ronden gaan de mannen niet alleen de strijd met deze vrijheidsziekten aan maar ook met elkaar. Een niets en niemand ontziende poging de wereld te ver- klaren. Motto: Helpers weg! Alles mag! Theater de Teerstoof 10112 fl. 19,50 17 oktober 1997 Simon Carmiggelt Bemoei je d'r niet mee Deze ingetogen, hartverwarmende voorstelling is gebaseerd op verha- len en gedichten van Simon Car miggelt. Carmiggelt zelf heeft zich indertijd intensief bemoeid met het tot stand komen van dit program ma en was zelf tevreden met het re- sultaat. Samen met Lea Couzin brengt Gerd de Ley met een be- werking van veertien Kronkels en zes gedichten de wereld van Car miggelt weer tot leven. Theater de Teerstoof 10172 fl. 19,50 18 oktober 1997 Frank Wijdenbosch Hatty Mc Daniel Liever een dienstmeid spelen dan er een zijn, sprak Hatty Mc Daniel (1895-1952). Zij was de eerste zwarte vrouw die in 1940 een Os car won en speelde in wel 300 films, waarvan Gone with the wind de bekendste is. Frank Wijden bosch maakte door middel van een bizarre rolwisseling een ontroe- rend en humoristisch stuk. Een voorstelling over de tragische en dramatische strijd van een zwarte actrice tegen vooroordeel. isole- ment en eenzaamheid. Theater de Teerstoof 10182 fl. 19,50 22 tot en met 26 oktober 1997 Clownsfestival Vijf dagen lang Clownsfestival in Theater de Teerstoof met onder meer Arno Huibers, Rijn en Trijn, Ruud van't Hooft en de afsluiten- de Strijd om de Gouden Neuzen Trofee. Theater de Teerstoof 10222, 10232, 10242, 10252 en 10262 fl. 12, 50 (lessen) en fl. 7,50 31 oktober 1997 Ro Theater Shakespeare's Antonius en Cleo patra Het is de tweede dag van Septem ber in het jaar 31 voor Christus. Onrustbarende berichten bereiken Rome. Marcus Antonius, de legen- darische veldheer die hele volks- stammen bedwong, heeft de con- trole over zichzelf verloren. Mee- gesleept door zijn passie voor Cle opatra besluit hij het onmogelijke te doen. Wat volgt is de meest noodlottige episode uit de geschie- denis van alle romantische liefdes- affaires. Theatertrip 1 november 1997 25 jaar Teerstoof (besloten) 7 november 1997 Els de Schepper Aaibaarheidsfactor nr. 7 Na het succesvolle Vlaamse zeep komt Els de Schepper terug met haar onweerstaanbare voorstelling Aaibaarheidsfactor nr. 7, een ver- bale en muzikale turbo, een werve- ling van brutale humor, schitteren- de liedjes, een hilarische vertellijn, een absoluut aantrekkelijk decor, verrassende kostuums, kortom; Els op haar best. Meer dan ooit is ze gegroeid naar een harmonieus pro gramma, dat van begin tot einde boeit. We beloven dat deze voor stelling deze keer wel doorgaat. Theater de Teerstoof 11072 fl. 24,50 8 november 1997 Bojbriker Klezmorin Minder jazzy, volkser, maar net zo klezmer is de muziek van het trio Bojbriker Klezmorin. Een nieuwe naam maar met bekende muzikan- ten. Het drietal staat voor Jaap Mulder, Jaap Sijtsma en Sjeard Nauta, die zich hebben gespeciali- seerd in Jiddische volksmuziek. Deze muziek, waarin een sterk ac cent ligt op dans- en bruiloftsmu- ziek, ook wel Klezmer genoemd, is afkomstig uit Oost-Europa. Daar- naast speelt deze groep ook Jiddi sche liederen en ballades. Theater de Teerstoof 11082 fl. 19,50 14 november 1997 Marlies Helder Generous Mood Marlies Helder en haar muzikanten zijn te groot voor een klein hokje. Zij brengt een mengelmoes van stijlen, genres en stemmingen. Een virtuoze verweving van tango, chanson, country en blues met Oost-Europese klanken en jazzy popidioom. Voor ieder gevoel de juiste taal en een passend instru ment. Een altijd weer die theebrui- ne stem waarmee ze de krokussen uit de grond zingt. Een avond voor liefhebbers. Theater de Teerstoof 11142 fl. 19,50 15 november 1997 Frank van Pamelen Jongleren Samen met de pianist Adriaan Si mons brengt Frank van Pamelen zijn eerste avondvullende pro gramma Jongleren. Een program ma waarin de wetten van de weten- schap in het algemeen, en de ge- neugten van het geheugen in het bijzonder, worden getart. Het is een koorddans langs toevallighe- den, een clownsact vol feitenken- nis, een trapezevlucht door de logi- ca van het leven. Frank van Pame len wordt een verrassende nieuw- komer genoemd. Theater de Teerstoof 11152 fl. 19,50 21 en 22 november 1997 Othello Theater de Teerstoof 11212 en 11222 28 november 1997 Turkisch Delight Spuugzat zijn deze dames de onbe- schofte insinuates over hun maag- delijkheid, besnijdenis en uithuwe- lijking. Nilhun Yerli (27) en Inci Pamuk (27) uit Haarlem. Daarom reageren ze er niet meer rustig op. Ze maken cabaret. Hun sketches gaan over vooroordelen en leven in multicultureel Nederland. Theater de Teerstoof 11282 fl. 19,50 29 november 1998 Jan Rot Dans met mij (reprise) De vorig seizoen al uitverkochte voorstelling van Jan Rot is op deze avond wederom te zien in de Teer stoof. Nadat Jan Rot in zijn vorige programmas alle melancholie van zich af had gezongen, was het tijd voor een voorstelling met een vn> lijke noot. Hoewel het verhaal rond dansschool Jansen niet zon- der drama is, loopt ieder optreden van het duo uit op een waar feestje, zowel op het podium als in de zaal. Komen, laatste kans! Theater de Teerstoof 11292 fl. 19,50 4 december 1997 Ivo de Wijs en Pieter Nieuwint Literair Variete Het bloed kruipt waar het eerder gekropen heeft: Ivo de Wijs en theaterpartner zijn het podium trouw gebleven. Zij hebben voor deze avond hun repertoirever- vlecht tot een literair variete. Dit bijzondere programma bestaat uit raadselrijmen, oogrijmen en stuntrijmen, nieuwe liedjes en prachtig pianospel. Theater de Teerstoof 12042 fl. 19,50 6 december 1997 Timon Moll Spiros Een jongen wordt geconfronteerd met twee uitersten: zijn opvoeding in een streng gereformeerd Hol lands milieu en de wetenschap ge- boren te zijn uit een Griekse moe der. Gaandeweg ontwikkelt zich bij hem het verlangen meer te we- ten te komen over zijn afkomst. Na een lange speurtocht vindt hij zijn moeder, Maar heeft hij hiermee een sluitend antwoord op al zijn vragen? Dit verhaal wordt muzi kaal omlijst door een bou- zoukiespeler. Theater de Teerstoof 12062 fl. 19,50 7 december 1997 Scapino Ballet Romeo Julia Scapino Rotterdam presenteert de eigentijdse interpretatie van de Shakespeare-klassieker Romeo en Julia. In de choreografie eh regie van artistiek direkteur Ed Wubbe. De muziek is gecomponeerd door een internationaal ensemble met Afrikaanse, Indiase, Surinaamse en Nederlandse musici. Deze pro- duktie die speciaal gecreeerd is ter ere van het 50-jarige jubileum van Scapino is een van de grootste suc- cessen in de historie van Scapino en trok eerder al ruim 30.000 be- zoekers. Wubbe heeft het verhaal teruggebracht tot twaalf scenes die de essentie van de tragedie weer- geven. Theatertrip 12 en 13 december 1997 Niet Schieten! Taboe Na de smaakvolle programma's Natte Narren en Een Vlucht Re- gendruppels spettert Niet Schieten Verder met Taboe. Taboe geeft on der andere antwoord op in de sa- menleving heersende levensvra- gen: Wat gebeurt er als een kerk- haan zijn gouden knuppel in het hoenderhok gooit? Was 1940- 1945 nu wel echt erg? Is een hond wel 'ns mans beste vriend? En wie is Bob? Al deze weinig voor de hand liggende antwoorden zullen in een nieuwe vorm en op eigen- zinnige manier in liedjes en sketches van Niet Schieten! wor den geopenbaard. Theater de Teerstoof 12122 en 12132 fl. 19,50 19 december 1997 Bob Bulee (verhuring) Theater de Teerstoof 12192 20 december 1997 Creme Fraiche Creme Passionnel Men neme een lange dunne, een lange dikke, een kleine dunne, een kleine dikke en men menge dit met een gevarieerde dosis muziek, van een snufje close-harmony tot een snufje pop, vervolgens voege men er war slapstick aan toe, men larde- re dit met goede, verzorgde tek sten, men knede dit tot een geheel et voila: Creme Fraiche. Men late dit geheel een avondje stoven en- men wete dat men zich vermake- lijk een hoedje lacht. Theater de Teerstoof 12202 fl. 19,50 21 december 1997 Ro Theater Kleine Sofie en Lange Wapper Deze familievoorstelling is een to- neelbewerking van Kleine Sofie en Lange Wapper, naar het gelijkna- mige boek van Els Pelgrom. Sofie, een doodziek meisje, wil graag weten wat er in het leven te koop is. En het liefst ook wat daarna komt. Op een nacht komen alle poppen en beesten in haar kamertje tot leven. Onder de hoede van haar plosteling sprekende kat Terror be- leeft Sofie een reeks spannende, grappige en ontroerende avontu- ren. Onschuldig als ze is raakt ze situaties waarin sluwheid en hard- heid geboden lijken. Zo krijgt ze meer inzicht in de dillemmas van het leven. Maar ook de schoonheid van dat leven gaat Sofie steeds meer zien. Theatertrip 9 en 10 januari 1998 Theo Maassen Ruwe Pit (try-out) De wijze waarop Maassen zijn vi- sie vormgeeft is authentiek en ge- tuigt van intelligentie, oprecht en gagement en ook van artisticiteit. In dit programma geeft Maassen een schokkend betoog van een man die zijn ongelijk bewijst. Theater de Teerstoof 21092 en 21102 fl. 24,50 17 januari 1998 Joop Visser Het is dat hij zulke ongebruikelijk goede Nederlandse liedjes schrijft en zingt, maar verder is Joop Vis ser een typische anti-artiest. Hij geeft nauwelijks interviews, laat zich alleen op TV zien als het echt nodig is en treedt alleen op als hij daar zelf zin in heeft. Intussen is zijn trefzeker taalgebruik een voor- beeld voor vele met tekst worste- lende collega's. Hij zingt van lief de en haat. van ijdele hoop, stad en platteland. Theater de Teerstoof 21172 fl. 19,50 23 en 24 januari 1998 Hans Visser The best of 5 years Hot Music Het kon natuurlijk niet uitblijven een feestelijk en swingend jubi- leum-concert met de mooiste, ont- roerendste en meest swingende motown, blues, soul en vooral gos pel uit vijf jaar black-music shows van Hans Visser Friends. Mel wederom in de hoofdrol Marianne Rolle, de Amerikaanse zangeres met de formidabele stem. Theater de Teerstoof 21232 en 21242 fl. 24,50 30 januari 1998 Jeroen van Merwijk Het podiumbeest is terug (repri se) Recensenten en publiek zijn het niet altijd eens, maar in dit geval was er sprake van een opvallende eensgezindheid. Jeroen van Merwijk is de vrolijkste cabaretier van Nederland en mag niet van het toneel verdwijnen. Gelukkig mocht het baten. Met Het podium beest is terug (de triomfantelijke theater-comeback van Jeroen van Merwijk) keerde hij terug naar de plek waar hij thuis hoort. Als van- ouds geeft hij het publiek een on vergetelijke avond. Theater de Teerstoof 21302 fl. 19,50 31 januari 1998 Marjorie Barnes Marjorie Barnes werd geboren in Harlem, New York City. Hoewel ze in haar jeugd veel in school- en kerkkoren zong, volgde ze oplei- dingen voor dans en drama. Van- wege haar zangkwaliteiten en ster- ke podiumpersoonlijkheid speelde ze vervolgens in diverse musicals. Omdat ze verliefd werd op een Ne derlandse artiest verhuisde ze naar Nederland. Daardoor werd Neder land een jazz-artieste rijker. Staan- de ovaties vielen haar tijdens haar toernee in 1994 ten deel, nu is deze grote ster ook in de Teerstoof te bewonderen. Theater de Teerstoof 21312 fl. 24,50 6 februari 1998 Elkie Dead man Showbizzness is no Bizzness 'Showbizzness is no Bizzness' geeft een satirische en absurde kijk op het vak gebouwd rond parodie- en op de grootste musicals van Broadway en West End. Engelse humor op zijn best. De combinatie van grote liedjes, goede zang en snelle stand-up comedy. Met ande re woorden: Showbizzness zoals het echt is. Theater de Teerstoof22062 fl. 19,50 7 februari 1998 Postbank Kleinkunstfesti val

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 1997 | | pagina 34