Sales Engineer (m/v) CAD tekenaar m Professionals werken bij jWdatelnet C^Etdo 4|» Technisch commercieel medewerkers m/v Automatiserings- medewerkers m/v Sales coordinator m/v Commercieel medewerker binnendienst m/v Orderbegeleider (grafisch) m/v Boekhoudkundig- medewerkers m/v Heftruckchauffeurs/ Magazijn- medewerkers m/v Technisch Commercieel Medewerker m/v Helpdesk- medewerker m/v Secretaresse (parttime) m/v Commercieel medewerker binnendienst m/v Kas/Balie medewerkers m/v Medewerker proces administratie m/v Commercieel medewerker m/v DTP-er m/v Start Werkt zeker Veiligheidsassistenten en Buitenruimte-assistenten m/v AANKOMEND EN ERVAREN BOUWKUNDIG TEKENAARS good Clinical practice RESEARCH ASSISTENTEN EN RESEARCH VERPLEEGKUNDIGEN" 80-100% enthousiaste en gemotiveerde collega's: Telecommonteurs m/v Engineers m/v Technisch Administratieve medewerkers m/v •Wdatelnet groep Gebr. Kooy B. V. is een ISO-9002 en VCA-gecertificeerde dynamische en gezonde organisatie die zich richt op verkoop en installatie van isolatiematerialen en specifieke bouwprodukten ten behoeve van bouw en industrie. Met een breed en kwalitatief hoogwaardig pakket heeft ons bedrijfin Nederland een sterke marktpositie. Tevens werken wij aan de verdere introductie van een aantal door ons gepaten- teerde daksystemen die binnen het kader van duurzaam bouwen passen. Er werken ca. 250 mede- werkers verdeeld over devestigingen Enschede, Nieuwegein, Rotterdam, Amsterdam, Hoogezanden Dusseldorf. Voor onze handelsactiviteiten ondergebracht in Kooy Handel B. V. zoeken wij voor het rayon West-Nederiand een in hoogwaardige isolatieprodukten uw functie Uw hoofdtaak is het leggen en onderhouden van contacten met dakdekkers, isolatiebedrij- ven, aannemers, handelaren in bouwmaterialen en industriele bedrijven. U verschaft hen informatie, brengt op maat gesneden offertes uit en sluit transacties at. U kunt daarbij rekenen op professionele onder- steuning vanuit de binnendienst. U opereert zelfstandig vanuit uw woonplaats en rapporteert aan de manager Kooy Handel met wie u regelmatig overlegt. vereisten afgeronde MTS/HTS-opleiding (bouwkunde) aantoonbare relevante commerciele werker- varing, liefst in de bouw of aanverwante sec- toren woonachtig in de regio West-Nederiand U gaat energiek, besluitvaardig en resultaatge- richt te werk. Zelfstandigheid, inventiviteit, flexi- biliteit, doorzettingsvermogen en uitstekende contactuele vaardigheden zijn onontbeerlijk. wij bieden een boeiende en afwisselende functie met goe- de ontplooiingskansen bij een onderneming met een gevestigde naam. Goede primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden, die in over- eenstemming zijn met de zwaarte van de func tie. Voor meer informatie kunt u contact opnemen met de heer A.J. Kooij, manager Kooy Handel B.V. telefoon 053-4841200 prive 055-5410821 Uw schriftelijke sollicitatie met uitgebreide curriculum vitae kunt u binnen 10 dagen richten aan: Gebr. Kooy B.V. T.a.v. deheerF. Extercate Postbus414 7500 AK Enschede Ft i "in COENEN B.V Wij zoeken: Ervaren kitters VAN WIJK BOERMA FIREPACKS B.V. Good Clinical Practice (GCP) is een jong, dynamisch bedrijf, dat zich gespecialiseerd heeft in het uitvoeren van geneesmiddelen onderzoek. GCP heeft momenteel zeven vestigingen, waar- van twee in Rotterdam. Elke vestiging heeft een team medewerkers waaronder research art- sen, research verpleegkundigen en resaerch assistenten. Werken bij GCP houdt in dat je bezig bent met verantwoordelijk werk in nauwe samenwerking met je directe collega's. Daarom staan flexibiliteit en collegialiteit bij ons hoog in het vaandel! In verband met uitbreiding en promotie zoeken wij voor onze lokaties op het Zuidplein en de Walenburgerweg te Rotterdam zo spoedig mogelijk versterking van onze teams met Om in aanmerking te komen voor deze banen vragen wij het volgende: - accuratesse - goede beheersing van de Engelse taal - ervaring met computers - stressbestendigheid - goede communicatieve vaardigheden - interesse in onderzoek Het takenpakket bestaat onder andere uit: - funktie-onderzoek toelichten aan patienten en uitvoeren, zoals het verrichten van botdichtheidsmetingen, ECG's maken, longfunktietest uitvoeren - bloed afnemen en verwerken - administrate random onderzoek verzorgen - assisteren van research arts en verpleegkundige (research assistent) - patientendossiers invullen en vragenlijsten afnemen (research verpleegkundige) Voor meer informatie en het sturen van je sollicitatiebrief met curriculum vitae kan je binnen twee weken contact opnemen met: Good Clinical Practice, t.a.v. drs. Jacqueline Baden, mana ging director, Walenburgerweg 33,3039 AC Rotterdam, Tel.: 010-4675457. Wil je een vaste baan bij een van de sneist groeiende bedrijven in data- telecommunicatie in Nederland? Loop dan binnen bij onze vestiging in Rotterdam en geef je loopbaan een nieuwe impuls! Professional'; Week 8 TOTAAL-TX03 A F D IC H TI N G S B E D R IJ F Uw telefonische reactie: Mw. W. B. Coenen 0180-486866 Te koop babybad luierem- mer waskom flessenrek (Dumbo abricot) 75,-. Hemel sluier stootrand dekbedovertr. Dumbo brode- rief 100,-.Tel. 010-4722097 Te koop gevraagd miniwasser in goede staat. Tel. 0180 - 416924 Te koop asla, korf en haardgor- dijn voor rechtse hoekopen- haard i.z.g.st. 100,-. Tel. 0180-524501 Te koop grijs gestoffeerd bank- stel best, uit: 4 fauteuils, 1 hoe- kelement, sofa, poef. Vr.pr. f 125,-. Tel. 010-4342070 Te koop paardrijlaarzen (Kent mt. 40), broek (heren mt. 46), sporen, zweepje, laarzenhulpje in 1 koop f 75,-. Tel. 010 - 4740921 Te koop stelling voor kelder of magazijn lengte 10 mtr. Prijs f 100,-. Tel. 010-4192600 Te koop eiken kast brl.35xhl.30xd43cm, 3 deu- ren 2 laden opening 100,-. Tel. 010-4735112 Zwitsers horloge, merk Jac ques Richal was 2000,- nu 525,- zit nog garantie op! Bel op het werk 0651 -694940 Cuba, iedere maand 1 contai ner met hulpgoederen o.a. babykleding, peuterkleding, schoolmaterialen, knuffelbees- ten enz. Voor met info tel. 010 -4358231 T.k. Philips ldeurentelevisie 51 cm beeld spelend te zien. Vr.pr. f 150,-. Tel. 0180-314970 Te koop ouderwets trapnaai- machine merk Singer t.e.a.b. Tel. 0180-663489 Te koop 20 bananendozen f 2,- p.st. Tel. 0180 -424446 Te koop Raichle skischoenen mt. 39 45,-, Pewag sneeuw- kettingen voor 165-175-185 banden /40,-. Tel. 0180 - 513145 Te koop antieke olielamp 100 jr. oud, LPs, singletjes jaren '60, gehele garderobe mt. 38 lederen zwarte rokken, jacks e.v.a. Tel. 010-4525213 Waar zijn de zusjes Annie en Emmie Visser? In 1958 werk- ten zij bij Gazan en woonden in de J. van Effenstraat i Spangen. Tel. 010 - 5926608 Te koop spec, muntsets o.a. Rembrandt van Rijn, Vincent van Gogh, Stuurman, BFBN BNN, Tsaar Peter, EJfsteden Westpark I en II, babyset. Tel 078 - 6772495 Te koop zwarte gashaard model Gelderse potkachel vr.pr. 650,-, witte Dru gas haard 10 Kw f 100,-. Beide brandend te zien. Tel. 010 - 4282365 Te koop z.g.a.n. kamerbiljart 'Alpina de luxe' maten 210x120 geheel compl. Vr.pr. 550,-. Tel. 0181-631655 Gevraagd plastic Curver bak- ken 35 cm lang x 27,5 breed x 21,5 hoog. Tel. 0181 - 617663 Gevraagd nrs. 1 en 2 uit 1952 van het blad De Sportvisser. Tel. 0181-617663 Michelinpop voor op de vrachtwagen 45 cm hoog 50,-. Tel. 0181 -617663 Te koop mooie valkparkieten Leuk om tarn te maken 25, tevens grote kooi voor beo of papegaai 50,-..Tel. 0181 319842 VAN WIJK A BOERMA HOLLAND FIREPACKS gevestigd in Zwijndrecht aan de Hoedemakers- straat 14, is een bedrijf dat gespecialiseerd is in het ontwerpen en assembieren van diesel- en elektrisch gedreven pomp-aggregaten voor de brandbestrijdingsmarkt. Wegens uitbreiding van werkzaamheden zoeken wij op korte termijn voor onze afdeling engineering Functie-omschrijving: - ontwerpen van het elektrische gedeelte van pomp-aggreaten - mede ontwerpen van werktuigbouwkundige gedeelte van pomp-aggregaten Functie-eisen Geboden wordt: Solliciteren: Informatie: - opleiding MTS-E of gelijkwaardig - ervaring met Auto-Cad 13 - affiniteit met werktuigbouw - kennis van Engels, Frans is een pre - goede contactuele eigenschappen - een uitdagende functie in een klein team - goede secundaire arbeidsvoorwaarden Heeft u interesse in deze vaste baan, dan ontvangen wij graag een korte brief met uw CV. Ons postadres is Postbus 1128 3330 CC Zwijndrecht. bij de heer H. van der Burg, tel. 078-6100944. VOORGEVELENDAK ERDO voor gevel en dak is reeds 70 jaar een begrip in bouwend en vast- goedbeherend Nederland. De organisatie staat voor gedegen vakmanschap, gekoppeld aan een opti- male prijs-prestatieverhouding. Het leveringsprogramma van ERDO omvat bitumineuze en kunststof dak- bedekkingen, dakbegroeningssystemen, kunststof afdichtingssystemen ten behoeve van parkeerdekken en galerijen, stalen en aluminium gevels en daken, en ditzowel op de nieuwbouw- en renovatiemarkt. Gezien de continue expansie binnen onze staalbeplatingsactiviteit, zijn wij ter versterking van onze engineeringsafdeling op zoek naar MTS-bouwkunde niveau bij voorkeur Auto-Cad ervaring woonachtig regio Rotterdam. Bent u gei'nteresseerd in een dynamische werkomgeving met moderne arbeidsvoorwaarden en dito ontplooiingsmogelijkheden, neem dan snel contact op met ERDO B.V., Kompasstraat 6, 2901 AM Capelle aan den IJssel, en vraag naar Kees Nieuwenhuizen (010-4510555), of na 19.00 uur (0180- 428433). dumebo MEDISCH ^OEKCfc^ Voor een drietal technische bedrijven in Rotterdam en omstreken zoeken wij technische commercieel medewerkers voor zowel binnen dienst als buitendienst functies. Taken: maken en opvolgen van offertes, opstellen van verkooporders, contact onderhouden met leveranciers en klanten, alle overige bijkomende werkzaamheden ter ondersteuning van de buiten dienst. Vereist: MBO-niveau bij voorkeur MTS-WTB Elektronica Energietechniek diploma aangevuld met commerciele ervaring of affiniteit. Het betreft een fulltime dienstverband met uit- zicht op een vaste baan. Voor meer informatie: Voorburgstraat 210, Annemieke van Dillen Soerin Badloe, tel. 010 - 466 00 22. Voor diverse automatiseringsbedrijven in Rotterdam en omstreken zoeken wij automatise- ringsmedewerkers voor diverse functies. voor programmeurs, help desk medewerkers en verko- pers met aantoonbare verkoopervaring hebben wij diverse vacatures open staan. Ook zoeken wij MBO'ers en HBO'ers die opgeleid willen worden tot IT-specialist. Vocr meer informatie: Voorburgstraat 210, Soerin Badloe, tel. 010 - 466 00 22. Voor een internationaal technisch bedrijf (voor de afdeling projecten) in Rotterdam. Taken: controleren en coderen van facturen, plan- nen van bezoeken voor de verkopers, gehele admi- nistratieve afhandeling van inkomende en uit- gaande orders, controleren van toe- en uitlevering. Vereist: opleiding op MBO-niveau aangevuld met ongeveer 2 jaar relevante werkervaring, goede beheersing van de Engelse taal in woord en geschrift, zelfstandig kunnen werken. Het betreft fulltime functie met uitzicht op een vaste baan. Voor meer informatie: Voorburgstraat 210, Anne mieke Dillen Soerin Badloe, tel. 010 - 466 00 22. Voor een bedrijf in Capelle a/d IJssel. Taken: het verkopen van producten aan o.a. scho- len. Offertes maken en nabellen, contact onder houden met bestaande en het aanbrengen van nieuwe klanten. Vereist: opleiding op MBO-niveau met redelijke kennis van o.a. natuurkunde/scheikunde en/of biologie. (bijv. Havo diploma met als eindexamen vak natuurkunde, scheikunde en/of biologie is voldoende). Enige ervaring in soortgelijke functie gewenst. Het betreft een fulltime functie met uitzicht op vast dienstverband. Voor meer informatie: Bermweg 296A, Fatiha Chahbari, tel. 010 - 451 65 25. Taken: verzorgen orderverwerking, (telefonisch) klantencontact, verzorgen van inkoop (litho tot afwerking) en voortgang controle. Vereist: middelbare grafische opleiding, minimaal 2 jaar ervaring in soortgelijke functie. Voor meer informatie: Laan van Bol'es 3, Raphael de Kort, tel. 010 - 471 37 77. Voor een bedrijf in Capelle a/d IJssel. Taken: allround boekhoudkundige taken, o.a. het voeren van debiteuren en crediteuren administra- tie. Vereist: opleiding/ervaring op MBA-niveau, ken nis van geautomatiseerde systemen. Het betreft zowel een fulltime functie als een part- time (24 upw) functie. Voor meer informatie: Bermweg 296A, Jolanda Oosterom, tel. 010-451 65 25. voor en internationaal distributiebedrijf in Go- rinchem. Taken: wisselend per afdeling, van orderpikken tot laden en lossen. Vereist: in bezit van eigen vervoer, kennis van de Nederlandse taal in woord en geschrift, enige ken nis van de Engelse taal is een pre. voor Heftruck chauffeurs is een certificaat niet verplicht, ervaring wel. Het betreft een baan voor aantal maanden en in diverse ploegendiensten. Voor meer informatie: Bermweg 296A, Jolanda Oosterom of Fatiha Chahbari, tel. 010 - 451 65 25. Voor een groothandel in industriele producten. Taken: telefonisch verkoop van industriele Deur- systemen, werkvoorbereiding voor de buiten dienst medewerkers, offertes maken, inkoop en alle bijbehorende administratieve handelingen. Vereist: Mavo/Havo diploma, aangevuld met MTS/WTB opleiding, rijbewijs B en de voorkeur gaat uit naar een schoolverlater of iemand met max. 2 jaar werkervaring. Voor meer informatie: Perseusstraat 93, Monique Sauveur of Jeanette Buss, tel. 010 - 456 39 51. Voor een relatie in Rotterdam Centrum. Taken: calls aannemen en registreren, het vers- trekken van informatie aan de gebruiker en de beheerder wat betreft de melding, het resultaat van de afhandeling en algemene zaken, bewaken van voortgang en bijkomende administratieve taken zoals afhandelen van de post, bijhouden van het archief en correspondentie. Vereist: Havo/MBO opleiding, affiniteit met auto- matisering, tevens kunnen werken met Word, WP 5.1 en Excel, administratieve vaardigheden, waar onder ervaring met archiveren, goede typevaar- digheid, goede beheersing van de Nederlandse taal, zowel mondeling als schriftelijk, nauwkeurig kunnen werken en goede contactuele eigenschap pen. Het betreft een vacature voor een parttime dienst verband voor 24 uur per week. Voor meer informatie: Coolsingel 47, Farida Bouras Carolien Jonkman, tel. 010-413 23 01. Voor een ziekenhuis dat gevestigd is in Rotterdam. Taken: secretariele werkzaamheden, administra tieve werkzaamheden. Vereist: HAVO/secretariele opleiding, beschikken over relevante werkervaring en kunnen werken met Word, Windows 95. Voor meer informatie: Coolsingel 47, Liesbeth Griffioen Door Adriaanse, tel. 010-413 23 01. Voor een vooraanstaand verzekeringskantoor ge vestigd in het centrum van Rotterdam. Taken: beoordeelt en accepteert aanvragen van lc- vensverzekeringen en hypotheken, vervaardigt de daarbij behorende polissen/wijzigingsbladen, on- derhoudt (telefonisch) contacten met diverse af- delingen, buitcndienstfunctionarissen, verzekc- ringsadviseurs, bijkomende correspondentie en administratie. Vereist: na je MEAO of HBO opleiding heb je bij voorkeur al enige ervaring opgedaan met assuran- tien of hypotheken, waardoor je snel zelfstandig inzetbaar bent. Het betreft directe start in vast dienstverband, bredc praktische en vakinhoudelijke ondersteu ning en de mogelijkheid je carriere verder te ontwikkelen. Voor meer informatie: Coolsingel 47, Nicole van Lierop Door Adriaanse, tel. 010 - 413 23 01. Voor een vooraanstaande bank met kantoren ge vestigd in en om Rotterdam. Taken: te woord staafi van klanten, openen sluit^j van rekeningen, storten opnemen van diverse valuta en diverse bijkomende administra tieve taken. Vereist: MBO-diploma, dienstverlenende instel- 7 ling, representatief uiterlijk en keurig Ncderlands spreken, relevante werkervaring is een pr£ maar geen must. Minimaal 6 maanden fulltime beschik- baar zijn. Het betreft fulltime dienstverband voor minimaal 6 maanden met uitzicht op een tijdelijk contract. Voor meer informatie: Coolsingel 47, Nicole van Lierop Door Adriaanse, tel. 010-413 23 01. Voor een vooraanstaande bank gevestigd in het centrum van Rotterdam. Taken: invoeren van uitgaande betalingcn in de computer, het verwerken van verschillende soor- tcn cheques, administratieve afhandeling van o.a. termijnaffaire, deposito's etc., verstrekken van advies aan klant. Vereist: MBO/MEAO diploma met bij voorkeur economische vakken, cijfermatig inzicht en initi: tiefrijk, administratieve werkervaring, bijvoor- beeld in de boekhouding of bij een verzekerings bedrijf en PC ervaring. Het betreft een fulltime dienstverband met toe- komstperspectief. Voor meer informatie: Coolsingel 47, Nicole van Lierop Door Adriaanse, tel. 010-413 23 01. Grafisch bedrijf zoekt commercieel medewerker voor een printshop. Taken: leidinggeven aan 1 medewerker. Vereist: grafisch achtergrond en commerciele instelling. Voor meer informatie: Laan van Bol'es 3, Gerda Langendoen, tel. 010 - 471 37 77. Vereist: minimaal 2 jaar werkervaring met Quarkexpress, Photoshop en Illustrator. Voor meer informatie: Laan van Bol'es 3, Gerda Langendoen Raphael de Kort, tel. 010 - 471 37 77. Start is in 20 jaar uitgegroeid tot een toonaangcvende fullservice arbzidsmarktintcrmediair. Vanuit ruim 600 vestigingen is Start met 3500 medewerkers actief op dit dynamische speelveid. Naast het reguliere uitzenden biedt Start een totaalpakket aan nieuwe vortnen van dienstverkning zoals detaciieringwerving en selectie, loopbaanbegeleiding, opleidingen ett outplacement, waarmee wordt ingespeeld op de tocnemende flexibilisering van de arbeidsmarkt. Deskundighetd, innnvatie en betrokkenheid zijn de kenmerken van Start. UITZENDBUREAU UWE BANEN DAM WERKT Nieuwe Banen Rotterdam Werkt is namens Rotterdam Veilig en Rotterdam Schoon op zoek naar voor 32 of 36 uur per week. DE BANEN. Als Veiligheidsassistent bij Rotterdam Veilig houdt u toezicht op alle mogelijke openbare locaties zoals woonwijken en winkelgebieden. Naast het signaleren van onregel- matigheden is het uw taak om service te verlenen en hulp te bieden. U werkt altijd in team- verband, draagt een herkenbaar uniform en maakt gebruik van moderne communicatiemid- delen. De Buitenruimte-assistent van Rotterdam Schoon is verantwoordelijk voor het schoonhouden van straten, parken en pleinen. Dit kan varieren van het verwijderen van zwerfvuil tot en met het herstellen van straatmeubilair. U werkt in ploegverband en krijgt een degelijk werkpak en hulpmiddelen om het werk te kunnen uitvoeren. WIJ VRAGEN. Voor beide functies geldt dat u in teamverband moet kunnen werken. Als Veiligheidsassistent wordt van u verwacht dat u goed de Nederlandse taal beheerst, een dienstverlenende instelling heeft en bereid bent om op onregelmatige tijden te werken. Heeft u interesse in de functie van Buitenruimte-assistent dan moet u de Nederlandse taal redelijk beheersen. U moet kunnen omgaan met gereedschap en een goede lichamelijke conditie bezitten. Deze banen worden gefinancierd via de Melkert-1 regeling. Om hiervoor in aanmerking te komen dient u 23 jaar of ouder te zijn en op dit moment een uitkering van de sociale dienst te ontvangen. Ook is van belang dat u ten minste 1 jaar ingeschreven staat bij het Arbeidsbureau en woont in Rotterdam. HET AANBOD. U krijgt een tijdelijke aanstelling als ambtenaar bij de gemeente Rotterdam. Na 2 jaar kan dit contract worden omgezet in een vast dienstverband. In overleg met u wordt het salaris vastgesteld op basis van 32 of 36 uur. AANMELDEN. Stuur snel de onderstaande antwoordcoupon op naar Nieuwe Banen Rot terdam Werkt (NBRW) vodr 13 maart. Binnen twee weken wordt u opgeroepen voor een orientatiegesprek. Bij juiste geschiktheid voor een van beide functies volgt een selectiege- sprek. ic Ja, ik wil graag een orientatiegesprek over werken bij Rotterdam Schoon of Rotterdam Veilig. Naa.n:Voorletter:M/V Adres: Postcode/Plaats: Tel.: Geboortedatum: Deze coupon in een envelop, zonder postzegel, opsturen naar NBRW, B. van't Kloos- ter, antwoordnummer 566, 3000 VB Rotterdam. Voor de dynamische telecommunicatie-wereld zoeken wij de volgende die de modernste telecommunicatiesystemen gaan installeren. die een rol willen spelen bij het onlwerp van de data- en telecommunicatie infra- structuur van Nederland die het management en beheer gaan voeren over de grote data- en telecommunicatie netwerken Spreekt zo'n job je aan en heb je een LB0-, MBO- of HBO-opleiding, bel ons voor een kennismakingsgesprek. Heb je geen werkervaring? Het Datelnet Opleidings- centrum zorgt voor een professionele opleiding en training. Datelnet Professionals, Pannekoekstraat 10a, Rotterdam, telefoon (010) 240 94 33.

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 1998 | | pagina 24