Jj EUROMASTER ENDENBURG ELEKTROTECHNIEK B.V. CALCULATOR LEERLING CALCULATOR CAD-TEKENAAR m/v AdeccCT de EILANDEN r® Loodsmedewerker m\v hsBSBE com m e rcieel/ad m i n istratief medewerker Sailing List m/v CIPRES MEAO of MAVO schoolverlater m/v GROEPSOPVOEDER VERPLEEGKUNDIGEN, ZIEKENVERZORGENDEIVI, KRAAMVERZORGENDEIU, MDGO-VZ-ERS EN HU1SHOUDELIJKE HULPEN. Tuns Horsting Architecten endenburg W0ONZ0RGCENTRA n^9i DELFSHAVEN ZIEKENVERZORGENDE (M/V) ADMINISTRATIEF MEDEWERKER (M/V) ELSEVIER informatie tempo-team Voor de regio Rotterdam zijn wij op zoek naar: ©yew is een bureau met in totaal 38 medewerkers. Wij zoeken voor onze vestiging in het centrum van Rotterdam een bouwkundig CAD-tekenaar(m/v) Bij voorkeur werkend met Arkey-VMV. De werkzaamheden bestaan in eerste instantie uit werktekeningen voor een nieuwbouwproject in de gezondheidszorg, onder begeleiding van een projectleider. Ervaring is niet strikt nood- zakelijk. Salaris en arbeidsvoorwaarden wor den conform de CAO bepaald. Wij verzoeken u binnen twee weken een brief met bijbehorende c.v. te zenden aan Tuns Horsting Architekten bv, Eendrachtsplein 14, 301 2 LA te Rotterdam. ACTIVITEITEN BEGELEIDER m/v Circa 28 uur per week Endenburg Elektrotechniek B.V. is een elektrotechnisch installatie bedrijf dat gespecialiseerd is in het ontwerpen, fabriceren, installeren en renove- ren van elektrotechnische installaties, regelsystemen, schakelpanelen en elektronische apparatuur. Als gevolg van een groeiende marktpositie is er op korte termijn binnen de afdeling Algemene Installaties plaats voor een ervaren: In deze functie bent u belast met het opzetten van begrotingen voor utiliteitsinstallaties en het ter plaatse opnemen van werkzaamheden. U heeft de opleiding MTS-E en ervaring in soortgelijk werk. Tevens is er op korte termijn binnen de afdeling Algemene Installaties plaats voor een energieke: In deze functie wordt u opgeleid voor de functie van calculator. U heeft de opleiding MTS-E en minimaal 2 jaar ervaring in de buitendienst. Belangstellenden verzoeken wij bun sollicitatie schriftelijk te richten aan de afdeling Personeelszaken van: ELEKTROTECHNIEK B.V. IJsclubstraat 13-31 3061 GR Rotterdam Postbus 4197,3006 AD Rotterdam Telefax 010-4528264 van Swaay Toegangstechniek Gemotiveerde magazijnmedewerkers m/v Vakantiekrachten m/v uitzendbureau KINDERHUIS pedagogisch medewerker II in een leefgroep. De functie heeft een omvang van 32 uren per week. openbare scholengemeenschap voor mavo, vbo en ivbo Scholengemeenschap De Eilanden is een openbare school voor mavo, vbo en ivbo. De school felt ongeveer 800 leer- lingen en 70 medewerkers. Door groei, pensionering en adv zijn er voor het nieuwe cursusjaar vacatures ontstaan. Wij zoeken enthousiaste collecga's die bereid zijn ons motto "meer dan goed onderwijs" verder vorm te geven. Zij geven stimulerend en begel leidend les waarbij er naast goeae resultaten, ook zorg is voor een optimale persoonlijke begeleiding van de leerling. Zo dragen zij bij aan de onderwijskundige en pedagogische ontwikke- ling van de school. Wij zoeken collega's voor ae volgende vakken: - elektrotechniek 28 uur - economie/bedrijfsadministratie 27 uur - verzorging 20 uur - Duits 1 8 uur - Nederlands 1 2 uur - wereldorientatie 27 uur - machineschrijven 2 uur - techniek 44 uur (vervanging wegens ziekte) Op de school wordt met een 45-minuten rooster gewerkt, een volledige betrekking omvat derhalve 28 uur. Inlichtingen kunt u krijgen bij de directeur van de school, mevr. R.J. Pel-Langenberg tel.: 0181-622033. Wij verzoeken u uw sollicitatie voor 23 juni te richten aan: de directeur van de school, Zinkseweg 2, 3201 KZ Spijkenisse. Week 25 TOTAAL-TXOl Euromaster is met 1200 vestigingen het grootste bandenservicebedrijf van Europa. Vanuit de 75 vestigingen in Nederland worden dagelijks grote hoeveelheden banden, uitlaten, akku's, schokdempers en wielen geleverd (en gemonteerd) aan fleetowners, leasebedrijven en particulieren. Dat doet Euromaster voor vracht-, bestel- en personenauto's, bussen, en voertuigen die worden gebruikt in landbouw, wegenbouw en industrie. De functie Als vestigingschef bent u de drijvende kracht. U ontvangt en adviseert klanten. U verdeelt het werk, motiveert uw collega's en springt indien nodig bij in de werkplaats. De kas en het magazijn vallen tevens onder uw verantwoordelijkheden. Verder zorgt u er natuurlijk voor dat de vestiging representatief is en blijft. Wij vragen U heeft bij voorkeur een auto- technische opleiding en affiniteit met de auto- of bandenbranche. U beschikt over verkoopervaring in binnen- of buitendienst en heeft leidinggevende ervaring. U bent in het bezit van rijbewijs B (liefst ook E) en woont in de regio Rotterdam. Wij bieden Een inspirerende werkomgeving waar klantgerichtheid en teamgeest hoog in het vaandel staan. Een uitstekend salaris en prima secundaire arbeids voorwaarden. Voor de vestigingschef met initiatief en doorzettingsvermogen zijn er bovendien zeer goede doorgroeimogelijkheden. Uw reactie Bel binnen tien dagen naar Euromaster Bandenservice B.V., vraag naar de afdeling personeelszaken. Het telefoonnummer-is: 0570-679790. U krijgt dan een sollicitatieformulier toegezonden ==L== DE EUROPESE B A N D E N S P E CIA LIS T NTNThuiszorg, opgerichtin 1990, is de grootste particu- liere thuiszorgorganisatie in Nederland. Vanaf 1995 heeft NTN een AWBZ-erkenning als lande- lijk werkende kruisorgani- satie en als landelijk kraam- centrum. Vanuit 23 vestigingen, verspreid over geheel Nederland, verlenen ruim 3.500 zorgverleners alle vormen van thuiszorg zoals kraamzorg, ouderen- zorg, ziekenhuisverplaatste zorg, terminale zorg en technische thuiszorg. Door de centrale aanstu- ring en de sterke regionale verankering is NTN in staat om de kwaliteit van de zorg op uniforme wijze te garan- deren. NTN heeft met de meeste ziekenfondsen en particu- liere zorgverzekeraars zorgovereenkomsten gesloten. NTN wordt door de markt gezien als de meest promi- nente vernieuwende thuis zorgorganisatie van Neder land en heeft een solide en professioneel imago. Net van school of toe aan een nieuwe uitdaging? Een flexibele baan? Wertijden diejezelf in kuntvullen? Maak kennis met NTN! Wij zoeken: Wij bieden: - goede arbeidsvoorwaarden - een diensverband afgestemd op jouw eigen mogelijkheden: oproep, parttime, fulltime - deelname aan gunstige collectieve verzekeringen, en korting op hypotheken - een prettige en persoonlijke werkomgeving - diverse (bij)scholingen - bij een dienstverband van 80 tot 100% zonodig een auto van de zaak die je ook prive mag gebruiken. Wij vragen collega's met oog voor kwaliteit, een flexibele instelling, die zelfstandig en oplossingsgericht kunnen werken en het het professionele imago van NTN verder uit kunnen dragen. Bel tijdens werkdagen tussen 09.00 en 17.00 uur voor een vrijblijvende afspraak met ons regiobureau in Rotterdam, telefoon 010-4130230 of schrijf een sollicitatiebrief aan: NTN Thuiszorg, Schiedamsedijk 79 A, 3011 EM Rotterdam t.a.v. de heer F. van Rooy. De B.V. Onderlinge Rouw Vereniging o.a. gespecialiseerd in het verhuren van limousines zoekt ter aanvulling van haar administratief team een Zijn/hoar taak zalzijn: Het onderhouden van contacten met onze relaties Aannemen van opdrachten en het administratief verwerken daarvan Wat wordt vanjou verwacht: Flexibele instelling In het bezit zijn van rijbewijs (of hiervoor bezig) Klantvriendelijke instelling Kunnen omgaan met computers Bereidheid tot het volgen van cursussen Gaarne schriftelijke sollicitatie naar: B.V. Onderlinge Rouw Vereniging Zwaanshals 85 3036 KE Rotterdam LAGENDIJK TRANSPORT BV H Lagendijk Transport BV is gespecialiseerd in distributie, op- en overslag. Voor onze loods in de spaanse polder is wegens sterke groei behoefte aan een gemotiveerde Vereist is: enige ervaring met orderpicking en heftrucks plus een goede beheersing van de Nederlandse taal. Het werk in de loods is met name's avonds. Voor informatie kunt U bellen met: H Lagendijk Transport BV Vraag naar H. Michels of E. Lagendijk 010-2459944 is een dynamisch bedrijf met interesse voor alle ontwikkelingen in de hoortoestelwereld. Vanwege onze groeiende praktijk zijn wij op zoek naar collega's Wij zoeken: EEN LOGO/AKOEPEDISTE (m/v) Die nauwkeurig is. Goed in een team kan werken. Kennis heeft van de audiometrie. Die representatief is. Wij bieden: Een professionele omgeving waar u goed kunt werken. Een fijn team en een prima sfeer. De ondersteuning van collega's met veel ervaring. Een salaris en secundaire arbeidsvoorwaarden conform uw kennis en ervaring. Een interne en externe opleiding na gebleken geschiktheid. Een baan die zowel fulltime als parttime ingevuld kan worden. Een baan met muziek naar de toekomstll! Graag ontvangen wij een (handgeschreven) brief met uw c.v. voor d.d. 01 -07-1998 t.a.v. Dhr. HJ. Kroeze. Uw reactie zal vertrouwelijk worden behandeld. Dijkshoorn Hoortechniek, St. Liduinastraat 15, 3117 CN Schiedam I Stichting Welzijn Feijenoord Bij de SWF is er een vacature: De Stichting Welzijn Feijenoord is een organi- satie voor sociaal cultureel werk en kinderop- vang in de deelgemeente Feijenoord in Rotter dam. De instelling kent een 25-tal vestigingen waarbij ruim 250 medewerkers werkzaam zijn. Standplaats: Asiel Zoekers Centrum Rotterdam, Dordtsestraatweg 285 Plaats in de organisatie: De functionaris werkt onder leiding van de coordinator immaterieel van het AZC. Doel van de functie: Het geleiden en begeleiden van asielzoekers naar bestaande organisaties in de wijk. Het leggen van contacten met wijkorganisaties met als doel het accepteren van vluchtelingen bij de activiteiten die de organisatie organised! Taken: Coordineert samen met de wijkorganisaties de komst van asielzoekers bij een activiteit in de wijk. Motiveert asielzoekers naar de bestaande activiteiten toe te gaan Bewaakthet activiteitenbudget Begeleidt stagiaires binnen het eigen taakgebied Scbrijft een werkplan met betrekking tot de werkzaamheden Functie-eisen: Relevante HBO-opieiding Minimum leeftijd van 21 jaar Kennis van moderne talen Goede contactuele vaardigheden Organisatorische en coordinerende vaardigheden Zelfstandig als in teamverband kunnen werken Salaris: De functie is ingeschaald op niveau SKW 2 (voignummer 18 tot 30 CAO Welzijn). De omvang van de aanstelling is 28 uur contracttijd, gelet op de gehanteerde verlofregeling bedraagt de feitelijke werktijd 29.5 uur per week. Bijzonderheden: Het betreft een contract voor de duurvan een jaar. Bij voldoende functioneringsvoorwaarden kan de aanstelling wor den omgezet in een arbeidsovereenkomst voor de duur van de financiering. Werknemer zal in dienst komen van Stich ting Welzijn Feijenoord, maar zal aangestuurd worden door de coordinator immaterieel van het AZC Rotterdam. Informatie: Inlichtingen over de functie zijn te verkrijgen bij het AZC Rotterdam. Dhr. Ton Bogers, telefoon 010-297 37 31. Sollicitaties: Schriftelijke sollicitaties kunt u. o.v.v. vacature AZC. tot 29 juni a.s. richten aan: Stichting Welzijn Feijenoord, Afri- kaanderplein 2,3072 EA Rotterdam. Tel. 010-4523822 voor de P.G.-afdeling in woonzorgcentrum "De Schans" Vraagt: en M.B.O.-niveau o.a. voor salarisadministratie werktijden in overleg (min. 28 u.p.wk) Tel. info voor a) E. Vuijk 010-2448809 b) M. Charbo 010-2448804 Schrift. soil, aan de directie: Postbus 6176, 3002 AD Rotterdam Nieuwsblad Transport is in het Nederlandse taalgebied de enige actuele vakkrant voor logistiek, distributie en goede- renvervoer. Driemaat per week brengt de krant informatie over wegvervoer, zeescheepvaart, binnenvaart, luchtvracht, rall- vervoer en over de (ogistieke concepten die al deze etemen- ten met elkaar verbinden. Het is een uitgave van Elsevier bedrijfsinformatie (voorheen Misset uitgeverij), een van de grootste uitgeverijen van vakinformatie in West Europa met meer dan tachtig vaktijdschriften en vele vakboeken. Er zijn vestigingen in Doetinchem, Arnhem, Maarssen, Purmerend, Breda, Rotterdam en Zwolle. Op de advertentie-afdeling van Nieuwsblad Transport in Rotterdam is er per direct een vacature voor een voor minimaal 24 uur per week. Taken in deze functie bent u verantwoordelijk voor: telefonische verkoop van afvaart- vermeldingen aan rederijen, cargadoors en expediteurs verwerking van deze gegevens in de computer Eisen Om deze functie optimaal te kunnen uitvoeren vragen wij het volgende: een middelbare opleiding: MAVO/HAVO (of bijv. Scheepvaart- en Transportcollege) een commerciete instelling ervaring in en kennis van de lijnvaart is een pre in teamverband kunnen werken flexibiliteit/stressbestendigheid kunnen werken met PC communicatieve vaardigheden goede telefoonbehandeling/-stem goede beheersing van de Nederlandse taal geografische kennis. Bij gelijke geschiktheid wordt de voorkeur gegeven aan een herintredende vrouw. Wij bieden Elsevier bedrijfsinformatie biedt een inko- men dat in overeenstemming is met de zwaarte van de functie plus een goed pakket secundaire en tertiaire arbeidsvoorwaarden. InlichUngen over de functie kunt u inwinnen bij: de heer B. van Trirum hoofd advertentie-exploitatie telefoon (010) 405 31 32. Schriftelijke sollicitaties binnen tien dagen na het verschijnen van dit blad richten aan Elsevier bedrijfsinformatie bv, Stafafdeling Personeel en Organisatie, t.a.v. mevrouw drs. J.J.M. van Gulik, Postbus 30180, 3001 DD Rotterdam. Van Swaay Toegangstechniek b.v. is een toonaangevende specialist op het gebied van geautomatiseerde toegangssystemen voor gebouwen en terreinen. Het bedrijf is gevestigd in een modern kantoorpand in Capelle a/d IJssel. Erzijn ruim 100 personen werkzaam. Voor de afdeling werkvoorbereiding, die bestaat uit 5 personen, zoeken wij op korte termijn een: Met een geautomatiseerd tekenprogramma maakt u tekeningen voor situaties waarin automatische deuren en andere toegangssystemen worden geplaatst. De tekeningen, veelal op A3-formaat, zijn van bouwkundige, werktuigbouwkundige of elektro technische aard. Naast het tekenwerk zorgt u voor een goed beheer van uw eigen bestanden. Om deze functie goed te kunnen vervullen beschikt u over: een MTS of HTS opleiding bouwkunde of werktuigbouwkunde, enige ervaring met een geautomatiseerd tekenprogramma, collegialiteit en stressbestendigheid, leeftijd tot ongeveer 30 jaar. Daarnaast verwachten wij dat u nauwkeurig en efficient werkt. Van Swaay Toegangs techniek biedt een afwisselende, zelfstandige baan binnen een jong, enthousiast en gemotiveerd team. Op de afdeling heerst een open, coileglale en informele werksfeer. Op termijn zijn er binnen het bedrijf goede doorgroeimogelijkheden. Bij deze baan past een goed salaris en een uitstekend pakket secundaire arbeidsvoorwaarden. Hebt u interesse in deze vaste baan? Dan ontvangen wij graag een korte brief met uw CV. Wij nodigen u dan snel uit voor een kennismaking. Voor meer informatie kunt u contact opnemen met de heer J. Bouwsma, tel.: 010 - 4124470. D CONSULTANTS CIPRES CONSULTANTS POSTBUS 22430 3003 DK ROTTERDAM cn In Pijnacker (Delfgauw) is een van de grootste en modernste distributiecentra van Albert Heijn gevestigd. Mede door de zorg van een groot aantal uitzendkrachten levert dit distributiecentrum nu dagelijks aan circa 187 AH-supermarkten in het westen van het land alle levensmiddelen. Het gaat met name om werktijden in en rond het weekend: zowel overdag als ook's nachts, waarbij de goederen verzameld moeten worden voor de diverse winkels. De distributie bij Albert Heijn is een spannend gebeuren, bijvoorbeeld een bepaalde tijdslimiet halen, topdrukte rond feestdagen etc. Met een sterke ploeg en enige flexibiliteit in de werktijden kunnen we gezamenlijk veel aan. 0m dit mogelijk te maken zijn wij op zoek naar: fulltime en parttime mogelijkheden Tevens zoeken wij voor de vakantieperiode een groot aantal: ervaring is geen vereiste degelijke instructie van nieuwe medewerkers wel vereist gezonde interesse in het werken binnen het team leeftijd minimaal 18 jaar Ben je geinteresseerd, meld je dan aan bij: Tempo Team Uitzendbureau bv Delft, Westvest 143 (015)21419 32 Werknet Uitzendbureau Zoetermeer, Oostwaarts 5d (079)33181 01 Adecco Delft, Voldersgracht 7 (015)213 60 99 Rijswijk, Oranjelaan 1 (070) 390 64 63 Den Haag, Korte Poten 34 (070)356 0918 Rotterdam, Mijnsherenlaan 212-214 (010)486 10 77 der Hervormde Gemeente te Rotterdam Van Speijkstraat 149 3014 V] Rotterdam In verband met een bestaande en een te verwachten vacature zoeken wij kandidaten voorde functie: Het leefgroepteam kent een omvang van 6 groepsvoerders, aangevuld met een gastvrouw. In deze leefgroep zijn 10 plaatsen beschikbaar voor jeugdigen die om uit- eenlopende redenen aangewezen zijn op een langer verblijf in deze hulpverlenings- vorm. De groepsopvoeders zijn verantwoordelijk voor de uitvoering van de pedagogische activiteiten in de leefgroep, hetgeen o.m. inhoudt: observeren, begeleiden, stimule- ren, activeren en ondersteunen van bewoners in de leefgroep, zowel individueel als groepsgericht. Daarbij bestaan op deze locatie een aantal extra taken in verband met de maaltijdbereiding. Ben je geinteresseerd in een van de bovenstaande vacature, heb je minimaal 2 jaar relevante werkervaring, gecombineerd met -bij voorkeur- een HBO-SPH/I/IW/MW opleiding en -bovenal- ben je goed gemotiveerd, schrijf dan een sollicitatiebrief. Brieven te richten aan de directeur, mevrouw I.A.C. Smit, Van Speykstraat 149, 3014 V] Rotterdam. Sluitingsdatum voor sollicitaties is maandag 29 juni a.s.

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 1998 | | pagina 25