Verkoopmedewerkers op een Shell-station Adecca Veelzijdige monteurs m/v NSON'S TWEE HALEN, EEN BETALEN >kh Telefoonnummer: (010) 411 32 22 1) opzichtersW&W Sumhou IN ALLROUND VAKMANNEN m/v Verkopers (m/v) Fulltime kassiere (m/v) Parttime medewerkers kassa/ administratie (m/v) Parttime medewerkers goederenontvangst (m/v) OF KOPEN Etaleur (M/V) op oproepbasis Coupeur (M/V) op oproepbasis Garandeert u de laagste prijs! 078-6317505 of bezoek onze showroom. SUMHOUSE Toulonselaan 69 - Dordrecht woensdag 8 juli tussen 15.00 en 21.00 uur donderdag 9 juli tussen 15.00 en 21.00 uur vrijddg 10 juli tussen 15.00 en 21.00 uur zaterdag 11 juli tussen 10.00 en 17.00 uur Of stuur ie sollicitatiebrief naar: EEN BREDE BASIS VOOR AMBITIE r) (jt* Voor het houden van toezicht op diverse grote wegenbouwwerken in de regio Rotterdam en Den Haag, betreffende langdurige projecten, zijn wij op zoek naar: Vereist wordt: -MTSW&W -minimaal 1 jaar ervaring op W&W-gebied -rijbewijs B -eigen vervoer -kunnen omgaan met PC Uw schriftelijke reactie z.s.m. richten aan: Wegbouwkundig Buro van den Boom b.v. Postbus 1177,3330 CD ZWIJNDRECHT Wij zoeken per direct ALLROUND PARKETTEURS voor het leggen van tapis-, planken-, en lamel- vloeren, die ons gezellige team willen komen versterken. Goede primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden. Anson's is een nieuw modewarenhuis van Internationale allure. Het ongekend grote aanbod van dames-, heren- en kinderkleding bestaat uit vele internationale merken. Anson's staat voor kwaliteit en deskundig advies. EEN ZONNEBANK wflh 2J? Kunt u keukens of badkamers installeren of parket leggen, deuren afhangen, schilderen of behangen? Bent u ouder dan 30, komt u graag onder de mensen en wilt u zelfstandig werken? Bel dan De Rechterhand 0900-899.899.6 (75 cPm). EEN OPLEIDING MET BAANGARANTIE maten 36 t/m 58, speciale korte-taille maten 17 t/m 25 Week 28 TOTAAL-TX05 Geen dag is hetzelfde op een Shell-station. Als verkoopmedewerker zit je midden in een bruisende omgeving, met steeds andere mensen. Klanten komen vaak niet alleen om hun voile tank af te rekenen, maar ook om aankopen te doen in de shop. Het belangrijkste is dat je hulpvaardig bent en goed met mensen om kunt gaan. Je voelt je verantwoordelijk voor 'jouw' winkel en de klanten die daar komen. Niet alleen binnen maar ook buiten zorg je er voor dat alles in orde is. Voile schappen, een schoon station en een glimlach doen klanten immers graag weer terugkomen! Om klanten optimaal van dienst te zijn ga je eerst op stage en volg je diverse opleidingen. Voel je iets voor deze afwisselende job? Wat we van jou vragen: klantvriendelijke instelling; een flexibele instelling; een goede rekenvaardigheid; eigen vervoer; parttime offulltime beschikbaar; Wat we jou bieden: werk op meerdere stations; een jaar contract; opleidingen en stage; flexibele werktijden (in overleg). Interesse? Bel ons op: Wij maken dan meteen een afspraak voor een sollicitatiegesprek! Wij vragen ook herintredende vrouwen in bezit van eigen vervoer, die parttime willen werken, te reageren! he Adecco Detachering o.v.v. Verkoopmedewerker Posthoomstraat 6d 3011 WE ROTTERDAM Alcoa Europe Met ruim 80.000 medewerkers en een jaarom- zet van 13,3 miljard dollar Is Alcoa het belang rijkste aluminiumproducerend en -verwerkend concern ter wereld. Op de Europese markt is een centrale rol weggelegd voor de Alcoa Europe Groep. De groep omvat Nederlandse, Belgische, Britse, Franse, Duitse, Hongaarse, Italiaanse, Spaanse en Noorse ondernemin- gen. Samen realiseren zij een jaaromzet van ongeveer 3 miljard dollar. Alcoa Nederland De Nederlandse Alcoa-bedrljven zijn onderge- bracht in drie divisies: Walserii, Extrusie en Eindproducten. Een van de bedrijven binnen die laatste divisie is Alcoa Agro. In verband met de uitbreiding van onze activiteiten zoe- ken we voor onze vestiging in De Lier ambi- tieuze collega's. De werkomgeving Als wereldwijde nr. 1 in aluminium heeft Alcoa veel te bieden. Bij Alcoa werken we niet alleen met de modernste technieken, we streven er ook naar onze organisatie zo in te richten dat onze medewerkers zich thuis voelen en zich optimaal kunnen ontplooien. Zo ook bij Alcoa Agro, dat een totaalpak- ket aan producten en diensten biedt voor zowel de bouw als de inrichting van glaskas- sen. De vacatures bestaan bij onze hoofd- vestiging in De Lier, waar interne transport- systemen worden gemaakt. In onze vestiging in Drunen worden kassystemen gemaakt, ook op dat gebied is Alcoa wereldwijd markt- leider. De banen: monteur-constructie- bankwerkers Op onze afdeling Productie houdt u zich bezig met op- en ombouw, constructie, samenbouw, afstellen en reparatie van com- plexe installaties voor intern transport. De baan is afwisselend en uitdagend. Binnen het kader van machinebouw en complex con- structiewerk past u een veelheid van technie ken en bewerkingen toe. Regelmatig zult u worden geconfronteerd met nieuwe techni- sche vraagstukken. We vragen een opleiding MTS Werktuig- bouw, maar als u LTS-C met SOM-diploma bezit en zichzelf bekwaamd heeft op MBO- niveau is dat ook prima. U behaalde een of meer lascertificaten en verstaat de kunst las- werk van hoge kwaliteit af te leveren. Productiemachines en speciaalmachines kunt u zelfstandig bedienen en afstellen. Rele- vante werkervaring is een pre. Voor meer informatie kunt u bellen met Peter Hulisz, tel. 0174-514141.. De banen: monteurs buitendienst Op lokatie bij klanten, zowel in Nederland als daarbuiten, zorgt u als monteur van de afdeling Buitendienst voor het monteren en afstellen van machines en installaties. Omdat u geheel zelfstandig zult werken, vragen we een opleiding MTS Werktuigbouw of LTS met enige jaren relevante ervaring. Gevoel voor hoe u met klanten om moet gaan en uitdrukkingsvaardigheid in het Engels en het Duits zijn een pre! Voor meer informatie kunt u bellen met Andre van der Spek, tel. 0174-514141. De baan: allround servicemonteur Voor onze Service-afdeling zijn wij op zoek naar een ervaren allround storingsmonteur. Op lokatie bij klanten, zowel in Nederland als daarbuiten, voert u zelfstandig alle voor- komende onderhouds-, reparatie- en nieuw- bouwwerkzaamheden uit. U heeft verstand van zaken op elektrisch, mechanisch en besturingstechnisch gebied. We vragen MTS Elektro met kennis van Werktuigbouw, relevante werkervaring, en natuurlijk de inventiviteit om de meest uiteen- lopende storingen op te lossen. Een redelijke uitdrukkingsvaardigheid in het Engels en het Duits is gewenst. Voor meer informatie kunt u bellen met Gert-Jan van Staalduinen, tel. 0174-514141. Het aanbod van Alcoa Werken binnen de Alcoa-organisatie bete- kent werken in een informele en resultaat- gerichte omgeving, met goede toekomstper- spectieven. Bij Alcoa kunt u rekenen op een solide pakket aan primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden. Wat precies, dat vertel- len we u graag in een persoonlijk gesprek. Bent u gei'nteresseerd dan kunt u voor 15 juli schrijven aan: Alcoa Agro De Lier, afdeling P 0, Postbus 87, 2678 ZH De Lier. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt met op prijs gesteld. VA(I BEN WEGBOUWKUNDIG BURO advisering detachering In grond-,weg-en waterbouw Heeft u interesse bel dan 015-2132984 of 06- 55163448 vraag dan naardhr. Hoogewoonink. Te koop: loopstoeltje /30,- electr. schrijfmachine 50,- Tel; 010-4207426 Fantastische mooie kristallen grote bloemenvaas asbak en ovale schaal 100% in nieuw staat, kleur wit, mooi gesle- pen!!! f75,- Tel: 010-4733438 Te koop: ronde salontafel 90 cm. rond blad 5 cm. dik eiken- hout, strak smeedijzer onder- stel, prijs /50,- Tel: 010- 4347163 Verzamelaarster vraagt te koop: oud plateel en aarde- werk van P Regout Maastricht en de Sphinx Tel: 078- 6100172 Te koop: mooi zwart vloer- kleed, 300 x 200 cm. Als nieuw /400,-. 4 stoelen en dressoir uit 1920, /300,-. 6- lichts art deco bronzen hang- lamp /450,-. Leistenen tafel- blad, zwart, 90 x 90 /65,-. I.B.M. elektrische schrijfma chine /30,-. Modern spinne- wiel 80,-. Schapenvellen 50,- per stuk. Telefoon: 0180-681947. Te koop: Pelgrim 4-pits kook- plaat, 10 video banden Philips- CI lOOOTel: 010-4800346 Te koop: leren rijlaarzen, maat 43, zo goed als nieuw. Telefoon 0180-511787 (voice mail). Na de opening van de eerste vier filialen (in Arnhem, Breda, Amstelveen en Hilversum) zal op 24 September 1998 ook in Rotterdam een Anson's-winkel worden geopend. Voor deze nieuwe winkel zoeken wij: voor dames-, heren- en kinderafdeling, voor enkele hele of halve dagen per week en koopavond/zaterdag/zondag. Wij denken aan modebewuste medewerkers. Verkoopervaring in de kledingbranche is een pre. Leeftijd tot ca. 35 jaar. voor het bedienen van de centrale kassa. Opleiding minimaal Mavo-niveau. voor de bediening van de kassa en administratieve werkzaamheden. Een leuke baan voor enkele hele of halve dagen per week en/of koopavond/zaterdag/zondag. Opleiding minimaal Mavo-niveau. met name voor de koopavond/zaterdag/zondag. Voor het verrichten van werkzaamheden voor etalage en winkelpresentatie. Wij denken aan iemand die bezig is met een opleiding in deze richting. Wanneer de nieuwe collectie binnenkomt bent u de eerste die hem in handen krijgt. U verwerkt deze goederen en maakt ze winkelklaar. Voor enkele hele/halve dagen per week. Ook is het mogelijk om na schooltijd enkele uren te werken, voor het verrichten van veranderwerkzaamheden, voor enkele halve/hele dagen per week alsmede de koopavond/zaterdag/zondag. Heeft u belangstelling? Schrijf dan een sollicitatiebrief, waarin u tevens aangeeft naar welke baan uw interesse uitgaat. U kunt uw brief richten aan: Anson's, t.a.v. afdeling Personeelszaken, Postbus 512, 2700 AM Zoetermeer. m Wanneer u een zomebank aan9chaft wilt u natuuriijk: debeste kwaliteit tegende meest aantrckkelijke prijs. Sunhouse biedt u de mogelijk- heid te bestellen met de garan- tie, dat u de taagste prijs betaalt Over de kwalteit hoeft u zich Wilt u meer weten over de diversen mogelijkheden, bel: Kompana Training Consultancy start in September 1998 weer met een opleiding tot CAD-Operator. Deze opleiding wordt georganiseerd voor werkzoekenden in de regio Rijnmond Wij zijn op zoek naar mensen die maximaal vier maan- den een cursus willen volgen en daarna drie maanden stage gaan lopen bij een bedrijf. De deelnemers knjgen les in: Windows 95/NT AutoCAD Release 14 Sociale vaardigheden AutoCAD en internet Werkvoorbereiding en calculate De praktijk bestaat uit een gedegen stage in het bedrijfs- leven, waarbij de kandidaten een specifieke opdracht uitwerken Na deze stage-periode wordt u gedetacheerd door ons detacheringsburo Kompana Personeel bij een bedrijf in de regio Rijnmond. De opleiding "CAD Operator" is bedoeld voor werkzoekenden of mensen met een arbeidshandicap. Gezocht worden mensen die denken en werken op MBO-niveau en die affiniteit hebben metfechniek. Deze opleiding kan gevoigd worden met toestemming van het GAK of Arbeidsbu- reau/Arbeidsvoorziening/arbeidsintegratie. Voor het bijwonen van de informatie-avond, die gehouden wordt op donderdag 16 juli om 13.00 uur in het Ocean Business Centre te Rotterdam, kunt u onderstaande antwoordbon naar ons toe sturen. Voor nadere informatie kunt u contact met ons hoofdkantoor opnemen. U kunt ons dagelijks bellen tussen 09.00 en 17.00 uur. Kompana, tel.: 0525-6311 52 ANTWOORDBON Ik meld mij aan voor de informatie-avond op donderdag 16 juli 1998 -dKUaiMa i-MiuriiM'y - Kompana Training Consultancy Heiman Dullaertplein 3 3024 CA ROTTERDAM Tel.: 010-425 25 65 Fax: 010-4769915 naam adres postcode woonpiaats telefoon (Deze bon zenden aan: Kompana, Postbus 400818004 DB ZWOLLE) Strickledeweg 13 3125 AT Schiedam Postbus 3046 3101 EA Schiedam Telefoon 010-4150333 Telefax 010-4378445 Orga b.v., gevestigd te Schiedam is al 25 jaar specialist op het gebied van ontwerpen, ver- vaardigen, testen, in bedrijf stellen en serviceverlening van licht- en geluidbakensystemen t.b.v. Offshore mijninstallaties, lucht- en waterwegen en explosieveilige besturingstechnie- ken voor Offshore en Petrochemie. Voor onze Werkvoorbereidingsafdeling zoeken wij een fulltime: ELECTROTECHNISCH TEKENAAR/CONSTRUCTEUR M/V De functie zal hoofdzakelijk bestaan uit: Het zelfstandig aanmaken van elektrotechnische tekeningen t.b.v. de klant en Orga's Productie- en Kwaliteitscontrole afdeling. Kandidaten dienen te beschikken over: MTS-opleiding Energietechniek Bekendheid met AutoCad Tevens zijn wij voor onze Werkvoorbereidingsafdeling op zoek naar een fulltime: WERKVOORBEREIDER M/V De functie zal hoofdzakelijk bestaan uit: Het zelfstandig vertalen van orderinformatie naar "standaard" productinformatie t-b.v. de klant en Orga's Productie- en Kwaliteitscontrole afdeling. Kandidaten dienen te beschikken over: MTS-opleiding Energietechniek Bekendheid met AutoCad Informatie over bovenstaande functies kunt u inwinnen bij- Dhr. W. Goedknegt, tel: 010-4150333 Voor onze Service afdeling zoeken wij een fulltime: SERVICE COORDINATOR M/V De functie zal hoofdzakelijk bestaan uit: Het coordineren van de service werkzaamheden Het coordineren van de reparatie werkzaamheden Kandidaten dienen te beschikken over: MBO-opleiding Energietechniek Informatie over bovenstaande functies kunt u inwinnen bij: Dhr. J.P. Stock, tel: 010-4150333 Uw schriftelijke reactie kunt u richten aan: Orga b.v. t.a.v. Dhr. J.P. Stock, Postbus 3046,3101 EA Schiedam Dit is het juiste moment om uw garderobe SUPER VOORDELIG aan te vullen. Kies twee stuks uit onze perfect passende zomercollectie en u betaalt er slechts een. EXaUSIEF v.vV^ >IN MAAT36-58 Molenvliet 121-123, Rotterdam-Lombardijen, tel. (010) 419 Straalweg 41 -43, Rotterdam - H11 legersbergtel. (010) 422 maandag en koopavond gesloten

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 1998 | | pagina 27