9 Multifocale glazen al vanaf/259,-perpaar. nddcike^loetesij And*/dovticiesi "Wantals u mij op deze afstand scherp ziet. ...zou u mijookop deze afstand scherp moeten kunnen zien. Gewoon met dezelfde bril! "Een goed begin is het halve werk. Dus nu ik na de vakantie weer begin met adverteren (houdt u de krant goed in de gaten?) wilde ik maar gelijk een veel-te-vaak-ver- geten-onderwerp bij de kop gaan pakken. En wel: de multi-focale glazen. Kijk, om te beginnen ben ik ondernemer. Ik zou dus niets liever willen dat u zoveel mogelijk brillen bij mij koopt. Maar meer nog dan ondernemer, voel ik mij opticien. En voel ik de verantwoordelijkheid om u en uw ogen het beste te adviseren. Multi-focale glazen zijn nou van die dingen die ik m'n klanten graag adviseer. En u zult ook wel merken dat het steeds vroeger donker en steeds later licht wordt. Als opticien heb ik dan ook in deze tijd van het jaar de meeste mensen die hun ogen weer eens willen laten nakijken (oogmeting, oogdruk enz.). En wat me dan opvalt is dat de niet-Vaste Klanten' nog steeds onnodig rondlopen met twee brillen: een voor veraf en een bril voor dichtbij. Multi-focale glazen maken aan die dure veel-brillerij met gemak een einde. DRIE KWALITEITEN MULTI-FOCALE GLAZEN: Indevertekijken Indevertekijken In de verte kijken U kiest bij mij uit drie verschil- lende typen: Basic, Luxe en Superior. 't Is maar net wat voor eisen u stelt en wat u ervoor uit wilt geven. Bent u tevreden met de stan- daard-uitvoering dan heeft u bij mij al een paar multifocale glazen vanaf f 259,-. Wilt u graag een wat dunner, lichter en geraffineerder geslepen glas, dan gaat het om 595,- per paar. En gaan uw gedachten uit naar het summum op dit gebied (superdun, vederlicht, volkomen vertekeningsvrij en glashard) dan praten we over een kleine 800,- per paar. Dat is veel geld, ik geef het toe, maar voor dit neusje van de zalm is het echt niet duur (kijkt u maar naar het ver- schil). Wilt u hier 'ns verder over praten met mij, dan heet ik u van harte welkom. Misschien komt u dan wel in mijn Vaste-Klanten- Bestand terecht. Een bestand met inmiddels alweer 8.446 tevreden mensen uit Schiedam en omstreken (waaronder een slordige 2.500 multifocale klanten). En zeg nou zelf: die kunnen 't toch moeilijk alle- maal verkeerd zien?" Tempel Optiek, Hoogstraat 2, Schiedam, tel. 010) 473 5919 TEMPEL H. 9 o Hn miin optiek heb ik half werk gele verd alsu met twee brillen dedeur uitgaat. C/l

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 1997 | | pagina 2