Croon: een stimulerende werkomgeving mm aankomend engineers instaliatietechniek relatiemarketeer applicatiebeheerders projectcoordinatoren verkopers TOjjffemrriunicatie engineers IIP J eerste monteurs silfware engineers afdelingssecretaresses applicatiebeheerders IT-consultants systeerna®aUsten engineefjr telehiatica assistenten personeel organisatie medewerkers debiteuren helpdesk medewerkers i ifpff vi U«! vSP* medewerkers boekhouden technisch-administratief medewerkers werkvoorbereiders werktuigkunde eerste monteurs beveiliging verkopers monteurs monteurs beveiliging secretariaatsmedewerkers Croon Elektrotechniek B.V., Postbus 6073, 3002 AB Rott©rdam tslsfoon 010-4761144 fax 010-4760447 wsbsit© www.croon.nl (HTS of MTS functiegerichte cursussen) om (delen van) elektrotechnische en elektronische installaties en systemen (mede) te ontwerpen, engineeren, voorbereiden en eventueel te tekenen en calculeren. Zij doen dit op aangeven/instructie en in nauwe samenspraak met (project)leiding. Voor correcte uitvoering van de meestal in teamverband te realiseren projecten is onder meer kennis van Engels en Duits nodig. Aankomend engineers instaliatietechniek werken zelfstandig onder tijdsdruk. Croon verwacht van hen qrote accuratesse. functiecode EN-OO/standplaats Rotterdam/contact Heidi den Hartigh (HBO cursussen verkoop, marketing, bedrijfseconomie, automatisering en technische ontwikkelingen) onderhouden de commerciele contacten met bestaande relaties, verwerven projecten bij nieuwe relaties en zijn actief in relatiemanagement. De organisatie heeft een geautomatiseerd beheersysteem met alle relevante gegevens van relatiecontacten. Croon verwacht van de relatiemarketeer, dat zij bijblijven op hun vakgebied en kritisch zijn op de ontwikkelingen in de markt. functiecode AC-01/standplaats Rotterdam/contact Heidi den Hartigh (MBO/ervaring met kantoor automatisering) Binnen de groep werkplek management bieden applicatiebeheerders praktijkondersteuning bij klanten. Het is daarom belangrijk, dat zij een klantgerichte instelling hebben en ruim zijn uitgerust met inhoudelijke affiniteit met BAAN. Applicatiebeheerders opereren door het hele land. functiecode WW-11/standplaats Rotterdam/contact Frank Schoof (MBO/HBO, P+A of AP/PB, functiegerichte cursussen en drie of vier jaar ervaring) ondersteunen de afdeling met uitvoerend en administratief werk. Ook zorgen zij voor indeling van P&O-taken in de organisatie. Veel van het werk gebeurt op eigen initiatief, zonder het teamverband uit het oog te verliezen. Dit vereist zelfstandigheid en effectiviteit in contacten. In deze functie is veel direct contact met medewerkers. functiecode PO-02/standplaatsen Rotterdam en Roosendaal/contact Frank Schoof CROON (MBO/HBO vijf jaar programmeerervaring in 4GL) voor het - meertalig - aanpassen en ondersteunen van wereldwijde draaiende bouwplaats automatiserings toepassingen. IU id I ni eifonut ab qo uaevin iieti; sot ndmaiisioeqa r functiecode WW-15/standplaats Rotterdam/contact Frank Schoof functiecode FZ-21/standplaats Rotterdam/contact Frank Schoof (HBO cursussen op financieel-economisch, fiscaal en automatiseringsgebied) voor het doelmatig en helder uitvoeren van financieel-administratieve taken, toegespitst op de boekhouding en de daaruit volgende periodieke rapportages. Ervaring met BAAN is een pre. (MBO een enkele op de functie gerichte cursus) voeren - vaak op de projectlocatie en onder leiding van een (assistent) projectleider of een andere leidinggevende - werkzaamheden uit er voorbereiding en uitvoering van projecten. Technisch-administratief medewerkers krijgen een grondige orientatie op de projectorganisatie van Croon. (MBO, aangevuld met functiegerichtecursussen) doen vooral het technisch/administratieve deel van voorbereiding/uitvoering van niet al te ingewikkelde projecten. Het gaat daarbij om de bouw en aanleg van uiteenlopende systemen en installaties, maar ook het onderhoud daaraan. Door de steeds wisselende technieken, onderwerpen en situaties kan je zelden op routine werken. Oplettendheid en zorgvuldigheid, ook onder tijdsdruk, zijn belangrijke voorwaarden voor deze - zelfstandige - functie. functiecode FZ-23/standplaats Rotterdam/contact Frank Schoof functiecode WV-OO/standplaats Rotterdam/contact Meindert Jongenengel functiecode WV-01/standplaats Rotterdam/contact Meindert Jongenengel (MTS-niveau met ervaring) geven leiding/aanwijzingen aan monteurs bij het aanleggen van beveiligingsinstallaties, het opsporen van storingen, het uitvoeren van reparatie- en onderhoudswerkzaamheden, het afstellen van meet- en regelapparatuur en het voorbereiden voor het testen van delen van installaties. Dit gebeurt zowel bij industriele als utiliteitsprojecten (onder andere banken, musea en overheden). (HEAO-BE en 3 tot 4 jaar ervaring in diverse branches) Binnen de marketing sales groep stimuleren zij, deels op commissiebasis, de verkoop van BAAN, WPA-applicaties en werkplekmanagement. Daarvoor is onder meer basis IT-kennis nodig, maar ook een enthousiaste, klantgerichte persoonlijkheid. functiecode WS-01/standplaats Rotterdam/contact Frank Schoof (MTS-niveau E/W/l en of TSI) coordineren en geven leiding aan de dagelijkse uitvoering van kleine projecten of delen daarvan, eventueel op verschillende Iocaties. functiecode MO-04/05/standplaats Roosendaal/contact Frank Schoof functiecode MO-02beveiliging/standplaats Rotterdam/contact Meindert Jongenengel (MTS-niveau) zijn - onder leiding van de eerste monteurs beveiliging - actief bij de aanleg van (delen van) beveiligingsinstallaties, het opsporen van storingen en het uitvoeren van reparatie- en onderhoudswerkzaamheden. Zij bieden ook de helpende hand bij het testen van installaties. functiecode MO-01 beveiliging/standplaats Rotterdam/contact Meindert Jongenengel (HAVO en aanvullende opleiding) ondersteunen - in nauw overleg met afdelingshoofd/directeur of op eigen initiatief - afdeling of projectleiding secretarieel en administratief. Secretariaatsmede werkers krijgen te maken met allerlei, niet altijd voorziene, onderwerpen uit de hele Croon-organisatie. Ook al door de veelvuldige storingen vraagt dit om veel omschakelen Een soepele 'mind' dus en accuratesse onder alle omstandigheden. functiecode OM-02/standplaats Rotterdam/contact Frank Schoof

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 1998 | | pagina 25