Professionals werken bij datelnet EEN ADJ. HOOFD/- GROEPSLEID(ST)ER J Start* Bij een snelgroeiende organisatie groeien je kansen automatisch mee. Ik kies voor Datelnet Professionals." KORN qroepsleider voor de na-schoolse opvang m/v enthousiaste invalsters m/v f OPERATIONS CONTROLLER M/V Commercieel Inkoop- medewerker m/v Assistent Projectleider m/v Administratief medewerker m/v Procesoperator m/v Magazijn- medewerker m/v Medewerker Sales Support m/v Monsternemer/ Laborant m/v Assistent tekenkamer m/v Medewerker Commerciele Binnendienst m/v Directie- secretaresse m/v Eerste Operator m/v Hondencontroleur m/v Chauffeur m/v Junior Secretaresse m/v Magazijn- medewerker m/v Werkt zeker 4 datelnet groep INTERNATIONAAL VERHUISBEDRIJF CHAUFFEURS EMBALLEURS VERHUIZERS ality Group i t Istichtingjj St. Kinderopvang Rotterdam Noord (KORN) is een groeiende professionele organisatie voor kinderopvang in de Deelgemeente Noord. Op diverse locaties biedt KORN verschillende vormen van kinderopvang aan voor 0 t/m 12 jarigen. KORN zoekt: A voor haar locatie de Vrijvoeters per 1 juni 16 uur per week, voor de duur van het project tot circa december 1998 Taken: zorg dragen voor de dagelijkse opvang van de kinderen onderhouden van oudercontacten ontwikkelen en aanbieden van activiteiten Profiel: afgeronde MBO opleiding of relevante opleiding gericht op leeftijdsgroep in teamverband kunnen werken B voor de totale organisatie: Wij bieden diverse mogelijkheden om binnen de kinderopvang aan het werk te gaan. In persoonlijk contact met belangstellende wordt nagegaan welke de mogelijkheden voor de sollicitant binnen de organisatie zijn. Profiel: afgeronde MBO opleiding gericht op de kinderopvang flexibele instelling Voor beide functies is de salariering volgens het CAO - Welzijn. Voor informatie overvacature A kunt u contact opnemen met mevrouw E. de Jonge of mevrouw C. Lesuis Tel.: 010-4 67 05 03. Voor informatie overvacature B kunt u contact opnemen met mevrouw P. Tjon-Sien-Fat inlfTel.:010-4 6716 98. Schriftelijke reactie binnen 10 dagen kunt u richten aan: Stichting KORN Walenburgerplein 106-108 3039 AN Rotterdam, o.v.v. Vac. NSO of Vac. Invai. George Hall Netherlands heeft vestigingen in Rotterdam, Hoofddorp en Nieuwegein en is gespe- cialiseerd in onderhoud en service aan werktuigbouwkundige en electrotechnische installaties van (middel)grote kantoor- en andere uititeitsgebouwen. 0m onze beioftes aan de opdrachtge- vers mar te maken investeren wij in goed opgeleide en gemotieveerde medewerkers. Alleen zo blijft onzeservicegraad, punctualiteit en prof ess ionaliteit van het hoogste niveau. Omonze groei te waarborgen zoeken wij medewerkers (m/v) die kunnen werken vanuit deze filosofie. Voor onze vestiging in ROTTERDAM zijn wij op zoek naar een jonge, technisch georienteerde: Uwfunktie: U verzorgt de logistieke planning, de organisatie en de coordinatie van alle dagelijkse activitei ten van de servicemonteurs, behorende bij de branch. U verwerkt binnenkomende facturen en u verzorgt de facturering aan onze klanten. U koopt benodigde onderdelen/apparatuur in en onderhoudt contacten met de klant over het opvolgenvan storingen. Uw profiel: u heeft een afgeronde opleiding MTS E, W„ M.l.T. of A.O.T. en (bij voorkeur) enkele jaren Technische Binnendienst ervaring, of een opleiding op MEAO-niveau met interesse voor techniek; naast een servicegerichte en klantvriendelijke instelling, bent u accuraat en zelfstandig- u heeft ervaring met MS-Word en Excel. George Hall bied: een uitdagende, zelfstandige technisch-administratieve functie met ruime mogelijkheden voor verdereontwikkeling; uitstekende primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden, waaronder opleidingsmogelijkheden; verdere carri&re mogelijkheden binnen het bedrijf, zonder valse beioftes; werken in een team van jonge, enthousiaste collega's. Bent u die enthousiaste en technisch georienteerde Operations Controller die wij zoeken, dan kunt u uw sollicitatiebrief met c.v. sturen naar: George Hall Netherlands t.a.v. de heer Ing. N.J. Breederland Oostmaaslaan41 3063 AN ROTTERDAM ■1 "Ik wil een baan met uitdaging. En ik ben graag met de nieuwste tech- nieken bezig. Maar tegelijkertijd zoek ik een baan waar ik door goede opieidingen en een prettige steer het beste uit mezelf haal. Daarom kies ik voor Datelnet Professionals. Daar werk je in de branche van de toekomst: de data- en telecommunicatie. En omdat Datelnet de snelst groeiende organisatie op haar vakterrein is, krijg je automatisch ook zelf kansen om carribre te maken." Wil jij ook meer uit jezelf en je loopbaan halen? Solliciteer dan op deze functies: Engineers (m/v) Telecommonteurs (m/v) Zijn bovenstaande functies niet direct op jou van toepassing maar heb je wel een technische achtergrond en ben je op zoek naar een Telecomjob, reageer dan ook! Bel gratis: 0800 023 50 60 of kom langs: Pannekoekstraat 10a 3011 LE Rotterdam Doe het snel! Dan groei je direct mee met Datelnet. (Nationaal/- Internafrionaal) l( Aitstii'ii i&fjtuuiViDOl 209iG jtiiihl0b03~Bicjlbihj^ bi) viA.v Kinderopvang Rotterdam Noord n jJ/k GEORGE {Hall PARTNERS IN FACILITIES MANAGEMENT Te koop kinderstoel beuken, traphekje wit metaal, baby- spullen o.a. bad met stan daard, flessenwarmer, luierem- mer etc. Tel. 0186 - 692285 Te koop babyrugdrager f 50,-, babydraagdoek/hangmat 60,-. Tel. 010-5017428 Portable overheadprojector merk 3M weinig gebruikt. Nw.prijs f 799,-, vr.pr. 300,-. Tel. 010-4827713 Massief eiken keukedeurtjes en ladefronten, geschikt voor iedere standaard keuken 500,-. Tel. 010 -4827713 Te koop race motorpak, leer mt. 54, kleur rood/wit/blauw met gratis bijpassende laarzen. Prijs 500,-. Tel. 0180 - 614735 Te koop f 150,-, po-stoef (netjes) 50,-. Tel. 010-4661763 pers tapijt, groot Te koop echt oude box nu geverfd in Mexicaanse Ideur- tjes/30,-. Tel. 010-4563990 T.k. grijze dames en heren eta- lagepoppen 75,- p.st., kinde ren f 50,- p.st. compl met grondplaten demontabel. Na 18.00 uurOlO-4749714 Te koop 2/3 zits bank (stof), eettafel (teak). Prijs 150,-. Tel. 0181 -640306 Voor een relatie in Vlaardingen. Taken: inkoopadministratie, controle werkzaam- heden, mutaties, prognosebestelling, registratie inkooporders, contact met klanten onderhouden, info verstrekken enz. Vereist: MBO-opleiding. Enige jaren ervaring in soortgelijke functie, goede beheersing van de Engelse en Duitse taal in woord en geschrift. Het betreft een fulltime baan met toekomst per- spectief. Voor meer informatie: Start Vlaardingen, Schiedamseweg 2, tel. 010 - 460 26 66. Voor een gemeenteinstelling in Rotterdam. Taken: onderzoek en rapportage over zogenoemde kruipruimten in gebouwen, bewaken van de kwa- liteit en de voortgang, aansturing van 10 mede werkers bij uitvoering van opdrachten, verrichten van diverse bouwkundige handelingen. Vereist: LTS/MTS-niveau, kennis van bouwkundig onderhoud, i.b.v. rijbewijs en auto, kennis van houtconstructies, timmer en metseltechnieken beheersen. Voor meer informatie: Start Rotterdam, Maltie Nankoe of Farida Bouras, tel. 010 - 413 23 01. Voor een bedrijf in de Hoeksche Waard. Taken: facturen boeken, orders invoeren, voor- komende administratieve handelingen, archi- veren, postbehandeling, telefoon aannemen, contacten onderhouden met klanten. Vereist: een opleiding op MBO/MEAO-niveau, kennis van de Engelse en Duitse taal en kennis van Word en Excel. Deze baan is fulltime en voor langere tijd. Voor meer informatie: Start Oud Beijerland, Trude Groeneveld of Miranda Roozen, tel. 0186 - 61 88 00. Voor een allround dienstverlenend bedrijf, gespecia- liseerd in het bewerken en verwerken van afval. Taken: controleren van het verbrandingsproces en deelprocessen teneinde na te gaan of voldaan wordt aan gestelde eisen, inzake kwaliteit, kwanti- teit en veiligheid en zonodig ingrijpen aan de hand van instructies van de wachtchef. Controle- ronden lopen en rapporteren aan de wachtchef en eerste operator. Storingen oplossen, uitvoeren van reparaties (utiliteitssystemen, noodsystemen, v&ten- en bulkinstallaties). Meten van trommel- vyandtempraturen, oplijnen en wisselen van het maken van veiligheidsronden o.l.v. de wachtchef. Vereist: MTS-Procestechniek of VaPro A en B (tevens afgeronde MTS opleiding in andere rich- ting en bereid tot omscholing). Goede sociale en communicatieve vaardigheden kunnen werken. Ervaring als medewerker in de procesindustrie is een pr6. Accuraat en alert. Voor meer informatie: Start Spijkenisse, Sigrid Greveling of Ed Meeuw, tel. 0181 - 61 96 77. Voor een bedrijf in Spijkenisse. Taken: besturen van de heftruck, expeditiewerk- zaamheden, verpakken van goederen op pallets, laden en lossen van vrachtauto's onder andere met de heftruck. Vereist: Heftruckervaring is een pr6, geen negen tot vijf mentaliteit, liefst in het bezit van veilig- heidsschoenen. Voor meer informatie: Start Spijkenisse, Sigrid Greveling, tel. 0181 - 61 69 677. Voor een bedrijf in Capelle a/d Ifssel. Taken: ondersteuning van de afdeling verkoop buitendienst. Telefonische acquisitie en afspraken maken voor de buitendienst. Verzorgen van mai lings etc. Vereist: MBO-niveau, commercieel ingesteld. Ad ministratieve ervaring noodzakelijk, communica- tief sterk. Lef hebben om zomaar de telefoon te pakken en te bellen. Interesse hebben in techni sche producten. Kennis van moderne geautomati- seerde systemen. Het betreft een fulltime dienstverband (32 uur per week kan ook) wat na gebleken geschiktheid vast kan worden. A Voor meer informatie: Start Capelle a/d IJssel, Bermweg 296 A, tel. 010 - 451 65 25. Voor een grote relatie in Rotterdam. Taken: het nemen van monsters op verschillende locaties. Analyses gericht op wateronderzoek en verrichten van ondersteunende labactiviteiten. Vereist: afgerond diploma MLO Microbiologic of MLO Fysische chemie, minimaal 1 jaar werk- ervaring, in bezit van rijbewijs B. Lichamelijk in staat tot zware fysieke arbeid. Deze functie betreft mogelijk een vaste baan. Voor meer informatie: Start Rotterdam Zuid, Marion Meeken of Sharita Nasirkhan, tel. 010-480 24 00. Voor een relatie in Ridderkerk. Taken: afdrukken van tekeningcn, correspon- dentie verzorgen, updaten van onder andere be- dieningsvoorschriften, materiaal bestellen en andere voorkomende werkzaamheden. Vereist: iemand met technische affiniteit/interesse. Overig: bij gebleken geschiktheid mogelijkheid tot vast dienstverband. Voor meer informatie: Start Ridderkerk, Moniek Velasco, tel. 0180 - 42 25 66. Voor een relatie in Barendrecht. Taken: contact onderhouden met afnemers en het magazijn, telefonische verkoop ten behoeve van installatie artikelen. Vereist: MBO werk en denkniveau, commerciele instelling en commerciele werkervaring. Overig: bij gebleken geschiktheid mogelijkheid tot vast dienstverband. Voor meer informatie: Start Ridderkerk, Carola Kalishoek, tel. 0180 - 42 25 66. Voor een relatie in Vlaardingen. Taken: telefoon, agenda, correspondentie, organi satie jubilea en recepties, verzorgen van presen- tatiemateriaal, documentatie-bladen, bestellen van relatiegeschenken, kantoorartikelen, corrigeren typewerkzaamheden en dergelijke. Vereist: HAVO-niveau aangevuld met secretariele opleiding, enige jaren ervaring in soortgelijke functie. Kunnen werken met WP 5.1 en Word for Windows. Het betreft een fulltime baan met toekomst per- spectief. Voor meer informatie: Start Vlaardingen, Schiedamseweg 2, tel. 010 - 460 26 66. Taken: besturen eij bewaken van het productie- proces m.b.v. computersystemen, zonodig bijstel- len van het proces, dan wcl opdracht geven aan vaktechnici. Signaleren van storingen aan proces, apparatuur en instrumenten, nagaan van conse- quenties en nemen van passende maatregelen. Zorg dragen voor procescorrecties in geval van dreigende overschrijdingen. Toezicht houden m.b.v. monitoren en uitvoeren van periodieke controles, (mede) coordineren van stops en onderhoudswerkzaamheden, begeleiding en controle daarvan. Bijhouden van wachtboeken, wacht- en dagstaten en toezicht houden op veilig heid en hygiene. Vereist: MTS-Procestechniek of VaPro A en B (tevens afgeronde MTS opleiding in andere rich- ting en bereid tot omscholing). Leidinggevende ervaring en/of capaciteiten voor 15 vaktechnici, alert, op- lettend en nauwkeurig. Voor meer informatie: Start Spijkenisse, Sigrid Greveling of Ed Meeuw, tel. 0181 - 61 96 77. Voor een relatie in Ridderkerk en Spijkenisse Taken: controleren huis-aan-huis op hondenb< achterlaten van berichtgeving, aangiftebiljettei het rapporteren aan de (assistent) projectleidei voor 90% zelfstandig buiten werken, vervolgen aangiften opmaken. Vereist: representatief en sociaalvaardig, stevig de schoenen staan, een doorbijter zijn, in bezit zijn van eigen vervoer, bereid zijn's avonds te werken. Overig: werktijden relatie Ridderkerk 16.00-20.00 uur. Voor meer informatie: Start Spijkenisse, Yerila Angelista of Sigrid Greveling, tel. 0181 - 61 96 77/Start Ridderkerk, Carola Kalishoek, tel. 0180 - 42 25 66. Voor een relatie in Barendrecht. Taken: het leveren van producten aan diverse horeca bedrijven. Vereist: groot rijbewijs en chauffeursdiploma, over enkele jaren ervaring beschikken. Overig: geen negen tot vijf mentaliteit, fulltime functie en bij gebleken geschiktheid kans op een vast dienstverband. Voor meer informatie: Start Ridderkerk, Moniek Velasco, tel. 0180 - 42 25 66. T.k. model zeilboot M-klasse met standaard incl. radiobe- sturing, vaarklaar. Vr.pr. f 550,-. Tel. 010 -4294081 T.k. model 4-cylinder stoom- machine links en rechts draai- end, vr.pr. f 590,-, Yarrow stoomketel bedrijfsldaar, vr.pr. 680,-. Tel. 010 -4294081 Te koop gevraagd zwarte RSI skates mt. 37 i.g.st., te koop aangeboden zwarte hoge laar zen mt. 36 i.g.st. Voicemail inspreken 010 - 4814119 Ballroomjurk te koop; zwart/wit/multicolor steentjes evt. incl. schoenen en bewaar- hoes 1000,-. Tel. 010 - 4851480 Te koop ouder model meisjes- fiets 24 inch groen met mand- je tot 9 jaar f 75,-, kinder- stoeltje achter f 20,-. Tel 0186-619979 Wortelnoten limogekastje met limoge 250,-, kamerfontein 125,-, rozenkapstok met spiegel 45,-. Tel. 010 - 4708563 Te koop div. boeken o.a. romans; streek/oorlog, strips, biografieen en div. onderwer- pen paperback, gebonden. Pr. n.o.t.k.Tel. 0181 -621617 Te koop ivoorkleurige trouw- jurk met strak lijfje afgezet met parelmoer, zomers model mt. 38/40, gestoomd. Vr.pr 500,-. Tel. 078-6771568 Fe koop zonnecel 12 volt accu 12 volt 3 TL-lampen 200,-. Tel. 010-4792066 Te koop PC merk Hewlett Packard Vectra ES/I2 met 5,25 en 3,5 inch floppy disk- drive en 10 Mb harde schijf, compl. met 14 inch EGAkleu- renscherm en bijbehorend toe- tesenbord. Vr.pr. 250,- Tel 010-4823386 Te koop spiegelreflex camera Praktica IV. Alles handmatig in te stellen. Compl. met Pri- motar 3,5/50 mm; telelens Primotar 3,5/135 mm; tussen- ringen; Fodor belichtingsme- ter; zonnekap; filters e.d. 125,-. Tel. 010-4823386 Verzamelaar vraagt te koop Faller/AMS en Fleischmann autoracebanen. Tevens gevr. Fleischmann treinen, def. geen bezw. Tel. 0186-692285 Voor een relatie in de omgeving Hoogvliet. Taken: telefoon en post afhandelen, agendabeheer, uitwerken van offertes, ondersteuning op het ge- bied van personeelszaken, algemene secretaresse werkzaamheden. Vereist: beheersing van de Engelse en Duitse ta| relevante opleiding op MBO-niveau, relevante j werkervaring en goede communicatieve vaardijj heden. Het betreft een fulltime functie voor langer tijd Voor meer informatie: Start Hoogvliet, Hugo't Hart, tel. 010 - 472 08 00. Voor een relatie in Ridderkerk. Taken: orderpicken, laden en lossen van vracht- wagens en hand- en spandiensten in een magazijn. Vereist: magazijn heftruckervaring is een prd. Overig: flexibele instelling met betrekking tot de werktijden, bij gebleken geschiktheid mogelijk heid tot vast dienstverband. Voor meer informatie: Start Ridderkerk, Marten van't Hoff, tel. 0180 - 42 25 66. im/gsm Start Spijkenisse, tel. 0181 - 61 69 6771 Start Rotterdam, tel. 010 - 413 23 01; Start Capelle a/d Ifssel, tel. 010 - 451 65 2$; Start Oud Beijerland, tel. 0186 61 88 001 Mart Vlaardingen. tel. 010 - 460 26 66; Start Hoogvliettel. 010 472 08 00; Start Rotterdam Zuid, tel. 010 - 480 24 00; Start Ridderkerk, tel. 0180 - 42 25 66. r UITZENDBURIAU I I Professionals Wij zoeken engineers of mensen die daarvoor opgeleid willen worden. In deze functie ontwerp je van achter je bureau transmissieverbindingen met behulp van geavanceerde informatiesystemen of stel je deze in je regio in gebruik. Functieniveau: WITS, HTS. In deze functie installeer je de modernste telecommunicatie- systemen voor openbare telefooncentrales en transmis- siesystemen. Je krijgt zonodig een uitstekende opleiding. Eventuele doorgroei naar de funktie van projectleider behoort tot de moge lijkheden. Functieniveau: LTS, WITS Catalpa is een landelijke organisatie voor kinderop vang. Momenteel beheert Catalpa meer dan 50 kin- dercentra door heel Neder- land. Het hoofdkantoor is gevestigd in Hengelo. Voor ons kinderdaaverblijf De Petteflat, Groeneweg 68 te Bergschenhoek, vragen wij zo spoedig mogelijk voor 30 uren per week, waarvan 20 uren per week ambulant en de rest aan groepsuren zullen worden ingevuld. Onze voorkeur gaat uit naar iemand, die een actieve, eiaentiidse invulling kan geven aan zowel de bedrijfsmatige als de pedagogiscne taken van deze functie. Van de kandidaat wordt verwacht, dat hij/zij: - in samenwerking met de vestigingsmanager het kinderdaaverblijf bedrijfs- matig kan manaaen en dienstverlenend en productgericht kan handelen; - het team kan ondersteunen en beqeleiden; - de vestigingsmanager bij afwezigneid kan vervangen. Functie-eisen: - een afgeronde MBO-opleiding, voorkeur HBO-niveau; -werkervaring in een leidinggevende functie.- - ervaring binnen het werkvefa van de bedrijfsgerichte kinderopvang; -een flexibelegrondhoudina; - initierend, creatief leiding kunnen geven aan een team, waarin flexibiliteit, kwaliteit en creativiteit van de dienstverlening centraal staat; - goede communicatieve eigen schappen; - bekendheid metautomatiserinq; - kennis van een actuele sociale kaart (eerste lijns-gezondheidszorg). Voor meer informatie over de functie kunt u contact opnemen met mevrouw M. Korendijk, vestigingsmanager. Zij is bereikbaar onder telefoonnummer 010-5217633. Kandidaten worden verzocht voor 2 mei de afdeling P&O. 1998 schriftelijk te reageren, t.a.v. Adres: Catalpa Postbus 586 7550 AN Hengelo Gelieve in uw brief nadrukkelijk vacaturenr. 405/10/98 te vermelden. Toonaangevend gevestigd in Rotterdam zoekt op korte termijn: Uw schriftelijke sollicitatie kunt u richten aan: Afdeling Personeelszaken, Postbus 6033, 3002 AA Rotterdam OTTERDAM Wil je aan de slag in de Horeca of Catering? En heb je een ABW-, WAO- ofWW-uitkering? Meld je dan bij Rotterdam Quality Group Voor de maandelijkse voorlichtingsbijeenkomst! Het volgen van een vakopleiding is mogelijk. Voorwaarden: 1 jaar bij het Arbeidsbureau ingeschreven staan als werkzoekende. Leeftijd: vanaf 23 jaar. Telefoon 010 - 404 95 90 ROTTERDAM QUALITY GROUP MAAKT VAN WERKGELEGENHEIDSPROJECTEN EEN SUCCES!

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 1998 | | pagina 26