Adecca Site medewerker. v Transportgroep vanderGraaf ENTHOUSIASTE MONTE IIRS m/v commercieel/administratief medewerker Sailing List m/v ASSISTENT PLANNER (M/V) CHAUFFEURS INTERNATIONAAL PHONES 4 u informatie Axio BIJ ONS KRIJG JE ALS SECRETARESSE NOG EEN AUTO OOK! MCSE'er of CNE'er HELPDESKMEDEWERKERS m/v SYSTEEMBEHEERDERS m/v Junior verkopers - nieuwbouw Bitumineuze/kunststof dakdekkers Intern begeleider m/v tempo-team uitzendbureau COPYNOMIE VERTEGENW00RDIGER M/V BACOL VENTILATIE BV is geheel gespecialiseerd in renovatie en onderhoud van woningventilatiesystemen en overtuigend markt- en kwaliteitsleider gevestigd te Rotterdam. Met een team van 35 zeer gemotiveerde medewerkers is Bacol Ventilatie in staatgeweest deze positie te realiseren. Basis voor dit succes is ons vakmanschap, flexibiliteit en een uitstekende service. Om de groeiverwachting waar te kunnen maken zijn wij op zoek naar: belangrijke eigenschappen zijn: - twee rechterhanden - gezond verstand - ervaring en/of opleiding in de electrotechniek is een pre Kun je goed met mensen omgaan en heb je interesse in een afwisselende baan schrijf dan naar: Postbus 3088 3003 AB Rotterdam tx xjl MA m Ben jij en Door de groei van de activiteiten is het noodzakelijk ons team te versterken: (PARTTIME) SECRETARESSE ADMINISTRATE MEDEWERK(ST)ER 2 REPARATIEMEDEWERK(ST)ERS Ben je op zoek naar een leuke, afwisselende baan? Speur je elke week de krant door? Dan is dit je kans! Enthousiaste verkopers/sters voor 12 en 40 uur per week PHONES 4u uw partner in communicatie I Week 26 TOTAAL-TX02 BACOL VENTILATIE B.V. ADV1ES -MONTAGE -ONDERHOUD Bacol Ventilatie b.v. iijsdqi vusin KiaM IZT- Nieuwsblad Transport is in het Nederlandse taalgebied de enige actuele vakkrant voor logistiek, distributie en goede- renvervoer. Driemaal per week brengt de krant informatie over wegvervoer, zeescheepvaart, binnenvaart, luchtvracht, rail- vervoer en over de logisb'eke concepten die al deze elemen- ten met elkaar verbinden. Het is een uitgave van Elsevier bedrijfsinformatie (voorheen Misset uitgeverij), een van de grootste uitgeverijen van vakinformatie in West Europa met meer dan tachtig vaktijdschriften en vele vakboeken. Er zijn vestigingen in Doetinchem, Arnhem, Maarssen, Purmerend, Breda, Rotterdam en Zwolle. Op de advertentie-afdeling van Nieuwsblad Transport in Rotterdam is er per direct een vacature voor een U»JS 5. urjj voor minimaal 24 uur per week. (iiq Taken Bij gelijke geschiktheid wordt de voorkeur in deze functie bent u verantwoordelijk voor: gegeven aan een herintredende vrouw. ad) telefonische verkoop van afvaart- vermeldingen aan rederijen, cargadoors en expediteurs verwerking van deze gegevens in de computer Eisen Om deze functie optimaal te kunnen uitvoeren vragen wij het volgende: een middelbare opleiding: MAVO/HAVO (of bijv. Scheepvaart- en Transportcollege) een commerciele insteiling ervaring in en kennis van de lijnvaart is een pre in teamverband kunnen werken flexibiliteit/stressbestendigheid kunnen werken met PC communicatieve vaardigheden goede telefoonbehandeling/-stem goede beheersing van de Nederlandse taal geografische kennis. Wij bieden Elsevier bedrijfsinformatie biedt een inko- men dat in overeenstemming is met de zwaarte van de functie plus een goed pakket secundaire en tertiaire arbeidsvoorwaarden. Inlichtingen over de functie kunt u inwinnen bij: de heer B. van Trirum hoofd advertentie-exploitatie telefoon (010) 405 31 32. Schriftelijke sollicitaties binnen tien dagen na het verschijnen van dit blad richten aan Elsevier bedrijfsinformatie bv, Stafafdeling Personeel en Organisatie, t.a.v. mevrouw drs. J.J.M. van Gulik, Postbus 30180, 3001 DD Rotterdam. 0 m Axioma Management Support maakt deel uit van de Axioma I Business Group en 1 verzorgt detachering f1 'vdhsecretaressen en management onder- sieunend personeel. Axioma Business Group biedt automati- seringsdiensten op een breed vlak zoals detachering van IT- personeel en manage- ment-ondersteuning, en daarnaast verzorgt ABG complete kan- toorautomatisering waaronder netwerken, hard- en software. De functie Axioma Management Support is op zoek naar secretarieel en management ondersteu- nend personeel om in detacheringsvorm voor diverse opdrachtgevers te werken. Deze baan biedt je veel afwisseling, waarin je probleemoplossend ingezet zal worden in diverse func- ties. Je bent in stoat om je snel in te leven. te stellen. Tevens ben je in het bezit van secretariele opleiding en/of ervaring. Ons aanbod Als secretaresse heb je bij ons een vaste aanstelling, een auto van de zaak, zeer afwlsselend werk en goede arbeidsvoorwaarden! Het profiel Je bent enthousiast en kunt zowel zelfstandig als in teamverband goed funktio- neren. Daarnaast ben je computervaardig, represen- tatief en in stoat prioriteiten Ben jij deze secretaresse? Stuur dan je schriftelijke reactie met C.V. naar: Axioma Management Support BV t.a.v. Personeelszaken Fokkerstraat 18 2811 ER Reeuwijk 1 n e s s u p De Hoogt Huberts Blok Detachering B.V. Q I "J met vestigingen in Tiel en Den Haag is gespecia- I I I I ACT liseerd in het werven, selecteren endctaeheren 1 XX X V 1 3 van automatiseringspersoneel. On/c klantenkring bestaat voornamelijk uit De Hoogt Hubert Blok Detachering B.V. grote professionele organisaties met zeer - intcrcssante automaliseringsomgevingen. of wil je dat heel snel worden? Wij bieden je de mogelijkheid werken in de praktijk te combineren met gerichte opleidingen. Momenteel zijn wij voor diverse relaties en projecten op zoek naar: Heb je kennis van en ervaring met een of meer van de volgende zaken: Win dows 95, Windows NT, Novell of Microsoft Office en ben je geinteresseerd in een werkgever waar je het maximale uit jezelf kunt halen, schrijf dan een kort briefje voorzien van je CV naar het onderstaande adres. Voor informatie kun je contact opnemen met Wim de Hoogt, telefoonnummer 0344-626919 of Jan Huberts, telefoonnummer 070-3222921 Convergo Onderwijsinstelling verzorgt onderwiis en begeleiding van leerlingen met een visuele handicap in Zuid en Zuidwest Nederland. Er zijn vestigingen in Grave, Breda en Rotterdam. Convergo andet wljstnt t tiH n g Wegens natuurlijk verloop ontstaat op de locatie Rotterdam met ingang van 1-8- 1998 een vacature in de functie van: omvang 24 uur per week Taken: a. leerlingenzorg is een van de speerpunten van het beleid van de afdeling speciaal onderwijs en de intern begeleider krijgt een voortrekkersrol bij de verdere uitbouw hiervan; b. vanuit een actieve invalshoek invulling geven aan de rol van intern begeleider in een school voor visueel gehandicapten alsmede aan de verdere ontwikkeling van deze functie; c. het uitvoeren van overige algemene taken voortkomende uit de functie binnen de schoolorganisatie; alsmede een bijdrage leveren aan veranderingsprocessen binnen het onderwijs. Wij zijn op zoek naar: een enthousiaste collega, die bereid is te werken binnen een multidisciplinair team en die beschikt over een opleiding intern begeleider alsmede over aantoonbare ervaring met het speciaal onderwijs aan (visueel) gehandicapten. Wij bieden: inschaling in het carrierepatroon met maximumschaal 10 volgens het Rechtspositie- besluit binnen het Onderwijs. Overige arbeidsvoorwaarden zijn eveneens conform het RPBO. Informatie: voor meer informatie kunt u terecht bij mw. R. Tax, adjunct-directeur van Convergo Rotterdam, Heindijk 4, 3079 PM Rotterdam (tel. 010-4827533/school of 0182- 37871 2/prive). Er is een informatiemap beschikbaar. Interne sollicitanten kunnen eveneens solliciteren naar deze vacature. Uw sollicitatiebrief kunt u tot uiterlijk 29 juni 1998 richten aan het bestuur van Onderwijsinstelling Convergo, t.a.v. dhr. P.A. Versantvoort, algemeen directeur, Jan van Cuijkdijk 15361 HM Grave. G O Installatie- en Dakwerken BV. is ontstaan in 1978 en opereert als een IS09002 gecertificeerd installatie en dakdekkerbedrijf. Binnen de organisatie ligt de nadruk op werkzaamheden in de nieuwbouw en de renovatie van daken waarbij in een toenemende mate van kunststof materialen gebruik wordt gemaakt, dit naast het gebruik van de alom bekende bitumineuze producten. G O heeft binnen haar beleid een aantal doelstellingen geformuleerd welke het voor haar mogelijk maakt om ruim boven de, door de bedrijfstak gerealiseerde groei, uit te komen. Binnen deze doelstellingen spelen certificeringen, milieu alsmede veiligheid een voomame rol. Voor de verdere uitbouw van onze gespecialiseerde dakbedekkingwerkzaamheden, die voor de klant een totaal oplossing inhouden, zoeken wij voor het gebied Rotter- dam/Moerdijk e.o. de volgende kandidaten: Deze kandidaten zullen, onder auspicien van de projectmanagers, worden getraind om hun eigen gebied op te zetten om daama door te groeien naar de functie van pro- jebtmanager. De praktische opleiding zal, indien dit noodzakelijk zal zijn, worden aangevuld met een theoretische opleiding op het gebied van bitumineuze en kunststof dakbedekking. Wij verwachten van de kandidaten een meer dan normale commerciele insteiling die kan worden ondersteund door ervaringen opgedaan binnen het commerciele traject. Voor deze functie is het niet van belang dat de werkzaamheden binnen de dakbedek- kingbranche zijn verricht, echter enige technische kennis is meegenomen. Doordat een nieuw verkoopgebied dient te worden opgebouwd, dienen de kandidaten ervan uit te gaan dat dit tevens buiten de normale werktijden zal plaatsvinden en dat een regelmatig reizen naar de hoofdvestiging in Tiel zal plaatsvinden. De kandidaten zullen voor hun activiteiten een aantrekkelijke vergoeding ontvangen welke naar gebleken geschiktheid zal worden aangevuld met een resultaatafhankelijke bonus. Voor het vele reizen zal een auto van de zaak ter beschikking worden gesteld en dienen de kandidaten derhalve in bezit te zijn van het rijbewijs B/E. De kandidaten die wij zoeken, zijn gewend om zelfstandig te werken en hebben een ruime ervaring opgedaan met zowel bitumineuze producten en/of kunststoffolie. Het bezit van rijbewijs B/E is noodzakelijk om de werkzaamheden uit te voeren. Voor bovengenoemde functies kunnen de kandidaten hun sollicitatie zowel schriftelijk als telefonisch richten aan: G O Installatie- en Dakwerken B.V. T.a.v. E.W. van Os Postbus 6270 4000 HG Tiel Telefoon: 0344-612345 EURO-INDEX is een technische handelsonderneming en levert De activiteiten zijn gericht op de binnenlandse markt. EURO- Cfl In Pijnacker (Delfgauw) is een van de grootste en modernste distributiecentra van Albert Heijn gevestigd. Mede door de zorg van een groot aantal uitzendkrachten levert dit distributiecentrum nu dagelijks aan circa 187 AH-supermarkten in het westen van het land alle levensmiddelen. Het gaat met name om werktijden in en rond het weekend: zowel overdag als ook's nachts, waarbij de goederen verzameld moeten worden voor de diverse winkels. De distributie bij Albert Heijn is een spannend gebeuren, bijvoorbeeld een bepaalde tijdslimiet halen, topdrukte rond feestdagen etc? Met een sterke ploeg en enige flexibiliteit in de werktijden kunnen we gezamenlijk veel aan. Om dit mogelijk te maken zijn wij op zoek naar: Gemotiveerde magazijnmedewerkers m/v fulltime en parttime mogelijkheden Tevens zoeken wij voor de vakantieperiode een groot aantal: Vakantiekrachten m/v ervaring is geen vereiste degelijke instructie van nieuwe medewerkers wel vereist gezonde interesse in het werken binnen het team leeftijd minimaal 18 jaar Ben je geinteresseerd, meld je dan aan bij: Tempo Team Uitzendbureau bv Delft, Westvest 143 (015)214.19 32 Werknet Uitzendbureau Zoetermeer, Oostwaarts 5d (079) 331 81 01 Adecco Delft, Voldersgracht 7 (015)213 60 99 Rijswijk, Oranjelaan 1 (070) 390 64 63 Den Haag, Korte Poten 34 (070) 356 09 18 Rotterdam, Mijnsherenlaan 212-214 (010) 486 10 77 meet- en regelapparatuur voor veiligheid, onderhoud en nieuwbouw van huishoudelijke installaties, de utiliteit en technische installaties. Deze activiteiten worden onder andere servicegraad. INDEX biedt haar klanten een breed en diep assortiment meetinstrumenten van hoge kwaliteit en een hoge ondersteund door preventief onderhoud, kalibraties en andere diensten. EURO-INDEX maakt deel uit van een groep gelieerde ondernemingen en fabrieken in heel Europa. !«t behoeve it aidekng industritk vafcoop per direct voor onze technische diemt op basis van 40 uur Functie 341: Functie 343: Het maken van offertes, documentatiesetjes, commerciele Het voeren van de admlnistratie van onze technische dienst. teksten (vertalen) en orders begeleiden. Het telefonisch te Kunnen samenwerken met directe collega's die een woord staan van klanten. Het voeren van correspondentie in technische achtergrond (MTS) hebben. de moderne talen. Gaat om Elektronische producten die Gevraagd: mensenlevens redden. Gevraagd: MEAO of vergelijkbaar.VWO met exacte vakken. Goede communicatieve vaardigheden, logische denken, pragmatisch, vlot, klantgericht, zelfzeker, accuraat. Kennis van: Windows 95, Word 6.0 en Excel 6.0. Gevoel voor computers. Leeftijd van 23 t/ro 35 jaar. Functie 342: Repareren en onderhouden van draagbare meetapparatuur op onze service- en onderhoud-afdeling. Gevraagd: MTS, met afftniteit voor elektronica en computers. Kennis van Windows 95 en Word 6.0. Klantgericht, gevoel voor techniek, geinteresseerd in toepassingen, team- geest, geen 9-5 men- talttett, hart voor de meetinstruhenten^kalibraties zaak. c.v. componenten MAVO HAVO of deelcertificaten MEAO. Goede communicatieve vaardigheden, enige kennis van de Engelse taal m.b.t. computers, inzicht in computers, secuur en resultaatgericht. Cursus of kennis vamWindows 95, Word 6.0. Gevoel voor .computers. Leeftijd van 19 tIm 21 jaar. Geboden: Een goede baan in een kerngezonde onderneming, waarin u met de expansie kunt meegroeien. Een informele werksfeer in een hecht, jong en professioneel team. Interessant en veeizijdig werk. Het volgen van een passende opleiding/cursus. Op name in onze pensioenregeling. Een prima safaris. Bent u geinteresseerd, schrijft u dan een korte brief met ev naar EURO-INDEX b.v. t.a.v. de heer ing. P.M.j.B. Sieben, Postbus 700,2900 AS CAPELLE AID IJSSEL o.v.v. het vacature- nummer. De sluitingsdatum voor het inzenden van uw sollicitatie is 14 dagen na het verschijnen van deze advertentie. COPYNOMIE verzorgt on site het document facility management van grote en middelgrote ondernemingen en organisaties en van overheids- en onderwijsinstcllingcn. Het Document Flow Management is een dienstenpakket dat voor ieder bedrijf of insteiling op maat wordt samengesteld. Dit dienstenpakket bestaat uit services en producten op het gebied van grafische dienstvcrlcning, reproservices, printing on demanddirect mail, digitaal archief postkamerbehcer, magazijn- en voorraadbeheer en logistickc diensten. Copynomic is samengegaan met Veenman Office Management bv, onderdeel van de Veenman Groep. Copynomic telt 120 medewerkers. Met twee Copynomie service centers en een copyshop verzorgt Copynomie bij de Hogeschool Rotterdam Omstreken (HR&O) in-huis het kopieer- en printwerk voor zowel de medewerkers van de hogeschool als de studenten. Ter uitbreiding van het team vragen wij een voor onze site HR&O in Rotterdam. Naast een coordinerende taak bij de afwerking van het kopieerwerk verrich de medewerker werkzaamheden als inbinden, vouwen, boren, samenvoegen, inmappen, bundelen,.etc. Van de kandidaten wordt gevraagd dat zij onder - eigen verantwoordelijkheid kunnen werken, een organisatorisch vermogen/ hebben en flexibel zijn ingesteld ten aanzien van de taken en werktijden. Ervaring in een soortgelijke functie is gewenst, maar niet strikt vereist. Het goed in een team kunnen werken en klantvriendelijk gedrag zijn belangrijk. Heeft u interesse voor deze functie, dan nodigen we u uit uw sollicitatie bin nen 10 dagen te sturen aan het hoofdkantoor van Copynomie, t.a.v. mevr. B.RE. de Lange-Van Olst, afdeling PZ, postbus 2434, 5600 CK Eindhoven. Postbus 142 4700 AC Roosendaal Ettenseweg 40 Tel. 0165-540990 Telefax 0165-541558 Transportgroep van der Graaf is een dynamische en innovatieve organisatie. Met ruim 825 medewerkers en een omzet van 235 mitjoen per jaar behoort de groep tot de Top 5 van Nederland. De kernactiviteiten van Transportgroep van der Graaf zijn: - expeditie en wegtransport met 625 auto's door geheel Europa opslag en iogistieke dienstverlening op een oppervlakte van 156.000 m2 - maritiem vervoer vanuit en naar het Verre Oosten en de Verenigde Staten - gecombineerd weg-railvervoer in geheel Europa - alle douanediensten zoals in- en uitklaringen en fiscale vertegenwoordiging. De vestigingen bevinden zich in Amersfoort, Coevorden, Compidgne IF), 's-Hertogenbosch, Gennep, Roosendaal, Rotterdam, Venlo en Waalwijk. Kwaliteit en kiantgerichtheid staan hoog in het vaandel van de groep (ISO gecertificeerd). Sinds maart 1998 behoort de groep tot Penske Logistics Europe dat een pan-europees "network van parels" opbouwt. Vanwege uitbreiding van onze activiteiten zijn wij voor de vestiging Roosendaal op zoek naar: Plaats in de organisatie: Is verantwoording verschuldigd aan de Teamleider Planning. Tot de belanqriikste taken behoren: Assistentie verlenen bij de verschillende werkzaamheden van de afdeling Planning Beheer van enkele administratieve werkzaamheden Ondersteunen van de Planners en Landenmanagers Van deze nieuwe medewerk(st)er verwachten wii: Minimaal een MBO-opleiding, bij voorkeur MEAO CE Ervaring met geautomatiseerde systemen (transportsystemen. Word en Excel) Goede kennis van de moderne talen, met name de Franse taal Woonachtig in de omgeving Roosendaal Tevens zijn wij op zoek naar: bij voorkeur ervaring met grootvolumecombinaties en wisselbaksystemen. Wij verwachten van u dat u klantgericht en kwaliteitsbewust bent ingesteld. Uw reactie: Nadere inlichtingen kunnen worden ingewonnen bij de heer P. van Zinnen, Hoofd Planning, tel: 0165-540990. Uw schriftelijke reactie kunt u binnen 10 dagen na het verschijnen van deze advertentie richten aan Transportgroep van der Graaf, t.a.v. de heer W. Haans, Postbus 142, 4700 AC Roosendaal. VanVM Kmmgnftbriek Van Vliet Kwastenfabriek B.V te Nijmegen levert al sinds 1941 gereedschappenvoordeschilderen doe-het-zelver. Ons assortiment is zeer uitge- breid. Kwaliteit en service spelen een hoofdrol. Het kwastenprogramma dat wij aanbiedfen wordt grotendeels in onze eigen fabriek vervaardigd. Wij leveren gereedschappen van gerenommeer- de merken o.a. Festo Voor het rayon dat bestaat uit Zuid-Holland en een gedeelte van Utrecht, zoeken wij een Taken: - Het onderhouden van relaties - Het plegen van acquisitie - Adviseren - Verkopen Functie-eisen: - Een commerciele en/of technische opleiding op MBO-niveau - Verkoopervaring, bij voorkeur in de branche - Woonachtig in genoemd rayon - Pioniersgeest, zelfstandigheid en flexibiliteit Wij bieden: - Goede primaire en secundaire arbeidsvoor waarden - Auto van de zaak - Ruimte voor eigen initiatief en creativiteit - Een interessante functie in een gezond bedrijf met een sterke marktpositie Voor meer informatie over deze functie kunt u contact opnemen met de heer A.G.M. Cremers, telefoon 024-3772217. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u sturen naar: Van Vliet Kwastenfabriek B.V, Postbus 213, 6500 AE Nijmegen, t.a.v. de heer AG. M. Cremers. De snelst groeiende onafhankelijke mobiele telefoonmaatschappij in Nederland, zoektvoor haar nieuwe filialen in Rotterdam: Je hebt ervaring in de delailhandel, jeweetwat verkopen inhoudt en je bent flexibel inzetbaar, bel dan vandaag of morgen 036-5486200 en vraag naar Gisela Rosiek of H-P Soldaat. De gesprekken worden op korte termijn gevoerd, dus reageer snel. Wij zijn tevens voor onze andere winkels in deze regio op zoek naar parttime fulltime medewerkers/sters Dc Hoogt Hubert Blok Detachering B.V., t.a.v. de heer W. de Hoogt Prinses Beatrixlaan 17 4001 AG Tiel

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 1998 | | pagina 27