MBS Medewerker Expeditie vertegenwoordigers m/v Planner/werkvoorbereider MOBIEL SURVEILLANT m/v Carrier Commercieel Medewerker Binnendienst M/V fl Een account manager Eencommercieel medewerker binnendienst insistent Sales/Accountmanager Zelfstandige Medewerker met een technische knobbel en commercieel talent m/v BV Electro Automatisering Smelt TRA NSI C enthousiaste, gemotiveerde KOELTECHNISCHE MEDEWERKERS m/v Service Monteur Leerling Servicemonteur I W\ J BENELUX B.V. po Benelux is een dynamische onderneming waar ondernemerschap hoog in het voandel staat. Leen klein team van zeer gemotiveerde medewerkers is Bemo in staat geweest een goede Fktpositie te realiseren op het terrein van loop-, hang- en portaalkranen voor industriele drijvgn. De onderneming volgt een duidelijke groeistrategie. Deze groei willen wij graag delen (m/v met ondernemerspit) I ttfuhctie omvat het samen met de directeur verzorgen van de acquisrtie, het begeleiden van het nfrtS-traject tot aan de opdracht. Ook kunt u deel uitmaken van het project-team dat verant- grdelijk is voor de uitvoering van de opdracht. De functie kenmerkt zich door een grote mate I zelfstandigheid met veel ruimte om de ondernemer in u tot ontwikkeling te laten komen. +wel onze gedachten uitgaan naar HBO-denkniveau vinden wij het gevoel voor commercialiteit l iecfiniek richting werktuigbouw belangrijker dan diploma's. Vanzelfsprekend heeft u uw com- jkitle sporen in een technische omgeving reeds verdiend. Eigenschappen die u bezit, zijn te ver- tftden in gedrevenheid tot resultaat, klantgerichtheid en het oppakken van verantwoordelijk- hejo, Leeeftijdsindicatie vanaf 30 jaar. .H deze functie gelden goede primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden en bijzonder aan- s Irelikelijke perspectieven bij gebleken succes. far (m/v met gevoel voor projected) functie omvat het geven van commerciele ondersteuning aan de directeur en de account L*^jer en het verzorgen van de projectbegeleiding bij de uitvoering van de opdrachten. Ook het gen van de (internationale) inkoop behoort tot uw verantwoordelijkheden. U zult met een heid aan contacten als een spin in het web moeten kunnen opereren. De unctie biedt goede pelijkheden tot een verdere ontwikkeling. I een duidelijke commerciele instelling moet u in staat zijn projecten aan te sturen en te «ersen. Kwaliteit en servicegerichtheid zijn voor u een tweede natuur. U beschikt in ieder geval !l een MBO-opleiding, bij voorkeur MTS Wb. en hebt minimaal 2 jaar commerciele en/of pro- Ktdrvaring bij voorkeur in een technische omgeving. Leeftijdsindicatie: vanaf 23 jaar. f deze functie gelden goede primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden en goede ontwikke- nogelijkheden. I u geTnteresseerd, stuur uw handgeschreven sollicitatiebrief voorzien van volledige CV naar fio Benelux b.v. t.a.v. dhr. B.C. Swieb, Postbus 225,3140 AE Maassluis. Flexmen _li Mi zijn een kunststof verwerkende industrie in de regio merdam en produceren kunststof sanitair produkten ©/s ligbaden en whirlpools. Het bedrijf maakt een ster- F groei door met als sleutelwoorden kwaliteit, efficientie flexibiliteit. .i ntet het oog op de ontwikkeling van ons bedrijf in de toe- Smst zijn wij op zoek naar een ient in deze functie verantwoordelijk voor: beheren voorraad gereed produkt. laden en lossen van vrachtwagens. "hauwe samenwerking met de afdeling verkoop administratie van geladen vrachtwagens. deze functie met succes te kunnen vervullen jrwachten wij van u: fM.B.O. werk- en denkniveau henige jaren ervaring in expeditiewerkzaamheden. meftruckchauffeur certificaat. f'geen 9 tot 5 mentaliteit. I stressbestendig en ordelijk kunnen werken /ij bieden u bij gebleken geschiktheid eventueel door groei naar de functie van chef distributie. Gezien de ver- ntwoordelijkheid die inherent is aan deze functie kunt u Skenen op een passende honorering. Saninova bv Boonsweg 81 3274 LH Heinenoord (NL) Tel.:+31 (0)186 60 25 07* Fax:+31 (0) 186 60 38 38 B. V. Electro Automatisering Smelt, is een ISO gecertificeerde landelijke electrotechnische groothandel met 9 vestigingen. B. V. Electro Automatisering Smelt vertegenwoordigt industriele topmerken als Siemens: PLC's, laagspanningsschakelmateriaal. Electromatic: bewakingsreiais, sensoren, twee- draadsoverdrachtsystemen. Danfoss: frequentie- omvormers, belastingsmonitoren. TKF-installatie-. instrumentatie, glasvezelkabels. Weidmuller: aansluitmaterialen en electronica modules. Pilz: veiligheidsrelais en teks tdisplay's. Riedel: transformatoren en DC-voedingen. Voor onze vestiging in Spijkenisse zoeken wij op korte termijn een: voor een buitendienstfunctie in het Rayon Groot Rotterdam. Wat wii van u verwachten: een MTS/HTS opleiding richting electrotechniek en/of electronica, een goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid. Zelfstandig te kunnen werken, alsmede in teamverband. Ervaring in de branche is een must. Leeftijd 25-30jaar. Wat u van ons kunt verwachten: Een zeer afwisselende baan in een gemotiveerd team met een collegiale sfeer in de organisatie. Een daarbij horende beloning met goede secundaire arbeids voorwaarden. Veelzijdige interne/technische scholing. Vooreventuele nadere informatie kunt u bellen (0181) 612 111. Schriftelijke sollicitaties kunt u richten aan: B. V. Electro Automatisering Smelt. Postbus 710, 3200AR Spijkenisse, t.a.v. Hr. M.G.M. Bakker. De organisatie CARRIER TRANSICOLD 7QFKT: Profiel. Dutch Ophthalmic Research Center Nederiand bv Oude Singel 2 3211 BA Geervliet Telefoon Fax 0181-662233 0181-664269 D.O.R.C. Nederiand b.v., een zusteronderneming van D.O.R.C. International b.v. is een snelgroeiend bedrijf en heeft een toonaangevende positie binnen de Nederlandse oogheelkundige markt. Naast haar eigen productlijn levert D.O.R.C. Nederiand b.v. oogheelkundige disposables, instrumenten en apparatuur van buitenlandse toeleveranciers. Op korte termijn ontstaar er bij D.O.R.C. Nederiand b.v. een vacature voor een: In deze functie bent u verantwoordelijk voor: het onderhouden van contacten met relaties; het verzorgen van de orderverwerking, administratie en telefonische verkoop; het verrichten van ondersteunende activiteiten, zoals werkzaamheden ten behoeve van marketing etc.; het ondersteunen van de buitendienstactiviteiten. Aanvullende junctie-eisen: minimaal MBO-niveau; aantal jaren werkervaring in soortgelijke functie (bij voorkeur in de medische sector); inzet en enthousiasme met commerciele instelling; goede beheersing van de Engelse taal in woord en geschrift; ervaring met WordPerfect 6.1 en Exact; leeftijd 25-30 jaar; in teamverband kunnen werken; wonende omgeving Bernisse (binnen enkele maanden verhuizen wij naar onze nieuwe vestiging in Zuidland). Wij bieden: een zelfstandige functie binnen het verkoopteam bij een groeiend bedrijf; een goed salaris met uitstekende secundaire arbeidsvoorwaarden. Schriftelijke sollicitaties met vermelding van uw motivatie en curriculum vitae, kunt u binnen 14 dagen richten aan: D.O.R.C. Nederiand b.v. T.a.v. de heer A.P. Gardenier Afdeling Personeelszaken Oude Singel 2 3211 BA GEERVLIET Ui 24 TOTAAL-TXOl holding pen Holding is een snelgroeiende gespecialiseerde dienstverlener op het brede 'P van flexibilisering van arbeid. Flexmen richt zich met een aantal formules, phder uitzending en detachering op de foodindustrie in geheel Nederiand. fer uitbreiding van onze Salesafdeling zoeken wij per direct een enthousiaste die de Sales/Accountmanager gaat ondersteunen taken zijn: beheren van nieuwe accounts, het uitwerken van offertes, het onderhouden van ■fcten met opdrachtgevers en medewerkers en aanschrijven van prospects, zorg- %n voor aftersalestaken. at Wij verwachten van jou: hebt ben commerciele instelling, bent in het bezit van een MBO-diploma en bij |Reur ervaring in de commerciele dienstverlening en je bent klantvriendelijk inge- d. Natuurlijk kun je zelfstandig werken, bent een kei in het organiseren en je bent psSbestendig. anbod: leuke afwisselende baan in een dynamische omgeving met doorgroei mogelijk- (I6n, goede secundaire arbeidsvoorwaarden en uiteraard een goed salaris. je interesse in deze functie schrijf dan een sollicitatiebrief vergezeld van c.v. zo I fhogelijk naar Flexmen Holding, t.a.v. Ina Oudekerk, Postbus 259, 2910 AC in '•Vverkerk aan den IJssel, telefoonnummer 0180-320022. .aniNova In de regio Den Haag - Rotterdam zijn wij op zoek naar enthousiaste en representatieve kandidaten voor de functie van De Nederlandse Veiiigheidsdienst B. V. is onderdeel van de Nederlandse Veiiigheidsdienst Groep, de grootste organisatie op het gebied van veiligheid en beveiliging in Nederiand die al jareniang toonaangevend is op de beveiligingsmarlct. Je dient te beschikken over goede contactuele eigenschappen en je hebt er geen bezwaar tegen om te werken in onregelmatige diensten. Afhankelijk van de werkzaamheden bieden wij 38 uur per week. Maar wij hebben ook plaats voor mensen die bewust minder willen werken. Er zijn dus meerdere mogelijkheden. Als mobiel surveillant dien je minimaal in het bezit te zijn van het theoriecertificaat of diploma Algemeen Beveiligingsmedewerker of van het basisdiploma Beveiliging. Bovendien is je gedrag 'onbesproken' en ben je in het bezit van een rijbewijs B/(E). Verder woon je binnen een straal van maximaal 30 kilometer van het centrum van Den Haag of Rotterdam en kun je over eigen vervoermogelijkheden beschikken in verband met de onregelmatige werktijden. Heb je belangstelling? Vul dan de onderstaande bon in en je wordt mogelijk uitgenodigd voor een voorlichting bij jou in de buurt. Nederlandse Veiiigheidsdienst B.V. Regio Zuid-Holland T.a.v. de afd. Personeelszaken Treubstraat 19-23, 2288 EH Rijswijk Naam Voorletters: Man/Vrouw Adres: Postcode/woonplaats: Telefoonnummer: Ik ben in het bezit van/beschik over: Basisdiploma Beveiliging Theorie en praktijkcert. ABM Eigen vervoer Theoriecertificaat Alg. Beveiligingsmedewerker Geen opleiding Rijbewijs B(E) Ik wii graag: parttime werken fulltime werken als oproepkracht werken TEP Security B.V., gespecialiseerdin o.a. telesurveillance en videosurveillance syste- men en diensten, met het hoofdkantoor in Capelle a/d IJssel, zoekt voor hoar agenlschappen Rotterdam en Capelle a/d IJssel gemotiveerde medewerkers die hoar unieke dienstverlening succesvol gaan promoten. TEP Security B.V. vraagt doarom per direct voor diverse regio's in Nederiand Uw profiel: een MB0 werk- en denkniveau een dynamische persoonlijkheid, resultaatgericht en flexibel een serieuze, representatieve gesprekspartner op ieder niveau een pioniersgeest een gezonde werkmentaliteit (dus geen 9.00 tot 17.00 mentaliteit) leeftijd tot maximaal 45 jaar in bezit van eigen auto Ervaring in oquisitie en/of directe verkoop is belangrijk, echter geen pre. Wij bieden: een positie in een zeer dynamische, snel groeiende internationale onderneming u verkoopt een unieke service in een snelgroeiende markt een enthousiast en zeer succesvol verkoopteom opleidingen en permanente ondersteuning als bijdrage aan uw succes een goed salaris, onkostenvergoeding en een uitstekende provisieregeling perfecte doorgroeimogelijkheden voor ambitieuze mensen Bent u degene die ons team kan komen versterken? Stuur dan snel uw c.v. en een brief met uw motivatie naar: TEP Security B.V. t.a.v. de heer Rock of mevr. I. Tilburgs Postbus 604 2900 AP Capelle a/d IJssel r Carrier Transicold is een onderdeel van Carrier Corporation, 's wereids grootste ieveranciervan koeitechnische lucht- behandelingsinstallaties, tevens onderdeel van United Technologies Corporation (UTC) De hoofdvestiging van Carrier Transicold in Nederiand is gevestigd in Rotterdam waar de volgende divisies zijn ondergebracht: de Truck Trailer organisatie, die voor de Nederlandse markt de verkoop van koelinstal- laties voor trucks en trailers, naast een uitgebreid servicenetwerk beheert. de Marine/Container Product Group met als activiteit de verkoop en service van koelin- stallaties voor de scheepvaart (containers en airconditioningssystemen). Het afzetgebied van deze divisie is geheel Europa, Afrika en het Midden-Oosten. Een Europees Parts Distributiecentrum draagt zorg voor de levering en verspreiding van service parts in heel Europa. Bij het onderdeel Truck Trailer Operations zijn, door uitbreidingen van het servicenetwerk in verschillende regio's in Nederiand de volgende vacatures ontstaan: gevraagd opleidingsniveau: LTS/MTS in een relevante richting (motorvoertuigen- of elektrotechniek) bereidheid cursussen te volgen, i.v.m. een aan de functie gekoppeld opleidingspro- gramma flexibele instelling leeftijd vanaf 17 jaar functieomschrijving: Het zelfstandig verrichten van installatie- en servicewerkzaamheden aan koelinstallaties Trucks en Trailers. gevraagd opleidingsniveau en werkervaring: MBO werk- en denkniveau in een relevante technische richting (motorvoertuigen-, koel- en/of elektrotechniek ruime ervaring en/of affiniteit met de trans- portkoeling flexibele klantvriendelijke instelling rijbewijs leeftijd 25-35 jaar Wij bieden: een goed salaris met uitstekende secundaire arbeidsvoorwaarden in combinatie met een prettige werkkring en een goede sfeer. Om deze functie optimaal te kunnen vervullen zal er naast een goede technische achter- grond een klantvriendelijke, professionele basis aanwezig moeten zijn. Wij denken verder aan een teamspeler. Schriftelijke reacties en CV ontvangen wij graag binnen 14 dagen na het verschijnen van dit blad ter attentie van mevrouw J. Kaptein, Postbus 10066, 3004 AB Rotterdam 010-2380144. Uw nieuwe werkgever? Hercis is overtuigend markt- en kwaliteitsleider in de hekwerkbranche en onderdeel van de internationaal opererende CRH-Groep. Het hoofdkantoor en de productiebedrijven zijn gevestigd in Oirschot. Via 19 verkoopkantoren worden NederiandBelgie, Frankrijk, Duitsland en Engeland bediend. De rest van de wereld wordt benaderd met een netwerk van agenten. Op deze manier is Heras in staat direct in te spelen op de regionale en locale situaties, zonder de voordelen van een centraal aangestuurde organisatie te verliezen. Standaard hekwerk, toegangs- beheersings- en security-systemen zijn unieke Heras-concepten die, samen met onze betrouwbaarheid en snelheid, in hoge mate de beoogde relatie met onze klanten bepalen. Van zo'n bedrijf kan je met recht zeggen: Hekwerk heet Heras. Voor onze vestiging te Ridderkerk zoeken wij een Taken en verantwoordelijkheden. Mechanische werkvoorbereiding Opstellen en beheren van de planning voor de montage en de service Maken en volgen van de service-offertes Kostprijscalculatie Nauw overleg voeren met klanten, uitvoerders en collega's Capaciteitsplanning en facturatie met behulp van het logistieke Tritonsysteem. Opleiding op MBO-niveau Goede contactuele eigenschappen Enthousiaste, flexibele doorzetter die van een uitdaging houdt Georganiseerd en stressbestendig Collegiaal en geen 9 tot 5 mentaliteit Affiniteit met automatisering Ons motto 'kwaliteit herkent kwaliteif spreekt u aan. Wij bieden: Wij bieden een uitstekend salaris en goede primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden in een plezierig, sti- mulerend en collegiaal werkklimaat. Daarnaast bieden wij een uitstekend trainingsprogramma. Uw sollicitatie: Richt uw schriftelijke sollicitatie binnen 10 dagen aan Heras Hekwerk, ter attentie van de heer C. Kuijer, Postbus 4098, 2980 GB Ridderkerk. Op de envelop vermeldt u in de linkerbovenhoek Planner/werkvoorbereider. Voor nadere inlichtingen kunt u contact opnemen met C. Kuijer, telefoon 0180 - 481 803. c

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 1998 | | pagina 24