TAAPROGRAMMERING
SCHIEDAM
a
MULTICOPY
DORZO
RUTTEN
LIBRA
HOLY
=mm\
HOUT AMBACHT
bel dan
010-473 83 22
NOVA nflPC®(1l
DONDERDAG 30 APRIL
\h .Enger'mg
VRIJDAG 1 MEI
IB—imfJil
ZATERDAG 2 MEI
Wiltu
ook adverteren
op de TV-pagina's,
ZONDAG 3 MEI
/joekie/jop
gegrilde SPARE RIBS
6 95
PERMANENT
SCHOENEN
^OERKOOP
NED1
NED2
NED3
RTL4 m
RTL5
VERONICA
SBS6
TV10
DISCOVERY TVRIJNMOND
BRAND!
WEGENS VERBOUWING
GESLOTEN
van 5 mei t/m 14 mei
15 MEI HEROPENING
PRINTING COPYING DIGITAL NETWORK
Druk't met ...MULTICOPY
Drukwerk
Z/W-Kopieen A4-A0
Kleurkopieen
Color Printing A4-A0
's Gravelandseweg 600 - Schiedam
TEL.: 010-427 19 86
RTL4
NED1
V
Tel.: 010-2488988
NED2
NED3
FOTOTECHNEUTEN!
HOBBY CENTRUM
NED1
NED2
NED3
RTL4
RTL5
VERONICA
NED2
NED1
RTL5
010-592 44 69
SBS6
TV10
Maaspost
niet
ontvangen?
Bel
010-451 45 55
EUROSPORT RADIO RDNMOND
VERONICA
SBS6
TV10
Maaspost
niet
ontvangen?
Bel
010-451 45 55
DISCOVERY TVRIJNMOND
EUROSPORT RADIO RIJNMOND
NED3
RTL4
Bab^oe/,
DISCOVERY TVRIJNMOND
EUROSPORT RADIO RIJNMOND
Reisburo Moreno
Warner Bros Movieworld
Busreizen en losse entreebewijzen al voor fl. 37,-
yiT^ STER in uw autoruit
AUTORUITEN
1T
De Kangoeroe
Vlaardingen
RTL5
MAASPOST
Kinder/Jeugdprogramma's
07:32 Robbedoes
08:07 Tom en Jerry
16:54 Alles kits
18:59 Fast forward
Jongerenmagazine
Magazines
08:30 Prins Assepoets
09:07 Het beste van De
ochtenden
09:58 Teevee Studio
Programma
10:33 Kruispunt
Actuele achtergronden
11:09 Uitzending politieke
partijen: GroenLinks
17:58 Uitzending politieke
partiien: NCPN
19:28 Geestkracht 11
Bijzondere verhalen
21:07 Het andere gezicht
Portret
21:42 Werelden: Hambur
ger Harare Documentaire
Z2:33 Wilde ganzen
Nieuws/Sport/Actuaiiteiten
07:00 Journaal
08:00 Journaal
09:00 Journaal
20:00 Journaal
20:25 Netwerk
Actualiteitenrubriek
20:59 Weeroverzicht
Amusement
07:05 Get the picture
Kennisquiz
18:28 Get the picture
Film/Series
16:01 Doctor Finlay
Samenwerken" Doktersserie
18:01 The Nanny
"Hurricain Fran" Comedyse-
rie
22:40 New York police
"I love Lucy" Politieserie
23:26 Cheers
"My fair clauin" Comedyserie
Kinder/Jeugdprogramma's
16:10 Jody en het herten-
jong Tekenfilmserie
16:31 Koppen dicht...
Magazines
13:15 Een roeping als
beroep Documentaire
14:20 Meertuinplezier
14:45 Clip
15:00 Spreekuur
Serviceprogramma
17:21 Uitzending politieke
partiien: CDA
18:59 Socutera
22:07 Vermist Programma
23:36 TROS Telearchief
"Nederlanders en hun dier-
tjes" Documentairebeelden
Nieuws/Sport/Actuafiteiten
09:40 Koninginnedag
Rechtstreeks verslag
16:00 Journaal
17:29 2 Vandaag
17:30 Journaal
17:35 Actualiteiten
18:00 Journaal
18:15 Actualiteiten
18:43 Sportjournaal
18:51 Hoofapunten uit het
nieuws
19:02 Koninginnedag
Samenvatting
23:00 Studio NOS
Sportmagazine
Amusement
16:59 America's Funniest
Home Video's
Amusementsprogramma
19:33 Te land, terzee en in
de lucht
"De aanhouder wint" Serie
zomerspektakels
21:01 TROS TV show
Talkshow
Film/Series
20:26 Schone schijn
Comedyserie
Kinder/Jeugdprogramma's
18:00 Villa Achterwerk
18:15 Sesamstraat
18:30 Jeugdjournaal
18:43 Het Klokhuis
Magazines
13:08 Uitzending politieke
partiien: Senioren 2000
13:11 Simekontmoet!
14:26Zapping Europe
14:51 Kaap De goede
hoop Serie portretten
15:16 Het biauwe licht
16:33 De wereld van Bou-
dewijn Biich
Serie reisreportages
17:05 Jules unlimited
Magazine
20:20 Kassa!
Consumentenmagazine
20:48 Zembla
Actuele documentaire
21:48 Uitzending politieke
partijen: AOV/Unie 55+
23:03 Den Haag vandaag
Nieuws/Sport/Actualiteiten
13:00 Journaal
16:00 Journaal
19:52 Waskracht!
Satirische actualiteiten
22:00 Journaal
22:15 Sportiournaal
22:33 Nova
Amusement
13:38 Barend Witteman
14:04 Lingo Woordspel
19:00 Lingo
19:22 Barend Witteman
Praatprogramma
21:25 Per seconde wijzer
Spelprogramma
23:25 Laat de Leeuw
Satire en amusement
Film/Series
16:08 Jansen, Jansen
Comedyserie
17:30 Armstrong and Mil
ler Comedyserie
Kinder/Jeugdprogramma's
07:10 Cartoon Express
07:40 Cartoon Express
12:30 Lunchkids
13:00 Lunchkids
Magazines
10:00 Koffietijd!
13:30 Ga toch fietsenl
Magazine
14:30 Computer Vision
Computerpfogramma
17:05 5 uur snow
Live middag-magazine
Nieuws/Sport/Actuatiteiten
07:00/07:30/08:00/08:30
09:00/16:00/17:00 RTL
Nieuws Nieuwsprogramma
14:05 Vis Tv
18:00 RTL Nieuws weer
19:30 RTL Nieuws weer
21:30 Barend Van Dorp
Sportprogramma,
22:45 RTL Actueel
Amusement
11:00 The Oprah Winfrey
Show Talkshow
16:10 Catherine
Praatprogramma
18:10 Superscore
Spelprogramma
19:00 Lucky Letters
Spelprogramma
20:30 Catherine Koninklijk
Speciale aflevering
23:45 Catherine
Praatprogramma
00:30 The Oprah Winfrey
Show Talkshow
Film/Series
08:08 The Bold the
Beautiful Soap
08:35 As the World Turns
09:10 As the World Turns
09:30 Goede tijden, slech-
te tijden Soap
11:45 Santa Barbara Soap
15:05 As the World Turns
18:30 The Bold the
Beautiful Soap
20:00 Goede tijden, slech-
te tijden Soap
01:15 Santa Barbara Soap
Magazines
08:30 Ochtendprogramma
18:30 Attentie: Noodop-
roep! Documentaireserie
19:35 Als je van paarden
en honden houdt
Informatief magazine
22:35 Wie deriken ze wel
datzezijn
Aflevering van een program
ma over mensen en onder-
werpen in het nieuws
Nieuws/Sport/Actualiteiten
06:40 Business Update
Beursnieuws
07:00 RTL Nieuws
Nieuwsprogramma
07:10 Business Update
07:30 RTL Nieuws
07:40 Business Update
08:00 RTL Nieuws
08:10 Business Update
18:00 RTL Nieuws
18:05 Fighters Magazine
Informatief magazine met
daarin aandacnt voor zowel
binnenlandse als buiten-
landse vechtsporten
19:00 5 in het Land
Regio-nieuws
19:25 Weer verkeer
Infomagazine
20:00 RTL Nieuws
Nieuwsprogramma
20:20 Weer verkeer
22:05 5 in het Land
23:05 Weer verkeer
23:15 Business Update
23:35 RTL Nieuws
Film/Series
20:30 The Shrimp On the
Barbie
Speelfilm
Carlos gaat naar Australie,
waar hij een baan als ober
krijgt in een Mexicaans res
taurant, Uiteindelijk doet hij
zich voor als de verloofde
van een riike erfgename, om
haar macntige vader dwars
te zitten
00:05 Nachtprogramma
Magazines
07:00 Veronica Fm
09:00 Veronica Live
11:25 Veronica Live
18:55 Maximaal
22:20 Speurders
23:45 History of Rock 'n
Roll "De zeventiger jaren:
Germanisme!" Serie
01:00 - 01:59The Lounge
Live studio-programma
Amusement
20:00 Denktank
Kennisquiz
Film/Series
11:00 Onderweg naar mor
gen Soap-serie
16:20 California Dreams II
"De ware" Comedy
16:45 Are You Afraid of the
Dark Serie
"Het verhaal van het verle-
den van een gevangene"
17:15 Paradise Beach
Serie
17:40 Boy Meets World
"Quiz Show" Comedy
18:10 Viper
"Hersenspelletjes" Actieserie
19:25 Onderweg naar mor-
gen Soap-serie
Schuld en verdriet"
20:30 The X-Files
"Kakkerlakkenoorlog" Poli
tieserie
Dr. Jeff Eckerle neemt con
tact op met een ongedierte-
verdelger, om een kakker-
lakkenplaag uit zijn kelder te
Rookmelder redden levens!
Deze week tegen inlevering van deze advertentie:
Rookmelder standaard f I16,95
Rubensplein 20
Schiedam
Tel. 010-426 97 01
DE KNABBELFARM
Mgr. Nolenslaan 598 3119 ER Schiedam Tel010 - 42612 37
V Gespecialiseerd in AmbachtelijkParket
Brede plankenvloeren (oud en nieuw)
Laminaatparket, kurkparket
y/ Dealer van kwaliteitsmerken lamelparket
V Renovatie van bestaande vloeren
J w Telefoon 010 - 592 6713
iKVi; Fax 592 67 60
'Vr koopavondZa. tot 17uur Industrieweg 26, 3144 CH Maassluis
Openini
RENAULT
Uw Renault dealer voor:
Schiedam en Vlaardingen
HOMEOPATHEEK /tf A
Hoogstroat 15
3111 HB Schiedam
Tel. 010-4263280
5 DAGEN
Sapvasten kuur
normaal fl. 49,95 nil fl. 29,95
Kinder/Jeugdprogramma's
16:58 Alles kits
Magazines
07:29 Ontbijttv
Actueel ochtendmagazine
09:07 Het beste van De
ochtenden
09:55 De rijdende rechter
Programma
10:40 Islam en orgaando-
natie/Tweede Kamer ver-
kiezingen
17:59 Uitzending politieke
partiien: GPV
21:08 Glamourland
Magazine
22:32 NUHR-tv
"Minnaars"
23:04 Liedjes Int. Songfes-
tival
Nieuws/Sport/ActuaHteiten
07:00 Journaal
09:00 Journaal
20:00 Journaal
20:26 Netwerk
21:00 Weeroverzicht
Amusement
07:05 Get the picture
Kennisquiz
18:29 Get the picture
Film/Series
16:05 Doctor Finlay
"Herwonnen vrede"Dok-
tersserie
18:02 The Nanny
"Danny's dead and who's
got the will" Comedyserie
18:58 Toen was geluk heel
gewoon
"De baas in huis" Comedy-
19:28 Next of Kin
Comedyserie
21:42 The practice
"Dog bite" Advocatenserie
23:58 Goin'south
Speelfilm
Kinder/Jeugdprogramma's
19:00 De avonturen van
ToekieenTek
Magazines
12:00 Agrarisch journaal
12:15 Rail away
12:45 Agrariscn journaal
13:07 Claro (Spaans voor
Kinder/Jeugdprogramma's
18:00 Villa Achterwerk
18:15 Sesamstraat
18:30 Jeugdjournaal
18:43 Het Rlokhuis
Magazines
13:08 Noorderlicht
Populair-wetenschappelijk
3:40 Dis/co
Jongerendiscussieprogram-
ma
14:30 Praise Israel
Samenzang programma
15:00 Spreekuur
Serviceprogramma
15:52 Uitzending politieke
partiien: D66
16:55 Cliptime
19:16 Kunstbende
Jongerenprogramma
19:46 Huisdierenmanieren
Dierenmagazine
20:24 Tafkas
Muziekprogramma
21:24 TROS Aktua export
Actualiteitenprogramma
22:10 Politiek
22:57 Socutera
23:35 Christen-Palestijnen
Nieuws/Sport/Actuailtelten
13:00 Journaal
16:00 Journaal
17:29 2 Vandaag
17:30 Journaal
17:35 Actualiteiten
18:00 Journaal
18:15Actualiteiten
18:43 Sportjournaal
18:51 Hoofapunten uit het
nieuws
23:00 Studio NOS
Sportmagazine
Film/Series
16:10 Op weg naar Avon-
lea
"Home sweet home" Fami-
lieserie
magazine
14:23 Zembla
14:59 Het Lagerhuis
Discussieprogramma
16:58 Uitzending politiek
partiien: RPF
17:04 Jules unlimited
Magazine
19:57 Loladamusica
Tweewekelijks popprogram-
ma
21:51 Uitzending politieke
partijen: WD
23:03 Den Haag vandaag
Parlementaire rubriek
Nieuws/Sport/Actualiteiten
13:00 Journaal
16:00 Journaal
20:26 Sportpaleis De Jong
Sportprogramma
22:00 Journaal
22:16 Sportjournaal
22:33 Nova
Actualiteitenprogramma
23:18 Panorama vrijdag
Cultureel-informatief mag.
Amusement
13:36 Barend Witteman
14:01 Lingo Woordspel
16:08 Laat de Leeuw
Satire en amusement
19:03 Lingo Woordspel
19:27 Barend Witteman
Praatprogramma
Film/Series
17:29 Armstrong and Mil
ler Comedyserie
21:00 Marrakech
Korte film
10 Baantjer
'Moord op de onderkoning"
Politieserie
23:30 Charlie Grace
Dramaserie
Test nu de Fuji Superia 400 ASA
met ontwikkelen en afdrukken 19?5
aktie 1 april t/m 30 april
1 uur service Fotostudio
Fotohandel Fotohandel
HofvanSpaland7 Tuinlaan 98
Schiedam Schiedam
Tel. 010-4704275 Tel. 010-4267464
Vlaardingen, de Loper 5-7
Telefoon 010 - 474 34 14
HOUT VERF IJZERWAREN GEREEDSCHAPPEN
TEGELS SANITAIR
R. GOUMA
HET ADRES VOOR:
ALLE SOORTEN TEGELWERK
TOT COMPLETE BADKAMERS
Totale showroom uitverkoop
tot 50% korting
Boogertstraat 2 3141 VN Maassluis •Telefoon (010) 5912801
Kinder/Jeugdprogramma's
07:00 Alles kits extra
07:00 De Transilvaanse
engedierenwinkel
07:23 Robbedoes
07:48 Droomshow
08:38 Video kits speciaal
09:03 Willem Wever
17:01 Alles kits
17:09 Kulderzipken
"Oom Nonkel" Jeugdserie
17:38 Willie Nellie
"Jaloers" Comedyserie
Magazines
08:10 Groot licht
09:56 Yoy: Dakloos
10:52 Weg van de snel-
weg: Europa
11:17 Nieuw Nederlands
?eil Informatief programma
6:11 Vingeraandepols
special
16:36 Passie voor wijnen
16:48 Passie voor water
18:05 Uitzending politieke
partijen: AOV/Unie 55+
19:27 Untamed Africa
22:10 Liedjes Int. Songfes-
tival
Nieuws/Sjjort/Actualltelten
10:20 Tweede-Kamerver-
kiezingen
20:00 Journaal
20:24 Weeroverzicht
Film/Series
09:30 Kinderwerk
Comedyserie
17:02 The One Soapserie
18:09 Star Trek: Voyager
"Coda" Sf-serie
19:00 Roseanne
"Into that good night" Come
dyserie
20:31 The people's prin
cess
Speelfilm
22:56 Europa Europa
Speelfilm
Magazines
10:30 Lekkerlezen
"Humor"
10:45 Ecco (Een reiswijzer
Italie)
11:10Geldwerk
11:35 Leden van de raad!
11:50 Kwintessens
17:00 Plein 1 Magazine
18:59 Uitzending politieke
partijen: Natuurwetpartij
19:02 Eenmaal andermaal
internationaal Canada"
Serie programma's
21:33 Werken aan pijn
"Meer bewegen"
22:00 Nederlandzingt
22:25 Dis/co
23:15 Otto op zoek
Documentaireserie
23:50 Songs of the Seas
ons Lied
00:00 Middernacht klas-
siek Klassieke muziek
00:29 Kunst... omdat het
moet Serie documentaires
N ieuws/Sport/Actualiteiten
13:00 Journaal
14:00 Studio sport
17:29 2 Vandaag
17:30 Journaal
17:35 Actualiteiten
18:00 Journaal
18:15 Actualiteiten
18:43 Sportjournaal
18:51 Hoofapunten uit het
nieuws
23:52 Journaal
Amusement
13:05 Hetelfdeuur
Talkshow
20:35 Allround
Spelprogramma
Film/Series
19:45 The Beckett family
"Stank voor dank" Serie
21:03't Zal je gebeuren...
"De sleutel" Serie
Kinder/Jeugdprogramma's
18:00 Villa Achterwerk
18:15 Sesamstraat
18:30 Jeugdjournaal
Magazines
13:07 Het allochtoon
video circuit: Een voet in
Marokko
13:58 Hetschaduwkabinet
16:07 Kassa!
Consumentenmagazine
16:35 Lombok kookt... een
reis om de wereld in 40
straten Culinaire serie
17:03 Urbania, een stads-
triptiek Reportages
17:33 Simek ontmoet!
Serie aesprekken
19:09 Op reis
"Maag" Reismagazine
21:00Het Lagerhuis
Discussieprogramma
21:44 Uitzending politieke
partijen: PvdA
22:30 Den Haag vandaag
Nieuws/Sport/Actualiteiten
13:00 Journaal
15:18 Panorama vrijdag
16:00 Journaal
22:00 Journaal
22:15 Nova
22:45 Studio sport
Amusement
13:37 Lingo Wodrdspel
18:45 ZaterdagavondLin-
go Woordspel
20:08 Herexamen
Spelprogramma
23:40 Laat de Leeuw
Satire en amusement
Film/Series
14:53 The Newsroom
Comedyserie
19:40 Jansen, Jansen
"Alarm" Serie
Kinder/Jeugdprogramma's
07:00 Telekids: Cartoon
Express Live-programma
20:00 Geef nooit op
Programma
Magazines
17:00 Computer Vision
18:05 Eigen huis tuin
21:30 Voor niets gaat de
zon op Programma's
Nieuws/Sport/Actualiteiten
16:30 Vis Tv Programma's
18:00 RTL Nieuws weer
19:30 RTL Nieuws weer
23:55 RTL Nieuwsflits
Nieuwsprogramma
Amusement
15:40 Jenny Jones
Talkshow
17:30 Het staatslot op
lokatie Programma
18:555tegen 5
Spelprogramma
Film/Series
12:00 The Black Stattion
Avonturenfilm
14:00 Perfect Strangers
"De huurdersstaking
Comedy
14:25 Nurses
"De adelaar is geland"
Comedyserie
14:50 Evening Shade
"De perfecte vrouw" Comedy
15:15 Hope 8i Gloria
"Liefde in de middag" Come
dy
21:00't Zonnetje in huis
'Hoofdpijn en bijzaken
Comedyserie
22:15 Big Sky
'Crisis' Actie/avonturen
serie
23:05 Jason's Lyric
Drama
Het leven van Jason veran-
dert drastisch wanneer hij
Lyric ontmoet. Ze willen hun
oude leven achter zich laten
en vertrekken naar Houston
00:05 Jason's Lyric
Magazines
18:05 Dancing in the
Street Documentaireserie
De muziek van Sonny
Cher en Simon Garfunkel
werd in het verleden als
volksmuziek gezien
Bob Dylan bracht hier radi-
caal verandering in
22:40 Levensgevaar
Documentaireserie
23:25 Wie denken ze wel
dat ze zijn
Aflevering van een program
ma over mensen en onder-
werpen in het nieuws
Nieuws/Sport/Actualiteiten
18:00 RTL Nieuws
Nieuwsprogramma
19:00 5 in net Land
Regio-nieuws
19:25 Weer verkeer
Infomagazine
19:35 Voetbal in het land
Voetbalmagazine
20:00 RTLNieuws
Nieuwsprogramma
20:20 Weer verkeer
Infomaaazine
22:15 5 in het Land
Regio-nieuws
23:55 RTL Nieuws
Nieuwsprogramma
Film/Series
20:30 The Silencer
Actiefilm
Makoto is een zware crimi-
neel die vanwege afrekenin-
gen in het mafia-circuit doer
een speciale eenheid is
opgepakt. Wanneer hij weet
te ontsnappen, is hij vastbe-
sloten om wraak te nemen
en dezepolitie-eenheid vol-
ledig uit te moorden De
doorgewinterde agent Cook
en zijn partner Rizzo staan
voor de onmogelijke taak
om Makoto een halt toe te
roepen
00:25 Nachtprogramma
Magazines
07:00 Veronica Fm
09:00 Veronica Live
14:00 Live Line
18:15 Break Out Nowl
Jongerenmagazine
19:15 TV woonmagazine
Informatief programma
22:50 Brard Gaat Extreem
Reality tv-serie
Amusement
12:00 Game Time
01:10-02:41 Nachtsuite
Live talkshow
Film/Series
15:35 Bakersfield
"De president komt" Ameri-
kaanse serie
16:00 Moonlighting
"Rigoureuze opknapbeurt"
Comedy-serie
16:55 Maybe This Time
"Vlinders in de buik" Come
dy
17:20 Magnum P.I.
"Computer Date" Serie
18:45 Home Improvement
"Inbraakpreventie" Comedy
De familie Taylor is in rep en
roerals er bij Wilson isinge-
broken
20:00 Friends
"Altijd een happy end"
Comedy
Phoebe doet een nare ont-
dekking. Door haar wel heel
beschermde opvoeding,
ontdekt ze nu pas dat met
elke film een happy end
heeft
20:30 Maverick
Komische western met Mel
Gibson
Bret Maverick is de revolver-
held engokkervan het
Oude Western In de mooie
Annabelle Bransford vindt
hij een concurrente van zijn
eigen kaliber
23:30 Fire of Passion:
Body of Influence
Erotische thriller
verwnderen
21:25 Combat
"De laatste test" Dramaserie
Wessel krijgt te horen dat.
hoewel hij goed gereva-
lideerd heeft, niet mee mag
op uitzending
22:55 The Marshal
"Rainbow" Actieserie
Lorez Brown is een ongeluk-
kig dertienjarig meisje. Ze
loopt weg van' nuis en gaat
op zoek naar haar vader
Rainbow
Ki nder/Jeugdprogramma's
09:55 Een huis in Jeruzalem
Magazines
10:00 Omroepparochie
10:50 Liefdewerk
11:00 Kerkdienst
11:58 Wilde ganzen
12:00 Moslimiongeren en
homoseksualiteit
12:30 OHM-magazine
13:00 Magazine overde
verkiezingen
14:56 Mensen over God
15:21 De wandering
15:51 Geestkracht 11
15:51 NCRVopzondag
16:16 Het gezongen woord
16:37 Opstandige verhalen
16:47 KRO's Service uur
17:41 AVRO Kookgek op stap
17:56 Passie voor tuinen
18:11 Beeldenstorm
18:26 Ja. natuurlijk
18:56 Carte Blanche voor
Thomas Hampson: Musical
19:52 Uitzending politieke
partijen: D66
21:01 Spoorloos
22:22 Kruispunt
23:55 Nieuw Nederlands
peil Informatief programma
00:21 Nachtgedacnten
Nfeuws/Sport/Actualitelten
20:00 Journaal
20:14 Netwerk
20:53 Weeroverzicht
Film/Series
21:52 Zonderernst
Comedyserie
23:02 KRO-Detectives:
Beck Serie
Magazines
10:00 Nederland zingt op
zondag
Koor- en samenzangpro-
gramma
11:05 Keerpunten: Beslis-
sende momenten uit de
wereldgeschiedenis
"De eerste vlucht (1903)"
11:30Te huur! (Huren in
de praktijkj
"Een aangetekende brief?
Hoe zit dat?"
11:45 Leden van de raadt
"De raadscommissie: Uitge-
sproken meningen"
15:55 Uitzending politieke
partijen: Idealisten/Jij
17:27 Socutera
17:30 Klimaatin beeld
"West-Nederland krijgt
vorm"
17:45 Knoop in je zakdoek
"Knoop actueel"
18:05Ecco(Een reiswijzer
Italie)
18:30 Praktischefilosofie
"Toeval en noodzaak"
23:00 Schatkamers van
het verleden
"Karavaan naar Petra"
Nieuws/Sport/Actualiteiten
12:00 Journaal
12:10 Studio sport
Sportprogramma
16:00 Journaal
16:08 Studio sport
Sportmagazine
18:00 Journaal
19:00 Studio sport
Sportprogramma
20:00 Journaal
20:15 Studio sport
Sportprogramma
22:05 Studio sport
22:55 Journaal
Film/Series
21:01 Onze ouwe
"Moord uit wraak?" Politie
serie
Kinder/Jeugdprogramma's
12:30 Popeye
Magazines
13:55 Vakantie-TV
19:55 Explosief
22:00 Politie onder vuur
Programma
23:00 Trauma Team: E.r.
Live Programmareeks
Nieuws/Sport/Actualltetten
10:55 Hart van Nederland
13:25 Hart van Nederland
22:55 Weer
01:40 Nachtprogramme-
ring: Actienieuws
Amusement
11:25 The Susan Powter
Show Talkshow
18:10 Jerry Springer
"Ik heb een wilde baan in de
seksindustrie" Talkshow
00:00 Jerry Springer
Film/Series
09:00 Days of our Lives
09:45 Cybill Comedyserie
10:10 Townies Comedyserie
10:35 Pacific Drive
11:50 Days of our Lives
12:35 3rd Rock From the
Sun Sf-comedy
13:00 Pacific Drive
14:25 Goudkust
14:55 Almost Perfect
15:20 Courthouse
16:10 Days of our Lives
1655 F/x Avonturenserie
"Double Image"
17:45 Hangin'With Mr.
Cooper Comedyserie
19:00 Goudkust
Dramaserie
20:30 Hard Justice
Actiefilm
Bij een inval in een pakhuis
arresteert undercoveragent
Adams zijn aartsvijand Jim
my Wong, maar komt er een
onschuldige omstander om
het leven
00:45 Street Justice
"Hello.Again" Actieserie
Kinder/Jeugdprogramma's
06:30 -18:00 Tekenfilm
(serie)s en jeugdprogr.
Nieuws/Sport/Actualiteiten
07:00 Wacky Wake Up
13:25 17:05 Hulk Hogan's
Rock 'n' Wrestling
Film/Series
18:00 Mork Mindy Come
dyserie
18:30 Daar komen de
schutters Comedyserie
"Getting the bird"
19:05 Alias Smith Jones
Westernserie
20:00 The Wonder Years
Comedyserie
20:30 Daar komen de
schutters
"The desperate drive ef cor
poral Jones" Comedyserie
21:05 The Saint
21:55 Agatha Christie's
Poirot Detectiveserie
22:50 De versierders
Detectiveserie
23:45 Mash
T)ea^ Pecjcy" Comedyserie
Magazines
17:00 Rex Hunt's Fishing
World
17:30 Zoo Story
18:00 Whirring Wings -
Evolution of the Rolor-
Schoenen worden door
VAKMENSEN
gefabriceerd.
Laat ze dan ook door de
VAKMAN repareren
bij:
Hot van Spaland
Hof van Spaland 62. Schiedam
Specialiteiten Slagerij
Mgr. Nolenslaan 606 miktr
telefoon010-47383 73 JUIlHj
1 laat tijden en belegde broodjes"
Kinder/Jeugdprogramma's
07:10 Cartoon Express
07:40 Cartoon Express
12:30 Lunchkids
13:00 Lunchkids
Magazines
10:00 Koffietijd!
Ochtendmagazine
14:05 Het leven gaat door
Programma
17:055uurshow
Live middag-magazine
20:30 Heb ik dat?
Programma
Nieuws/Sport/Actualiteiten
07:00/07:30/08:00/08:30
09:00/16:00/17:00 RTL
Nieuws Nieuwsprogramma
13:30 Tennis Report
18:00 RTL Nieuws weer
19:30 RTL Nieuws weer
22:30 RTL Actueel
Amusement
11:00 The Oprah Winfrey
Show
"Celine Dion David
Schwimmer" Talkshow
16:10 Catherine
Praatprogramma
18:10 Superscore
Spelprogramma
19:00 Lucky Letters
Spelprogramma
Film/Series
08:08 The Bold the
Beautiful Soap
08:35 As the World Turns
09:10 As the World Turns
09:30 Goede tijden, slech-
te tijden Soap
11:45 Santa Barbara Soap
15:05 As the World Turns
18:30 The Bold the
Beautiful Soap
20:00 Goede tijden, slech
te tijden Soap
21:3?
Magazines
08:30 Ochtendprogramma
18:05 Explosief: De mooi-
ste modellen
"Yasmeen Ghauri" Docu
mentaireserie
18:35 Real Stories of the
Highway Patrol
In aeze documentaireserie
wordt de verkeerspolitie van
nabij gevolgd
22:50 Elke seconde telt
Reality-programma
N Ieuws/Sport/Actualiteiten
06:40 Business Update
Beursnieuws
07:00 RTLNieuws
Nieuwsprogramma
07:10 Business Update
07:30 RTLNieuws
07:40 Business Update
08:00 RTL Nieuws
08:10 Business Update
Beursnieuws
18:00 RTL Nieuws
Nieuwsprogramma
19:00 5 In net t
Regio-nieuws
19:25
t Land
Weer verkeer
Infomagazine
19:35 Voetbal in het land
Voetbalmagazine
20:00 RTLNieuws
Nieuwsprogramma
20:20 Weer verkeer
Infomagazine
23:15 Business Update
Beursnieuws
23:35 5 in het Land
Regio-nieuws
00:00 RTL Nieuws
Film/Series
20:30 New Classic:
Network Speelfilm
Bij een verliesgevend tv-sta-
tion kondigt de nieuwslezer
Howard Beale via het
scherm zijn eigen ontslag
aan. Hij geeft nierbij zijn uit-
gesproken mening over het
beleid van zijn werkgever
00:30 Nachtprogramma
PAPEGAAIEN SPECIAALZAAK RIJO
Alle 6oorten papegaaien,
n kaketoes en ara's.
#5* Inruil mogelijk.
Pi dierenspeciaa\zaak voor 11
alle dierbenodigdheden
Maassluis Westeinde 6 (W.C. Steendijkpolder)
Kinder/Jeugdprogramma's
08:35 Kinderen zijn de
baas! Kinderprogramma
11:30 The Little Ark
17:25 RaboTop40
Magazines
09:45 Klussen met kijkers
14:05 Vakantie-TV
16:55Tuinieren met kijkers
18:20 Brutale meiden
Nieuws/Sport/Actualiteiten
16:35 Snickers Mini Wk '98
21:30 Sbs 6 Sport: Engels
top voetbal en Toto Divisie
Sportprogramma
01:20 Nachtprog
ring:
top v
Sportprogramma
Amusement
10:40 Vanessa Talkshow
20:30 ken'Dit?
Spetterende entertainment-
show
Film/Series
13:10 Old Mission Impos
sible
"The Party" Actieserie
14:35 USA High
"Gotta Dance Comedyserie
15:00 The Legend of Wolf
Mountain
Avonturenfilm
18:55 Revenge of the
Nerds
Comedy
Een groep buitenbeentjes is
erg gei'nteresseerd in de
nieuwste computertechnolo-
gieen
22:50 Femalien
Erotische speelfilm
Kara, een wezen van een
andere planeet, wordt naar
aarde gestuurd om informa-
tiete vergaren over het pri-
mitieve seksuele gedrag
van haarbewoners
00:50 Silk Stalkings
"The Brotherhood" Actiese-
Kinder/Jeugdprogramma's
06:30 -17:25 Tekenfilm
(serie)s en jeugdprogr.
Magazines
19:35 Bob Ross
Nieuws/Sport/Actualiteiten
07:30 Wacky Wake Up
Amusement
22:55 Dame Edna
Fiim/Serles
17:25 Bewitched
17:50 Fame Serie
18:45 Charlie's Angels
Detectiveserie
20:05 Familie Oudenrijn
Comedyserie
20:35 Love Boat
"Family Reunion" Serie
21:25 Co
Corned
oogan's Run
Comedy
22:00 Marlowe
"Smart-Alec Kill" Dramase
rie
23:40 Octopus
Actieserie
00:30 Lou Grant
"Christmas" Dramaserie
head
18:30 Time Travellers
"The Fall of the Maya"
19:00 Wildlife Sos
19:30 Deep Probe Expedi
tions
"Pearson Island: Mischief
and Mayhem"
20:30 Disaster
"Black Wave"
21:00Techno-spy
22:00 Flightline
22:30 Ultra Science
"Black Aircraft"
23:00 Forensic Detectives
"Lethal Dosage"
00:00 Test Phots
01:00 Whirring Wings -
Evolution of the Rotor-
head
01:30 Disaster
"Black Wave"
02:00 Crocodile Hunter
03:00 Einde
16:00 Programma-overzicht
17:00 TVR Nieuws
Met het nieuws uit Rotter
dam en regio
17:05 Weer (kort)
Weerman Ed Aldus
17:10 Koninginnedag Spe
cial
Reportages uit de regio Rijn-
mond. Hoe zag Koninginne
dag er uit in de verschillende
gemeenten uit de regio?
Sfeerreportages en veel
gezelligheid
17:53 Weer (lang)
17:55 'r Uit
Culturele uitgaansagenda
van de regio
18:00 TVR Nieuws
18:05 Weer (kort)
18:10 Koninginnedag Spe
cial
herhaling van deze twee
uren tot vrijdag 16.00 uur
Nieuws/Sport/Actualiteiten
08:30 Olympische Spelen
09:00 Rally: Wereldbeker
cross country rally's
10:00 Voetbal
Spaanse beker
12:00 Voetbal WK legends
13:00 Auto/motorsport
Motors Magazine
14:30/19:00/01:00
Gewichtheffen EK vanuit
Riesa (Duitsland)
16:00 Tennis ATP toernooi
in Praag (Tsjechie)
18:00 Bowling
21:00 Sumo worstelen
Basho van Tokio (Japan)
22:00 Boksen
23:00 Voetbal
Aftellen voor het WK
00:00 Auto/motorsport
06:00 Suzanne/Geert-Willem
09:00 Yvonne Keeley en
Het Radio Crypto
10:00 Nacht van Oranje
Compilatie
12:00 Radio Rijnmond
Nieuws Nieuwsprogramma
13:00 De Beavluchtbus
Voor wie Koninginnedag wil
ontvluchten
17:00 Post van vandaag
Nieuws en achtergronden
18:00 Post aan de Telefoon
19:00 RR Express
Nonstop muziek
21:00 De avond van
23:00 Met het oog op Morgen
(Overname Radio 1)
0:00 - 06:00 RR-Express
EXCLUSIEVE HOTELS IN TURKIJE
alleen bij Aton Tours zie ook
SBS6 teletext pagina 554
HOTEL
Elysee Kemer, Halfpension 849,-
Exd. Lochtbavenbelashng 55,-
Bel voor reserveringen on voor informatie
ATON TOURS
Telefoon. 010-460 44 08, Veerplein 99, 3131 CX Vloordingen
Kinder/Jeugdprogramma's
16:20 Madison
"Pesterij" Serie
16:45 Sweet Valley High
"Gelukkige hand" Jeugdserie
Magazines
07:00 Veronica Fm
09:00 Veronica Live
11:25 Veronica Live
18:55 Maximaal
Programma
00:55 - 01:57The Lounge
Live studio-programma
Amusement
20:00 Denktank
Kennisquiz
Film/Series
11:00 Onderweg naar mor
gen Soap-serie
17:10 Paradise Beach
Serie
17:40 Brotherly Love
"Het logeerpartijtje" Comedy
18:05 Sliders
De exodus" Sciencefiction-
serie
19:25 Onderweg naar mor-
gen
Tkaadsels rond Orion"
Soap-serie
20:30 Flodder
"Soldaat Kees" Serie
Ma Flodder is wat slordig
met de post omgesprongen
en zoon Kees moet zich "bij
de kazeme meiden
21:05 Police Academy
"Dubbelganger" Serie
Een veroordeelde crimineel
ontsnapt uit de aevangenis
22:00 Natural Born Killers
Actiefilm voor boven de 16
Wayne Gale is producer van
het programma "American
Maniacs", waarin hij de fas-
cinatie van zijn kijkers voert
met beelden van serie-
moordenaars. Hiervoor
gebruikt hij de psychotische
Mickey en Mallory
00:10Baywatch Nights
"Het wezen" Detectiveserie
Kinder/Jeugdprogramma's
12:30 Popeye, Bugs Bunny
16:45 Rabo Top 40
Magazines
13:45 Vakantie-TV
19:55 Explosief
Nieuws/Sport/ActuaHteiten
11 00 Hart van Nederland
13:20 Hart van Nederland
22:55 Weer
00:45 Nachtprogramma-
tie: Actienieuws
Amusement
11:25 The Susan Powter
Show Talkshow
18:10 Jerry Springer
"Pasgetrouwde paren ste-
venen af op een scheiding"
Talkshow
20:30 Het Duel
Spelprogramma
21:05 Weekly Jones
Programma
Film/Series
09:05 Days of our Lives
09:50 Cybill Comedyserie
10:10 Townies
Comedyserie
10:35 Pacific Drive
11:50 Days of our Lives
12:55 Pacific Drive
14:20 Goudkust
14:45 Almost Perfect
"El Polio Loco" Comedy
15:10 The Cape
Dramaserie
16:00 Days of our Lives
17:40 Malcolm Eddie
Comedyserie
19:00 Goudkust
Dramaserie
22:00 Spin City
Comedyserie
23:00 American Nlnja
Actiefilm
Joe Armstrong is een
plichtsbewuste soldaat die
een komplot ontdekt waarbij
Amerikaans legermateriaal
aan ongure wapenhandela-
ren wordt verkocht
Kinder/Jeugd|jrogramma's
06:30 -18:25 Tekenfilm
(serie)s en jeugdprogr.
Magazines
23:55 Nederland: Onderweg
Programma
Nieuws/Sport/Actualiteiten
07:00 Wacky Wake Up
Ochtendgymnastiek
Amusement
18:25 Benny Hill
Britse comedyshow
20:15 Benny Hill
Film/Series
18:55 Night Heat
"Neighbors" Politieserie
19:45 The Wonder Years
"Frank Denise" Comedy-
20:45 Hill Street Blues
"Oh, you kid" Politieserie
21:40 Man from U.N.C.L.E.
"The minus X affair The
Indian Indians affair" Actie
serie
23:25 Mash
"Hey, Doc" Comedyserie
SUPER
3 0 0 OCCASIONS
AUTO AANBIEDING VAN DE WEEK:
V.W. Golf TDI110 PK 1996
90.000 km fl. 29.950,-
Vlaardingweg 60.3044 CK Rotterdam
Telefoon 010 - 437 78 50 Fax 010 - 437 46 07
Magazines
17:00 Wings
"Strike Force - Wellington"
18:00 Wings
"Hurricane At War"
19:00 The Mosquito Story
20:00 Last of the Few
21:00 Raging Planet
"Volcano
Een reis naar het binnenste
van de aarde, op zoek naar
de oorsprong van het leven
22:00 Extreme Machines
"Flight Power"
Over de zeer uiteenlopende
manieren om een vliegtuig
aan te drijven
23:00 Weapons of War
"Airborne Warfare"
Met behulp van geavan-
ceerde computer-animatie-
technieken vindt een recon-
structie plaats van beroemd
geworden luchtgevechten
uit won
00:00 UFO
"Abducted By Ufo's"
01:00 Wings
"Hurricane At War"
02:00 Justice Files
16:00 Programma-overzicht
17:00 Deze Week
Weekoverzicht van het TVR
Nieuws
17:26 Weer (op locatie)
17:30 Deze Week
Weekoverzicht
18:00 Deze Week
18:26 Weer (op locatie)
18:30 Deze Week
Vanaf 00.30 uur wordt Deze
Week Sport vervangen door
het Regiojournaat.
Tot zondag 10.00 uur, her
haling van dit taatste uur.
Nieuws/Sport/Actualiteiten
08:30 Extreme Sports
10:00 Motorsport
Pole Position Magazine
11:00 Turnen EK voorvrou-
wen in St Petersburg
13:00 18:30 Motorsport:
WK motorwegracenGrote
Prijs van Spanje vanuit Jerez
16:30 Tennis ATP toernooi
18:00 Rally FIAWK-Cata-
laanse rally (Spanje)
19:00 Gewichtheffen EK
20:30 Voetbal
Franse bekerfinale vanuit
het Stadede France
23:00 Motorsport
00:00 Paardensport
01.00 Boksen Zwaarae-
wicht Explosie vanuit Buffa
lo, New York (VS)
06:00 RR-Express
08:00 Kris Kros
Presentatie Chris Vemer.
10:00 Politiek Cafe
Actuele politieke zaken
12:00 RR-Express
13:00 rise helpt!
Met Use van Enkhuijzen
14:00 Radio Rijnmond Sport
Presentatie: Gertvan t Hof
17:00 Deelder draait.jazz
18:00 Wim Kerkhof
Country muziek
19:00 Radio Rijnmond Sport
Presentatie: Gert van't Hof.
22:00 RR-Express
23:00 Met het oog op mor
gen (Overname Radio 1)
0:00 - 06:00 RR-Express
Het exclusieve adres voor
nieuwe en gebruikte babyartikelen
Specialist in wiegjes en kinderwagens
Complete kinderkameruitzet met
HOGE KORTINGEN
Renteloze financiering complete babykamers
Parkweg 371 *3119 CK Schiedam
Tel./Fax 010 - 473 25 56
W.C. de Loper 40
Vlaardingen - Holy
MODE DIE VOELT WAT JE BEDOELT
van fl. 99,50 nil fl. 75,-
gratis kleurspoeling
Nieuwlandplein20 Schiedam Telefoon 010-2731099
in
MotoPort Rotterdam
Mies voor de verwende motorrijder.
Nu ook bromflets - scooters
Strickledeweg 112,3044 EL Rotterdam (SpaansePoideri
Telefoon (010) 462 55 56 Telefax (010) 462 65 42
Magazines
17:00 Rex Hunt's Fishing
World
17:30 Zoo Story
18:00 First Flights
"Tail-first Flying: the Canard"
18:30 Time Travellers
"The Death March of de Soto"
19:00 Wildlife Sos
19:30 Deep Probe Expedi
tions "Winged Ghosts of the
Pacific"
20:30 Disaster
"No Known Cause"
21:00 Crocodile Hunter
"Wildest Home Videos'
22:00 Forensic Detectives
"Tools Of Death"
23:00 Extreme Machines
"Smart Weapons"
00:00 Arthur C Clarke's
Mysterious Universe
"Into Thin Air"
00:30 Arthur C Clarke's
Mysterious Universe
"Baffling Bombardments"
01:00 First Flights
01:30 Disaster
02:00 Forensic Detectives
"Lethal Dosage"
16:00 Programma-overzicht
17:00 TVR Nieuws
17:15 Weer (kort)
17:20 Sport
17:30 Langs de Maas
Portretten van mensendie
zijn geboren op 5 mei
17:40 Sensor
Jongerenprogramma met
veel muziek, de kroegclip en
veel meer
17:53 Weer (lang)
17:55 'r Uit
18:00 TVR Nieuws
18:15 Weer (kort)
18:20 Sport
18:30 Soul Cookin'
John 'Hank" Buijsman kookt
met weerman Ed Aldus
"Chickenshit"
19:00 en 22:00 Wim Kok
Speciale uitzending vanuit
het Princes Theater. Cees van
de Wel praat met Wim Kok en
kijkers stellen vragen
herhaling van deze twee
uren lot zaterdag 16.00 uur
06:00 Suzanne/Geert-Willem
09:00 Yvonne Keeley en
Het Radio Crypto
10:00 Hans van Vliet en
Menno Tamming
12:00 De Rijnmond lunch
Presentatie: Koos Postema
14:00 Gewoon Sanne
Presentatie: Sanne Boswinkel
17:00 Post van vandaag
Nieuws en achtergronden
18:00 Post aan de Telefoon
19:00 De Verlenging
Presentatie: Leon Boele
20:00 RR Express
21:00 De avond van...
23:00 Met het oog op Morgen
0:00-06:00 RR-Express
Nonstop muziek
Nieuws/Sport/ActuaHteiten
08:30 Funsporten
09:00 Motorsport
Offroad Magazine
10:00 Voetbal
12:00 Voetbal
Aftellen voor het WK
13:00123:30 Motorsport:
WK motorwegracen
Grote Prijs van Spanje van
uit Jerez
16:30 Tennis ATP toernooi
in Praag (Tsjechie)
18:00 Wielrennen
19:00 Gewichtheffen
EK vanuit Riesa (Duitsland)
21:00 Boksen
Night of the Prospects'
22:00 Atletiek
00:30 Extreme Sports
DAT LOPEN EEN PLEZIER KAN ZIJN
van Hogendorplaan 115'Vlaardingen
Telefoon 010-470 3516
Mgr. Nolenslaan 520 Schiedam 010 - 246 00 20
Als ik jou was ging ik naar... [BUtotaalv
glas pats
- uratis STKR reparatie vanaf WA extra
Iloogstad 2115, Vlaardingen, Tel.: (11(1 - 4602233
B.T.S. het kleine warenhuis in de Gorzen
f B.T.S. BeTere Service
Vele couponnen vloerbedekking
60% - 70% KORTING
rJ J a J.-- (voorheen radio ABA)
nog steeds hetzelfde adres
Groenelaan 95, telefoon 010 - 473 87 55
BOWLING 8> PARTYCENTRUM
cfeyMiZf
Anna van Saksenweg 1,3136 0 Vloordingen Tel. 010-474 0/74
Postbus 6030,3130 DA Vlaardingen Fax 010-474 01 49
Kinder/Jeugdprogramma's
09:00 Villa Achterwerk
09:25 Verhalen uit Europa
"Vandaag: Belgie" Serie ver
halen
10:20 Ik ben boos
10:35 Een heerlijk dagje
uit Klei-animatiespeciaT
18:00 Villa Achterwerk
18:15 Sesamstraat
19:03 Dr. Katz, Profession
al Therapist
Komische animatieserie
Magazines
11:00 Reizigerin muziek
12:05 Buitenhof
13:01 Secrets of Khoomei
Film
15:51 Hoogtepunten Pink-
pop 96/97 Registratie
17:00 De plantage
Cultureel magazine
19:00 Uitzending politieke
partijen: SP
20:03
Noorderlicht
22:11 Thema: Hits bytes
ofwel: De verworvenhe-
den van de moderne tijd
Discussieprogramma
00:41 Dode dichters alma-
nak Kort poetisch programma
Nieuws/Sport/Actuailtelten
12:00 Journaal
18:30 Van gewest tot
gewest Regionaal magazine
21:30 Lopende zaken
Informatief magazine
Amusement
09:55 De hondenshow
19:28 A bit of Fry and Laurie
Film/Series
09:00 De Kluts
Dramaserie
14:00 Salaam Bombay
16:10 De boekaniers
Serie
20:33 The Lakes
Tragikomische dramaserie
Kinder/Jeugdprogramma's
07:00 Telekids Cartoon
Express K
11:55 Legend of Prince
Valiant Tekenfilm
Magazines
16:40 Ga toch fietsen!
Magazine
17:10 Koken met sterren
18:10 Kijkopwonen
Gevarieerd magazine
18:45 Mag ik even binnen-
kriken? Programma
23:00 Eros Ramazzotti
Muziekspecial
N ieuws/Sport/Actualiteiten
16:10 Tennis Report
Informatief programma
18:00 RTL Nieuws weer
Nieuwsprogramma
19:30 RTLNieuws weer
Nieuwsprogramma
23:30 RTL Nieuwsflits
Nieuwsprogramma
Amusement
15:00 Jenny Jones
Talkshow
19:00 Rad vanfortuin
Spelprogramma
20:30 De Andre van Duin
Show
Komisch showprogramma
2130 De verjaarcfagshow
Programma
23:40 The Oprah Winfrey
Show Talkshow
Film/Series
13:25 Savage Land
Familiefilm
15:45 Thunder Alley
"Maakje los" Comedy
20:00 Wat schuift het?
"Huren of lopen" Comedyse
rie
22:15 Models Inc
"Puur zakelijk" Dramaserie
00:25 Santa Barbara
Soap
Magazines
18:00 Zoals wijzijn
Informatief programma
18:30 Als je van paarden
en honden houdt
Informatief magazine
19:35 Grote liefdes
"De Gaulle en Yvonne Vend-
roux" Documentaireserie
22:15 Dossier Douane:
Geheim
Reality-documentaireserie
23:05 De gouden koets
Autoprogramma
Nieuws/Sport/Actualiteiten
19:00 5 in het Land
Regio-nieuws
19:25 Weer verkeer
Infomagazine
20:00 RTL Nieuws
Nieuwsprogramma
20:20 Weer verkeer
Infomagazine
23:35 kTL Nieuws
Nieuwsprogramma
Film/Series
20:30 New Classic: Where
the River Runs Black
Avonturenfilm
De jonge missionaris Maho-
ney heeft zijn eigen zen-
dinaspost aan de mond van
de Ttio Negro' in Brazilie. Hij
heeft onenigheid met een
oudere priester, vader
O'Reilly, en vaart de rivier af
om zijn zorgen te vergeten.
Hij komt bij de plek waar het
water van de rivier zwart is
en ziet een prachtige Indi-
aanse vrouw spelen met
een aantal dolfijnen
00:00 Nachtprogramma
j