Spelen met licht in en om het huis HUIZENKOPERS OPGELET! en kok ineen Computer Profiteer zo tang mogelijk van lage rente HYPOTHEEK-TEST-BON Lage rente voor regio Rijnmond Hypotheekwijzer voor gratis hypotheekadvies RIJNMOND HYPOTHEEK WljZER ledereen weet wel dat, zodra het buiten donker wordt, de kunstverlichting de sfeer in het interieur bepaalt en daarnaast ook de mogelijkheden biedt om bepaalde activiteiten uit te voeren of juist om te ontspannen. Het aantal middelen om dit niet alleen in maar ook om het huis te realiseren is overstelpend. NIEUWBOUW BESTAANDE BOUW SPAARHYPOTHEEK 1 jaar vast 4.05% 5 jaar vast 5.35% 10 jaar vast 6.05% 15 jaar vast 6.30% 20 jaar VAST 6.55% 1jaar vast 5 jaar vast 10 jaar vast 15 jaarvast 20 jaar vast 4.55% 5.85% 6.55% 6.80% 7.05% Rotterdamsedijk 437 Postbus 888 3100 AW Schiedam. Telefoon: 010-473 66 65 Deskundig onafhankelijk Oplossingen Ontwikkelingen Variabel Leidraad Lichtaccenten Redeneren De huidige lage rente maakt de aankoop van een huis heel aantrekkelijk, maar niemand kan garanderen hoe deze rente er over een paar jaar uitziet. Dit maakt het kiezen van de rentevaste periode er niet gemakkelijker op. Bedenktijd Rijnmond Hypotheekwijzer Antwoordnummer 188 3100 VB SCHIEDAM en aankoop huurwoning en oversluiten huidige hypotheek h R I I n m o n d Ze bieden de mogelijkheid tot ongekende creatieve oplossingen, die niet alleen een lust voor het oog zijn om te zien, maar ook om te beleven en aan te passen aan stemming en omstandig- heden. Het aantal middelen is echter inmiddels zo talrijk dat de meeste mensen door de bomen het bos niet meer zien. Het aantal speciaal- mogelijke uitvoeringsvormen, maar ook van het effect en sfeer in een bepaald interieur en mogelijkheden om dit naar wens op elk moment te kunnen wijzigen, is echter zeer gering. Juist hierdoor wordt vaak (voorlopig) voor goedkope oplossingen gekozen, mogelijk uit vrees dat duurdere mogelijk ook wel niet veel beter zullen zijn. Of In deze periode kunt u zelf bepalen wanneer de verlenging van de rentevaste periode weer in moet gaan. De keuze is hierdoor niet gemakkelijker, maar u heeft wel meer tijd om de ontwikkelingen te volgen. Als bij het afsluiten van de hypotheek een verdere daling van de rente in het vooruitzicht lijkt te liggen, kan ook een variabele rente zeer gunstig blijken, maar bij stijgende rente wordt direct de rekening gepresenteerd. Als de variabele rente later eventueel weer kan worden vastgezet kunt u het risico van renteverhogingen beperken. Ook een deskundige kan de rente-ontwikkelingen niet voorspellen, maar hij kan u wel adviseren om tot een optimale keuze te komen! wordt, juist doordat de vormgeving erg aanspreekt, gekozen voor een duur designarmatuur, die achteraf niet de gewenste verlichting blijkt te bieden en er verder alleen als mooi bij blijft staan. Bijzonder jammer hierbij is dat de meeste men- sen, zonder zich hiervan be- wust te zijn, zichzelf in we- zen behoorlijk te kort doen. Het boek "Spelen met licht in en om het huis" is een leidraad voor creatieve licht- oplossingen, die zijn afgestemd op de wensen met betrekking tot vormgeving van armaturen, lichtbeeld en lichtsfeer, die door alle verlichtingsarmaturen en hierin toegepaste lampen samen wordt bepaald en de mogelijkheden om dit af te stemmen op gebruik en stemming. Het geeft een beeld van beschikbare armaturen voor interieur en buitenshuis. Daarnaast leest u over de lampen die hierin gebruikt kunnen worden en de wijze waarop deze de uitstraling van de armaturen, sfeer, kleuren in het interieur, lichtaccenten en energiegebruik kunnen beinvloeden. Ook wordt veel aandacht besteed aan de aansluit- en bedieningsmoge- lijkheden ervan. Deze bepalen zowel veiligheid, comfort, energiegebruik als ook de mogelijkheden om de verlichting aan te passen aan het gewenste gebruik van de ruimte en om te kiezen voor vooraf geprogrammeerde lichtscenes en speciale licht- effecten. Bij alle onderdelen worden tal van tips gegeven. De nieuwe Whirpool magnetron, de Talent MT 265, heeft aan een druk op de knop voldoende om de complete bediening van u over te nemen. Alles gaat automatisch: ontdooien, opwarmen, koken en crispen. Nog nooit was het bereiden van eten zo gemakkelijk. Natuurlijk kunt u het apparaat ook zelf bedienen. De basis van deze "6th Sense" Boil magnetron is een combinatie van computerge- stuurde precisie en menselijk redeneren. De elektronica meet de gevoeligheid voor microgolven, het gewicht en de conditie (bevroren of vers) van het voedsel. Sensoren sturen deze gegevens naar de microprocessor en het kookproces begint. De verwachte kooktijd wordt aangegeven. Wanneer deze is bereikt begint het gaarproces: aardappelen, rijst en groenten verkoken niet meer, maar blijven sudderen tot ze perfect gaar zijn. Een goed lichtontwerp houdt rekening met vormgeving van armaturen, het lichtbeeld en de lichtsfeer. zaken, dat niet alleen de mogelijkheid biedt om een breed beeld te geven van alle De lange(re) bedenktijd geeft u meer armslag om veranderingen, die er in de financiele wereld nu eenmaal altijd zijn, even af te wachten. Bij een nieuwe aanvraag voor een hypotheek of bij het aangaan van een nieuwe rentevaste periode moest in het verleden vaak binnen enkele dagen een beslissing worden genomen. Deze druk is nu grotendeels van de ketel gehaald. Door de invoering van de rentebedenktijd en andere vormen van "rentedemping" hebben hypotheekbezitters namelijk meer tijd gekregen om de rente-ontwikkelingen af te wachten en hier zo optimaal mogelijk van te kunnen profiteren. Deze bedenktijd geeft soms zelfs de gelegenheid om een of twee jaar te wachten met het in laten gaan van een rentevaste periode. Ja, neemt u met mij contact op voor een vrijblijvend hypotheekadvies Naam: Leeftijd: Adres: Postcode/woonplaats: Telefoon overdag: Telefoon "s avonds: Huidige rente rentevast tot Huidige maandlasten Looptijd huidige hypotheek van ddtot dd Hoogte huidige hypotheek f Doorlopend krediet/ persoonlijke lening(en) Onderstaande gegevens maken het ons mogelijk u een volledig advies te geven, uiteraard worden deze gegevens discreet behandeld. plan tot aankoop eigen huis bewoont nu huurhuis, huur p. mnd./.... bewoont nu koopwoning met annu'iteit- leven- spaarhypotheek Vrije verkoopwaarde huis: Deze bon kunt u zonder postzegel in een gesloten envelop zenden aan: Ik ben gei'nteresseerd in: oversluiten hypotheek nieuwe hypotheek tweeverdienershypotheek pensioenhypotheek benutten overwaarde huis anders nl

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 1997 | | pagina 27