De collectie top-ontwerpers in Andre's modehuis: Calvin Klein, Giorgio Armani, Swarovski, Guess, Hugo Boss, Silhouette, Moschino, Jean Paul Gaultier, Byblos, etc. etc. jeez tst&^es)/ Andx/J out*- LOAM). TEMPE L Hier zien we Andre in smoking. Zijn keurige verschijning wordt afgemaakt met een ton- sur-ton montuur van Calvin Klein. Een gedistingeerd model waar kenners de hand van de meester in een oogopslag zullen herkennen. Een smoking voor de feestdagen - geheel in lijn met de heersende trend, gecompleteerd door een extravagant montuur- model van Moschino. Let vooral op hoe de bril de smoking afkleedt! Hij draagt een smoking die we al vaker gezien hebben. Daarboven echter een superslank montuur van Armani, waarbij we met name aandacht moeten hebben voor de fijne afwerking van materialen. En ja hoor, hij is er weer: de smoking. Maar kijk eens naar de geraffineerde manier waarop hij z'n verschijning extravageert met deze soepel vallende bril van Silhouette! De smoking is absoluut geen verrassing meer. Het frivole montuur van -wie anders?- Gaultier daarentegen wel. Die smoking kennen we nu wel. Maar wat een prachtige dissonatie met dit extreme mode-accessoire wat de naam 'bril' geheel ontstegen is. Van Adidas. We letten niet eens meer op de smoking. Wat denkt u van dit briljante neussieraad van Guess wat op slag z'n hele verschijning op de catwalk rechtvaardigt. "Die advertenties van mij hebben het afgelopen jaar nog steeds geen veelgevraagd fotomodel van me gemaakt. Vandaar dat ik het nu dus maar eens als dressboy probeer - wie weet zit er nog een tweede carriere voor me in. Niet dat ik 't nu echt ambieer hoor, om reizend van catwalk naar catwalk tussen Milaan en Parijs te pendelen, afwisselend gekleed in kabeltruien van Calvin Klein en deux- pieces van Byblos. Als uw opticien heb ik't immers veels te veel naar m'n zin. En die merken kan ik toch wel dragen. Niet eens alleen in kleding, maar meer nog in brilmonturen: m'n hele zaak is vergeven van de top-couturiers die heel goed in de gaten hebben dat hun talent niet ophoudt bij patroontekenen. Het oog wil immers ook wat, dus dat ze bij hun creaties passende monturen ontwikkelen is helemaal niet zo gek Ik heb ze allemaal hangen, in de rekken. De Moschino's, de Calvin Klein's, de Gaultier's, de Armani's en de Swarovski's. En in zo'n decembermaand waarin we allemaal tip-top moeten opdraven bij schoonmoeders of op Bobo-kerstborrels, leek het me een aardig idee om u eens te inspireren met bijgaande modeshow. Als 't u aanspreekt, kom dan eens langs in mijn modehuis (dress code: casual). Zoekt u dan en passant een passend rrtpntuurtje uit, heb ik daar en passant nog een passend Kerst-kadootje bij ook! Zo krijgen we allebei wat we willen: u een af uiterlijk en een kadootje en ik er weer een Klant bij in mijn Vaste-Klanten-bestand. Dat telt overigens inmiddels zo'n 9.337 Vaste Klanten. En zeg nou zelf - die kunnen't toch moeilijk allemaal verkeerd zien?" xgx-x-yFx-'-. Tempeh Optiek, Hoogstraat 2, Schiedam, telefoon (010) 473 59 19 a MAASPOST SCHIEDAM - XQO1 'In mijn optiek is dit een uitgelezen maand om een modeshowUe weg te geven. (Let u vooral op de subtiele belijning van de monturen). P il I I Aiv,., VAwjSe T-»r it IVUM O h

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 1997 | | pagina 2