De VIP-hypotheek Nog beter dan een spaarhypotheek VOORBEELD: 9 Uw voordelen: i BEL GRATIS: 0800-0233300 Een verschil van ruim per maand! (Dat is bijna 8.000,- per jaar!) v> 1 ZONDER POSTZEGEL opsturen naar: De hypotheekrente is momenteel erg laag. Dat betekent meer financiele ruimte voor iedereen die nu een huis koopt. Heeft u al een hypotheek, dan is dit het moment om uw hypotheek in te ruilen tegen een nieuwe. Met oversluiten kunt u honderden guldens (netto!) per maand besparen. Steijsiger rekent gratis en vrijblijvend voor u uit wat uw voordeel kan zijn. Persoonlijk; bij u thuis en op een tijd dat het u schikt. Veel mensen hebben een spaarhypotheek. Maar dat is niet altijd de beste oplossing. Bij een spaarhypotheek spaart u precies ge- noeg om aan het eind uw hypotheek in een keer te kunnen aflossen. Heeft u een VIP- hypotheek van Steijsiger, dan worden uw spaarpremies belegd, met als doel het beha- len van een eindkapitaal dat hoger ligt dan het hypotheekbedrag. De winst die wordt gemaakt, Oude situatie: Spaarhypotheek overige financiering •Maandlast hypotheek 1.315,- Maandlast overige financiering 400,- Totale maandlast 1.715,- Nieuwe situatie: Maandlast VIP-hypotheek 1.062,- krijgt u belastingvrij en vrij te besteden in handen aan het einde van de looptijd van uw hypotheek. Uit analyses van deskundigen blijkt dat gespreid investeren in verschillende fondsen meer oplevert dan sparen tegen de huidige lage rente. Daarom zijn bij de VIP-hypotheek van Steijsiger de maandlasten lager dan bij de spaarhypotheek. Steijsiger Antwoordnummer 10527 - 4800 WB Breda tijdens kantooruren Hoeveel hypotheek kan ik krijgen? Hoeveel bespaar ik per maand door oversluiting? 1. Persoonlijk advies bij u thuis Een hypotheek is zo persoonlijk dat wij deze niet 'aan de balie' met u afhandelen. Daarom komt een hypotheek- adviseur van Steijsiger u altijd thuis adviseren. Op een tijd dat het u schikt, zeer deskundig en bovendien: gratis en vrijblijvend. 2. Zeer lage rentestand De hypotheekrente is momenteel erg laag. Sluit u over, dan kunt u de huidige lage rentestand laten vastzetten. Dit maakt oversluiten naar een VIP-hypotheek van Steijsiger bijzonder aantrekkelijk. 3. Optimaal fiscaal en financieel voordeel De VIP-hypotheek van Steijsiger maakt optimaal gebruik van de fiscale en financiele mogelijkheden die de wetge- ver biedt. 4. Flexibiliteit Bij de VIP-hypotheek van Steijsiger geniet u maximale vrijheid. Zo kan uw spaarpremie steeds worden aange- past, evenals de spaarperiode. Het is zelfs mogelijk om gedurende een bepaalde periode helemaal geen premie te betalen. 5. Meenemen doorlopend krediet of persoonlijke lening De rente die u betaalt over een doorlopend krediet of een persoonlijke lening is veel hoger dan de huidige hypotheekrente. Het is meestal mogelijk om dergelijke leningen mee te nemen in de VIP-hypotheek van Steijsiger. U betaalt dan veel minder rente, waardoor uw maandlasten aanzienlijk worden gedrukt. 6. Ook voor de aankoop van uw woning. De VIP-hypotheek van Steijsiger is natuurlijk ook uitermate geschikt voor de aankoop van een bestaande of nieuwe woning. 3D Steijsiger adviseert in financiele produkten en diensten en werkt samen met een groot aantal vooraanstaande Nederlandse banken en verzekeringsmaatschappijen. -• ■ml Aankruisen wat van toepassing is. Naam. m/v Ad res: Postcode en plaats: Telefoon: Steijsiger bedient heel Nederland vanuit haar hoofdkantoor in Breda en vanuit de volgende vestigingen: Alblasserdam (regio Dordrecht), Almere, Amersfoort, Arnhem, Assen, Breda, Capelle a/d IJssel, Delft, Eindhoven, Emmen, Gorinchem, 's-Gravenhage, Landgraaf (regio Heerlen), Leeuwarden, Loenen a/d Vecht (regio Gooi- en Vechtstreek), Nijkerk, Nijmegen, Purmerend, Roosendaal, Rotterdam, Utrecht, Veendam, Venlo, Wageningen en Zoetermeer. STEIJSIGER Sluit nu een hypotheek af, of sluit uw huidige hypotheek over. 650 Droomt u ook van lagere maandlasten? Maaspost Waterweg

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 1998 | | pagina 26