20 december 1997 Vanaf 22.00 uur in su/ingend Schiedam Philomyn and Friends Tijdens de Kerst Jazz Night speelt voor U: 20 december 1997 vanaf 22.00 KERSTIAZZ NIGHT Direct uit de U.S.A. speelt Bebob en Hardbob Speciaal optreden Oudejaarsmiddag vanaf 16.00 uur. Peter de Vries Nieuwjaarsdag vanaf 16.00 uur Katerconcert! KERST JAZZNIGHT Nothing is Cool Trio David Mathey EETCAFE-ESTABLISHMENT E 20 december 1337 vanaf 22.00 uur. voor u treedt op Wij wensen al onze relaties Pretticje Xerstdagen en een gezond 13 9 8. Frans en Peter De nachtburgemeesters van Jazzy-Schiedam (initiatiefnemers voor deze Kerst-Jazz 1997) jl Swingend optreden van het Quintet Kerstmenu f 49,50 Xom eens kennismaben met onze gevarieerde keiifien f All That Jazz 't Paard William's Cafe van Diggelen Cafe-Restaurant 't Vierkantje SPIJS EN DRANK SALON t Paard 20 december 1997 vanaf 22.00 uur Pim, SandraTheo, Joost, DavidJaap, Rico, Pascal 1 en Pascal 2, Alex, Miranda, Josipa en Ilona wensen iedereen een fijne Kerst en Gelukkig Nieuwjaar. Paard 0 Hoogstraat 162 - Schiedam telefoon: 010-4732908 2 o n x 5 O 2 2 ■c/a "0 m o a Beiae kerstdagen gesloten. Broersvest I, 3HI EA Schiedam, Tel. 010-4731924 Kerst Jazz Night in het cen trum van Schiedam.De Kerst Jazz Night wordt georgani- seerd door Peter van't Wees- huis en Frans Leermakers van De Unie. De Kerst Jazz Night is zes jaar geleden met veel succes van start gegaan en nu is er dan het vervolg. De Kerst Jazz Night is voor jazz- en bobcats. Voor gelijkgestemde mensen: jazz van niveau voor de pure liefhebbers. Beroemd om zijn heerlijke ge- rechten en gezellige sfeer, stort zich volop in de Kerst Jazznight met de band Not hing is Cool. Fijne jazz met subtiele accenten, soms gelar- deerd met gemene uithalen. Het kwintet zal onder leiding van Andre van Leiden vanaf 22.00 uur een swingend optre den verzorgen. Indeaal om onder het genot van spijs en drank(en) te luisteren naar jazz van het allerhoogste ni veau. Spijs en Dranksalon 't Paard, Hoogstraat 162. Ook William stort zich in de Kerst Jazznight. Vanaf 22.00 uur treedt het Trio David Mathey op. Het trio speelt volgens Wim Ouwens 'vrese- lijkaardige jazz', die prettig in het gehoor ligt. Echte 'jazz- cats' mogen dus William's vooral niet links laten liggen. William's food drinks is nu al weer vijf jaar gevestigd op de Koemarkt. Van's morgens 11.00 uur is het goed toeven bij William's voor een heerlijk kopje koffie. En bij dat eerste kopje serveert men dat inmid- dels beroemde likeurtje met slagroom. Maandag gaat Wil liam's ietsje later open, name- lijk om 16.00 uur. Het kopje koffie is ooit uitgeroepen tot het lekkerste "bakkie" van de Rijnmond, oftewel de Ketel- binkie Prijs. Een ongedwon- gen sfeer kenmerkt William's. Van een lunch met de wereld- beroemde kalfskroket tot een internationaal hoofdgerecht zoals Tandoori Chicken, run- derstoofschotel en massala lamskerry met basmatierijst. Maar er worden ook boter- malse Tournedos geserveerd. Snacks, zelfgemaakte bal ge- hakt en sates (varkenshaas) zijn ook verkrijgbaar. Een dagschotel, elke dag anders, is er ook. En niet te vergeten: William's heeft ook geweldig getapt Heineken bier, een mooi glas wijn en niet te ver geten een echte Schiedamse borrel Ketel 1. William's ligt aan de Koemarkt 14. aan de Grote Markt, serveert niet alleen wekelijks hoog- staande muziek, maar ook da- gelijks een keur aan buiten- landse bieren, ovenverse pistolets en een kop koffie van uitzonderlijke kwaliteit. Wn dit alles in de warme ambian ce van het monumentale, voormalige hoofdbureau van politie. Tijdens de Kerst Jazz night wordt er in Van Digge len live jazzmuziek gebracht. Van wie precies blijft nog even een verrassing. Gewoon even langsgaan bij de Grote Markt 15 dus. Wat vaststaat is dat de muziek een must voor de liefhebber is. Sinds 1 juni 1996 zijn Jose San chez en Nico Huke de eigena- ren van dit gezellige cafe-res taurant. Elke dag kan men hier lekker eten, al vanaf 6,95 en ze bieden ook een spe ciaal maandmenu 'Het Stad- hart menu' voor 25,-. Ze zit- ten op een schitterende stek waar jong en oud zich thuis- voelt. Midden op de Broers vest hebben ze een terras met 160 zitplaatsen waar 's zo- mers een ieder zich vermaakt. Door bierbeslag gehaalde en in die gebakken grote gepelde garnalen met salade. Getrancheerde lamsbout met honing-tijm sous, gebakken aardappelen, verse groenten en salade. Gemmarmerde mouse van witte- en melkchokolade. Koffie P.S. Verder kan er natuurlijk ook gewoon a la carte gegeten worden. i!»\v sinds 1924. Bijna 75-jarig be staan, dus binnenkort een groots feest, waar iedereen welkom is. Ze staan bekend om het lekkere 'vroege' kopje koffie en het zelfgemaakte ap- pelgebak Koemarkt 14 3111 JH Schiedam Tel. 010-427 15 10 "0 c/a H on o o o\ KERST JAZZ NIGHT O oa H 00 O X 0 2 1 X o

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 1997 | | pagina 11