T.V. PROGRAMMERING
SCHIEDAM
MULTICOPV
DORZO
DORZO
i n m
39?5
Schiifal
MAANDAG 8 JUNI
SUZUKI
DINSDAG 9 JUNI
WOENSDAG 10 JUNI
Rotanhuis
ZONDAG 7 JUNI
OEGRENEN SCHUIF
RTL4 RTL5 VERONICA
SBS6
TV10
DISCOVERY
NED1
NED2
NED3
PRINTING COPYING DIGITAL NETWORK
Druk't met ...MULTICOPV
Drukwerk
Z/W-Kopieen A4-A0
Kleurkopieen
Color Printing A4-A0
's Gravelandseweg 600 - Schiedam
TEL.: 010-427 19 86
bel dan
010 -473 83 22
EUROSPORT Radio rijnmond
is verhuisd naar:
Hoogstad 151
3131 KX VLAARDINGEN
TEL: 010-2322522
Tel.: 010-2488988
Tel.: 010-2488988
<5^
V fit
5
3 n
RTL4
RTL5
VERONICA
SBS6
NED1
NED2
NED3
7V10
DISCOVERY
Maaspost
niet
ontvangen?
Bel
010-451 45 55
EUROSPORT Radio rijnmond
DOP DOP Vastgoed
Adviseurs en bemiddelaars in o.g.
Aan- en verkoop,
verhuur en huur
van onroerende zaken
Hypotheken en verzekeringen
DOP DOP Vastgoed
IJzerhandel OOST
SKLUSSENIER
Winkelcentrum NOLENSLAAN Lotto
Belgeld
VOOR T GEM AK! Staatsloten
CPrintshop Maassluis
Nieuwstraat 9
3141AA Maassluis
i'i'i T'Vjma
Tel: (010) 5921141
ypax: (010) 592 0734
Staelduinsebos
RTL4
RTL5
NED1 NED2
NED3
RIJNMOND TOURS ED
VERONICA
SBS6
TV10
DISCOVERY TV RIJNMOND
EUROSPORT RADIO. RIJNMOND
SBS6
VERONICA
TV10
DISCOVERY EUROSPORT
TV RIJNMOND
RADIO RIJNMOND
MAASPQST
sfeervolle oude en
nieuwe grenen meubelen
rotan meubelen
exclusieve woonaccessoires
Precies op het hoekje van
de Westhavenplaats vindt u:
Westhavenplaats 1Vlaardingen, Teleloon 010 - 460 20 44
autobedrtjf
occasions
Wekelijks meer dan
150 superoccasions
Galateestraat 9-11
3044 EC Rotterdam
tel 010 - 437 35 81
fax 010 - 262 05 23
Kinder/Jeugdprogramma's
17:01 Alles kits
Kinderprogramma
Magazines
07:29 Ontbijttv
Actueel ochtendmagazine
09:07 Vinger aan de pols
magazine
09:46 Spoorloos
Programma
10:31 Hetanderegezicht
19:02Alledierenfellen mee
Informatief dierenprogramma
22:00 Herman van Veen:
Goal!
Hoogtepunten
22:44 NCRV-Dokument:
Ferme jongens, stoere mei-
den
"Trouw, gehoorzaamheid en
high teen"
23:29 Miniatuur
Nieuws/Sport/Actualiteiten
07:00 Journaal
09:00Journaal
20:00 Journaal
20:24 Netwerk
Actual iteitenrubriek
20:57 Weeroverzicht
Amusement
07:05 Get the picture
Kennisquiz 8—
18:32 Get the picture
Kennisquiz
21:04 Voorelkaar!
"Deverwondering" Reporta
geserie
Films/Series
18:04 Roseanne
"Home-ec* Comedy sene
23:39 Cheers
"Yatch of fools" Comedyserie
Kinder/Jeugdprogramma's
16:10 Coco Jappe
Animatieserie
16:35 Dedriewezen
"Animal games/Noach"
Poppenserie over de eeneii-
gedrieling
Magazines
10:45 Zep
"Muziek"
17:00 Bedreigd: Dekroona-
renden van Kenya
Natuurdocumentaire over de
kroonarenden in Kenya
18:57 Uitzending politieke
partiien: D66
22:05 Chirurgenwerk
"Waar haalt de chirurg z'n
spullen vandaan?" Medisch
magazine
22:55 Vierhouten reportage
Reportage
23:35 Ondernemen met de
Euro
"Voorbereiden van de organi-
satie"
Nieuws/Sport/Actualiteiten
16:00 Journaal
17:29 2 Vandaag
17:30 Journaal
17:35 Actualiteiten
18:00 Journaal
18:15 Actualiteiten
18:43 Sportjournaal
18:51 Hoofdpunten uit het
nieuws
19:00 Studio sport
Sportprogramma
23:30 Journaal
Amusement
21:21 TROSTriviant
Spel programma
Films/Series
20:30 Le petit garpon
Kinder/Jeugdprogramma's
18:00 Villa Achterwerk
18:15 Sesamstraat
18:30 Jeugdjournaal
18:43 Het Klokhuis
Informatief kindermagazine
Magazines
13:08 Op reis
Reismagazine
13:36 Tijdcodes
14:23 Buitenhof
Actueel politiek magazine
16:07 Cnarlot Charlotte
17:00 Jules unlimited
Magazine
17:25 Ruby Wax Meets
17:54 Uitzending politieke
partiien: GPV
20:11 Sim
Single luck
Muziekprogramma
21:29 Jazz portretten: The
new concert Big Band
Documentaire
23:03 Den Haag vandaag
Parlementaire rubriek
23:23 Het uur van de wolf:
Beautiful losers
Documentaire
Nieuws/Sport/Actualiteiten
13:00 Journaal
16:00 Journaal
19:27 The African dream:
De zwarte ster
Documentaire
22:00 Journaal
22:16 Sportjournaal
22:33 Nova
Actualiteitenprogramma
Amusement
14:01 ZaterdagavondLingo
Woordspel
15:18 Persecondewijzer
Spelprogramma
19:03 Lingo Woordspel
Films/Series
20:40 Andermans dood
Miniserie
Kinder/Jeugdprogramma's
07:10 Telekids
07:40 Telekids
12:05 Lunchkids
12:30 Lunchkids
13:00 Lunchkids
Magazines WKjKKBXfHH
13:35 Koken met sterren
14:25 Kiikopwonen
18:05 Rescue 911
Realityprogramma
22:15 Breekijzer
Nieuws/Sport/Actualiteiten
07:00/07:30/08:00/08:30
09:00/16:00/RTL Nieuws
18:00 RTL Nieuws weer
19:30 RTL Nieuws weer
23:00 RTL Nieuws
23:25 Villa B.v.d
Vanuit een villa in het Zuid-
Franse dorpie Roquebrune,
volgen Frits Barend en Henk
van Dorp de prestaties van
het Nederlands elftal tijdens
het WK-voetbal
Amusement
09:30 The Oprah Winfrey
ShowTalkshow
17:05 Catherine
19:00 Lucky Letters
Spelprogramma
21:00 Postcode loterij
record show
Spelprogramma
23:45 The Oprah Winfrey
ShowTalkshow
Films/Series
08:08 The Bold the Beau
tiful Soap
08:35 As the World Turns
09:10 As the World Turns
10:15 Hotel Serie
11:05 Santa Barbara Soap
15:10 Sisters Dramaserie
16:10 As the World Turns
20:00 The Bold the Beau
tiful Soap
20:30 Kind aan huis
"Alsdekatvan huis is
Comedyserie
00:30 Santa Barbara Soap
Magazines
18:35 Real Stories of the
Highway Patrol
Documentaireserie
22:30 DeCamping
Reality-soap
Familie- en burenruzies,
vakantieliefdes, kleine vakan-
tie-ongelukies en heel veel
plezier. De families op Cam
ping Bakkum hebben alle-
maal een eigen verhaal
23:00 Real Stories of the
Highway Patrol
Documentaireserie
23:55 Nachtprogramma
Nieuws/Sport/Actualiteiten
18:00 RTL Nieuws
Nieuwsprogramma
18:05 Voetbal in het land
Voetbalmagazine
19:00 5 in het Land
Regio-nieuws
19:25 Weer verkeer
Infomagazine
19:35 Voetbal in het land
Voetbalmagazine
20:00 RTLNieuws
Nieuwsprogramma
20:20 Weer verkeer
Infomagazine
22:05 £>in het Land
Regio-nieuws
23:25 RTL Nieuws
Nieuwsprogramma
Films/Series
20:30 Survival Quest
Thriller
Een groepje tieners trekt de
Rocky Mountains in om daar
een sportieve overlevings-
tocht uit te stippelen, maar de
tocht verloopt lets anders dan
verwacht. De groep moet alle
zeilen bijzetten om uit handen
van een aantal levensgevaar-
liike en moordlustige lieden te
blijven
Magazines
07:00 Veronica Fm
10:30 Veronica Live
23:00 Real Sex
Magazine over het fenomeen
seks
23:50 De heilige koe
Autoprogramma
Nieuws/Sport/Actualiteiten
19:25 Wk Voetbal'98
Dertiendelige serie ter voor-
bereiding op het Wereldkam-
pioenschap Voetbal in Frank-
rijk
20:30 Beach voetvolley '98
Dertiendelige programmase-
rie waarin de eerste officiele
Nederlandse beach voetvol
ley competitie onder de titel
Beach Voetvolley Series '98,
centraal staat
00:20 Touchdown!
Programma
Amusement /IHMMi
20:00 Denktank
Kennisquiz
Films/Series
17:15 Paradise Beach
Serie
17:40 Melrose Place
"Jane in opstand" Serie
Kimberly wordt uit de psy-
chiatrische inrichting onfsla-
gen en onder Peters bewind
gesteld
18:35 The Dukes of Hazzard
"De Hazzard connectie" Serie
21:05 Death Wish IV: The
Crackdown
Actiefilm
Charles Branson heeft zijn
verleden achterzich gelaten
en heeft in Los Angeles een
nieuw bestaan opgebouwd.
Samen met journaliste Lenz
heeft hij een succesvol archi-
tectenbureau opgestart
Magazines
09:25 Klussen met kijkers
10:15 In en om het huis
1.1:40 Ongelooflijk!
12:40 Zo goed als nieuw
13:05 Vakantie-TV
19:15 Explosief
22:25 De heetste plekjes
van Nederland
23:25 Kama Sutra
Erotisch programma
Nieuws/Sport/Actualiteiten
19:00 SBS 6 Actienieuws
Weer Nieuwsprogramma
23:00 Hart van Nederland
01:45 Nachtprogramme-
ring: SBS 6 Actienieuws
Weer Nieuwsprogramma
Amusement /INMNHi
10:5015 Miljoen mensen
Spelprogramma
17:05 Overderoooie
18:05 Jerry Springer
Talkshow
19:30 15 Miljoen mensen
Spelprogramma
23:55 Jerry Springer
Fitms/Series fNMMM
08:40 Days of our Lives
12:10 Pacific Drive Soap
13:40 Goudkust Drama
14:05 Goudkust Drama
14:35 Reasonable Doubts
15:30 Days of our Lives
16:10 Silk Stalkings
"Internal Affair" Actieserie
17:35 Hangin'With Mr.
Cooper Comedyserie
20:30 Sliver
Thriller met Sharon Stone
Carly Norris betrekt een
appartement in een wolken-
krabber, een zogenaamde
'sliver1, in New York, Delaat-
ste tijd hebben zich in dit
gebouw een aantal dodelijke
en mysterieuze ongelukken
voorgedaan
00:45 Houston Knights
"Home is WheretheHeart is"
Actieserie
Kinder/Jeugdprogramma's
06:30-18:45 Tekenfilm
(seriejs en Jeugdprogr.
Magazines
00:50 Nederland: Onder-
weg Programma
Nieuws/Sport/Actualiteiten
07:00 Wacky Wake Up
Amusement
00:05 Ricki Lake Talkshow
Films/Series
18:45 Bewitched Serie
19:15 The Wonder Years
Comedyserie
19:45 The Young Ones
"Cash" Comedyserie
20:25 KungFu
"The spirit-nelper" Actieserie
20:55 L.A. Law
"The Good Human Bar" Dra
maserie
21:45 Roses are for the
Rich
Miniserie
23:35 Mash Comedyserie
"The Colonel's Horse"
Magazines
17:00 Rex Hunt's Fishing
World
17:30 Zoo Story
18:00 First Flignts
"FlyinaEntrepreneurs"
18:30Time Travellers
"Temple of the Kama Sutra"
19:00 Animal Doctor
19:30 Wild Discovery
"Livingin Extremes"
20:30Disaster
"Rogue Rocket"
21:00 History's Turning
Points
"The Black Death"
21:30 Bush Tucker Man
"Arnhem Land"
22:00 Lonely Planet
"Corsica, Sardin Sicily"
23:00 Robots Revenge
00:00 Wings
"Instant Thunder"
01:00 First Flights
"FlyingEntrepreneurs"
j 01:30 Disaster
"Rogue Rocket"
02:Oo Extreme Machines
"4-wheel Force"
Zomerprogrammering
17:00 TVR Nieuws
Met het nieuws uit Rotterdam
en regio
17:10Weer(kort)
Weerman Ed Aldus
17:15 Sport
Het dagelijkse sportnieuws
gepresenteerd door Jamaine
van der Vegt
17:25 Meldkamer
Kijk naar beelden van het
nachtelijk werk van politie,
brandweeren GGD
17:35 Wedstrijd v/dWK
Kijk naar een samenvatting
van een in het weekend
gespeeld duel op sportief
gebied
herhaling elk uur tot dinsdag
16.00 uur
I fk:11
Wiltu
ook adverteren
op deTV-pagina's,
Nieuws/Sport/Actualiteiten
08:30 Zeilen
09:30 Voetbal
10:30 Voetbal WK legends
11:30 Rally FIAWK
12:00 Cart
14:00 Golf
15:00 Duathlon EK
16:00 Voetbal Aftellen voor
het WK voetbal in Frankrijk
17:00 Voetbal WK 1994
19:00 Bowling
20:00 Extreme Sports
21:00 Voetbal WK -Kick Off
23:00 Rally FIAWK
23:30 Boksen Gala
00:30 Formule3000
01:00 Rally
FIAWK-Acropolis rally in
Griekenland
06:00 Suzanne/Geert-Willem
09:00 Yvonne Keeley en Het
Radio Crypto
10:00 Hans van Vliet en
Menno Tamming
12:00 De Rijnmond lunch
Presentatie: Wim Bosboom.
14:00 Gewoon Sanne
Presentatie Sanne Boswinkel
17:00 Post van vandaag
18:00 Post aan de Telefoon
Luisteraars geven hun mening
19:00 Stress op het Werk
Programma over omgaan
met stress op het werk
20:00 RR-Express
21:00 De avond van
23:00 Met het oog op Mor-
8en (Overname Radio 1)
:00 - 06:00 RR-Express
RENAULT
Uw Renault dealer voor:
Schiedam en Vlaardingen
O r-
NEDEtLANOS CHXmUiHO MUSEUM
Lange Haven 74-76
3111 CH Schiedam
Tel. (010)426 12 91
Nederlands
Gedistilleerd Museum
De Gekroonde
Brandersketel
Met werkende branderij en
proeflokaal. Een beleving
voor alle zintuigen!
Museummolen
De Nieuwe
Palmboom
Malende en museummolen,
een van de vijf Schiedamse,
de hoogste ter wereld.
Openingstijden: di t/m za 11.00-17.00 uur; zo 12.30 -17.001
Noordvest 34
3111 PH Schiedam
Tel. (010)426 76 75
RENAULT
Uw Renault dealer voor:
Schiedam en Vlaardingen
K
II
r*
n
2
T
2-
Q.
12
Cinder/Jeugdprogramma's
17:05 Alles kits
Onderprogramma
/lagazines
17:29 Ontbijttv
tctueel ochtendmagazine
19:08 Vinger aan de pols
nagazine
10:39 NCRV-Dokument:
:erme jongens, stoere mei-
fen
11:48 Uitzending politieke
rartijen: PvdA
19:05 De rijdende rechter
Serie programma's
19:51 Uitzending politieke
jartijen: D66
>2:05 Vinger aan de pols
4edisch magazine
>2:46 AVRO Close-up: Tar-
■.an. heervan de jungle
Reportage
/ieuws/Sport/Actualtteiten
17:00 Journaal
19:00 Journaal
20:00 Journaal
20:25 Weeroverzicht
Amusement
17:05 Get the picture
kennisquiz
19:48 Voorelkaar!
\musementsprog ramma
H:20Toppopyeah!
Muziekquiz
18:36 Get the picture
kennisquiz
20:32 Hints
Spelprogramma
;ilms/Series
18:07 Roseanne
'Valentine's day" Comedyse
rie
21:07 Zwarte sneeuw
Serie
23:42 The Untouchables
"Deaths taxes" Serie
Kinder/Jeugdprogramma's
16:08 Coco S Jappe
Animatieserie
Magazines WHHSKKKM
12:00 Agrarisch journaal
12:45 Agrarisch journaal
13:59 Hetvragenuurtje
Rechtstreeks verslag
16:30 Babies van hetdie-
renrijk
Natuurdocumentaire
19:45 Met fikse stappen
"Liegen" Jongerenprogram-
ma
20:10 De natuurvan Israel
"De kust" Natuurdocumentai-
resene
21:10 Als leven pijn doet
"Ik wil echt zijn" Informatieve
serie
21:45 Actuele documentai
re
22:05 Wittewierum
Serie gesprekken
22:50 Nederlandse schil-
ders
"Vincent van Gogh" Drieluik
23:35 Kwintessens
"Frans Habraken over roest"
Nieuws/Sport/Actualiteiten
16:00 Journaal
17:29 2 Vandaag
17:30 Journaal
17:35 Actualiteiten
18:00 Journaal
18:15 Actualiteiten
18:43 Sportjournaal
18:51 Hoofdpunten uit het
nieuws
19:00 Studio sport
Sportprogramma
23:30 Journaal
Kinder/Jeugdprogramma's
18:00 Villa Achterwerk
Kindermagazine
18:15 Sesamstraat
"Letters" Kleuterprogramma
18:30 Jeugdjournaal
18:43 Het Klokhuis
Informatief kindermagazine
Magazines WKKtHKHM
13:08 Urbania, een stads-
triptiek
13:41 Tijdcodes
14:28 Jack Kerouac
15:18 Buren
Reportageserie
16:32 2 Meter sessies
Muziekprogramma
17:01 Jules unlimited
Magazine
17:26 Ruby Wax Meets
23:05 DenHaag vandaag
Parlementaire rubriek
Nieuws/Sport/Actualiteiten
13:00 Journaal
16:00 Journaal
22:00 Journaal
22:20 Sportjournaal
22:35 Nova
Actualiteitenprogramma
Amusement
14:06 Lingo
Woordspel
19:03 Lingo
Woordspel
19:28 Mr. Bean
"Return of Mr Bean" Serie
korte sketches
19:59 TraceyUllman
Compilatie
Films/Series MUM
16:08 Laurel Hardy
20:15 Rebecca
Speelfilm
23:25 Unit 13
"Teruggefloten" Serie
Kinder/Jeugdprogramma's
07:10 Telekids
07:40 Telekids
12:25 Lunchkids
13:00 Lunchkids
Magazines
18:05 Rescue 911
21:30 Het uur van de waar-
heid Reportages
22:30 Beroepsgeheim
Nieuws/Sport/ActuaBteiten
07:00/07:30/08:00/08:30
09:00 RTLNieuws
12:05 Villa B.v.d
16:00/17:00 RTLNieuws
Nieuwsprogramma
18:00 RTL Nieuws weer
19:30 RTL Nieuws weer
23:00 RTLNieuws
23:25 Villa B.v.d
Vanuit een villa in het Zuid-
Franse dorpie Roquebrune,
volgen Frits Barend en Henk
van Dorp de prestaties van
het Nederlands elftal tijdens
het WK-voetbal
Amusement
09:30 The Oprah Winfrey
ShowTalkshow
13:40 Postcode loterij
record show Spelprogr
17:05 Catherine
19:00 Lucky Letters
Spelprogramma
23:45 The Oprah Winfrey
ShowTalkshow
Films/Series
08:08 The Bold the Beau
tiful Soap
08:35 As the World Turns
09:10 As the World Turns
10:15 Hotel "Keuzes" Serie
11:05 Santa Barbara Soap
15:10 Sisters Dramaserie
16:10 As the World Turns
20:00 The Bold the Beau
tiful Soap
20:30 Wolff
"Venter" Misdaad serie
00:30 Santa Barbara Soap
Magazines
18:05 De ontembare natuur
"Riders on the Storm" Docu
mentaireserie
Weersomstandigheden als
bliksem en tornado's zijn de
meest bestudeerd en gefoto-
grafeerd. Toch verbergen
deze fenomenen nog steeds
zeer dodeliike gehetmen
19:35 HetTraumateam
Reality-prog ramma waarin
de camera brandweerlieden
volgt tijdens hun vaak levens-
gevaariijkewerk
22:45 Animal Rescue
Reality-serie
reddingswerkers redden hul-
peloze dieren uit de meest
hacheliike situaties
23:15 Als je van paarden en
honden houdt
Informatief magazine
00:10 Nachtprogramma
Nieuws/Sport/Actualiteiten
18:00 RTLNieuws
Nieuwsprogramma
19:00 5 in net Land
Regio-nieuws
19:25 Weer verkeer
Infomagazine
20:00 RTL Nieuws
Nieuwsp
20:20 Weer S
Infomagazine
22:20 5 in het Land
Regio-nieuws
23:40 RTL Nieuws
Nieuwsprogramma
Films/Series
20:30 The Salute of the Jug-
§er
ciencefidionfilm met Rut-
gerHauer
Het leven in detoekomst ziet
er niet vrolijk uit De aarde lijkt
op een slagveld en de bevol-
king moet zich onder embar-
melijke omstandigheden
staande zien te houden
Magazines
07:00 Veronica Fm
10:30 Veronica Live
22:150verdebalk
Programma
Nieuws/Sport/Actualiteiten
19:25 Wk Voetbal'98
Serie
20:30 De Oranje regenjas
Amusement
20:00 Denktank
Kennisquiz
21:05 Boobytrap
Cameraprogramma
Fitms/Series iflMHHNR
17:15 Paradise Beach
Serie
17:40 Melrose Place
"Het spel begint" Serie
Amanda organiseert een
feestje om te vieren dat het
appartementencomplex weer
bewoonbaar is verkfaard.
Brooke vertelt haar dat ze
een nieuwe klant heeft bin-
nengehaald en alsAmanda
hoori om wie het gaat, is ze
daar niet blij mee. Michael en
Sydney smeden een duivels
plan om Kimberly weer in de
psychiatrische inrichting te
krijgen
18:30 The Dukes of Hazzard
"Oom Boss" Serie
22:50 Police Stories: Bad
Timing
Misdaadfilm
Dr. Alex Linden, een Ameri-
kaanse psycholoog, wacht in
het ziekennuis op nieuws
over de conditie van zijn
vriendin Milena. Zij is met
spoed naar het ziekenhuis
gebracht nadat ze een over-
dosis drugs had genomen
De uren verstrijken en Alexs
gedachten gaan terug naar
net verloop van zijn relatie
met Milena
Magazines
09:25 Klussen met kijkers
10:20 Inenom hethuis
Interieurprog ramma
12:35 Breekijzer
13:05 Vakantie-TV
19:15 Explosief
Programmareeks
22:25 Dossier Controle
Programmareeks
23:25 Kama Sutra
Erotisch programma
Nieuws/Sport/Actualiteiten
11:45 Hartvan Nederland
19:00 SBS 6 Actienieuws
Weer Nieuwsprogramma
23:00 Hartvan Nederland
01:45Nachtp
ring: SBS 61
Weer Nieuwsprogramma
Amusement
10:5515 Miljoen mensen
17:05 Overderoooie
Amusementsprog ramma
18:05 Jerry Springer
"Onthullingen onthullingen,
onthullingen" Talkshow
19:3015 Miljoen mensen
Spelprogramma
00:00 Jerry Springer
Films/Series
08:45 Days of our Lives
12:10 Pacific Drive Soap
13:40 Goudkust Drama
14:10 Goudkust Drama
14:40 Reasonable Doubts
"The Discomfort Zone"
Detective serie
15:30 Days of our Lives
16:15 Silk Stalkings
"Working Girl" Actieserie
17:35 Hangin'With Mr.
Cooper Comedyserie
20:30 Millennium
"Midnight of the Century" Mis-
daadserie
21:25 Profiler
"Breaking Point" Misdaadse-
rie
00:45 Houston Knights
"Secrets" Actieserie
Kinder/Jeugdprogramma's
06:30-18:45 Tekenfilm
(seriejs en Jeugdprogr.
Magazines IflNNMMI
00:15 Nederland: Onder-
weg Programma
Nieuws/Sport/Actualiteiten
07:00 Wacky Wake Up
Amusement
23:30 Ricki Lake Talkshow
Films/Series
18:45 Bewitched Serie
19:15 The Wonder Years
Comedyserie
19:45 George and Mildred
"My Husband Next Door"
Comedvserie
20:15 Star Trek
"The Changeling" Science fic-
tion-serie
21:05 De versierders
"Someone Like Me" Detecti-
veserie
22:00 Shaka Zulu
Dramaserie
23:00 Mash Comedyserie
Magazines
17:00 Rex Hunt's Fishing
World
17:30 Zoo Story
18:00 First Flignts
"Fighters Between the Wars"
18:30 Terra X
"Death Trap At Ayers Rock"
19:00 Animal Doctor
19:30 Wild Discovery
"Alaskan Wilds"
20:30 Disaster
"Poison Cloud"
21:00 Cyber Cops
22:00 Raging Planet
"Blizzard
23:00 Robots Revenge
00:00 Wheel Nuts
00:30 Top Marques
"Austin"
01:00 First Flights
"Fighters Between the Wars"
01 (30 Disaster
"Poison Cloud"
02:00 Robots Revenge
Zomerprogrammering
17:00 TVR Nieuws
Met het nieuws uit Rotterdam
en regio
17:10Weer(kort)
Weerman EdAldus
17:15 Sport
17:25 Langs deMaas
Portret van het Bonheur Fes
tival; het avantgardistisch
feest in Rotterdam
17:35 Het Was
Historische beelden van het
Rotterdam van vroeger
17:45 De Festivals
In De Festivals ziet u registra-
ties van de vele zomerfesti-
vals in de regio. Vandaag het
Dunya Festival, het op 6 en 7
juni aehouden muziekfestijn
in het park bij de Euromasf
17:55 Weer (tang)
herPating elk uur tot woens-
dag 16.00 uur
Nieuws/Sport/Actualiteiten
08:30 Paardensport
09:30 Waterpolo
Europese Champions Cup
10:30 Voetbal WK legend
11:30 Rally FIAWK-Acropo
lis rally in Griekenland
12:00 Paardensport
13:00 Tennis
ATP toernooi in Halle
15:00 Tennis
ATP toernooi in Londen
17:00 Voetbal WK-Kick Off
19:00 Atletiek IAAF Grand
Prix II vanuit Bratislava
20:45 Voetbal WK voetbal
23:00 Rally FIAWK-Acropo
lis rally in Griekenland
23:30 Voetbal
WK-Kick Off
06:00 Suzanne/Geert-Willem
09:00 Yvonne Keeley en Het
Radio Crypto
10:00 Hans van Vliet en
Menno Tamming
12:00 De Rijnmond Lunch
Pres.. Liesbethvd. Kruit
14:00 Gewoon Sanne
Magazineprogramma
17:00 Post van vandaag
18:00 Post aan de Telefoon
Luisteraars geven hun
mening
19:00 DeVerlenging
Achtergronden van de sport
20:00 De Buitendienst
21:00 De avond van
23:00 Met het oog op Mor-
8en (Overname Ffadio 1)
:00 - 06:00 RR-Express
Nonstop muziek
Rotterdamsedijk 437
3112 AS Schiedam
Telefoon 010 - 473 88 88
Telefax 010-427 02 05
- Afslanken
- Figuurverbetering
- "Zwembandjes" aanpakken
- Fitness/Cardio fitness
- Diverse Aerobics/Callandies/ BBBB lessen
- Bel voor informatie
010-4736000
Boterstraat 40 -Schiedam
v. Hogendorplaan 111/113a, 3135 BJ Vlaardingen
Telefoon (010) 470 76 76, Fax (010) 470 50 59
OPRUIMING!
Histor Struktuurlatex
in diverse kleuren nu
3 halen 2 betalen
De veelzijdige vakman voor al uw klussen.
dakramen badkamers
keukens kastwandsystemen
Telefoon /fax 010 - 59 14 546
Mobiel 06 - 54 25 43 11
Mgr. Nolenslaan 524 Telefoonkaarten
Schiedam Vervoersbewijzen
Tel.: 010 - 426 08 22 Fax- en Copyservice
MotoPort Rotterdam
Alles voor de verwende motorri'tder.
Nu ook bromfiets - scooters
Strickledeweg 112,3044 EL Rotterdam (Spaanse Poideri
Telefoon (010) 462 55 56 Telefax (010) 462 65 42
GROENSPECIALISTEN
Staelduinlaan 1 7 - 2691 NN s-Gravenzande
Tel 01 74 4151 71 - Fax 0174 420061
Deltaweg 76 - 31 33 KM Vlaardingen
Tel OlO 2486999 - Fax OlO 2486990
TRAVEL
SERVICE
van der Duyn van Maasdamlaan 99a
3135 LB Vlaardingen
Stundplaats busreizen op half pension basis.
10 dagen Schofland Aberfoyle fl. 1355,-
10 dagen Wales Llanduddno fl. 1355,-
10 dagen Slovenija Postonjav a.fi. 675,-
Tevens verhuur luxe touringcars
Eigen waarborgsfichfing
Voor informatie: telefoon 010 - 247 01 66
pr Wooncomfort
Thuis in uw huis
Korte Hoogstraat 20a
3131 BK Vlaardingen
Telefoon 010-434 56 85
Kinder/Jeugdprogramma's
16:56 Alles kits
Kinderprogramma
Met HH/ Tne One: HH/ Het
Wakkere Woud; Groot licht
Magazines
07:29 Ontbijttv
Actueel ochtendmagazine
09:07 Vinger aan de pols
Medisch magazine
09:45 AVRO Kunstblik
10:37 AVRO Close-up: Tar-
zan, heervan dejungle
19:29 Langs heilige huisjes
Reportageserie
22:05 Tussen kunst en
kitsch
Programma
22:59 Gevaarlijke stilte:
Vredein Vukovar
Documentaire over een Kro-
atisch gezin dat wil terug-
keren naar Vukovar, waar
hun huis bezet blijkt te zijn
door een Serviscn echtpaar
23:44 Retourtje '60
Nieuws/Sport/Actualiteiten
07:00 Journaal
09:00 Journaal
18:00 Journaal
18:21 Weeroverzicht
18:59 Studio RKK
Actualiteiten
20:00 Journaal
20:24 Netwerk
Actualiteitenrubriek
21:00 Weeroverzicht
Amusement
07:05 Get the picture
Kennisquiz
18:31 Get the picture
Kennisquiz
Fitms/Series WKKKKKKHM
21:09 Praktijkperikelen
"The price" Serie
Kinder/Jeugdprogramma's
16:11 Samson&Gert op de
middag
"De loopwedstrijd" Kinderpro
gramma
Magazines
10:45 Zep
"Muziek"
16:37 Uitzending politieke
?artijen: RPF
9:35V
Waterproef
"Limburg, vangrindgattot
pleziervaart" Serie program
ma's
23:05 Anders begaafd
23:35 Otto op zoek
Documentaireserie
Nieuws/Sport/Actualiteiten
16:00 Journaal
16:45 BraziliS - Schotland
Rechtstreeks verslag van
deze wedstrijd tijdens het WK
Voetbal Met Journaal
20:10 WK Journaal
Met o.m het laatste nieuws
van het Nederlands elftal
20:45 Marokko - Noorwe-
gen
Rechtstreeks verslag van
deze wedstrijd tijdens het WK
Voetbal
23:30 Journaal
Kinder/Jeugdprogramma's
13:57 Villa Achterwerk
18:00 Villa Achterwerk
Kindermagazine
18:15 Sesamstraat
18:30 Jeugdjournaal
18:43 HetRlokhuis
Informatief kindermagazine
Magazines I9NHMMN
13:32 Tijdcodes
16:08 Cnarlot Charlotte
17:02 Jules unlimited
Magazine
21:02 De band
"Chocola, chocola" Werken-
aan-Werkserie
21:27 Vermeulen weet het
beter'Oog
21:52 PvdA
23:04 Den Haag vandaag
23:24 VPRO-Laat: Zeeman
met boeken
Discussieprogramma
Nieuws/Sport/Actualiteiten
13:00 Journaal
13:07 Van gewest tot
newest
Regionaal magazine
16:00 Journaal
20:22 The African dream:
Oorlog tussen twee dorpen
(War between two villages)
Documentaire
22:00 Journaal
22:16 Sportjournaal
22:34 Nova
Actualiteitenprogramma
Amusement
17:27 The full Wax (Ruby
Wax)
19:02 Lingo
WoordspeT
Films/Sei les H
19:25 The damnation of
Harvey McHugh
Comedyserie
Kinder/Jeugdprogramma's
07:10 Telekids
07:40 Telekids
12:25 Lunchkids
12:50 Lunchkids
Magazines IRRRHKMI
18:05 Rescue 911
Realityprogramma
22:10 Mag ikeven binnen-
kijken? Programma
22:30 Vrouwen van het
Gooi Onthullende serie
Nieuws/Sport/Actuatiteiten
07:00/07:30/08:00/08:30
09:00 RTLNieuws
12:05 Villa B.v.d
16:00/17:00 RTLNieuws
18:00 RTL Nieuws weer
19:30 RTL Nieuws weer
23:00 RTLNieuws
23:25 Villa B.v.d
Vfenuit het Franse Roquebrune
volgen Barend en Van Dorp
de prestaties van het Neder
lands elftal tijdens het WK
Amusement
09:30 The Oprah Winfrey
ShowTalkshow
13:20 Het staatslot op loka-
tie Programma
14:00 Goedetijden slechte
tijden guiz Spelshow
17:05 Catherine
19:00 Lucky Letters
Spelprogramma
23:45 Tne Oprah Winfrey
ShowTalkshow
Films/Series
08:08 The Bold 8> the Beau
tiful Soap
08:35 As the World Turns
09:10 As the World Turns
10:15 Hotel "Hints" Serie
11:05 Santa Barbara Soap
15:10 Sisters Dramaserie
16:10 As the World Turns
20:00 The Bold the Beau
tiful Soap
20:30 Waargebeurde verha-
len: Fatal Love Drama
00:30 Santa Barbara Soap
Magazines TRMHMMH
18:05 Animal Rescue
Reality-serie
18:35 Real Stories of the
Highway Patrol
In oeze documentaireserie
wordt de verkeerspolitie van
nabijgevolgd
19:35 Het Traumateam
Reality-prog ramma waarin
de camera brandweerlieden
volgt tijdens hun vaak levens-
gevaarlijke werk
22:35 Judge Judy
Talkshow
23:00 Real Stories of the
Highway Patrol
Documentaireserie
23:55 Nachtprogramma
Nieuws/Sport/Actualiteiten
18:00 RTLNieuws
Nieuwsprogramma
19:00 5 in net Land
Regio-nieuws
In de Nederlandse regio's is
dagelijks een schat aan
nieuws te vinden. Verdnet,
feest, ongelukken en bijzon-
deregebeurtenissen
19:25 Weer verkeer
Infomagazine
Het laatste weeroverzicht en
de actuele verkeerssituatie
op de Nederlandse wegen
20:00 RTL Nieuws
Nieuwsprogramma
20:20 Weer verkeer
Infomagazine
22:10 5 in het Land
Regio-nieuws
23:25 RTL Nieuws
Nieuwsprogramma
Films/Series
20:30 Welcome Home
Speelfilm
Jake komt na zeventien jaar
weer thuis en realiseert zich
dat er erg veel is veranderd
Magazines IHHMHHi
07:00 Veronica Fm
10:30 Veronica Live
17:10 Break Out! Now
Jongerenmagazine
Nieuws/Sport/Actualiteiten
19:25 Wk Voetbal '98 Serie
Amusement
20:00 Denktank
Flims/Sertes ||HHNNi
17:40 Melrose Place
"Verwikkelingen" Serie
Amanda wordt door Jack uit-
genodigdom kenniste
komen maken met zijn ver-
loofde
18:35 The Dukes of Hazzard
"De paardensport" Serie
Bo. Luke en oom Jesse zijn
op de ranch van een vriend
Hii zegt een uitstekend paard
in handen te hebben dat een
belangrijke race kan winnen.
Een aantal criminelen hoori
echter de goede geluiden
over het beest
20:30 The Man With the
Golden Gun
Actiefilm met Roger Moore
De "Solex Agitator" wordt
gestolen. Men is bang dat het
apparaat uiteindelijk in han
den van criminelen zal vallen
en dat de enorme
kracht van het apparaat zal
worden misbruikt
23:00 Dossier Berliin
"Donkerrode rozen" Politiese-
rie
Een speciale eenheid van de
politie staat voor de moeilijke
taak om het op te nemen
tegen medogenloze crimine
len Aan het noofd van de
eenheid staat de mooie maar
bikkelharde Irene Starnow Zij
geeft leiding aan een team
mensen, waarvan de leden
allemaalhun eigen spedaliteit
en achtergrond hebben
Magazines ISMHMHHI
09:30 Klussen met kijkers
10:20 In en om hethuis
Interieurprogramma
12:35 Breekijzer
13:05 Vakantie-TV
19:15 Explosief
Programmareeks
21:25 You Are My Hero
Programma
22:30 Reportage Progr
23:25 Kama Sutra
Erotisch programma
Nieuws/Sport/Actualiteiten
11:50 Hart van Nederland
19:00 SBS 6 Actienieuws
Weer Nieuwsprogramma
23:00 Hart van Nederland
01:45 Nachtp rogramme-
ring: SBS 6 Actienieuws
Weer Nieuwsprogramma
AmusementiMHHH
10:55 15 Miljoen mensen
Spelprogramma
17:05 Overderoooie
het leuk
II* WW I I klTUllG6l Wl I II
vindt of niet" Talkshow
19:3015 Miljoen mensen
Spelprogramma
00:00 Jerry Springer
Films/Series 19MNMHI
08:45 Days of our Lives
12:10 Pacific Drive Soap
13:40 Goudkust Drama
14:05 Goudkust Drama
14:35 Reasonable Doubts
"Fish out of Water" Detective
serie
15:30 Days of our Lives
16:15 Silk Stalkings
"Powder Burn" Actiesene
17:35 Hangin'With Mr.
Cooper Comedyserie
20:30 Ally Mcbeal Serie
00:45 Houston Knights
"Somebody to Love Actiese
rie
Een heetgebakerde agent uit
Mexico is weer op onderzoek
in Houston
Kinder/Jeugdprogramma's
06:20-18:45 Tekenfilm
(seriejs en Jeugdprogr.
Magazines
00:05 Nederland: Onder-
weg Programma
Nieuws/Sport/Actualtteiten
06:50 Wacky Wake Up
Amusement
23:20 Ricki Lake Talkshow
Films/Series
18:45 Bewitched Serie
19:15 The Wonder Years
"Unpacking" Comedyserie
19:45 The"New Statesman
"The Haltemprice Bunker"
Comedyserie
20:15 Starsky Hutch
"Murder Wartr Detectiveserie
21:05Dertigers
Dramaserie
22:00 Twin Peaks
Dramaserie
22:50 Mash
"Hawkeye Get Your Gun"
Comedyserie
Eigentijds wonen in
wereld wijde sfeeri
Magazines j
17:00 Rex Hunt's Fishing
World
17:30 Zoo Story
ligni
Testing
18:30 Terra X
18:00 First Flights
"Testing UnderFire"
"The Curse of Oak Island"
19:00 Animal Doctor
19:30 Wild Discovery
"Serengeti Burning"
20:30 Disaster
"Flawed Gem"
21:00 Animal X
21:30 Supernatural
"Chinese Wildmen"
22:00 Ultimate Guide
Birds of Prey"
23:00 Crocodile Hunter
"Barefoot Bushman: Dancing
with Dingoes"
23:30 Crocodile Hunters
"Sleeping With Crocodile"
"Bounty Hunters"
1:00 Fi
esting
01:30 Disaster
lountv t
01:00 First Flights
"Testing Under
ghts
rFire"
Zomerprogrammering
17:00 TVR Nieuws
Met het nieuws uit Rotter
dam en regio
17:10 Weer (kort)
weerman EdAldus
17:15 Sport
17:25 Langs de Maas
Portret van het Bonheur
Festival; het avantgardis
tisch feest in Rotterdam
17:35 De Straat
Problemen met de gemeen-
te, een instantie ed Wilt u
uw ei kwijt? Het kan in De
Straat
17:45 Doorpraten
Tako Bolt en Karin Ingelse
gaan in op onderwerpen die
in het nieuws zijn geweest.
Hoe staat het met voormalig
corpschef Brinkman of met
de plannen voor de Euro-
mast?
Doorpraten dus!
17:55 Weer (tang)
"Flawed Gem"
02:00 Robots Revenge
i tr tnt dnnH(xr~
dag 16.00 uur
Hoogstraat 155-157
SCHIEDAM
010-426 84 32
Nieuws/Sport/Actualiteiten
08:30 Golf
WPG Europese tour
09:30 Formule 3000
10:00 Rally FIAWK-Acropo
lis rally in Griekenland
10:30 Voetbal WK-Kick Off
12:30 Motorcross
WK magazine
13:00 Tennis
15:00 Tennis
16:40 Voetbal
WK voetbal vanuit St Denis
20:30 Voetbal WK voetbal
20:50 Voetbal WK voetbal
vanuit Montpellier
23:00 Voetbal
WK voetbal vanuit St Denis
0100 Voetbal WK journaal
06:00 Suzanne/Geert-Willem
09:00 Yvonne Keeley en
Het Radio Crypto
10:00 Hans van Vliet en
Menno Tamming Meto a
de Ruilbeurs
12:00 De Rijnmond Lunch
Presentatie: Roland Vonk.
14:00 Gewoon Sanne
Magazineprogramma.
17:00 Post van vandaag
Presentatie Erik Post
18:00 Post aan de Telefoon
Mening van de luisteraars
19:00 Radio Rijnmond
Sport Wedstrijdverslagen
en achtergronden
22:00 RR-Express
23:00 Met het Oog op Morge n
0:00-06:00 RR Express
Nonstop muziek
Magazines
07:00 Veronica Fm
10:30 Veronica Live
16:45 House for Sale
Serie
17:45 De heilige koe
Autoprogramma
Nieuws/Sport/Actualiteiten
17:15 Touchdown!
Programma
Amusement WKHt
00:20 Nachtsuite
Live talkshow
Films/Series JSHMNI
18:20 Water Rats
"Tienermoord" Drama serie
19:15 Angel Falls
Miniserie
20:10 Nikita
"Nikita" Actieserie
Nikita is een jonge vrouw, die
onterecht wordt opgepakt
voor een koelbloedige moord.
Ze wordt echter niet vervolgd,
maar ontvoerd door een
nietsontziende geheime
organisatie van de regering.
Ze wordt voor de keus
gesteld om zich aan te sluiten
oftesterven
21:10 Stalked Thriller Nadat
Daryl Gleeson het zoontje
van de alleenstaande moeder
Brooke Daniels heeft gered,
nodigt zij hem uit voor een
gezellig etentje
22:55 Suddenly Susan
"De begrafenis Comedy
23:25 Under Suspicion
"Pilot" Politieserie
Kinder/Jeugdprogramma's
08:00 Kinderen zijnde
baas! Kinderprogramma
Magazines
13:05 Ongelooflijk!
15:45 Zo goed als nieuw
16:15 Tuinieren met kijkers
Tuinprogramma
16:50 Vakantie-TV
Nieuws/Sport/Actuailteiten
08:55 Snickers Mini Wk '98
Programma
11:00 It's My Life
18:00 SBS 6 Weekend
Actienieuws en Sport
18:15 Weer Weerbericht
01:05 Nachtprogramme-
ring: SBS 6 Weekend
Actienieuws en Sport
Amusement
10:05 TV prive Talkshow
20:10 Coca Cola Oranje
fandag
Evenement
Films/Series
09:10 Old Mission Impossi
ble Actieserie
11:30 To Sir, With Love II
Dramafilm
13:50 Tap Dramafilm
17:25 Married With Children
"Radio Free Trumaine"
Comedyserie
18:20 Buffy the Vampire
Slayer
"The Puppet Show" Comedy
serie
19:15 Space: Above and
Beyond
"The River of Stars" Science
fictionserie
21:05 JAG
"AgainstAll Enemies" Serie
22:05 The Quick and the
Dead
Western
00:05 Nash Bridges
"Knock Out" Actieserie
Kinder/Jeugdprogramma's
06:30-17:25 Tekenfilm
(serie)s en Jeugdprogr.
Nieuws/Sport/Actualiteiten
07:30 Wacky Wake Up
Amusement JBNMMi
19:10 Smith Jones
Comedyshow
Films/Series
17:25 V Sf-serie
18:20 Fantasy Island
Dramaserie
19:45 The Wonder Years
"New Year" Comedyserie
20:15 Miss Marple Special
"The Body in the Library"
Detectiveserie
22:20 Alio Alio!
Comedyserie
22:50 The Young Ones
"Cash" Comedyserie
23:25 Tales of the Unexpec
ted Verhalenreeks
23:55 You Rang My Lord?
Comedyserie
00:50 Tales of the Unexpec
ted
"Hitchhiker Bizarre verhalen
reeks
BANDENACTJE i
t/m etnd maart
Bij intevering van deze
bon op alle maten
buKenbanden
k 10% kortlng
en op alle maten
blnnenbanden
20% kortlng
Schell
tweewielers
Reigerlaan 20
Winkelcentrum Holy
3136 JK Vlaardingen
Magazines
17:00 Wings
"Eagle Over Lebanon"
18:00 Flightline
18:30 Ultra Science
"Danger in the Skies"
19:00 Ultimate Guide
"Great Apes"
20:00 Supernatural
"Lake Monster"
20:30 Animal X
21:00 Mysteries of Magic
"Masters of the Mystery
22:00 Mysteries of Magic
"The Impossible Made Possi
ble"
23:00 Mysteries of Magic
"Death Defying Feats"
00:00 Discover Magazine
"Water" Populairweten-
schappelijk magazine
01:00 Lonely Planet
"Arctic: Greenland and Ice
land"
02:00 Justice Files
"Compulsion"
Nieuws/Sport/Actuatiteiten
08:00 Autos port
24 uurvan LeMans 1998
09:30 Superbike WK
10:00 Supers port
Supersport Worid Series
10:30 Rally FIAWK rally
11:00 Autos port
24 uur van Le Mans 1998
12:00 Superbike WK
13:00 Autos port
24 uur van Le Mans 1998
14:15 Supersport
Supersport World Series
15:00 Tennis
Roland Garros
18:00 Wielrennen
Giro d'ltalia
19:00 Superbike WK
20:00 Cart
23:00 Rally FIA WK-Acropo-
lis rally in Griekenland
23:30 Autosport
24 uur van Le Mans 1998
00:30 Zeilen Whitbread
Round the World Race
Zomerprogrammering
Kerk TV met:
10:00 LevendeSteen
11:00 Kom en Zie
12:00 Eben Haezer
13:00 Deze Week
Weekoverzicht van het TVR
Nieuws
13:26 Weer (op locatie)
13:30 Regiojournaal
Elk tweede uur wordt Regio-
journaal vervangen door Wel-
kom Rozen burg I Bernisse
Heitaling elk uurtotmaan-
dag 16:00
06:00 RR-Express
10:00 Muziek op Radio Rijn
mond
Presentatie Hans van Vliet
11:00 Emoties en Muziek
Presentatie Lida Iburg
12:00 De Gooi- Het- Maar-
In- Mijn- Pet Show
Cultuurprogramma dat recht
streeks wordt uitgezonden
Presentatie Jack Kerklaan
en Carrie.
13:00 Radio Rijnmond Sport
Presentatie Frank Vijg
18:00 Radio Rijnmond Cul-
tuur
Met Frank van Dijl. Inter
views, muziek en uitzendin-
gen van locatie
20:00 Herhaling Zondag-
ochtend Concerten Doelen
21:00 RR-Express
23:00 Met het oog op Mor-
8en (Overname Radio 1)
:00- 06:00 RR-Express
an
een hele liter
SLQTERIJ-WIINHANDEL
deWijnoogst Groenoord
de Loper 22 Loan van Bol'es 29
Vlaardingen Schiedam
4743809 470 35 74