Theater a/dSchie Reserveren vanaf januari 1998 1 roersvest eubelen Model Florida 2450.- Groot assortiment senioren bankstellen 30% TOT 50% KORTING Grote collectie grenen meubelen Openingstij den: Massief grenen tafel met 4 rotan stoelen SHOWROOM- MODELLEN mm. Grote collectie facet geslepen spiegels voor zeer scherpe prijzen! MODEL CLIO 3-t-t-zits 3950. Maart 1998 April 1998 Mei 1998 Bestel nu de Theaterpluscard metal zijn voordelen! April 1998 Mei 1998 Rechtstreeks van de fabriek! Tevens speciale aanbieding MATRASSEN al vanaf fl. 75.- 21 en 22 april 1998 Koninklijk Ballet van Vlaande- ren hoesbankstel van topkwaliteit geheel beuken romp in div. stoffen 3 2 zits van 3450.- voor keuze stoelen uit 2 modellen nu 745.- Maandag 13.00 - 17.00 uur. Dinsdag, woensdag, vrijdag en zaterdag 10.00- 17.00 uur, Donderdag 10.00 - 21.00 uur Theater de Teerstoof Wij maken ons wederom op voor het Postbank Kleinkunstfestival. Dit zondermeer het meest ambi- tieuze cabaretfestival van Neder- land kunt u weer gaan zien in de Teerstoof. Deze avond bestaat uit circa vier optredens van elk twintig minuten en wordt natuurlijk weer op gepaste wijze aangekleed. Met hapjes en drankjes. Theater de Teerstoof22072 fl. 19,50 13 februari 1998 Reinder v.d. Naalt Wallebakken Reinder v.d. Naalt kon in zijn eer- ste twee programma's de grootste zuurpruim aan het lachen krijgen. In Wallebakken gaat hij onstuit- baar verder. Veel verder. De inge- slagen weg is vierbaans geworden. Hij raast er als een kamikazepiloot overheen, alles en iedereen mee- sleurend in zijn hilarische zoek- tocht naar een spannend bestaan. Met als eindpunt: Sebaldeburen! Van der Naalt is een onmiskenbaar talent met een perfecte timing en een onuitputtelijke fantasie. Theater de Teerstoof 22132 fl. 19,50 14 februari 1998 Sanne Wallis de Vries Sop Bangkok was geweldig. Schitte- rend weer. Heerlijk gegeten. Ont- zettend gelachen. Echt een topva- kantie. Dat nemen ze ons niet meer af. Hopen we. Waarschijnlijk blij- ven we nog een tijdje, Liefs Onno en Robert. Onno en Robert, twee jongens voor wie het gewone le- ven al spannend genoeg is belan- den door een onhandigheidje in een Oosterse gevangenis. Ondanks de hysterische lichtstanden, intelli- gente mimiek en gevoelige decor- wisselingen valt er weer hartver- scheurend te lachen. Theater de Teerstoof22202 fl. 19,50 21 februari 1998 Dennis Kivit De Prostituant prostitue en een Amsterdamse bij- standspooier als metafoor dienen voor een samenleving waarin ie dereen uit is op directe bevrediging van eigen behoeften. Op zoek naar grenzen via XTC en bungee-jum- ping, verlangend naar keihard de lekkerste en de Chippendales. Maar uiteindelijk je overgevend aan alcohol en vluchtige kontak- ten. Theater de Teerstoof22212 fl. 19,50 26 februari 1998 Bram Vermeulen Polonaise (reprise) Was vorig seizoen de try-out al he- lemaal uitverkocht, dit seizoen zal het niet anders zijn. Bram staat voor Blues, Nederlandstalige Blues. Maar dat niet alleen. Bram gaat verder. Deze zanger, muzi- kant, tekstdichter brengt de Blues in Polonaise. De voorstelling is nu echt af. De beste oerkreetstem van Nederland komt dit jaar dus weer naar Schiedam. Theater de Teerstoof22262 fl. 19,50 27 februari 1998 Ernesto Marcellino Terug naar af 'Terug naar af is het tweede avondvullende cabaretprogramma van het duo Ernesto Marcellino. Hun recept is een eigentijds meng- sel van veel afwisseling, spektakel, attributen, onverwachte effecten en fysieke smeerlapperij. Elk einde is een nieuw begin. En van op je bek gaan kun je altijd wat leren. Er zijn gelukkig twee mensen die dat nooit doen. In een flitsend pro- gramma laten Ernesto Marcelli no zich van hun sterkste kant zien. Theater de Teerstoof22272 fl. 19,50 6 maart 1998 Jetty Mathurain Schiphol Ieder mens droomt ervan te kun- nen vliegen. Daarbij gaat het voor- al om het vliegen zelf, en niet om de bestemming. De Surinamer droomt ook van vliegen, maar dan vooral van de bestemming Schiphol of Zanderij. Tante is een trouwe klant van Schiphol. Veel zware lasten heeft ze heen en weer gesleept tussen Schiphol en Zande rij vergezeld van bloemen uit Aals- meer, tranen en tuiten en heimwee. De typische dingen waar Jetty Ma- thurin (bekend van Vrouwenvleu- gel) als doorgewinterde Neo-Mul- ticultureel Intellectueel Deskundi- ge een uitgesproken mening over heeft en, brutaal als ze is, die ook nog hardop denkt. Theater de Teerstoof23062 fl. 19,50 7 maart 1998 Denise Jannah Jazzconcert 'De Prostituant' is een muzikaal cabaretprogramma waarin een hoerenloper zijn echtgenote, een Nog een grote ster in Theater de Teerstoof. Denise Jannah tekende begin 1995 een contract bij Blue Note. Maar ze zingt haar hele le- ven al. Ze studeerde zang aan het conservatorium van Hilversum en speelde in de musical 'A Night at the Cotton Club', Met haar eerste album 'Take it from the top' brak ze in Nederland door. Daarna toer- de ze door Japan, de Verenigde Staten en zong ze met groot succes op het North Sea Jazzfestival. 'Dif ferent Colours' is het nieuwe al bum van Denise Jannah voor Blue Note Records. Veel mooie liedjes van deze cd en vorig werk zal zij ten gehore brengen. Deze avond wordt dus echt genieten. Theater de Teerstoof23072 fl 24,50 14 maart 1998 Het groot Smartlappenfestijn Na de twee succesvolle avonden vorig jaar nu in het geheel terug. Na de bekende voorronden in Cafe van Diggelen (datum wordt nog bekendgemaakt) zullen de finalis- ten zich in de Teerstoof opmaken voor de strijd om de (Sm)artiesten Trofee. Deze felbegeerde trofee werd vorig seizoen gewonnen door Peter de Vries alias Peter Ferrari. Wie denkt dat hij of zij deze ster kan overtreffen kan zich opgeven voor de voorronden van het Smart- lappen Festival. Met in het voor- programma Moeders in Nood. Theater de Teerstoof 23142 fl. 19,50 20 maart 1998 Marcel Verreck Een wondermiddel Marcel Verreck heeft als solo-ca- baretier een eigen stijl ontwikkeld. Persoonlijk, scherp, gevoelig, soms intiem, soms uitbundig, soms poetisch, soms hilarisch. Verreck zet de lijn van de voorstellingen 'Verreck!' en de 'Vrijheid' voort in zijn derde soloprogramma, dat als titelheeft 'Een wondermiddel". Waar is de Steen der Wijzen? Dat alles verlossende machtswoord. Het definitieve trucje. Een konink- rijk voor een wondermiddel. Theater de Teerstoof23202 fl. 19,50 21 maart 1998 Utile Dulci 21 maart 1998 Ro Theater Borkman van Ibsen Dit toneelstuk met klinkende na- men als Peter Tuinman, Geert de Jong en Nettie Blanken gaat over de laatste dagen van John Gabriel die nooit tot volledige ontplooiing is gekomen. Verbeten vecht hij te- gen de pijn die zijn verloren illu- sies teweeg brengen. De vrouwen om hem heen zijn zowel de drij- vende als de vernietigende krach- ten. Voor hem is de dood zijn eind punt en zijn verlossing. Theatertrip 27 maart 1998 Mrs. Einstein Mrs. Einstein goes Europe Tijdens de succesvolle theatertoer- nee van Mrs. Einstein op Verzoek besloot de groep dat het volgende programma moest gaan over een fenomeen in de lichte muziek: het Eurovisie Songfestival. Wie won- nen er en van wie werd nooit meer iets vernomen? Wie hadden de minste punten, wie het meeste suc ces? Wie viel flauw voor het eigen optreden, mocht als laatste zingen, won het festival en werd alsnog gediskwalificeerd? En waarom wil Mrs. Einstein iets met het songfes tival? Wees er op tijd bij want deze mooie meiden komen maar een avond. Theater de Teerstoof23272 fl. 24,50 28 maart 1998 Schrijvers op Zicht en Dichters Dichterbij Op deze avond kunt u genieten van diverse schrijvers en dichters die grote bekendheid hebben van naam en faam. Yvonne Kroonen- berg en vele anderen. Meer infor- matie volgt in de Theaterladder. Theater de Teerstoof23282 fl. 24,50 3 en 4 april 1998 Apollo Theater de Teerstoof24032 en 24042 17 april 1998 Plien en Bianca Changez Wat hebben terlenka, Eddy Becker, marmite, Sil de strandjut- ter, een hamondorgel, twee mut- sen. bokkepootjes, groen, oranje, zweepjes, Boney M., vet haar, twee schuifspeldjes, een brommer- helm met kattenstaart, Baccara, Pirn Pam Pet, Ard Schenk en Kees Verkerk, smurfensnot, macrame, zoethout en Loeki Knol met elkaar te maken? Alles, volgens Plien en Bianca! Met een minimum aan middelen brengen Plien en Bianca een maximum aan amusement en fysiek geweld. Theater de Teerstoof 24172 fl. 19,50 18 april 1998 Tim v.d. Sluis Ik B.V. Het gaat goed met Nederland. De jaren '90 zijn de hoogtijdagen van het ik-tijdperk. Nederland goes commercieel! De B.V. Nederland is verworden tot 15 miljoen B.V.- tjes die nog maar met een ding be- zig zijn: zichzelf! Tim van der Sluis staat garant voor een ouder- wets avondje politiek, actueel, ge- engageerd cabaret van hoog ni veau. 'Ik B.V.' is alweer zijn derde avondvullende voorstelling. Ge- wapend met stevige conferences en schitterende liedjes, boeit en ontroert hij het publiek enorm. Theater de Teerstoof 24182 fl. 19,50 24 april 1998 Dulle Roeckers Nieuw programma Hun vorige programma 'Chickentales' had hetzelfde effect als een wisseldouche. Razendsnel doken De Dulle Roeckers van de ene sfeer in de andere. Sketches, muziek, absurditeiten en persoon- lijke verhalen wisselden elkaar af. En dat alles was om u een duidelij- ker beeld te geven van wie ze zijn en wat ze willen, maar ook vooral wat ze niet willen. Twee vrouwen in glitterjurken en pluimveren brengen hun nieuwe programma. Theater de Teerstoof24242 fl. 19,50 25 april 1998 Bert Schuiling Allemaal Hollywood Het eerste soloprogramma van Bert Schuiling 'Geen Idee' ging over het optimistische leven met geheugenverlies. Allemaal Holly wood gaat over de waanzin van het bestaan. Wat heeft iemand er voor over om iets te bereiken? Hoever moet/wil/mag/kan je gaan? Na tuurlijk voorzien van een flinke portie zelfkritiek, humor en inter- actie met het publiek ook nog een prachtig decor en mooie liedjes. Theater de Teerstoof24252 fl. 19,50 2 mei 1998 Trio Hasjee and friends Hasjee Show Het supergladde saxwerk van Joh nny, de diepgravende bas van Cor en het optimistische gitaarspel van Nico vormen samen een pittig ge- recht waar u uw vingers bij af zult likken. Door hun zoete samenzang brengen ze elke menigte tot een kookpunt. Volgens onmiskenbaar Rotterdams recept bereiden zij in eigen keuken Nederlandstalig re pertoire. Van sappige smartlappen tot hartige meezingers. Theater de Teerstoof25022 fl. 19,50 8 en 9 mei 1998 Bloeiende Maagden Nieuw programma Ze komen. En ze blijven. En ze gaan nooit meer weg. Hun vorige programma 'Muts' was gezellig, ontroerend en verpletterend. Een ondragelijke uitbarsting van nood- zakelijk leed. Voor drie kleine meisjes is een droom werkelijk- heid geworden. Ze schreeuwen, ze vechten en ze worden er nog voor betaald ook. Het zijn de dansma- riekes van het Nederlandse caba ret. Vorig jaar helemaal uitver kocht, nu met een heel nieuw pro gramma, pak nu je kans! Theater de Teerstoof25082 en 25092fl. 19,50 5 april 1998 Guus Vleugel Facelift Plastische chirurgie is geweldig in de mode. In een clubje Hollandse miljonairsvrouwen, vertolkt door drie topactrices op wie Guus Vleu gel deze uitermate actuele komedie schreef. Neuscorrecties, rimpelre- ducties en borstvergroting zijn een terugkomend voorwerp van ge- sprek in deze voorstelling. Chariot, Nelly en Katinka kunnen zich op schoonheidsgebied iets permitte- ren want ze wonen in het Belgi- sche belastingparadijs Brasschaat. Elke dag feliciteert het nouveau ri- che-stel zich ermee dat ze de Ne derlandse ftscus tuk hebben gehad. Deze gelukzalige situatie wordt verstoord door een nieuwe inwo- ner, de balstingconsulent in ruste Nico Hopper; keizer van de ont- duikende constructie en een oude vlam van Chariot. Een met wie ze ook nog eens een appeltje te schil- len heeft. Want behalve geweten- loos in zaken is Nico dat ook in de liefde. Een originele wraakneming wordt gepland waarbij een facelift in het verleden en een in het heden een cruciale rol speelt. 16 april 1998 Romanian National Opera Nabucco meer dan 150 medewerkers in de ze, Italiaans gezongen, traditionele uitvoering van Verdis grootste en opwindenste opera. Een liefdesge- schiedenis die zich afspeelt tegen de achtergrond van de strijd tussen het Joodse volk en de Babyloni- sche onderdrukking Nabucco (Ne- bukadnesar). De liefde tussen Is- mael en Nabuccos dochter Fenema reikt over de vijandelijke Jinies heen. Met deze opera vestigde Verdi zijn wereldroem. The Sound of Music Wie kent niet de film? Wie betrapt zich niet regelmatig op het zingen van een melodie uit een van de be- kendste en meest geliefde musicals aller tijden? Voor u speelt het Ko ninklijk Ballet van Vlaanderen de ze populaire musical. Een schot in de roos voor iedere musicallief- hebber. Met An Lauwereins als Maria en Ernst Daniel Smid als ka- pitein von Trapp heeft na bijna veertig jaar het verhaal over de Oostenrijkse kapitein met zijn ze- ven kinderen en hun gouvernante niets aan aantrekkingskracht verlo ren. 25 april 1998 Rob de Nijs Theaterconcert Nazijn succesvolle theatertour 'De Band, de Zanger en het Meisje' gaat Rob de Nijs in het nieuwe sei zoen met zijn jubileumconcert de theaters af. Dit wordt een voorstel ling vol nostlagie, maar ook met de hits van zijn laatste verrassende CD. Rob de Nijs viert met deze ju- bileumtour zijn 35-jarig bestaan als artiest. Het belooft een show te worden wat een feest betekent voor zowel zijn fans van het eerste uur, als voor de mensen die Rob pas sinds het succes van de num- mer een single 'Banger Hart' heb ben ontdekt. hun rollen soms onomkeerbaar zijn. De typische Waardenberg en De Jong-aanpak zal in Bandkaai zeker weer te zien zijn. Slapstick als humor die zeer kan doen. Per formance afgewisseld met minia- tuurtjes van toneelspel. Waarden berg en De Jong zijn niet te van- gen. Ook niet in Bandkaai. 24, 25 en 26 mei 1998 Ollie B. Bommel Tom Poes De T rullenhoedster Club en waar komen die wonder- lijke trullen ineens vandaan? Tom Poes ontdekt al snel dat mooie Ivy hier alles mee te maken heeft. Zijn grootste zorg is dan ook dat Ollie B. Bommel niet in handen valt van deze mysterieuze vrouw. Maar heer Olivier is zich van geen ge- vaar bewust en gaat zelf op onder- zoek uit. Ollie B. Bommel in de Trullenhoedster wordt verteld in een mix van dans, muziek en zang waarmee Opus One de afgelopen jaren furore heeft gemaakt met voorstellingen als Jungle Book en Peter Pan. Deze familievoorstelling is voor volwassenen en kinderen vanaf 8 jaar. Op een mooie ochtend ontdekt Markies de Canteclaer een ge- heimzinnig poortje op de heide. Vanaf dat moment gebeuren er vreemde dingen in het anders zo rustige Rommeldam. Een voor een verdwijnen de leden van de Kleine Nu nog in de steigers, maar in 1998 klaar voor de ontvangst van grote artiesten: het Theater a/d Schie. Indrukwekkende solisten, een im- mens koor, een oorverdovend or- kest en een elegant ballet. Kortom 15 en 16 mei 1998 Waardenberg en De Jong Bandkaai Bandkaai is het zesde programma van de Rotterdamse theatermakers Martin van Waardenberg en Wil- fried de Jong. Hun theaterpro- grammas ontwikkelen zich telkpns weer. Onvoorspelbaarheid is de kracht. De meester van het machts- spel lieten in Naggelwauz zien dat m Broersvest 74/76 Schiedam Tel. 4734982 (om de hoek bij de VSB-bank) Sanne Wallis de Vries is een niewe ster aan het firmament. Vorig jaar won zij het Leids Cabaret Festival. Ze poogt in haar programma niet verdeeld te raken, maar ze dreigt al uit elkaar te vallen zodra ze maar haar mond opendoet. Een kakafo- nie van types trekt aan u voorbij. Hebben we hier te maken met een zwaarmoedig fin-de-siecle meisje? Of met een optimistische nieuwe tijdperk vrouw? Of met geen van beide? Al deze vragen worden u opgedrongen, maar daar staat wel tegenover dat u een passend ant- woord krijgt. Het kan nog een hele rare avond worden. Theater de Teerstoof 22142 fl. 19,50 20 februari 1998 Innemee Saapen (alias Bas- terd) Onvoorwaardelijk

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 1997 | | pagina 35