TV- PROGRAMMFRING
SCHIEDAM
h
nova nfipcdbni
MULTICOPY
11
lORzn v
HOLY
RUTTEN
r
LIBRA Vil
DONDERDAG 23 APRIL
/joekie/jop
FLEXI nr. 2-5 mtr.
PERMANENT
HOUT AMBACHT
gegrilde SPARE RIBS
6 95
m
VRIJDAG 24 APRIL
JU
RIJO
SCHOENEN
ZATERDAG 25 APRIL
^OERKOOP
Wiltu
ook adverteren
op de TV-pagina's,
bel dan
010-473 83 22
ZONDAG 26 APRIL
NED1
NED2
NED3
I RTL4
RTL5
VERONICA SBS6
DISCOVERY 1
TVRIJNMONDf
EUROSPORT RADIO RIJNMOND
BRAND!
.Engering
De rols onder de looplijnen
van 34,50 nu 19?5
van fl. 99,50 nil fl. 75,
gratis kleurspoeling
PRINTING COPYING DIGITAL NETWORK
Druk't met ...MULTICOPY
Drukwerk
Z/W-Kopieen A4-A0
Kleurkopieen
Color Printing A4-A0
's Gravelandseweg 600 - Schiedam
TEL.: 010-427 19 86
RTL4
RTL5
NED1
NED2
NED3
A£l VJ RENAULT
Uw Renault dealer voor:
Schiedam en Vlaardingen
Tel.: 010-2488988
Gezondm wel AANBlEDING!
5 DAGEN
VERONICA
SBS6
TV10
DISCOVERY
TV RIJNMOND
Maaspost
niet
ontvangen?
Bel
010-451 45 55
EUROSPORT RADIO RIJNMOND
FOTOTECHNEUTEN!
HOBBY CENTRUM
010-592 44 69
RTL4
RTL5
VERONICA
SBS6
TV10
NED1
NED2
NED3
DISCOVERY TV RIJNMOND
Maaspost
niet
ontvangen?
Bel
010-451 45 55
EUROSPORT
Reisburo Mareno
Dagelijks voordelige aanbiedingen
naar zonnige bestemmingen
STER in
STER in uw autoruit
De Kangoeroe
Vlaardingen
NED2
NED1
NED3
RTL4
RTL5
MAASPOST
Kind/Jeugdprogramma's
16:54 Alles kits
18:59 Fast forward
Magazines INMNMMi
07:29 Ontbijt tv
99:07 Het beste van De
ochtenden
09:55 Uitzending politieke
partijen
09:58 Teevee Studio
10:59 De katechismus van
de katholieke kerk
11:10 Vinger aan de pols -
Hartweek
11:20 Uitzending politieke
partiien: PvdA
17:58 Uitzending politieke
partiien
19:28 Geestkracht 11
21.06 Het andere gezicht
21:41 Werelden: Dehek-
senketel Documentaire
22:32 Wilde ganzen
23:28 Vinger aan de pols -
Hartweek Medisch magazine
Nieuws/Sport/Actuaiiteiten
07:00 Journaal
09:00 Journaal
10:34 Studio RKK
20:00 Journaal
20:25 Netwerk
20:58 Weeroverzicht
Amusement
07:05 Get the picture
18:28 Get the picture
Film/Series
16:07 Inspecteur Hecht
"Spate iiebe" Politieserie
18:01 The Nanny
"Me and Mrs. Joan" Come
dyserie
22:39 New York police
"A wenching experience"
Politieserie
23:42 Cheers
"A kiss is still a kiss" Come-
dyserie
Kind/Jeugdprogramma's
16:10 Jody en hetherten-
jong Tekenfilmserie
16:32 Koppen dicht...
19:03 Samson Gert
"Modeshow" Kinderserie
Magazines
09:00 Kramerije
"Een doosje vol verhalen"
09:30 Beroepen bij de
tfilpvlQIA
10:30 Beatrix, Koningin
der Nederlanden
11:15 Liedmachien
"Koninainnedag"
14:27 Meertuinplezier
Tuinmagazine
14:52 Clip
15:00 Spreekuur
Serviceprogramma
17:20 Uitzending politieke
Kind/Jeugdprogramma's
18:00 Villa Achterwerk
18:15 Sesamstraat
partijen: SP
18:59 Soc
Socutera
23:36 TROS Telearchief
Nieuws/Sport/Actuallteiten
13:00 Journaal
13:07 Studio sport
16:00 Journaal
17:29 2Vandaag
17:30 Journaa!
17:35 Actualiteiten
18:00 Journaal
18:15 Actualiteiten
18:43 Sportjournaal
18:51 Hoofdpunten uithet
nieuws
23:00 Studio NOS
Amusement
16:58 America's Funniest
Home Video's
Amusementsprogramma
19:29 Te land, terzeeen In
de lucht
"Hoog en droog" Serie
zomerspektakels
20:26 De TV show op reis
door Nederland
Speciale aflevering
"Ziek zijn" Kleuterprogramma
18:30 Jeugdjournaal
18:43 Het Klokhuis
Magazines
13:08 Simek ontmoetl
14:23 Zapping Europe
14:48 Kaap De goede
hoop Serie portretten
15:13 Wat is nou...
Speurtocht
16:33 De wereld van Bou-
dewijn Biich
Serie reisreportages
20:20 Kassal
Consumenten magazine
20:50 Zembla
Actuele documentaire
21:51 Uitzending politieke
Den Haag vandaag
partijen
23:03
12:00 Journaal
12:07 MiddagEdltie
13:00 Journaal
16:00 Journaal
19:51 Waskracht!
22:00 Journaal
22:15 Sportjournaal
22:33 Nova
AmusemeniHHHBBi
13:36 Barend Witteman
14:01 Lingo Woordspel
19:00 Lingo
19:22 Barend Witteman
Praatprogramma
21:28 Per seconds wijzer
Spelprogramma
23:25 Laat de Leeuw
Satire en amusement
Flim/Series
16:08 Jansen, Jansen
Comedyserie
17:05 De baas in huis?
"Mona Walter Sam
Eric/Dear Landlord" Serie
Kind/Jeugdprogramma's
07:10 Cartoon Express
07:40 Cartoon Express
12:30 Lunchkids
13:00 Lunchkids
Magazines iflHNNMHI
10:00 Koffietljd!
13:30 Ga toch fietsen!
14:30 Computer Vision
Programma
17:05 5 uur show
Live middag-magazine
Nieuws/Sport/Actualitetten
07:00/07:30/08:00/08:30
09:00/16:00/17:00 RTL
Nieuws Nieuwsprogramma
14:05 Vis Tv
18:00 RTL Nieuws weer
19:30 RTL Nieuws weer
22:15 Barend Van Dorp
Sportprogramma,
23:00 RTLActueel
Amusement |t
11:00 The Oprah Winfrey
ShowTalkshow
16:10 Catherine
Praatprogramma
18:10 Superscore
Spelprogramma
19:00 Lucky Letters
Spelprogramma
20:30 Edison Music
Awards '98
Muziekspektakel
00:00 Catherine
Praatprogramma
00:45 The Oprah Winfrey
ShowTalkshow
Film/Series
08:08 The Bold the
Beautiful
08:35 As the World Turns
09:10 As the World Turns
09:30 Goede tijden, slech-
te tijden
11:45 Santa Barbara
15:05 As the World Turns
18:30 The Bold the
Beautiful
20:00 Goede tijden, slech-
te tijden
01:30 Santa Barbara
Magazines
08:30 Ochtendprogramma
18:30 Attentie: Noodop-
roepl Documentaireserie
19:35 Als Je van paarden
en honden houdt
Informatief magazine
22:45 Wie denken ze wel
dat ze zijn
Aflevering van een program
ma over mensen en onder-
werpen in het nieuws
Nieuws/Sport/Actualitetten
06:40 Business Update
Beursnieuws
07:00 RTL Nieuws
Nieuwsprogramma
07:10 Business Update
07:30 RTL Nieuws
07:40 Business Update
08:00 RTL Nieuws
08:10 Business Update
18:00 RTL Nieuws
18:05 Fighters Magazine
Informatief magazine met
daarin aandacnt voor zowel
binnenlandse als buiten-
landse vechtsporten
19:00 5 in het Land
Regio-nieuws
19:25 Weer verkeer
Infomagazine
20:00 RTL Nieuws
20:20 Weer verkeer
22:20 5 in het Land
23:15 Business Update
23:35 RTL Nieuws
Nieuwsprogramma
Fiim/Series
20:30 Going Under
Comedy
De 'U.S.S. Substandard' is
wel de minstzeewaardige
duikboot die ooit te water is
gelaten. De bemanning van
net schip is al evenmin erva-
ren en weet ook niet wat de
regering voor bedoelingen
met hen heeft. Daarnaast
komt het schip onder leiding
te staan van een corrupte
kapitein
00:05 Nachtprogramma
Magazines IUHMj
07:00 Veronica Fm
09:00 Veronica Live
11:25 Veronica Live
18:55 Maximaal
Programma
22:20 Speurders
23:50 History of Rock 'n
Roll "Gitaar helden" Serie
00:40 The Lounge
Interactief live programma
Amusement i§lf!f:.
20:00 Denktank
Kennisquiz
Film/Series 19NMBMI
11:00 Onderweg naar
morgen Soap-serie
"De neldendaad van JP"
16:15 California Dreams II
"Zonder zenuwen" Comedy
16:40 Are You Afraid of the
Dark Serie
17:10 Paradise Beach
Serie
17:35 Boy Meets World
"Papa Eric" Comedy
18:65 Viper
"Onder dwang" Actieserie
19:25 Onderweg naar
morgen
"De graancirkel" Soap-serie
20:30 The X-Files
"Clyde Bruckman's Final
Repose" Politieserie
Mulder en Scully worden
gevraagd te assisteren bij
een moordzaak, waarbij
een aantal professionele
paragnosten op gruwelijke
wijze om het leven is gebracht
21:25 Combat
"Verdacht" Dramaserie
In een discotheek betrapt
Han Kleiweg een soldaat op
hetdealen van drugs
22:55 The Marshal
"Onbeschermde getuige"
Actieserie
Winston MacBride krijgt de
opdrachtom een belangrij-
ke getuige te begeleiden,
die moet getuigen tegen
een roemruchte mafnabaas
13:45 Vakantie-TV
19:55 Explosief
"Crime" Programmareeks
23:00 Trauma Team: E.R.
Live Programmareeks
Nieuws/Sport/Actualitelten
10:50 Hart van Nederland
13:15 Hart van Nederland
19:30 Actienieuws
22:30 Hart van Nederland
22:55 Weer
01:45 Nachtprogramme-
ring: Actienieuws
Amusement
11:20 The Susan Powter
ShowTalkshow
18:05 Jerry Springer
Talkshow
00:00 Jerry Springer
"Mijn zoon weegt 250 kilo"
Talkshow
Film/Series i
09:00 Days of our Lives
09:40 Cybill Comedyserie
10:05 Tne Jeff Foxworthy
Show Comedy
10:30 Pacific Drive
11:45 Days of our Lives
12:25 Mr. Rhodes
Comedyserie
12:50 Pacific Drive
14:15 Goudkust
14:45 Almost Perfect
Comedy
15:10 Courthouse
Rechtbankserie
16:00 Days of our Lives
16:45 F/X Avonturenserie
"Script Doctor"
17:35 Hangin'With Mr.
Cooper Comedyserie
19:0b Goudkust
Dramaserie
20:30 Predator II
Actiefilm
De wereld ziet er beangsti-
gend en chaotisch uit. Tij-
aens een confrontatie
gebeurt er iets vreemds
O0:50 Street Justice
"Bitter Fruit" Actieserie
Kind/Jeugdprogramma's
06:30-18:00 Tekenfilm
(serie)s en jeugdprogr.
Nteuws/Sport/Actuailteiten
07:00 Wacky Wake Up
13:25/17:05 Hulk Hogan's
Rock'n Wrestling
Film/Series
18:00 Mork8.Mindy
Comedyserie
18:30 Daar komen de
schutters Comedyserie
19:05 Alias Smith Jones
Westernserie
19:55 The Wonder Years
"The Accident" Drama-serie
20:25 Daar komen de
schutters Comedyserie
21:00 The Saint
"Escape route" Serie
21:55 Agatha Christie's
Poirot
"The kidnapped Prime
Minister" Detectiveserie
22:50 De versierders
"Powerswitch" Detectiveserie
23:45 Mash Comedyserie
"It happened one night"
00:15 GTST
Magazines
17:00 Rex Hunt's Fishing
World
17:30 Zoo Story
18:00 First Flights
"FlyingBlind"
18:30Time Travellers
"Lost City of the Aegean"
19:00 Wildlife Sos
19:30 Adventures of the
Quest
"Alaska: Freezing Point"
20:30 Disaster
"Death Sentence"
Een ongeluk met een
Japans passagiersvliegtuig
21:00 Avalanche
22:00 Flightline
22:30 Ultra Science
"The Planet's Time Bombs"
23:00 Forensic Detectives
"Seeds of Destruction"
00:00 The Professionals
"Head for Heights"
01:00 First Flights
"FlyingBlind"
01:30 Disaster
"Death Sentence"
02:00 Crocodile Hunter
03:00 Einde
16:00 Programma-overzicht
17:00 TVR Nieuws
Met het nieuws uit Rotter
dam en regio
17:15 Weer (kort)
Weerman Ed Aldus
17:20 Sport
17:30 Langs de Maas
Mensen die het gemaakt
hebben in hetwereldje van
de reclame
17:40 Politie
De politie roept de hulp in
van kijkers bij hetoplossen
van misdrijven
17:53 Weer (lang)
17:55 'r Uit
Culturele uitgaansagenda
van de regio
18:00 TVR Nieuws
18:15Weer(kort)
18:20 Sport
18:30 Langs de Maas
18:40 Verkiezingen '98
Komt er een 2e Paars Kabi-
net of een andere Coalitie?
herhaling van daze twee
uren tot vrijdag 16.00 uur
Het exclusieve adres voor
nieuwe en gebruikte babyartikelen
Specialist in wiegjes en kinderwagens
Complete kinderkameruitzet met
HOGE KORTINGEN
Renteloze financiering complete babykamers
Parkweg 371 *3119 CK Schiedam
Tel./Fax010-47325 56
Schoenen worden door
VAKMENSEN
gefabriceerd.
Laat ze dan ook door de
VAKMAN repareren
bij:
Hot van Spaland
Hof van Spaland 62, Schiedam
Nieuws/Sport/Actuaiiteiten
08:30 Motorsport:
24 uur van Le Mans
09:00 Voetbal
11:00 Paardensport
Volvo wereldbekerfinale in
Helsinki (Finland)
12:00/18:30Tennis
ATP tour - Mercedes Super
9 toernooi in Monte Carlo
19:O0 Voetbal
Vriendschappelijke wedstrijd
21:00 Basketbal
EuroLeague mannen
22:30 Voetbal
Aftellen voor het WK - voet
bal in Frankrijk
23:30 Boksen
00:30 Touring Car
BTTC vanuit Thruxton
01:30 Einde
Rookmelder redden levens!
Deze week tegen intevering van deze advertentie:
Rookmelder standaard f I16,95
Rubensplein 20
Schiedam
Tel. 010-426 97 01
DE KNABBELFARM
Mgr. Nolenslaan 598 3119 ER Schiedam Tel. 010 - 42612 37
06:00 Suzanne/Geert-Willem
09:00 Yvonne Keeley en
Het Radio Crypto
10:00 Hans van Vliet en
MennoTamming
12:00 De Rijnmond lunch
Presentatie: Felix Rottenberg
14:00 Gewoon Sanne
Presentatie: Sanne Boswinkel
17:00 Post van vandaag
Nieuws en achtergronden
18:00 Post aan de Telefoon
19:00 De Verlenging
Achtergronden van de sport
20:00 Drijfzand
De hindemissen van het leven
21:00 De avond van
23:00 Met het oog op Morgen
0:00 - 06:00 RR-Express
W.C. de Loper 40 J
Vlaardingen - Holy
MODE DIE VOELT WAT JE BEDOELT
Nieuwlandplein 20 Schiedam Telefoon 010 - 27310 99
V Gespecialiseerd in Ambachtelijk Parket
iBrede plankenvloeren (oud en nieuw)
V Laminaatparket, kurkparket
1/ Dealer van kwaliteitsmerken lamelparket
V Renovatie van bestaande vloeren
Telefoon 010-592 6713
Fax 5926760
Vr. koopavondZj. tot 17uur Industrieweg 26,3144 CH Maassluis
Specialiteiten Slagerij '-L
Mgr. Nolenslaan 606
telefoon010-47383 73 ae JUIwlz
Maaltljden en belegde broodjes
EXCLUSIEVE HOTELS IN TURKUE
alleen bij Aton Tours zie ook SOlllll
SBS6 teletext pagina 554
HOTEL
Elysee Kemer, Halfpension 849,-
Exd Luchthavenbelasting 55,
Bol voor rosorveringen on voor informatie
ATON TOURS
Telefoon: 010-4604408, Veerplein 99,3131 CX Vloardingen
'4161 ;f J
Hi (si'tVJ
MotoPort Rotterdam
Alles voor de verwende motorrijder.
Nu ook bromflets - scooters
Strickledeweg 112,3044 EL Rotterdam (SpaansePolder)
Telefoon (010) 462 55 56 Telefax (010) 462 65 42
Kind/Jeugdprogramma's
16:58 Alles kits
Magazines
07:29 Ontbijt tv
09:07 Het beste van De
ochtenden
09:55 Uitzending politieke
&artijen
9:58 De rijdende rechter
Programma
10:44 Halal, van dier tot dis
11:15 Vinger aan de pols -
Hartweek
18:01 Uitzending politieke
fartljen
1:05
HOMEOPATHEEK Af Q.
Hoogstraat 15
3111 HB Schiedam
Tel. 010-4263280
Sapvasten kuur
normaal fl. 49,95 nu fl. 29,95
a Glamourland
Magazine
22:25 NUHR-tv
"Vrienden" Vierluik van live
geregistreerde cabaret-
nappening
Nieuws/Sport/Actualitetten
07:00 Journaal
09:00 Journaal
20:00 Journaal
20:24 Netwerk
20:56 Weeroverzicht
Amusement
07:05 Get the picture
Kennisquiz
18:32 Get the picture
Film/Series
16:11 Inspecteur Hecht
Boses Blut" Politieserie
18:04 The Nanny
The Taxman Cometh"
Comedyserie
19:00 Toen was geluk heel
gewoon
A/Vie de handschoen past"
Comedyserie
19:29 Next of kin
Comedyserie
21:39 The practice
Advocatenserie
22:59 The accused
Speelfilm
Kind/Jeugdprogramma's
11:00 Schooltv-weekjour-
naal Actualiteitenrubriek
19:00 De avonturen van
Toekie en Tek
Magazines
09:00 Koekeloere
09:30 Nieuws uitde
natuur "Zeebeesten"
10:00 Huisje boompje
beestje "Wlelen en fietsen"
11:301Mentor magazine
12:00 Agrarisch journaal
12:15 Rail away
12:45 Agrarisch journaal
13:07 Claro (Spaans voor
Kind/Jeugdprogramma's
18:00 Villa Achterwerk
18:15 Sesamstraat
18:30 Jeugdjournaal
18:43 Het Klokhuis
13:08 Uitzending politieke
partijen: RPF
13:11 Noorderlicht
14:26 Zembla
15:02 Het Lagerhuis
Discussieprogramma
19:57 2 Meter sessies
Muziekprogramma
21:51 Uitzending politieke
13:40 Dis/co
14:30 Praise Israel
15:00 Spreekuur
15:55 Uitzending politieke
partijen
16:55 Cliptime
19:16 Kunstbende
19:46 Puur natuur
20:24 De traumahelikop-
ter Documentaire
21:19TROS Aktua export
22:05 Let's make music
22:57 Socutera
23:35 Christen-Palestij-
nen Documentaire
Nleuws/Sport/Actualtteften
13:00 Journaal
16:00 Journaal
17:29 2 Vandaag
17:30 Journaal
17:35 Actualiteiten
18:00 Journaal
18:15 Actualiteiten
18:43 Sportjournaal
18:51 Hoofdpunten uithet
nieuws
23:00 Studio NOS
Film/Series
16:10Op weg naar Avonlea
"Veranderingen op stapel"
Familieserie
partijen
23:03
Den Haag vandaag
Nieuws/Sport/Actuaiiteiten
12:00 Journaal
12:07 MiddagEditle
Actueel magazine
13:00 Journaal
16:00 Journaal
20:26 Sportpalels De Jong
Sportprogramma
22:00 Journaal
22:16 Sportjournaal
22:33 Nova
Actualiteitenprogramma
23:18 Panorama vrijdag
Cultureel-informatiefmaga
zine
Amusement
13:39 Barend Witteman
14:04 Lingo
Woordspel
16:08 Laat de Leeuw
Satire en amusement
19:03 Lingo
Woordspel
19:27 Barend Witteman
Praatprogramma
Film/Series
17:05 De baas in huis?
"Micelli's Marauders/Her
father's daughter" Serie
21:00 Lolamoviola
Serie korte films
Kind/Jeugdprogramma's
07:10 Cartoon Express
07:40 Cartoon Express
12:30 Lunchkids
13:00 Lunchkids
Magazines ■MNNM
10:00 Koffietljd!
14:05 Het leven gaat door
Programma
17:05 5 uur show
Live middag-magazine
20:30 Hebftdaf?
Programma
Nieuws/Sport/Actuaiiteiten
07:00/07:30/08:00/08:30
09:00/16:00/17:00 RTL
Nieuws Nieuwsprogramma
13:30 Tennis Report
18:00 RTL Nieuws weer
19:30 RTL Nieuws weer
22:30 RTLActueel
Amusement iH
11:00 The Oprah Winfrey
Show
"Exclusief interview met de
veroordeelde lerares Mary
Kay" Talkshow
16:10 Catherine
Praatprogramma
18:10 Superscore
Spelprogramma
19:00 Lucky Letters
Spelprogramma
Film/Series
08:08 The Bold the
Beautiful Soap
08:35 As the World Turns
09:10 As the World Turns
09:30 Goede tijden, slech-
te tijden Soap
11:45 Santa Barbara Soap
15:05 As the World Turns
18:30 The Bold the
Beautiful Soai
Magazines
08:30 Ochtendprogramma
18:05 Explosief: De mooi-
ste modellen
Documentaireserie
Carol Alt was in de jaren
tachtig de ster op bijna alle
billboards en posters. Op
het hoogtepunt van haar
carriere ging ze naar Europa
om daar netzo succesvol te
worden als in de filmindus-
trie
18:35 Real Stories of the
Highway Patrol
In deze documentaireserie
wordt de verkeerspolitie van
nabij aevolgd
22:0(fHet debat
Politiek discussieprogramma
Nieuws/Sport/Actuaiiteiten
06:40 Business Update
Beursnieuws
07:00 RTL Nieuws
Nieuwsprogramma
07:10 Business Update
07:30 RTL Nieuws
07:40 Business Update
08:00 RTL Nieuws
08:10 Business Update
18:00 RTL Nieuws
19:00 5 in het Land
19:25 Weer verkeer
19:30 RTL Nieuws
19:50 Weer verkeer
23:05 Weer verkeer
23:15 Business Update
23:35 5 in het Land
00:00 RTL Nieuws
SJ?
20:00 Goede tijden, slech-
te tijden Soap
21:30 Baantjer
"De Cock en de moord op
de vader" Politieserie
23:30 Charlie Grace
Dramaserie
20:00 New Classic: Smo-
key and the Bandit 2
Comedy
Big Enos doet een gooi naar
het gouverneurschap, maar
wordt bij zijn campagne
dwars gezeten door zijn gra
te concurrent John Conn.
De politieke tegenstanders
laten geen gelegenheid
ongemoeicfom elkaar het
leven zuurtemaken
00:30 Nachtprogramma
Kind/Jeugdprogramma's
16:15 Madison
"Hooggespannen verwach-
tingen Serie
16:45 Sweet Valley High
"Rode oortjes" Jeugdserie
Magazines
07:00 Veronica Fm
09:00 Veronica Live
11:25 Veronica Live
18:55 Maximaal
Programma
22f50 Van llchte zeden
Serie
00:40 The Lounge
Interactief live programma
Amusement - fl: if
20:00 Denktank
Kennisquiz
Film/Series
11:00 Onderweg naar
morgen
"De graancirkel" Soap-serie
17:10 Paradise Beach
Serie
17:35 Brotherly Love
"Meer dan kunst" Comedy
18:05 Sliders
i "De Exodus" Sciencefiction-
serie
19:25 Onderweg naar
morgen
"Het nuwelijk" Soap-serie
20:30 Flodder
"Korte metten" Serie
De buurtbewoners van de
Flodders trachten met pro-
testdemonstraties de familie
te bewegen naar elders te
vertrekken
21:05 Nails
Actiefilm
Harry "Nails" Niles, de
meest ruige en spijkerharde
politieagent van Los Ange
les, heeft zijn partner op
gruweliike wijze verloren
23:25 Erotic Dreams
Erotische serie
23:50 Baywatch Nights
"Terror OfThe Deep Detec
tiveserie
Kind/Jeugdprogramma's
16:40 RaboTop40
Magazines /flMHMHi
12:35 Achter de schermen
bij Actienieuws
13:40 Vakantie-TV
19:55 Explosief Reeks
Nleuws/Sport/Actuailtetten
11:00 Hart van Nederland
13:10 Hart van Nederland
19:30 Actienieuws
22:00 It's My Life
22:30 Hart van Nederland
23:00 Weer
23:05 Sbs 6 Sport: Toto
Divlsie Samenvattingen
01:20 Nachtprogramme-
ring: Actienieuws
Amusement
11:30 The Susan Powter
ShowTalkshow
18:05 Jerry Springer
Talkshow
20:30 Het Duel
Spelprogramma
21:00 Weekly Jones
Humoristisch programma
Fiim/Series
09:05 Days of our Lives
09:50 Cybill Comedyserie
10:15 The Jeff Foxworthy
Show Comedy
10:35 Pacific Drive
11:50 Days of our Lives
12:45 Pacific Drive
I 14:10 Goudkust
14:40 Almost Perfect
Kind/Jeugdprogramma's
06:30 -18:00 Tekenfilm
(serie)s en jeugdprogr.
Nieuws/Sport/Actuaittsiten
07:00 Wacky Wake Up
13:25/17:05 Hulk Hogan's
Rock'n Wrestling
Amusement
18:30/20:25 Benny Hill
Britse comedyshow
Film/Series
18:00 Mork&Mindy
"Alienation" Comedyserie
19:00 Night Heat
"Dead ringer" Politieserie
19:55 The Wonder Years
"The House That Jack Built"
Drama-serie
20:55 Hill Street Blues
"Somewhere over the Ram-
bo" Politieserie
21:50 Man from U.N.C.L.E.
"Round table affair Bat
cave affair" Actieserie
23:35 Mash
"Of moose and men" Come
dyserie
00:05 GTST Soap
Magazines
17:00 Rex Hunt's Fishing
World
17:30 Zoo Story
18:00 First Flights
"Air Forts of the War"
18:30 Time Travellers
"Ice Age Crossing"
19:00WildlifeSos
19:30 In the Shadow of the
White Shark
20:30 Disaster
"Lost in Seconds"
21:00 Crocodile Hunter
22:00 Forensic Detectives
"Lethal Dosage"
23:00 Extreme Machines
"Earth Breakers"
00:00 Arthur C. Clarke's
Mysterious Universe
"Zombies"
00:30 Arthur C. Clarke's
Mysterious Universe
"Tne Strange Powers of Ani
mals"
01:00 First Flights
"Air Forts of the War"
01:30 Disaster
"Lost in Seconds"
02:00 Forensic Detectives
"Seeds of destruction"
'rogn
17:00 TVR Nieuws
Met het nieuws uit Rotter
dam en regio
17:15 Weer (kort)
Weerman Ed Aldus
17:20 Sport
17:30 Langs de Maas
Mensen die het gemaakt
hebben in het wereldje van
de reclame
17:40 Sensor
Vanje hobby jewerk
maken, de kroegclip en de
Ranch Girls
17:53 Weer (lang)
17:55'r Uit
Culturele uitgaansagenda
18:00 TVR Nieuws
18:15 Weer (kort)
18:20 Sport
18:30 Soul Cookin'
Gerecht deze week is Peli-
chi Perkelt, hetfavoriete
recept van kunstenares
Lydia Schouten
herhaling van deze twee
uren tot zaterdag 16.00 uur
15:05 The Cape Dramaserie
ITOU
Comedy
The
15:55 Days of our Lives
17:35 Malcolm 8i Eddie
"Two Men and a Baby"
Comedyserie
19:00 Goudkust
Dramaserie
23:40 Ring of Steel
Actiefilm
De Olympische schermer
Alex Freyer treft per onge
luk een tegenstander dode-
lijk tijdens een wedstrijd
Nieuws/Sport/Actuallteiten
08:30 Olympische Spelen
09:00 Kunsischaatsen
11:00 Moderne vijfkamp
Wereldbeker in Rome
12:00 Tennis
ATP tour - Mercedes Super
9 toernooi in Monte Carlo
19:00 Auto/motors port:
International Motorsports
Magazine
20:00 Tractor Pulling
21:00 Motorsport
Offroad Magazine
22:00 Boksen
23:00 Bowling De Lions Cup
00:00 Extreme Sport
01:00 Wakeboarden
IWA Europese Wakeboar
ding Tour in London
06:00 Suzanne/Geert-Willem
09:00 Yvonne Keeley en
Het Radio Crypto
10:00 Hans van Vliet en
MennoTamming
12:00 De Rijnmond lunch
Presentatie: Koos Postema
14:00 Gewoon Sanne
Presentatie: Sanne Boswinkei
17:00 Post van vandaag
Nieuws en achtergronden
18:00 Post aan de Telefoon
19:00 De Verlenging
Presentatie: Leon Boele
21:00 De Avond van...
23:00 Met het oog op Mor
gen (Overname Radio 1)
0:00 - 06:00 RR-Express
Nonstop muziek
Test nu de Fuji Superia 400 ASA
met ontwikkelen eri afdrukken 19?5
aktie 1 aprll t/m 30 april
1 uur service Fotostudio
Fotohandel Fotohandel
Hof van Spaland 7 Tuinlaan 98
Schiedam Schiedam
Tel. 010-4704275 Tel. 010-4267464
Vlaardingen, de Loper 5-7
Telefoon 010-474 34 14
HOUT VERF IJZERWAREN GEREEDSCHAPPEN
TEGELS SANITAIR
R. GOUMA
HET ADRES VOOR:
ALLE SOORTEN TEGELWERK
TOT COMPLETE BADKAMERS
Totale showroom uitverkoop
tot 50% korting
Boogertstraat 2 3141 VN Maassluis "Telefoon (010) 5912801
PAPEGAAIEN SPECIAALZAAK
r}(( Alle soorben papegaaien, jv,
kaketoes en ara's.
Inruil mogelijk.
Ob dierenspeciaalzaak voor
alle dierbenodigdhcden
Maassluis Westeinde 6 (W.C. Steendijkpolder)
SUPER
3 0 0 OCCASIONS
AUTO AANBlEDING VAN DE WF.F.K:
V.W.GolfTDI 110 PK 1996
90.000 km fl. 29.950,-
Vlaardingweg 60.3044 CK Rottetdam
Telefoon 010 - 437 78 50 Fax 010 - 437 46 07
OAT LOPEN EEN PLEZIER KAN ZIJN
van Hogendorplaan 115* Vlaardingen
Telefoon 010-4703516
Kind/Jeugdprogramma's
07:00 Alles kits extra
07:00 De Transilvaanse
enge dlerenwinkel
07:22 Robbedoes
07:50 Kinderen van de
wereld
08:01 De Droomshow
09:06 WillemWever
17:03 Alles kits
17:04 Kinderen van de
wereld "Diana ontmoet de
zeeolifanten"
17:12 Kulderzipken
17:42 Willie Nellie
"Liegen" Comedyserie
Magazines
08:28 Grootlicht
10:00 Yoy: Heren, alstu-
blieftl
10:28 Bharati
11:00 Weg van de snel-
wea: Europa
11:25 Nieuw Nederlands
Kind/Jeugdprogramma's
09:45 Schooltv-weekjour-
naal Actualiteitenrubriek
Magazines
08:50 Koekeloere
09:05 Boekenbuis (III)
09:25 Nieuws uitde
natuur "Zeebeesten"
10:15Zep"Huizen bouwen"
10:30 Leaker lezen "Dieren"
10:45 Computerplus
11:10Geldwerk
16:59 Plein 1 Magazine
18:59 Uitzending politieke
partijen: PvdA
19:02 Een
18:08 Uitzending politieke
partijen: VIP
19:28 Un
i Untamed Africa
Nieuws/Sport/Actuaiiteiten
20:00 Journaal
20:25 Weeroverzicht
Amusement
20:32 Karel Nieuws-talkshow
Film/Series H
08:53 Help Serie
09:32 Next of Kin
Comedyserie
18:11 Star Trek: Voyager
"Alter ego" Sf-serie
19:03 Roseanne
"Into that good night" Come
dyserie
21:08 Benny and Joon
Romantische filmkomedie
22:47 A world apart
Speelfilm
Eenmaal andermaal
internationaal
21:34 Werken aan pijn
22:00 Praise Israel
22:25 Dis/co
23:150ttoopzoek
23:50 Songs of the Seas
ons Lied
23:57 Middernacht klas-
siek Klassieke muziek
00:29 Kunst... omdat het
moet Serie documentaires
Nieuws/Sport/Actuaiiteiten
13:00 Journaal
14:00 Studio sport
17:29 2 Vandaag
17:30 Journaal
17:35 Actualiteiten
18:00 Journaal
18:15 Actualiteiten
18:43 Sportjournaal
18:51 Hoofdpunten uithet
nieuws
23:52 Journaal
Amusement
13:05 Het elfde uur
20:35 Allround Spelprog.
Film/Series :I9HNNN
19:45 The Beckett family
"Windkracht 12" Serie
21:04 'tZal je gebeuren...
"Honeymoon Hollandaise"
Serie
Kind/Jeugdprogramma's
18:00 Villa Achterwerk
18:15 Sesamstraat
"Snoep" Kleuterprogramma
18:30 Jeugdjournaal
Magazines
13:05 Made in Berkane
13:56 Het schaduwkabinet
16:05 Kassa!
Consumentenmagazine
16:31 Lombok kookt... een
reis om de wereld In 40
straten Culinaire serie
17:00 Urbania, een stads-
trtptiek Reportages
Kind/Jeugdprogramma's
07:00 Telekids
Live-prog ramma
12:00 The Corsican Brot
hers Classic cartoon
20:00 Geefnooitop
Programma
Reportage
530 Simek ontmoet!
Serie gesprekken
19:08Op reis
"Gevecht" Reismagazine
21:00 Het Lagerhuis
Discussieprogramma
21:47 Uitzending politieke
partijen: SP
22:30 Den Haag vandaag
Nieuws/Sport/Actuaiiteiten
13:00 Journaal
14:52 Panorama vrijdag
16:00 Journaal
22:00 Journaal
22:15 Nova
Actualiteitenrubriek
22:45 Studio sport
Sportprogramma
Amusement
13:37 Lingo
Woordspel
18:45 ZaterdagavondLin-
go Woordspel
20:08 Herexamen
Spelprogramma
23:40 Laat de Leeuw
Satire en amusement
Film/Series liBHNNi
15:33 The Newsroom
Comedyserie
19:38 Jansen, Jansen
"Maatjes" Serie
17:00 Computer Vision
Computerprogramma
18:05 Eigen huis tuin
21:30 Voor niets gaat de
zon op Programma
Nieuws/Sport/Actuallteiten
13:00 RTLFormulel
Live-verslag
16:30 Vis Tv Programma's
18:00 RTL Nieuws weer
19:30 RTL Nieuws weer
23:55 RTL Nieuwsflits
Nieuwsprogramma
Amusement ^HNMNMR
15:40 Jenny Jones
Talkshow
17:30 Het staatslot op
lokatie Programma
18:55 5 tegen 5
Spelprogramma
Film/Series WttHKKKK
14:10 Nurses
"Liefdesleed" Comedyserie
14:40 Evening Shade
"De naakte' stad" Comedy
15:10 Hope Gloria
"Een ster wordt herboren"
Comedy
21:00 'tZonnetje in huis
"Blijf uit de buurf Comedy
serie
22:15 Big Sky
"De clubaerpiloten"
Actie/avonturen serie
23:05 The Field
Drama
Bull McCabe is dol op een
stuk land en besteedt er
veel zorg aan. Hij wil het
land, dat eigendom is van
een weduwe, kopen voor
zijn zoon Tom
:05 The Field
Magazines ;j||
18:05 Dancing in the
Street Documentaireserie
"Be My Baby"
22:50 Levensgevaar
Belgische documentairese
rie waarin het verhaal wordt
geschetst van personen die
in levensgevaarlijke situ-
aties verzeild zijn geraakt
23:35 Wie denken ze wel
dat ze zijn
Aflevering van een pro
gramma over mensen en
onderwerpen in het nieuws
Nieuws/Sport/Actuataeiten
18:00 RTL Nieuws
Nieuwsprogramma
19:00 5 in het Land
Regio-nieuws
19:25 Weer verkeer
Infomagazine
19:35 Voetbal in het land
Voetbalmagazine
20:00 RTL Nieuws
Nieuwsprogramma
20:25 Weer verkeer
Infomaoazine
22:25 5 in het Land
Regio-nieuws
00:05 RTL Nieuws
Nieuwsprogramma
Film/Series fljH
20:35 Homer and Eddie
Speelfilm
Homer Lanza is niet erg
pienter, dat mag duidelTjk
zijn. Hij weet werkelijk alles
van baseball maar Ran zich
in het dagelijks leven nau-
weliiks staande houden. Hij
besluit vanuit Arizona te ver
trekken om zijn vader in
Oregon een bezoek te bren-
gen, niet wetende dat dit de
reis van zijn leven zal gaan
worden. Al snel ontmoet
Homer de wat grove en har-
de Eddie Cervin die hem
een lift aanbiedt naar Ore-
gon.
00:35 Nachtprogramma
07:00 Veronica Fm
09:00 Veronica Live
18:15 Break Out! Now
Jongerenmagazine
19:15 TV woonmagazine
22:30 Brard Gaat Extreem
Serie
Amusement
00:45- 02:15 Nachtsuite
Film/Series Mill
15:35 Bakersfield
"Het cadeau" Serie
16:00 Moonlighting
"Maddie's kleur" Comedy-
16:50 Maybe This Time
"De andere moeder" Comedy
17:20 Magnum P.I.
"Jororo moord" Serie
18:45 Home Improvement
"De werken van Wilson"
Comedy
Wilson wordt de nieuwe
directeurvan Randy's
school. Dit is echter geen
succes, daar hij te veel eist
van de kinderen
20:00 Friends
"Eddie Ga Weg!" Comedy
Chandler wil zijn vervelende
nieuwe huisgenoot Eddie
kwiit. Maar Eddie laat zich
nief zomaar op straat zetten
20:30 Mr. Destiny
Comedy
Een ding weet Larry Bur
rows zeker: zijn gewone,
saaie leventje is het directe
gevolg van het feit dat hij
ooit het honkbalkampioen-
schap op de High School
verloor
23:10 Fire of Passion:
Improper Conduct
Erotische film
Ashley Nichols is een jonge,
mooie vrouw in dienst van
de machtige FrostAdverti-
sing Agency. Ze moet echter
gaan samenwerken met de
schoonzoon van haar baas
Kind/Jeugdprogramma's
08:55 Kinderen zijn de
baasl Kinderorogramma
17:30 Rabo Top 40
Magazines
10:00 Klussen met kijkers
14:10 Vakantie-TV
17:00 Tuinieren met kijkers
18:30 Brutale meiden
Jongerenprogramma
Nieuws/Sport/Actuaiiteiten
16:45 Snickers Mini Wk
21:30 Sbs 6 Sport: Engels
Top Voetbal en Toto DTvi-
sie Sportprogramma
Amusement 1
10:55 Vanessa Talkshow
20:30 ken' Dit?
Spetterende entertainment-
show
Film/Series |s|i< i§.
11:40 Money from Home
Comedy
13:20 Old Mission Impos
sible "Blast" Actieserie
14:40 USA High
Comedyserie
15:05 Lightning, the White
Stallion Jeugdfilm
19:00 MlamrSupercops
Actiefilm
FBI-agent Doug Benneten
zijn gepensioneerde partner
Steve Forrest proberen de
buit van een roofoverval,
twintig miljoen dollar, te ach-
terhalen
22:50 Blame It On the Vodka
Erotische speelfilm
00:30 Silk Stalkings
"Curtain Call" Actieserie
Een schoolvriendinnetje
van Chris wordt beschul-
digd van de moord op een
oudere actrice
01:20 Nachtprogramme-
ring: Jungle Book
Avonturenrilm
Het jongetje Mowgli wordt in
de wildernis in India groot-
gebracht door de wofven
Kind/Jeugdprogramma's
06:30-16:55 Tekenfilm
(serie)s en jeugdprogr.
Magazines
19:35 Bob Ross
Schildercursus
Nieuws/Sport/Actualitetten
07:30 Wacky Wake Up
Amusement
20:05 Liefde op het eerste
Sezlcht
2:55 Dame Edna
Film/Series OVm i
16:55 Mork&Mindy
17:25 Bewitched
17:55 Fame Serie
18:45 Charlie's Angels
20:35 Love Boat Serie
21:30 Coogan's Run
"Get Calf Comedy
22:05 Marlowe
"A king in yellow" Dramase
rie
23:40 Octopus
Actieserie
00:35 Lou Grant
"Takeover" Dramaserie
Magazines
21:00 Raging Planet
"Lightning'
Onderzoek naar het raad-
selachtige verschijnsel van
de bliksem
22:00 Extreme Machines
"Smart Weapons"
In de Golfoorlog werden
voor het eerst 'smart wea
pons' gebruikt. Het zijn
raketten die zelf hun doel
zoeken
23:00 Weapons of War
Door het inzetten van
onderzeeboten probeerden
de Duitsers Engeland op de
knieen te krijaen
00:00 Battlefields II
"The Battle for Russ"
01:00 Battlefields II
"The Battle for Russ"
02:00/03:00 Justice Files
"To Catch a Thief
Amuseme(tf(§SMBHHi
17:00 Eco-challenge 1997
18:00 Eco-challenge 1997
19:00 Eco-challenge 1997
20:00 Eco-challenge 1997
Nieows/Sport/Actuaiitettan
08:30 Extreme Sports
10:30 Mountainbike
Wereldbeker
11:00 Funsporten
11:30Turnen
EKvoor mannen
13:30 Voetbal WK legends
14:30 Wielrennen Wereld
beker Amstel Gold Race
16:30 Tennis
ATP tour - Mercedes Super
9 toernooi in Monte Carlo
19:15Turnen
20:15 Aerobics WK in Orlando
21:00 Dansen
22:00 Fitness Miss Fitness
USA
23:00 Boksen
00:00 Cart
00:30 Snooker
16:00 Programma-overzicht
17:00 Deze Week
Weekoverzicht van het TVR
Nieuws
17:26 Weer (op iocatie)
17:30 Deze Week
Weekoverzicht
18:00 Deze Week
18:26 Weer (op Iocatie)
18:30 Deze Week
Mgr. Nolenslaan 520 Schiedam 010 - 246 00 20
Vanaf00.30 uur wordt Deze
Week Sport vervangen door
het Regiojournaal.
Totzondag 10.00 uur. her
haling van dit laatste uur.
Als ikjou u as ging ik naar...
gratis STI-R ivpaiatic vanaf WA extra
Hpogstad 205. Vlaardingen.Tel.: (HO- 4602233
RADIO RIJNMOND
06:00 RR-Express
08:00 Kris Kros
Presentatie Chris Vemer.
10:00 Politiek Cafe
Actuele politieke zaken
12:00 RR-Express
13:00 Use helpt!
Met Use van Enkhuijzen
14:00 Radio Rijnmond Sport
Presentatie: Gert van't Hof.
17:00 Deelderdraait...jazz
18:00 Wim Kerkhof
Country muziek
19:00 Radio Rijnmond Sport
Presentatie: Gert van't Hof.
22:00 RR-Express
23:00 Met het oog op mor
gen (Overname Radio 1)
0:00 - 06:00 RR-Express
B.T.S. het kleine warenhuis in de Gorzen
B.T.S. BeTere Service
Vele couponnen vloerbedekking
60% - 70% KORTING
(Jo (si^a (voorheen radio ABA)
nog steeds hetzelfde adres
Groenelaan 95, telefoon 010 - 473 87 55
BOWLING PARTYCENTRUM
Anna van Saksenweg 13136 G Vlaardingen Tel. 010 - 474 07 74
Postbus 6030,3130 DA Vlaardingen Fax 010 - 474 01 49
Kind/Jeugdprogramma's
09:55 Een huis in Jeruzalem
Magazines
10:00/16:48 Religieuze
programma's
16:48 KRO's Service uur
17:42 AVRO Kookgek op
stap Culinair programma
17:57 Passie voor tuinen
Programmaserie over tui
nen. Vandaag: De tuin bij
Villa Cetinale, bij Siena
18:16 Beeldenstorm
18:27 Ja, natuurlijk
18:55 Carte Blanche voor
Thomas Hampson: Opera
19:51 Uitzending politieke
partijen: Natuurwetpartij
21:00 Ook dat nog
22:16 Kruispunt
23:52 Nieuw Nederlands
peil
Informatief programma
00:33 Nachtgedachten/Op
zoek naardestilte
Nieuws/Sport/Actuaiiteiten
12:30 Tweede Kamer ver
kiezingen Reportage
20:00 Journaal
20:14 Netwerk
20:51 Weeroverzicht
Amusement
13:00 Regaad
Praatprogramma
Film/Series
21:50 Zonder ernst
"Hoera... een baby!" Come
dyserie
22:57 KRO-Detectives:
Wycliffe
"Breaking point" Politieserie
Magazines
10:00 Nederland zingt op
zondag
Massale koor- en samen-
zang
11:05 Keerpunten: Beslls-
sende momenten uit de
wereldgeschiedenls
"Schliemann ontdekt Troje
18901"
11:30 Te huurl (Huren in
de praktijk)
"Huuverhoging? Hoezo?'
11:45 Leden van de raadl
"Het raadslid: nietaltijdje
zin"
17:27 Socutera
17:30 Klimaat in beeld
"De laatste ijstijd"
17:45 Knoop in Je zakdoek
"Woonplaats"
18:05 Ecco (Een reiswijzer
Italiej
18:31 Ze zeggen dat ik zo
veranderd ben
"Misverstanden"
het verleden
"Gletsjergoud"
12:00 Journaal
12:10 Studio sport
Sportprogramma
18:00 Journaal
19:00 Studio sport
Sportp
20:15 Studio sport
Sportprogramma
22:05 Studio sport
rogramma
Journaal
Flim/SeriesiMMMpppp
21:01 Onzeouwe
"Moord na scheiding" Poli
tieserie
Kind/Jeugdprogramma's
09:00 Villa Achterwerk
09:25 Muis en mol
09:55 Ik ben boos
10:10 Devierjaargetljden
"Lente" Klassieke concerten
18:00 Villa Achterwerk
Kindermagazine
18:15 Sesamstraat
19:03 Dr. Katz, Profes
sional Therapist
Komische animatieserie
Magazines mp—p
11:00 Reiziger in muziek
12:05 Buitenhof
13:01 New York compo-
nisten
13:51 Le petit rouge
15:46 Hoogtepunfen Pink-
pop 96/97 Registratie
17:00 De plantage
Cultureel magazine
18:55 Uitzending politieke
partijen: D66
20:00
Noorderlicht
22:22 Lisdoonvarna:
Lourdes of love
Documentaire
23:53 Dode dichters alma-
nak
Kort poetisch programma
Nieuws/Sport/Actuallteiten
12:00 Journaal
18:30 Van gewest tot
gewest Regionaal magazine
21:44 Lopende zaken
Amusement HHNK
09:30 De hondenshow
Film/Series Hi
09:00 De Kluts Dramaserie
14:00 Dedriejuwelen
Speelfilm
16:10 De boekaniers Serie
19:30 Armstrong and Miller
Serie absurdistische
sketches
20:33 Het Jaar van de
opvolging Dramaserie
Kind/Jeugdprogramma's
07:00 Telekids Cartoon
Express Kinderprogramma
16:40 Ga toch fietsen!
Magazine
17:10 Koken met sterren
Kookprogramma
18:10 Kijk op wonen
Gevarieerd magazine
18:45 Mag ikeven binnen-
kiiken? Programma
23:15 Het leven gaat door
Programma
Nieuws/Sport/Actuaiiteiten
12:00 RTL Formula I
Live-verslag
12:30 Autosport Extra
Magazine
13:00 RTLFormule I
Voorbeschouwing en live-
verslag
16:10Tenn!s Report
18:00 RTL Nieuws weer
Nieuwsprogramma
19:30 RTLNieuws weer
00:00 RTL Nieuwsflits
00:10 RTLFormule I
Samenvatting
Amusement tIMNBHH
19:00 Rad van fortuin
Spelprogramma
20:30 Tne European
Soundmlxshow 1998
Europese finale van de
'Soundmixshow
22:30 De verjaardagshow
Programma
00:40 The Oprah Winfrey
Show
"Exclusief interview met de
veroordeelde lerares Mary
Kay LeTourneau" Talkshow
Film/Series
20:00 Wat schuift het?
"Lusten en listen" Comedy
serie
01:25 Santa Barbara Soap
Magazines
18:00 Zoals wijzijn
Informatief programma
18:30 Als je van paarden
en honden houdt
Informatief magazine
19:35 Grote liefdes
"Howard Hughes en Ava
Gardner" Documentairese
rie
22:25 Dossier Douane:
Geheim
Reality-documentaireserie
23:15 Degouden koets
Autoprog ramma
Nieuws/Sport/Actuaiiteiten
19:00 5 in het Land
Regio-nieuws
19:25 Weer verkeer
Infomagazine
20:00 RTL Nieuws
Nieuwsprogramma
20:20 Weer verkeer
Infomagazine
23:45 RTL Nieuws
Nieuwsprogramma
EM/SerieiiSMHHM
20:30 New Classic: Stay
Comedy met Jeff Bridges
Craig Blake is een verwen
de, maaringenomenjonge-
man, Hij is voor de eerste
keer in zijn leven op zichzelf
aangewezen en raakt
betrokken bij een duistere
handel in onroerend goed
00:10 Nachtprogramma
t