Wi i wensen u prettige "thuisd Kerstversieringen B adje uit G ezellige Doe zaken met Rijnmond Hypotheekwijzer/ Dop Dop Vastgoed en WIN... twee Business Seats voor de komende wedstrijd van Feyenoord!!!! DOP DOP Vastgoed Een uitgave van EMO uitgevers Copyright DOP DOP VASTGOED ROTTERDAMSEDIJK 437 - POSTBUS 888 - 3100 AW SCHIEDAM -TEL. 010-4738888 - FAX 010-4270205 Als vakmensen op het gebied van onroerend goed hebben wij dit jaar weer heel wat klanten mogen begeleiden naar een nieuwe woning. Een goede ver- koop en/of een prima aankoop van het gewenste huis. Kamerbomen Sfeer Financieel Rotterdamsedijk 435 te Schiedam, (010)-4736665 Rotterdamsedijk 435 te Schiedam, (010)-4736665 DOP DOP VASTGOED Na de zo belangrijke zakelijke afwikkeling, die wij voor een groot deel op ons hebben genomen, hopen wij dat onze klanten en, uiteraard, ook alle andere bewoners van deze regio vooral in deze sfeervolle feestmaand prettige "thuisdagen" zullen beleven. Kerstbomen vragen ruimte in huis. En niet iedereen heeft die ruimte of zin die ruimte voor een mooie grote boom te creeren. In plaats daarvan kan de kerstsfeer ook op andere, gemakkelijkere manieren in het huis worden opgeroepen. Bijvoorbeeld door de groene kamerplanten tijdens de feestdagen als kerstboom te laten fungeren. Klimop in kerstsfeer Ze zijn over het algemeen veel bescheidener van afmeting en vallen niet uit. Na de feestdagen houden we er weer een mooie plant aan over. Er zijn een aantal kamerplanten die uiterlijk de vergelijking met een echte kerstboom goed kunnen doorstaan. Een van de meest bekende soorten is de kamerden (araucaria). De takken zijn zo stevig dat er met gemak ook kerstballen en slingers in kunnen hangen. lets graver van naald is pinus canadensis. Bij kerst horen ook mossen. In een bak met kleinere planten en mossen kan men tijdens de feestdagen met verschillende felgekleurde bessen of kleine kerstballen de zaak opfleuren. De bloemist zal u ongetwijfeld nog meer ideeen aan de hand kunnen doen over planten die na de kerst, onversierd, nog een sieraad in uw huiskamer zullen zijn! Hoewel wij in deze krant al geregeld het aangename wonen met de financiele aspecten van het eigen huis mengen, menen wij juist nu het accent wat meer te moeten leggen op de sfeer in huis. Daarvoor blijkt het lang niet altijd nodig te zijn enor- me bedragen uit te trekken. Ook met kleine middelen is het mogelijk het huis een feestelijk tintje mee te geven. Natuurlijk is het plezierig als de feestdagen met wat ruimte in de financien tegemoet kunnen worden getreden. Het verrassende is dat ook het eigen huis daarin kan voorzien. Via de hypotheek kan vaak zeer voordelig contant geld worden ver- kregen. Heeft u belangstel- ling? Maak een vrijblijvende afspraak. En... bijzonder ge- zellige, huiselijke feestdagen! In plaats van een dagje uit, een badje uit. Wie de komende vrije dagen iets bijzonders wil kan proef- baden in de Atag Therme te Utrecht. U kunt daar niet alleen het nieuwste zien op het gebied van bad/douche- combinaties en douche/- stoomcabines, maar ook in alle privacy het luxe bad Laguna en de dubbele douche/stoomcabine Amico testen. Uiteraard kunt u voor deze persoonlijke test beter een afspraak maken: 030- 2470247. Het Atag centrum is iedere dag, behalve zondag, geopend vanaf 10.00 uur. juist in deze laatste maand van het jaar maken we het extra gezellig in huis. Een leuke manier om sfeer in de woning te brengen is het creeren van hoekjes. Een bijzonder aardig boekje van Cantecleer laat zien hoeveel mogelijkheden er zijn met "Hoekjes in huis", wat tevens de titel van het boekje is. Op leuke wijze worden tips gegeven over hoe het huis opgefleurd kan worden met hoekjes. Dierbare hoekjes met je eigen sfeer, waarin je je lekker voelt. Hoekjes, gecreeerd met een combinatie van dierbare spullen, sfeer en smaak. Zo worden er voorbeelden gegeven van hoekjes met als thema studie, wijn, keuken, klompen, kinderspeelgoed, serre, e.d. Compleet met tips voor het maken van kleine meubeltjes als kastjes en tafeltjes wordt u uit de doeken gedaan hoe hoekjes uw huis kunnen verfraaien. Een sfeervol kinderhoekje met nostalgische herinneringen.

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 1997 | | pagina 25