r m\ i Geslaagde examenkandidaten 1997 van hetMAASCOLLEGE in Schiedam Afd. Administratie Filiz Agca, Goniil Atalar, Mels Beijer, Fatima Demir, Ferdy Duchiene, Kisjen Gobind, Sacha Haak, Mitra Kanhai, Jan- Lucas Klamer, Michael Malingi, Lobke Speyer, Jessica Ster- ken, Fadime Tas, Tomasz Windhorst, Natascha Winkel, Natascha Zomer. Afd. Verzorging Thagasha Frans, Charlotte van de Graaf, Monique Heuchemer, Anita van Houwelingen, Bianca de Koning, RACHELLE van harte gefeliciteerd met je HAVO-diploma John en mama Chantal Kromrnenhoek, Sarissa Leter, Chantal van Loen- hout, Esmeralda de Man, Nathalie Momand, Debora Sei- nen, Nathalie Slingerland, Yvonne Spuij, Syreetha Stippel. Afd. Bouwtechniek Alexander Ansems, Davy van de Berg, Machiel van Gelde- ren, Johan Heeze, Werner van de Hurk, Carlos Micham, Gigi van Nieuwenburg, Sebastiaan van der Windt. Afd. Elektrotechniek David Cheng, Appi Demir, Samir El'Hadioui, Frank Hendriks, Mustafa Keklik, Marcel Kromrnenhoek, Rob- bert Niemans, Daniel Serfhos, Jeroen Smaling, John War- naar, Raimon Wijngaard, Jack van der Zee. Afd. Installatietechniek Faicel Ammi, Yilderim Aydin, Eray Cetinkaya, Whikas Khedoe, Michel van Leeuwen, Peter Louw, Dimitri, Mul der, Menno de Ruiter, Remco van Son. Afd. Mechanische Techniek Rachid Baaou, Raymond Boxman, Sander de Geldec, Remko Jonkers, Romano Lenz, Patrick van Nielen, johan Prein, Alvaro Rodriquez, Sherif Sardjoe, Ricardo Stip, Pa trick Terol, Patrick van der Vaart, Etienne van Vessem Patrick Baas,Mustafa Cicek, Herman Corte, Alexander Coster, Recep Dogan, Vincent 1 leppe, Alex de Jong, jawid Momand, Danny dos Reis, Remco v;tn der Valk, Remon Verburg. Geslaagde examenkandidaten 1997 op O.S. G. "Buiten de Veste"in Schiedam VBO Kashif Ahmad, Rabea El Aissati, Tiilay Akkaya, Karima El Asrouti, Serlh El Bannani, Diane van Buren. Mttjgan C^okgezer, Angelique van Eden, Patricia van Ekeienburg, Ellis Goudriaan, F.bru Giiltekin, Desmond Jansen, Mark Jerdamski, Diana Jeup, RogSf Kaat, Huseyin Karatay, Cin dy Kats, Dennis Kromrnenhoek, Debby LcS, Yassine Mejhed, Cindy Meijdam, Debora Nooijen, Norman van Os, Chantal Overgoor, Ezioma Ovunda, Vanessa Pinas, Audry Post, Charlotte Riksen, Neslihan _ahin, Karin San ders, Anita van der Schalk, Brenda SchefFers, Eveline Schenkels, Marlon Ton, Sandy Verhagen. MAVO Haveda El Aissati, Suzan Albers, Hasan Altin, Bina Bas- dew, Michael Bosma, Daniel Brouns, Quiseida Brunken, Giilay Qetinkaya, Jelle Daggenvoorde, Maaike van den Dood, Murat Elgiil, Raoel Elshot, Filiz Engin, Sabrina Fredriksz, Rajae Couiza, Rochelle Heeren, Priscilla Hoog- stad, Amrish Jewlal, Annika de Jonge, Mariska Jongste, Gerge Kanhai, Zeynep Kaya, Nathalie de Kievith, Serkan Kili$kaya, Sarita van Leeuwen, Danielle Maas, Patricia van der Marel, Sandra Mastenbroek, Ummii Mermer, Niels Messemaker, Michael Mijnals, Davina Moerman, Susan Mosso, Nico Offerman, Jose Paulussen, My Dung Quach, Sahdia Saeed, Mellin Saez, Hasan Saglam, Ayse Taner, Joke Timmers, Sarita van der Tuijn, Sebastiaan van der Tuyn, Jessica Voogd, Sander van der Voort, Cennet Yilmaz, Wou- ter Zoetmulder, Ladik Kayalik. Geslaagde examenkandidaten 1997 van het Maascollege in Maassluis VBO (eerste tijdvak) Samia Ammi, Savina Anedda, Eveline Bun, Sanggeeta Chaitsingh, Birsen <Jif<p, Mascha Custers, Caroline den Drijver, Angelique de l'Ecluse, Danielle van Es, Richard Ganesh, Hayat El Hadiui, Francisca van den Hoek, Step hanie Kardol, Fouad Kichouh, Franky Koekebakker, Piedie Kooij, Jolanda Krouwel, Danny Kruik, Annemieke Laar- man, Mariska Lammers, Bonny Langstraat, Brian de Leeuw, Chantal Moerman, Tamara Moes, Sabrina Mooi- man, Patricia van de Pluijm, Chanin Romijn Fati Sahin, Imane Tariky, Marielle Vink, Denise van de Vooren, Nao mi van der Werff, Mathijs de Willigen, Erik de Winter, Fat- ma Yilmaz, Maarten de Zwart. MAVO (eerste tijdvak) Jim van Akkeren, Ali Bagcivan, Marianne Baljeu, Najat Belmoussa, Hassan Boutkabout, Hein de Bruijn, Osman Btiyiikodabasi, Annemiek van Dam, Remko Donkersloot, Debby Doom, Marcel van Dorp, Wesley Duyvestein, Nairn Elyousfi, Emily den Engelsman, Kevin Flor, Ilona van Hattum Jessica van den Hoek, Bianca Kleijweg, Ron nie van Leeuwen, Yuri Markwat, Ferry Mazairac, Roelof Poppe, Patrick Potstra, Jill Schalker, Wanda van Spijk, Anouk Veenstra, Andr£ Vermaas Charlotte de Vos, Rogier Zwaaneveldt. HAVO (eerste tijdvak) Quafila Ait Rian, Mohamed Akachar, Khadija El Azzouti, Gary Brown, Wendy Dijkshoorn, Nico Dolphijn, Richard Elscot, Francine van der Elst, Marise Groenewegen, Naima el Haddioui, Nikolien Hagen, Andy Hofman, Marc Hok- ke, Paula Hoogerwaard, Jolanda de Jong, Vanja de Jong, CindyKassels, Silvia de Korte, Wouter Maas, Malka Mal- herbe, Danny de Man, Kim Nicodemy.Imma Ordelman, Jos£ van der Post, Eelco van Ruijven, Dennie Spies, Esmer alda Tetteroo, Gersom Vreugdenhil, Marco Vroombout, Sanne Wierda. VWO (eerste tijdvak) Yvette van Baarle, Tom Bijkerk, lion Braber, Alex Dolp hijn, Stefan van Dorp, Miranda Hartog, Theo Elulscher, Gythajonkman, Wim Roekx, Frans Spitter, Michiel Vrees- wijk. Geslaagden examenkandidaten 1997 van de Vlaardingse Openbare Scholengemeenschap in Vlaardingen VWO Judith Bergman, Yue Chen, Marco Coenradie, Anja Frena- ij, Mark Heitmann, Vivienne de Jong, Sanne vari der Lelij, Elena Ozeritskaya, Pascal Post, Tessa Sprockel, Martijn van der Vaart, Jasper van der Velde, Dennis Vlielander, HAVO Linda Arkenbout, Samira Barkani, Merlijn Berkhout, As- ma Bouchrit, Manuel Cuevas Vlielander, Zizi Dits, Nadia El Abboudi, Alexander van der Graaf, Ilona Grobben, Ire ne Hardiek, Nathalie van Haren, Robert den Hertog, Ab- R1A is geslaagd voor haar atheneum. Van harte gefeliciteerd Pa, ma en Maria RIA gefeliciteer met je atheneum diploma Bas en Nancy Joop en Bianca Rijsdijk, Mattia Roest, Juan Rorijs, Dennis Russcher, Er- soy Sanliunal, Gulcan Sarac, Tabitha van Schaijk, Esther Schepen, Robby Schneider, Jan-Chr. Schram, Laura Seles- ki, Tim Simonis, Robin Slavenburg, Alberto Smit, Jeroen Snel, Ertugrul Solak, Canan Tashan, Miranda Troost, Me- ric U<jes, Dalibor Uzelac, Martijn de Valk, Kim Verheul, Virginia Verstift, Angelique de Vos, Michel Vuijk, Ramona Wijker, Raaid Yassen, Ismail Yildirim, Jerry van IJperen, Ilona Eva van Zuidam, Geslaagde examenkandidaten 1997 van het G.S.G. Schravenlant in Schiedam Atheneum Niels Bakker, Petra Breedveld, Ben Cleiren, Suzanne van Dulkeren, Ronnie van Eersel, David Gerkema, Leslie Ger- kema, Robert van Gulik, Ritesh Hardin, Fennie Kostense, Jolijn Landzaad, Marcel van Leeuwen, Ramona van der Mast, Michel Mercera, Iris Mijnhardt, EdwinNieuwstra- ten, Denise Nix, Pepijtl van Nuland, Sven Pappers, Patrick de Ridder, Micha van der Sloot, Marjolijn van Soest, Chandra Springford, Henk Steens, Petra Trijsburg, Marcel- la van Viegen, Joram Vuik, Linda Waals, Wendy Warmer- dam, Tamara Wensing, Pamala Wiepking, Linda van den Wijngaard, Kim Yuen. HAVO Michel Adams, Vincent Alblas, Wilco Bakker,Renata van der Burg, Marco Crama, Melanie Doumenis, Sebastiaan Drop, Amber Eikenbroek, Linda Freeling, Vincent van Gent, Chantal Greten, Dennis Hersbach, Stefanie Hoog- land, Bram Jansen, Dennis Janssen, Aiko de Jong, Neeltje Knaap, Ellen Kremer, Kama! Kumar, Derya Lafci, Asuntha Leter, Marlous Maat, Jeroen Maltha, Olaf Meulstee, Karin Mudde, Yesim Mutlu, Ramona Noordijk, Arjen Ouwens, Claudia Schouwenburg. Ferdi Smits, Kelvin Soeters, Mer- eyen Uysai, Rachelle de Visser, Miranda Weidum, Carli Zappeij. derrahim Idiou, Rosita Koning, Darius Kruythoff, Mark- van der Linden, Didier Miller, Naima Ozakar, Arjen Scholl, Diana van der Windt, Vincent van Witzenburg. MAVO Gerard Assenberg, Filicia Baartmans, Wendy Benard, An gelique van den Boogert, Pepijn van den Boorn, Yassin El Bouazzaoui, Nabila Boutahar, Sadik Deger, Fatih Dogan, Miranda Don, Linda van Dongen, Ronald Duermeijer, Li- liane Duinker, Chantal van der Feest, Ricardo Fernandez Prieto, Mahmut Fidan, Ken Fontijn, Ali Harakat, Murat Havan, Angela van Hecke, Jasper Hoekstra, Balkissa Ibra him, Ismi Karaca, Ahmet Kaya, Linda Koetsenruijter, Deb bie Kooijman, Sevim Ku(jukiinal, Marjan van Maaren, Wendy van der Meer, Pascal Moerman, Khalid Nasri, Tan- ja Odijk, Martin Overbosch, Emine Ozen, Linda de Ruij- ter, Barry van Santen, Joey van Schaick, Mariska Solognier, Ozkan Sonmez, Mark Sprockel, Sander Steenbergen, Brian Storm, Jacqueline Tol, Linda Trooster, Dilek Uca, Annelies van der Vaart, Diana Valck, Mike Valk, Petra van der Vel- den, Ilonka Veltman, Michelle Verhoeff, Ramonda Ver- sluis, Peter Vrij, Rozemarijn de Waard, Danny van Wezel, Halil Zorlu. VBO Levent Adany Hatice Altuntas, Sukran Altuntas, Said Asabdoun, Veda Bagiran, Isa Baldede, Hussein Bani Assad, Jamila Barkani, Renke van Beek, Coraline van den Berg, Rick van Berkel, Arjen Beukers, Yvette de Bij, Chantal Blomsteel, Fikri El Bouazati, Salima Bouchrit, Samir Boukhidous, Nabil Boutahar, Fikri Bozalmad, Jennifer Breuer, Maurits Cats, Kadir (^elikli, Maurice Dijkshoorn, Jolanda van Dongen, Kader Elabboudi, Omer Ali Erbas, Ellen Falandt, Anelito das Fontes Silva, Cisco Freire Silva, Pascal Gans, Brenda van Gerven, Enise Gonen, Maurice de Groot, Debby van Haaren, Cennet Harms, Esther Hele- migh, Suzanne Henger, Claire Hoi, Steven van den Hooven, Fatima Hussein, Saad Ibrahim, Nasrien Ibrahim, Nicolai Jansen, John Janson, Nicole de Jong, Michelle Juijn, Mohammed Kabasakal, Kenan Kaplan, Irene van Katwijk, Bianca Klein, Maurice Koedoot, Esmiralda Koole, Umugul Kumur, Dewi van der Laar, Barbara Lemc- kert, Patricia Lucassen, Elife Mihci, Tamara van der Nol, Tamara Noordzee, Elroy van den Oosten, Danielle van Oudenaarden, Maaike van Pelt, Bas van der Pijl, Nathalie Pinas, Charissa Plomp, Danielle Poleij, Rutger Pols, Ro land Ras, Stacey Richardson, Patricia Rietdijk, Fabienne van het Stedelijk Gymnasium in Schiedam Erik Alblas, Cassandra van den Berg, Doeke Bonga, David van Dijk, Rudolph Elderson, Menno van Elk, Tabitha Ger- rets, JlseGosens, Koen Herlaar, Vishal Hira, Suwannavan 't Hoenderdaal, Remco de Jong, Jorinavan der Knaap, Mi- chief de Man. Juris van Neerbos, Willemijn van Riel, Se bastiaan van Rijswijk, Guy Roukeos, Liesbeth Schenk, Ay- ca Sevin^li, Daan Starn, Tanja Stokhof, Sauw-Fou Tang, Frouke Ter Wisch, Bart de Theije, Daphne Uyterlinden, Sanne Vuik, Pieternel Wxjnands, Claudia van der Windt. Geslaagde examenkandidaten 1997 van het St.-Jozefichool voor Mavo in Vlaardingen MAVO Jan Aalderl, Judith Abresch, Richard Ball, Sietsc Baren- dregt, Mark Baron, Nanouk Bastinek. Bella de Beer. Noor de Beer, Susanne van Berkel, Miranda Blom, Peter Blonk, Ferdinand Bliim, Annemieke Boer, Nancy van den Bogert, Ron Bonnes, Marieke de Bont, Carin Borst, Lotte Bos, Nancy Bras, Sebastiaan den Brinker, Arrto Brouwer, Iwan Brouwer, Joyce Bulte, Femke van den Burg, Rianne Collig- non, Pascalis Demmers, Jilles van Dinther, Margery Djo- karso, Freek van Eijk, Elwin Feijer, Oscar Floris, Denise Flaten, Marina Frajtak, Dolores Freire Gomez, Jasmijn van der Gaag, Marit Goudswaard, Antoine de Groot, Sibylle Gruber, Eva Gundlach, Sonja Gundlach, Linsey van Haf- ten, Claudia Hagens, Inge van der Hammen, Laura van der Harg, Sabrina van Helten, Agnes Hemmes, Esmeralda van t Hoenderdaal, Melissa Holleman, Sean Jeronimus, Jeroen Horlings, Carina Hulspas, Jolanda Janssen, Nicolette Jo nas, Mariska de Jong, Peter de Jong, Leon Kerpershoek, Elske Kevenaar, Rudy Kleijheeg, Marielle Koevermans, Jan Koster, Jurgen de Koster, Richard de Koster, Daniel Kram Esther van Krochten, Marc Kromrnenhoek, Koen van Kro- nenburg,Frits de Kruif, Marije van Kuijk, Arjan Lansber- gen, Sabrina,Leerentveld, Roy Lengkeek, Use van de Lest, Lydia Lieven, Petra Lieven, Paul van der Linden, Marlon Lindenburg, Annet Los, Paulien van der,Lubben, Jessica Luijken, Amber Mackaij, Bob Magre, Daan Mallee, Jolien Martens, Jeroen van der Meer, Leon van der Meer, Marjo- lein Meijer, Remco Meijer, Ilse Molijn, Sharon Mooij, Da nielle Mulder, Chantal Niekoop, Kimberly Nijhuis, Den nis de Nijs, Wendy Nuiten, Nicolet Onnekink, Richard Oosterom, Merlin Oosthof, Natasja Overdiek, Marloes Petri, Nino Platania, Sander Poel, Marianne Polet, Angeli que Pols, Adriaan Rademaker, Fabrizio Rigutto, Leon van Rij, Viola Rijke, Marjolijn Roest, Jasper Roodbol, Rodrigo van Rutte, Gulden Sahin, David Sandifort, Jerry Savonije, Jeanette Schaap, Carlo Schaeffer, Wendy Scharloo, Eric Scheffer, Bart Scheffers, Dario Schenk, Arjan Schouten, Janis Schults, Marjolein Seijkens, Leonie Seliers, Lesley Siepman, Maikel Slingerland., Patrick Snieder, Marco van Son, Priscilla van Spaandonck, Marieke Starre, Mark van der Steen, Johan Stuivenberg, Charlene van Tessel, Mariel le van Tienen, Dennis Tijsmans, Vera van Tilborg, Kristian Timmerman, Jeroen Tjepkema, Kelly van Tricht, Carisia Trommel, Daphne Velthoven, Barbara van Velzen, Rai- mond Verbiest, Vera Vermeulen, Marleen Versluis, Stewart Verstift, Daniel Vidakovic, Kasper Vincent, David Visser, Tamara Visser, Kelly Vlielander, Jeroen Voogt, Tim Voor- end, Mirella de Vries, Allard Vuijk, Raymond Weeda, Pirn van Weelie, Jacqueline Wijker, Jasper Wijnhoff, Corine Wijnhorst, Patrick de Willigen, Patrick de Wilt, Djoeke Winkelman, Jessica de Winter, Mireilie van Wissen, Wes ley de Wolff, Tim Woudenberg. Raymond Wuister, Barba ra Zandwijk, Tamara Zwanenburg. Geslaagde examenkandidaten 1997 van het SG Spieringshoek in Schiedam Gymnasium Annemarje van Assendelft, Sicco Beekman, Sharmila Boekhoorn, Dennis van den Brook, Daphne Bruinaars, Margreet Docter, Robert van Duuren, Etnile Fokkma, Jaap van Giezen, Sander Goudswaard. Thamar I lenneken, Ma rieke Jacobs, Susanne PaaJvast, Debby Smits, Dirk Tome- sen, Ben van Tricht, Guido Verkade Elle Vincente, Caro line de Vries. Atheneum Esther van den Akker, Cheung Au, Rend Bernaert, Daan Booister Justin Boon, Sclma Bos. Tjarco Bras, Larissa Bre mer, Arnout Cornells.-,m. Eric Dekker, Marco van Dorp, Stef Drost, Mark van EgdomMonica van Eijk, Gabrielle Fabbro, Marion van Groudelie, Marjolijn Guijt, Diederik van Gulik, Kirsten 't Hart, Irma Heijdra, Miriam Heins- broek, Bas Horsman, Vincent Houtkamp, Gerben Huis- kens. Harmen Huiskens, David van de Kara p. Debby Kerkhof, Jacolijn de Krdm Ingvvell Kuil, Madeleine Kunst, Evert Lemmens, Diana van Loenen, Jens Malicpaard. Ha- lid Nordin, Shenaida Oemat F.ia Post, Sandra del Rio, Ewald Roodenrijs, Manon Scharait. Berber Schepman, Natasja Schoneveld, jeanlue Schotte, Jannekc Stolker, Norman Tan Desiree Tromtnel, t .mdy Verw; - n, Anne- Marie van Vliet, Raymond Vollering. Jeroen Wijnhoff, Jel- mer van der Windt, Natsja Wissenburg. Pap itja Witberg, Din Wouters. M HAVO Jessie Almeida Silva, Evelien Baard, Machie! Blok, Mirjam Boer, Barbera de Bruijn, Patrica de Bruijn, Htiri Cimtay, Saskia Dekkers, Sadkia van Dijk, Erik Doddeman, Dennis Donders, Marjonlein Driedonks, Ilse van Duijn, Linda van der Ende, Marina Erwich, Ruud de Groot, Femke den Hartog, Dennis Heijnemans, Ludo van Herk, Jens Holier- hoek, Yvonne Hoorman, Paul ten Hout, Hanneke Hout- braken, Joeri Huffmeijer, Justine Hufffneijer, Sander van IJsselmonde Jeremy Jalink, Rieke Jansen, Marie-Louise Jas pers, Martijn Kerkhof, Angelique Klarcnbeck, Corine Klootwijk, Kasper van Knotsenburg, Erwin Kreber, Nard Kreber, Man-Wah Lee, Steven Lemmens, Sander Lie- bfedhts, Annemiek Lindemans, Janneke van der Linden, Marc Magrijn Femke Majoor, Jordy Majoor, Hanneke Middeldorp, Suzanne Moerman, Elise Molendijk, Miran da Morin, Jeffrey Munnikes, Christa Niehot, Moniek Olst- hoorn Marlous van Oorschot, Hendrikjan van Oosten, Annet den Ouden, Ludger van Pamelen, Linda Poels, Sas kia Poels, Jt nske Foots, Dominique Rajakovic, Patrick Rie- dijk, Jord van P.ijstne, Simone van Ruijven, Mieke Rutjes, Jeroen Schaap, Gabor van Schaik, Stella Sfhaper, Robbert Schmvt, Bart Schneider, Bianca Sloos, Marjolein Sluyter, Stephan Stolk, Wessel van der Touw, Connie van Tricht, Annemieke Verhoeff, Martijn de Vette, Marissa de Vliegh, Danny van Vliet, Joost van Vliet, Thijs Voogt, Maarten Vbrwerk, Jasper Vcikuilen, Deborah Vredenbregt, Roland van der Wai, Frank Wever, Jessica Wijngaard, Linda Zand- boer, Marlot Emile Eokkema, de prijsivinnaar van de Unilever Award 1997met zijn biologie-docente, mevrouw Kokx. De eindexamenkandidaten van SG Spieringshoek kunnen met vakantie. Vorigeweek kregen zij de uitslag van hun schoolexamen en op donderdag 11 juni en vrijdag 12 juni vond de feestelijke diploma-uitreiking plaats. Aan 19 gym- nasiasten, 53 atheneumkandidaten en 86 havo-leerlingen overhandigde rector Schoenmaker de diploma's. Omdat zij zich hadden onderscheiden bij het vak biologie kregen Emile Fokkema (vwo) en Kasper van Knotsenburg (havo) een prijs van Unilever. Zowel de school als Unilever Re search Laboratorium vierden in 1996 hun veertigjarig be- staan en ter gelegenheid daarvan kwam tussen beide instel- lingen een samenwerkingsvorm tot stand met het doek jongeren te stimuleren hun talenten op natuurwetenschap- pelijk gebied te ontwikkelen. Woensdag 18 juni 1997 MAASPOST SCHIEDAM - XQ02

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 1997 | | pagina 22