T.V. PROGRAMMERING
SCHIEDAM
mm
1
3.95
GRAT
r
c'estbon Hoogstraat 180, Schiedam
I M M
kwart liter
f risdrank bi
MAANDAG 23 MAART
f
Paard
DINSDAG 24 MAART
OLYMPIA
LENTEMIX
WOENSDAG 25 MAART
Rotanhuis
ZONDAG 22 MAART
RTL4
RTL5
NED1
Le Pecheur
NED2
NED3
VERONICA
SBS6
TV10
DISCOVERY TV RIJNMOND
b.v. A.G.I.N.
ROTTERDAM
Universeel LPG
inbouwspecialist
EUROSPORT RADIO RIJNMOND
B0
a®"- u(MieijM§'tr<M/]iJ>®®(Ra
(RusmaDiMiNnr
Geboortekaarten
Trouwkaarten
Jubileumkaarten
Uitnodigingen.etc.
(Qjj
MENU:
Maiguel de Canard (eendeborst)
met frambozensaus
Versegroente en salade
•S S s
3 r:
NED1
NED2
NED:
RTL4
RTL5
VERONICA
SBS6
TV10
DISCOVERY TV RIJNMOND
GORTER
JONGE JENEVER
MANSION
HOUSE WISKY
0,7literrtu 1 8«^
SL1)TER1)-WI)NHANDEL
deWijnoogst Groenoord
EUROSPORT RADIO RIJNMOND
DOP DOP Vastgoed
Heldere M t
De winkel voor:
IJzerhandel OOST
.*H[-[istor dealer
r\
Int. Meubeltransport
Staelduinsebos
RIJNMOND TOURS QH3
NED1
NED2
NED3
RTL4
RTL5
VERONICA
SBS6
TV10
DISCOVERY
EUROSPORT RADIO RIJNMOND
VERONICA
SBS6
TV 10
DISCOVERY EUROSPORT
TV RIJNMOND RADIO RUNMOND
Big Mac,
McChicken
of Quarter Pounder
MAASPOST
rir»e worlr#
Hoogstad 207 Vlaardingen
Telefoon 010-248 04 93
Fax 010-248 04 94
E-mail [harmele@IBM.net]
autobedrijf
occasions
Wekelijks meer dan
15 0 superoccasions
Galateestraat 9-11
3044 EC Rotterdam
tel 010-437 35 81
fax 010 - 262 05 23
RESTAURANT
Maandmenu Maart £1. 57,50
Salade mesclun met gerookte zalm
Parelhoeuborst met pasta in roomsaus
Perzikspoom
Lamsbiefstukjes in provengaalse sous
Caramel dessert
Nieuwe Haven 97 3116 AB Schiedam
Telefoon 010 - 473 33 41
Kind/Jeugdprogramma's
16:55 Alles kits
Magazines
07:29 Ontbiit tv
09:08 De ochtenden
09:55 Vinger aan de pols
magazine
10:31 Het andere gezicht
11:02 Jos op 1
Gevarieerd middagmagazine
11:57 KRO's Service uur
Actueel programma
16:05 Jos op 1
18:56 Alle dieren tellen mee
Informatief dierenprogramma
21:05 Villa Felderhof
Serie gesprekken
22:01 Lusse's landgenoten
Informatief programma
22:29 NCRV-Dokument:
Liefdeszaken
Serie over liefdesrelaties op
de werkvloer.
23:35 Miniatuur
Nieuws/Sport/Actuaiiteiten
07:00 Journaal
09:00 Journaal
20:00 Journaal
20:24 Netwerk
20:56 Weeroverzicht
Amusement
07:05 Get the picture
18:26 Get the picture
19:25 Waku Waku
Spelprogramma
23:07 Denkwijzer
Kennisquiz
Film/Series
15:15 Inspecteur Hecht
"Verse broodjes" Misdaad-
serie
17:59 The Nanny
"Having his baby Comedy-
serie
23:45 Cheers
"Little Carla, happy at last"
Comedyserie
Kind/Jeugdprogramma's
16:35 De drie wezen
Poppenserie
Magazines
10:00 Huisje boompje
beestje
"Luizen en vlooien"
10:30 Hethuismetde
twaalf deuren
14:45 Klimaat in beeld
"Een vroege broeikas"
15:00 Spreekuur
Serviceprogramma
15:54 Uitzending politieke
partijen: D66
16:09 Ik f
Mlk Loreland
"Pretput"
16:59 Dereistafel
Culinaire serie
18:59 Radar
Consumentenprogramma
23:35 Human resource
management
"Coaching"
NSeuws/Sport/Actualiteiten
13:00 Journaal
13:07 Studio sport
16:00 Journaal
17:29 2 Vandaag
17:30 Journaal
17:35 Actualiteiten
18:00 Journaal
18:15 Actualiteiten
18:43 Sportjournaal
18:51 Hoofdpunten uithet
nieuws
23:00 Studio NOS
Sportmagazine
Amusement
19:39 TROSTriviant
Spelprogramma
22:05 Hetelfde uur
Serie gesprekken
Film/Series
20:25 Children in the trees
Speelfilm
Kind/Jeugdprogramma's
18:00 Villa Achterwerk
Kindermagazine
18:15 Sesamstraat
"Foto's" Kleuterprogramma
18:30 Jeugdjournaal
18:43 Het Klokhuis
"Rechtbank" kindermagazine
Magazines
13:08 Kassa!
Consumentenmagazine
13:39 Jules unlimited
14:26 Buitenhof
17:52 Uitzending politieke
partiien: GPV
19:27 Jules unlimited
19:57 NPS Cultuurprijs
Serie kunstprogramma's
20:41 NPS.Doc: Dedans
om de kast
Documentaire
23:03 Den Haag vandaag
23:18 Het uur van de wolf:
Bitter is de verbanning
Docu-drama
Nieuws/Sport/Actuaiiteiten
07:00 Tekst TV
12:00 Journaal
12:07 MiddagEditie
13:00 Journaal
16:00 Journaal
22:00 Journaal
22:16Sportjournaal
22:33 Nova
00:19 Tekst TV
Amusement
14:04ZaterdagavondLingo
15:21 Per seconde wijzer
Spelprogramma
16:08 Laat de Leeuw
Satire en amusement
19:03 Lingo
Film/Series
17:02 Heartbreak High
Serie
21:45 Dans op 3: Dans-
blik: Bloody mess
Serie korte oansfilms
Kind/Jeugdprogramma's
07:10 Cartoon Express
07:40 Cartoon Express
12:30 Lunchkids
13:00 Lunchkids
Magazines
10:00 Koffietijd!
13:30 Koken met sterren
14:30 Kijkopwonen
Gevarieerd magazine
17:05 5 uur show
Live middag-magazine
Nieuws/Sport/Actuaiiteiten
07:00/07:30/08:00/08:30
09:00/16:00 en 17:00 RTL
Nieuws
18:00 RTL Nieuws weer
19:30 RTL Nieuws weer
22:30 RTL Actueel
Amusement
11:00 The Oprah Winfrey
Show
16:10 Catherine
18:10 Superscore
Spelprogramma
19:00 Lucky Letters
Spelprogramma
20:30 Postcode loterij
record show
Spelprogramma
21:45 De week van Willi-
brord
23:30 Catherine
Praatprogramma
00:15The Oprah Winfrey
Show
"Mannen die zich slecht
gedragen" Talkshow
Film/Series
08:08 The Bold the
Beautiful
08:35 As the World Turns
09:10 As the World Turns
09:30 Goedetijden. slechte
tijden
11:45 Santa Barbara
15:05 As the World Turns
18:30 The Bold the
Beautiful
20:00 Goede tijden, slechte
tijden
01:00 Santa Barbara
08:30 Ochtendprogramma
18:05 Sterke staalt|es
Documentaireserie
18:30 Elke seconde telt
Reality-programma
06:40 Business Update
07:00 RTL Nieuws
07:10 Business Update
07:30 RTL Nieuws
07:40 Business Update
08:00 RTL Nieuws
08:10 Business Update
18:00 RTL Nieuws
19:00 5 in het Land
Regio-nieuws
19:25 Weer &verkeer
Infomagazine
19:35 Voetbal in het land
Voetbalmagazine
20:00 RTLNieuws
20:20 Weer verkeer
22:20 5 in het Land
Regio-nieuws
23:15 Business Update
23:35 RTLNieuws
Amusement
22:45 Wat een week
Actueel programma waarin
op een humoristische wijze
het nieuws uit binnen- en
buitenland onder de loep
wordt genomen.
Film/Series
20:30 Criminal Mind
Thriller
In de brandende hitte van
de woestijn vindt een politie-
agent het schijnbaar leven-
loze lichaam van de meest
gezochte man in Californie.
Het slachtoffer is Nick
August, de broer van de
mafialeider Carlo Augusti
ne. Op het hoofdkanfoor
van de FBI wordtal snel dui-
delijk dat Nick het slacht
offer is geworden van een
bloedige afrekening in de
onderwereld
00:05 Nachtprogramma
Kind/Jeugdprogramma's
17:40 The Simpsons
Magazines
07:00 Veronica Fm
09:00 Veronica Live
11:25 Veronica Live
18:55 Zwart/wit
Discussieprogramma
21:25 De naroe kern
21:55 112 Weekend
Reality-programma
22:30't Is hier verschrik-
kelijk gezellig
23:30 De heifige koe
Autoprogramma
00:00 The Sound of Radio
"De toekomst van de radio"
Amusement
20:00 Denktank
Film/Series
11:00 Onderweg naar
morgen
"Zorgen om Sasza" Soap
16:15 Herman's Head
"Jay staat voor jaloezie"
Comedyserie
16:45 Alf
"Leef en sterf" Comedy
Als Lucky, de kat van de
Tanners sterft, houdt defa-
milie een korte plechtigheid
in detuin.
17:10 Paradise Beach
Serie
Tom is stomverbaasd als hij
Nick in zijn eigen huis te-
genkomt.
18:05 Hercules
19:25
enary
Onde
erweg naar
morgen
"Lisette slaat door" Soap
20:30 Walker
"Deadline" reeks
Een rijke senator probeert de
Texas Rangers te ontbinden
23:00 Erotisch dagboek
"Details" Serie
Ann is een beeldschone
zakenvrouw die het leven
van minuut tot minuut heeft
gepland.
Magazines
13:35 Vakantie-TV
15:00 Klussen met kijkers
19:55 Explosief
23:00 Red Light Zone
Serie over de sexindustrie
Nieuws/Sport/Actuaiiteiten
11:05 Weekend actie-
nieuws en sport
13:05 It's My Life
19:30 Actienieuws
22:30 Hart van Nederland
22:55 Weer
01:25 Nachtprogramme-
ring: Actienieuws
Amusement
11:35 The Susan Powter
Show Talkshow
18:05 Jerry Springer
"Ik heb teveel minaars" Talk-
show
00:00 Jerry Springer
"Voordat we trouwen, moet
ik je iets bekennen" Talkshow
Fitm/Series
09:05 Days of our Lives
09:50 Cybill
Comedyserie
10:15 The Jeff Foxworthy
Show
"Moonstruck" Comedy
10:40 Pacific Drive
12:00Daysofour Lives
12:40 Pacific Drive
14:10 Goudkust
14:35 Ned and Stacey
"Skyward's the Limit"
Comedyserie
16:00 Days of our Lives
Soapserie
16:45 Fame L.a
"Almost a Big Night" Drama-
serie
17:35 Hangin'With Mr.
Cooper
"Wedding Bells Blues"
Comedyserie
19:00 Goudkust
20:30 Serial Mom
Comedy
00:45 Street Justice
"Partner in Crime" Actieserie
Kind/Jeugdprogramma's
07:00-18:00 Tekenfilm
(serie)s
Nieuws/Sport/Actuaiiteiten
06:30 Wacky Wake Up
Rim/Series
18:00 Mork Mindy
"Mork in Never Never Land"
Comedyserie
18:25 To the Manor Born
Serie
De Britse Spoorweaen
besluit het plaatselijke sta
tion te sluiten
19:00 Kung Fu
"Chains" Actieserie
19:55 Wordt u at geholpen?
"A Bliss Girl" Comedieserie
20:30 To the Manor Born
Serie
21:00 L.A. Law
Dramaserie
21:50 Around the World in
80 Days Miniserie
23:25 Mash
"Payday" Comedyserie
23:55 Goede tijden, slechte
tijden
Dealer van Vialle - Prins -
Eurogas - Ag - Dgc en Koltec
le erkende inbouwer
van Nederland
Breevaartstraat 35,
Spaanse Polder
3044 AG Rotterdam
Tel.010-462 0261-415
46 32/Fax 010 - 415 58 45
Magazines
17:00 Rex Hunt Specials
"Out of Africa"
17:30 Disaster
"Firetrap"
18:00 Top Marques
"Citroen"
18:30 Treasure Hunters
"The Golden Hell"
19:00 Tooth and Claw
20:00 Beyond 2000
Populair wetenschappelijk
mag.
20:30 Ancient Warriors
"The Janissaries"
21:00 Time Travellers
"Death At Pompeii"
21:30 Wonders of Weather
"Beating the Elements"
22:00 Lonely Planet
"Northern Spain"
23:00 Killer Virus
"Micro Invaders"
00:00 Weapons of War
"German Jet Fighters"
01:00 Sas Australia
"Battle for the Golden Road"
02:00 Ancient Warriors
"The Janissaries"
02:30 Beyond 2000
03:00 Einde
16:00 Programma-over-
zicht
17:00 TVR Nieuws
Met het nieuws uit Rotter
dam en de regio
17:15 Weer (kort)
Overzicht van weerman Ed
Aldus
17:20 Sport
17:30 Langs de Maas
De agrarische week
De boer is troef
17:40 Meldkamer
Politie, brandweer en GGD
doen hun best om mensen
te redden
17:53 Weer (lang)
17:55 r Uit
Culturele agenda
18:00 TVRlgieuws
18:15 Weer (kort)
18:20 Sport
18:30 Wedstrijd v/d Wk
De bal blijft rollen bij TV
Rijnmond! Kijk naar een
samenvatting van een boei-
end duel
herhating van deze twee
uren tot dinsdag 16.00 uur
Nieuws/Sport/ Actualiteiten
08:30 Zeilen
09:00 Atletiek in Marrak-
ech (Marokko)
10:00 Atletiek in Melbourne
11:00 Short Track in Wenen
12:00 Rodelen in Italie
12:30 Skispringen
14:00 Triathlon
15:00 Tennis in Key Bis-
cayne
17:00 Voetbal
18:00 Skispringen in Pla-
nica
19:00 Tennis in Key Bis-
cayne
22:30 Rally in Portugal
23:00 Voefbal: Eurogoals
00:30 Boksen
01:00 Rally in Portugal
01:30 Einde
06:00 Suzanne/Geert-Willem
09:00 Yvonne Keeley en
Het Radio Crypto
10:00 Hans van Vliet en
MennoTamming
12:00 De Rijnmond lunch
Presentatie: Wim Bosboom.
14:00 Gewoon Sanne
Presentatie: Sanne Boswinkel
17:00 Post van vandaag
18:00 Post aan de Telefoon
Luisteraars geven hun mening.
19:00 DenBakker in Busi
ness
Voor/over de zakelijke markt
20:00 De Blauwbilgorgel
Lees-Spelprog ramma
21:00 De avond van
23:00 Met het oog op Mor-
3en (Overname Radio 1)
:00 - 06:00 RR-Express
TRADITIONAL INDIAN FOOD
10% korting bij ofholen Party catering service
Open op aHe feestdagen
Dagelijks geapend van 16.00-23.00uur
CROTE MARKT31B 3111 NH SCHIEDAM
TELEFOON 010 -426 59 09
Broersveld 13-17 Schiedam 010 - 426 87 25 I
^0Of»oE
NEDEILANDS GEDftTHlEMD MUSEUM
met wtrkendr meulwifnbrtndtrii
Lange Haven 74-76
3111 CH Schiedam
Tel. (010) 426 12 91
Nederlands
Gedistilleerd Museum
De Gekroonde
Brandersketel
Met werkende branderij en
proeflokaal. Een beleving
voor alle zintuigen!
Museummolen
De Nieuwe
Palmboom
Malende en museummolen,
een van de vijf Schiedamse,
de hoogste ter wereld.
Noordvest 34
3111 PH Schiedam
Openingstijden:dit/mzal 1.00-17.00uur;zo 12.30-17.00uur Tel. (010)426 76 75
SIMJS FN DRANK SAI.DN
Hoogstraat 162 Schiedam tel. 010 - 473 29 08
■Sk.#
r
cc
ft)
2
2
ts
Kind/Jeugdprogramma's
17:02 Alles kits
Kinderprogramma
Magazines
07:29 Ontbijt tv
09:08 De ochtenden
09:55 Vinger aan de pols
magazine
10:31 NCRV-Dokument:
Liefdeszaken
11:07 Jos op 1
Gevarieerd middagmagazine
12:02 Uitzending poMtieke
partijen: PvdA
16:05 Jos op1
19:50 Uitzending politieke
garden: D66
Kind/Jeugdprogramma's
16:08 Bassie en Adriaan
16:14 Coco Jappe
16:35 De Vijf
Magazines
09:00 Rekenverhalen
09:30 Verhalen uit de bij-
bel(lll)
:00 kernpunt (V)
10:30 De rommelkast
10
Waarom? Daarom!
Discussieprogramma
22:50 AVRO Close-up:
Schatten van de aarde
22:50
11:15 ledereen kan schaken
12:00 Agrarisch journaal
12:45 Agrarisch journaal
13:05 NL-TV
13:20 Jong
Jongerenprogramma
13:50 Gospelclips
13:59 Het vragenuurtje
lose-up
"Diamant" Documentaireserie
Nieuws/Sport/Actuaiiteiten
07:00 Journaal
09:00 Journaal
20:00 Journaal
20:25 Netwerk
Actualiteiten rubriek
20:59 Weeroverzicht
Amusement
07:05 Get the picture
Kennisquiz
18:36 Get the picture
19:04 Aso show
Programma over opmerke-
lijkmenselijkgedrag.
Fitm/Series
15:14 Inspecteur Hecht
"Vals spel Misdaadserie
18:10 The Nanny
"The unkihdest cut" Come
dyserie
21:07 Heterdaad
Misdaadreeks
23:48 The Untouchables
"Stadt" Serie
15:00 Spreekuur
17:00 Wild Italy
19:00 Michael W. Smith
17
ild Italy
19:30 Save sex
20:00 Het rijk van de Rus-
sische beer
"Het Tien-Shangebergte"
20:50 Man/Vrouw
Gespreksprogramma
21:30 Titanic
Achtergrondreportages
22:25 De verandering
Serie interviews
23:35 BV2
Businessmagazine
Nieuws/Sport/Actuaiiteiten
13:00 Journaal
16:00 Journaal
17:29 2 Vandaag
17:30 Journaal
17:35 Actualiteiten
18:00 Journaal
18:15 Actualiteiten
18:43 Sportjournaal
18:51 Hoofdpunten uithet
nieuws
23:00 Studio NOS
Film/Series
12:15't Zal je gebeuren
Kind/Jeugdprogramma's
18:00 Villa Achterwerk
Kindermagazine
18:14Sesamstraat
18:29 Jeugdjournaal
18:42 Het Klokhuis
"Mummie" Informatief kin
dermagazine
Magazines
13:08 Urbania, een stads-
triptiek
13:41 Jules unlimited
Magazine
14:27 De plantage
Cultureel magazine
16:35 Loladamusica
Muziekprogramma
19:25 Jules unlimited
Magazine
23:03 Den Haag vandaag
Nieuws/Sport/Actuaiiteiten
07:00 Tekst TV
12:00 Journaal
12:07 MiddagEditie
Actueel magazine
13:00 Journaal
15:22 Sportpaleis De Jong
Sportprogramma
16:00 Journaal
16:08 Waskracht!
Actualiteiten
22:00 Journaal
22:15 Sportjournaal
22:33 Nova
00:15 Tekst TV
Amusement
14:06 Lingo
19:01 Lingo
Woordspel
23:25 Laat de Leeuw
Satire en amusement
Film/Series
17:05 Heartbreak High
Serie
19:55 The piano
Psychologische Speelfilm
Kind/Jeugdprogramma's
07:10 Cartoon Express
07:40 Cartoon Express
12:30 Lunchkids
13:00 Lunchkids: Tom
Jerry Kids
10:00 Koffietijd!
17:05 5 uur show
20:30 Rene Froger
Muziekspecial
Nieuws/Sport/Actuaiiteiten
07:00/07:30/08:00/08:30
09:00/16:00/17:00 RTL
Nieuws
18:00 RTL Nieuws weer
19:30 RTL Nieuws weer
22:30 RTL Actueel
Amusement
11:00 The Oprah Winfrey
Show
13:40 Postcode loterij
record show
Spelprogramma
16:10 Catherine
18:10Superscore
Spelprogramma
19:00 Lucky Letters
Spelprogramma
21:00 De Staatsloterijshow
Maandelijkse spelshow
23:30 Catherine
Praatprogramma
00:15The Oprah Winfrey
Show
"Oprath achter de schermen
bij de grote sterren" Talkshow
Film/Series
08:08 The Bold the
Beautiful
08:35 As the World Turns
09:10 As the World Turns
09:30 Goede tijden, slechte
tijden
11:45 Santa Barbara
15:05 As the World Turns
18:30 The Bold the
Beautiful
20:00 Goede tijden, slechte
tijden
01:00 Santa Barbara
Magazines
08:30 Ochtendprogramma
18:30 Real Stories of the
Highway Patrol
In aeze documentaireserie
wordt de verkeerspolitie van
nabijgevolgd.
19:35De 20ste eeuw
Amerikaanse serie over
belangrijke gebeurtenissen
indetwintigste eeuw.
22:45 De gouden koets
Autoprogramma
Nteuws/Sport/Actualitelten
06:40 Business Update
07:00 RTL Nieuws
07:10 Business Update
Beursnieuws
07:30 RTL Nieuws
Nieuwsprogramma
07:40 Business Update
Beursnieuws
08:00 RTL Nieuws
Nieuwsprogramma
08:10 Business Update
Beursnieuws
18:00 RTLNieuws
Nieuwsprogramma
18:05 Voetbal in het land
Voetbalmagazine
19:00 5 in net Land
Regio-nieuws
19:25 Weer verkeer
Infomagazine
20:00 RTL Nieuws
Nieuwsprogramma
20:20 Weer verkeer
Infomagazine
22:20 5 in het Land
Regio-nieuws
23:15 Business Update
Beursnieuws
23:35 RTLNieuws
Nieuwsprogramma
Fitm/Series
20:30 Bloodring
Actiefilm
Susan Dalton is wanhopig
op zoek naar haar echtge-
noot Philips, die al maanden
vermist wordt.
00:05 Nachtprogramma
Magazines
07:00 Veronica Fm
09:00 Veronica Live
11:25 Veronica Live
18:55 Zwart/wit
Discussieprogramma
20:30 Make My Day
Live-prog ramma
21:45 Over de balk
Kritisch programma
Amusement
20:00 Denktank
Kennisquiz
Fttm/Series
11:00 Onderweg naar
morgen
"Liserte slaat door" Soap
serie
16:15 Saved by the Bell:
The New Class
"De kus" Jeugdserie
16:35 Homeboys in Outer
Space
"Superbad Foxy Lady Killer"
Comedy
17:05 Paradise Beach
Serie
Lisa begint een eigen zaak
17:35 Family Maners
"Pappie's kleine meisje"
Comedy-serie
18:05 Xena
"Een nodig kwaad" Actieserie
Xena en Gabrielle bevrijden
Callisto.
19:25 Onderweg naar
morgen
"Het dagboek" Soap-serie
22:20 Police Stories:
Monolith Politiefilm
Agent Tucker en Flynn
raken betrokken bij een
uiterst geheim project van
de Amerikaanse regering
00:00 Swift Justice
"Paarden" Actieserie
In opdracht van de mooie
paardentrainster Britt over-
tuigt Paterson Swift om de
dood van een kampioen
renpaard te onderzoeken.
00:50 Einde
Magazines
13:40 Vakantie-TV
19:55 Explosief
Nieuws/Sport/Actuaiiteiten
11:05 Hart van Nederland
13:10 Hart van Nederland
19:30 Actienieuws
22:30 Hart van Nederland
22:55 Weer
23:00 Sbs 6 Sport: Toto
Divisie
01:20 Nacht|
ring
Amusement
11:30 The Susan Powter
Show Talkshow
18:05 Jerry Springer
"Hopeloze familiebijeen-
komsten" Talkshow
23:50 Jerry Springer
"Stop met je baan inde
seksindustrie" Talkshow
Film/Series
09:05 Days of our Lives
09:50 Cybill
10:15 The Jeff Foxworthy
:20 Nachtprogramme-
ig: Actienieuws
Show
"Shoot Out at the Comedy
Corral" Comedy
10:40 Pacific Drive
11:55 Days of our Lives
12:45 Pacific Drive
14:15 Goudkust
14:40 Ned and Stacey
"Where My Third Nepal is
Sheriff Comedyserie
15:05 Bugs
"Identity Crisis" Actieserie
16:00 Days of our Lives
16:45 Team Knight Rider
"K.R.O." Actieserie
17:35 Hangin'With Mr.
Cooper
'Truth or Consequences"
Comedyserie
19:00 Goudkust
20:30 Millennium
"Marantha" Misdaadserie
21:30 Profiler
"Second Best" Misdaadserie
00:35 Street Justice
"Protectors" Actieserie
K ind/Jeugdprogramma's
07:00-18:00 Tekenfilm
(serie)s
Nieuws/Sport/Actuaiiteiten
06:30 Wacky Wake Up
Film/Series
18:00 Mork Mindy
Comedyserie
18:25 George and Mildred
Comedyserie
18:55 Star Trek
The devil in the dark"
Science fiction-serie
19:45 Wordt u al gehol-
pen?
Anything you can do"
Comedieserie
20:15 George and Mildred
"Finders keepers" Comedy-
cprip
20:45 Bergerac
"Return offne Ice Maiden"
Detectiveserie
21:40 Roots
Dramaserie
23:15 Mash
"O.R." Comedyserie
23:40 Goede tijden, slech-
te tijden
Magazines
17:00 Rex Hunt Specials
"Out of Africa"
17:30 Disaster
"Holiday Horror"
18:00 Top Marques
"Ferrari"
18:30 Treasure Hunters
"Diamonds of the Orange
River"
19:00 Calls of the Wild
20:00 Beyond 2000
Populair wetenschappelijk
magazine
20:30 Ancient Warriors
"The Huns"
21:00 Titanic: Untold Sto
ries
22:00 Titanic: Anatomy of
a nicflctor
23:00 Titanic: Anatomy of
a nicactor
00:00 Titanic: The Investi-
Sation Begins
1:00 Navy Seals - Warri
ors of the Night
02:00 Ancient Warriors
"The Huns"
02:30 Beyond 2000
03:00 Einde
16:00 Programma-over-
zicht
17:00 TVR Nieuws
Met het nieuws uit Rotter
dam en de regio
17:15 Weer (kort)
Overzicht van weerman Ed
Aldus
17:20 Sport
17:30 Langs de Maas
Elke dag aandacht voor een
ander aspect van het boe-
renleven
17:40 Het Was
In gesprek met Cor Goudri-
aans van roeivereniging
Eendracht
17:53 Weer (lang)
17:55 'r Uit
Culturele agenda
18:00 TVR Nieuws
18:15 Weer (kort)
18:20 Sport
18:30 Langs de Maas
18:40 Het Was
18:53 Weer (lang)
18:55 'r Uit
Culturele agenda
herhating van deze twee
uren tot woensdag 16.00 uur
1 lifer nu 1 8*^^
de Loper 22 Loan van Bol'es 29
Vlaardingen Schiedam
474 3809 4703574
SPORT- EN
FITNESSCENTER
AEROBIC
Corn. Houtmanstraat 7
3124 LB Schiedam-Kethel
Tel. 010-471 3838
Nieuws/S port/Act uallteiten
08:30 Wielrennen
09:30 Voetbal
11:30 Rally in Portugal
12:00 Voefbal: Eurogoals
13:30 Wintersporten:
Playlife
14:00 Marathon in Lissabon
15:00 Tennis in Key Bis-
cayne
17:00 Zeilen
17:30 Voetbal: Eurogoals
19:00 Tennis in KeyBis-
cayne/VS)
21:00 Boksen
22:30 Rally in Portugal
23:00 Voetbal
00:00 Superbike op Philip
Island (»-—■""
01:
01:
v.uu ouper ume up rnil
iland (Australie)
1:00 Rally in Portugal
1:30 Einde
06:00 Suzanne/Geert-Willem
09:00 Yvonne Keeley en
Het Radio Crypto
10:00 Hans van Vliet en
MennoTamming
12:00 De Rijnmond lunch
Presentatie: Wim Bosboom.
14:00 Gewoon Sanne
Maaazineprog ramma.
17:00 Post van vandaag
18:00 Post aan de Telefoon
Luisteraars geven hun
mening.
19:00 De Verlenging
Achteraronden van de sport.
20:00 De Buitendienst
21:00 De avond van
23:00 Met het oog op Mor-
8en (Overname Radio 1)
:00 - 06:00 RR-Express
Nonstop muziek
Adviseurs en bemiddelaars in o.g.
Aan- en verkoop,
verhuur en huur van onroerende zaken
Hypotheken en verzekeringen
DOP DOP Vastgoed
Rotterdamsedijk 437
3112 AS Schiedam
Telefoon 010-473 88 88
Telefax 010-427 02 05
glaswerk decoraties gipsen beelden
Hoogstraat 66, Schiedam, 010 - 426 45 15
v. Hogendorplaan 111/113a, 3135 BJ Vlaardingen
Telefoon (010) 470 76 76, Fax (010) 470 50 59
Meer dan 3500kleuren
uit voorraad leverbaar
Verhuizingen
Inboedelopslag
Speciale transporter!
D. VAN GEYL ZN B.V.
K.>iERKENDt
VERHUIZERS
Jan van Riebeeckweg 11
3125 AL Schiedam
Telefoon 010 426 80 71
Telefax 010 462 08 02
MotoPort Rotterdam
Mies voor de verwende motorrijder.
Nh ook bromfiets - scooters
Strickledeweg 112,3044 EL Rotterdam ispaanse Polder)
Telefoon (010) 462 55 56 Telefax (010) 462 65 42
i I7cs/ 1Vor/c/1 ittit/io
T Shake A Shape
Binnen de markt van bewegingsbanken Dieden wij u nieuwe
mogelijkheden Oorepronkelijk is het systeem ontwikkeld ter revalidate Aangepc
aan uw eigen lichamelljke conditio traint u Op zeven In tnelheld regelbare banke
ter verbetenng van ttguur en houdina (centimeter verties) ter bevordenng va
betere doorbtoeding, atbraak ceHulttls ter vermlndering pijnkkxhten en stress
Tevesn als eerste in de Randstad staande zonnecoblne. snel en hygiSnisch
Goede parkeermogelljkheid. bus 52 stopt voor de deur
Nieuwe Damlaan 759 3119 AT Schiedam
telefoon (010)409 32 55
de lekkerste noten Hof van Spaland 59, Schiedam
MIX VAN DE MAAND Fijnemix voor bijna nix
melange van cashews, haielnoten, pistache,
pinda's en pecans 250 gram van 4.95 voor
GROENSPECIALISTEN
Staelduinlaan 17 - 2691 NN 's-Gravenzande
Tel 0 1 74 4 1 5 1 71 Fax 0174 420061
Deltaweg 76 - 3133 KM Vlaardingen
Tel 010 2486999 - Fax OlO 2486990
TRAVEL
SERVICE
van der Duyn van Maasdamlaan 99a
3135 LB Vlaardingen
Standplaats busreizen op half pension basis.
10 dagen Schotland Aberfoyle fl. 1355,-
10 dagen Wales Llanduddno fl. 1355,-
10 dagen Slovenija Postonja v.a fl. 675,-
Tevens verhuur luxe touringcars
Eigen waarborgstichting
Voor informatie: telefoon 010 - 247 01 66
Kind/Jeugdprogramma's
17:01 Alles kits
Magazines
07:29 Ontbiit tv
09:08 De ochtenden
09:55 Vinger aan de pols
magazine
10:31 Beeldenstorm
Kunstmagazine
10:40 AVRO Close-up:
Schatten van de aarde:
10:40
Close-up
schoenenzaak
Dr. Kuyperkade 13 *3142 GB Maassluis
Telefoon 010- 591 24 27
Diamant
11:32 Jos op1
Gevarieerd middagmagazine
16:05 Jos op 1
19:28 Weg van de snel-
weg: Steden
"Berlijn" Reisprogramma
22:01 Yoy: Over leven in
Ain El Helweh
Documentaire over twee
Paiestijnse jongensdieeen
onzeker bestaan leiden in
het Paiestijnse vluchtelin-
aenkamp.
22:29 Ulay: In photography
Documenlaire
23:31 Teevee Studio
Nieuws/Sport/Actualfteiten
07:00 Journaal
09:00 Journaal
12:28 Tekst TV
18:57 Studio RKK
20:00 Journaal
20:24 Netwerk
20:58 Weeroverzicht
Amusement
07:05 Get the picture
Kennisquiz
18:29 Get the picture
FUm/Serles
15:15 Inspecteur Hecht
"Beschermengel" Misdaad
serie
18:02 The Nanny
"The kibbutz" Comedyserie
21:05 Praktijkperikelen
"Volhouden" Serie
Kind/Jeugdprogramma's
13:40 Prinsen en prinsessen
14:43 De avonturen van
Toekie en Tek
16:09 Widget
16:33 Mr. Bogus
Magazines
09:00 Koekeloere
09:30 ik Mik Loreland
"De vergeethoek"
10:00 Wereldgodsdiensten
"Hindoei'sme
13:05 Plein 1
14:05 Man/Vrouw
Praatprogramma
14:53 Clip
15:00 Spreekuur
Serviceprogramma
15:55 Uitzending politieke
partijen: RPF
16:57 F
BV2
Businessmagazine
18:59 Waterproef
"Gelderland, de randmeren"
Serie programma's
19:31 Meertuinplezier
Tuinmagazine
20:00 Rail away
"Zuid-Afrika" Documentaire
serie
Nieuws/Sport/Actuaiiteiten
13:00 Journaal
16:00 Journaal
17:29 2 Vandaag
17:30 Journaal
17:35 Actualiteiten
18:00 Journaal
18:15 Actualiteiten
18:43 Sportjournaal
18:51 Hoofdpunten uit het
nieuws
20:30 Studio sport
23:00 Studio NOS
Sportprogramma
Film/Series
21:56 Derrick
"In de greep van de maffia"
Politieserie
Kind/Jeugdprogramma's
13:57 Villa Achterwerk
18:00 Villa Achterwerk
18:14 Sesamstraat
18:29 Jeugdjournaal
18:42 Het Klokhuis
"Mummie" Kindermagazine
Magazines
13:32 Jules unlimited
19:26 Bonzend hart
"Het paardentransport"
Serie portretten van men-
sen met fascinerende
beroepen
19:57 Wat is nou...
Speurtocht
20:31 De wereld van Bou-
dewijn Biich
"Waterloo" Serie literaire
reisreportages
21:00 Stilzwijgend con
tract - Vrouwqnarbeid
1898-1998 Documentaire
21:25 Kaap De goede hoop
Portretten
21:50 Uitzending politieke
partiien: PvdA
23:04 Den Haag vandaag
23:24 VPRO-Laat: Stardust
Filmmagazine
Nieuws/Sport/Actuaiiteiten
07:00 Tekst TV
12:00 Journaal
12:07 MiddagEditie
13:00 Journaal
13:07 Van gewest tot gewest
16:00 Journaal
22:00 Journaal
22:16 Sportjournaal
22:34 Nova
Amusement
16:08 Laat de Leeuw
Satire en amusement
19:02 Lingo
Film/Series
17:05 Heartbreak High
Serie
Kind/Jeugdprogramma's
07:40 Cartoon Express
12:30 Lunchkids
13:00 Lunchkids
Magazines
10:00 Koffietijd!
13:30 Eigen huis tuin
17:05 5 uur show
22:10 Mag ikeven binnenkij-
Nieuws/Sport/Actualiteiten
07:00 /07:30 08:00 08:30
09:00/16:00/17:00 RTL
Nieuws
18:00 RTL Nieuws weer
19:30 RTL Nieuws weer
22:30 RTL Actueel
Amusement
11:00 The Oprah Winfrey
Show
14:30 Het staatslot op
lokatie
16:10 Catherine
18:10 Superscore
Spelprogramma
19:00 Lucky Letters
Spelprogramma
23:30 Catherine
Praatprogramma
00:15The Oprah Winfrey
Show Talkshow
Film/Series
08:08 The Bold the
Beautiful
08:35 As the World Turns
09:10 As the World Turns
09:30 Goede tijden, slechte
tijden
11:45 Santa Barbara
15:05 As the World Turns
18:30 The Bold the
Beautiful
20:00 Goede tijden. slechte
tiicJen
20:30 Waargebeurde Ver
halen: Abandoned and
Deceived Thriller
Gerri komt erachter dat haar
man Doug een verhoudinq
heeft
01:00 Santa Barbara
Magazines
08:30 Ochtendprogramma
18:05 "t Is een ramp
Documentaireserie
Een watervloed stroomt
door de straten van Noord-
Italie en spoelt alle auto's
weg.
19:35 Kaartje uit Amerika
Amerikaanse documentai
reserie over de twee groot-
ste steden van Amerika:
New York en Los Angeles.
Nieuws/Sport/Actuaiiteiten
06:40 Business Update
07:00 RTLNieuws
07:10 Business Update
07:30 RTL Nieuws
Nieuwsprogramma
07:40 Business Update
Beursnieuws
08:00 RTL Nieuws
Nieuwsprogramma
08:10 Business Update
Beursnieuws
18:00 RTLNieuws
Nieuwsprogramma
19:00 5 in het Land
Regio-nieuws
19:25 Weer verkeer
Infomagazine
20:00 RTL Nieuws
Nieuwsprogramma
20:20 Weer verkeer
Infomagazine
22:20 a in het Land
Regio-nieuws
22:45 De kwestie
Programma
23:15 Business Update
Beursnieuws
23:35 RTL Nieuws
Nieuwsprogramma
Fitm/Series
20:30 While Justice
Sleeps
Thriller
Na de dood van haar man,
verhuizen Jody en haar
achtjarige docnter Sam
naar heThuis in Montana
waar Jody is opgegroeid.
00:05 Nachtprogramma
Kind/Jeugdprogramma s
16:15 The Secret World of
Alex Mack
"Schoolfeest" Serie
17:40 Weird Science
"Gemeenschappelijk bezit"
Serie
Magazines
07:00 Veronica Fm
09:00 Veronica Live
11:25 Veronica Live
18:55 Maximaal
21:30 Noodkanaal 16
22:05 Films Sterren
Amusement
20:00 Denktank
Kennisquiz
20:30 Now or Never
Grensverleggend programma
Film/Series
11:00 Onderweg naar
morgen
"Het dagboek" Soap-serie
16:45 Spellbinder
Serie
17:10 Paradise Beach
Serie
18:05 Robin Hood
Actieserie
19:25 Onderweg naar
morgen
"Sasza's ciepressie
22:35 The Sentinel
Detective-serie
Tijdens een schoolexcursie
naar een museum wordt
een van de leerlingen naar
buitengelokt en ontvoerd.
23:30 Seinfeld
"Het tegenovergestelde"
Comedyserie
George vindt dat zijn instinct
hem zijn hele leven het ver-
keerde heeft ingegeven.
00:00 Riptide
"De vermissing" Detective
serie
Cody wordt verliefd op de
verbluffend mooie Sheila en
helpt haar haar vermiste en
mysterieuze 'zus' Maroy te
vinden.
Magazines
12:30 Breekijzer
13:55 Vakantie-TV
19:55 Explosief
20:25 De Bevalling Special
21:55 Trauma Team: E.r.
Live
23:00 Prime Time Magazine
Nieuws/Sport/Actuaiiteiten
11:00 Hart van Nederland
13:25 Hart van Nederland
19:30 Actienieuws
22:30 Hart van Nederland
22:55 Weer
01:20 Nachtprogramme-
ring: Actienieuws
Amusement
11:25 The Susan Powter
Show Talkshow
18:10 Jerry Springer
"Ik wil jouw minnaar" Talk-
show
21:15 Irene Bij
Glamou rprogramma
23:50 Jerry Springer
"Gasten uit net verfeaen'Talk-
show
Film/Series
09:05 Days of our Lives
09:45 Cybill
10:10 The Jeff Foxworthy
Show Comedy
"One Weddinaand a Baby"
10:35 PacificDrive
11:50 Days of our Lives
13:00 Pacific Drive
14:25 Goudkust
14:55 Ned and Stacey
"Les is More or Moral-Less"
Comedyserie
15:20 High Tide
"Match Point" Actieserie
16:05 Days of our Lives
16:50 Party of Five
"Handicaps" Dramaserie
17:40 Hangin'With Mr
Cooper Comedyserie
"Trading Places
19:00 Goudkust
Dramaserie
00:35 Street Justice
"Bad Choices" Actieserie
Kind/Jeugdprogramma's
07:00-18:00 Tekenfilm
(serie)s
Nieuws/Sport/Actuaiiteiten
06:30 Wacky Wake Up
Film/Series
18:00 Mork& Mindy
Comedyserie
18:25 Alle zegen komt van
boven Comedyserie
"Fire and Brimstone"
18:55 Starsky Hutch
"The setup" Detectiveserie
19:45 Wordt u al geholpen?
"The agent" Comedieserie
20:20 Alle zegen komt van
boven
"Things are not what they
seem Comedyserie
20:45 Capital News
"Swanns and drakes" Dra
maserie
21:35 Twin Peaks
Dramaserie
23:10 Mash
"Officer of the day" Comedy
serie
23:40 Goede tijden, slech
te tijden
E igentijds ivonen in
wereldwijde sfeer!
Hoogstraat I 55-157
SCHIEDAM
010-426 84 32
Magazines
17:00 Rex Hunt Specials
"Broome"
17:30 Disaster
"Drawn to Danger"
18:00 Top Marques
"Triumph'
18:30 Treasure Hunters
"Doomsday in Port Royal"
19:00 Wild Discovery
"Walk On the Wild Side"
20:00 Beyond 2000
Populair wetenschappelijk
magazine
20:30 Ancient Warriors
"Samurai"
21:00 Ghosthunters
"Ghosthunters At Work"
21:30 The Quest
"An Upright Man"
22:00 Chariots of the Gods
"The Mysteries Continue"
23:00 Killer Virus
00:00 Extreme Machines
"Race Cars"
01:00 Elite Fighting Forces
"Britain's Secret Warriors"
02:00 Ancient Warriors
"Samurai"
02:30 Beyond 2000
03:00 Einde
16:00 Programma-over-
zicht
17:00 TVR Nieuvys
Met het nieuws uit Rotter
dam en de regio
17:15 Weer (kort)
Weeroverzicht van weer
man Ed Aldus
17:20 Sport
17:30 Langs de Maas
Van struisvogel- en rozen-
kweker tot ecoboer en
gemengd bedrijf
17:40 DeStraat
Dicht bij huis en altijd inte-
ressant Roel Pot komt bij
de mensen thuis
17:53 Weer (lang)
17:55 ATverTENTIE
Roel Pot laat het verhaal
achter advertenties zien
18:00 TVR Nieuws
18:15 Weer (kort)
18:20 Sport
18:30 Langs de Maas
18:40 Moots
Kunst, cultuur, film en archi-
tectuur; U ziet het in Moois
herhating van deze twee
uren totdonderdag 16.00 uw
Nieuws/Sport/Actuaiiteiten
08:30 Voetbal: Eurogoals
10:00 Superbike - Phillip
Island (Australie)
11:30 Rally in Portugal
12:00 Voefbal
13:00 Motorcross
13:30 Paardensport
14:30 Tennis
15:00 Tennis in Key Biscayne
17:00 Auto/motorsport:
Speedworld Magazine
18:00 Motorsport
19:00 Tennis in Key Biscayne
21:00 Bowling in
22:00 Rally in Portugal
22:30 Voefbal
00:30 Auto/motorsport
01:00 Rally in Portugal
01:30 Einde
06:00 Suzanne/Geert-Willem
09:00 Yvonne Keeley en
Het Radio Crypto
10:00 Hans van Vliet en
Menno Tamming Met o.a.
de Ruilbeurs
12:00 De Rijnmond lunch
Presentatie: Roland Vonk.
14:00 Gewoon Sanne
Maaazineprogramma
17:00 Post van vandaag
Presentatie: Erik Post
18:00 Post aan de Telefoon
Mening van de luisteraars
19:00 Radio Rijnmond
Sport Achtergronden
wedstriidversTagen
22:00 RR-Express
Express
Magazines
07:00 Veronica Fm
09:00 Veronica Live
15:45 The Sound of Radio
"De toekomst van de radio"
Programma
16:15 TV woonmagazine
Informatief programma
17:05 House for Sale
17:35 De heilige koe
Amusement
00:00 Nachtsuite
Live talkshow
Fitm/Series
15:20 Campus Cops
"Invasie der Aliens Comedy
De zaken in het favoriete
winkeltje van Andy en Way
ne gaan slecht.
18:10 The Fresh Prince of
Bel Air
"De aanhouder" Comedy
18:40 Unhappily Ever After
"Een beestachtig boek"
Comedyserie
l Beverly H
"Moederdag" Serie
19:10 Beverly Hills 90210
Kelly denkt dat ze zwanger
is en worstelt met een keuze.
20:05 Melrose Place
"Dokter per ongeluk" Serie
21:00 Deadly Pursuits
Thriller
Het leven van een jonge
student stort ineen als zijn
moeder en zijn zus worden
vermoord
22:45 Suddenly Susan
"Goed voorbereid plan"
Comedy
23:15 New York Undercover
"Zonder genade" Politieserie
Kind/Jeugdprogramma's
14:50 Once Upon a Forest
Animatiefilm
14:20 Vakantie-TV
16:30 De Heeren Van Amstel
Live live muziekprogramma
17:00 Klussen mef kijkers
Nteuws/Sport/Actualtteiten
11:00 Sbs 6 Sport: Toto
Divisie en Engels Top
Voetbal
12:15 Gillette World Sport
Special Sportprogramma
18:00 Weekend actie
nieuws en sport
18:30 Weer
00:30 Nachtprogramme-
ring: Weekend actien
ieuws en sport
Film/Series
12:40 Foolin' Around
Comedy
Een goedaardige sukkel
tracht een rijke jongedame
to Qtrilzlzon
18:35 Married With Children
"Pump Fiction" Comedyserie
19:0d Space: Above and
Beyond
"The Dark Side of the Sun"
Science fictionserie
Shane lijdt aan steeds
terugkerende nachtmerries
waarin ze haar ouders ver
moord ziet worden.
19:50 The Visitor
"Dreams" Sf-avonturenserie
20:45 JAG
"The Guardian" Serie
21:45 Threesome
Dramafilm
Collegestudente Alex wordt
door een computerfout
op een kamer in een s?u-
dentenhuis.
23:30 Nash Bridges
"The Bros McMillan" Actie
serie
K ind/Jeugdprogramma's
07:05-17:20 Tekenfilm
(serie)s
Nieuws/Sport/Actuaiiteiten
06:35 Wacky Wake Up
Amusement
19:05 Smith Jones
Comedyshow
Film/Series
17:20 Daktari
"House of lions" Natuurserie
18:10 James Herriot
"Cats and dogs" Britse dra
maserie
19:35 Wordt u al geholpen?
"Mrs. Slocombe, Senior
Person" Comedieserie
20:10 Ruth Rendell Myste
ries
"Put on by cunning" Detecti
ve-serie
22:00 Alio Alio!
Comedyserie
22:30 Blackadder
"Plan C: Major Star" Come
dyserie
23:00 You Rang My Lord?
Comedyserie
23:50 Onedin Line
"Survivor" Dramaserie
BANDENACTIE
j t/m etnd maart
i Bij inlevering van deze
i bori op allematen
buKertbancfen
jt 10% korting
en op alfe maten
binnenbanden
20% korting
ScholT
tweewielers
Reigerlaan 20
Winkelcentrum Holy
3136 JK Vlaardingen
17:00 Strike Force
"Mig 29"
Geschiedenis van de MIG 29
18:00 Science Frontiers
"The Real Bionic Man"
19:00 Jurassica
"Dino Diet Dwarves"
20:00 The Quest
"Flight 4's Fatal Flaw"
20:30 Ghosthunters
"The Possession"
21:00 Destination Mars
Is het haalbaar om mensen
naar Mars testuren?
23:00 Outer Space
Zou erop Mars leven kun-
nen besfaan?
00:00 Medical Detectives
Over het werk van forensi-
sche onderzoekers.
01:00 Lonely Planet
"Hungary Romania"
02:00 Justice Files
"Against Our Kid"
03:00 Einde
Nieuws/Sport/Actuaiiteiten
08:30 Funsporten: Jump the
Bus!
09:30 Superbike op Philip
Island (Australie)
10:30 Superbike)
11:30 Skispringen in Pla-
nica
13:00 Atletiek in Marrak-
ech (Marokko)
13:40 Atletiek in Marrak-
ech (Marokko)
14:00 Superbike op Philip
Island (Australie)
15:00 Short Track in
Wenen (Oostenrijk)
17:15 Skispringen in Pla-
nica (Sloven ie)
19:OOTennis in Key Biscayne
21:00 Sumo worstelen
22:00 Boksen
23:00 Superbike op Philip
Island (Australie)
00:00 Zeilen
00:30 Paardensport in Dort
mund
Kerk TV met:
10:00 Levende Steen
11:00 Kom en Zie
12:00 Eben Haezer
13:00 Deze Week
Weekoverzicht van het TVR
Nieuws
13:30 Regiojournaal
Het landeTijk nieuws. bijeen-
gebracht door verscnillende
regionale omroepen met de
meest interessante onder-
werpen
Herhating van dit laatste uur
tolmaandag 16:00
06:00 RR-Express
10:00 Muziek op Radio
Rijnmond
Presentatie: Hans van Vliet.
11:00 Emoties en Muziek
Presentatie: Lida Ibura.
12:00 De Gooi- Het- Maar-
In- Mijn- Pet Show
Cultuurprogramma dat
rechtstreeks wordt uitge-
zonden. Presentatie: Jack
Kerklaan en Carrie.
13:00 Radio Rijnmond Sport
Presentatie: Frank Vijg.
18:00 Radio Rijnmond
Cultuur
Met Frank van Dijl. Inter
views, muziek en uitzendin-
aen van locatie.
20:00 RR-Express
Nonstop muziek
23:00 Met het oog op Mor-
|en (Overname Radio 1
5:00-06:00 RR-Express
Jegen inlevering van deze advertentie^
Alleen geldig bij McDonald s restaurants
Schiedam, Maardingen-Centrum en bij
de McDonald's met McDrive Vlaardingen-Westlandseweg.
Geldig tot en met 31 met 1998. Nict geldig in conibinatie met andere
McDonald's aanbiedingen en McMenu's. Een bon per persoon