TVPROGRAMMERING
SCHIEDAM
izi, SrMflpc©m
h
MULTICOPY
DORZO
RUTTEN
LIBRA
HOLY
HOUT &AMBACHT
Easy Floor
grindvloeren
DONDERDAG 11 JUNI
/joekie/jop
20 kg ROYALE CANIN
slechts 49,-
VRIJDAG 12 JUNI
SCHOENEN
ZATERDAG 13 JUNI
I
^TOERKOOP Reisburo Moreno
Wiltu
ook adverteren
op de TV-pagina's,
bel dan
010 -473 83 22
ZONDAG 14 JUNI
RTL4
NED1
NED2
NED3
RTL5
SBS6
TV10
DISCOVERY
IMunmond
s ^">0
EUROSPORT RADIO RIJNMOND
BRAND!
\h .Engering
SKLUSSENIER
Zie dagelijks onze RDTV reclame
PRINTING COPYING DIGITAL NETWORK
Druk't met
Drukwerk
Z/W-Kopieen A4-A0
Kleurkopieen
Color Printing A4-A0
's Gravelandseweg 600 - Schiedam
TEL.: 010 - 427 19 86
NED1
NED2
NED3
V
Tel.: 010-2488988
SBS6
TV10
■©ISCOVERY f
TV RIJNMOND
Maaspost
niet
ontvangen?
Bel
010-451 45 55
EUROSPORT RADIO RIJNMOND
FOTOTECHNEUTEN!
HOBBY CENTRUM
010-592 44 69
RTL4
NED1
NED2
NED3
RTL5
VERONICA SBSSi
TV10 DISCOVERY
TV RIJNMOND
Disneyland Parijs, dagtocht ind. busreis en l dag
entree, vertrek tussen 17/6 en 9/7, al voor fl. 99,-
P'T
STER in uw autoruit
a utotaal.
AUTORUITEN
Maaspost
niet
ontvangen?
Bel
010-45145 55
EUROSPORT RADIO RIJNMOND
60% - 70% KORTING
De Kangoeroe
Vlaardingen
NED2
NED3
RTL4
NED1
RTL5
MAASPOST
Kinder/Jeugdprogramma's
17:00 Alles kits
Kinderprogramma
Magazines
07:29 Ontbijttv
Attueel ochtendmagazine
09:07 Vinger aan de pols
magazine
09:47 Retourtje 60
10:45 De katechismus van
de katholieke kerk
Serie gesprekken
10:55 Vondelparkconcert
1998
19:00 Kijkmii nou...
"Lelijk, lastig eigenwijs"
Serie videodagboeken
19:29 Nature on track
"Atime of respect" Natuur-
21.04 Het andere gezicht
Portret
21:40 Werelden: Grijze
cellen Documentaire
22:30 Wilde ganzen
Nieuws/Sport/Actuaiiteiten
07:00 Journaal
09:00 Journaal
10:19 Studio RKK
Actualiteiten
18:00 Journaal
18:22 Weeroverzicht
20:00 Journaal
20:24 Weeroverzicht
Amusement
07:05 Get the picture
Kennisquiz
18:30 Get the picture
Kennisquiz
20:30 Hints
Spelprogramma
23:27 Het reces
Talkshow
Films/Series
22:38 Small Town USA
"Duty free Rome" Serie
Kinder/Jeugdprogramma's
16:10 Jody en het herten-
iong
'Een royaal gebaar" Teken-
filmserie
16:31 De avonturen van
Toekie en Tek
"Persmuskieten" Animatie-
serie
16:42 Samson Gert op
de middag
"De mummie" Kinderpro
gramma
Magazines
17:07 Socutera
19:35 Uitzending politieke
partijen: RPF
23:05 TROS Telearchief
"Die kleine Hollanders"
Documentairebeelden uit
originele bioscoopjournaals
Nieuws/Sport/Actuailteiten
16:00 Journaal
17:15 Italie- Chili
Rechtstreeks verslag van
deze wedstrijd tijdens het
WK Voetbal. Met het Jour
naal
19:38 Studio sport
Sportprogramma
20:10 WK Journaal
Meto.m. het laatste nieuws
over het Nederlands elftal
20:45 Kameroen - Oosten-
rijk
Rechtstreeks verslag van
deze wedstriid tiidens het
WK Voetbal
23:30 Journaal
KinderfJeugdprogramma's
18:00 Villa Achterwerk
Kindermagazine
18:15 Sesamstraat
18:30 Jeugdjournaal
18:43 Het Klokhuis
Magazines
13:36 Tijdcodes
14:23 De band
14:48 Vermeulen weet het
beter
16:33 De wereld van Bou-
dewijn Bijch
Serie reisreportages
17:01 Jules unlimited
Magazine
20:20 Midas
Dierenmagazine
20:50 Zembla
Actuele documentaire
23:05 Den Haag vandaag
23:25 Mind traveller
"Every move he makes"
Documentaireserie
NieuwsfSport/Actualiteiten
13:00 Journaal
15:13 The African dream
Dezwarte ster
16:00 Journaal
22:00 Journaal
22:15 Sportioumaal
22:33 Nova
Amusement
14:01 Lingo Woordspel
17:26 The full Wax (Ruby
Wax)
19:01 Lingo Woordspel
21:30 Met het mes op tafel
Kennis- en blufquiz
Films/Series
13:08 Vets'school Serie
16:08 Frasier
19:23 Mad About You
"The glue people" Comedy-
serie
19:50 Austin stories
Komische dramaserie
KinderfJeugdprogramma's
07:10 Telekids
07:40 Telekids
12:25 Lunchkids
12:50 Lunchkids
Magazines iMNHMfi
13:25 Ga toch fietsenl
13:55 Computer Vision
14:25 Het overkomt altijd
een ander Serie
18:05 Rescue 911
20:30 Nouveau Riche
Serie
NieuwsfSport/Actualiteiten
07:00/07:30/08:00/08:30
09:00 RTL Nieuws
12:05 Villa B.v.d
16:00/17:00 RTL Nieuws
Nieuwsprogramma
18:00 RTL Nieuws weer
19:30 RTL Nieuws weer
23:00 RTL Nieuws
23:25 Villa B.v.d
Wk voetbal vanuit Frankrijk.
Met Frits Barend en Henk
van Dorp
Amusement
09:30 The Oprah Winfrey
Show Talkshow
17:05 Catherine
19:00 Lucky Letters
Spelprogramma
23:45 The Oprah Winfrey
Show Talkshow
Films/Series
08:08 The Bold the
Beautiful Soap
08:35 As the World Turns
09:10 As the World Turns
10:15 Hotel
"Geheimen" Serie
11:05 Santa Barbara Soap
15:10 Sisters Dramaserie
16:10 As the World Turns
20:00 The Bold the
Beautiful Soap
21:15 Halifax
"Acts of Betrayal" Thriller-
serie
00:30 Santa Barbara Soap
Magazines
18:35 Attentie: Noodop-
roep!
Documentaireserie
19:35 Week weekend
Uitgaansmagazine
22:40 Bespioneerd
Reality-programma over het
nut en de invloed van video-
bewaking en het gebruik
van camera's
00:10 Nachtprogramma
NieuwsfSport/Actualiteiten
18:00 RTL Nieuws
Nieuwsprogramma
18:05 \roetbal in het land
Amateurvoetbal in Neder-
land
19:00 5 in het Land
Regio-nieuws
19:25 Weer verkeer
Infomaqazine
20:00 RTL Nieuws
Nieuwsprogramma
20:20 Weer verkeer
Infomaqazine
22:15 5 in het Land
Regio-nieuws
23:10 Fighters Magazine
Informatief magazine met
daarin aandacnt voor zowel
binnenlandse als buiten-
landse vechtsporten
23:40 RTL Nieuws
Nieuwsprogramma
Films/Series
20:30 Demon's Prey
Thriller
In een kleine gemeenschap
worden de inwoners opge-
schrikt door de praktijken
van een satanische sekte.
Lerares Anna probeert de
wat schuchtere Jan, die in
deze sekte verzeild is
geraakt, te helpen uit de
gevaarlijke situatie te komen
Magazines
07:00 Veronica Fm
10:30 Veronica Live
19:25 Zwart/wit
Discussieprogramma
21:30 De sterke arm
"Motorrijders" Serie
22:05 Zomer alarm
00:45 Veronica in Concert:
Get Back
Tweedelige documentaire
01:30 The Lounge
Interactief live studio-pro-
gramma
Nieuws/SportfActualiteiten
00:15 Beach voetvolley '98
Amusement
20:00 Denktank
Kennisquiz
Fitms/Series
17:15 Paradise Beach
Serie
17:35 Melrose Place
"Amanda in actie" Serie
18:30 The Dukes of Haz-
zard
"Zwempartij met gevolgen"
Serie
20:30 Texas Justice
Miniserie
Na de dood van zijn vader
slaan bij T. Cullen Davis de
stoppen door. Hij gaat schei-
den van zijn vrouw en gaat
een losbandia leven leiden.
Als snel komfhij de mooie,
sexy Priscilla Hatcher teqen
22:35 Airport
Serie waarin de camera een
kijkje neemt achter de
schermen van het vliegveld
Heathrow
23:15 The Marshal
"Uit vissen" Actieserie
MacBride en zijn collega
Lester Lobos nemen een
gen vrij om te gaan
jj«e
vissen. Tijdens hun uifje
stuiten ze echter op een
familie, die zich scnuilhoudt
voor de regering
Magazines
09:35 Klussen met kijkers
"Bureau" Klusprogramma
10:25 In en om het huis
Interieurprogramma
12:40 Breekijzer
13:05 Vakantie-TV
19:15 Explosief
Programmareeks
22:25 Trauma Team: E.r.
Live Programmareeks
23:25 Kama Sutra
Erotisch programma
NieuwsfSport/Actualiteiten
11:50 Hart van Nederland
19:00 SBS 6 Actienieuws
Weer Nieuwsprogramma
23:00 Hart van Nederland
01:45 Nachtprogramme-
ring: SBS 6 Actienieuws
Weer Nieuwsprogramma
Amusement
11:0015 Mlljoen mensen
17:00 Over ae roooie
18:05 Jerry Springer
"Stop met ie baan in de
seksindustrie" Talkshow
19:30 15 Miljoen mensen
Spelprogramma
06:0b Jerry Springer
Films/Series
08:50 Days of our Lives
12:15 Pacific Drive Soap
13:35 Goudkust Drama
14:05 Goudkust Drama
14:35 Reasonable Doubts
15:25 Days of our Lives
16:10 Silk Stalkings
"Baser Instincts" Actieserie
17:35 Hangln'With Mr.
Cooper Comedyserie
20:30 Firewalker
Avonturenfilm
Secretaresse Patricia komt
in het bezit van een schat-
kaart waarop de vindplaats
van een verborgen Indiaan-
S!
KinderfJeugdprogramma's
06:30-18:45 Tekenfilm
(serie)s en Jeugdprogr.
Magazines
00:15 Nederland: Onder-
weg Programma
Nieuws/Sport/Actualiteiten
07:00 Wacky Wake Up
Amusement
23:30 Ricki Lake Talkshow
Films/Series
18:45 Bewitched Serie
19:15 The Wonder Years
"HulkArnold" Comedyserie
19:45 Daar komen de
schutters
Comedyserie
20:20 Hill Street Blues
"I want my Hill Street Blues"
Politieserie
21:10 The Saint
"Island of Chance" Serie
22:05 Man from U.N.C.L.E.
Actieserie
23:00 Mash
"The Korean Surgeon"
Comedyserie
Magazines
17:00 Rex Hunt's Fishing
World
17:30 Zoo Story
18:00 First Flights
"New Generation of Flight"
18:30 Terra X
"The Phantom in the Dia
mond Mountains"
19:00 Animal Doctor
19:30 Wild Discovery
"Alaska's Grizzlies"
20:30 Disaster
"The Curse of Cornstalk"
21:00 Hypnosis
21:30 Supernatural
"Chinese Wildmen"
22:00 Flightline
22:30 Ultra Science
"What a Blast"
23:00 Forensic Detectives
"Fatal Compulsion"
23:30 Crocodile Hunters
"Sleeping With Crocodile"
00:00 The Professionals
"The Science of Trackinq"
01:00 First Flights
"New Generation of Flight"
01:30 Disaster
"The Curse of Cornstalk"
02:00 Crocodile Hunter
Zomerprogrammering
17:00 TVR Nieuws
Met het nieuws uit Rotter
dam en regio
17:10 Weer (kort)
Weerman Ed Aldus
17:15Sport
17:25 Langs de Maas
Beelden en reportages van
het Bonheur Festival; het
avantgardistisch feest in
Rotterdam
17:35 Polltie
De politie doet een beroep
op de kijker en zoekt hulp bij
het oplossen van misdrijven
17:45 De Festivals
Een vooruitblik op de 29ste
editie van Poetry Interna
tional en op het twee maan-
den durende Wilhelmina's
Zomers festival
17:55 r Uit
Uitgaansagenda
herhaling elk uurtot 16:00
de volgende dag
Het exclusieve adres voor
nieuwe en gebruikte babyartikelen
Specialist in wiegjes en kinderwagens
Complete kinderkameruitzet met
HOGE KORTINGEN
Rentelozefinanciering
complete babykamers mogelijk
Parkweg 371 3119 CK Schiedam
Tel./Fax 010 - 473 25 56
se schat staat aangegeven
ton Knights
"There's One Born Every
00:45 Houston i
Minute" Actieserie
Schoenen worden door
VAKMENSEN
gefabriceerd.
Laat ze dan ook door de
VAKMAN repareren
bij:
Hof van Spaland
Hot van Spaland 62, Schiedam
NieuwsfSport/Actuatiteiten
07:00 Voetbal
WK premiere
08:30 Voetbal
WK voetbal - Le Mix
12:00 Voetbal
Rendez-vous France '98
13:00 Tennis
ATP toernooi in Halle
15:00 Tennis
ATP toernooi in Londen
17:00 Voetbal WK voetbal
17:20 Voetbal WK voetbal
19:30 Voetbal
WK voetbal - Le Match
20:30 Voetbal WK voetbal
20:50 Voetbal
WK voetbal vanuit Toulouse
23:00 Voetbal WK voetbal
01:00 Voetbal WK journaal
06:00 Suzanne/Geert-Willem
09:00 WK-Journaal
Laatste ontwikkelingen op
het WK 98 en prestaties van
het Nederlands elftal.
10:00 Hans van Vliet en
MennoTamming
12:00 De Rijnmond Lunch
Presentatie: Felix Rottenberg
14:00 Gewoon Sanne
PresentatieSanne Boswinkel
17:00 Post van vandaag
Nieuws en achtergronden
18:00 Post aan de Telefoon
19:00 RR-Express
21:00 De avond van
W.C. de Loper 40
Vlaardingen - Holy
MODE DIE VOELT WAT JE BEDOELT
23:00 Met het oog op Morgen
(overname Radio 1)
0:0"
l:00 - 06:00 RR-Express
Schiedamseweg 205
010-4153988
Abraham Kuyperlaan 78b
010-466 3998
Hoogstraat 175
010-2731099 DAMFS-AHERENKAWALON
<fch<»nht<'l^cr
Rookmelder redden levens!
Deze week tegen inleverlng van deze advertentie:
Rookmelder standaard f I16,95
Rubensplein 20
Schiedam
Tel. 010-426 97 01
jf"
De veelzijdige vakman voor al uw klussen.
dakramen badkamers
keukens kastwandsystemen
Telefoon /fax 010 -59 14 546
Mobiel 06-54254311
V Gespecialiseerd in Ambachttltjk Parkrt
V Brede plankenvloeren (oud en nieuw)
Laminaatparket, kurkparket
Dealer van kwaliteitsmerken lamelparket
V Renovatie van bestaande vloeren
Telefoon 010-592 6713
JioAwl Fax 592 6760
^VrkoopavondZa.rot 17uur Industrieweg26,3144CHMaassluis
DE KNABBELFARM
Mgr. Nolenslaan 5983119 ER Schiedam Tel. 010 - 42612 37
■■■■■■■■■■■■■mm
-tTsiaT
MotoPort Rotterdam
Mies voor de verwende motorriider.
Nit ook bromfiets - scooters
Strickledeweg 112,3044 EL Rotterdam ispaanse Polder)
Telefoon (010) 462 55 56 Telefax (010) 462 65 42
RENAULT
Uw Renault dealer voor:
Schiedam en Vlaardingen
HOMEOPATHEEK /tT
Hoogstraat 15
3111 HB Schiedam
Tel. 010-4263280
5 DAGEN
Sapvasten kuur
normaal fl. 49,95 nil fl. 29,95
Kinder/Jeugdprogramma's
16:58 Alles kits
Kinderprogramma
Magazines
07:29 Ontbijt tv
Actueel ochtendmagazine
09:07 Nature on track
Natuurserie
10:11 De rijdende rechter
Programma
10:57 Moslimjongeren en
onveiligheid
NieuwsfSport/Actualiteiten
07:00 Journaal
09:00 Journaal
18:00 Journaal
18:21 Weeroverzicht
20:00 Journaal
20:25 Netwerk
Actualiteitenrubriek
21:00 Weeroverzicht
Amusement
07:05 Get the picture
Kennisquiz
09:35 Het reces
Talkshow
18:31 Get the picture
Kennisquiz
Films/Series
18:59 Toen was geluk heel
gewoon
wreemd geld" Comedyserie
19:28 Kinderwerk (Onder-
weg naarzorgen...)
Comedyserie
21:08 De gendarme van
Saint-Tropez
Komedie
22:49 ER
"Fear of flying" Ziekenhuis-
serie
23:39 Sherlock Holmes:
Hound of the Baskervilles
Misdaadfilm
Kinder/Jeugdprogramma's
11:
naal
Actualiteitenrubriek
Magazines
09:30 Nieuws uit de natuur
"Zomers pedal"
'—"journaal
j journaal
J Jongerendag
mix
Reportage
20:02 Socutera
Epilepsie, een uitzending
van het Nationaal Epilepsie
Fonds
23:05 De schatkamer gaat
open
Programma over de veran-
deringen die het Natuurhis-
torische Museum Naturalis
in Leiden de afgelopen jaren
heeftondergaan
23:35 Het mysterie rond
de Britannic
Documentaire
00:25 De verandering
Serie gesprekken
Nieuws/Sport/Actualiteiten
14:15 Paraguay - Bulgarije
Kinder/Jeugdprogramma s
18:00 Villa Achterwerk
Kindermagazine
18:15 Sesamstraat
"Sport" Kleuterprogramma
18:30 Jeugdjournaal
18:43 Het Klokhuis
Informatief kindermagazine
deze wedstrijd tijdens het
WK Voetbal
17:15 Saudi-Arable- Dene-
marken
Rechtstreeks verslag met
het Journaal
19:35 Studio sport
Sportprogramma
20:10 WK Journaal
20:45 Frankrijk - Zuid-Afrl-
ka
Rechtstreeks verslag
23:30 Journaal
13:08 Uitzending politieke
partijen: CDA
13:11 Noorderlicht
Populair-wetenschappelijk
magazine
13:36 Tijdcodes
14:26 Zembla
16:07 Hotel Oslo
17:02 Jules unlimited
Magazine
19:58 Loladamusica
Muziekprogramma
20:28 Buren
Reportageserie
Nieuws/Sport/Actuailteiten
13:00 Journaal
16:00 Journaal
22:00 Journaal
22:16 Sportjournaal
22:33 Nova
23:08 Panorama vrjjdag
Cultureel-informatiefmaga
zine
Amusement
14:04 Lingo Woordspel
15:02 De show van je
leven
Amusementsprogramma
17:27 The fufi Wlx (Ruby
Waxi
19:03 Lingo Woordspel
Films/Series
19:27 Frasier
"Four for the seesaw"
Comedyserie
21:03 Reckless
Romantische en humoristi-
sche serie
Kinder/Jeugdprogramma's
07:10 Telekids
07:40 Telekids
12:25 Lunchkids
12:50 Lunchkids
13:20 Lunchkids
Magazines
14:30 Metde billen bloot
Showprogramma
18:05 Rescue 911
21:00 Hetspijtme
Programma
22:00 Lief en Leed
Nieuws/Sport/Actualiteiten
07:00/07:30/08:00/08:30
09:00 RTL Nieuws
12:05 Villa B.v.d
16:00/17:00 RTL Nieuws
18:00 RTL Nieuws weer
19:30 RTL Nieuws weer
23:00 RTL Nieuws
23:25 Villa B.v.d
Wk voetbal vanuit Frankrijk.
Met Frits Barend en Henk
van Dorp
Amusement
09:30 The Oprah Winfrey
Show Talkshow
17:05 Catherine
19:00 Lucky Letters
Spelprogramma
Fiims/Series
08:08 The Bold the
Beautiful Soap
08:35 As the World Turns
09:10 As the World Turns
10:15 Hotel
"Relatieproblemen" Serie
11:05 Santa Barbara Soap
15:10 Sisters
"In de lucht" Dramaserie
16:10 As the World Turns
20:00 The Bold the
Beautiful Soap
20:30 Vrienden voor het
leven
"Broodje gezond" Comedy-
23:45 The Rockford Files
Film
Magazines
18:35 Real Stories of the
Highway Patrol
In aeze documentaireserie
wordt de verkeerspolitie van
nabij gevolgd. Hun werk,
hun methodes, hun vervoer-
middelen, hun wapens en
hun angsten worden vastge-
legd met de camera
23:00 Elke seconde telt
Reality-programma
23:30 Real Stories of the
Highway Patrol
Documentaireserie
00:25 Nachtprogramma
Nieuws/Sport/Actuaiiteiten
18:00 RTL Nieuws
Nieuwsprogramma
18:05 Fighters Magazine
Informatief magazine met
daarin aandacnt voor zowel
binnenlandse als buiten-
landse vechtsporten
19:00 5 in het Land
Regio-nieuws
19:25 Weer verkeer
Infomagazine
19:35 voetbal in het land
Voetbalmagazine
20:00 RTLNieuws
Nieuwsprogramma
20:20 Weer 8. verkeer
Infomagazine
22:35 5 in het Land
Regio-nieuws
23:55 RTL Nieuvirs
Nieuwsprogramma
Fiims/Sertes
20:30 Family Business
Komedie met Sean Connery
Jessie McCullen is als
migrant naar Amerika geko-
men. Hij is een wat pofige,
maar sympathieke man
wiens leven in het teken
staat van diefstal en vecht-
partijen. Uit zijn huwelijkmet
een Siciliaanse vrouw is zijn
zoon Vito geboren
Magazines
07:00 Veronica Fm
10:30 Veronica Live
19:25 Break Out! Now
23:35 Erotique: Verboden
verhalen
"Paaldansen" Programma
00:55 The Lounge
Interactief live studio-pro-
gramma
Nieuws/Sport/Actuaiiteiten
20:30 De Oranje regenjas
Amusement
20:00 Denktank
Kennisquiz
Fitms/Series
17:15 Paradise Beach
Serie
17:35 Melrose Place
Sydney's plannen" Serie
Terwijl Amanda zich uit
Jacks greep probeert te
bevrijden, scniet de beade-
mingsapparatuur uit zijn
mond en is de chaos com-
pleet. Kimberly vertelt Peter
over haar radiodebuut
18:30 The Dukes of Haz-
zard
"Verkiezingen" Serie
21:10 For a Few Dollars
More
Actiefilm met Clint Eastwood
Twee premiejagers zijn aan-
vankelijk elkaars concurren-
ten in de jacht op de bloed-
dorstige, uit een strafkamp
ontsnapte bandiet Indio,
maar worden geleidelijk aan
elkaars medestanders
ondanks de rivaliteit en hun
uiteenlopende methodiek
00:05 Baywatch Nights
"Laatste adem" Detectivese-
rie
Mitch grootste angst wordt
waarheid wanneer er diver
se strandwachten als ver-
mist zijn opgegeven en
dood worden gewaand,
omdat hun lichamen nooit
zijn gevonden
Kimter/Jeugdprogramma's
16:30 RaboTop 40
Kinder/Jeugdprogramma's
06:30 -18:45 Tekenfilm
(serie)s en Jeugdprogr.
09:45 Klussen met kijkers
10:35 In en om het huis
Interieurprogramma
12:25 Breekijzer
12:50 Vakantie-TV
19:15 Explosief
Programmareeks
22:10 Jambers
NieuwsfSport/Actualiteiten
12:00 Hart van Nederland
19:00 SBS 6 Actienieuws
Weer Nieuwsprogramma
23:00 Hart van Nederland
02:50 Nachtprogramme-
ring: SBS 6 Actienieuws 8>
Weer Nieuwsprogramma
Amusemw^fflMMMMNK
11:1015 Mlljoen mensen
Spelprogramma
16:00 Over de roooie
Amusementsprogramma
18:05 Jerry Springer
Talkshow
19:30 15 Miljoen mensen
Spelprogramma
Films/Series
09:00 Days of our Lives
13:25 Goudkust Drama
13:55 Goudkust Drama
14:25 Reasonable Doubts
Detective serie
15:15 Days of our Lives
17:30 Malcolm Eddie
"Mixed Nuts" Comedyserie
20:30 Serpent's Lair
Thriller
Tom en zijn vrouw Alex krij-
gen een appartement aan-
geboden waarin kort gele-
aen iemand onder vreemde
omstandigheden overieden is
23:25 the Erotic House of
Wax
Erotische film
01:00 Oceans of Fire
Actiefilm
00:10 Nederland: Onder-
weg Programma
Nieuws/Sport/Actualiteiten
07:00 Wacky Wake Up
Amusement :MHMi
19:45 Benny Hill
23:25 Ricki Lake Talkshow
Films/Series
18:45 Bewitched Serie
"It's Not So Nice To Have A
Spouse Around The House"
19:15 The Wonder Years
"Nose" Comedyserie
20:15 Night Heat
"The fighter" Politieserie
Magazines
17:00 Rex Hunt's Fishing
World
17:30 Zoo Story
18:00 First Flights
"Air Battles At Sea"
18:30 Terra X
"The Mallorca Conspiracy"
19:00 Animal Doctor
19:30 Wild Discovery
"African Summer"
20:30 Disaster
"Critical Error"
21:00 The World's Most
Dangerous Animals
22:00 Forensic Detectives
"Tangled Web of Clues"
23:0u Extreme Machines
"Supersonic Landspeed"
23:30 Crocodile Hunters
20:15 Night Heat
"The figh
21:05 Poirot
"Double Clue" Detectivese-
rie
22:00 Hill Street Blues
"Remembrance of hits past"
Politieserie
22:55 Mash
"Exorcism" Comedyserie
"Sleeping With Crocodile"
00:00 Century ofW
01:00 First Flights
"Air Battles At sea"
01:30 Disaster
"Critical Error"
02:00 Forensic Detectives
"Fatal Compulsion"
Zomerprogrammering
17:00 TVR Nieuws
Met het nieuws uit Rotter
dam en regio
17:10 Weer I kort)
Weerman Ed Aldus
17:15 Sport
17:25 Sensor
Het jongerenprogramma
van TV Rijnmond met tips
voor het uitgaansleven,
kroegclips, cd-tips en
natuurlijk de Sensor Band
Competitie
17:35 Soul Cookin'
In De Garage' van Hank is
Abdelkadir Benali te gast.
Het gerecht: lamsstoofscho-
tel
herhaling elk uur tot zater-
dag 16.00 uur
Nieuws/Sport/Actualiteiten
07:00 Voetbal WK premiere
08:30 Voetbal
WK voetbal - Le Mix
12:00 Voetbal
Rendez-vous France '98
13:00 Tennis
ATP toernooi in Halle
15:00 Tennis Queens' -
ATP toernooi in Londen
17:00 Voetbal WK voetbal
19:30 Voetbal WK voetbal-
Le Match
21:00 Boksen Gala
22:00 Motorsport
WK motorwegracen - Gran
Premio de la Comunidad de
Madrid (Spanje)
23:00 Voetbal WK voetbal
01:00 Voetbal WK journaal
06:00 Suzanne/Geert-Willem
09:00 WK-Journaal
Laatste ontwikkelingen op
het WK '98 en prestaties var
het Nederlands elftal.
10:00 Hans van Vliet en
MennoTamming
12:00 De Rijnmond lunch
Presentatie: Koos Postema
14:00 Gewoon Sanne
Presentatie: Sanne Boswinkel
17:00 Post van vandaag
Nieuws en achtergronden
18:00 Post aan de Telefoon
19:00 RR-Express
21:00 De avond van...
23:00 Met het oog op Morgen
0:00 - 06:00 RR-Express
Nonstop muziek
Test nu de Fuji Superia 400 ASA
met ontwikkelen en afdrukken 19.95
aktie 1 april t/m 30 april
1 uur service Fotostudio
Fotohandel Fotohandel
Hof van Spaland 7 Tuinlaan 98
Schiedam Schiedam
Tel. 010-4704275 Tel. 010-4267464
Vlaardingen, de Loper 5-7
Telefoon 010 - 474 34 14
HOUT VERF IJZERWAREN GEREEDSCHAPREN
TEGELS SANITAIR
R. GOUMA
HET ADRES VOOR:
ALLE SOORTEN TEGELWERK
TOT COMPLETE BADKAMERS
Totale showroom uitverkoop
tot 50% korting
Boogertstraat 2 -3141 VN Maassluis -Telefoon (010) 5912801
PAPEGAAIEN SPECIAALZAAK RIJO
Alle soorten papeqaaien,
r/^ kaketoes en ara's. V-
'$5* inruil mogelijk.
Dbdierenepeciaalzaakvoor
atte dierbenodiqdhedcn
Maassluis Westeinde 6 (vv.c. steendijkpolder)
SUPER
3 0 0 OCCASIONS
AUTO AANB1EDING VAN DF. WF.F.K:
OPEL CORSA 1.7 Turbo Diesel Sport
1994 fl. 13.950,-
Vlaardingweg 60.3044 CK Rotterdam
Telefoon 010 - 437 78 50 Fax 010 - 437 46 07
DAT LOPEN EEN PLEZIER KAN ZIJN
van Hogendorplaan 115- Vlaardingen
Telefoon 010 - 470 35 16
Kinder/Jeugdprogramma's
07:00 Alles kits extra
07:00 De Transilvaanse
enqe dierenwinkel
07:22 Robbedoes
08:12 Droomshow
16:55 Alles kits
16:57 Kinderen van de
wereld Jeugdserie
17:05 Kulderzipken
"Naar de maan Jeugdserie
Magaztnes
08:37 Grootlicht
09:06 Quatro
09:57 Gevaarlijke stilte:
Vrede in Vukovar
10:38 125 jaar immigratie
en kinderen nu
11:09 Weg van de snel-
weg: Steden
16:05 Nature on track
Natuurserie
16:31 Passievoorwijnen
16:43 Passie voor water
22:59 Beautiful people
Natuurdocumentaire
Nieuws/Sport/Actualiteiten
18:00 Journaal
18:22 Weeroverzicht
20:00 Journaal
20:24 Weeroverzicht
Amusement
19:03 De uitdaging
Serie programma's
22:26 Toppop yeah!
Muziekquiz
Fiims/Series
07:47 Beroemde verhalen
09:31 Kinderwerk (Onder-
weg naarzorgen...)
17:34 Willie Nellie
"Dromen" Comedyserie
18:35 Roseanne
"Community theater" Come
dyserie
20:31 The Gods must be
crazy Filmkomedie
KinderfJeugdprogramma's
09:40 Schooltv-weekjour-
naal Actualiteitenrubriek
09:05 Zomerbeestjes
"De vlieg"
09:20 Nieuws uit de natuur
"Zomerspecial"
10:10 Zig zag: Kijkop
rivieren
"De NiiT
16:30 EO Jongerendag
live
23:00 EO Jongerendag
00:11 Kunst... omdat het
moet
"Uit egoTsme en inhaligheid"
Documentaire over uitge-
ver/auteur Geert van Oor-
schot
Nieuws/Sport/Actualiteiten
14:1S Spanje - Nigeria
Rechtstreeks verslag van
deze wedstrijd tijdens het
WK Voetbal in Frankrijk
17:15 Zuid-Korea - Mexico
Rechtstreeks verslag met
het Journaal
19:35 Studio sport
Sportprogramma
20:10 WK Journaal
Meto.m. het laatste nieuws
van het Nederlands elftal
20:38 Nederland - Belgie
Rechtstreeks verslag van
deze wedstrijd tijdens het
WK Voetbal in Frankrijk
23:30 Journaal
23:40 Nabeschouwing
Nederland - Belgie
Kinder/Jeugdprogramma's
18:00 Villa Achterwerk
18:15 Sesamstraat
18:30 Jeugdjournaal
Magazines "iSHMMi
14:34 Jazz portretten: The
New Concert Big Band
16:05 Midas
Dierenmagazine
16:30 Lombok kookt... een
reis om de wereld In 40
straten Culinaire serie
17:00 Urbania, een stads-
triptiek Reportages
18:44 Een goed^begin...
19:19 Op reis
"Groep" Reismagazine
Nieuws/Sport/Actualiteiten
13:00 Journaal
13:05 Hetallochtoon
video circuit: Nieuwe
sporters Documentaire
13:54 The African dream:
Oorlog tussen twee dor-
?en
4:59 Panorama vrijdag
16:00 Journaal
22:00 Journaal
22:15 Nova
22:45 Studio sport
Sportprogramma
Amusement
13:35 Lingo Woordspel
18:55 ZaterdagavondLin-
go Woordspel
20:15 Herexamen
Spelprogramma
Fiims/Series 'JiiNM
15:40 Laurel Hardy
17:30 Vets'school Serie
19:50 Zeg ns aaa
"De achtervolging" Comedy
serie
21:05 A women's guide to
adultery Miniserie
23:50 Unit 13
"De uitspraak" Politieserie
Kinder/Jeugdprogramma's
07:00 Telekids
Zomereditie van dit kinder
programma
20:00 Miniplaybackshow
Programma
Magazines tlMM
15:30 Nederland muziek-
land
Muzielmrogramma
17:00 Tineke
Gevarieerd programma
18:05 Eigen huis tuin
zomertips
Doe-het-zelf-programma
21:00 The Spice Girls
Special overde populairste
meiden van dit moment
NleuwBfSport/Actuatiteiten
18:00 RTL Nieuws 8i weer
Nieuwsprogramma
19:30 RTL Nieuws weer
Nieuwsprogramma
23:30 RTLHieuws
Nieuwsprogramma
Amusement
13:40 Ron's Honeymoon-
gulz
Showprogramma
18:55 5 tegen 5
Spelprogramma
22:00 Sferrengeheimen
Films/Series
12:00 Lost in Africa
Avonturenfilm
15:00 Perfect Strangers
"Problemen in het paradijs"
Comedy
16:30,High Society
"Geen inspiratie" Comedy
22:40 Big Sky
"Vlieg me naar de maan"
Actie/avonturen serie
00:00 Double X
Actiefilm
Arthur is het brein achter
een criminele organisatie.
Hij heeft genoeg van al het
geweld en besluitom zijn
criminele leventje vaarwel te
zeggen
Magazines
18:05 Dancing in the
Street
"Funk" Documentaireserie
Naast alle muziekstijlen blijft
de soul zich ontwikkelen.
Stevie Wonder en Marvin
Gaye blijven aan de top
meedraaien. Verder wordt
de bizarre en extreme Funk-
sound van James Brown
nagevolgd door George
Clinton
19:45 Week weekend
Uitgaansmagazine
00:10 Nachtprogramma
Nieuws/Sport/Actualiteiten
18:00 RTL Nieuws
Nieuwsprogramma
19:00 5 in het Land
Regio-nieuws
19:25 Weer verkeer
Infomagazine
20:00 RTL Nieuws
Nieuwsprogramma
20:20 Weer 8t verkeer
Infomagazine
22:30 5in het Land
Regio-nieuws
22:55 Worstelen: Wed
strijd van de week
Worstelpartij
23:40 RTL Nieuws
Nieuwsprogramma
Fiims/Series
20:30 Rambling Rose
Speelfilm
Het is 1935 en het negen-
tienjarige dienstmeisje Rose
komt in het huis van de fami
lie Hillyertewerken. Het is
een zeer beschaafde familie
en de oqenschijnlijk goed-
aardige Rose wordt al snel
door ae gehele familie met
open armen ontvangen. Vol-
gens Mrs. Hillyer is Rose
edn van de liefste meisjes
die ze kent, maar dat is
omdat 6en kant van Rose
nog steeds voor haar ver
borgen is gebleven
07:00 Veronica Fm
10:30 Veronica Live
19:10 TV woonmagazine
Informatief programma
22:15 Brard gaat extreem
Serie
Amusement
00:30 Nachtsuite
Talkshow
Films/Series
17:00 Hollyoaks
Serie
17:30 Robin's Hoods
"Nieuwe start" Serie
18:20 Babylon 5
"Verklaringen" Serie
Kort na een anonieme waar-
schuwing, volgteen enorme
explosie in DownBelow, het
donkere toevluchtsoord
voor Babylon 5's duistere
bewoners, de Lurkers. Een
tweede bom ontploft kort
daama
20:00 Friends
"Bijna klaar voor vertrek"
Comedy
Ross moet een presentatie
geven in het museum, leder-
een wil hierbij aanwezig wil
zijn om hem aan te moedi-
§en, maar vlak voor tijd blijkt
at niemand klaar is voor
vertrek. behalve Ross
20:30 Wat zien ik?
Film
Blonde Greet is een van de
bekendste tippelaarsters
van Amsterdam. Ze noemt
zichzelf echter een sociaal
werkster, omdat ze is gespe
cialiseerd in 'moeilijke geval-
len'
22:55 Fire of Passion: Lau-
re
Erotische speelfilm
Linda Atkins heeft besloten
haar man John een heel
speciaal verjaardagscadeau
te geven
Kinder/Jeugdprogramma's
08:40 Kinderen zijn de
baas! Kinderprogramma
Magazines filHMMi
13:15 Vakantie-TV
16:25 Tuinieren met kij
kers Tuinprogramma
17:00 RaboTop 40
02:40 Nachtprogramme-
ring: Covergirls
Portrettenreeks
Nieuws/Sport/Actuailteiten
16:00 Snickers Mini Wk '98
Programma
Amusement
09:50 Vanessa Talkshow
Fiims/Sertes
10:20 The Last Time I Saw
Paris Dramafilm
12:25 Old Mission Impos
sible
"The Visitors" Actieserie
13:50 Skidoo Comedy
15:30 USAHigh
"Buddies" Comedyserie
18:00 Players
"Con Law Actieserie
19:00 Cadillac Man
Comedy
20:45 Return To the Blue
Lagoon Avonturenfilm
Aan het eind van de vorige
eeuw onderneemt weduwe
Sarah een zeereis vanTahiti
naar San Francisco samen
met haar babydochter Lilli.
Onderweg stuit men op een
sloep waarin de ontzielde
lichamen van een jong stel
liggen en hun twee jaar
oude zoon die wonaerwel in
leven is
22:35 Flesh and Blood
Avonturenfilm
Een episch avontuur waarin
de Middeleeuwen worden
neergezet als een tiid vol
gruwelijkheden, oorlog en
00:50 Forever
Erotische thriller
Kinder/Jeugdprogramma's
06:20 -17:25 Tekenfilm
(serie)s en Jeugdprogr.
Magazines W/t/KKKKM
19:40 Bob Ross
Nieuws/Sport/Actuaiiteiten
07:20 Wacky Wake Up
Amusement llfMNI
21:55 Dame Edna
00:25 Saturday Night Live
Films/Series
17:25 Bewitched Serie
17:55 Fame
"Break Dance" Serie
18:45 Charlie's Angels
"The prince and the angel"
Detectiveserie
20:05 Familie Oudenrijn
Comedyserie
20:35 Love Boat
"The Inspector" Serie
21:30 Operation Petticoat
"Life in tne Pink" Comedyse
rie
22:40 Octopus Actieserie
23:35 Lou Grant
"Scandal" Dramaserie
Magazines
17:00 Hypnosis
18:00 Mysteries of Magic
"Masters of the Mystery
19:00 Mysteries of Magic
"The Impossible Made Pos
sible"
20:00 Mysteries of Magic
"Death DefyingFeats"
21:00 Raging Planet
"Blizzard
22:00 Extreme Machines
"Car Crazy"
23:00 Century of Warfare
00:00 ArthurC Clarke's
World of Strange Powers
"Things That Go Bump in
the Night"
00:30ArthurC Clarke's
World of Strange Powers
"Walking On Fire"
01:00 Firepower 2000
"Digital Dogfight"
02:00 Justice Files
"Getting Away With Murder"
Zomerprogrammering
17:00 Deze Week
Weekoverzicht van het TVR
Nieuws
17:26 Weer (op locatie)
17:30 Welkom Hoek van
Holland - Westvoorne
Special voor en over de
inwoners van een nieuw
aangesloten gemeente in
het uitzendgebied van TV
Rijnmond
Mgr. Nolenslaan 520 Schiedam 010 - 246 00 20
Vanaf00.30 uur wordt Wel
kom Hoek van Holland -
Westvoorne om het uur ver-
vangen door het Regiojour-
naal.
glas v/its
Als ik jou was ginjj ik naar...
- qratis S I KK reparatie lanaf WA extra
Hcioqstad 205. V laardinjjcn.Tel.: 010-4602233
Nieuws/Sport/Actuailteiten
07:00 Voetbal WK premiere
08:30 Voetbal
WK voetbal - Le Mix
10:00 Voetbal WK voetbal
12:00 Voetbal
Rendez-vous France '98
13:00 Tennis ATP toernooi
15:00 Tennis Queens' -
ATP toernooi in Londen
17:00 Voetbal WK voetbal
17:20 Voetbai WK voetbal
19:30 Voetbal
WK voetbal - Le Match
20:30 Atletlek
21:30 Atletiek
22:00 Motorsport
WK motorwegracen
23:00 Voetbal
WK voetbal vanuit Nantes
01:00 Voetbal WK journaal
06:00 RR-Express
08:00 Kris Kros
Presentatie Chris Vemer
10:00 Studio Gloria
Actuele zaken
12:00 De Bultendienst
13:00 Use helpt!
Met Use van Enkhuijzen
14:00 Radio Rijnmond Sport
Presentatie: Gert van't Hof
17:00 Deelder draalt... jazz
18:00 WimKerkhof
Country muziek
19:00 Radio Rijnmond Sport
Presentatie: Gert van't Hof
22:00 RR-Express
23:00 Met het oog op mor-
§en (Overname Radio 1)
:00 - 06:00 RR-Express
B.T.S. het kleine warenhuis in de Gorzen
B.T.S.BeTere Service
Vele couponnen vloerbedekking
j (voorheen radio ABA)
nog steeds hetzelfde adres
Groenelaan 95, telefoon 010 - 473 87 55
BOWLING PARTYCENTRUM
Anna van Saksenweg 13136 0 Vlaardingen Tel. 010 - 474 07 74
Postbus 6030,3130 DA Vlaardingen Fax 010 - 474 01 49
Kinder/Jeugdprogramma's
09:54 Een huis in Jeruzalem
10:00 Eucharistieviering
10:50 Liefdewerk
11:01 Kerkdienst
11:59 Wilde ganzen
12:00 Islamitlsche muziek
uit India en Pakistan
13:00 De Stalinorgels
chl 11
i/op
ig:
16:59 Minlatuur
16:08 Geestkrach
16:08 NCRV op zondag
16:34 Langs heillge hulsjes
17:05 C-majeur
18:09 AVRO Kookgekop
stap Culinair programma
18:22 Passie voor tuinen
18:36 Ja, natuurlijk
20:22 De stoel
Serie gesprekken
22:56 Estafette
Godsdienstige informatie
23:36 Nachtgedachten/
Bijbelse raadselen
"De onbegrijpelijke Drie-
eenheid" Nachtgedachten
Nieuws/Sport/AetuaHtelten
18:00 Journaal
20:00 Journaal
20:14 Weeroverzicht
Films/Series jRH
15:11 Het wassende water
19:04 Buffalo girls
Miniserie
21:08 KRO-Detectives:
Trial and retribution
Miniserie
23:46 Birds of a Feather
"Stand by your man" Come
dyserie
Magazines
10:00 Nederland zingt op
zondag
Koor- en samenzangpro-
gramma
10:30 Als leven pijn doet
Informatieve serie
11:05 Keerpunten: Beslis-
sende momenten uit de
wereldgeschiedenis
"De aanslag op Hitler
(1:30 Industrieel erfgoed
"De Rotterdamse haven"
12:05 Socutera
23:10 Het woelige water
"Waterpeil"
23:35 Nederlands fabri-
kaat
"Industriele vormgeving van
1935 tot 1965"
Nieuws/Sport/Actualiteiten
12:00 Journaal
14:15 Argentlnie - Japan
Rechtstreeks verslag van
deze wedstrijd tijdens het
WK Voetbal in Frankrijk
16:35 World League Vol-
leybal: Nederland - Argen-
tinie
Samenvatting van deze
wedstrijd tijdens het World
League Volleybal
17:15 Joegoslavie - Iran
Rechtstreeks verslag van
deze wedstrijd tijdens het
WK Voetbal in Frankrijk.
Met het Journaal
19:35 Studio sport
Sportprogramma
20:00 Journaal
20:15 Studio sport
Sportprogramma
20:45 Jamaica - Kroatie
Rechtstreeks verslag van
deze wedstrijd tijdens het
WK Voetbal in Frankrijk
23:05 Journaal
Kinder/Jeugdprogramma s
09:00 Villa Achterwerk
09:00 Zuurkool Animatie
09:30 Mevrouw ten Kate
18:00 Villa Achterwerk
18:15Sesamstraat
19:03 Dr. Katz, Profession
al Therapist
Magazines
10:10 De theater Tlmmer
tour Mini cursus
10:35 Masterclass jazz
"Gitaar" Serie muzieklessen
11:00 Richter, L'insoumis
Documentaireportret
12:05 Buitenhof
Actueel magazine
16:00 Hoogtepunten North
Sea Jazz
Hoogtepunten
17:00 Bookmark: Sam
Shepard - A long road
home Portret
20:05 Noorderlicht
Wetenschapsdocumentaires
22:13 Niets mag onopge-
merkt blijven
00:58 Dode dichters alma-
nak Kort poetisch programma
Nieuws/SporfActualiteiten
12:00 Journaal
18:33 Van gewest tot
gewest
21:32 Lopende zaken
Informatief magazine
Amusement
09:50 De hondenshow
19:30 A bit of Fry and Lau
rie Comedyserie
Fitms/Series
10:15 De neus van de
koningin
Komische serie
20:36 Mosley
Serie
23:19 VPRO-Cinema:
Nanette et Boni
Speelfilm
Kinder/Jeugdprogramma
07:00 Telekids
Magazines 4MNi
12:00 Breekijzer
17:10 Paul Haenen ont-
moet Mary Dresselhuys
TV-registratie
Nieuws/Sport/Actualiteiten
11:00 Villa Bvd
16:15 Tennis Report
Informatief programma
18:00 RTL Nieuws
Nieuwsprogramma
19:30 RTL Nieuws 8t weer
Nieuwsprogramma
22:45 RTLNieuws
Nieuwsprogramma
23:10 VillaBvd
Amusement
18:10 Hans Kazan Masters
of Magic
Reeks
19:00 Rad van fortuin
Spelprogramma
20:00 Het staatsl
lokatie
t staatslot op
Programma
23:30 The Oprah Winfrey
Show
Talkshow
Films/Series
12:45 Don Camilio
Comedy
14:45 Gli Invasori
Avonturenfilm
16:45 Thunder Alley
"Blues van een werkende
man" Comedy
20:30 Vrienden voor het
leven
"Ambities" Comedyserie
21:00 The Secrets of Lake
Success
Miniserie
22:00 Models Inc
"Einddoel" Dramaserie
00:15 Santa Barbara Soap
Magazines
18:05't Is een ramp
"The Goiania Incident"
Documentaireserie
18:35 Elke seconde telt
Reality-programma
19:35 Groteliefdes
"Marilyn Monroe Joe
DiMaggio" Documentairese
rie
22:20 Voor boven de 16
jaar: Minnaressen vertel-
len
Documentaire
23:20 Sterke staaltjes
"Mysteries of the Pilot"
Documentaireserie
00:15 Nachtprogramma
Nieuws/Sport/Actualiteiten
18:00 RTLNieuws
Nieuwsprogramma
19:00 5 in het Land
Regio-nieuws
19:25 Weer verkeer
20:00 RTLNieuws
Nieuwsprogramma
20:20 Weer verkeer
Infomagazine
23:50 RTL Nieuws
Nieuwsprogramma
Fiims/Series
20:30 Golden Oldies: The
Organization
Actiefilm
In San Francisco overvalt
een groep jonge criminelen
een meubelfaoriek die als
dekmantel door de maffia
wordt gebruikt. De buit
bedraagt voor enkele miljoe-
nen dollars aan heroine,
maar ook treffen ze de direc-
teur van de fabriek dood aan.
Omdat de bende niet voor
deze moord wil opdraaien,
biechten ze het volledige ver-
haal aan inspecteurTibbs op
0i Infomagazine