T.V. PROGRAMMERING
SCHIEDAM
MULTICOPY
DORZO
GRATf
W *Trekg2£(i^
CAIRO
r,
kwart liter
frisdrank bi
MAANDAG 1 JUNI
SUZUKI
DINSDAG 2 JUNI
WOENSDAG3 JUNI
Schnltzler
ZONDAG 31 MEI
Rotanhuis
Color Printing A4-A0
's Gravelandseweg 600 - Schiedam
TEL.: 010 - 427 19 86
PRINTING COPYING DIGITAL NETWORK
Druk't met ...MULTICOPY
Drukwerk
Z/W-Kopieen A4-A0
NED1
NED2
NED3
RTL.4
RTL5
SBS6
I
DISCOVERY
EUROSPORT
is verhuisd naar:
Hoogstad 151
3131 KX VLAARDINGEN
TEL: 010-2322522
V
Tel.: 010-2488988
a.
NED1
NED2
NED3
RTL5
VERONICA
TV 10
Maaspost
niet
ontvangen?
Bel
010-451 45 55
DISCOVERY
EUROSPORT
TV I
DOP DOP Vastgoed
Adviseurs en bemiddelaars in o.g.
Aan- en verkoop,
verhuur en huur
van onroerende zaken
Hypotheken en verzekeringen
DOP DOP Vastgoed
I Jzerhandel OOST
SKLUSSENIER
Winkelcentrum NOLENSLAAN Lotto
f Belgeld
Staelduinsebos
NED1
RIJNMOND TOURS
NED2
NED3
RTL4
RTL5
VERONICA
TV10
VERONICA
SBS6
TV1Q
iDISCOVERY EUROSPORT
TV RIJNMOND
DISCOVERY
EUROSPORT
RADIO RIJNMOND [r
Big Mac,
McChickerr
of Quarter Pounder
MAASPOST
DE GRENEN SCHUIF
sfeervolle oude en
nieuwe grenen meubelen
rotan meubelen
exdusieve woonaccessoires
Precies op het hoekje van
deWesthavenplaats vindt u:
Westhavenplaats 1Vlaardingen. Teleloon 010 - 460 20 44
autobedrijf
occasions
Wekelijks meer dan
150 superoccasions
Galateestraat 9-11
3044 EC Rotterdam
tel 010 - 437 35 81
fax 010-262 05 23
09:57 Spoorloos
Programma
10:42 Het andere gezicht
11:16 KRO's Service uur
Informatief, actueel pro
gramma
18:56 Alle dieren tellen
mee
Informatief dierenprogram-
ma
21:46 Spanjer
22:32 NCRV-Dokument:
Op zoek naar het licht
Portret
23:46 Miniatuur
Nieuws/Sport/Actuaiiteiten
20:00 Journaal
20:14 Netwerk special
Actualiteitenrubriek
20:42 Weeroverzlcht
Amusement 9NNMMI
09:30 Get the picture
Kennisquiz
18:27 Get the picture
Kennisguiz
20:49 Voorelkaar!
Reportageserie
23:15 Denkwijzer
Kennisquiz
Films/Series
16:03 Doctor Finlay
"Mercurius" Doktersserie
17:59 Roseanne
"Do you knowwhe.
parents are?" Comedyserie
"Do you know where your
parents are?" Comedys
23:56 Cheers
"Bar wars" Comedyserie
"Van gulden naar Euro"
Nteuws/Sport/Actualttelten
11:00 Studio sport
Rechtstreeks verslag van
het tennistoernooi van
Roland Garros. Verder beel-
den van de wielerwedstrijd
de Giro; Atletiek: de Adriaan
Paulen Memorial; Samen-
vatting van het WK Hockey
finale mannen
16:00 Journaal
16:07 Studio sport
Sportmagazine
18:00 Journaal
18:05 Studio sport
Sportmagazine
20:OO Journaal
23:30 Journaal
Amusement
20:15 TROSTriviant
Spelprogramma
Films/Series
21:00 Under the domin
tree
Speelfilm
Kinder/Jeugdprogramma's
16:58 Alles kits
Kinderprogramma
19:27 Muppets Tonight!
Poppenserie
Magazines
Magazines
15:55 Uitzending politieke
partijen: GroenLinks
22:35 Chirurgenwerk
Medisch magazine
23:35 Ondernemen met de
Euro
Kinder/Jeugdprogramma's
18:00 Villa Achterwerk
Kindermagazine
18:15 Sesamstraat
"Spiegel" Kleuterprogram-
ma
12:10 Pinkpop '98
Registratie en hoogtepunten
worden afgewissera met
korte reportages en inter
views tijdensPinkpop '98
17:52 Uitzending
?artijen: GroenLinks
8:33 Pinkpop '98
Vervolg
20:10 Pinkpop '98
Vervolg
22:11 Pinkpop '98
Vervolg
23:46 Best of Pinkpop '98
Nieuws/Sport/ActuaHteiten
12:00 Journaal
19:26 The African dream:
De witte coach
Documentaire over de
wereld achter het Afrikaanse
voetbal
22:00 Journaal
Amusement
19:03 Lingo
Woordspel
Films/Series
22:45 Het uur van de wolf:
Thuisfront
Tv-film
Kinder/Jeugdprogramma's
07:10 Telekids
07:40 Telekids
12:30 Lunchkids
13:00 Lunchkids
Magazines
10:00 Koffietijd
13:40 Koken met sterren
14:30 Kijkopwonen
Gevarieerd magazine
18:05 Rescue911
Realityprogramma
22:15 Breekijzer
Nieuws/Sport/Actualiteiten
07:00/07:30/08:00/08:30
09:00/16:00/17:00 RTL
Nieuws Nieuwsprogramma
18:00 RTL Nieuws weer
19:30 RTL Nieuws weer
23:00 RTL Nieuws
Amusement
11:00 The Oprah Winfrey
ShowTalkshow
17:05 Catherine
"Gaat mijn kind te ver met
seks?" Praatprogrs
ky Lefte
iramma
:ers
Pr
19:00 Lucky'
Spelprogramma
21:0u Postcode loterij
record show
Spelprogramma
23:25 The Oprah Winfrey
ShowTalkshow
Films/Series
08:08 The Bold the
Beautiful Soap
08:35 As the World Turns
0910 As the World Turns
09:30 Goedetijden, slech-
te tijden Soap
11:45 Santa Barbara Soap
15:10 Sisters
"Een pad door de sneeuw"
Dramaserie
16:10 As the World Turns
20:00 The Bold the
Beautiful Soap
20:30 Kind aanhuis
"Zoals het klokje thuis tikt"
Comedyserie
00:10 Santa Barbara Soap
Magazines
18:35 Real Stories of the
Highway Patrol
In deze documentaireserie
wordt de verkeerspolitie van
nabij gevolgd. Hun werk,
hun methoaes, hun vervoer-
middelen, hun wapens en
hun angsten worden vastge-
lead met de camera
19:35 Business Nieuws
Financieel-economisch
nieuwsbulletin
22:45 De Camping
Reality-soap
00:05 Nachtprogramma
Nieuws/Sport/Actualtteiten
18:00 RTL Nieuws
Nieuwsprogramma
18:05 Voetbal in het land
Voetbalmagazine
19:00 5 in net Land
Regio-nieuws
19:25 Weer verkeer
Infomagazine
19:45 voetbal in het land
Actueel voetbalmagazine
met nieuwtjes, achtergron-
den en actuele informatie
over het veelziidige ama-
teurvoetbal in Nederland
20:00 RTL Nieuws
Nieuwsprogramma
20:20 Weer verkeer
Infomagazine
22:20 5 in het Land
Regio-nieuws
23:15 Business Update
Beursnieuws
Films/Series
20:30 Liar's Edge
Thriller met David Keath
Na de dood van zijn vader,
een befaamd stuntman,
heeft Mark herhaaldelijk last
van nachtmerries. Zijn moe-
der treedt opnieuw in het
huwelijk met een op het eer-
ste gezicht gewone vracht-
wagenchauffeur
Magazines
07:00 Veronica Fm
10:30 Veronica Live
23:45 De heiligekoe
Autoprogramma
Nieuws/Sport/Actuaiiteiten
19:20 Wk Voetbal'98
Dertiendelige serie ter voor-
bereiding op het Wereld-
kampioenschap Voetbal in
Frankrijk
20:00 Nederland -
Paraguay
Rechtstreeks verslag van de
vriendschappelijke wedstrijd
tussen Nederland en Para-
quay, vanuit het stadion van
Eindhoven
21:50 Nabeschouwing
Nabeschouwinq van de
wedstrijd Nederland - Para
guay, verzorgd door Frits
Barend en Henk van Dorp
00:15 Touchdown!
Programma
Films/Series
17:15 Paradise Beach
Serie
17:30 Melrose Place
"Drama ten top" Serie
Kimberly veroorzaakt een
enorme explosie en binnen
de kortste keren staat het
hele appartementencom-
plex in lichterlaaie
18:25 The Dukes of Haz-
zard
"De veraadering" Serie
22:05 Death Wish III
Actiefilm
Charles Branson is erin
aeslaagd zijn bewoqen ver-
leden achter zich telaten en
heeft een nieuw bestaan
opgebouwd
Magazines
09:40 Klussen met kljkers
10:30 In enom hethuis
Interieurprogramma
12:00 Ongelooflijk!
13:00 Zo goed als nieuw
Autoprogramma
13:30 Vakantie-TV
14:30 Klussen met kijkers
19:00 Sbs 6 Actienieuws
Weer Nieuwsprogramma
19:15 Explosief
Programmareeks
23:10 Red Light Zone Serie
"Geen seks zonder kool"
Nieuws/Sport/Actualtteiten
22:40 Hart van Nederland
01:25 Nachtprogramme-
ring: SBS 6 Actienieuws
Weer
Amusement
10:55 The Susan Powter
Show Lifestyle talkshow
17:00 Over de roooie
Amusementsprogramma
18:05 Jerry Springer
"Minnaressen vallen aan"
Talkshow
19:30 15 Miljoen mensen
Spelprogramma
23:40 Jerry Springer
"Onthuliing van vaderschap-
stests" Talkshow
Films/Series
09:00 Days of our Lives
11:20 Days of our Lives
12:35 Pacific Drive Soap
14:00 Goudkust Drama
15:25 Days of our Lives
16:10 Silk Stalkings
"Witness" Actieserie
17:35 Hangin'WIth Mr.
Cooper Comedyserie
20:30 Tootsie Comedy
met Dustin Hoffman
De werkeloze acteur Micha
el Dorsey verkleed zich in
wanhoop maar als vrouw in
de hoop zo eerder aan rollen
te kunnen komen
00:30 Houston Knights
"Gun Shy" Actieserie
Kirtder/Jeugdprogramma's
06:30-18:45 Tekenfilm
(serie)s en Jeugdprogr.
Magazines
00:50 Nederland: Onder-
weg Programma
Nteuws/Sport/Actualltelten
07:00 Wacky Wake Up
Amusement
00:05 Ricki Lake Talkshow
Films/Series
18:45 Bewitched Serie
19:15 The Wonder Years
"White Lies" Comedyserie
19:45 The Young Ones
"Sick" Comedyserie
20:25 Kung Fu
"The Brujo Actieserie
20:55 L.A. Law
"Placenta Claus Is Coming
To Town" Dramaserie
21:45 Roses are for the
Rich Miniserie
23:35 Mash
"Out of Sight, Out of Mind"
Comedyserie
Wiltu
ook adverteren
op de TV-pagina's,
bel dan
010 -473 83 22
Magazines
17:00 Rex Hunt's Fishing
World
17:30 Bush Tucker Man
"Kimberley"
18:00 First Flights
"Water Birds - Floatplanes
and Flying Boats"
18:30 Time Travellers
"Florida's Lost Empire"
19:00 Animal Doctor
19:30 Man-eating Tigers
20:30 Disaster
"Raging Torrent"
21:00 Ancient Warriors
"The Irish"
21:30 Bush Tucker Man
"Stories of Survival"
22:00 Lonely Planet
"Arctic: Greenland and Ice
land"
23:00 Hitler's Henchmen
"Menaele"
00:0(fWings
"Eagle Over Lebanon"
01:00 First Flights
"Water Birds - Floatplanes
and Flying Boats"
01:30 Disaster
"Raging Torrent"
02:00 Extreme Machines
Nieuws/Sport/Actualiteiten
08:30 Zeilen
09:30 Voetbal
UEFA kampioenschap
11:00 Tennis
Roland Garros
16:00 Wielrennen
Girod'ltalia
17:00 Tennis
Roland Garros
20:00 Extreme Sports
21:00 Voetbal Affellen voor
het WK voetbal
22:00 Atletiek
IAAF Grand Prix II
23:00 Tennis Roland Gar
ros Rendez-Vous
00:00 Boksen Gala
01:00 4x4 Formule 4X4 van
uit Ijsiand
16:00 Programma-overzicht
17:00 TVR Nieuws
Met het nieuws uit Rotter
dam en regio
Weerman Ed Aldus
17:15 Sport
17:10 Weer (kort)
:d Aldus
Spo
17:25 Meldkamer
Kijk naar beelden van het
nachtelijk werk van politie,
brandweeren GGD
17:35 Wedstrijd v/d WK
Kijk naar beelden van een in
het weekend gespeelde
wedstrijd
herhaling van deze twee
uren tot dinsdag 16.00 uur
Vanaf dinsdag 2 juni start
TV Rijnmond met haar
zomerprogrammering.
Deze besfaat uit een pro-
grammablok van 60 minuten
met daarin zowel bekende
als nieuwe programma's
zoals A15, Doorpraten, De
Festivals en Kok Hank die
zijn garage verlaat om een
baantje te zoeken.
Kijken dus I
RADIO RIJNMOND
06:00 RR Express
10:00 Muziek op Rijnmond
Presentatie: Hans van Vliet
11:00 Emoties en Muziek
Presentatie: Lida Iburg
12:00 Compilatie Pet-
show
13:00 Radio Rijnmond
Sport
16:00 Rijnmond Cultuur
Presentatie: Frank van Dijl
20:00 RR-Express
Nonstop muziek
23:00 Met het Oog op Mor-
8 en (Overname Radio 1
:00 - 06:00 RR-Express
Nonstop muziek
F.gvptisch Specialiteiten Restaurant
Sparc-rib House
Snialle Havenstraat 3
3131 BS Vlaardingen
Tel. 010-4603580/2340737
SPECIALITEITEN O.A.:
gemorineerde kipfilet
en Egyptische sauzen
gehele Waterweg-gebied
Dagelijks von 16.00 - 01.00 uur
Vrij., Zot. van 16.00 - 03.00 uur
NHXiLtfoscaxsmEaDMuaiw
Lange Haven 74-76
3111 CH Schiedam
Tel. (010)426 12 91
Nederlands
Gedistilleerd Museum
De Gekroonde
Brandersketel
Met werkende branderij en
proeflokaal. Een beleving
voor alle zintuigen!
Museummolen
De Nieuwe
Palmboom
Malende en museummolen,
een van de vijf Sch iedamse,
de hoogste ter wereld.
Openingstijden: di t/m za 11.00-17.00 uur; zo 12.30 -17.00 uur
Noordvest 34
3111 PH Schiedam
Tel. (010) 426 76 75
RENAULT
Uw Renault dealer voor:
Schiedam en Vlaardingen
V (r^
e
tr
65
en
C
Kinder/Jeugdprogramma's
17:04 Alles kits
Kinderprogramma
Magazines
07:29 Ontbijttv
Actueel ochtendmagazine
09:08 Vinger aan de pols
magazine
10:39 NCRV-Dokument:
Op zoek naar het licht
11:47 Uitzending politieke
?artijen SP
4:15 Cor
Congres-tv
'Pijnbestrijoing"
19:04 De rijdende rechter
19:51 Uitzending politieke
partijen: SP
22:12 Vinger aan de pols
Medisch magazine
Nieuws/Sport/Actualtteiten
07:00 Journaal
09:00 Journaal
20:00 Journaal
20:25 Weeroverzlcht
Amusement
07:05 Get the picture
09:48 Voorelkaar!
Amusementsprogramma
11:20Toppopyeah!
Muziekquiz
18:35 Get the picture
Kennisquiz
20:32 Hints
Spelprogramma
22:53 GoudenGids
Publieksprijs Verslag
Films/Series
16:10 Doctor Finlay
"Het leven van Carmen"
Doktersserie
18:06 Roseanne
"Confessions" Comedyserie
21:07 Richting Engeland
Single drama
23:56 The Untouchables
"Death taxes" Serie
Magazines
09:30 Zig zag: Kijk op
rivieren DeNijl"
10:30 Skiednis: It Fis-
kersh-ske
11:15 ledereen kan scha-
ken
12:45 Agrarisch journaal
13:59 Het vragenuurtje
Rechtstreeks verslag
19:45 Met fikse stappen
"Beloofd is beloofd" Jonge-
renprogramma
20:10 De natuur van Israel
"De woestijn" Natuurdocu-
mentaireserie
21:10 Als leven pijn doet
"Driftig" Informatieve serie
21:45Kind op bestelling
Actuele documentaire
22:15 Wittewierum
Serie gesprekken
23:05 Nederlandse schil-
ders
"Vermeer van Delft" Drieluik
23:35 Kwintessens
"Lotte van der Pol over het
eeuwenoude hoerendom"
Nieuws/Sport/Actuaiiteiten
12:00 Tennis: Roland Gar
ros
Rechtstreeks verslag
13:00 Tennis: Roland Gar
ros
Rechtstreeks verslag
15:00 Tennis: Roland Gar
ros
Rechtstreeks verslag
17:29 2 Vandaag
17:30 Journaal
17:35 Actualiteiten
18:00 Journaal
18:15 Actualiteiten
18:43 Sportjournaal
18:51 Hoofdpunten uit het
nieuws
19:00 Studio sport
Sportprogramma
23:30 Journaal
Kirtder/Jeugdprogramma's
18:00 Villa Achterwerk
Kindermagazine
18:15 Sesamstraat
"Beroepen" Kleuterprogram-
ma
18:30 Jeugdjournaal
18:43 Het Klokhuis
"Boomchirurg" Informatief
kindermagazine
Magazines
13:08 Urbania, een stads-
triptiek
14:28 Sprookjes van Grip
15:18 Buren
Reportageserie
16:33 Loladamusica
Muziekpragramma
17:01 Jules unlimited
Magazine
Ruby!
23:05 DenHaag vandaag
17:26 Ruby Wax Meets
Parlementaire rubriek
Nieuws/Sport/Actualiteiten
13:00 Journaal
16:00 Journaal
16:08 Waskrachtl
Actualiteiten
22:00 Journaal
22:15 Sportjournaal
22:35 Nova
Actualiteitenprogramma
Amusement
13:41 Barend SWitteman
14:09 Lingo
Ispel
Ling
Ispel
19:27 Mr. Bean
ig
Woordspel
19:03 Lingo
Woordspel
Serie korte sketches
19:58 Tracey Ullman
Compilatie
Films/Series
20:10 Framed
Thriller
23:25 Unit 13
Serie
Kinder/Jeugdprog ram ma's
07:10 Telekids
07:40 Telekids
12:40 Lunchkids
13:05 Lunchkids
Magazines
09:30 Wildlife Nature
10:00 Koffietijd
18:05 Rescue 911
Realityprogramma
21:30 Uur van de waarheid
Reportages
22:30 Beroepsgeheim
Programma's
Nieuws/Sport/Actuaiiteiten
07:00/07:30/08:00/08:30
09:00/16:00/17:00 RTL
Nieuws Nieuwsprogramma
18:00 RTL Nieuws weer
19:30 RTL Nieuws weer
23:00 RTL Nieuws
Amusement
11:00 The Oprah Winfrey
ShowTalkshow
13:40 Postcode loterij
record show
Sjpelp
Programma
19:00 Lucky Letters
Spelprogramma
23:25 The Oprah Winfrey
ShowTalkshow
Films/Series
08:08 The Bold the
Beautiful Soap
08:35 As the World Turns
09:10 As the World Turns
11:45 Santa Barbara Soap
15:10 Sisters
"Chemische readies" Dra-
m^Qorip
16:10 As the World Turns
20:00 The Bold the
Beautiful Soap
20:30 Wolff
"De deserteur" Misdaadse-
rie
00:10 Santa Barbara Soap
Magazines
18:05 De ontembare
natuur
"Fire and Rain" Documentai
reserie
Regen manifesteert zich in
vele gedaanten, van motre-
?en tot enorme wolkbreuken
9:35 Business Nieuws
Financieel-economisch
nieuwsbulletin
19:45 Het Traumateam
Documentaireserie
22:40 Animal Rescue
Amerikaanse reality-serie
waarin te zien is hoe red-
dingswerkers hulpeloze die
ren uit de meest hachelijke
situaties weten te redden
23:10 Als je van paarden
en honden houdt
Informatief magazine
00:05 Nachtprogramma
Nteuws/Sport/Actuaiiteitefl
18:00 RTL Nieuws
Nieuwsprogramma
19:00 5 in net Land
Regio-nieuws
19:25 Weer verkeer
Infomagazine
20:00 RTL Nieuws
Nieuwsprogramma
20:20 Weer verkeer
Infomagazine
22:15 5 in het Land
Regio-nieuws
23:35 RTL Nieuws
Nieuwsprogramma
Films/Series
20:30 Bad Lieutenant
Actiefilm
met Harvey Keitel
Een inspecteur van politie
verliest, in de strijd tegen de
criminaliteit, het gevoel van
wat goed en slecnt is voile-
dig uit het oog. Hij spuit,
snuift en drinkt er op los
Magazines
07:00 Veronica Fm
10:30 Veronica Live
22:10 Overde balk
Kritisch programma waarin
op amuserende wijze de
financiele blunders en amb-
telijke missers van de over-
heid en het bedrijfsleven
onder de loep worden geno-
men
Nieuws/Sport/Actualiteiten
19:25 Wk Voetbal'98
Dertiendelige serie ter voor-
bereiding op het Wereld-
kampioenschap Voetbal in
Frankrijk
20:30 De Oranje regenjas
Amusement
20:00 Denktank
Kennisquiz
21:05 Boobytrap
Cameraprogramma
Films/Series
17:15 Paradise Beach
Serie
17:35 Melrose Place
"Puinruimen" Serie
De opknapwerkzaamheden
aan het appartementencom-
plex zijn in voile gang en
ledereen probeert elkaar
ondertussen zo goed moge-
lijk op te vangen
18:30 The Dukes of Haz-
zard
"Wegpiraten" Serie
22:45 Police Stories: Kill
Me Again
Politiefilm met Val Kilmer
Sinds de dood van zijn
vrouw tweejaar geleden,
drinkt Jack Andrews, een
prive-detective met een dui-
delijk tekort aan clienten,
zijn pijn weg en vergokt hij
zijngeld in net casino
Magazines
09:35 Klussen met kijkers
10:25 In en om het huis
13:05 Vakantie-TV
19:00 Sbs 6 Actienieuws
Weer Nieuwsprogramma
19:15 Explosief
Programmareeks
Nieuws/Sport/ActuaHtetten
12:10 Hart van Nederland
22:30 Hart van Nederland
23:00 Sbs 6 Sport: Toto
Divisie Sportprogramma
01:35 Nachtprogramme-
ring: Actienieuws Weer
Amusement
10:55 The Susan Powter
Show Lifestyle talkshow
11:20 15 Miljoen mensen
Spelprogramma
17:00 Over de roooie
Amusementsprogramma
18:05 Jerry Springer
"Ikhebeengeneim Talk-
show
19:30 15 Miljoen mensen
Spelprogramma
23:55 Jerry Springer
"Ik heb's werelds seksre-
cord gebroken" Talkshow
Films/Series
08:55 Days of our Lives
12:35 Pacific Drive Soap
13:40 Goudkust Drama
14:05 Goudkust Drama
14:35 Reasonable Doubts
"One Woman's Word" Serie
15:25 Days of our Lives
16:10 Silk Stalkings
Actieserie
17:35 Hangin'WIth Mr.
Cooper Comedyserie
20:30 Millennium
"Jose Chung's Doomsday
Defense" Misdaadserie
21:25 Profiler
"Every Five Minutes" Mis
daadserie
00:40 Houston Knights
"Lady Smoke" Actieserie
Kinder/Jeugdprogramma's
06:30 -18:45 Tekenfilm
(serie)s en Jeugdprogr.
Magazines
00:15 Nederland: Onder-
weg Programma
Nieuws/Sport/Actualiteiten
07:00 Wacky Wake Up
Amusement
23:30 Ricki Lake Talkshow
Films/Series
18:45 Bewitched Serie
19:15 The Wonder Years
"Wayne and Bonnie" Come
dyserie
19:45 George and Mildred
"Best Food Forward" Come
dyserie
20:15 Star Trek
"Wolf in the Fold" Science
fiction-serie
21:05 De versierders
"Take Seven" Detectiveserie
22:00 Shaka Zulu Drama
23:00 Mash Comedyserie
Magazines
17:00 Rex Hunt's Fishing
World
17:30 Bush Tucker Man
"Top End"
18:00 First Flights
"Locusts of War"
18:30 Time Travellers
"The Russian Amazons"
19:00 Animal Doctor
19:30 Wild Discovery
"Dragons of Komodo
20:30 Disaster
"Crossed Wires"
21:00 Discover Magazine
"Water" Populair wefen-
schap--""
22:00
"Fire"
23:00 Hitler's Henchmen
"Von Ribbentrop"
00:00 Wheel Nuts
00:30 Top Marques
"Sunbeam"
01:00 First Flights
"Locusts of War"
01:30 Disaster
"Crossed Wires"
02:00 Hitler's Henchmen
"Mengele"
magazine
aging Planet
Nieuws/Sport/Actualiteiten
08:30 Zeilen Whitbread
Round the World Race
09:00 Atletiek
IAAF Grand Prix II
10:00 Ritmische gymnas-
tiek EK vanuit Porto
12:00 Tennis
Roland Garros
16:00 Wielrennen
Giro d'ltalia
17:00 Tennis
20:00 Voetbal
21:00 Boksen
Dinsdagavond Live
23:00 Tennis
00:00 Touring Car BTCC
01:00 Motorsport
WK motorwegracenGrate
Prijs van Frankrijk
Zomerprogrammering
17:00 TVR Nieuws
Met het nieuws uit Rotter
dam en regio
17:10 Weer (kort)
Weerman Ed Aldus
17:15Sport
17:25 Langs de Maas
Examentijd! Hoe wordt er
omgegaan met de stress?
17:35 Het Was
Historische beelden van de
regio R'dam
17:45 De Festivals
Maak kennis met de vele
culturele festivals en evene-
menten die deze zomer
plaatsvinden. Op dinsdagen
vnl. verslagen en registra-
ties, op donderdag vooral
vooruitblikkenopnet
komende weekend.
17:55 Weer (lang)
herhaling elk uur tot woens-
dag 16.00 uur
RADIO RIJNMOND
06:00 Suzanne/Geert-Willem
09:00 Yvonne Keeley en
Het Radio Crypto
10:00 Hans van Vliet en
MennoTamming
12:00 De Rijnmond Lunch
Presentatie: Wim Bosboom
14:00 Gewoon Sanne
Magazineprogramma
17:00 Post van vandaag
18:00 Post aan de Telefoon
Luisteraars geven hun
mening
19:00 C
Achterc
20:00 t
21:00 De avond van
23:00 Met het oog op Mor-
8en (Overname Ffadio 1)
:00- 06:00 RR-Express
Nonstop muziek
Rotterdamsedijk 437
3112 AS Schiedam
Telefoon 010-473 88 88
Telefax 010-427 02 05
- Afslanken
- Figuurverbetering
- "Zwembandjes" aanpakken
- Fitness/Cardio fitness
- Diverse Aerobics/Callandies/ BBBB lessen
- Bel voor informatie
010-4736000
Boterstraat 40 -Schiedam
v. Hogendorplaan 111/113a, 3135 BJ Vlaardingen
Telefoon (010) 470 76 76, Fax (010) 470 50 59
~OPRUIMING!
Histor Struktuurlatex
in diverse kleuren nu
3 halen 2 betalen
De veelzijdige vakman voor al uw klussen.
dakramen badkamers
keukens kastwandsystemen
Telefoon /fax 010 -59 14 546
Mobiel 06 - 54 25 43 11
VOOR'T GEMAK! Staatsloten
Mgr. Nolenslaan 524 Telefoonkaarten
Schiedam Vervoersbewijzen
Tel010 - 426 08 22 Fax- en Copyservice
\Ye/i {trie/ iShutit*
Shake A Shape
Binnen de markt van
Dieden wlj u nieuwe
aan uw elgen llchamelljke condltte tralnt u op zeven In snelheid regelbare t>
ter verbetertng van flguur en hooding (centimeter veriles) ter bevorderina van
betere dootbioedlng. atbraak ceUutim ter vermlndertng pl/nklachten en stress
Tevesn ah eerste In de Randstad: sfoande zonnecabine. snel en hygidnisch
Goede parkeermogeNJkheld. bus 52 stopf voor de deur
Nieuwe Damlaan 759 3119 AT Schiedam
telefoon (010)409 32 55
Printshop Maassluis
Nieuwstraat 9
3141AA Maassluis
Tel: (010) 5921141
Fax:(010)5920734
GROENSPECIALISTEN
Staelduinlaan 1 7 - 2691 NN 's-Gravenzande
Tel 01 74 4151 71 - Fax 0174 420061
Deltaweg 76 - 3133 KM Vlaardingen
Tel 010 2486999 - Fax 010 2486990
Klnder/Jeugdprogramma's
16:56 Alles kits
Kinderprogramma
TRAVEL
SERVICE
van der Duyn van Maasdamlaan 99a
3135 LB Vlaardingen
Standplaafs busreizen op half pension basis.
10 dagen Schotland Aberfoyle fl. 1355,-
10 dagen Wales Llanduddno fl. 1355,-
10 dagen Slovenija Postonja v.a.fl. 675,-
Tevens verhuur luxe touringcars
Eigen waarborgstichting
Voor informatie: telefoon 010 - 247 01 66
Wooncomfort
Thuis in uw huis
Korte Hoogstraat 20a
3131 BK Vlaardingen
Telefoon 010-434 5685
07:29 Ontbijttv
Actueel ochtendmagazine
09:07 Vinger aan de pols
Medisch magazine
09:45 AVRO Kunstblik
18:56 Zo ken ik iemand
"De eucharistie" Serie kate-
cheseprogramma's
19:29 Weg van de snel-
weg: Deze zomer...
Serie programma's
22:04 Gevaarlijke stilte:
Grens aan geweld?
Gesprek
22:48 Tussen kunst en
kitsch
Compilatie van program
ma's
23:43 Teevee Studio
Terugblik
Nieuws/Sport/Actualiteiten
07:00 Journaal
09:00 Journaal
20:00 Journaal
20:24 Netwerk
Actualiteitenrubriek
20:59 Weeroverzlcht
Amusement
07:05 Get the picture
Kennisquiz
10:36 GoudenGids
Publieksprijs
18:28 Get the picture
Films/Series
16:01 Doctor Finlay
"Stille wateren" Dokfersserie
17:59 Roseanne
"The courtship of Eddie,
Dan's father" Comedyserie
21:08 Praktijkperikelen
"Het oog van de storm"
Serie
Magazines
09:00 Koekeloere
"Een jongen of een meisje"
17:21 Uitzending politieke
partijen: WD
19:45 Waterproef
"Zeeland, op de rede van
Vlissingen" Serie program
ma's
23:00 Anders begaafd
23:35 Otto op zoek
Documentaireserie
Niauws/Sport/Actuailteiten
12:00 Tennis: Roland Gar
ros
Rechtstreeks verslag van dit
tennistoernooi
17:29 2 Vandaag
17:30 Journaal
17:35 Actualiteiten
18:00 Journaal
18:15 Actualiteiten
18:43 Sportjournaal
18:51 Hoofdpunten uit het
nieuws
19:00 Studio sport
Met beelden van vandaag
gespeelde partijen tijdens
net tennistoernooi van
Roland Garros
23:30 Journaal
Amusement
20:16 De leukste thuis
Amusementsprogramma
20:47 Spieren voor spie-
ren
Live programma waarin de
voetballers van het Neder
landse WK-team de aftrap
voor de actie Spieren voor
spieren verrichten
Kinder/Jeugdprogramma s
14:00 Villa Achterwerk
18:00 Villa Achterwerk
Kindermagazine
18:15 Sesamstraat
"Samenwerken" Kleuterpro-
gramma
18:30 Jeugdjournaal
18:43 Het Klokhuis
"Robots" Informatief kinder-
magazine
Magazines
13:32 Als ze maar gelukkig
zijn
16:08 Chariot Charlotte
16:59 Jules unlimited
Magazine
17:27 Ruby Wax Meets
21:02 De band
"Het blijft stromen" Werken-
aan-Werkserie
21:27 Vermeulen weet het
beter "Hoezo vuistbijl?"
21:52 Uitzending politieke
partijen: WD
23:041
Den Haag vandaag
23:24 VPRO-Laat: Laatop
de avond na een korte
wandeling
Nieuws/Sport/Actualiteiten
13:00 Journaal
13:07 Van gewest tot
gewest
Regionaal magazine
16:00 Journaal
22:00 Journaal
22:16 Sportjournaal
22:34 Nova
Actualiteitenprogramma
Amusement
19:02 Lingo
WoordspeT
Films/Series
19:25 The damnation of
Harvey McHugh
"Spay misty for me" Come
dyserie
Kinder/Jeugdprogramms's
07:10 Telekids
07:40 Telekids
12:40 Lunchkids
13:05 Lunchkids
Magazines
09:30 Wildlife Nature
10:00 Koffietijd
14:10 Eigen huis &tuin
18:05 Rescue911
Realityprogramma
22:10 Mag ik even blnnen-
kiiken? Programma
22:30 Vrouwen van het
Gooi Serie
Nieuws/Sport/Actuaiiteiten
07:00/07:30/08:00/08:30
09:00/16:00/17:00 RTL
Nieuws Nieuwsprogramma
18:00 RTL Nieuws& weer
19:30 RTL Nieuws weer
23:00 RTL Nieuws
Amusement
11:00 The Oprah Winfrey
ShowTalkshow
13:30 Het staatslot op
lokatie
Programma
17:05 Catherine
"Overspannen door je baas"
Praatprogramma
19:00 Lucky Letters
Spelprogramma
23:25 The Oprah Winfrey
ShowTalkshow
Films/Series
08:08 The Bold the
Beautiful Soap
08:35 As the World Turns
09:10 As the World Turns
11:45 Santa Barbara Soap
15:10 Sisters
"Vergif Dramaserie
16:10 As the World Turns
20:00 The Bold the
Beautiful Soap
20:30 Waargebeurde ver-
halen: Broken Pledges
Drama
00:10 Santa Barbara Soap
Magazines SH
18:05 Animal Rescue
Reality-serie
18:35 Real Stories of the
Highway Patrol
Documentaireserie
19:35 Business Nieuws
Financieel-economisch
nieuwsbulletin
19:45 Het Traumateam
Documentaireserie
22:35 Judge Judy
Documentaireserie
23:10 Real Stories of the
Highway Patrol
Documentaireserie
00:05 Nachtprogramma
18:00 RTL Nieuws
Nieuwsprogramma
19:00 5 in net Land
Regio-nieuws
19:25 Weer verkeer
Infomagazine
20:00 RTL Nieuws
Nieuwsprogramma
20:20 Weer verkeer
Infomagazine
22:10 5 in het Land
Regio-nieuws
23:35 RTL Nieuws
Nieuwsprogramma
FBms/Sertes
20:30 Eyes of the Prey
Speelfilm
Alex Tallman is een toege-
wijde verpleeqster die wer-
kelijk niemana kwaad zal
doen. Haar persoonlijkheid
verandert echter dramatisch
als zij op gruweliike wijze
wordt misnandeld en ver-
kracht, Alex overleeft de
aanslag ternauwernood,
maar na haar herstel zint ze
op wraak. Ze weet haar
belagers op te sporen en
maakt hun leven tot een
ware hel
Magazines
07:00 Veronica Fm
10:30 Veronica Live
17:15 Break Outl Now
Jongerenmagazine
Nieuws/Sport/Actuaiiteiten
19:25 Wk Voetbal '98
Dertiendelige serie ter voor-
bereiding op het Wereld-
kampioenschap Voetbal in
Frankrijk. In elke aflevering
krijgt de kijker meer informa
tie random de verschillende
facetten van het komend
Wereldkampioenschap
Amusement
20:00 Denktank
Kennisquiz
Films/Series
17:35 Melrose Place
"Blinde ambitie" Serie
18:30 The Dukes of Haz-
zard
"Find Loretta Lynn" Serie
20:30 Live and Let Die
Actiefilm met Roger Moore
De inwoners van een klein
eilandje in de Caraibische
Zee zijn zich er niet van
bewust dat in de in hoog
aanzien staande diplomaat
Kananga een groot crimi-
neel scnuilt. Hij heeft het
sinistere plan opgevat om
de markt van de Verenigde
Staten te verzadigen met vrij
verkrijabare heroine
22:45 Dossier Berlijn
"Babuschka" Politieserie
Een speciale eenheid van
de politie staat voor de
moeilijke taak om het op te
nemen tegen meedogenlo-
ze criminelen
Magazines
09:35 Klussen met kijkers
10:25 In en om het huis
Interieurprogramma
13:05 Vakantie-TV
19:15 Explosief
Programmareeks
21:25 You Are My Hero
Programma
23:00 Prime Time Magazine
Nieuws/Sport/Actuaiiteiten
12:05 Hart van Nederland
19:00 SBS 6 Actienieuws
Weer
22:30 Hart van Nederland
01:40 Nachtprogramme-
ring: Actienieuws Weer
Amusement /iMNMMi
10:55 The Susan Powter
Show Lifestyle talkshow
11:1515 Miljoen mensen
Spelprogramma
17:00 Over de roooie
Amusementsprogramma
18:05 Jerry Springer
"Mijn pooier bemoeit zich
met mijn familie" Talkshow
19:30 15 Miljoen mensen
Spelprogramma
23:55 Jerry Springer
"Ik ben tiener en wil stripper
worden" Talkshow
Fiims/Series
08:55 Days of our Lives
12:35 Pacific Drive Soap
13:35 Goudkust Drama
14:05 Goudkust Drama
14:35 Reasonable Doubts
"Graduation Day" Serie
15:25 Days of our Lives
16:10 Silk Stalkings
"Lady Luck" Actieserie
17:35 Hangin'WIth Mr.
Cooper
"Coach Counselor" Come
dyserie
20:30 Ally Mcbeal
"The Affair" Humoristische
serie
00:40 Houston Knights
"God's Will" Serie
Kinder/Jeugdprogramma's
06:20-18:45 Tekenfilm
(serie)s en Jeugdprogr.
Magazines
00:05 Nederland: Onder-
weg Programma
Nieuws/Sport/Actuaiiteiten
06:50 Wacky Wake Up
Amusement
23:20 Ricki Lake Talkshow
Fiims/Series
18:45 Bewitched Serie
19:15 The Wonder Years
"Kevin Delivers" Comedyserie
19:45 The New Statesman
AWapping Conspiracy"
Comedyserie
20:15 Stars!
Comedyserie
sky
"Murder Voodoo Island'
I Hutch
Magazines
07:00 Veronica Fm
09:00 Veronica Live
15:20 Regatta Time
Reeks
16:20 TV woonmagazine
Informatief programma
17:05 House for Sale
Serie
17:35 De heilige koe
Autoprogramma
N leuws/Sport/ Actualiteiten
15:50 Touchdownl
Programma
23:05 Camel Trophy Tlerra
Del Fuego Programma
Amusement
00:25 Nachtsulte
Live talkshow
Films/Series
18:10 The Fresh Prince of
Bel Air
"Liegen is geen oplossing"
Comedy
18:35 Unhappily Ever
After
"Rock N Roll" Comedyserie
19:10 Angel Falls
Miniserie
20:05 Melrose Place
"Confrontaties" Serie
21:00 Double Cross
22:35 Suddenly Susan
"Vrouwen versus mannen"
Comedy
23:35 New York Underco
ver
"Wraak" Politieserie
Kinder/Jeugdprogramma's
08:10 Kinderen zijn de
baas! Kinderprogramma
Magazines
15:25 Zo goed als nieuw
Autoprogramma
15:55 Tuinieren met kij
kers Tuinprogramma
16:25 Vakantie-TV
17:00 Klusse.i met kijkers
NIeuws/Sport/Actuallteiten
10:15 Snickers Mini Wk '98
Programma
10:30 Sbs 6 Sport: Toto
Divisie Sportprogramma
11:25 Gillette World Sport
'Special Sportprogramma
18:00 Sbs 6 Weekend
Actienieuws en Sport
Nieuwsprogramma
18:20 Weer
Weerbericht
01:10 Nachtprogramme-
ring: SBS 6 Weekend
Actienieuws en Sport
Fiims/Series
09:20 Old Mission Impos
sible Actieserie
11:55 In Like Flint
Comedy
13:50 Love Me Tender
Western
18:25 Buffy the Vampire
Slayer
"I Robot... You Jane" Come
dyserie
19:15 Sp;
Beyond
Space: Above and
"The River of Stars" Science
fictionserie
20:05 The Visitor
"The Trial" Sf-avonturense-
rie
21:05 JAG
"AgainstAII Enemies" Serie
22:00 The Deep
Avonturenfilm
00:15 Nash Bridges
"The Web" Actieserie
Kinder/Jeugdprogramma's
06:30-17:25 Tekenfilm
(serie)s en Jeugdprogr.
Nieuws/Sport/Actuaiiteiten
07:30 Wacky Wake Up
Amusement
19:10 Smith& Jones
Comedyshow
Film/Series
17:25 V Sf-serie
18:20 Fantasy Island
Dramaserie
19:40 The Wonder Years
"Politics As Usual" Comedy
serie
20:10 Ruth Rendell Myste
ries
"Kissing The Gunners
Daughter" Detective-serie
22:00 'Alio 'Alio!
Comedyserie
22:30 The Young Ones
"Sick" Comedyserie
23:05 Tales of the Unex
pected
Bizarre verhalenreeks
23:35 You Rang My Lord?
Comedyserie
00:30 Tales of the Unex
pected
BANDENACTIE
tym eincf maarr
BIJ inlevering van deze
bon op alie maten
buitenbanden
k 10% kortlng
en op aife rrwten
blnnenbanden
20% kortlng
Schell
tweewielers
Reigerlaan 20
Winkelcentrum Holy
3136 JK Vlaardingen
Magazines
17:00 Seadart
18:00 Flightline
18:30 Ultra Science
"Spies R Us"
19:00 Ultimate Guide
"Sharks"
20:00 Supernatural
"Giant Squid"
20:30 Animal X
21:00 Discovery Showca
se
"Nazis: the Occult Conspira-
23:00 Discovery Showca
se
"Hitler's Henchmen: Eich-
mann"
00:00 Discover Magazine
"War" Populair wetenschap-
peliik magazine
01:00 Lonely Planet
"Baja California"
O2:0O Justice Files
"Every Parent's Nightmare"
Nieuws/Sport/Actuaiiteiten
08:30 Cart
09:00 Motorsport
WK motorwegracen: Grate
Prijs van Frankrijk
10:30 Motorcross
WK magazine
11:00 Motorsport
WK motorwegracen
15:00 Tennis
Roland Garros
16:00 Wielrennen
Girod'ltalia
17:00 Tennis
Roland Garros
20:00 Voetbal
UEFA kampioenschap
21:30 Cart FedEx Cham
pionship Series
23:00 Tennis Roland Gar
ros Rendez-Vous
00:00 Zeilen Whitbread
Round the World Race
00:30 Motorsport
Grate Prijs van Frankrijk
vanuit Le Castellet
Kerk TV met:
10:00 Levende Steen
11:00 KomenZie
12:00 Eben Haezer
13:00 Deze Week
Weekoverzicht van het TVR
Nieuws
13:26 Weer (op locatie)
13:30 Regiojournaal
Het landeTijk nieuws. bijeen-
gebracht door verschillende
regionale omroepen met de
meest interessante items
Herhaling elkuurtotmaan-
dag 16:00
Detectiveserie
21:05 Dertigers
Dramaserie
22:00 Twin Peaks
Dramaserie
22:50 Mash
"The Abduction of Margaret
Houlihan" Comedyserie
Eigentijds wot ten in
wereldwijde s feeri
Hoogstraat 155-157
SCHIEDAM
0I0 - 426 84 32
06:00 RR-Express
Nonstop muziek
10:00 Jukebox Top 200
Presentatie:
10:00 Hans van Vliet
12:30 Yvonne Keeley
15:00 Wim Kerkhof
17:30 Suzanne Mulder
20:00 Jan van der Putte
22:00 RR-Express
Nonstop Muziek
23:00 Met het Oog op Mor-
8en (Overname Radiol
00 - 06:00 RR-Express
Nonstop muziek
Magazines
17:00 Rex Hunt's Fishing
World
17:30 Bush Tucker Man II
"Wildman"
18:00 First Flights
"Jump to the Sky"
18:30 Time Travellers
"Rogers Rangers"
19:00 Animal Doctor
19:30 Wild Discovery
"The Lion's Share"
20:30 Disaster
"Total Collapse"
21:00 Animal X
21:30 Supernatural
"Lake Monster"
22:00 Ultimate Guide
"Great Apes"
23:00 Hitler's Henchmen
"Von Schirach"
00:00 Outlaws
"Bodyguards"
01:00 First Fll
"Jump to the Sky"
01:30 Disaster
First Flights
■ligh
Sty
"Total Collapse"
02:00 Hitler's Henchmen
"Von Ribbentrop"
Nieuws/Sport/Actualiteiten
08:30 Touring Car BTCC
09:30 Cart FedEx Cham
pionship Series
11:00 Motorcross
WK magazine
11:30 Zeilen Zeil Magazine
12:00 Tennis
Roland Garros
16:00 Wielrennen
Girod'ltalia
17:00 Tennis Franse Open
kampioenschappen vanaf
Roland Garros
20:00 Voetbal
Aftellen voor het WK
21:00 Voetbal Vriendschap
pelijke wedstrijd
23:00 Tennis
00:00 Auto/motorsport
.(TO
Zomerprogrammering
17:00 TVR Nieuws
Met het nieuws uit Rotter
dam en regio
17:10 Weer (kort)
Weerman Ed Aldus
17:15Sport
17:25 Langs de Maas
Examentija! Hoe wordt er
omgegaan met de stress?
17:35 De Straat
Wilt u uw ei kwijt of gewoon
iets vertellen, het kan bij
Roel Pot in De Straat!
17:45 Doorpraten
Tako Bolt en Karin Ingelse
gaan in op onderwerpen die
in het nieuws zijn geweest.
Hoe staat het met de plan-
nen voor de nieuwe Euro-
mast of hoe zit het met
voomnalig korpschef
Brinkman?
Doorpraten dus.
17:55 Weer (lang)
herhaling van deze twee
uren tot donderdag 16.00 uur
06:00 Suzanne/Geert-Willem
09:00 Yvonne keeley en
Het Radio Crypto
10:00 Hans van Vliet en
Menno Tamming Met o.a.
de Ruilbeurs
12:00 De Rijnmond Lunch
Presentatie: Roland Vonk.
14:00 Gewoon Sanne
Magazineprogramma.
17:00 Post van vandaag
Presentatie: Erik Post.
18:00 Post aan de Telefoon
Mening van de luisteraars
19:00 Radio Rijnmond
Sport Wedstrijdverslagen
en achtergronden
22:00 RR-Express
23:00 Met het Oog op Morgen
0:00-06:00 RR Express
Nonstop muziek
Tegen inlevering van deze advertentie,
Alleen geldig bij McDonald's restaurants
Schiedam, Vlaardingen-Centrum en bij
de McDonald s met McDrive Vlaardingen-Westlandseweg.
Geldig tot en met31 met 1998. Niet geldig in combinatie met andere
McDonald's aanbiedingen en McMenu's. H^n bon per persoon