1 B EL Noordvest Commercieel Admin" FILIAALCHEF medewerkers (m/v) DE E 0 WIE BELT ER VOOR EEN PRIMA BIJVERDIENSTE? Medewerker Verhuur m/v 36 uur per week Medewerker Onderhoud m/v 18 uur per week Medewerker Incasso m/v 16 uur per week Complexbeheerder m/v 36 uur per week Wonen waar het nog echt groen is? Albracht heeft alvast de baan voor u! kpn -ir randstad O manpower Krediet-adviseur m/v m Heeft u interesse? r, rr WONINGSTICHTING Werkvoorbereider/uitvoerder (MA/) PROJEKT MEDIA Als commercieel administratief medewerker op de afdeling Media Order moet je vaak onder hoge tijdsdruk administratieve en produkt-technische taken met grote nauwgezet- heid vervullen. Dit houdt o.a. in materiaal- en orderbegeleiding, telefonisch contact onderhou- den met adverteerders en reclamebureaus inzake materiaalspecificaties, deadlines en tarieven. Je bent iemand met een MBO/MEAO werk- en denkniveau. Je hebt ruime ervaring met Exact, Word for Windows en Excel. Je bent accuraat, stressbestendig en hebt het vermogen om zowel zelfstandig als in teamverband te functioneren. Enkele jaren ervaring in de commer ciele richting is een pre en bij voorkeur heb je ervaring bij een uitgeverij. Een prettige werksfeer in een dynamische, ondememende omge- ving. Een goede honorering gebaseerd op opleiding, ervaring en prestaties met daarnaast uitstekende arbeidsvoorwaarden.Telefonische inlichtingen bij Marlyn Mangal Hoofd Media Order) 010- 206 68 99. PROJEKT MEDIA Als administratief medewerker binnen de uitgeefcluster 'Scholieren' ondersteun je de uitgever en de assistent-uitgever met administratieve en produkt-technische taken. Dit houdt o.a. in het uitvoeren van de orderadministratie van de oplageverkoop, uitvoeren van promotie- en distributie-activiteiten. Je bemant tevens de klanten- en lezersservice en verwerkt de respons op onze uitgaven. Je bent iemand met een MBO-werk- en denkniveau. Je hebt ruime ervaring met Exact, Word for Windows en Excel. Je bent accuraat, stressbestendig en hebt het vermogen om zowel zelfstandig als in teamverband te functioneren. Ervaring bij een uitgeverij is een pre. Een prettige werksfeer in een dynamische, ondememende omge- ving. Een goede honorering gebaseerd op opleiding, ervaring en prestaties met daarnaast uitstekende arbeidsvoorwaarden.Telefonische inlichtingen bij Michel van Kleeff (assistent-uitgever) 010- 206 68 99. Week 30 TOTAAL-TX06 zoekt in samenwerking met Meent 79 Meent 98 voor de volgende functies (ft/pt) in de regio Rotterdam-Rijnmond: KPN BANENMARKT op zaterdag 25 juli 1998 Brood- en Banketbakkerij Luyten ALL-ROUND ADMINISTRATEUR Jong bedrijf met diverse handelsactivitei- ten zoekt in verband met bedrijfsuitbrei- ding een enthousiaste medewerker die zelfstandig de financiele administratie zal organiseren en verzorgen. We denken aan iemand van 25-35 jaar, SPD, met aantoonbare ervaring waarbij eigen inbreng en meedenken onontbeer- lijkzijn. Hebben wij met deze advertentie je inte resse gewekt voor deze functie, schrijf dan een brief met Curriculum Vitae naar: PKS Postbus 792 3100 AT Schiedam. 3E voor dewervingvan (proef)abonnementen voor het Rotterdams Dagblad We zoeken enthousiaste mensen met een goede telefoonstem die in de middag en/of avond willen werken Het betreft geen thuiswerk. De bij- verdiensten kunnen aardig oplopen, want u krijgt een zeer aantrekkelijke provisie pergescoord abonnement. Bel dan de teamleidster op maandag t/m donderdag tussen 14.00 en 17.00 uur voor een orienterendgesprek. Tel. 010-4000658 Jan dcRoode Promotion^ Voor twee van de teams zoeken wij versterking: enthousiaste mensen die zich thuis voelen bij een zakelijke, marktgerichte aanpak in combinatie met zorg voor kwaliteit. Het betreft de volgende functies: De functie Ms medewerker verhuur verricht u taken op het gebied van het verhuren en beheren van woningen en uitvoeren van buurt/complexbeheerplannen. Zo houdt u zich o.a. be'zig met het verhuren van woningen binnen het vastgestelde beleid. U verwerkt huur- opzeggingen, zoekt kandidaten voor vrijgekomen woningen, sluit huurcontracten af en verzorgt de administratieve afhandeling van deze zaken. Daarnaast onderhoudt u contacten met bewoners, voert overleg met hen en geeft voorlichting op complexniveau. Het profiel Voor deze functie vragen wij een zakelijk ingestelde (kort) HBO-er. U bent doelgericht en heeft ervaring in een vergelijkbare functie. U kunt zowel zelfstandig als in teamverband werken en uw contactuele en sociale vaardigheden zijn goed. Opmerking Het gaat hier om 2 functies, waarvan een tijdelijk, voor de duur van ca. 6 maanden. De functie Als medewerker onderhoud bent u belast met het dagelijks en mutatie-onderhoud van het bezit. U fungeert als opdrachtgever naar het (interne) ingenieursbureau voor wat betreft de voorbereiding, planning en uitvoering van het planmatig onderhoud. AHes binnen vastgestelde budgetten. Tot uw takenpakket behoren o.a. het behandelen van reparatieverzoeken van bewoners, het verstrekken van opdrachten aan aannemers en het uitvoeren van werkzaamheden die voortvloeien uit buurt- en complexbeheerplannen. Verder neemt u deel aan het bewonersoverleg op complexniveau, behandelt correspondentie en verricht administratieve werkzaamheden met betrekking tot technische aangelegenheden. Het profiel Voor deze functie vragen wij van u een opleiding op MBO-niveau, bijvoorbeeld MTS- bouwkunde. U bent zakelijk en efficient en heeft ervaring in een soortgelijke functie. Uw sociale vaardigheden zijn goed en u kunt zowel zelfstandig als in teamverband werken. De functie Als medewerker incasso bent u belast met het innen van de huur en andere vorderingen op huurders zoals stook- en servicekosten. In deze functie houdt u zich bezig met het verrichten van alle administratieve en deels financiele taken die nodig zijn voor de afwikkeling van de (huur)ontvangsten. De werkzaamheden lopen van het maandelijks controleren van de binnengekomen betalingen, het versturen van huurachterstgnds- brieven tot het ondernemen van specifieke incassoacties. Het profiel Voor deze functie zoeken wij een zakelijke en doelgerichte man of vrouw die in het bezit is van een administratieve opleiding op (kort) MBO-niveau met ervaring in het incassowerk. Contactueel bent u goed onderlegd, U functioneert zowel zelfstandig als in teamverband prima en beschikt over goede schriftelijke en mondelinge uitdrukkingsvaardigheid. De functie Als complexbeheerder bent u belast met het voorkomen en oplossen van (eenvoudige) technische problemen. U fungeert als aanspreekpunt voor de bewoners in uw complex. Daarnaast bent u belast met de zorg voor de netheid van woongebouwen, de daarbij behorende gemeenschappelijke ruimten en de nabije woonomgeving. U houdt zich o.a. bezig met het verrichten van technische werkzaamheden zoals het verhelpen van storingen of het uitvoeren van kleine reparaties. Verder houdt u toezicht op de naleving van de huisreglementen door de bewoners en controleert de schoonmaak- werkzaamheden die door derden worden verricht. Het profiel Voor deze functie vragen wij van u een opleiding op MAVO/LBO-niveau. U bent handig en in staat om eenvoudige technische werkzaamheden te verrichten. Daarnaast beschikt u over goede contactuele eigenschappen en een servicegerichte instelling. U bent bereid om wacht/containerdiensten te lopen. Woningstichting Noordvest te Schiedam is een marktgerichte organisatie die ongeveer 10.500 woningen in beheer heeft en ruim 80 medewerkers telt. Noordvest stelt zich ten doel woondiensten te leveren die aan- sluiten op de behoeften van de consument. Om dit te bereiken werkt zij aan verdere professionalisering van de dienstverlening. Het beheer van de woningen is ondergebracht bij een tweetal rayons, die elk worden geleid door een rayonmanager. Binnen de rayons wordt gewerkt met meerdere teams die elk een aantal complexen beheren. Wij bieden u Behalve een uitdagende baan in een bedrijf dat volop in beweging is, bieden wij u een uitstekend salaris en prima secundaire arbeidsvoorwaarden. De CAO voor personeel in dienst van woning-corporaties is van toepassing. Belangstelling? Bent u geinteresseerd in een van deze functies. Stuur dan uw sollicitatiebrief met curriculum vitae voor 28 juli a.s. aan Woningstichting Noordvest, Afdeling P&O, Postbus 25, 3100 AA Schiedam. Nadere informatie kunt u krijgen bij de heer C.E. van Staveren, rayonmanager, telefoon 010-2040708. GLAS Glashandel De Kok B.V. 5e Industriestraat 9-11, 3133 EL Vlaardingen Telefoon: 010-434 38 11, Fax: 010-435 22 78 E-mail: dekok@dsv.nl Glashandel de Kok B. V. is een groeiende ondememing werkzaam in zowel de particulierc markt alsmede in de bouwwereld en woning-bouwverenigingen. Naast het leveren en plaatsen van alle soorten beglazing (renovatie en nieuwbouw) hebben wij een eigen glas-slijperij en leveren en monteren wij hardglazen deuren en puien. Wij bieden op dit moment werk aan ca. 16 vaste medewerkers. Wegens uitbreiding van onze werkzaamheden hebben wij per direkt plaats voor een: Werkzaamheden: Het opnemen (meten) van glas in zowel de particuliere als de professionle markt. Het voorbereiden, uitwerken en begeleiden bij de uitvoering. Functie-elsen: Opleiding op mbo-niveau, b.v. M.T.S.-bouwkunde. Ervaring c.q. bekendheid met glas in alle facetten. Een goed technisch inzicht op het werk en de capaciteit om de maatvoering nauwkeurig en foutloos op te meten en verder uit te werken is een must. Geen 9 tot 5 mentaliteit. In bezit van rijbewijs B/E. Ervaring met het werken van een p.c. Wij bieden: Een afwisselende funktie met een grote mate van zelfstandigheid, goede arbeidsvoorwaarden, een goede werksfeer. Het gebruik van een bedrijfswagen hoort bij deze functie. Salaris: Bij deze functie hoort een passende beloning. Vakantiedagen enz. volgens c.a.o. G.B.O./N.G.B. Een psychologisch onderzoek maakt deel uit van de procedure. U kunt uw handgeschreven schriftelijke sollicitatie met c.v. sturen naar bovenvermeld adres t.a.v. de heer A. de Kok. ALBRACKl/GROEP BV De Albracht Groep B.V. is een veelzijdige, dienstverlenende organisatie met een viertal werkmaatschappijen, o.a. te Montfoort, centraal gelegen ten opzichte van Gouda en Utrecht. Al 196 jaar verleent de Albracht Groep B.V. op professionele wijze haar diensten op het gebied van after press, direct-marketing en fulfilment en logistieke dienstverlening. Dagelijks verrichten ca. 190 men- sen in vaste dienst hun werkzaamheden voorgerenommeerde accounts binnen branches als drukkerijen, uitgeverijen, belangenorganisaties, postorderbedrijven, charitatieveorganisaties, marketing- en advies- bureaus, loterijen, retailorganisaties, (semi-)overheidsinstanties en financiele dienstverleners. In Montfoort hebben we een drietal werkmaatschappijen, te weten Albracht After Press B.V.Albracht DM Fulfilment Services Montfoort B.V. en Albracht System Development B.V., die een gemeen schappelijke administratis hebben. Binnen deze administratis zoeken wij een projectadministrateur en een medewerker projectadministratie (ma Als projectadministrateur zorgt u primair voor een goede uitvoering van de projectadministratie en de aansluiting van de projectadministratie met de financiele administratis. In het verlengde daarvan vervaardigt u maandelijks de rapportages en analyses ten aanzien van de projectadministratie. Tevens verzorgt u de financiele rapportage van een werkmaatschappij en verleent assistentie bij het opstel- len van de begroting van de werkmaatschappij. De benodigde eigenschappen voor het succesvol uitvoeren van de functie van projectadministrateur zijn: opleiding minimaal MEAO-bedrijfseconomie/MBA met enige jaren relevante ervaring, danwel HEAO-BE zonder ervaring. Goede communicatieve eigenschappen. Het zowel zelfstandig als in teamverband kunnen werken. Stressbestendigheid. Analytisch. Geen half-negen-tot-vijf mentaliteit. Enige kennis van Excel, Word en Exact is een pre. Gevoel voor humor hebben. Ten aanzien van de medewerker projectadministratie stellen we in grote lijnen dezelfde eisen als hier- voor. De werkzaamheden van de medewerker zijn sterk gerrcht op het verlenen van assistentie aan de projectadministrateur bij zijn/haar werkzaamheden. Als opleidingseis voor deze functie geldt MEAO- bedrijfseconomie zonder ervaring, danwel vergelijkbaar niveau. Belangstellenden (m/v) worden uitgenodigd hun schriftelijke sollicitatie met curriculum vitae binnen 14 dagen te richten aan: Albracht DM Fulfilment Services Montfoort B.V. T.a.v. de heer R. van Burik Postbus 53 3417 ZH Montfoort Telefoon: 0348 - 47 95 14. Indien u over Internet beschikt, kunt u voor meer informatie over ons bedrijf onze site raadplegen onder http://www.albracht.nl. 1 I T 6 R V R 1 yjfl De Functie Je Profiel Wij bieden jou Schriftelijke reacties kan je binnen 7 dagen richten aan Uitgeverij Projekt Media BV, t.a.v. Angele Pemet (hoofd P&O), Postbus 23413, 3001 KK Rotterdam. Bezoekadres: Veerkade 8, 3016 DE Rotterdam. Projekt Media Is een uitgeverij die zich heeft gespeclaliseerd op de jongerenmarkt. Onze twaalf trtels en de succesvolle Internet-sites SESJS en ON-Online kenmerken ach door een Hoog beretk en een kwalltatief umfeld. Dagelijks worden onze uitgaven, waaronder tljdschriften, jaargidsen en agenda's geraadpleegd door meer dan 800.000 jongeren. Projekt Media is een dochter van PCM Uitgevers NV te Amsterdam en Is gevestigd in Rotterdam. ft 1 J De Functie Je Profiel Wij bieden jou Schriftelijke reacties kan je binnen 7 dagen richten aan UitgeveHj Projekt Media BV, t.a.v. Angele Pernet (hoofd P&O), Postbus 23413, 3001 KK Rotterdam. Bezoekadres: Veericade 8, 3016 DE Rotterdam. Projekt Media Is een uitgeverij die rich heeft gespeclaliseerd op de jongerenmarkt. Onze twaalf tltels en de succesvolle Internet-sites SESIS en ON-Online kenmerken rich door een hoog bereik en een kwalltatief umfeld. Dagelijks worden onze uitgaven, waaronder tljdschriften, jaargidsen en agenda's geraadpleegd door meer dan 800.000 jongeren. Projekt Media is een dochter van PCM Uitgevers NV te Amsterdam en is gevestigd In Rotterdam. UTTZENDORGAMSATIE Medewerkers commerciele klantenservice consumentenmarkt MBO werk- en denkniveau, b.v.k. commerciele oplei ding, flexibel (i.v.m. avond- en weekendopenstelling), stressbestendig en communicatief sterk Medewerkers Primafoonwinkel MBO werk- en denkniveau, commerciele ervaring, representatief en klantvriendelijk. Voor beide functies zijn wij op zoek naar mensen met een enthousiaste klant-en resultaatgerichte instelling die bovenal plezier hebben in het verkopen! Indien je profiel aansluit bij de functie is het mogelijk direct een sollicitatiegesprek te voeren met KPN-Tele- com. Interesse in een carriere bij KPN Telecom? Kom dan naar de van 11.00 tot 16.00 uur in de Manpower vestiging, Meent 98. Neem mee: curriculum vitae, paspoorten sofinummer. Per direct gevraagd een Bij voorkeur met ervaring, i.b.v. Assurantie B diploma of bereid zijnde dit te halen. Schriftelijke of telefonische sollicitaties richten aan: Assfibo Financieringen BV, Triathlonstraat 23, 3078 HX Rotterdam, 010 - 479 14 00 is op zoek naar een: Een man of vrouw tussen 25 en 40 jaar, die op MBO- of HBO-niveau is opgeleid. Die een meerja- rige ervaring in de brood- en banketbranche kop- pelt aan een sterke persoonliikheid. Die weet wat de problematiek is van het beheren van verswaren. BROOD- EN BANKETBAKKERII LUYTEN Met veertien verkooppunten in de regio Capelle aan den IJssel zijn wij met ons uitgebreid assorti- ment in brood-, gebaks- en chocolaterieproduc- ten een bedrijf waar vers en smakelijk hoog in het vaandel staan. FILIAALCHEF De persoon welke wij zoeken bezit de volgende eigenschappen: uitstekende contactuele eigenschappen en een sterk persoonlijk overwicht; en vooral een klantenbewuste instelling. SOLLICITEREN Heeft u interesse? Stuur uw sollicitatiebrief naar: Brood- en Banketbakkerij Luyten BV Schinkelse Baan 9, 2908 LE Capelle a/d IJssel. /lw zoekt

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 1998 | | pagina 20