wsm A Nut van een wijkvereniging als Groenoord nog steeds onbetwist Prijzen voor extra ijverige examenkandidaten Burgerlijke stand MaasposT 'O, is dat alles? Ik had er veel meer van verwacht' Dertig jaar wijkvereniging Vluchtend slachtoffer Steunfonds Politie zoekt getuigen diefstal Huurverhoging msmi WJWm SCHIEDAM SCHIEDAM - „Het Stede lijk Museum? O nee, dat is niets voor ons belegen ty pes." Mevrouw Drooglever stoot lachend haar man aan die alleen als glaszetter het museum in het verleden wel eens heeft bezocht. „Ik ken alle ruiten vanbuiten." Even later passeert meneer Wuis- man, met de fiets aan de hand. „Nee, ik ben nog nooit in het Stedelijk Museum ge- weest, het is er eigenlij k nooit van gekomen. Waar het aan ligt? Tja, dat weet ik niet." Wuisman denkt even na, ter- wijl het winkelend publiek in de Hoogstraat aan hem voor- bijtrekt. „Ik ga gewoon lie- ver fietsen in m'n vrije tijd. Ben niet zo'n museum- mens." A Zand Onderzoek SCHIEDAM - Het wekelijkse inloopconcert in de Grote of St. Janskerk wordt zaterdag 27 juni verzorgd door Arjen Leistra. Hij bespeelt het hoofdorgel van de kerk. Aanvang is 15.00 uur en de toegang is gratis. St Radboud Inzameling Pleinfeest Orgelconcert Vogelrijke tuin CONTACTLENZEN v.a. 30 per maand Kijkopstaden wijk Kijkopstaden wijk Kijkopstaden wijk Kijkopstadenwijk Kijkopstaden wijk Kijkopstadenwijk Kijkopstadenwijk v Woensdag 24juni 1998 xq52 Hervormde gemeente Grote Kerk, Lange Kerkstraat. 10.00 uur, ds. G. de Lang. Aan- vang: 17.00 uur, ds. W.H. van Kooten. Bethelkapel, Nieuwe Maasstraat. 10.00 uur, mw. J.A. van Kempen. Hervormde gemeente Kethel en Spaland Dorpskerk, Noordeinde. Aanvang 10.00 uur, ds. N.K. Mos. Gereformeerde Kerk De Ark Hargplein. Aanvang 10.00 uur, ds. W.R. van Wieren/ ds. J. Sosef. Magnalia Dei Kerk, Albardastraat. Aanvang: 10.00 uur, ds. A.N. Ver- heul. Bethelkapel, Nieuwe Maasstraat. Aanvang: 10.00 uur, mw. J.A. van Kempen. Schieland Ziekenhuis B.K. Laan, hal polikliniek. Aan vang: 10.30 uur, ds. C.A. Philipse. Gereformeerde Bond C.S.G. Aquamarijn, Nieuwe Dam- laan. Aanvang: 10.00 uur, ds. G.H. van Kooten. Grote Kerk, Lange Kerkstraat, ds. W.H. van Kooten. Evangelisch Lutherse gemeente Lange Nieuwstraat 219. Aanvang: 10.00 uur, dhr. B. van Hoek. H.H. Jacobus en Martinus Jacobuskerk, Kerkweg. Woensdag 09.00 uur, euch.viering. Vrijdag 19.00 uur, communiteitsmis. Zon- dag 09.30 uur, euch. viering, voor- ganger D. Kool. Martinuskerk, Willem Andriessen- laan. Dinsdag 09.15 uur, markt- mis. Donderdag, 09.15 uur, euch .viering. Zaterdag 18.30 uur euch .viering, voorganger K. Veltman. Zondag 11.00 uur, euch.viering, voorganger K. Veltman. Parochiekerk St. Jan de Doper O.L.V. Visitatie Mgr. Nolenslaan 99. Zondag 10.30 uur, zondagsviering met koor- en samenzang. Zaterdag 17.00 uur. Woensdag 09.15 uur, weekviering. Oud-KatholiekeKerk Dam 30. 10.15 uur, gezongen eu ch.viering. Basiliek van de H. Liduina en O.L.V. Rozenkrans Singel 106. Zaterdag 18.00 uur, eucharistieviering. Zondag hoog- mis, aanvang: 10.15 uur pastoor P.M. Vismans.Kapel Huize Fran- keland. Zondag 09.15 uur, eucha ristieviering. R.K. Parochiekerk v/h H. Hart Lekstraat 55. Woensdag 19.00 uur, weekviering in de pastorie. Eerste vrijdag van de maand, 19.00 uur in de pastorie. Zondag 10.00 uur, zondagsviering met koor- en sa menzang. V rijzinnige Geloofsgemeenschap NPB Schiedam Westvest 90-92. Aanvang: 10.30 uur. Pinkstergemeente Morgenstond De Ark, Hargplein. Zondag 13.30 uur, samenkomst met spreker. Woensdag 20.00 uur, bijbelstudie/ bidstond. 't Paxhuis, Schie 11. Zaterdag 19.30 uur, jeugdavond. Leger des Heils Lange Haven 27. Aanvang: 10.00 uur, kapt. en mevrouw A.J. Plai- sier. Jehova's Getuigen Nieuwe Haven 155a. Gemeente Oud Mathenesse, zaterdag 17.30 uur. Gemeente Nieuwland, zondag 10.00 uur. GKIN, Indonesisch-Nederlands Christelijke Kerk Magnalia Dei Kerk, Albardastraat 67. Elke tweede en vierde zondag in de maand. MM -Kf §1 n P|rii if sm IIS l411# m&r mk Wm KANTOOR: Over de Vesten 3 Postbus 373 3100 AJ Schiedam Telefoon: 010-4738322 Telefax: 010-4731589 Geopend ma. t/m vrij. 8.30-17.00 uur. BEZORGING: Stadskoeriers 010-4514555 ma. t/m vrij. 08.30-17.00 uur DIRECTIE: R. M. de Koning CHEF VERKOOP REGIO: W. Monster Telefoon 010 - 4738322 VERTEGENWOORDIGERS: J. van Merwijk Telefoon: 010-4738322 VERKOOPLEIDER: G. de Boer Telefoon 010-4004288 INZENDTERMIJN ADVERTENTIES: Tot dinsdag 10.00 uur IM/VP advertenties tot maandag 16.00 uur REDACTIE: Telefoon: 010-4736543 Telefax: 010-4731589 Redactie: K. van der Knaap J. Teunissen Chef-redacteur: H. Mulder Telefoon: 010-4004491 FOTOGRAFIE: en voor foto(na)bestellingen R. van der Kraan van Eyckstraat 37 3141 XB Maassluis 06-51562210 INZENDTERMIJN REDACTIE-KOPIJ: Tot maandag 12.00 uur UITGEVER: Rotterdams Dagblad b.v. Bezoekersaantal Stedelijk Museum blijft verder dalen Het aantal mensen dat het Stede lijk Museum bezoekt blijft (ver der) dalen. In januari van dit jaar trok het museum 589 bezoekers; een jaar eerder wisten nog 899 mensen het monumentale pand aan de Hoogstraat te vinden. In fe- bruari bezochten 863 liefhebbers het Stedelijk; in februari 1997 was dit nog 1237. In maart volgt een lichte stijging, 836 (was 814). Maar in april, de periode waarin Tracy Mackenna en Edwin Jans- seo met Lijst 0 alle aandacht in de pers kregen en mensen met gratis koffie naar binnen probeerden te lokken, zakt het bezoekersaantal naar 807. Een forse daling: vorig jaar april trok het Stedelijk Muse um nog 1372 bezoekers. Er zijn dagen, zoals zondag 12 en vrijdag 24 april, waarop het museum maar drie bezoekers weet te trekken. Het moet dan niet makkelijk zijn om als suppoost van het museum beneden in de kelder te zitten, wachtend op een eventuele bezoe- ker. En de cijfers over 1997 waren ook al niet best. In dat jaar bezochten 11.435 mensen het museum, een daling van 15.000 bezoekers ver- geleken met 1996. Museumdirecteur Diana Wind er- kent de slechte resultaten van het eerste kwartaal van dit jaar, maar wijt het voor een deel aan een lan- Het Stedelijk Museum is geen grote publiekstrekker. Een onderzoek gaat nu in kaart brengen wat de bezoeker van het Stedelijk verwacht. Foto Roger van der Kraan delijke tendens. Dehype' om naar het museum te gaan, zo stelt Wind, aange wakkerd door grote tentoon- stellingen als die van Vermeer en Jan Steen, is voorbij. ,,En dat geldt ookvoorons." Maarjekunterniet alles mee verklaren, er speelt meer, weet Wind. „Als we een grote tentoonstelling hebben, en er is het nodige aan pu- bliciteit gedaan. zijn de bezoekers soms teleurgesteld: 'Oh, is dit al les'." Museumbezoekers ver- wachten steeds meer, verwend als ze zijn door de grote tentoonstel- lingen. „Het museum komt nu niet tegemoet aan wat het publiek ge- wend is te krijgen." Er moet dan ook, vindt Wind, met steun van de gemeente flink in het gebouw worden gei'nvesteerd wil de dalende lijn in positieve zin worden omgebogen. Het aantal zalen, vijf in getal, zou moeten worden verdubbeld zodat de CO- BRA-collectie een vaste plaats krijgt. En niet, zoals nu het geval is, onregelmatig te zien is. Hier- mee voorkom je dat niet-Schie- dammers, die speciaal voor de COBRA-collectie naar het Stede lijk zijn gereisd, worden teleurge steld. Daarnaast wil Wind een mu- seumwinkel en een restaurantje. Jan Anderson van het gelijknami- ge streekmuseum is een regelmati- ge bezoeker van het Stedelijk Mu seum, en heeft zo zijn opvattingen over het tentoonstellingsbeleid van Diana Wind. Het zand bij- voorbeeld, dat nu in de kelder van het Stedelijk op de vloer ligt -en zo de bezoeker in een andere wereld, maatschappij en tijd moet bren gen- vindt Anderson maar grote onzin. Een ding vooropgesteld, zegt Anderson, Twee Vrouwen van Schiedam iseen mooie histori- sche tentoonstelling waarhij zeker twee uur (in z' n eentje) heeft rond- gelopen. ,,Maar door al dat zand had ik 't gevoel alsof ik in Hoek van Holland was beland." Pu- blieksonvriendelijk. Erger vindt Anderson de loopduur van de ten toonstelling: „Tot en met januari 1999! De historisch gei'nteresseer- de Schiedammer laat je zo in de kou staan, want die heeft de ten toonstelling na drie maanden wel bekeken. Je moet om de drie maanden een nieuwe doelgroep aanboren, en dat doen wij ook met het Streekmuseum. Een onafhankelijk onderzoeksbu- reau -Museum, Management Strategic- kan misschien boven ta- fel brengen waarom het museum steeds minder bezoekers trekt, zo hoopt Wind. Dinsdagavond 7 juli wordt de eer ste stap gezet met het houden van een paneldiscussie waarin mensen die normaal gesproken niet het museum bezoeken (maar wel re- gelmatig naar de dierentuin of bio- scoop gaan) praten over de toe- komstplannen van het Stedelijk Museum. Gei'nteresseerden kunnen contact opnemen met het Stedelijk Muse um (2463666). Als tegenprestatie voor deelname aan de discussie mag men kiezen uit een museum- jaarkaart, cd-rom De Gouden Eeuw van Schiedam, het boek Van Appel tot Zadkine of een cadeau- bon. JALMAR TEUNISSEN SCHIEDAM - In Schiedam Noord is in de loop der jaren be- hoorlijk wat veranderd. Maar Wijkvereniging Groenoord en omstreken is gebleven. Zaterdag 20 juni vierden leden en oud-le- den het dertigjarig bestaan. Wijkvereniging Groenoord vorm- de in 1968 de eerste belangenver- eniging in het toen moderne Schie dam Noord. Destijds bestonden de taken met name uit het organiseren van wijkactiviteiten, bedoeld om de samenhang en de onderlinge contacten in de wijk te vergroten. Tegelijkertijd had de vereniging de taak contact te onderhouden met de gemeente over bijvoorbeeld de verdere inrichting van de wijk, de bestrating en alle verdere zaken waar buurtbewoners mee te maken hebben. Volgens voorzitter H.O. Gusman is het nut van de wijkver eniging nog steeds onbetwist. De vereniging is dan ook meegegaan met de veranderingen die in dertig jaar tijd hebben plaatsgevonden. Vroeger was Groenoord immers een moderne wijk waar zich veel jonge gezinnen vestigden. Maar jonge gezinnen kijken tegenwoor- dig uit naar een eengezinswoning. „Ze vinden meestal de kamers en de keuken wat klein van de flats waarin wij wonen", aldus Gus- Voorzitter Gusman, de mede-bestuurders en de wijkbewoners vierden het dertigjarig bestaan Zaterdag in boerderij Landvreugd. Foto Roger van der Kraan SCHIEDAM - Aan de Lorentzlaan vond woensdagavond 17 juni een aanrijding plaats tussen een fietser en een automobilist, waarbij de fietser gewond raakte aan zijn pols. De politie was op het moment van de aanrijding in de buurt en greep snel in. Omdat het slachtoffer snel weg wilde, hield de politie hem aan. Al snel bleek de man gebrui- kershoeveelheden cocaine bij zich te hebben en geen identiteitspapie- ren bij zich te dragen. Na behande- ling aan zijn gebroken pols in het Schieland Ziekenhuis werd de man overgedragen aan de Vreemdelin- gendienst. Wel wonen er veel ouderen. In een groot aantal gevallen nog bewo- ners van de eerste generatie. Sinds een aantal jaren kent de wijkver eniging daarom een seniorenafde- ling die bijvoorbeeld op regelmati- ge tijden gezellige bijeenkomsten organiseert. Het veranderde leden- bestand heeft er echter wel voor gezorgd dat de kindermiddagen in Boerderij Landvreugd en de to- neelafdeling passe zijn. Op het rnoment is wijkvereniging Groenoord samen met verschillen- de andere belangenverenigingen vertegenwoordigd in het wijk- en buurtbeheer. Haar bestuursleden hebben ook zitting in de zoge- naamde klankbordgroep waarin met de twee Schiedamse. woning- bouwverenigingen, de gemeente en onder andere ook vertegen- woordigers van brandweer en poli tie maandelijks overleg over de knelpunten en eventuele verbete- ringen in de wijk wordt gevoerd. Onderwerpen van gesprek zijn bij voorbeeld de woningen op zich. Men is er nog niet helemaal uit of een deel van de bestaande wonin gen misschien plaats moet maken voor grotere eengezinswoningen om ook jongeren en beter gesitu- eerden naar de wijk te lokken. Dit is bijvoorbeeld nodig om de koop- kracht op peil te houden van win- keliers die het in de wijk door da lende inkomsten steeds moeilijker krijgen. Dit bleek bijvoorbeeld wel uit het vertrek van de enige Super- markt op de Laan van Bol'Es. In vergelijking met bijvoorbeeld de wijk Nieuwland vallen de knel punten volgens Gusman nog wel mee als gekeken wordt naar onder werpen als verkeer, zwerfvuil en inrichting van de bestrating. Maar wijkvereniging Groenoord wil dat ook graag zo houden. Ze heeft daarom via het verspreiden van huis-aan-huis blaadjes al verschei- dene pogingen ondernomen om ook de grote groep allochtone be- woners in de wijk bij het overleg te betrekken zodat ook deze groep bij de directe toekomst van Groenoord betrokken kan worden. Tot zijn spijt is hij er echter nog niet in geslaagd om echte commu- nicatie tussen de oude bewoners en deze nieuwe groep tot stand te brengen. IRENE VERINGMEIER SCHIEDAM - De Stichting Steun fonds Vluchtelingenwerk heeft tot doel vluchtelingen in bijzondere omstandigheden materieel te on- dersteunen. Omdat de reserve van het steunfonds aanzienlijk geslon- ken is door de uitgaven voor ge- zinshereniging is de stichting nu een actie begonnen om giften en donaties te werven. Voor meer in fo: 426 50 85 (P. van Beurden). Het banknummer is: 12 54 43 307 (Rabo). SCHIEDAM - De politie is op zoek naar mensen die getuige zijn geweest van een juwelen- diefstal in winkelcentrum de Nieuwe Passage op dinsdag 16 juni. De eigenaresse van de zaak heeft verklaard dat zeker tien mensen getuige moeten zijn geweest van het moment dat zij de dader staande pro- beerde te houden. Iedereen die iets gezien heeft wordt verzocht te bellen met bureau Schiedam, tel. 274 02 12. WATERWEG - Per 1 juli moeten veel huurders een hogere huur be- talen. Zo'n drie miljoen huurders in Nederland hebben in de maand mei een brief ontvangen waarin de verhuurder voorstelt de huur te verhogen. Sinds 1990 stegen de huren met 39 procent. De gemid- delde huurstijging zal dit jaar waarschijnlijk 3,1 procent bedra- gen. Een verhuurder kan echter een huurverhoging van maximaal 6,5 procent voorstellen. Dat is het wettelijke maximum. De Neder- landse Woonbond vindt zowel de gemiddelde huurverhoging als het wettelijk maximum te hoog. Ze vraagt de overheid om maatrege- len. Daarnaast geeft de Woonbond zoveel mogelijk voorlichting aan huurders over de mogelijkheid huurverhoging te weigeren. Wei- gering is effectief als de huurder gegronde onderhoudsklachten heeft of als de kale huur door de voorgestelde verhoging boven het wettelijk toegestane maximum voor dat type woning uitkomt. Achterstallig onderhoud moet be- kend zijn bij de verhuurder. De maximumhuur van een woning is te berekenen met behulp van een puntensysteem. De Woonbond heeft foldermateriaal hierover. Weigeren doet een huurder binnen zes weken na de voorgestelde in- gangsdatum door middel van een bezwaarschrift. Bij de huurcom- missie is hiervoor een formulier te krijgen. Voor meer informatie, tel. 020-551 77 55. SCHIEDAM - Het harmonie-or- kest St Radboud geeft zondag 28 juni een gevarieerd buitenconcert in het Beatrixpark, nabij restaurant De Vijver en de kinderboerderij. Aanvang 14.00 uur, vrije toegang. Gespeeld worden nummers van Ir ving Berlin en andere Amerikaan- se songs. SCHIEDAM - De Rotary Club viert haar twaalfde lustrum met een niet onaardig cadeau aan een goed doel. Rotary International werkt al jaren wereldwijd aan de bestrijding van polio en met name van deze ziekte in Indonesie. De Rotary Club heeft een totaalbedrag van fl. 100.000,- ingezameld voor dit doel. Van dit bedrag gaat zestig procent naar de installatie van het laboratorium en veertig procent naar het verwezenlijken van rand- voorwaarden, zoals het opleiden van personeel. SCHIEDAM - Basisschool De Klinker organiseert woensdagmid- dag 24 juni het jaarlijks terugke- rende Pleinfeest. Leerlingen van de school, maar ook de overige kinderen in de buurt, kunnen mee- doen aan activiteiten als het berij- den van de rodeostier, glijden van een zeephelling of springen op een groot luchtkussen. Spelstrippen- kaarten zijn te koop voor fl. 5,- per stuk. De opbrengst komt ten goede aan de twee Foster Parents kinde ren die de basisschool heeft ge- adopteerd. SCHIEDAM - De Vrienden van het Stedelijk museum organiseren zaterdag 27 juni een orgelconcert. Frank den Bakker speelt werken van Bach en Mendelssohn. Als or ganist is hij verbonden aan de Waalse kerk in Breda. Het concert begint om 14.00 uur en vindt plaats in de aula van het museum. De toegang is gelijk aan een en- treebewijs van het museum. SCHIEDAM - Hoe maak je een tuin aantrekkelijk voor vogels? Dat vertelt mevrouw Jansen van de on- derafdeling Natuurontwikkeling van de gemeente Schiedam op donderdag 25 juni. Ze vertelt wel- ke planten vogels aantrekken, hoe een schuil- of broedplaats voor vo gels gemaakt kan worden en hoe een tuin vogelvriendelijk kan wor den onderhouden. De avond wordt gehouden in Voorlichtingscentrum De Groene Raat. Vervolgens brengt de groep een bezoekje aan de faunatuin op het Voorbeeldtuin- encomplex. Deze tuin is nog in aanleg. De avond begint om 19.30 uur en duurt tot ongeveer 21.00 uur aan de Harreweg 19. Deelna me is gratis. Bianca Heinermann kreeg de Unilever biologieprijs uitgereikt. Foto Roger van der Kraan SCHIEDAM - De maatschappij wordt op allerlei manieren binnen de schooldeuren gehaald. Het mid- delbaaronderwijs in Schiedam legt contacten met het bedrijfsleven voor sponsoring, het uitschrijven van wedstrijden en voor het uitrei- ken van leuke prijzen. Tijdens de diploma uitreiking op Spierings- hoek werden de VWO-leerlinge Bianca Heinermann en haar HAVO-collegakandidaat Jetteke Jansen in het zonnetje gezet, omdat ze een knappe prestatie hadden ge- leverd in het vak biologie. Unile ver Research Laboratorium (URL) in Vlaardingen betaalt de begeer- lijke prijs - een discman met per- soonlijke inscriptie voor de twee winnaressen en een oorkonde. Het bedrijf stuurt hierover een persbericht, maar vergeet te ver- melden dat het hier om de jaarlijk- se diploma-uitreiking gaat, waar meerdere leerlingen in het zonnetje worden gezet. De Duitse ambassa- de geeft eveneens extra aandacht aan een ijverige leerling van Spie- ringshoek. De beide instanties ho- pen op deze wijze de minder popu late vakken op school aantrekke- lijker te maken. Tijdens de feeste- lijke diploma-uitreiking komt ter sprake dat het percentage geslaag- den nog nooit zo laag is geweest bij Spieringshoek. Bij scholengemeenschap Schra- venlant zetten de leerlingen zelf een stapje in de maatschappij. Kir- sten Mastwijk en Dorien Schef- fers, leerlingen van de derde klas VWO+, zijn op 21 juni vertrokken naar Moskou. Zij doen een week lang mee met een internationale wedstrijd Russisch. In de school- competitie hebben beide leerlingen bewezen goed te zijn in het ge- bruik van de Russische taal en cul- tuur. Samen met leerlingen uit Weert, Rotterdam en De venter vertegenwoordigen zijn Neder land. Zo'n 23 landen nemen deel aan de Olympiade die dit jaar voor de negende keer is georganiseerd. De lerares van de leerlingen van Schravenlant, heeft de leerlingen extra begeleiding gegeven en is als begeleidster meegegaan naar Mos kou. SCHIEDAM - Opgaven over de periode van 30 mei tot en met 4 ju ni Geboren Dorcas d.v. Shako-Nkoy en Olen- ga Tshote; Jens z.v. Kooijman en Hosman; Charlotte d.v. Brakke en Hersbach; Delano z.v. Niemeijer en Snijders; Nick z.v. Wolvers en Tettero; Sander z.v. Verkouter en Van der Burg; Rik z.v. Van Aken en Halma; Romy d.v. Van Doom en Pelle; Reinout z.v. Verdam en Karto: Daphne d.v. Zoetmulder en Staat; Nassim z.v. El Gharnati en Ajaray; Rukiye d.v. Oztanriverdi en Oztanriverdi; Bradley z.v. De Ruiter en Van Scheindelen; Sa muel z.v. Buijs en Den Ouden; Sander z.v. Chatelain en Bergsma; Martina d.v. Van Lenten en Mons; Ezgi d.v. Biiyiik Kelek en Buyiik Kelek; Sahin z.v. Car en Akin. Aangetekend C.E. Feenstra (29) en E.C.M. Hoeksema (27); P.J. van den Berg (32) en J.G. van Es (32); J.G. van de Water (31) en B. Schut (31); A.J. van den Bussche (34) en W.N. Burg (26); L. Poot (32) en P.M.P. v.d. Reijden (29); J.G. A. de Bruijn (39) en R.M.T. v.d. Marel (28); R.D. Boedhram (20) en A.N. Doekhie (19); D. £eki (21) en S. Yildiz (18); J. Hoogland (50) en Y.W. van den Akker (39); M.C. Gunsing (33) en W.B.J, de Graaf (40). Partnerregistratie/gehuwd M.O. Adesanya (32) en M. Hei- kens (30); A. Legerstee (30) en P.C. Ruesen (27); R.A.Chr. Schil- der Spel (30) en A. Cohen (21); C.W. Schotman (26) en D. Revet (25); W. Nedersigt (23) en L.C. Middelkoop (23). Overleden Nijhuis (82) g.g.m. H.M. Hemerik; J. Schenk man (84); W. Van Ha- gen (74) g.g.m. J.J. Schafthuizen; M.M. Kinwel (76) echtg.v. J.W.P. Zondag; G. De Gama (70); A.J. Brouwer (86); M. de Bruijn (86); E. Pannekoek (78); M. El Berkani (41). Hoogstraat 2 Schiedam 010-473 59 19 Hi CC WltCKti e( ijtc t: /yia-eten r4ndit tie f rVKc^

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 1998 | | pagina 3