Reiima slaafc niemand over! Ook haar niet. SMmstkB wmmmmm ii SI Bel voor meer A atie Akai televisie blijft jc verbazen! r Sportkas Start houdt technische banenmarkt op 50 lokaties. (^4) Nationaal Reumafonds 324 V.ezersacf/e odi. WILT U EEN MARATH0NL0(01P(ST)ER SUCCES WENSEN? LEO TRUDY Rotterdams Dagblad Rotterdams Dagblad GIRO Technische banenmarkt m/v Admin istra ti ef medewerker huursuhsidie m/v Laboratorium medewerker m/v Oproepkracht laboratorium m/v Salaris- administrateur m/v Directie- secretaresse m/v Horeca- medewerker m/v Boekhoudkundig medewerker m/v Aankomend contractbeheerder m/v Secretaresses m/v Kas/balie medewerker m/v All-round administratief medewerker m/v Schoonmaker m/v Technische verkoop- medewerker m/v Administratief/ boekhoudkundig medewerker m/v Technisch inkoper m/v Commercieel medewerker binnendienst AGF m/v Administratief medewerker m/v Start Werkt zeker Start Uitzendbureau houdt zaterdag 4 april de eerste landelijke technische banenmarkt. Met deze grootschalige manifestatie, verspreid over vijftig locaties in Nederland, wil de uitzendor- ganisatie op een dag circa 1500 vacatures in de technische branche vervullen. In deze regio vindt de technische banenmarkt plaats in het Feijenoord stadion te Rotterdam. De techniek kampt al jaren met een schrijnend gebrek aan technisch opgeleide vakmensen. Met het organiseren van een op deze sector gerichte banenmarkt wil Start bijdragen aan het oplossen van dit probleem. Het bijzondere aan de banenmarkt is dat die niet plaatsvindt in de eigen vestigingen van Start, maar in regionaal bekende locaties als voetbalstadions en con- grescentra. Daar treft de bezoeker, de jonge technicus op Its- en mts- niveau die zich orienteert op de regionale arbeidsmarkt, nage- noeg alle vacatures van technische bedrijven uit zijn omge- ving. Die heeft Start door middel van een intensieve telemarketingactie onder ruim 20.000 technische bedrijven verzameld. Vakmensen Op de technische banenmarkten presenteren zich verschillen- de prominente werkgevers uit de regio met hun vakmensen in diverse stands. Uit onderzoek blijkt dat werkzoekenden graag rechtstreeks met de technische vakmensen over het werk en de mogelijkheden spreken. De banenmarkt wordt met opzet op een zaterdag gehouden. Dat biedt ook technici die al een baan hebben de gelegenheid om het blikveld eens te verruimen. De markten zijn zaterdag 4 april geopend tussen 11.00 en 16.00 uur. De toegang is gratis. Deelnemende bedrijven Rotterdam Landmacht Marine GTI Hoogenboom Spijkenisse Getronics PTT NBM Industrial Services ABB. If MIT! fl. 2,50 korting op het wereldpaspoort tijdens de manifestatie van de Nieuwe Wereld Campagne 4 april Rotterdam Wilhelminapier Kor t:i ncjs;fc»o n stap voor stap komenjullie er zeker Morgen geen millimeters maar kilometers. Veel succes RD team bijjde Marathon Rotterdam. Coilega's Advertentiegroep Week 14 TX 12 Er zijn zo'n 1.400.000 chronische reiunapatienten. Dagelijks rtragen zij die erge pijn met zich mee. Helpt u ons het leven van reumapatienten drage- lijker te maken? Mijn hartelijke dank hiervoor. Statenlaan 128, 2582 GW Den Haag. Telefoon (070) 350 32 31 Fax (070) 354 95 19. Bank 70 70 70 848 Helpt u? miemahd buitehspeu Win een reisnaarde Filippijnen! Waan je in een ver land, neem een kijkje in een veldhospitaal, of vraag eens asiel aan! Het wereldpaspoort is een leidraad door de manifestatie van de Nieuwe Wereld Campagne. Maak de opdraehten, laat een stempel zetten bij de doua- nepost, en maak kans op de hoofdprijs: een reis naar de Filip pijnen! Voor kinderen zijn erspeciale opdraehten en prijzen. Het wereldpaspoort is inclusief: gratis boottoehtje met de Spido naar het Museum voor Volkenkunde* toegang Museum voorVolkenkunde voorslechts een piek gratis wereldbolletje met drankje. Verder op de manifestatie: optre- dens van Anouk, Papa Wemba, Dignity, Yakki Famirie, Fernando Lameirinhas, en nog vele anderen een wereldmarkt en presen- taties van allerlei maatschappelijke organisaties street activi ties in The Alley: mobiel internetten en veel rap en dj's voor jon- geren. In de Nieuwe Wereld Campagne hebben een groot aantal orga nisaties hun krachten gebundeid om een veelkleurige, reeht- vaardige en duurzame samenleving onder de aandacht te brengen, in oonloop van de verkiezingen. Deelnemende organisaties zijn onder andere Amnesty International, Novib, Fair Trade, Vluchtelingenwerk, Milieudefensie, vakbonden en kerkelijke organisaties, en vele anderen. a Te koop: L+R portier achter zijramen L+R van Suzuki Lj80V t.e.a.b. 2 stuks luxaflex h. 1.50 x b. 1.40 iimen 75,- Tel. 010-42327,22 Bijz. fraaie Kc'ennaard model z.g.a.u. -t naat, dik: 6mm 010-4258803. klein 2.5 m2 Lami- 250 Tel. Minicad. Ik heb een Apple en dit tekenprogramma (vercie 6) Ik zoek bijles van iemand die ruime ervaring met dit pro- gramma heeft. Tel. 0187- 681959. Start organiseert bij jou in de buurt in het Feijenoord stadion in Rotterdam een technische banenmarkt. Daar ontmoet je topbedrijven bij jou uit de buurt die topbanen bieden. De banen markt is geopend van 11.00 tot 16.00 uur, de toegang is gratis. Voor een woningbouwvereniging. Taken: bijstaan van huurders bij het invullen van aanvraagformulieren voor de individuele huur- subsidie en woonlastenfonds. Vereist: MBO of HBO niveau, een duidelijk hand- schrift, cijfermatig inzicht, met Word kunnen werken, goede sociale vaardigheden. Overig: fulltime, 36 uur per week, het betreft de periode van 11 mei 1998 t/m lOjuli 1998. Vacaturenummer: 241. Voor een relatie in Hoogvliet. Taken: voorbereidende werkzaamheden zoals het inscheppen, bestickeren, afwegen, mengen, smeren, sorteren, scannen, inboeken en bliepen van monsters. Vereist: KMLO-opleiding of MAVO-/HAVO-oplei- ding met scheikunde in het pakket, bereid zijn om in 3-ploegendienst te werken. Overig: het betreft een fulltime functie met kans op vast werk. Vacaturenummer: 242. Voor een relatie in Hoogvliet. Taken: voorbereidende werkzaamheden zoals het inscheppen, bestickeren, afwegen, mengen, smeren, sorteren, scannen, inboeken en bliepen van monsters. Overig: voor deze functie denken wij aan studenten vanaf 18 jaar of aan herintreders, het betreft een parttime functie voor iangere tijd. Vacaturenummer: 243. Voor een instelling in Spijkenisse. Taken: verzorgen van de loon en salarisadmini- stratie en de correcte uitbetaling daarvan, het ver zorgen van rapportages en informatieverschaffing aan externe instanties, het verrichten van algemene (financiele) administratieve werkzaamheden. Vereist: opleiding op het gebied van bedrijfs- admipistratie, kennis van loon- en salarisadmini- sv. i.ennis van sociale verzekeringswetgeving en belastingheffing, kennis van relevante geauto- matiseerde systemen. Overig: bij gebleken geschiktheid kans op vast dienstverband, functie kan eventueel parttime worden vervuld. Vacaturenummer: 250. Voor een verpleegtehuis in Rotterdam. Taken: het bewaken van de agenda van de directeur, het verspreiden en behandelen van de inkomende post, het verzorgen van de correspon- dentie, notuleren van vergaderingen, beheer i..c uitwerken jaarverslagen. Vereist: relevante beroepsopleiding, ruime ervaring als directiesecretaresse, redactionele vaardigheden, uitstekende beheersing van de Nederlandse taal, goede communicatieve vaardig heden, ruime ervaring met tekstverwerking en dicteerapparatuur. Overig: parttime 24 uur per week. Vacaturenummer: 246. Voor een cafetaria in Numansdorp. Taken: alle voorkomende werkzaamheden zoals snacks bereiden en klanten helpen. Vereist: in de avonduren beschikbaar zijn. In verband met de werktijden is eigen vervoer noodzakelijk. Overig: deze functie is tijdelijk. De werktijden zijn van 12.00 tot 23.00 uur. Vacaturenummer: 248. Voor een relatie in Ridderkerk. Taken: financiele administratie en debiteuren- administratie, salarisadministratie en facturering. Vereist: in bezit van PDB, kennis van geauto- matiseerde systemen, goede communicatieve vaardigheden. Overig: het betreft een parttime baan voor 20 uur per week (verspreid over 5 dagen). Vacaturenummer: 257. Voor een vooraanstaande verzekeringsmaatschap- pij gevestigd in het centrum van Rotterdam. Taken: het adviseren van de buitendienst, tussen- personen en andere externe relaties (schriftelijk of telefonisch), het zelfstandig verrichten van alle werkzaamheden op het gebied van offertevervaar- diging en actuariele berekeningen voor alle soorten verzekeringen. Vereist: schoolverlaters met een HAVO/VWO/MEAO diploma met wiskunde in het eindexamenpakket, sterk cijfermatig inzicht aangevuld met goede contactuele eigenschappen. Overig: vaste aanstelling en de mogelijkheid je binnen deze boeiende branche ntiddels avond- studies verder te ontwikkelen. Vacaturenummer: 249. Voor een aantal relaties in Rotterdam centrum. Taken: secretariele werkzaamheden, administra tieve werkzaamheden. Vereist: HAVO/secretariele opleiding, beschikken over secretariele/administratieve werkervaring, kunnen werken met Word for Windows '95. Overig: het betreft een parttime functie. Vacaturenummer: 244. Voor een vooraanstaande bank met kantoren gevestigd in en om Rotterdam. Taken: te woord staan van klanten, openen en sluiten van rekeningen, storten en opnemen van diverse valuta's, diverse bijkomende administra tieve taken. Vereist: MBO diploma, dienstverlenende instel ling, representatief uiterlijk en keurig Nederlands spreken, relevante werkervaring is een pre maar geen must, minimaal zes maanden fulltime beschikbaar zijn. Overig: fulltime dienstverband voor minimaal zes maanden met uitzicht op een tijdelijk contract. Vacaturenummer: 245. Voor een relatie in Ridderkerk. Taken: alle voorkomende receptiewerkzaamheden (telefoonbehandeling, documentatie verzamelen, verslagen uittypen. Vereist: kennis van Engels en Duits in woord en geschrift, ervaring met Word en Excel, zowel zelf standig al» in teamverband kunnen werken. Overig: parttime (3 dagen in de week), vanaf half juli tot half november (fulltime). Vacaturenummer: 256. Voor een schoonmaakbedrijf bij diverse objecten in de Hoeksche Waard. Taken: het gedurende enkele uren per week schoonhouden van kantoor- en winkelpanden, Vereist: enige ervaring met schoonmaakwerk is een pre. Kandidaten moeten uit de Hoeksche Waard komen. In verband met de afstanden is eigen vervoer handig. Overig: deze functie is voor Iangere tijd. Vacaturenummer: 247. Voor een relatie in Vlaardingen. Taken: onderdeienverkoop, zowel telefonisch als aan de balie, complete orderverwerking van aan- name tot verzending, backorder bewaking, onder- steuning van de magazijnbeheerder in de 'dal'uren. Vereist: MTS-niveau, kennis van Duitse en En- gelse taal, beschikken over goede communicatieve vaardigheden, ervaring in PC-gebruik, bijvoor- keur practische ervaring (als monteur) in zware voertuigtechniek en hydrauliek, service- en klant- gericht kunnen denken en handelen. Overig: het betreft een fulltime functie baan met toekomst perspectief. Vacaturenummer: 252. Voor een relatie in Vlaardingen. Taken: boekhoudkundige werkzaamheden, controle salarisadministratie, verzorgen van cursusadministratie, opstellen van roosters, contacten onderhouden met deelnenters en ondersteunende secretariele werkzaamheden. Vereist: HAVO/MBO en kennis van geautoma- tiseerd systeem. Overig: het betreft een parttime baan voor ongcvcer 24 uur met perspectief. Vacaturenummer: 253. Voor een relatie in Ridderkerk. Taken: contacten onderhouden leveranciers, kwaliteitsbewaking, afhandclen van claims, administratieve taken met bctrekking tot verkoop/inkoop. Vereist: MTS-elektrotechniek of gelijkwaardige opleiding, kennis van Exact, Excel en D-base, sterke persoonlijkheid en zelfstandig kunnen werken. Vacaturenummer: 254. Voor een relatie in Barendrecht. Taken: het inkopen van groente en fruit en de telefonische verkoop hiervan. Vereist: MBO opleiding, minimaal 2 jaar commer- ciele ervaring, kennis van de Fngelse en Duitse taal, affiniteit met de branche. Overig: bij gebleken geschiktheid kans op een vast dienstverband, hectische baan, geen negen tot vijf mentaliteit. Vacaturenummer: 255. Voor een bedrijf in Capelle a/d I Jssel. Taken: volledig administratieve ondersteuning van de afdeling verkoop binnendienst en de commercieel directeur. Vereist: MBO niveau, waarbij de talcn Engels en Duits zeer belangrijk zijn, enige kennis van de Franse taal is een pr6, administratieve ervaring noodzakelijk. Overig: het betreft een fulltime dienstverband, bij gebleken geschiktheid kans op een vaste baan. Vacaturenummer: 251. SI UITZENDBUREAU BRIUANTE KLEUREN HAARSCHERP BEELD KEUZE UIT 19 SCHERP GEPRIJSDE M0DELLEN DEMONSTRATIEKLAAR BIJ F0KA Rotterdam: Hoek Admiraliteitsstraat 8/Oosta:eedijk. Tel. 010 - 40 35 300. s f t Tegen inlevering van deze bon op 4 april bij de douanepost op de Wilhelminapier ontvangen de lezers van de Maasstad weekbladen een korting van fl. 2,50 op het wereldpaspoort (en betolen sleehts fl. 7,50 i.p.v. fl. 10,-). De manifestatie vindt plaats van 11 tot 18 uur, in en random de Cruiseterminal van de Holland Amerika Lijn, Wilhelminapier. Mis het niet! DE MANIFESTATIEZELFIS GRATIS T0EGANKELIJK. Naam Ad res Postcode Telefoon Aantal personen Woonplaats p 'V-CV loop Alberda Coach "gouden" Nederlands heren volleybal team Atlanta'96 Technisch directeur Olympische ploeg Sydney 2000 - Voorletters: m/v "Tot mijn i9e heb ik altijd geturnd, maar vrij plotseling belandde ik In het volleybal. Al vrij snel speelde ik met Lycurgus in de KQ(*Kjf Nederlandse volleybal-eredivisie. Wist je dat dat de club is die het langst aaneengesloten in de heren-eredivisie heeft gespeeld? Als bondscoach probeer je de ideale omstandigheden te creeren, waar- binnen het team optimaal kan presteren. Als spelers van Lycurgus hielden we ons ook al bezig met het verkrijgen van meer faciliteiten. We beseften dat we die nodig hadden om onze ambities te kunnen waarmaken. Als je jeugdige spotters in staat wilt stellen zich te ontplooien, moet je streven naar de beste voorwaarden: goede trainers, voldoende trainingsuren, goede materialen. je stuurt je kind toch ook naar de beste school? In de sport zou het ook normaal moeten zijn om te investeren in een goede opleiding. Daarom vind ik de Actie Sportkas een goed initiatief, hiermee komt geld vrij voor sportverenigingen om de opleiding van jonge sporters te verbeteren. Met de Actie Sportkas kunnen we daar allemaal een steentje aan bijdragen. Ik doe het zeker!" In ianne-nrve-rfdng. m&F iw re-gjonale- dagblad Plaats dan voor /ll,50* een "Van Harte" - advertentie in het Rotterdams Dagblad van zaterdag 18 april 1998. Belt u even de tekst door; telefoon 010-4004 239 of 4004 475. Afgeven kan natuurlijk ook bij het Westblaak 180, Rotterdam of bij een van onze regiokantoren. Uw advertentie moet uiterlijk donderdag 16 april in ons bezit zijn. Heeft u nog vragen, bel dan een van de bovengenoemde telefoonnummers voor verdere informatie. HjMfffl*(excl. 17,5% BTW) La?

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 1998 | | pagina 26