t/l/eenitJh SHB intratuin i buveeo service monteur m/v ambitieuze (trainee-) adviseurs m/v nWOON Hoofd Onderhoud m/v 2 HYPOTHEEKADVISEURS M/V Routeman (m/v) die techniek met service weet te combineren ROUTEMAN m/v Hoofd Administrate m/v Start Metterwoon Vastgoed B.V. Hypotheek Wereld b.v. Werktzeker Verkooptalent M/V DEEN PERSONEEL PLANNING DEEN PERSONEEL PLANNING GEEF ASTMAPATIENTEN MEER LUCHT Astma ••Si- Fonds ECOtAB VERZEKERINGS UNIE bedrijfskleding personeelsplanning BV Mutual Fund Administrators Accountmanager lichte bedrijfswagens Boekhoudkundig mw-er (MEAO-BA/MBA-niveau) Secretaresse/marketing assistente zoekt gegadigden voor de functie van: Metterwoon Vastgoed B.V. is een beleggingsmaatschappij met een portefeuille van ongeveer 8000 woningen, winkels, winkeicentra en industriele projecten. Taken: leiding geven aan de afdeling onderhoud, welke belast is met de uitvoering en toezicht onderhouds- en verbouwingswerkzaamheden; leiding geven aan de afdeling werkvoorbereiding, welke belast is met de voorbereiding en financiele afwikkeling van onderhoudswerkzaamheden; leiding geven aan de afdeling Vereniging van Eigenaren-administratie; leiding geven aan de afdeling projecten. Functie-eisen; werk- en denkniveau HBO-plus; bij voorkeur HTS bouwkunde; aantoonbare kennis van de onroerend goed markt; aantoonbare kennis van de ontwikkelingen m.b.t. winkels en winkeicentra; kennis van de regio Den Haag/Rotterdam e.o.; leidinggevende kwaliteiten; stressbestendigheid; goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheden; automatiseringsvaardigheid; rijbewijs B bereid ook buiten standaardtijden te werken. Van kandidaten wordt verwacht, dat zij bereid zijn mee te werken aan een psychologisch onderzoek. Kandidaten wonend in de regio Den Haag/Rotterdam hebben de voorkeur. Wij bieden: Een salariering, welke in overeenstemming is met de zwaarte van de functie, goede secundaire arbeidsvoorwaarden en een prettige werksfeer. Uw handgeschreven sollicitatie met curriculum vitae en pasfoto kunt u zenden naar: Metterwoon Vastgoed B.V., Postbus 87950,2508 DJ Den Haag, t.a.v. mevrouw E. van der Plas. I Buveco B. V. ontwikkelt, assembleert en verkoopt portable en stationaire gasdetektie systemen, polyester beschermkasten, ladderbaan meet- en regeltechniek. en In verband met uitbreiding van onze service-activiteiten zoeken wij een enthousiaste De functie: Het verlenen van service en onderhoud op electronische gasdecectie-apparatuur bij onze afnemers. Het opstarten en in bedrijfstellen van nieuw geleverde installaties. Het uitvoeren van onderhoudswerkzaamheden op deze installaties. Wij bieden u een uitdagende en zelfstandige functie in een dynamisch bedrijf. U krijgt de beschikking over een service-auto. Wij zoeken: Een zelfstandig en servicegerichte persoonlijkheid. Minimaal MTS-electronica/electrotechniekofgelijkwaardig. Ervaring met gasdetectie-, gasanalyse-apparatuur en/of andere instrumentatie gewenst. Goede beheersing van de Nederlandse en Engelse taal vereist. Rijbewijs B. Voor informatie kunt bellen naar 010 - 521 73 44 en vraag naar Jacques Strieker. Stuur uw sollicitatie met curriculum vitae naar: Buveco B.V., Alfred Nobelstraat 9, 2665 KZ Bleiswijk t.a.v. de heer J. Strieker. Buveco B.V. zoekt ook een TECHNISCH MEDEWERKER voor de werkplaats met een opleiding op MTS-electronica-niveau 's-Hertogenbosch met vestigingen in heel Nederland bij vi Hypotheek Wereld is een jonge en dynamische organisatie die samen met haar zusterbedrijven kan bogen op meer dan 30 jaar ervaring in de hypotheekmarkt. Voor het rayon Alblaserwaard/Krimpenerwaard en het rayon Rijnmond e.o. zoeken wij die de mogelijkheid krijgen zich zelfstandig te vestigen. De hypotheekmarkt is in beweging. Dit biedt kansen, ook voor u! Wij bieden u een baan als hypotheekadviseur, waarbij u, naast een vast basissalaris, een prima provisie en bonus ontvangt. U krijgt een volledige opleiding en ondersteuning. Een eigen kantoor is niet nodig, omdat u naar de klanten toe gaat. Bent u een commercieel talent, in het bezit van het assurantie-B diploma of studerend hiervoor en bezit u basiskennis op het gebied van hypotheken en levens- verzekeringen, dan is deze baan wellicht precies wat u zoekt. Na verloop van tijd kunt u zich binnen onze bestaande franchise-organisatie vestigen als zelfstandig ondernemer. Gaat uw voorkeur uit naar interessant werk waarbij u zelf de hoogte van uw inkomen kunt beinvloeden, zend dan uw schriftelijke sollicitatie (met c.v.) naar de directie van: Hypotheek Wereld bv, Bruistensingel 164, 5232 AC 's-Hertogenbosch. Tel. 073-6408656, fax 073-6408664. E-mail: hypotheekwereld@compuserve.com Henkel-Ecolab B.V. te Nieuwegein is de Nederlandse vestiging van Henkel-Ecolab, in Europa een van de belangrijkste specialisten in hygiene en technische reiniging. In 20 landen is onze organi satie met producten, techniek, advies en service de professionele partner voor de industriele, agrarische, institutionele markt en overheidsinstellingen. De wensen van onze relaties staan centraal in ons denken en handelen. In Europa werken 4.100 mensen die onze voorsprong in de markt garanderen. Initiatief en persoonlijke betrokkenheid worden door Henkel-Ecolab in sterke mate bevorderd en gewaardeerd. Medewerkers krijgen volop de ruimte om zich te ontwikkelen en intern doorte groeien. We zien dit als de belangrijkste bouwstenen van ons succes, vandaagen morgen. De divisie Institutional zoekt op korte termijn een voor de regio Zuid-Holland/West Brabant Functie-inhoud: verzorgen van periodiek onderhoud en verhelpen van storingen installatie van doseerapparatuur instrueren en adviseren van de gebruikers doorgroeimogelijkheid tot Territory Manager Functie-eisen: opleiding op LTS-E niveau of gelijkwaardig commerciele kwaliteiten bij voorkeur kennis van grootkeuken-apparatuur/industrie-vaatwasmachines woonachtig in het werkgebied of de bereidheid te verhuizen (omgeving groot Rotterdam) flexibele instelling Voor meer informatie kunt u zich wenden tot de heer P.N. Dekker (District Manager regio Zuid-Holland/West Brabant) telefoon 023-5387538 (bij voorkeur tussen 19.00 en 20.00 uur). Schriftelijke sollicitaties aan Henkel-Ecolab B.V. Postbus 2290, 3430 DL Nieuwegein, t.a.v. de heer R.A. Evers (Manager Personeelszaken). Marflex Holding B.V. is een in Zuidland gevestigde houdstermaatschappij van een vijftal intemationaal opererende ondememingen welke zich bezig houden met ontwikkeling, productie, reparatie en verhuur van pompsystemen ten behoeve van de scheepvaart. Voor onze concemadministratie zijn wij op zoek naar een: Holding BV Tot uw taken behoren onder meer: Leiding geven aan de afdeling administratie; Sturen van de administratieve processen binnen de onderneming; Verzorgen van management informatie; Voorbereiden van jaarrekeningen inclusief consolidatie; Cashmanagement; Beheer van de verzekeringsportefeuille; •Onderhouden van contacten met accoun tants, overheid, verzekeringsmaatschappijen en banken. Wij verwachten van u: HEAO-BE of gelijkwaardige opleiding met enige jaren praktijkervaring; Affiniteit met automatisering; Goede kennis van de Engelse taal; Goede contactuele eigenschappen; Teamworker; Hands-on mentaliteit; Leeftijd tot ca. 30 jaar; Bij voorkeur woonachtig omgeving Zuidland De functie is bij uitstek geschikt voor kandidaten die toe zijn aan de tweede stap in hun carriere. De beloning is vanzelfsprekend hiermee in overeenstemming. Daarnaast kent de onderneming een uitstekende studieregeling en andere secundaire arbeidsvoorwaarden. Uw sollicitatie kunt u richten aan Marflex Holding B.V., Postbus 31,3218 ZG Heenvliet, t.a.v. de financieel directeur de heer Mr J. Dijs. Bij de laatste kunt u ook nadere informatie inwinnen. Ons telefoonnummer is (0181-451044). Uw reactie zien wij graag binnen 7 dagen tegemoet. De Verzekerings Unie is onderdeel van de ASR Verzekeringsgroep en is landelijk actief als bemiddelaar voor concurrerende levensverzekeringen, hypotheken, pensioenen en schadeverzekeringen. Op het hoofdkantoor in Utrecht werken circa 70 mensen, in de buitendienst zijn zo'n 200 adviseurs actief. Voor De Verzekerings Unie is Start Uitzendbureau op zoek naar met de mentaliteit van een zelfstandig ondernemer. De functie van (trainee-) adviseur bij De Verzekerings Unie biedt zelf- standigheid, dynamiek en uitstekende financiele honorering. Naast een gegarandeerd maandinkomen maakt het provisiesysteem een bovengemiddeld jaarsalaris mogelijk. Professionele begeleiding en coaching zijn vanzelfsprekend. De (trainee-) adviseurs van De Verzekerings Unie werken vanuit huis zelf standig aan het beheren en uitbouwen van een verzekeringsportefeuille in een eigen rayon in de provincies Noord-Holland en Zuid-Holland. Voor deze uitdagende functie zoeken we prestatiegerichte, stressbestendige en gedreven 'ondernemers' met tenminste een mbo-opleiding. Een com merciele, klantvriendelijke instelling is vereist. Geinteresseerd? Neem dan contact op met Start Uitzendbureau via het gratis telefoon- t nummer 0800-1201 voor meer informatie. Voor onze afdeling bedrijfskleding op onze vestigingen te Rotterdam Zuid en Rotterdam Centrum zoeken wij een fulltime Voor deze functies zoeken wij kandidaten die enthousiast, klantgericht, collegiaal enflexibel zijn. Heb je minimaal een Mavo opleiding genoten, aangevuld met een dosis gezond verstand, schrijf dan binnen 14 dagen een sollicitatiebrief met C.V t.a.v. de heer J.B. Weenink Groene Hilledijk 282 3074 AE Rotterdam Tel. 010-419 09 77 Het uitzendbureau voor de logistieke sector zoekt jonge enthousiaste medewerkers (vanaf 18 jaar) voor VAKANTIEWERK IN DE HAVEN De salariering bedraagt tussen de 600.- en 800.- per week (afhankelijk van de leeftijd) op basis van wisselende diensten waaronder weekenddiensten. Ook zijn wij op zoek naar DATATYPISTES parttime, in wisselde diensten. Neem voor informatie tijdens kantooruren contact met ons op voor het maken van een afspraak. Maandag t/m vrijdag van 08.30 tot I7.30uur. Vraag naar Edwin Schaap of Linda Lemmens. Tel. 010-4904351 /4904352. Of Frits Kusters, tel. 0168-380408. Aankomend te Rotterdam De organisatie waarvoor wij werven is een internationale zakelijke dienstverlener 500 FTE's) met meerdere vestigingen in binnen- en buitenland. Zij wordt gekenmerkt door een platte organisatie met korte communicatielijnen. Voor haar vestiging te Rotterdam zoeken wij ambitieuze mutual fund administrators voor het zelfstandig voeren van de financiele administraties van internationale investeringsfondsen. De minimale vereisten voor deze functie zijn een voltooide opleiding HEAO.BE/AC/RA of SPD. Van kandidaten wordt verwacht dat ze zich na een eerste opleidings- en inwerkperiode 'on-the-job' pro-actief inzetten voor het behalen van resultaten in het 'belang van de clienten. Renumeratie conform de zwaarte van de functie. Financial Legal M Technical Personal Assistants Readies binnen acht dagen aan: IWS hbo/wo B.V. Internationale Wervlng Selectie Postbus 157 2270 AD Voorburg iwshbowo@euronet.nl Intratuin is een dynamisch en snelgroeiend samenwerkingsver- band van 46 vooraanstaande tuin- centra, verspreid over geheel Nederland. Deze 'groene waren- huizen' bieden een breed assorti- ment en voorlichting op het ter- rein van o.a. kamer- en tuinplan- ten, tuinbenodigdheden, tuinmeu- belen en artikelen die de woon- omgeving verfraaien. Kwaliteit, deskundige adviezen en service zijn vanzelfsprekend. Voor onze vestiging in Rhoon zijn wij op zoek naar een: VERKOPER AFDELING KAMERPLANTEN M/V U bent verantwoordelijk voor de presentatie, het geven van adviezen aan onze clienten en de verkoop van kamerplanten. Presenteren en verzor- gingzijn uw belangrijkste taken. Het is een pre indien u M.Tu.S, diploma bloemsierkunst, heeft of een gelijk- waardige opleiding heeft gevolgd. U bent klantvriendelijk, creatief, flexibel en heeft een commerciele instelling. Wij bieden u zelfstandig en afwis- selend werk in een groeiend bedrijf, worden gesteld. De honorering en ar- beidsvoorwaarden zijn conform de C.A.O. van de Tuincentra. Voor meer informatie kunt u con tact opnemen met Leen Zevenbergen, tel. (010) 5017755. Uw schriftelijke reactie kunt u richten aan Intratuin Rhoon b.v., t.a.v. Coby Groenenboom- Hoftijzer, Postbus 1059, 3160 AG Rhoon. Uw reactie wordt vertrouwelijk behandeld. waar initiatief en werklust op prijs HET GROENE WARENHUIS PUNCHES OP MIODELBAAR EN HOGER NIVEAU M/V Is gespecialiseerd in met name vaste banen op ME30-, HBO- en academisch niveau, m/v, en is actief voor een aantal vaste opdrachtgevers te Rotterdam en Utrecht. Bent u toe aan een volgende stap in uw carriere in de secretariate, administratieve, technische, logistieke, commerciele of automatiseringssector? Dan kunt u ons voor onderstaande en overige vacatures bereiken op telefoonnummer 010 - 4332277 of faxnummer 010 - 2132012. Voor een gerenommeerde producent en dealer van een tweetal merken bedrijfswagens zijn wij op zoek naar een pionier met ervaring in de automotive- branche. U maakt zelf telefonisch afspraken met v.n.l. klanten in het midden- en kleinbedrijf en bezoekt bestaande relaties. Ook signaleert u nieuwe afzetmogelijkheden. U bent servicegericht en heeft geen 9-5 mentaliteit. Voor bedrijven in diverse branches zoeken wij kandidaten met MEAO-BA en/of MBA-opleiding en eventueel enige ervaring. Uw werkzaamheden bestaan o.a. uit factureren, bewaken van debiteuren/crediteuren, opstellen van joumaalpos- ten (grootboek) en'voorbereiden van de maand-, kwartaal- en jaarrapportages. Het betreft hier meerdere functies met uitstekende groeimogelijkheden. Voor een intemationaal bedrijf, actief in de petrochemische industrie, zijn wij op zoek naar een kandidaat die de verkoopafdeling ondersteunt met o.a. correspondentie en offertes. U houdt marketing-documentatie up to date en u onderhoudt contacten met buitenlandse vestigingen. U heeft een MBO-niveau en kennis van de Engelse, Duitse en bij voorkeur ook de Franse taal. FUNCTIES OP MIODELBAAR EN HOGER NIVEAU M/V Schiedamse Vest 58, 3011 BD Rotterdam, Tel. 010-4332277 E-mail: info@deen-groep.nl Internet: www.deen-groep.nl STEUNPUNT V00I 1.1 MILJ0EN NEDERLANDERS A

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 1998 | | pagina 27