'Ik blijf vertrouwen houden in de toekomst van Nieuwland' Westerkade en Nieuwe Haven centraal op Dag van Stadse Wonen Een klassiek uur Concertreeks 'Een klassiek uur Radboud' Tip to Toe Bodycare is jarig Radboud: 55-Plus MaasposT Literatuur Schiespoor Gospelavond Vastenactie Nel Bootsman stopt ermee Belangstelling voor binnenstad neemt toe Nikos Ignatiadis in Passage Hartewensen Paasdecoraties 1 SCHIEDAM -Na 34jaarzit het er op voor Nel Bootsman. Zaterdag 28 maart neemt ze afscheid van Stichting Wel- zijn Nieuwland. Tenminste: als betaalde krachtW ant N el blijft gewoon als vrijwillig- ster doorgaan met het geven van fietslessen aan allochto- ne vrouwen. Zo gemakkelijk komtNieuwlandnietvanNel af. Heel dankbaar werk, vindt ze. Na veertien uur les moeten de allochtone vrou wen veilig kunnen fietsen, en, wanneer ze geen voor- rang hebben gekregen, de overtreder in het Nederlands kunnen uitleggen dat hij fout zat, en niet zij. „Daarna mo- gen ze hem uitschelden in het Turks, als hij dan nog een op- merking maakt als: 'dan had je maar je hoofddoek niet moeten opdoen." - - Wapen in beslag bij controle Bobbel blijkt boormachines Te snel rijden op Westvest Dronken achter het stuur 1 zondag 8 februari 1998 JH t 1VI f-vf 11 11 3 Woensdag 25 maart 1998 xq56 SCHIEDAM - De Teerstoof en het Filmhuis, beiden ge- vestigd aan de Nieuwstraat 12, organiseren zaterdag 28 maart een literaire avond. In twee zalen houden zes schrij vers acht lezingen. Op- tredens worden verzorgd door Marjan Berk, Pieter Boskma, Jan Eijkelboom, Yvonne Kroonenberg, Ly- dia Rood en Maarten Span- jer. De avond begint om 20.30 uur en wordt gepre- senteerd door Ellen van de Berg en Harold de Boer. Kaartjes kosten fl. 24,50 en zijn te reserveren bij de Schiedamse Theaterkassa, tel. 2 467 467. SCHIEDAM - Modelspoor- vereniging Schiespoor pakt tijdens de landelijke model- spoordagen van zaterdag 28 en zondag 29 maart flink uit met maar liefst vijf model- spoorbanen in vol bedrijf. Leden van Schiespoor berij- den de grote ctubbaan met hun eigen modeltreinen, een Marklinbaan met ruim ze- ventig meter rails wordt be- reden en een n-spoorbaan is vol in bedrijf. Daarnaast moet de bezoekende jeugd zorgen voor de treinenloop op de 3,6 m grote rangeer- baan. Bezoekers kunnen hun eigen treinen laten rij- den op de verschillende ba- nen. Op beide dagen is het ciubhuis op de Westerkade 21 geopend van 10.00-16.00 uur. De toegang is fl. 1,-, kinderen betalen fl. 0,50. SCHIEDAM - Voor 55-plus- sers staan weer een groot aantal activiteiten op stapel. In dienstencentrum Oost kan donderdag 26 maart deel worden genomen aan olieverfs®hilderen van 14.00 tot 16.00 uur. Deelnemers betalen alleen de materiaal- kosten. Vrydag 27 maart kan in hetzelfde diensten centrum een geheugenspel worden gespeeld van 14.00 tot 16.00 uur. Deelname is gratis. Vrijdag is er ook kla- verjassen in dienstencen trum Oost van 14.00 tot 16.00 uur, toegang gratis en maandag 30 maart kan er koersbal worden gespeeld van 14.00 tot 16.00 uur. De kosten hiervan zijn fl. 6.- per maand. In dienstencentrum Woudhoek wordt die dag een informatiemarkt over fi- nanciele regelingen gehou- den van 13.30 tot 16.00 uur, toegang gratis. Dinsdag 31 maart is er soos in wijkpost Zuid van 13.00 tot 16.00 uur en woensdag 1 april kunnen er eieren worden geschil- derd bij de activiteitenclub in dienstencentrum Oost van 10.00 tot 12.00 uur, kos ten fl. 2,50 per maand, SCHIEDAM - In de Dorps- kerk aan het Noordeinde wordt zondag 29 maart de eerste lustrumviering van de gospelsoundavonden gehou- den. Theoloog/zanger/lied- jesschrijver Rob Favier ver- zorgt samen met de New Li fe Singers uit Schiedam de avond. Het optreden begint om 19.00 uur. De toegang is gratis. SCHIEDAM - De oecumeni- sche vastenactie Schiedam Noord staat dit jaar in het teken van voormalig Joego- slavie. In het bijzonder wordt een een psycho-soci- aal project gesteund van de Slovene Foundation in Bos nia en Kroatie. Met dit pro ject worden kinderen gehol- pen de gevolgen van de bur- geroorlog te verwerken door weer regelmaat en structuur aan te brengen in hun leven. De komende we- ken staan er in het kader van de actie nog een aantal activiteiten op stapel. Woensdagl april wordt er's avonds om 19.00 uur een Vesperavond gehouden in de Dorpskerk. Daarnaast is tot 4 april een tentoonstel- ling te zien in de bibliotheek op het Bachplein over het project. Zaterdag 4 april wordt er een fancy-fair en rommelmarkt georgani- seerd in en om de Ark aan het Hargplein. De opening vindt plaats om 10.15 uur met medewerking van Har- pe Davids en duurt tot 16.00 uur. Voor jong en oud wor den binnen en buiten allerlei activiteiten georganiseerd en ook hapjes en drankjes zijn volop verkrijgbaar. Wie nog bruikbare spullen heeft voor de rommelmarkt kan deze inleveren by de Ark op donderdagavond 2 april van 19.00 tot 20.30 uur en vrij dag 3 april van 09.00 tot 16.00 uur. Nel Bootsman, samen met haar onafscheidelijke kameraad, Rocco. Foto Roger van der Kraan Nieuwland begin jaren zestig. Niet te vergelijken met hoe de wijk er tegenwoordig bij staat, herinnert Nel zich. De winkels waren nog in opbouw, de kerk was net opgele- verd. Gezinnetjes betrokken de gloednieuwe woningen en pro- beerden er het beste van te maken. Voor de jongeren was er in Nieuw land echter bar weinig te beleven. Ze verveelden zich, zaten op hun ronkende Puchjes wat voor zich uit te staren, en dus startte medio 1964 een groep mensen vanuit de Gereformeerde Kerk initiatieven om hieraan wat te doen. Zo werd de basis gelegd door de kerk, maar het was heus niet zo dat alle mede- werkers per se lid moesten zijn van de kerk, benadrukt Nel, zeker niet. Onder de Gereformeerde Kerk werd een ruimtegevonden waarde jongeren konden worden opge- vangen, en er werd een stichting opgericht: Jeugdhaven Nieuw land. Vanuit Rotterdam werd Nel aangetrokken, die al eerder als jeugdleidster actief was geweest. „Ik kreeg hier in Nieuwland de kans om iets geheel anders op te zetten. Ik vond het een uitdaging om te proberen mensen te interes- seren voor een stuk sociale bewo- genheid. Vanuit een oude wijk in Rotterdam kwam ik in een nieuwe wijk. Kinderen zijn overal hetzelf de. dat maakt mij niet uit, maar in een nieuwe wijk werkt het toch an ders. Er zat van alles tussen, van 'hoog' tot 'laag'. Een werd later sportleraar, een ander hoogleraar economie, of grondwerker. Maar er werden door de kinderen ook rotte dingen uitgehaald, er zat ook schorem tussen. Dat je ze bij het binnenkomen moest fouilleren en je een pistool tevoorschijn haalde, zonder dat de rest van de groep dat overigens in de gaten had." Wat ze in Nieuwland onder de Ge reformeerde Kerk aantrof? Een geheel kale ruimte. 'Richt het maar in'kreeg ze te horen.'en met het nodige knip-plak- en timmer- werk werd Jeugdhaven Nieuw land in het weekend van 18 en 19 September 1964 aan de wijk over- gedragen. Bij de opening bleek al gauw dat de taakstelling - Jeugd haven Nieuwland was bedoeld voor kinderen tot vijftien jaar-, niet ruim genoeg was. Snel werd de leeftijdsgrens opgetrokken. De kinderen werden in groepen on- derverdeeld als de Kano's, de Kot- ters, de Jollen en de Stomers. In Jeugdhaven Nieuwland kregen de jonge Nieuwlanders een afwisse- lend programma: op modelbouw werd metbalsahout de prachtigste dingen gemaakt, ze kregen sport en spel. handenarbeid, toneel: noem maar op. Ook leuk in de jaren zestig: de bandjes. die als paddestoelen uit de grond opdoken en even weer snel van de aardbodem verdwe- nen. Nel: „Ze hadden toen nog geen mooie demo's, promotie werd gedaan met ansichtkaarten. Wij hadden een eigen band. The Madmen, die speelden alles en ge- stolen muziek, er was nog niet zo' n contact met Buma/Stemra, dat werd pas later opgericht. Maar ze schreven ook eigen nummers. een beetje Beatles-achtig." Het kerk- bestuur kon de repeterende bands soms wat minder waarderen. voor- al wanneer ze tijdens de kerkver- gadering door het Tawaai' elkaar moesten toeschreeuwen. Het fenomeen 'rondhangjonge- ren' is echt niet iets van de laatste tijd. Vooral in de jaren zestig kon je op de hoek van de straat grote groepen jongeren, tien, twintig man, op hun Puch aantreffen. „Juist omdat ze toen, vergeleken met nu, veel minder te doen had den. Het waren echt grote groepen met een hechte onderlinge band. Nu zijn jongeren veel nteer op zichzelf gericht, gei'ndividuali- seerd. Dat begon al in de jaren ze- ventig, dus gingen we taken over- dragen: het werken achter de bar, zelf hun ruimte laten schoonhou- den." Nu. zo in de dagen voor Pasen, moet Nel wel eens terugdenken aan 4 april 1968, de dag dat dr. Martin Luther King in Memphis werd vermoord. Ze had net een Paastoespraak voorbereid en had gebruikgemaakt van de toenmali- ge hit You've got this strange ef fect on me', van Dave Berry, toen ze het nieuws van de moord hoor- de. ..Wat moet je dan doen? Doen alsof er niets is gebeurd of er op in- spelen?"Nel koos voor dat laat ste. „Ik zie die groep nog voor me staan. Martin Luther King was toch een soort Christusfiguur die de wereld wilde veranderen, ze waren er echt heel erg mee bezig. Dat zijn van die dingen die je niet meer vergeet." Geleidelijk aan werden de activi teiten uitgebreid. Nadat ook de tie- ners bij de werkzaamheden wer den bijgetrokken, volgden hun ou- ders die ook behoefte hadden aan lessen, aan onderling contact. Vrouwenpraatgroepen werden gestart (1978) waarin alle mogelij - ke onderwerpen ter sprake kwa- men: abortus, hoe ga je met geld om, politieke vorming. Begin jaren tachtig kwam de re- cessie. Gusto die failliet ging, de ontslagen bij Wilton-Fijenoord: door de relatief lage huren van Nieuwland verruilden de voorma- lige werknemers van de werven hun dure koopwoningen voor een flat in bij voorbeeld de Nolenslaan. Nieuwland werd een echte door- stroomwijk. Zo gauw weer werk was gevonden, of als het salaris werd verhoogd stroomde men door naar een andere wijk. Een ontwikkeling die nog steeds gaan- de is. Hoe ze nu Nieuwland. haar wijk. zou moeten typeren, weet Nel niet. Dat moet je haar maar over een paar jaar vragen, als alles af is. Nu lijkt het in Nieuwland wel een kaalslag, zoals bij het Dr Wibaut- plein. Verschrikkelijk. De Bene- luxlijn, de renovaties: ze drukken een flinke stempel op het wonen in Nieuwland. Maar. zegt Nel: „Ik blijf vertrouwen houden in de toe komst. echt waar."' JALMAR TEUNISSEN Het gebied rondom de Westerkade staat centraal op de Dag van het Stadse Wonen. Foto Roger van der Kraan SCHIEDAM - De Stichting Woonpromotie Schiedam orga- niseert zaterdag 28 maart voor de tweede maal de Dag van het Stadse Wonen. Tijdens deze dag kunnen huidige en mogelijk toe- komstige inwoners van Schie dam een indruk krijgen van de lopende projecten en plannen voor de toekomst op het gebied van nieuwbouw of restauratie in de historische binnenstad. Het gebied rond de Westerkade en Nieuwe Haven zal tijdens deze dag centraal staan. In het pand Westerkade 24a is een tentoon- stelling ingericht over de ontwik- kelingsplannen van dit gebied. Tevens vormt het pand het ver- trekpunt van wandelroutes door het gebied, verzorgd door stede- bouwkundigen in dienst van de gemeente Schiedam. De publieke belangstelling voor wonen in de Schiedamse binnen stad neemt toe; de varieteit aan woonmogelijkheden breidt zich steeds verder uit. Dat de belang stelling toeneemt, dat weten de medewerkers van het Woon Infor- matie Centrum (WIC) uit eigen er- varing. Steeds meer mensen weten de weg naar dit informatiepunt aan het Stadserf te vinden. Op dit mo ment bezoeken iedere week ge- middeld 150 mensen het WIC en staan in totaal 2700 mensen inge- schreven voor de verschillende woningbouwprojecten in Schie dam. Deze mensen hebben een uit- nodiging en kortingsladder in de bus gekregen voor de Dag van het Stadse Wonen en daarnaast is er onder andere in het Algemeen Dagblad geadverteerd. Vorig jaar bezochten ruim 400 mensen de verschillende woonprojecten. Me dewerkers van het WIC verwach- ten dit aantal dit jaar ook zeker weer te halen. Van de groep men- sen die ingeschreven staat voor een project of informatie opvraagt, woont tweederde in Schiedam. De Schiedamse binnenstad blijkt dus ook een aantrekkingskracht te heb ben op mensen buiten de stad. Een collectief van architecten, pro- jectontwikkelaars, makelaars en ondernemers zet zich in voor het behoud van het Schiedams cultu red erfgoed door het te combine- ren met hoogwaardige nieuw bouw. Een blik op het huidige pro- jectaanbod maakt echter al snel duidelijk dat voornamelijk nieuw- bouwprojecten gerealiseerd wor den en dat verbouwprojecten zeld- zaam zijn. Aan de achteloze sloop- woede lijkt een eind gekomen, ook al vraag je je bij bepaalde projecten nog steeds af waarom niet voor restauratie kon worden besloten. Er ligt in elk geval voorlopig nog een grote bouwopgave voor de ste- debouwkundigen. Zij zien in dat er enorm veel mogelijkheden liggen in het centrum, maar constateren ook dat het vaak erg lang duurt voordat de eerste paal kan worden geslagen. Jos Feijtel, directeur van de Woningstichting Noordvest, zal de Dag van het Stadse Wonen om 10.30 uur openen in het WIC. Van 11.00 tot 16.00 uur kunnen ver schillende bouwprojecten bezich- tigd worden. Een uitgebreide fiets en wandelroute ligt bij het WICV, de VVV en het Informatie Cen trum Beneluxlijn. Het gebied rond de Nieuwe Haven en de Westerkade staat tijdens de ze dag centraal. Het gebied heeft grote historische waarde door de prachtige oude pakhuizen en bran- derijen. In het verleden waren hier kleine, ambachtelijke bedrijven gevestigd. De gemeente wil nu kleinschalige bedrijven stimuleren zich hier te vestigen en een prettige woonomgeving creeren. Hoe de ontwikkelingsplannen van dit ge bied er uit zien zal duidelijk wor den in het pand aan de Westerkade 24a. Hier woont en werkt ontwer- per Jan van der Steen. Hij bouwt in de voormalige mouterij decors voor musicals. Van der Steen heeft door dit pand aan te kopen het van de sloop weten te redden en stelt het op 28 maart open voor publiek. Ook het belendende pand. Wester kade 22, is te bezichtigen. In deze voormalige jeneverstokerij woont componist en geluidsontwerper Martin Agterberg. Soundhouse, het bedrijf van de geboren en geto- gen Schiedammer is al 23 jaar in Schiedam gevestigd. en verhuist binnenkort van de Singel naar de Westerkade. Vanuit het pand aan de Westerkade 24a starten's mid- dags om 13.30 uur en om 14.30 uur wandelroutes door het gebied en zullen de bouwplannen toege- licht worden. De eerste rondlei- ding wordt verzorgd door make- laar Anke Bodewes en de heer Gjeltema. die als stedebouwkundig ontwerper in dienst is bij de afde- ling VROM van de gemeente Schiedam. De tweede wandeling zal geleid worden door Flip Bohre, eveneens stedebouwkundige. Hij is nauw betrokken bij de plannen die het gemeentebestuur heeft met het gebied Nieuwe Haven en Wes- terhaven. Bohre wil dit gebied meer bij de binnenstad gaan be- trekken zonder afbreuk te doen aan de karakteristieke en historische eigenschappen van de haven. Naast het bezoeken van bouwke- ten en bedrijfspanden. kan een groot aantal woningen bezichtigd worden. Voor degenen die naast interesse voor wonen in de binnen stad ook kennis wil maken met het culturele leven in Schiedam, is er een- mogelijkheid om de musea gratis of met korting te bezoeken. Daarnaast kan er met korting een fiets gehuurd worden, van de par- keergarage gebruikt worden ge maakt of kan men zich rond laten rijden in een luxe Ford. Voor meer informatie hierover, of over het huidige woningaanbod, de Dag van het Stadse Wonen, een adreslijst, een kortingslijst of een routebeschrijving, is het WIC da- gelijks behalve maandag) bereik- baar van 11.00 tot 16.00 uur en donderdag tot 20.00 uur via tele- foonnummer 2730122. ANITA BEUER SCHIEDAM - De Griekse zanger componist Nikos Ignadiatis treedt zaterdag 28 maart tussen 13.00 en 15.00 uur op in winkelcentrum de Nieuwe Passage. Ignadiadis is een van de meeste bekende componis- ten van Griekenland. Hij schreef liedjes voor nationale vedetten en wereldsterren maar kan zelf ook op het podium goed uit de voeten. Benny Neyman had dankzij de Griek nog een hit met 'Waarom fluister ik je naam nog' en Rob de Nijs vertolkte zijn 'Yoshi'. SCHIEDAM - De winkeliers in de Nieuwe Passage willen de komen de periode zo veel mogelijk Harte wensen in vervulling laten gaan. Dat proberen zij door middel van een actie. Deze duurt van 23 maart tot en met 18 april. De spelregels zijn eenvoudig. De klant ontvangt bij ieder bezoek aan een winkelier van de Nieuwe Passage een harte- wensenkaart waarop een aantal wensen staan vermeld. Middels aankruising geeft de klant een wens aan die hij graag in vervul ling ziet gaan. Een paar voorbeel- den: er is kans op de aanschaf van nieuwe kleding bij Op ten Berg Herenmode of tien weken lang een verspakket van Fromagerie Chez Pierre. En wat te denken van een complete bril bij Bastiaanse Optiek of een stapel boekenbonnen van Bruna. De uitsmijter is op zaterdag 18 april. Dan dingen alle inzenders mee naar een droomreis: een weekend New York. De winnaars krijgen bovendien een aardig zak- centje mee. SCHIEDAM - Jennie Hoogerwerf. schrijfster van de hobbyboekjes Leuke vormen van gips en Vrolij- ke vogelhuisjes, geeft vrijdag 27 maart een demonstratie bij Jen nie's Crea'work'shop aan het Leendert Keesmaathof 13. Ze laat zien hoe je met verf en figuurtjes van gips de leukste paasdecoraties kan maken. Van 10.00 tot 16.00 uur. SAXtH OONjP SCHIEDAM - De politie controleerde maandag 23 maart op de Broersvest een auto die niet verzekerd was. De bestuurder, een 32-jarige Rotterdam- mer, bleek niet de eigenaar van de auto maar had wel een vuurwapen bij zich. Het wapen werd vervolgens door de politie ontladen en inbeslagge- nomen. De onverzekerde auto werd weggetakeld. Tegen de bezitter van het vuurwapen en die van de onverzekerde auto is procesverbaal opge- maakt. SCHIEDAM - Een Schiedammer met een bobel onder zijn jas trok maan dag 23 maart de aandacht van enkele agenten die surveilleerden op de Horvathweg. Toen de 35-jarige man werd gevraagd wat deze onder zijn jas had zitten antwoordde hij dat hij zojuist twee boormachines op de rom melmarkt had gekocht. De politie vertrouwde het verhaal niet en ging op onderzoek uit. Hieruit bleek dat de boormachines waren gestolen uit een bedrijfswagen aan de Colijnstraat. Ook de achterruit was hier door de dief uitgehaald. De verdachte werd voor nader onderzoek ingesloten. SCHIEDAM - Naar aanleiding van klachten door bewoners van de West- vest over het feit dat er in deze straat te hard gereden wordt. heeft de poli tie een onderzoek ingesteld. Zij registreerde met de radar dat van de 71 au to's twee bestuurders de maximumsnelheid overschreden. De hoogst ge- meten snelheid bedroeg 52 km/uur. Daarnaast heeft de politie negen be stuurders bekeurd die tegen de richting in reden. SCHIEDAM - Van donderdag 19 op vrijdag 20 maart arresteerde de poli tie twee verkeersdeelnemers die reden onder invloed van alcohol. Rond 21.00 uur blies een 26-jarige Schiedammer op de Broersvest bijna 1,25 promille en rond 02.30 uur blies een 30-jarige Rotterdammer, die net bui ten de regio aangehouden werd, bijna 0.55 promille. Tegen hen is proces verbaal opgemaakt. STH f J K HWARTLT *T«f QlJASAK QlMKTf' KfcSKfNblKWAR'DEi' S'J. KaDBOUQ J Wethen ««m b,ti. Mozart. Dvorak, Mendelssohn. William Voyct Zondag 2) maart 1998 H4B.ktoNtLORRE.vr Sx Radaduo D.L.V. CUKIS LbtNUUtJi Afeatfetaa&H, (rfsptfa Zottdatt 2(> april 1998 L*l V L-.tAtw SCHIEDAM - Muziekvereniging St. Radboud organiseert de komende maanden een concertcyclus met licht klassieke muziek onder het motto Een klassiek uur Radboud. De cyclus is opgezet om meer bekendheid aan de harmoniemuziek te geven en de verschillende muziekstijlen die St. Radboud speelt. Zondag 29 maart speelt het harmonieorkest van St. Rad boud in de Dorpskerk onder leiding van dirigent Chris Leenders. Tijdens dit concert speelt het uit zeventig leden bestaande orkest enige licht klassieke en moderne werken. Zo wordt een beeld gegeven van de veelzijdigheid van een modern symfonisch blaasorkest. Op het program ma staan onder andere Ouverture from the Gadfly van Shostakovitch. Trois Dances van Khachaturian en Rivieren-cyclus van Malando. De wat modernere werken die ten gehore worden gebracht bestaan uit Tribute to Irving Berlin met daarin de bekende sounds There's no businesss like showbusiness en God bless America. Het concert in de Dorpskerk aan het Noordeinde begint om 14.00 uur en de toegang bedraagt fl. 8.50. Kinderen tot 12 jaar hebben gratis toegang. Zoifdagrmddageoncertert m de dorpskerk van Ktdhel. SCHIEDAM - Wil de Zeeuw is al langere tijd pedicure, maar nu een jaar geleden startte zij met Tip to Toe Bodycare in de Westfran- kelandsestraat. Zaterdag 28 maart viert zij samen met haar dochter Maroesja en haar collega Trudy het eenjarig bestaan van de zaak. Maroesja werkt al enige tijd als na- gelstyliste in hetzelfde winkel- pand. Trudy is recentelijk ook bij Tip to Toe aangesloten. Zij is schoonheidsspecialiste van beroep en heeft als jongste spruit van het gezelschap een aardige aanbieding voor nieuwe en vaste klanten. De gehele maand april worden de klanten in het zonnetje gezet met een gezichtsbehandeling van 75 minuten voor slechts fl. 47,50. De luxe behandeling bestaat uit reini- gen, scrubben, stomen, comedo- nen verwijderen. epileren, massa ge en het aanbrengen van een heer- lijke dag-en nachtcreme. De eerste verjaardag van de gezellige salon aan de Westfrankelandsestraat 150b wordt voor iedere klant extra feestelijk met de attentie die op hen ligt te wachten. Een afspraak ma ken met de nagelstyliste, pedicure of schoonheidsspecialiste kan tele- fonisch op het nummer 4271455. Maar even binnenlopen om de sfeer te proeven en kennis te ma ken met de nieuwe schoonheids specialiste is natuurlijk ook moge lijk. De drie specialisten beschik- ken ieder over een eigen ruimte waar de klant op een rustige rna- nier en tot in de puntjes verzorgd wordt. Een gezichtsbehandeling voor fl. 47,50; een jubileumaanbieding van Tip to Toe Bodycare. Foto Roger van der Kraan V

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 1998 | | pagina 11