roersvest Vleubelen Model Florida 2450,- model Ferrari 3+2 595,- 3+2 695,- man Wij verwelkomen u graag een hapje en een dran model Olympia I Openingstijden 2950,-1 Maandag 13.00 -17.00 uur Hiep hiep hoera, lang zal ie leven! Jubileum voorstelling 25 jaar Teerstoof zondag 2 november ms SENIOREN BANKSTELLEN Zondag 28 September KOOPZONDAG van 12.00-17.00 uur Hallo jongens en meisjes! Clownsfestival 1997 Gratis Hamburger van McDonald's tijdens het 3e Clownsfestival! GRATIS IJSHOORN hoekbankstel van topkwaliteit geheel beuken romp in div. stoffen 3 2-zits Dinsdag, woensdag, vrijdag en zaterdag 10.00-17.00 uur Donderdag 10.00-21.00 uur Hallo kids as Join de nieuwe Jeugdtheaterclub De Nieuwe Passage Welke genres zijn er in de Teerstoof vertegenwoordigd? 22 t/m 26 oktober Broersvest 74/76 Schiedam Tel.: 4734982 (om de hoek bij de VSB-bank) Schitterende collectie hoogglans Italiaans wortelnoten meubelen. rechtstreeks v.d. fabriek in de nieuwste kleuren leatherlook Ookverkriigbaar in div. stijlvolle stoffen designs van 3950, nuvoor BIJV. MODEL JOKE van /4950,- voor Toneel Poppentheater Muziektheater Vertelvoorstelling Clownsvoorstelling Toneel met poppen Als je in de herfstvakantie een clownsvoorstelling in Theater de Teerstoof bezoekt, krijg je een waardebon van McDonald's VOOR EEN GRATIS HAMBURGER! Maar net als vorig jaar is elk Jeugdtheaterkaartje een waard! *lnleveren bij McDonald's aan de Broersvest in Schiedam. Week 39 MAASPOST SCHIEDAM - XQ07 V -,:v MX? Komt dat zien, komt dat zien! Vanaf 28 September wordt Theater de Teerstoof weer iede- re zondag omgetoverd in een jeugdtheaterpaleis. Hocus Po- cus Pindakaas! Licht uit spot aan...het doek gaat op en de voorstelling begint. Clowns, poppentheater, toneel en mu- ziek passeren de revue. Even la- chen en even griezelen, een glas limonade en een kado als je ja- rig bent. Daarom wordt ]ij ook lid van Jeugdtheaterclub De Nieuwe Passage van Theater de Teerstoof. Om lid te worden zoek je twee voorstellingen uit. Je krijgt dan een strippenkaart met vijf voor stellingen en de vijfde is gratis. Verder krijg je een leuke ver- rassing van winkelcentrum De Nieuwe Passage. Daarnaast in deze special alles uitgebreid over het Clownsfestival dat in de Herfstvakantie zal plaatsvin- den. Je kunt het beste deze fol der bewaren, want dan heb je het hele overzicht altijd bij de hand. Als je lid bent van jeugdtheater club De Nieuwe Passage, kunt je in Theater de Teerstoof je verjaardag vieren. Je mag een cadeau grabbe- len uit de grabbelton. Limonade en iets lekkers horen daar natuurlijk ook bij. Maar dat is nog niet alles. Al je vriendjes en vriendinnetjes kun je hiervoor uitnodigen. Wei eerst even aan je vader of moeder vragen, want die moeten de kaart- jes kopen. Je mag op de troon zit- ten en wij maken een foto. Deze mag je mee naar huis nemen en kun je aan al je vriendjes laten zien. Max Verstappen Het verschrikkelijke avontuur van Cor Kraai Cor Kraai is een wat verstrooide vogel die in een holle boom een knus huisje heeft. Het wordt lente en daarom is Cor heel vrolijk en blij. Hij is namelijk jarig in de len te, alleen weet hij niet wanneer. Dan wordt er met de post een kado bezorgd. Het is afkomstig van zijn oom Henk, een avontuurhjke trek- vogel. Cor leest in de brief dat het kado helemaal van de andere kant van de wereld komt, waar het altijd erg warm is. Het is een mooi kris- tallen flesje dat heel bijzonder glin- stert. Cor is verrukt en wil heel graag weten wat er in zit. Helaas staat er op het flesje: alleen maar naar kijken, nooit openmaken. Maar Cor kan zijn nieuwsgierig- heid niet bedwingen. Hij besluit dat het geen kwaad kan om het flesje heel even open te maken en draait de dop los. Uit het flesje floept een witte gedaante. Het is De Winter uit een heel warm land. De ijzige verschijning is heel blij met zijn bevrijding, maar helemaal niet aardig. De Winter gaat naar buiten en laat het sneeuwen. Het bos is totaal ontregeld, de kou be- dreigt al het jonge leven. Cor wil de ijsvorst vangen, maar hoe krijg je de winter klein. Cor ontdekt dat je de winter aankunt als je niet bang voor hem bent. De dieren helpen Cor aan de juiste hulpmid- delen; een muts, warme sokken, wollen wanten en een dikke jas. Aanvang 14.00 uur, toe gang fl. 3,50, code 11025. In het nieuwe seizoen heeft Theater de Teerstoof weer speciaal voor de jeugd een jeugdtheaterprogramma samengesteld. Hierin staan alle voor stellingen vermeld die te zien zullen zijn in Theater de Teerstoof. Het aan- bod is heel afwisselend: Clowns, Poppentheater, Muziektheater en Toneel wisselen elkaar af. Dus voor elk wat wilsDe jeugdvoorstellingen worden gegeven op de zondagmiddag. De aanvangstijd is gelijk gebleven, 14:00 uur. Maar er is meer. Je kunt nu ook lid worden van de Jeugdtheaterclub De Nieuwe Passage. Als je twee of meer voorstellingen in Theater de Teerstoof bezoekt ben je automatisch lid. Administratiekosten fl.7,50 - Juffrouw Dotje en juffrouw Lotje - Kamishibai - Theo is ziek - Circus Rijn en Trijn - Liesbeth Smulders - Koos Wieman - Werktheater Alkmaar - Miniscuul - John de Winter - Max Verstappen - Arjan Kooiman Dibbes - Damiet van Dalsum - Wellis Nietus - Theater JoJo - Margreet Greve - Mayke Heesels - Eric de Reijer - Terra Incognita - Jacques Vriens - Clownsfestival van 22 tot en met 26 oktober - Max Verstappen - Koos Wieman Verveel jij je altijd in de vakantie? Dat hoeft helemaal niet, want in Theater de Teerstoof kun je genie- ten van een bijzonder leuk Clown sfestival. Nu voor de derde achter- eenvolgende maal in Schiedam. Het draait allemaal om clowns, clownerie en acrobatiek. Voorstel lingen voor peuters, kleuters en kinderen tot tachtig jaar. Zo zijn er op woensdagmiddag 22 oktober clownslessen met als finale een presentatie voor oma, opa en ou- ders. Als je zelf ook eens op het podium en in de spotlights wil staan, dan is dit je kans! Op don- derdagmiddag 23 oktober de be- kende clown Amo Huibers met de bekende voorstelling De koning is een clown. Voor deze voorstelling kunt u geen kaarten reserveren. Deze zijn verkrijgbaar tijdens een speciale actie in winkelcentrum De Nieuwe Passage. Op vrijdagmid- dag 24 oktober treden Circus Rijn en Trijn op met het spannende sprookje Roodkapje en de boze wolf. Zaterdagmiddag 25 oktober kunnen jullie genieten van clown Zapp. Tot slot besluiten we het derde Clownsfestival zondag 26 oktober met de Strijd om de Gou- den Neuzen Troffee. Met als spe ciale gastspreker Jan Willem de Boer. De troffee is speciaal ont- worpen door beeldend kunstenaar Peter Hellemonds. Clowns laten hier hun beste grappen en grollen zien in de hoop de Gouden Neus te winnen. De winnaar mag bovendien terug- komen voor een echt optreden in Theater de Teerstoof.

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 1997 | | pagina 28