Jan des Bouvrie in de winkel y Groot aantal kleuren Professioneel Doe mee aan de puzzel en win een boeken- of cd-bon! RIJNMOND HYPOTHEEKWIJZER Op 6 oktober mocht Jan des Bouvrie de Woonbeurspin 1997 in ontvangst nemen vanwege zijn onafgebroken actieve rol in de interieurbranche. Nog geen twee weken later staat Jan des Bouvrie opnieuw in het middelpunt van de belangstelling met een nieuwe meubelcollectie waarin de persoonlijke woonvisie van Nederlands beroemdste ontwerper centraal staat. Bij/Jan, zo heet de nieuwe collectie die alleen bij de Bijenkorf en in het Arsenaal in Naarden- Vesting verkocht zal worden. Naturel Slaapkamer ll i Zit/woonkamer Eetkamer Serrekamer Vernieuwend 7 Bij/Jan bestaat uit vier sfeerkamers - een slaapkamer, zit/woonkamer, eetkamer en serrekamer - die een totaalbeeld geven van de complete collectie. Alles is door Jan zelf ontworpen; niet alleen de meubels, maar ook bijvoorbeeld de lampen en het Royal Leerdam Cristal. Monique des Bouvrie nam de styling voor haar rekening. Uit het assortiment van de Bijenkorf koos ze accessoires en decoraties die de sfeer van het interieur onderstrepen. Een sfeer die bepaald wordt door het gebruik van natuurlijke materialen zoals katoen, hout en linnen. Ook de kleuren zijn heel basis blijft jarenlang mooi, de kleuren en accenten kunnen snel en gemakkelijk worden aangepast aan een nieuw modebeeld." Jan des Bouvrie: "De slaapkamer is de plek waar je tot rust komt na een dag hard werken. Daarom vind ik dat een slaapkamer smaakvol, maar ingetogen moet worden ingericht. Wit geeft een heel ruimtelijke, rustige uitstraling. Bovendien is het een kleur die weer helemaal terugkomt." De slaapkamer "Unlimited" uit de Bij/Jan- collectie is dan ook helemaal uitgevoerd in helder wit en strakke lijnen. Kubuselementen in de maten Massief eiken tafel en stoelen van Van Gaasbeek Van Tiel collectie 'Blj/jan' van Jan des Bouvrie. naturel. Veel heldere witten, zandbeige en donkerbruin, samen met nachtblauw de nieuwe modekleuren in huis. Dat daarbij veel aandacht is besteed aan functional iteit en comfort spreekt vanzelf. Zo zijn vrijwel alle meubels voorzien van afneembare hoezen. Daardoor zijn ze gemakkelijk schoon te houden en kan de stijl van de kamer gemakkelijk aangepast worden aan nieuwe woonwensen. "Je moet je over dertig jaar nog steeds thuisvoelen in een interieur", aldus des Bouvrie. "Daarom kies ik voor natuurlijke materialen en duidelijk, maar niet overdreven, design. De Unlimitedvan Treco. 40x40 cm bieden de mogelijkheid om oneindig te varieren en te combineren. Massief eiken dressoir van Van Gaasbeek Van Tiel. In de zit/woonkamer is de bank, geproduceerd door Gelderland, het meest in het oog springende meubelstuk. "De bank is geinspireerd op een van de mooiste banken die ik ooit heb gemaakt", aldus Jan. "Het is een heel eenvoudig en rechtlijnig ontwerp dat uit twee elementen bestaat die op elkaar worden geplaatst." In de sfeerkamer is de bank uitgevoerd in donkerbruin, maar hij is in vrijwel elke gewenste kleur verkrijgbaar. "De eetkamer is een van mijn lievelingsplekken in huis", aldus Jan des Bouvrie. "Ik vind het heerlijk om met elkaar aan tafel te zitten, om te eten, te praten of te wer ken. Een houten tafel is het prettigst, die oogt warm en nodigt uit om aan te schuiven. Daarom heb ik voor deze collectie gekozen voor eiken in mahoniekleur en comfortabele stoelen met witte hoezen, afgewerkt met donkerbruine biezen." Bij de eettafel hoort een dressoir met metalen grepen en opvallende "ogen". Ook hier zijn de strakke lijnen en het contrast tussen helder wit en donkerbruin bepalend voor de sfeer. De serre is echt in opkomst. Steeds meer mensen bouwen een "tweede zithoek" aan hun huis waarmee ze, ook in de winter, direct contact hebben met het groen in de tuin. De serre is als het ware het verlengde van de tuin. Rieten meubelen versterken die natuurlijke uitstraling en zorgen voor een summersetachtige sfeer. Daarom is de serrekamer van de Bij/Jan-collectie grotendeels ingericht met rieten meubelen met comfortabele, zachte kussens. De sfeerkamers krijgen een vaste plek op de woonafdeling van alle Bijenkorf-filialen en in het Arsenaal. Elk half jaar worden de kamers opnieuw ingericht met een compleet nieuwe collectie. "Dat is zo leuk aan de samenwerking met de Bijenkorf", aldus Jan des Bouvrie. "De meeste bedrijven presenteren maar een keer per jaar een nieuwe collectie. Een vernieuwend bedrijf als de Bijenkorf vindt het een uitdaging om twee keer per jaar een nieuw 'woonmode' beeld te laten zien." Wie geinteresseerd is in de Bij/Jan-collectie van Jan des Bouvrie kan op bezoek bij Jan op de woonafdeling van de Bijenkorf-filialen in Amsterdam, Rotterdam, Den Haag, Eindhoven en Arnhem of in het Arsenaal in Naarden-Vesting. Een persoonlijke en tegelijk efficiente inrichting van de kookplek kan worden gerealiseerd met de nieuwe Modulo-serie van ATAG. Deze serie bevat alle elementen die nodig zijn om een ideale kookplek zelf samen te stellen: verschillende kookplaten, friteuse, grill, wokbrander, gourmetplaat, e.d. U kiest zelf voor gas, elektrisch of ceramisch koken. Nu het aan de wand bevesti- gen van kleine planken of glasplaten steeds vaker voorkomt, komen er ook steeds meer producten op de markt die het de consument mogelijk maken een passende oplossing te kiezen. Zo is de Perle 2 gfasplaat- houder-reeks inmiddels uitgebreid tot de kleuren wit, zwart, goud, zilver, matzilver, cobra (blauw/geel/rood), geeltint, zalm en brique (terracotta). Elk type glasplaat (of plank) met een dikte van 5 tot 25 mm en een diepte van maximaal 30 cm kan nu op fraaie wijze aan de muur worden bevestigd. Een gezellige puzzel, waarmee we hopen u veel plezier te doen. Maakt u de onderstaande zin af met letters, die u in de puzzel tegenkomt. Stuur hem in naar ons kantoor (zie voorpagina) en maak kans op een boeken- of cd-bon. Van links naar rechts 1 gift - 4 deel van een fiets - 8 deel van de arm - 10 briefaanhef - 12 klein zeil - 13 lidwoord -15 bewijsstuk - 17 Indonesisch-gerecht - 20 dwaas - 22 Aziaat - 25 plaats in Gelderland - 27 wasem - 29 gedroogde zuidvrucht - 30 ironie - 31 aankomend - 32 een zekere - 34 voorzetsel - 36 ijzer - 37 harde wind - 39 boekformaat - 41 onwel - 42 liefkozing - 44 met rede begaafd wezen - 46 vogel - 47 bedrijver - 49 verlegenheid - 51 voegwoord - 52 vogel - 54 modegek - 55 vogelvrijverklaring - 56 grond om boerderij - 58 fijne bijzonderheid -60 schouwburgrang - 62 Duitse N.V. - 63 boom - 64 staaf - 65 ter inzage - 66 reeks - 67 plotselinge windstoot - 69 kluit - 72 weg - 73 kansspel - 74 zienswijze. Van boven naar beneden: 2 deel van een wiel - 3 ieder - 5 gereed - 6 visgerei - 7 eerstkomend - 8 kledingstuk - 9 thans - 11 bevel - 13 mannetjes-bij - 14 voegwoord - 15 bergweide - 16 uitbouw - 17 zuiver gewicht - 18 boom - 19 hersteld - 21 vaartuig - 23 slee - 24 voorzetsel - 26 mat - 28 doopgetuige - 30 mannelijk dier - 33 bovenste dakrand - 35 boom - 37 opschik - 38 hemellichaam - 39 trots - 40 onvoltooid - 41 beklagenswaardig - 43 eerste mens - 45 werkweigeraar - 46 persoonlijk voornaamwoord - 47 ritmische beweging - 48 oevergewas - 50 heilige - 52 telmachine - 53 muze van het minnedicht - 55 kunstprodukt - 57 ferm - 58 ventilator - 59 derhalve - 60 wijnsoort - 61 vogel - 67 familielid - 68 reeds - 70 soort onderwijs - 71 eb of vloed. De af te maken zin luidt: Wij wensen u in deze feest- maand veel huiselijke... 46 56 4 7 73 10 24 1 B 25 18 13

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 1997 | | pagina 31