T.V. PROGRAMMERING
SCHIEDAM
1
ny
GRAT
ylRAMIDfi
f/e££i
54.9S
>ifcnu 22.**
re'estbon Hoogstraat 180, Schiedam
3.95
kwart liter
frisdrank bi
MAANDAG 9 MAART
Le Pecheur
i/jcffe/i
Paard
DINSDAG 10 MAART
H^tTkkiere Moment
LENTEMIX
WOENSDAG 11 MAART
ZONDAG 8 MAART
Rotanhuis
MIS
rime wofW
Hoogstad 207 Vlaardingen
Telefoon 010 - 248 04 93
Fax 010-248 04 94
E-mail [harmele@IBM.net]
NEDl
NED2
NED3 1
RTL4
TEL.: 010-59 29 114
RTL5 VERONICA SBS6
TV10
b.v. A.G.I.N.
ROTTERDAM
DISCOVERY
TV RIJNMOND
EUROSPORT RADIO RIJNMOND
BO.
V KssmtyiRAOT
autobedrijf
occasions
MENU:
1 Ossobucco (gesmoorde kalfsschenkel)
Pasta metpesto
Salade en verse groente
e
2
a
•a S
8
v
RTL4
NED1
NED2
NED3
SBS6
TV10
Discovery TV RIJNMOND
SPOFTUEN
FITNESSCENTER
OLYMPIA
EUROSPORT
De winkel voor:
RADIO RIJNMOND
GLENFIDDICH
1 liter
KETEL1
deWijnoogst Groenoord
DOP DOP Vastgoed
Adviseurs en bemiddelaars in o.g.
Aan- en verkoop,
verhuur en huur van onroerende zaken
Hypotheken en verzekeringen
DOP DOP Vastgoed
IJzerhandel OOST
Histor dealer
Int. Meubeltransport
Qerkenoe
i fieri Kirr/d ifm/to
RIJNMOND TOURS B3J
NED2
NED3
1 VERONICA
SBS6
TV10
DISCOVERY TV RIJNMOND
VERONICA
SBS6
TV10
Schell
tweewielers
DISCOVERY EUROSPORT
Schiedam
RADIO RIJNMOND
Big Mac,
McChickerr
of Quarter Pounder
MAASPOST
COUDSTEEH 1 3142 CA MAASSLUIS
Bestelfingen vanaf fL 15,- gratis bezorgd in Maossiuis
RESTAURANT
Maandmenu Maart £1.57,50
Salade mesclun met gerookte zalm
Parelhoenborst met pasta in roomsaus
Perzik spoom
Lamsbiefstukjes in provengaalse saus
Caramel dessert
Nieuwe Haven 97 3116 AB Schiedam
Telefoon 010-473 33 41
KindJeugriprogrammas
16:56 Alles Kits
Magazines
07:29 Ontbijttv
09:08 De ochtenden
09:55 Vinger aan de pols
magazine
10:31 Hetanderegezicht
11:02 Jos op 1
Gevarieerd middagmagazine
11:57 KRO's Service uur
Informatief, actueel programma
16:05 Jos op 1
18:56 Alle dieren tellen mee
Informatief dierenprogramma
21:05 Villa Felderhof
Serie gesprekken
22:01 Taxi
Serie opmerkelijke gesprekken
23:01 NCRV-Dokument: Lief-
deszaken
23:42 Miniatuur
Nieuws/Sport/Actualiteften
07:00 Journaal
09:00 Journaal
12:48 Teksttv
20:00 Journaal
20:24 Netwerk
Actualiteitenprogramma
20:58 Weeroverzicht
Amusement
07:05 Get the picture
Kennisquiz
18:26 Get the picture
Kennisquiz
19:25 WakuWaku
Spelprogramma
22:32 Denkwijzer
Kennisquiz
Film/Series
15:13 Praktijkperikelen
"Bokshandschoenen" Serie
17:59 The Nanny
"Strange bedfellows" Comedyserie
23:50 Cheers
"A house is not a home" Come
dyserie
Kind/Jeugdprogramma's
16:35 Dedrie wezen
Poppenserie
Magazines
09:30 Wat en waar is wiskunde (II)
"Stelling van Pythagoras door-
snede"
10:00 Huisje boompje beestje
14:45 Klimaat in beeld
"Een 300 miljoen jaar oud tro-
pisch regenwoud"
15:00 Spreekuur
15:54 Uitzending politieke par-
tijen: PvdA
16:09 Ik Mik Loreland
"Steenhouwers en torenbou-
wers"
17:00 Werken aan natuurbe-
houd
Natuurdocumentaire
19:00 Radar
Consumentenprogramma
23:35 Human resource
management
"Inzetbaarheid"
N ieuws/Sport/Actualiteiten
13:00 Journaal
13:07 Studio sport
16:00 Journaal
17:29 2 Vandaag
17:30 Journaal
17:35 Actualiteiten
18:00 Journaal
18:15 Actualiteiten t
18:43 Sportjournaal
18:51 Hoofdpunten uithet
nieuws
20:55 WCS-Gala
Rechtstreeks verslag
23:00 Studio NOS
Sportmagazine
Amusement
19:46 TROS Triviant
Spelprogramma
22:10 Hetelfde uur
Varia
20:31 Onbekend
Kind/Jeugdprogr amma's
18:00 Villa Achterwerk
18:15 Sesamstraat
"Kunstjes" Kleuterprogramma
18:30 Jeugdjournaal
18:43 Het Klokhuis
Magazines
13:08 Kassal
Consumentenmagazine
14:26 Buitenhof
Actueel politiek magazine
17:52 Uitzending politieke par-
tijen: RPF
19:58 With a little help from my
friends
Muziekprogramma
21:30 Curasao: Van Watamula
tot Punt Kanon
"Oud en nieuw" Serie verhalen
23:08 Het uur van de wolf:
Samuel Beckett
Nieuws/Sport/Actualiteiten
07:00 Tekst tv
12:00 Journaal
12:07 MiddagEditie
13:00 Journaal
16:00 Journaal
22:00 Journaal
22:16 Sportjournaal
22:33 Nova
00:24 Teksttv
Amusement
13:39 Barend Witteman
14:04 ZaterdagavondLingo
Woordspel
15:21 Per seconde wijzer
Spelprogramma
16:08 Laat de Leeuw
Satire en amusement
19:03 Lingo
19:28 Barend Witteman
Praatprogramma
Film/Series
17:02 Heartbreak High
Serie
Kind/Jeugdprogramma
07:10 Cartoon Express
07:40 Cartoon Express
12:30 Lunchkids: Calimero
Valeriano
13:00 Lunchkids: Flintstones
Magazines
10:00 Koffietijd!
13:30 Koken met sterren
14:30 Kijkopwonen
17:05 5 uur show
21:45 Breekijzer
Nieuws/Sport/Actualiteiten
07:00
07:30
08:00
08:30
09:00
16:00
17:00
18:00
19:30
22:30
RTL Nieuws
RTL Nieuws
RTL Nieuws
RTL Nieuws
RTL Nieuws
RTL Nieuws
RTL Nieuws
RTL Nieuws
RTL Nieuws
RTL Actueel
weer
weer
weer
weer
weer
weer
weer
weer
weer
Amusement
11:00 The Oprah Winfrey
Show
"Nieuwslezeres op de weg terug"
Talkshow
16:10 Catherine
18:10 Superscore
Spelprogramma
19:00 Lucky Letters
Spelprogramma
20:30 Postcode loterij record
show
23:30 Catherine
00:15 The Oprah Winfrey
Show
"Nieuwslezeres op de weg terug"
Talkshow
Film/Series
08:08 The Bold the Beautiful
08:35 As the World Turns
09:10 As the World Turns
09:30 Goede tijden, slechte tijden
11:45 Santa Barbara
15:05 As the World Turns
18:30 The Bold the Beautiful
20:00 Goede tijden, slechte tij
den
01:00 Santa Barbara
Magazines
08:30 Ochtendprogramma
18:05 Sterke staaltjes
Documentaireserie
18:30 Elke seconde telt
Reality-programma
00:30 Nachtprogramma-
Nieuws/Sport/ActuaJiteiten
06:40 Business Update
Beursnieuws
07:00 RTL Nieuws
Nieuwsprogramma
07:10 Business Update
Beursnieuws
07:30 RTL Nieuws
Nieuwsprogramma
07:40 Business Update
Beursnieuws
08:00 RTL Nieuws
Nieuwsprogramma
08:10 Business Update
Beursnieuws
18:00 RTL Nieuws
Nieuwsprogramma
19:00 5 in het Land
Regio-nieuws
19:25 Weer &verkeer
Infomagazine
19:35 Voetbal in het land
Voetbalmagazine
20:00 RTL Nieuws
Nieuwsprogramma
20:20 Weer verkeer
Infomagazine
23:15 Business Update
Beursnieuws
23:35 5 in het Land
Regio-nieuws
00:00 RTL Nieuws
Nieuwsprogramma
Amusement
22:45 Wat een week
Actueel programma
20:30 The Ice Runner
Thriller. Het is 1987. Jeff West,
een echte avonturier, is als spion
in Rusland actief. In de periode
van de glasnost is dat een zeer
riskante onderneming en een
klein foutje maakt hem tot een
gezochte mis
dadiger.
KlntWsugdprogramma's
17:35 The Simpsons
"Lisa op het ijs" Tekenfilmserie
Magazines
07:00 Veronica Fm
09:00 Veronica Live
11:25 Veronica Live
18:55Zwart/wit
Discussieprogramma
21:55 112 Weekend
Reality-programma
23:35 De heilige koe
Autoprogramma
00:05 The Sound of Radio
"De Disc-Jockeys" Programma
Nieuws/Sport/Actualiteiten
21:25 Voetballen doe je zo
Voetbalprogramma
Amusement
20:00 Denktank
Kennisquiz
Film/Series
11:00 Onderweg naar morgen
"De verrassing van Bettina"
Soap-serie
16:15 Harry the Hendersons
"Uit elkaar gaan" Comedyserie
16:40 Alf
"Hij is niet heftig, hij is Willie's
broer" Comedy
17:10 Paradise Beach
Serie
18:05 Hercules
"Centaur Mentor Reis" Actieserie
19:25 Onderweg naar morgen
"Een brief voor Sasza" Soap-
serie
20:30 Walker
"Achter de badge" Luchthartige
22:30't Is hier verschrikkelijk
gezellig
23:05 Erotisch dagboek
"Verbannen" Serie erotische
avonturen. Vladimir is een ver-
doemde engel. Hij wordt uit de
hemel verbannen en naar de
aarde gestuurd terwijl er een
vloek op hem rust.
00:33 Einde
Magazines
13:40 Vakantie-TV
15:05 Klussen met kijkers
19:55 Explosief
Programmareeks
23:00 Red Light Zone
Serie
Nieuws/Sport/Actualitoiten
11:10 Weekend actienieuws en
sport
Nieuwsprogramma
13:10 It's My Life
19:30 Actienieuws
22:30 Hart van Nederland
Hart van de regio
22:55 Weer
01:20 Nachtprogrammering:
Actienieuws
Amusement
11:40 The Susan Powter Show
Lifestyle talkshow
18:10 Jerry Springer
"Geef mijn minnaar terug" Talk-
show
23:55 Jerry Springer
"Jerry helpt gezinnen herenigen"
Talkshow
Fiim/Series
09:15 Days of our Lives
Soapserie
10:00 Cybili
"Call Me Irreponsible" Comedy
serie
10:20 The Jeff Foxworthy
Show
"With Two You Get Cow's Milk"
Comedy
10:45 Pacific Drive
12:00 Days of our Lives
12:45 Pacific Drive
14:10 Goudkust
14:40 Ned and Stacey
"Bet Your Wife" Comedyserie
16:00 Days of our Lives
16:45 Fame L.A.
17:40 Hangin'With Mr. Cooper
"Seoul Shake" Comedyserie
19:00 Goudkust
20:30 LockUp
Actiefilm
00:40 Street Justice
"Sanctuary" Actieserie
Kind/Jeugdprogramma's
06:30 -18:00 Tekenfilm(serie)s
en jeugdprogramma's
Nieuws/Sport/Actualiteiten
06:30 Wacky Wake Up
Ochtendgymnastiek
Film/Series
18:00 Mork Mindy
"Dial 'N' For Nelson" Comedyserie
18:25 To the Manor Born
Serie
19:00 Kung Fu
"The Praying Mantis Kills" Actie
serie
19:55 Wordt u al geholpen?
"Goodbye Mr. Grainger" Come
dyserie
20:30 To the Manor Born
21:00 L.A. Law
"Leave It To Geezer" Dramaserie
21:50 Around the World in 80
Days
Miniserie
23:25 Mash
"The Chosen People" Comedy
serie
23:55 Goede tijden, slechte tij
den
00:20 Einde
Universeel LPG
inbouwspecialist
Dealer van Vialle - Prins -
Eurogas - Ag - Dgc en Koltec
le erkende inbouwer
van Nederland
Breevaartstraat 35,
Spaanse Polder
3044 AG Rotterdam
Tel. 010-462 02 61-415
46 32/Fax010-415 5845
Magazines
17:00 Rex Hunt's Fishing
Adventures
17:30 Disaster
"Black Wave"
18:00 Wheel Nuts
18:30 Terra X
"America's Oldest Civilisation"
19:00 Alaska's Grizzlies
20:00 Beyond 2000
Populair wetenschappelijk
magazine
20:30 History's Turning Points
"The Atomic Bomb"
21:00 Time Travellers
"Day of the Dead"
21:30 Wonders of Weather
"Dangerous Games"
22:00 Lonely Planet
"Peru"
23:00 This Old Pyramid
00:00 Weapons of War
"Luftwaffe - the Hidden Threat"
01:00 The Specialists
"Tankbusters"
02:00 History's Turning Points
"The Atomic Bomb"
02:30 Beyond 2000
Populair wetenschappelijk mag
03:00 Sluiting
17:00 TVR Nieuws
Met het nieuws uit de regio
17:15 Weer 1 (kort)
Overzicht van weerman Ed
Aldus
17:20 Sport
Dagelijks sportjournaal
door Jamaine vd Vegt
17:30 Langs de Maas
Deze week staat centraal
17:40 Meldkamer
Met een overzicht van de nach-
telijke werkzaamheden van poli
tic en brandweer.
17:53 Weer 2
17:55'r Uit
Cult. Uitgaansagenda
18:00 TVR Nieuws
18:15 Weer 1
18:20 Sport
Uitgebreid aandacht voor de
sport uit het afgelopen weekend
herhaling deze twee uren tot
dinsdag 16.00 uur
N ieuws/Sport/Actualiteiten
08:30 Zeilen
09:00 Alpine skien in Kvitfjell
(Noorwegen)
10:00 Langlaufen in Lahti
11:00 Alpine skien in Morzine
(Frankrijk)
12:00 Noordse Combinatie in
Lahti (Finland)
13:00 Snowboarden in Colorado
13:30 Freestyle skien in Mei-
ringen/Hasliberg (Zwitserland)
14:00 Freestyle skien in Hund-
fiillet (Zweden)
15:00 Tennis in Scottsdaie (VS)
17:00 Skispringen in Lahti
18:00 Atletiek in Sydney
19:00 Tennis in Indian Weils (VS)
23:00 Voetbal: EUROGOALS
00:30 Boksen
01:30 Einde
06:00 Suzanne/Geert-Willem
09:00 Yvonne Keeley en Het
Radio Crypto
Met Nederlandse muziek
10:00 Hans van Vliet en Menno
Tamming
12:00 De Rijnmond lunch
Presentatie; Wim Bosboom
14:00 Gewoon Sanne
Presentatie: Sanne Boswinkel
17:00 Post van vandaag
Nieuws en achtergronden
18:00 Post aan de Telefoon
Luisteraars geven hun mening.
19:00 Den Bakker in Business
Voor/over de zakelijke markt
20:00 De Blauwbilgorgel
Lees-Spelprogramma
21:00 De avond van
23:00 Met het oog op Morgen
(Overname Radio 1)
24:00 - 06:00 RR-Express
TRADITIONAL INDIAN FOOD
tOXkorting bijofbolen Party catering service
Open op alle feestdagen
Dagelijks geapend van 16.00 -23.00 uur
CROTE MARKT J1B 3111 NH SCHIEDAM
TELEFOON 010-426 59 09
Wekelijks meer dan
150 superoccasions
Galateestraat 9-11
3044 EC Rotterdam
tel 010-437 35 81
fax 010 - 262 05 23
NHXILANDSGaXSnifOD MUSEUM
met werktisde moetwi/nbranderij
Lange Haven 74-76
3111 CH Schiedam
Tel. (010)426 12 91
Nederlands
Gedistilleerd Museum
De Gekroonde
Brandersketel
Met werkende branded) en
proeflokaal. Een beleving
voor alle zintuigen!
Museummolen
De Nieuwe
Palmboom
Malendeen museummolen,
een van de vijf Schiedamse,
de hoogste ter wereld.
Openingstijden: di t/m za 11.00-17.00 uur; zo 12.30 -17.00 uur
Noordvest 34
3111 PH Schiedam
Tel. (010)426 76 75
SPIJS F.N DRANK SALON
Hoogstraat 162 Schiedam tel. 010 - 473 29 08
e
o
o
Kind/Jeugdprogramma's
17:02 Alles kits
Kinderprogramma
Magazines
07:29 Ontbijttv
Actueel ochtendmagazine
09:08 De ochtenden
09:56 Vinger aan de pols
magazine
10:32 NCRV-Dokument: Lief-
deszaken
11:09 Jos op 1
Gevarieerd middagmagazine
12:04 Uitzending politieke par-
tijen: RPF
16:05 Jos op 1
19:50 Uitzending politieke par-
tijen: AOV
22:04 Waarom? Daarom!
Discussieprogramma
22:45 AVRO Close-up: Het
boekenbal
Live verslag
NiettW$/Sport/Actuaiiteiten
07:00 Journaal
09:00 Journaal
12:07 Teksttv
20:00 Journaal
20:25 Netwerk
21:00 Weeroverzicht
Amusement
07:05 Get the picture
Kennisquiz
18:35 Get the picture
Kennisquiz
19:04 Aso show
Programma
Film/Series
15:13 Praktijkperikelen
"In voor- en tegenspoed" Serie
18:06 The Nanny
"A fine family feud" Comedyserie
21:08 Oud geld
"Door het dal" Serie
23:43 The Untouchables
"Only for you "Serie
Kind/Jeugdprogramma's
16:11 Coco& Jappe
16:35 De Vijf
Magazines
09:30 Zig zag: Bontekoe,
schipper bij de VOC
10:00 Kernpunt(V)
10:30 Sybe satellyt
11:15 ledereen kan schaken
12:00 Agrarisch journaal
12:45 Agrarisch journaal
13:07 NL-TV
13:20 Jong
13:45Gospelclips
13:59 Het vragenuurtje
15:00 Spreekuur
17:00 Op reis naar het Noord-
poolgebied
Natuurdocumentaire
19:00 Jong
Jongerenprogramma
19:30 Safe sex
Jongerenprogramma
20:00 Familiekroniek: Wild en
jong
Natuurdocumentaire
20:50 Man/Vrouw
Gespreksprogramma
21:30 Metterdaad
21:55 De verandering
Serie gesprekken
22:30 BV2
Businessmagazine
23:35 Kwintessens
Nieuws/Sport/ActualfteHen
13:00 Journaal
16:00 Journaal
17:29 2 Vandaag
17:30 Journaal
17:35 Actualiteiten
18:00 Journaal
18:15 Actualiteiten
18:43 Sportjournaal
18:51 Hoofdpunten uit het
nieuws
23:00 Studio NOS
Film/Series
12:15't Zal je gebeuren
Kind/Jeugdprogramma
18:00 Villa Achterwerk
18:14 Sesamstraat
18:29 Jeugdjournaal
18:42 Het Klokhuis
Informatief kindermagazine
Magazines
13:08 Urbania, een stadstrip-
tiek
14:27 De plantage
Cultureel magazine
16:35 Loladamusica
Muziekprogramma
19:55 Tijdcodes
"Trainmqn" Documentaireserie
20:53 Single luck
Muziekprogramma
23:03 Den Haag vandaag
Parlementaire rubriek
Nieuws/Sport/Actuaiiteiten
07:00 Teksttv
12:00 Journaal
12:07 MiddagEditie
13:00 Journaal
15:22 Sportpaleis De Jong
16:00 Journaal
16:08 Waskracht!
22:00 Journaal
22:15 Sportjournaal
22:33 Nova
00:15 Teksttv
Amusement
13:41 Barend Witteman
14:06 Lingo
19:01 Lingo
19:22 Barend Witteman
Praatprogramma
21:20 Twee voor twaalf
Quiz
23:25 Laat de Leeuw
Satire en amusement
Film/Series
17:05 Heartbreak High
Serie
20:23 Het labyrint
Reality soapserie
Kind/Jeugdprogramma's
07:10 Cartoon Express
07:40 Cartoon Express
12:30 Lunchkids: Calimero
Valeriano
13:00 Lunchkids: Tom Jerry
Kids
Magazines
10:00 Koffietijd!
17:05 5 uur show
20:30 The Spice Girls
Special
21:30 Jambers
"Gebroken carrieres"
Nteuws/Sport/Actuaiiteiten
07:00 RTL Nieuws weer
07:30 RTL Nieuws weer
08:00 RTL Nieuws weer
08:30 RTL Nieuws weer
09:00 RTL Nieuws weer
16:00 RTL Nieuws weer
17:00 RTL Nieuws weer
18:00 RTL Nieuws weer
19:30 RTL Nieuws weer
22:30 RTL Actueel
Amusement
11:00 The Oprah Winfrey
Show
13:40 Postcode loterij record
show
Spelprogramma
16:10 Catherine
18:10 Superscore
Spelprogramma
19:00 Lucky Letters
Spelprogramma
23:30 Catherine
Praatprogramma
00:15 The Oprah Winfrey
Show
"Hoge hakken" Talkshow
Film/Series
08:08 The Bold the Beautiful
08:35 As the World Turns
09:10 As the World Turns
09:30 Goede tijden, slechte tijden
11:45 Santa Barbara
15:05 As the World Turns
18:30 The Bold the Beautiful
20:00 Goede tijden, slechte tijden
01:00 Santa Barbara
Magazines
08:30 Ochtendprogramma
18:30 Real Stories of the High
way Patrol
Documentaireserie
19:35 De 20ste eeuw
Serie
22:45 De gouden koets
Autoprogramma
Nieuws/Sport/Actualiteiten
06:40 Business Update
Beursnieuws
07:00 RTL Nieuws
Nieuwsprogramma
07:10 Business Update
Beursnieuws
07:30 RTL Nieuws
Nieuwsprogramma
07:40 Business Update
Beursnieuws
08:00 RTL Nieuws
Nieuwsprogramma
08:10 Business Update
Beursnieuws
18:00 RTL Nieuws
Nieuwsprogramma
18:05 Voetbal in het land
Voetbalmagazine
19:00 5 in het Land
Regio-nieuws
19:25 Weer verkeer
Infomagazine
20:00 RTL Nieuws
Nieuwsprogramma
20:20 Weer verkeer
Infomagazine
22:20 5 in het Land
Regio-nieuws
23:15 Business Update
23:35 RTL Nieuws
Film/Series
20:30 Talons of the Eagle
Actiefilm. Wanneer drie agenten
worden vermoord is de DEA
genoodzaakt de hulp in te roe-
pen van speciaal agent Tyler.
Samen met collega Michael
Reeds moet Tyler in de bende
van Mr. Li infiltreren.
Varia
00:05 Nachtprogramma
Magazines
07:00 Veronica Fm
09:00 Veronica Live
11:25 Veronica Live
18:55Zwart/wit
Discussieprogramma
20:30 Make My Day
Live-programma
21:45 Overde balk
Kritisch programma
Amusement
20:00 Denktank
Kennisquiz
Film/Series
11:00 Onderweg naar morgen
"Een brief voor Sasza" Soap
serie
16:15 Saved by the Bell: The
New Class
"Verkeerd materiaal" Jeugdserie
16:40 Homeboys in Outer
Space
"De Stepford mannen" Comedy
17:10 Paradise Beach
Serie
17:35 Family Matters
"De show moet doorgaan"
Comedy-serie
18:05 Xena
"Waarom en waar" Actieserie
19:25 Onderweg naar morgen
"Nieuwe plannen" Soap-serie
22:15 Police Stories: in the
Arms of a Killer
Politiefilm Maria Quinn is het pro
duct van een goede opvoeding,
heeft de beste scholen bezocht
en geniet een prima carriere bij
de New Yorkse poiitie. Sinds een
tijdje is ze de nieuwe partner van
Vinnie Cusack, die door zijn
enorme ervaring de beste detec
tive van de stad is.
23:55 Swift Justice
"Dit is onze buurt" Actieserie
Een oude vriendin van de vader
van Swift wordt vermoord door
een drugsdealer, omdat ze haar
buurt wilde beschermen tegen
deze man. Swift helpt Sylvia met
het zoeken naar de moordenaar
00:45 Einde
Magazines
13:40 Vakantie-TV
19:55 Explosief
23:00 Sex Bytes
Nieuws/Sport/Actualiteiten
11:10 Hart van Nederland
13:10 Hart van Nederland
19:30 Actienieuws
Nieuwsprogramma
22:30 Hart van Nederland
Hart van de regio
Actualiteiten Nieuws
22:55 Weer
01:20 Nachtprogrammering:
Actienieuws
Amusement
11:40 The Susan Powter Show
Lifestyle talkshow
18:10 Jerry Springer
"Dump je minnaar, je bent van
mij" Talkshow
23:55 Jerry Springer
"Belaag mijn man niet langer"
Talkshow
Rim/Series
09:15 Days of our Lives
Soapserie
10:00 Cybili
Comedyserie
10:20 The Jeff Foxworthy Show
Comedy
10:45 Pacific Drive
12:00 Days of our Lives
12:45 Pacific Drive
14:10 Goudkust
14:40 Ned and Stacey
"The End" Comedyserie
15:05 Bugs
"Happy Ever After" Actieserie
16:00 Days of our Lives
16:45 Team Knight Rider
Actieserie
17:40 Hangin'With Mr. Cooper
Comedyserie
19:00 Goudkust
20:30 Millennium
Misdaadserie
21:30 Profiler
"Primal Scream" Misdaadserie
00:40 Street Justice
"The Group" Actieserie
Kind/Jeugdprogramma's
06:30 -18:00 Tekenfilm(serie)s
en jeugdprogramma's
Nieuws/Sport/Actuaiiteiten
06:30 Wacky Wake Up
Ochtendgymnastiek
Amusement
18:25 Tommy Cooper
Comedyshow
20:15 Tommy Cooper
Film/Series
18:00 Mork Mindy
"Mork vs The Necrotrons" Come
dyserie
18:55 Star Trek
Science fiction-serie
19:45 Wordt u al geholpen?
"It Pays To Advertise" Comedie-
serie
20:45 Bergerac
"What Dreams May Come"
Detectiveserie
21:40 Roots
Dramaserie
23:15 Mash
"As You Were" Comedyserie
23:40 Goede tijden, slechte tijden
00:05 Einde
Magazines
17:00 Rex Hunt's Fishing
Adventures
17:30 Disaster
18:00 Top Marques
"Mg"
18:30 Terra X
"Tracks of the Giants"
19:00 Ultimate Guide
"Bears"
20:00 Beyond 2000
Populair wetenschappelijk mag
20:30 Ancient Warriors
"The Vikings"
21:00 Science Detectives
22:00 Extreme Machines
"4-wheel Force"
23:00 Skyscraper At Sea
00:00 Wings
"The Valiant Few"
01:00 The Specialists
"A Bloody Business"
02:00 Ancient Warriors
"The Vikings"
02:30 Beyond 2000
Populair wetenschappelijk mag.
03:00 Sluiting
AEROBIC
Corn. Houtmanstraat 7
3124 LB Schiedam-Kethel
Tel. 010-471 3838
Nieuws/Sport/Actualiteiten
08:30 Noordse Combinatie in
Lahti (Finland)
09:30 Langlaufen in Lahti
10:00 Cart
11:00 Atletiek in Sindelfingen
(Duitsland)
12:00 Voetbal: EUROGOALS
13:30 Snowboarden in Les
Gets (Frankrijk)
14:00 Freestyle skien in Hund-
fiillet (Zweden)
15:00 Tennis in Indian Wells (VS)
16:30 Zeiien
17:00 Biathlon in Pokljuka
(Slovenie)
18:00 Voetbal: EUROGOALS
19:30 4x4 Off Road in IJsland
Seizoensoverzicht
20:00 Boksen
21:00 Tennis in Indian Wells (VS)
00:30 Voetbal
01:30 Einde
glaswerk decoraties gipsen beelden
Hoogstraat 66, Schiedam, 010 - 426 45 15
17:00 TVR Nieuws
Met het nieuws uit de regio
17:15 Weer 1 (kort)
Overzicht van weerman Ed Aldus
17:20 Sport
Dagelijks sportjournaal
door Jamaine vd Vegt
17:30 Langs de Maas
Vandaag een portret van
die
17:40 Het Was
Historische films uit de oude
doos. Deze week een film van
17:53 Weer 2
17:55'r Uit
Cult. Uitgaansagenda
18:00 TVR Nieuws
18:15 Weer 1
18:20 Sport
18:30 Langs de Maas
18:00 Politiek
reportages over de
politiek uit de regio in de aanloop
naar de verkiezingen.
herhaling deze twee uren tot
woensdag 16.00 uur
06:00 Suzanne/Geert-Willem
Presentatie: Suzanne Mulder.
09:00 Yvonne Keeley en Het
Radio Crypto
Met Nederlandse muziek
10:00 Hans van Vliet en Menno
Tamming Meto.a de Rqilbeurs
12:00 De Rijnmond lunch
Presentatie; Wim Bosboom.
14:00 Gewoon Sanne
Magazineprogramma
17:00 Post van vandaag
Presentatie: Erik Post.
18:00 Post aan de Telefoon
Luisteraars geven hun mening.
19:00 De Verlenging
Achtergronden van de sport.
Presentatie: Leon Boele
20:00 RR-Express
Nonstop muziek.
21:00 De avond van
23:00 Met het oog op Morgen
(Overname Radio 1)
24:00 - 06:00 RR-Express
I Nonstop muziek.
nu
SLIJTER1)-WI|NHANDEL
de Loper 22 Loan van Bol'es 29
Vlaardingen Schiedam
474 3809 4703574
Rotterdamsedijk 437
3112 AS Schiedam
Telefoon 010-473 88 88
Telefax 010-427 02 05
v. Hogendorplaan 111/113a, 3135 BJ Vlaardingen
Telefoon (010) 470 76 76, Fax (010) 470 50 59
(ISTOI
Meer dan 3500 kleuren 1
uit voorraad leverbaarJ
Verhuizingen
lnboedelopslag
Special* transporten
D. VAN GEYL ZN B.V.
Jan van Riebeeckweg 11
3125 AL Schiedam
Telefoon 010 426 80 71
Telefax 010 462 08 02
MotoPort Rotterdam
Mies voor de verwende motorrijder.
Nh ook bromfiets - scooters
Strickledeweg 112,3044 EL Rotterdam (SpaansePolder)
Telefoon (010) 462 55 56 Telefax (010) 462 65 42
T Shake A Shape
Binnen de mark! van beweglngsbanken bieden v,
mogelljkheclen Oorspronkelijk is het systeem onfwikkeld ter revanaane Aanj
aan uw eigen lichamelijke conditio traint uopzeven in snelhetd regelbare t>
u nieuwe
ter verbolering van tlguur en houding (centimeter verties) ter bevorderma van
betere doorbtoedtng. atbraak cellulitis ter vermindering pijnklacMen en stress
Tevesn als eerste In de Randstad staande zonnecablne, snel en hygidnisch
Goede parkeermogelijkheld. bus 52 stopt voor de deur
Nieuwe Damlaan 759 3119 AT Schiedam
telefoon (010)409 32 55
de lekkerste noten Hof van Spaland 59, Schiedam
MIX VAN DE MAAND Fijne mix voor buna nix
melange van cashews, hazelnoten, pislache,
pinda's en pecans 250 gram van 4.95 voor
B.T.S. het kleine warenhuis in de Gorzen
B.T.S. BeTere Service 1
Vele couponnen vloerbedekking
60% - 70% KORTING
Vj(voorheen radio ABA)
nog steeds hetzelfde adres
Groenelaan 95, telefoon 010 - 473 87 55
TRAVEL
SERVICE
van der Duyn van Maasdamlaan 99a
3135 LB Vlaardingen
Standplaafs busreizen op half pension basis.
10 dagen Schotland Aberfoyle fl. 1355,-
lOdagen Wales Llanduddno fl. 1355,-
10 dagen Slovenija Postonja v.a.fl. 675,-
Tevens verhuur luxe touringcars
Eigen waarborgstichting
Voor informafie: telefoon 010 - 247 01 66
schoenenzaak
Dr. Kuyperkade 13 *3142 GB Maassluis
Telefoon 010-591 24 27
Kind/Jeugdprogramma's
16:57 Alles kits
Magazines
07:29 Ontbijttv
09:08 De ochtenden
09:55 Vinger aan de pols
magazine
10:31 Beeldenstorm
Kunstmagazine
10:40 AVRO Close-up: Het
boekenbal
11:36 Jos op 1
Gevarieerd middagmagazine
16:05 Jos op 1
19:29 Weg van de snelweg:
Steden
"Straatsburg" Reisprogramma
21:09 De onvergetelijke Willy
Alberti
Portret
22:04 YoyGaza, gabbers en
graffiti
Documentaire
22:33 Nieuwland
"Het dilemma" Documentaireserie
23:19 Teevee Studio
Terugblik
Nieuws/Sport/Actualiteiten
07:00 Journaal
09:00 Journaal
12:31 Teksttv
18:58 Studio RKK
Actualiteiten
20:00 Journaal
20:24 Netwerk
21:00 Weeroverzicht
Amusement
07:05 Get the picture
Kennisquiz
18:29 Get the picture
Film/Series
15:13 Praktijkperikelen
"Een ziekmakende storm" Serie
18:01 The Nanny
"Franny and the professor"
Comedyserie
Kind/Jeugdprogramma s
13:40 Prinsen en prinsessen
14:43 De avonturen van Toekie
enTek
16:11 Widget
Tekenfilmserie
16:37 Mr. Bogus
Magazines
09:00 Koekeloere
09:30 Ik Mik Loreland
10:00 Bio Bits onderbouw
13:05 De Vereenigde Oostindi-
sche Compagnie
"Tropisch Nederland"
14:05 Man/Vrouw
14:53 Clip
15:00 Spreekuur
15:55 Uitzending politieke par-
tijen: AOV
16:57 BV2
18:59 De wortels van het
kwaad: De kunst van cabaret
"Waardig over de drempel"
19:30 Rail away
Documentaireserie
23:36 Sesjun
Nieuws/Sport/Actualiteiten
13:00 Journaal
16:00 Journaal
17:29 2 Vandaag
17:30 Journaal
17:35 Actualiteiten
18:00 Journaal
18:15 Actualiteiten
18:43 Sportjournaal
18:51 Hoofdpunten uit het
nieuws
20:30 Studio Sport
23:00 Studio NOS
Amusement
19:58 De leukste thuis
Homevideo-bloopers
Film/Series
21:56 Derrick
"Moordmaaltijden" Politieserie
Kind/Jeugdprogramma's
13:57 Villa Achterwerk
18:00 Villa Achterwerk
18:14 Sesamstraat
18:29 Jeugdjournaal
18:42 Het Klokhuis
Magazines
19:56 Wat is nou...
Speurtocht
20:31 De wereld van Boude-
wijn Biich
Serie literaire reisreportages
21:01 Master of your own
destiny: De nieuwe super
werknemer?
Documentaire in de serie Wer-
ken-aan-Werk
21:26 Kaap De goede hoop
Portretten
21:51 Uitzending politieke par-
tijen: CDA
23:03 Den Haag vandaag
23:23 VPRO-Laat: Zeeman met
boeken
Discussieprogramma
Nieuvvs/Sport/Actualitelten
07:00 Teksttv
12:00 Journaal
12:07 MiddagEditie
13:00 Journaal
13:07 Van gewest tot gewest
16:00 Journaal
22:00 Journaal
22:16 Sportjournaal
22:33 Nova
00:15 Teksttv
Aroueemerrt
13:32 Barend Witteman
16:08 Laat de Leeuw
Satire en amusement
19:02 Lingo
Woordspel
19:26 Barend Witteman
Praatprogramma
Film/Series
17:05 Heartbreak High
Kittd/JeugdprQgramrna's
07:40 Cartoon Express
12:30 Lunchkids: Calimero
Valeriano
13:00 Lunchkids: Animaniacs
Magazines
10:00 Koffietijd!
13:30 Eigen huis tuin
17:05 5 uur show
22:10 Mag ik even binnenkij-
ken?
Nieuws/Sport/Acfctaiftetten
07:00 RTL Nieuws weer
07:30 RTL Nieuws weer
08:00 RTL Nieuws weer
08:30 RTL Nieuws weer
09:00 RTL Nieuws weer
16:00 RTL Nieuws weer
17:00 RTL Nieuws weer
18:00 RTL Nieuws weer
19:30 RTL Nieuws weer
22:30 RTL Actueel
Amusement
11:00 The Oprah Winfrey Show
"Probeer je gezin op orde te krij-
gen" Talkshow
14:30 Het staatslot op lokatie
Spelprogramma
16:10 Catherine
Praatprogramma
18:10 Superscore
Spelprogramma
19:00 Lucky Letters
Spelprogramma
23:30 Catherine
00:15 The Oprah Winfrey Show
Film/Series
08:08 The Bold the Beautiful
08:35 As the World Turns
09:10 As the World Turns
09:30 Goede tijden, slechte tij
den
11:45 Santa Barbara
15:05 As the World Turns
18:30 The Bold the Beautiful
20:00 Goede tijden, slechte tij
den
20:30 Waargebeurde verhalen:
To Walk Again
Film
01:00 Santa Barbara
Magazines
08:30 Ochtendprogramma
18:05'tis een ramp
Documentaireserie
19:35 Geld, roem geluk
"Olivia Newton John" Documen
taireserie
Nieuws/Sport/Actuaiiteiten
06:40 Business Update
Beursnieuws
07:00 RTL Nieuws
Nieuwsprogramma
07:10 Business Update
Beursnieuws
07:30 RTL Nieuws
Nieuwsprogramma
07:40 Business Update
Beursnieuws
08:00 RTL Nieuws
Nieuwsprogramma
08:10 Business Update
Beursnieuws
18:00 RTL Nieuws
Nieuwsprogramma
19:00 5 in het Land
Regio-nieuws
19:25 Weer verkeer
Infomagazine
20:00 RTL Nieuws
Nieuwsprogramma
20:20 Weer verkeer
Infomagazine
22:20 5 in het Land
Regio-nieuws
22:45 De kwestie
Programma
23:15 Business Update
Beursnieuws
23:35 RTL Nieuws
Nieuwsprogramma
Fllm/Serie*
20:30 Ladykiller
Speelfilm Madison is een 39-
jarige politie-agente. Ze is uitge-
blust, single en wil haar leven
graag een nieuwe wending
geven. Video-dating lijkt haar
daartoe de mogelijkheid bij uit-
stek.
Varia
00:05 Nachtprogramma
Kind/Jeugdprogramma's
16:15 The Secret World of Alex
Mack
"Annie" Serie
17:40 Weird Science
"Piraten!" Serie
Magazines
07:00 Veronica Fm
09:00 Veronica Live
11:25 Veronica Live
18:55 Maximaal
Programma
21:30 Noodkanaal 16
22:05 Films Sterren
Programma
Amusement
20:00 Denktank
Kennisquiz
20:30 Now or Never
Programma
Film/Series
11:00 Onderweg naar morgen
"Nieuwe plannen" Soap-serie
16:45 Spellbinder
Serie
17:10 Paradise Beach
Serie
18:00 Robin Hood
Actieserie
19:25 Onderweg naar morgen
"Verzwegen zaken" Soap-serie
22:40 The Sentinel
"Rode stof Detective-serie
Het verjaardagsfeestje van Katri-
na Kamerev wordt op brute wijze
verstoord door een vechtpartij,
waarbij enkele doden vallen.
23:35 Seinfeld
"Regenjassen" Comedyserie
Jerry's vader en moeder komen
langs. Ze gaan op reis naar
Frankrijk. George wordt door zijn
vader en moeder gevraagd om
ook naar Frankrijk te vertrekken
00:05 Riptide
"Een sluw plan" Detectiveserie
Cody, Nick en Boz worden inge-
huurd door de fanclub van een
rock 'n' roll-band, nadat de band
bij een dodelijk auto-ongeluk
betrokken is geraakt
00:57 Einde
Magazines
07:00 Veronica Fm
09:00 Veronica Live
15:50 The Sound of Radio
"De Disc-Jockeys" Programma
16:20 TV woonmagazine
Informatief programma
17:40 De heilige koe
Autoprogramma
Amusement
23:55 Nachtsuite
Talkshow
Film/Series
15:25 Campus Cops
"Radio radeloos" Comedy
17:10 The BaldyMan
Serie
18:15 The Fresh Prince of Bel
Air
"Gepasseerd" Comedy
Will heeft de rol van Ashley's
manager op zich genomen
18:45 Unhappily Ever After
"Alles draait om Jenny" Comedy
serie
19:10 Beverly Hills 90210
"Ik heb alleen oog voor jou" Serie
20:05 Melrose Place
"Zoektocht naar mamma" Serie
21:00 The Terror Inside
Thriller. Na de plotselinge dood
van haar vader, die haarjaren-
lang heeft misbruikt, krijgt de jon-
ge Suzy te maken met een ern-
stige persoonlijkheidsstoomis
die haar huwelijk bedreigt
22:40 Suddenly Susan
"Eerste aflevering" Comedy
serie
23:20 New York Undercover
"Smack is terug" Politieserie
01:26 Einde
Magazines
07:50 Ochtendprogrammering
Ochtendprogramma
14:20 Vakantie-TV
Informatief vakantieprogramma
16:30 De Heeren Van Amstel
Live
Wekelijks live muziekprogramma
17:00 Klussen met kijkers
Klusprogramma
Nieuws/Sport/Actuaiiteiten
11:00 Sbs 6 Sport: Toto Divisie
en Engels Top Voetbal
Sportprogramma
12:15 Gillette World Sport Spe
cial
Sportprogramma
18:00 Weekend actienieuws
en sport
Nieuwsprogramma
18:30 Weer
Weerbericht
00:30 Nachtprogrammering:
Weekend actienieuws en sport
Film/Series
12:40 Blue Hawaii
Musical
14:50 The Man from Snowy River
Western
18:35 Married With Children
"And Bingo was Her Game-O"
Comedyserie
19:00 Space: Above and Beyond
"The Dark Side of the Sun"
Science fictionserie
19:50 The Visitor
"Fear of Flying" Sf-avonturense-
rie
20:45 JAG
"The Game of Go" Detective
serie
21:45 Drop Zone
Actiefilm. Pete Nessip en zijn
broer Terry zijn overheidsdien-
ders die de veroordeelde com-
puterhacker Earl Leedy moeten
escorteren naar een gevange-
nis.
23:30 Nash Bridges
"Wrecking Crew" Actieserie
Kind/Jeugdprogramma's
06:30 -18:00 Tekenfilm(serie)s
en jeugdprogramma's
Nieuws/Sport/Actualiteiten
06:30 Wacky Wake Up
Ochtendgymnastiek
Amusement
19:05 Smith Jones
Comedyshow
Fiim/Series
09:30 Kung Fu
"Chains" Actieserie
16:10 Kung Fu
17:20 Daktari
"Terror In the Bush" Natuurserie
18:10 James Herriot
"Practice Makes Perfect" Britse
dramaserie
19:35 Wordt u al geholpen?
"Take-Over" Comedieserie
20:10 Ruth Rendell Mysteries
"The Best Man To Die" Detecti-
22:00 Alio 'Alio!
22:30 Blackadder
Comedyserie
23:00 You Rang My Lord?
23:50 Onedin Line
"Fetch and Carry" Dramaserie
00:40 Einde
BANDENACTIE
tym eind maart
i BIJ Inleverfng van deze
i bon op alle maten
buftenbanden
jl. 10%kortlng
i en op alle maten
blnnenbanden
20% korting
Reigerlaan 20
Winkelcentrum Holy
3136 JK Vlaardingen
Magazines
17:00 The Professionals
"Strike Command"
18:00 The Real X Files
19:00 Jurassica
"Amber Hunters Flesh on the
Bones"
20:00 The Quest
"Surviving in Space"
20:30 Ghosthunters
"The Haunted Ballroom"
21:00 Superstructures
"The Eurotunnel"
22:00 Superstructures
Al bijna een eeuw lang varen er
op de wereldzeeen onderzeebo-
ten rond. Het meest geavanceer-
de exemplaar is toch wel de 'Sea
Wolf.
23:00 Superstructures
magazine
00:00 Medical Detectives
01:00 Lonely Planet
"Outback Australia"
02:00 Justice Files
"Why They Kill"
03:00 Einde
Nieuws/Sport/Actuaiiteiten
08:30 Biathlon in Pokljuka
39:30 Skispringen in Lahti
(Finland)
10:30 Alpine skien in Kvitfjell
(Noorwegen)
11:30 Alpine skien in Morzine
(Frankrijk)
12:30 Langlaufen in Lahti
13:00 Biathlon in Pokljuka
(Slovenie)
14:00 Tennis in Rotterdam
16:00 Biathlon in Pokljuka
(Slovenie)
17:00 Langlaufen in Lahti (Fin
land)
18:00 Skispringen in Lahti
(Finland)
19:30 Atletiek in Sindelfingen
(Duitsland)
20:30 Nascar in Atlanta (VS)
22:30 Cart
23:30 Paardensport in Parijs
Bercy en Bologna
01:00 Zeilen
01:30 Einde
Magazines
13:40 Vakantie-TV
19:55 Explosief
20:30 De Bevalling Special
21:15 Irene Bij
Glamourprogramma
21:55 Trauma Team: E.r. Live
23:00 Prime Time Magazine
Human interest magazine
Nieuws/Sport/Actualiteiten
11:10 Hart van Nederland
13:10 Hart van Nederland
19:30 Actienieuws
22:30 Hart van Nederland I
Hart van de regio
22:55 Weer
01:20 Nachtprogrammering:
Actienieuws
Amusement
11:40 The Susan Powter Show
Lifestyle talkshow
18:10 Jerry Springer
"Je moet nu kiezen tussen je
moeder of mij" Talkshow
23:55 Jerry Springer
"Siamese tweelingen" Talkshow
Film/Series
09:15 Days of our Lives
10:00 Cybili
"The Curse of Zoey" Comedyse
rie
10:20 The Jeff Foxworthy
Show
"A Sore Winner" Comedy
10:45 Pacific Drive
12:00 Days of our Lives
12:45 Pacific Drive
14:10 Goudkust
14:40 Ned and Stacey
"Computer Dating" Comedyserie
15:05 High Tide
"Let Us Prey" Actieserie
16:00 Days of our Lives
16:45 Party of Five
"What a Drag" Dramaserie
17:40 Hangin'With Mr. Cooper
"Air Cooper" Comedyserie
19:00 Goudkust
00:40 Street Justice
"Friendly Fire" Actieserie
Kerk TV met:
10:00 Levende Steen
11:00 Kom en Zie
12:00 Eben Haezer
13:00 Deze Week
Weekoverzicht van het TVR
Nieuws
13:33 Regiojournaal
Het landelijk nieuws, bijeenge-
bracht door verschillende regio-
nale omroepen
Tot maandag 16.00 uur herha
ling van dit laatste uur.
Kind/Jeugdprogramma "s
06:30 -18:00 Tekenfilm(serie)s
en jeugdprogramma's
Nieuws/Sport/Actualiteiten
06:30 Wacky Wake Up
Ochtendgymnastiek
Film/Series
18:00 Mork Mindy
"Mork vs the Necrotrons" Come
dyserie
18:25 Alle zegen komt van
boven
"The Heart Of A Curate" Come
dyserie
18:55 Starsky Hutch
"Huggy Bear And the Turkey"
Detectiveserie
19:45 Wordt u al geholpen?
"By Appointment" Comedyserie
20:20 Alle zegen komt van
boven
"All At Sea" Comedyserie
20:45 Capital News
"Blues For Mr. White" Dramaserie
21:35 Twin Peaks
Dramaserie
23:10 Mash
"Crisis" Comedyserie
23:40 Goede tijden, slechte tijden
00:05 Einde
I igenlijds vronen in
vvereld\vijde steer
Hoogstraul 155-157
010-42684-52
06:00 RR-Express
10:00 Muziek op Radio Rijn
mond
Presentatie: Hans van Vliet.
11:00 Emoties en Muziek
Presentatie: Lida Iburg.
12:00 De Gooi- Het- Maar- In-
Mijn- Pet Show
Cultuurprogramma dat rechtst
reeks wordt uitgezonden
Vanuit de Centrale Bibliotheek
Rotterdam
Presentatie: Jack Kerklaan en
Carrie
13:00 Radio Rijnmond Sport
Presentatie: Frank Vijg
18:00 Radio Rijnmond Cultuur
Met Frank van Dijl. Interviews,
muziek en uitzendingen van
locatie
20:00 RR-Express
Nonstop muziek.
23:00 Met het oog op Morgen
(Overname Radio 1)
0:00 - 06:00 RR-Express
Nonstop muziek.
Magazines
17:00 Rex Hunt's Fishing
Adventures
17:30 Disaster
"In the Path of Doom"
18:00 Top Marques
"Jaguar"
18:30 Terra X
"In the Shadow of the Incas"
19:00 Alaska's Arctic Wildlife
20:00 Beyond 2000
Populair wetenschappelijk
magazine
20:30 Ancient Warriors
"Soldiers of the Pharaoh"
21:00 Ghosthunters
"Tales from Dartmoor"
21:30 The Quest
"The Face of Fear"
22:00 The Secret of the Templars
23:00 Engineering Disasters
00:00 Best of British
"Bentley"
01:00 The Specialists
"The Heavy Mob"
02:00 Ancient Warriors
"Soldiers of the Pharaoh"
02:30 Beyond 2000
Populair wetenschappelijk mag.
03:00 Einde
Nieuws/Sport/Actualiteiten
08:30 Snowboarden in Frankrijk
09:00 Alpine skien in Crans
Montana (Zwitserland)
10:30 Biathlon in Pokljuka
11:30 Alpine skien in Crans
Montana (Zwitserland)
13:00 Snowboarden in Tanda-
len (Zweden)
14:00 Paardensport in Frankrijk
15:00 Tennis in Indian Wells (VS)
16:30 Tennis
17:00 Alpine skien in Crans
Montana (Zwitserland)
19:00 Auto/motorsport:
SPEEDWORLD Magazine
20:00 Bowling in Frankfurt
21:00 Tennis in Indian Wells (VS)
00:30 Auto/motorsport:
SPEEDWORLD Magazine
01:30 Einde
17:00 TVR Nieuws
Met het nieuws uit de regio
17:15 Weer 1 (kort)
Weeroverzicht van weerman Ed
Aldus
17:20 Sport
Dagelijks sportjournaal
door Jamaine vd Vegt
17:30 Langs de Maas
Vandaag een portret van
die
17:40 Straat in de Regio
Roel Pot en Audrey Friedel los-
sen problemen van onze
kijkers op
17:53 Weer 2
17:55 ATverTENTIE
Roel Pot brengt opmerkelijke
advertenties onder de aandacht
18:00 TVR Nieuws
18:15 Weer 1
18:20 Sport
18:30 Langs de Maas
18:40 Moois
Cultuurprogramma met daarin
aandacht voor
herhaling deze twee uren tot
donderdag 16.00 uur
06:00 Suzanne/Geert-Willem
Presentatie: Suzanne Mulder
09:00 Yvonne Keeley en Het
Radio Crypto
Met Nederlandse muziek
10:00 Hans van Vliet en Menno
Tamming Met o.a. de Ruilbeurs
12:00 De Rijnmond lunch
Presentatie: Roland Vonk.
14:00 Gewoon Sanne
Magazineprogramma
17:00 Post van vandaag
Presentatie: Erik Post.
18:00 Post aan de Telefoon
Luisteraars geven hun mening.
19:00 Radio Rijnmond Sport
Achtergronden wedstrijdver-
slagen. Presentatie: Leon Boele
22:00 RR-Express
23:00 Met het oog op Morgen
(Overname Radio 1)
24:00 - 06:00 RR-Express
Jegen inlevering van deze advertenties
Alleen geldig bij McDonald s
Schiedam, Vlaardingen
de McDonalds met McDrive Vlaardingen-Westlandseweg.
Geldig tot en met 31 met 1998. Niet geldig in combinatie met andere
McDonald's aanbiedingen en McMenu's. Een bon per persoon
M