TV. PRQGRAMMERING
SCHIEDAM
h
DONDERDAG 6 AUGUSTUS
Maaspost
niet ontvangen?
Bel dan
010-451 45 55
Maaspost
Huis-aan-huis
met 100.000
exemplaren
in uw regio
VRIJDAG 7 AUGUSTUS
ftfl
ZATERDAG 8 AUGUSTUS
Rotanhuis
RIJO
RDTV
De kabelkrantvoor
de regio Rotterdam,
7 dagen per week,
24 uur per dag in
572.300 huishoudens
Wiltu
ook adverteren
op de TV-pagina's,
bel dan
010-473 83 22
ZONDAG 9 AUGUSTUS
NED1
NED2
NED3
RTL4
RTL5
VERONICA
SBS6
TV 10
DISCOVERY
EUROSPORT
TV RIJNMOND
RADIO RIJNMOND
^TOERKOOP Reisburo Mareno
Zoek de zon op!
Dagelijks voordelige aanbiedingen naar zonnige oorden.
Mgr. Nolensloan 520 Schiedam *010- 246 00 20
RTL4
NED1
NED2
NED3
i "I
RTL5
VERONICA
SBS6
TV 10
DISCOVERY
TV RIJNMOND
EUROSPORT RADIO RIJNMOND
2e£!
RTL4
RTL5
NED1
NED2
NED3
SBS6
TV 10
DISCOVERY TV RIJNMOND
EUROSPORT RADIO RIJNMOND
D10 - 592 44 69
s
NED1
NED2
NED3
RTL4
RTL5
MAASPOST
Kinder/Jeugdprogramma's
07:32 Alles kits
Kinderprogramma
17:06 Alles kits
Kinderprogramma
Magazines
09:07 Glamourland
Magazine
09:36 De achtbaan
10:02 President in Afrika
Serie portretten
10:33 Estafette
Serie debatten
16:38 Natuur In eigen land
"Het Bargerveen, op stap
met Staatsbosbeheer" Serie
natuurdocumentaires
18:59 Retourtje Brunei
Buitenlandspecial
19:28 Markant Nederland
Cultureel toeristiscb pro-
gramma
2104 Het andere gezicht
Portret
21:40 Werelden: Opgefokt
"Vadertje Spock" Serie
documentaires
22:31 Wilde ganzen
Nieuws/Sport/Actualiteiten
07:00 Journaal
09:00 Journaal
20:00 Journaal
20:24 Weeroverzicht
Amusement
07:05 Get the picture
Kennisquiz
18:29 Get the picture
Kennisquiz
20:30 Hints
Gebarenspel
23:28 Het reces
Zomertalkshow
Films/Series
18:01 Roseanne
"Lies" Comedyserie
22:39 Small Town USA
"Paging dr. God" Serie
Kinder/Jeugdprogramma's
21:01 Cosby kids
Talkshow
Magazines
18:59 Socutera
Een uitzending van de Alz
heimer Stichting
22:00 Artsen van de 21ste
eeuw Serie portretten
22:30 De verhuizing
Serie programma's
23:00 Boeren
"Indekken door uitbouwen
(2)" Documentaireserie
Nieuws/Sport/Actualiteiten
13:00 Journaal
15:00 Tennis: Grolsch
Open
Rechtstreeks verslag van dit
tennistoernooi in Amster
dam. Met het Journaal
17:58 2Vandaag
18:00 Journaal
18:15 Actualiteiten
18:43 Sportjournaal
18:51 Hoofdpunten uit het
nieuws
19:02 Studiosport
Met o.m. beelden van de
vandaag gespeeldepartijen
tijdens het Grolsch Open
tennistoernooi in Amster
dam
23:30 Journaal
23:38 World Gay Games
Magazine
Amusement
19:44 America's Funniest
Home Video's
Amusementsprogramma
20:07 Te land, ter zee en in
de lucht
"Badkuipenrace en loop er
"ns in, vanuit Weesp" Serie
zomerspektakels
21:28 De familie van het
jaar
Kinder/Jeugdprogramma's
18:00 Villa Achterwerk
Kindermagazine
18:15 Sesamstraat
"Stilte" Kleuterprogramma
18:30 Jeugdjournaal
18:42 HetKlokhuis
"Vivian den Hollander" Infor-
matief kindermagazine
Magazines
20:20 Midas
"10 onderdelen" Dierenma-
gazine
20:50 Zembla: Deportatie
of sterilisatie
Documentaire over de vele
honderdenjoden in Neder
land die in 1943 de keuze
kregen: sterilisatie of depor
tatie
22:55 Vergezicht
"Xingu, licnaam en ziel"
Documentaireserie
Nieuws/Sport/Actualiteiten
22:00 Journaal
22:15 Sportiournaal
22:35 Nova
Actualiteitenprogramma
Amusement
19:00 Lingo
Woordspel
2130 Met het mes op tafel
Kennis- en blufquiz
Films/Series
19:20 Mad About You
"Dr. Wonderful" Comedyse
rie
19:50 Austin stories
(MTV-)comedyserie
Serie over de dagelijkse
beslommeringen van drie
jongeren in Austin, Texas
Kinder/Jeugdprogramma's
07:10 Telekids
07:40 Telekids
12:05 Lunchkids
12:35 Lunchkids
13:00 Lunchkids
Magazines
18:05 Rescue 91(1
Realityprogramma
22:30 De Avonden
Programma
Nieuws/Sport/Actualiteiten
07:00/07:30/08:00/08:30
09:00/16:00/17:00 RTL
Nieuws Nieuwsprogramma
18:00 RTL Nieuws&weer
1930 RTL N ieuws weer
23:00 RTL Nieuws
Amusement
09:30 The Oprah Winfrey
Show Talkshow
13:30 Het staatslot op
lokatie
Programma
17:05 Catherine
"Ik word gepest op school"
Praatprogramma
19:00 Lucky Letters
Spelprogramma
26:30 Goede tijden slechte
tijden quiz
Spelshow
23:25 The Oprah Winfrey
Show Talkshow
Films/Series
08:08 The Bold the
Beautiful Soap
08:35 As the World Turns
09:10 As the World Turns
10:15 Hotel Serie
11:05 Santa Barbara Soap
14:10 The Cosby Myste
ries Detectiveserie
15:10 Sisters Dramaserie
16:10 As the World Turns
20:00 The Bold 8i the
Beautiful Soap
21:15 Max Wolkenstein
"De individuele strijder"
Serie
00:10 Santa Barbara Soap
Magazines
18:05 Beach Patrol
Reality-prog ramma
18:35 Attentle: Noodop-
roep!
Documentaireserie
19:35 Week 8> weekend
Uitgaansmagazine
22:40 Dancing In the
Street
"Psychedelia" Documentai
reserie
Achter in de iaren zestig ont-
staat in San Francisco een
heel eigen muziekcultuur.
rryCs
ful Dead, Pink Floyd en
Jerry CTarcia and The Grate-
Jefferson Airplane ziin verte-
genwoordigers van ae hip-
pie-muziek, geinspireera op
drugs
00:Q0 Nachtprogramma
Nieuws/Sport/Actualiteiten
18:00 RTL Nieuws
Nieuwsprogramma
19:00 5 in net Land
Regio-nieuws
19:25 Weer verkeer
Infomagazine
20:00 RTL Nieuws
Nieuwsprogramma
20:20 Weer verkeer
Infomagazine
22:15 5 in het Land
Regio-nieuws
23:30 RTL Nieuws
Nieuwsprogramma
Films/Series
20:30 Alles Ausser Mord
"Marion Nr. 5" Thrillerreeks
Uli Fichte wordt van het
dichtslaan van een auto-
deur, voor zijn huis, plotse-
ling wakker. Vanuit zijn raam
ziet hij hoe een man een
naakte vrouw uit zijn koffer-
bak haalt en haar vervol-
gens in de Elbe gooit. Uli
naast zich naar Duiten maar
hij is te laat
Magazines
07:00 Veronica Fm
10:30 Veronica Live
21:30 Desterkearm
"Surveillance dagdienst"
Serie
22:00 Zomer alarm
Reality-programma
00:45 Live From the House
Of Blues
"The Best Of House Of
Blues" Serie
Nieuws/Sport/Actualiteiten
19:25 Beach voetvolley
'98
Programmaserie
00:10 Beach voetvolley
'98
Programmaserie
Amusement
20:00 Denktank
Kennisquiz
Films/Series
17:10 Paradise Beach
Serie
17:40 Melrose Place
"Ontsnapping uit Los Ange
les" Serie
Michael is perongeluk getui-
ge van de warme vrieno-
schappeliikheid tussen Kim-
berly en Megan
18:30 The Dukes of Haz-
zard
"De Whiskey deal" Serie
Boss Hogg staat op het punt
een grote hoeveelneid ille-
gaal gestookte whiskey te
verkopen
20:30 Profit
"Cupid" Serie
Jim Profit wil zo snel moge-
Ijjk erg rijk te worden
22:35Alrport
Serie
23:15 The Marshal
"65/95" Actieserie
Twee politieagenten ontdek-
ken een hemd met bloed-
vlekken dat toebehoord aan
de vermoorde Jimmy Saun
ders
Magazines
12:50 Breekijzer
13:20 Vakantie-TV
14:45 Love
Liefdesp rag ramma
22:00 Irene Bij Jerry Sprin
ger
Glamourprogra
23:30 Moviebo
iramma
>ox
Film- en videoprogramma
Nieuws/Sport/Actualiteiten
19:00 SBS 6 Actienieuws
Weer
22:30 Hart van Nederland
01:45 Nachtprogramme-
ring: SBS 6 Actienieuws
Weer
Amusement
11:00 15 Mlljoen mensen
17:10 Over de roooie
Amusementsprogramma
18:10 Jerry Springer
"Ik ben biseksueel'Malk-
show
19:2515 Miljoen mensen
Spelprogramma
Films/Series
09:00 Days of our Lives
09:45 Sister, Sister
10:15 Special Squad
"Duel" Actieserie
12:00 Star Trek: Deep
Space Nine Sf-serie
13:50 Goudkust Drama
14:20 Goudkust Drama
15:10 Baby Talk Comedy
15:40 Days of our Lives
16:20 Silk Stalkings
"Ladies Night Out" Actieserie
17:45 Married With Child
ren
"A Man For No Season"
Comedyserie
20:30 Week van de
Romantiek: Miracles
Romantische comedy
22:55 Hot Line: Aphrodisia
"Diner entre amis" Soft-ero-
tische serie
00:00 The Feds: Deadfall
Misdaadfilms
Kinder/Jeugdprogramma'S
06:30-18:45 Tekenfilm
(serie)s en Jeugdprogr.
Magazines
09:40/17:55 Cops
00:05 Nederland: Onder-
weg Programma
Nieuws/Sport/Actualiteiten
07:00 Wacky Wake Up
Amusement
23:20 Ricki Lake Talkshow
Films/Series
18:45 Bewitched
Comedyserie
19:15 Wonder Years
"The Unnatural" Dramaserie
19:45 Daar komen de
schutters
Comedyserie
20:20 Hill Street Blues
Politieserie
21:10 The Saint
"The Organisation Man"
Serie
22:05 Jack the Ripper
Miniserie
22:50 Mash Comedyserie
Magazines
17:00 The Diceman
17:30 Top Marques "BMW"
18:00 First Flights
"First to Fly"
18:30 Jurassica
"The Dawn of the Cats"
19:00 Wildlife Sos
19:30 Wild Discovery
"Home On the Range
20:30 Arthur C Clarke's
Mysterious Universe
"Mysteries of the North"
21:00 Science Frontiers
"Clone Age"
22:00 Super Structures
"Invisible Places - World of
War"
23:00 Medical Detectives
"Legionnaire's Disease"
23:30 Medical Detectives
"The Wilson Murder"
00:00 Forensic Detectives
"Camera Clues"
01:00 First Flights
"First to Fly"
01:30 Top Marques BMW"
02:00 Wonders of Weather
"Killer Weather"
02:30 Wonders of Weather
"Dangerous Games"
Nieuws/Sport/Actualiteiten
08:30 Golf
Europese dames' PGA
09:30 Paardensport
10:30 Synchroon zwem-
men EK
11:00 Atletiek
12:30 Karting Grand Prix
13:30 Auto/motorsport
15:00 Tennis ATP tour
16:30 Atletiek
IAAF Grand Prix Meeting
17:30 Olympische SpeTen
18:00 Voetbal WK legends
19:00 Tennis ATP tour
21:00 Trickshot Lakeside
World Pool Masters
23:00 Bowling
Golden Bowling Ball Tour
00:00 Auto/motorsport
Motors Magazine
Zomerprogrammering
17:00 TVR Nieuws.
Met het nieuws uit Rotter
dam en regio
17:10 Weer(kort)
17:15Sport
17:25 Werken aan de Weg
Nieuws over de werkzaam-
heden aan de A15, reporta
ges over de verbouwing en
meer.
Werken aan de Weg, gepre-
senteerd door Cyntnia Tel-
ting
17:35 Feyenoord Special
Speciaal programma in ver-
band met de open dag van
Feyenoord. Alles over deze
Rotterdamse club
17:45 De Festivals
Vooruitblikken op en regi-
straties van de vele evene-
mentendieditjaarin Rotter
dam plaatsvinde
17:55 Weer
den
Weerman: Ed Aldus
herhaling elk uurtot 16:00
de volgende dag
06:00 Nieuws en actualiteiten
09:00 Nonstop Neder-
lands
10:00 Hans van Vliet en
MennoTamming
12:00 Radio Rijnmond
Nieuws
13:00 De Radiocontalner
14:00 Yvonne Keeley
Muziek, spelletjes en informatie
17:00 Post van vandaag
Nieuws en achtergronden
18:00 Post aan de Telefoon
Met Ronald van Oudheusden
19:00 De Verlenging
20:00 RR-Express
21:00 Deavond van
23:00 Met het oog op Morgen
(overname Radio 1
6:00 - 06:00 RR-Express
Kinder/Jeugdprogramma's
07:32 Alles kits
Kinderprogramma
17:01 Alles kits
Kinderprogramma
Magazines
09:07 Glamourland
Magazine
11:02 Van de wieg tot het
qraf
21:07 Het gevoel van ...de
zomer
Muzikaal programma
Nieuws/Sport/Actualiteiten
07:00 Journaal
09:00 Journaal
20:00 Journaal
26:25 Netwerk
Actualiteitenrubriek
20:59 Weeroverzicht
Amusement
07:05 Get the picture
Kennisquiz
09:35 Het reces
Talkshow
10:11 Voorelkaar!
Amusementsprogramma
18:28 Get the picture
Kennisquiz
Films/Series
18:00 Roseanne
"Deliverance" Comedyserie
18:56 Toen was geluk heel
gewoon
Anders dan anderen"
Comedyserie
19:27 Kinderwerk (Onder-
weg naarzorgen
Comedyserie
22:06 ER
"Whose appy now?" Zieken-
huk<?prip
22:56 Jack Reed, badge of
honor
Speelfilm
Magazines
19:44 Zoovenirs
Serie
21:14 Verrassend buiten-
land
Toeristisch magazine
Vandaag: Phoenix, de
hoofdstad van de zuidelijke
Amerikaanse staat Arizona
21:56 Una voce particola-
re
Muzielrarogramma
22:57 Socutera
23:00 Rosenberg Trio
"De vrienden" Reportage
23:35 Tkuma - De eerste
viiftig jaren
"De economie" Documentai
reserie
Nieuws/Sport/Actualiteiten
13:00 Journaal
15:00 Tennis: Grolsch
Open
Rechtstreeks verslag van dit
tennistoernooi in Amster
dam.
Met het Journaal
17:58 2 Vandaag
18:00 Journaal
18:15 Actualiteiten
18:43 Sportiournaal
18:51 Hoofdpunten uit het
nieuws
19:00 Studiosport
Sportmaqazine
Met o.m. beelden van de
vandaag gespeelde partijen
tijdens het Grolsch Open
tennistoernooi in Amster
dam
23:30 Journaal
00:25 Voetbal: Residentie
Cup
Films/Series
20:29 Pacific palisades
"De surpriseparty" Serie
Kinder/Jeugdprogramma's
18:00 Villa Achterwerk
Kindermagazine
18:15 Sesamstraat
"Spelletje" Kleuterprogram
ma
18:30 Jeugdjournaal
18:43 HetKlokhuis
"Geneologie" Informatief
kindermagazine
Magazines
19:54 Loladamusica
Muziekprogramma
Nieuws/Sport/Actualiteiten
22:00 Journaal
22:16 Sportjournaal
22:33 Nova
Actualiteitenprogramma
Amusement
19:02 Lingo
Woordspel
21:44 The long Johns
"Eurotunnel/Rail privatisa
tion" Satirisch programma
Films/Series
19:25 Frasier
Frasier's imaginary friend" Films/Series
Comedyserie
20:24 Father Ted
"Speed 3" Comedyserie
20:53 Melissa
Thrillerserie
22:56 VPRO's Rock movie
Kinder/Jeugdprogramma's
07:10 Telekids
07:40 Telekids
12:05 Lunchkids
12:35 Lunchkids'
13:00 Lunchkids
Magazines
14:00 Dat staat je goed
18:05 Rescue 911
Realityprogramma
22:00 LiefS leed
"Hoerenlopers" Discussie-
prog ramma
Nieuws/Sport/Actualiteiten
07:00/07:30/08:00/08:30
09:00 16:00 17:00 RTL
Nieuws Nieuwsprogramma
13:35 Vis TV
18:00 RTL Nieuws weer
19:30 RTL Nieuws 8. weer
23:00 RTL Nieuws
Amusement
09:30 The Oprah Winfrey
Show Talkshow
17:05 Catherine
"Catherine ontmoet Frans
Bauer" Praatprogramma
19:00 Lucky Letters
Spelprogramma
21:00 Wie benik?
Spelprogramma
nights: Rock 'n roll junkie
Film van Eugene van den
Bosch, Frenk van der Sterre
en Jan Eilander
00:28 VPRO-Cinema:
Lacombe Lucien
Speelfilm
08:08 The Bold the
Beautiful Soap
08:35 As the World Turns
09:10 As the World Turns
10:15 Hotel
"Winst en verlios" Serie
11:05 Santa Barbara Soap
15:10 Sisters
"De getuige" Dramaserie
16:1U As the World Turns
20:00 The Bold the
Beautiful Soap
20:30 Vrienden voor het
leven
"In de boot" Comedyserie
23:25 Fright Night: Fran-
kensteinUnbound
Horrorfilm
Magazines
18:05 Fbi, de geheime
dossiers
"Verliefd op een moorde-
naar" Documentaireserie
18:35 Real Stories of the
Highway Patrol
Documentaireserie
19:35 HetTraumateam
Reality-programma
22:45 En toen ging het
mis!
Reality-programma
23:15 Real Stories of the
Highway Patrol
In aeze documentaireserie
wordt de verkeerspolitie van
nabij gevolgd. Hun werk,
hun methodes, hun vervoer-
middelen, hun wapens en
hun angsten worden vastge-
lead met de camera
00:10 Nachtprogramma
Nleuws/Sport/Actuallteiten
18:00 RTL Nieuws
Nieuwsprogramma
19:00 5 in net Land
Regio-nieuws
19:25 Weer verkeer
Infomagazine
20:66 RTL Nieuws
Nieuwsi
20:20 Weer
Infomagazine
22:20 5!n het Land
Regio-nieuws
23:40 RTL Nieuws
Nieuwsprogramma
Films/Series
20:30 Rikky and Pete
Komedie
Rikky Menzies is een eigen-
zinnige vrouw. Ze is een
talentvol geologe en pro-
beert in haar vriie tijd een
loopbaan op te bouwen als
zangeres en liedjesschrijf-
ster. Haar broer Pete is
charmant, maar excentriek
en heeft een zwak voor
opzienbarende uitvindingen
Magazines
07:00 Veronica Fm
10:30 Veronica Live
Winkel van Sinkel Club
Sandwich, Game Time, Live
Line
19:25 Break Out! Now
Jongerenmagazine
Amusement
20:00 Denktank
Kennisquiz
Films/Series
17:10 Paradise Beach
Serie
17:35 Melrose Place
"Het hart van de storm"
Serie
Michael weet nu dat Kimber-
ly een hersentumor in de ter
minate fase heeft
18:30 The Dukes of Haz-
zard
"Op vrije voeten" Serie
Tien jaar geleden werd Hec
tor Farley, een goede vriend
van Boss Hogg, opgepakt
tijdens de verkoop van een
illegale handel
20:30 Flodder
"De verjaardag" Serie
De koningin heeft besloten
dit jaar op Koninginnedag
de wijk Zonnedael met een
bezoek te vereren
21:05 Police Academy
"Dief op het strand" Serie
Alice ondervindt aan den lij-
ve dat het niet altijd even
gemakkelijk is om als vrouw
ij het politie korps te wer
ken
22:00 Terminator
Speelfilm met Arnold
Schwarzenegger
Een enorme Nchtflits en een
oorverdovende knal kondi-
gen de komst van de Termi
nator, half man, half machi
ne, aan
23:55 Baywatch Nights
"Nachten vol drakebloed"
Detectiveserie
Magazines
12:45 Breekijzer
13:10 Vakantie-TV
Informatief vakantiepro-
gramma
14:35 Love
Liefdesprogramma
16:45 Rabo Top 40
Programma
Nieuws/Sport/Actualiteiten
19:00 SBS 6 Actienieuws
Weer
22:05 Domino D-day Voor-
programma
22:30 Hart van Nederland
02:05 Nachtprogramme-
ring: SBS 6 Actienieuws
Weer
Amusement
10:55 15 Miljjoen mensen
16:15 Over ae roooie
Amusementsprogramma
18:10 Jerry Springer
"Blijf van mijn geliefde af
Talkshow
19:2515 Miljoen mensen
Spelprogramma
Films/Series
08:50 Days of our Lives
09:40 Sister, Sister
Kinder/Jeugdprogramma's
06:30 -18:45 Tekenfilm
(serie)s en Jeugdprogr.
Magazines
09:40/17:55 Cops
00:10 Nederland: Onder-
weg Programma
Nieuws/Sport/Actualiteiten
07:00 Wacky Wake Up
Amusement
19:45 Benny Hill
23:25 Ricki Lake Talkshow
Films/Series
18:45 Bewitched
Comedyserie
19:15 Wonder Years
"Good-bye" Dramaserie
20:15 Night Heat
"Children of the night"
Detectiveserie
21:10 Poirot
"The Case of the Missing
Will" Detectiveserie
22:05 Hill Street Blues
Politieserie
22:55 Mash Comedyserie
"The Billfold Syndrome"
Magazines
17:00 The Diceman
17:30 Top Marques
18:00 First Flights
18:30 Jurassica
"Bone Heads"
19:00 Wildlife Sos
19:30 Wild Discovery
"Cover Story"
20:30 Arthur C Clarke's
Mysterious Universe
"On the Trail of the Big Cats"
21:00 Lonely Planet
"Brazil"
22:00 Medical Detectives
"Deadly Neighbourhoods"
22:30 Medical Detectives
"Insect Clues"
23:00 Adrenalin Rush
Hour
"Snow Coaches"
00:00 Century of Warfare
"Sand and Sea War"
01:00 First Flights
"The Helicopter - from Dre
ams to Reality"
01:30 Top Marques
"Volvo"
02:00 Medical Detectives
"Legionnaire's Disease"
02:30 Medical Detectives
Zomerprogrammering
17:00 TVR Nieuws
Met het nieuws uit Rotter
dam en regio
17:10 Weer (kort)
17:15 Sport
17:25 Sensor
Een nieuwe band krijgt de
kans zich te presenteren in
de Bandcompetitie
17:35 Hank
Hank (John Buijsman) is
een eenzame, maar vrolijke
man die gedurende de win
ter vele bekende gasten ont-
vangt in het programma
Soul Cookin". Tijdens de
zomer moet hij van het
Arbeidsbureau op zoek naar
werk. Vandaag probeert hij
het als brandweerman. Zou
het lukken?
17:55 Weer (lang)
Weerman: Ed Aldus
herhaling beide uren tot
16.00uurde volgende dag
Comedyserie
rcia
Jp"/
11:55StarTrek: Deep
5dys
10:05 Special Squad
"The Set Up" Actieserie
Space Nine Sf-serie
13:45 Goudkust Drama
14:10 Goudkust Drama
15:05 Baby Talk
Comedyserie
15:30 Days of our Lives
17:45 Malcolm 8. Eddie
Comedyserie
20:30 Week van de
Romantiek: Secret Admi
rer Romantische comedy
23:00 Marilynn, Heiss Wie
Ein Vulkan
Erotische speelfilm
00:25 Week van de
Romantiek: Hot Chocolate
Romantische comedy
N leu ws/Sport/Actualiteiten
08:30 Zeilen
09:00 Synchroon zwem-
men EK
10:00 Formule 3000
11:00 Voetbal
Liverpool-Inter Milaan
12:15 Voetbal WK legends
13:15 Auto/motorsport
14:15 BasketbalWK
15:45 Tennis ATP tour-
Mercedes Super 9 toernooi
17:00 Tennis
19:00 Tennis
20:45 Voetbal Birra Moretti -
vriendschappelijk toernooi
23:45 Basketbal WK
00:30 Extreme Sports
Yoz action - Youth Only
Zone
06:00 Nieuws en actualiteiten
09:00 Nonstop Neder-
lands
10:00 Yvonne Keeley
Muziek, spelletjes en informatie
12:00 Radio Rijnmond
Nieuws
13:00 De Radiocontainer
14:00 Radio Rijnmond
Campingtour Verschillende
campings in de regio
16:00 RR-Express
17:00 Post van vandaag
18:00 Post aan de Telefoon
19:00 De Verlenging
20:00 RR- Express
21:00 Deavond van
23:00 Met het oog op Morgen
(overname Radio 1)
6:00 - 06:00 RR-Express
Kin
07::
Kim
17:1
Kim
Mat
09:1
Ma<
09:!
ren
10:!
Doc
20::
Verl
22'.'
Mic
"Ch
"De
Nie
07
09
20
20:i
Am
07
Ken
11:;
Mu;
18:i
Ken
19:1
"Od
Sen
Wei
vak:
nee
22:1
Live
Fill!
18:1
"Do
Sen
Kinder/Jeugdprogramma'S
07:00 De Transilvaanse
enge dierenwinkef
07:00 Alles kits extra
07:22 Robbedoes
07:47 Droomshow
08:10 Kuifje
09:00 Kulderzipken
17:09 Alles kits
Kinderprogramma
17:10 Kulderzipken
Magazines
08:36 Quatro
09:52 Massiv: Talking
'bout my generation: 70+
in gesprek met 20-
10:33 Weg van de snel-
weg: Deze zomer...
16:17 Nature on track
"On a wing and a prayer"
Serie natuurdocumentaires
16:43 Alle dieren tellen
mee Dierenprogramma
17:36 Kinderen van Euro-
pa "Asi - IJsland"
17:50 Aller aller
"Vliegtuig" Informatief pro
gramma
Nleuws/Sport/Actuallteiten
20:00 Journaal
20:24 Weeroverzicht
Amusement
19:03 De uitdaging
Amusementsprogramma
22:16 Toppop yeah!
Muziekquiz
Films/Series
09:25 Kinderwerk (Onder-
k(G
weg naar zorgen..
Comedyserie
18:12 Star Trek: Voyager
"Scorpion (1)" Sf-serie
20:31 The mirror crack'd
Speelfilm
22:49 Where angels fear to
tread
Speelfilm
Magazines
19:45 Bedreigd: Hoe een
vis Hong Kong bekijkt
Natuurdocumentaire
21:25 Rembrandtkade 10
Documentaireserie rand het
thema Vechten voor een
nieuw leven
22:00 Nederland zlngt
Koor- en samenzangpro-
gramma vanuit de Luther-
stad Wittenberg
22:30 Omega
"Goede en slechte engelen"
Serie gesprekken
23:58Kunst... omdat het
moet
"Een obsessie met erotiek
en criminaliteit" Serie docu
mentaires
Nieuws/Sport/Actualiteiten
12:00 Tennis: Grolsch
Open
Rechtstreeks verslag van dit
tennistoernooi in Amster
dam. Met Journaal
17:582Vandaag
18:00 Journaal
18:15Actualiteiten
18:43 Sportjournaal
18:51 Hoofdpunten uit het
nieuws
19:00 Studiosport
Met o.m. beelden van van
daag gespeelde partijen tij
dens net Grolsch Open ten
nistoernooi in Amsterdam
23:30 Journaal
23:38 World Gay Games
Amusement
21:00 Allround
Spelprogramma
Films/Series
20:10 De avontuurlijke
reis van Lukas B
"Bijzondere vrienden" Mini
serie
Kinder/Jeugdprogramma'S
18:00 Villa Achterwerk
Kindermagazine
18:15Sesamstraat
"Knutselen" Kleuterpro
gramma
18:30 Jeugdjournaal
Magazines
13:07 Grenzeloos
Programmaserie over de
mulficulturele samenleving
in Europa
16:30 Nieuwe Europeanen
Serie portretten over 'nieu
we' Europeanen, jonge
mensen van allocntone
afkomst
17:00 City folk
Serie portretten over men-
sen die in de grote steden
van Europa wonen. Van
daag: Parijs
17:30 Kaap De goede
hoop
Serie portretten
21:10 Buitengewoon
gezelschap
Nieuws/Sport/Actualiteiten
13:00 Journaal
22:00 Journaal
22:15 Nova
Actualiteitenrubriek
22:45 Studiosport
Sportprogramma
Amusement
19:10 ZaterdagavondLin-
qo Woordspel
20:30 Twee voor twaalf
Quiz
Films/Series
18:45 De baas in huis?
"The all-nighter" Comedyse
rie
19:35 London's burning
Brandweerserie
23:40 Law 8i Order
"Hot pursuit" Serie
Klnder/Jeugdprogramma's
07:00 Telekids
Kinderprogramma
12:00 the Corsican Brot
hers
Klassieke cartoon
Magazines
14:45 Nederland muziek-
land Muziekprogramma
15:45 Beroepsgeheimen
Serie
20:00 Eigen huis tuin
zomertips
Doe-het-zelf-programma
Nieuws/Sport/Actualiteiten
19:30 RTL Nieuws 8. weer
22:00 De sterkste man
23:00 RTL Nieuws
Amusement
19:00 5 tegen 5
Spelprogramma
21:0b Van Duin 8, Grandi-
oos
Films/Series
12:50 The Magic Sword
Familiefilm
14:15 Perfect Strangers
"Manieren in de sneeuw"
Comedy
16:30 Space Rangers
Science fiction-serie
18:00 St. Elsewhere
Dramaserie
20:30 Vrienden voor het
leven
"Vrij gezellig" Comedyserie
Eddie en Ellen gaan nu ein-
delijk trouwen voor de bur-
gerlijke stand
23:30 White Light
Speelfilm
Politieagent Sean Craig
wordt dood verklaard nadat
hij, tijdens zijn dienst, wordt
neergeschoten. Wonder
boven wonder komt hij weer
tot leven. Na zijn klinische
dood worstelt hij met een
steeds terugkerend droom-
beeld van een mysterieuze
vrouw
Magazines
18:05't Is een ramp
"Flood Path" Documentaire-
§gfjg
19:35 Week weekend
Uitgaansmagazine
Nieuws/Sport/Actualiteiten
19:00 5 in het Land
In de Nederlandse regio's is
dagelijks een schat aan
nieuws te vinden. Verdriet,
feest, ongelukken, bijzonde
re gebeurtenissen, kortom
onderwerpen die de men-
sen raken
19:25 Weer verkeer
Infomagazine
20:20 Weer verkeer
Infomagazine
22:10 5 in het Land
Regio-nieuws
22:35 USA Worstelen:
Wedstrijd van de week
De meest bijzondere wor-
stelpartij van deze week uit
de professionele 'World
Wrestling Federation'-com-
petitie
Films/Series
20:30 One Woman's Cou
rage
Speelfilm
Grace McKenna's leven
staat in het teken van twee
affaires. Die van haar man
met een andere vrouw en
die van haarzelf met alcohol.
Grace, een moederenoma,
verliest langzaam de grip op
haar leven, totdat ze per
ongeluk getuige is van een
aanval op een jonge vrouw,
die aan de gevolgen daar-
van overiijdt
Magazines
07:00 Veronica Fm
10:30 Veronica Live
Winkel van Sinkel, Way of
Live, Game Time, Live Line
19:15 TV woonmagazine
Informatief programma
22:15 Brard
"Vaders" Serie
Films/Series
17:05 Hollyoaks
Serie
17:35 Robin's Hoods
"Een foute vrouw" Serie
18:25 Babylon 5
"Boodschap van de Aarde"
Science fiction-serie
De bemanning van Babylon
5 komt in contact met Dr.
Mary Kirkish, een archeolo-
ge die een Schaduw schip
op Mars heeft gevonden
20:00 Friends
"Ontslag nemen" Comedy
Chandler en Joey overtui-
gen Rachel ervan dat ze
naar baan moet opzeggen,
omdat ze het niet meer naar
haarzin heeft. Ross breekt
per ongeluk het been van
een klein meisje
20:30 Hello Again
Comedy met Shelley Long
Lucy Chadman is een lieve
huisvrouw en woont in de
buitenwijken van een grote
stad. Haar man Jason wil
zich eigenlijk wel aansluiten
bij de 'nappy f
York, maar Lucy prefereert
few' van New
een rustig leven op de ach-
tergrond
23:05 Operation Warzone
Actiefilm
Een zinloze oorlog die
bovendien een hoge tol eist:
Vietnam. De Vietnamese
guerrilla verplaatst zich zo
snel dat het voor het Ameri
kaanse leger bijna onmoge-
lijk is, zijn exacfe positie vast
te stellen
Kinder/Jeugdprogramma's
08:45 Kinderen zijn de
baas! Kinderprogramma
Magazines
13:55 Vakantie-TV
16:30 Brutale meiden
Jongerenprogramma
17:00 Rabo fop 40
Programma
Nieuws/Sport/Actualiteiten
01:30 Nachtprogramme-
ring: Domino D-Day Voor-
prog ramma
Amusement
09:50 Vanessa Talkshow
19:30 Weekly Jones
Programma
Films/Series
10:40 The Jeff Foxworthy
Show Comedy
11:05 Becky Sharp Film
12:35 Cosby Comedyserie
13:00 Old Mission Impos
sible "Break" Actieserie
14:25 Soapdish Comedy
16:05 USA HighComedy
18:00 Players
"Confidence Man" Actieserie
19:00 Public Morals
"The Aqua Cover" Comedy
serie
20:30 Week van de roman
tiek: Flashdance
Dramafilm
De achttienjarige Alex
Owens werkt overdag als
lasser in een staalfabriek en
blaast's nachts stoom af als
danseres in een bar
22:10 Week van de roman
tiek: About Last Night
Dramafilm
00:05 Week van de roman
tiek: Gardens of Stone
Speelfilm
Danny en Debbie zijn twee
jongeren die erg op hun
onafhankelijkheid zijn
gesteld. Ze beginnen een
relatie
Klnder/Jeugdprogramma's
06:20-17:20 Tekenfilm
(serie)s en Jeugdprogr.
Magazines
19:30/00:05Bob Ross
Nieuws/Sport/Actuatiteiten
07:20 Wacky Wake Up
Films/Series
17:20 Bewitched
Comedyserie
17:50 Fame Stages" Serie
18:40 Charlie's Angels
"Angel Come Home Detec-
tiveserie
20:00 Familie Oudenrijn
Comedyserie
20:30 Love Boat Serie
21:20 Operation Petticoat
"We've No Business in
Show Business" Comedyse
rie
21:50 'Alio 'Alio!
Comedyserie
22:20 Octopus
Actieserie
23:15 Lou Grant
"Murder" Dramaserie
Eigciitijiis wonen in
wereldwijde sfeer!
Hoogstraat I 55-157
SCHIEDAM
010-426 84 32
Magazines
17:00 Seawings
"F-8, the Last Gunfighter"
18:00 Battlefield
"The Battle of Berlin"
19:00 Battlefield
"The Battle of Berlin"
20:00 Superstructures
"Invisible Places - World of
War"
21:00 Killer Weather
"Fire On the Rim - Fire Into
Gold"
22:00 Adrenalin Rush
Hour
"Speed Demon"
23:00 Century of Warfare
"Hitler Turns East"
00:00 Arthur C Clarke's
Mysterious World
"L/f.O.'s"
00:30 Arthur C Clarke's
Mysterious World
"The Missing Apeman"
01:00 Battlefield
"The Battle of Berlin"
02:00 Battlefield
"The Battle of Berlin"
Zomerprogrammering
17:00 Deze Week
Weekoverzicht van het TVR
Nieuws
17:28 Weekend weer
Met onze eigenzinnige
weerman Ed Aldus
17:30 Deze Week
17:56 Weer
Weersvoorspelling voor het
weekend
Nieuws/Sport/Actualiteiten
08:30 Extreme Sports
10:00 Wlelrennen
Tour de France
12:00 Truckracen
Europa Truck Trial 1998
13:00 Voetbal
vriendschappelijk toernooi
14:00 Tennis ATP tour-
Mercedes Super 9 toernooi
15:30 Golf
Europese dames' PGA
17:30 Rally FIAWK
18:00 Mountainbike
19:00 Tennis
21:00 BasketbalWK
21:30 Basketbal WK
22:00 Martial Arts
Monks of Shaolin
23:00 Boksen
00:30 Tennis
06:00 RR-Express
08:00 Kris Kros
Presentatie Chris Vemer
10:00 De Autodocu
Documentaire-serie
11:00 Uit en Thuis
12:00 Use van Enkhuijzen
14:00 Radio Rijnmond Sport
Presentatie: Gert van't Hof
17:00 Nonstop Jazz
Samenstelling: ArieGroe-
neveld
18:00 Nonstop Country
19:00 Radio Rijnmond Sport
Presentatie: Gert van't Hof
22:00 RR-Express
23:00 Met het oog op mor
gen (Overname Radio 1)
0:00 - 06:00 RR-Express
PAPEGAAIEN SPECIAALZAAK
Alle soorten papegaaien,
-/*■ kaketoes en ara's.
Inruil mogelijk. V
De dierenspeciaalzaak voor
alle dierbenodiqdbeden
Maassluis Westeinde 6 (W.C. Steendijkpolder)
v
s
s
Magazines
10:00 Omroepparochie
Eucharistieviering
10:50 Liefdewerk
11:00 Viering
11:58 Wilde ganzen
12:00 Joden in Marokko
16:16 NCRV op zondag
16:16 Het levenslied
Serie gesprekken
16:47Langs heilige huis-
jes Reportageserie
17:13 Nieuwe muziek in
beeld
Serie documentaires
18:04 AVRO Kookgek op
stap
Culinair programma
18:22 Beeldenstorm
Museumprogramma
18:32 Untamed Amazonia
"Witsimi's apprenticeship"
Serie natuurdocumentaires
23:02 Estafette
Religieus magazine
23:46 Nachtgedachten
Nieuws/Sport/Actualiteiten
20:00 Journaal
20:14 Weeroverzicht
Amusement
20:20 Memories
Nostalgische show
Films/Series
19:05 Return To Loneso
me Dove Miniserie
21:14 KRO-Detectives:
Into the blue
Tv-film
23:50 Birds of a Feather
"Never the twain" Comedy
serie
Magazines
10:00 Nederland zingt op
zondag
Koor- en samenzangpro-
gramma
10:35 Als leven pijn doet
Informatieve serie
11:05 De Vereenigde Oost-
indische Compagnie
"De zeeweg naar Azie"
1130 Industrieel erfgoed
"Electriciteitsvoorziening"
15:03 Socutera
17:30 Koninklijketuinen in
Engeland
"The Brighton Pavillion"
18:05 Voorouders in beeld
"Huis en landgoed"
18:30 Keerpunten: Beslis-
sende momenten uit de
wereldgeschiedenis
"De vajvan Constantinopel
^0:14'post4
Documentaireserie
20:45 Allemaal familie
Programma
23:00 Schrijvers over
vrouwen
"Renate Dorrestein"
23:25 Nederlands fabri-
kaat
"Het product voorbij"
Nieuws/Sport/Actualiteiten
12:00 Journaal
13:00 Tennis: Grolsch
Open
Rechtstreeks verslag
16:00 Journaal
18:00 Journaal
19:00 Studiosport
Sportmagazine
20:00 Journaal
22:55 Journaal
00:00 Voetbal: Residentie
Cup Verslag
Films/Series
21:43 Onzeouwe
"Moord op de oppas" Politie
serie
Kinder/Jeugdprogramma's
09:00 Zuurkool
"Vrijdag de dertiende" Ani-
matieserie
09:00 Villa Achterwerk
09:25 Ernie's idee
Animatiefilmpje
09:35 Mevrouw ten Kate
"Bang in het donker" Jeugd-
serie
10:05 De theater timmer
tour
Serie reportages
10:10 De muis en de
motorfiets
Spannend en komisch
avontuur
18:00 Villa Achterwerk
Kindermagazine
18:14 Sesamstraat
"Leren" Kleuterprogramma
Magazines
09:50 Zaal in huis
Portretten
10:50 Turbotuig
Serie programma's waarin
kinderen iaten zien hoe
actief en inventief ze zijn op
internet
20:32 Zomergasten
Een gast stelt zijn of haar
favoriete tv-avond samen.
Vanavond te gast: A.J. Dun
ning
Nieuws/Sport/Actualiteiten
18:32 Van gewesttot
newest
Regionaal magazine
Films/Series
19:02 Stressed Eric
Animatieserie voor volwas-
senen over de meest
gestresste man in de wereld
19:34 Cold lazarus
Serie
Klnder/Jeugdprogramma's
07:00 Telekids: Cartoon
Express
Kinderprogramma
1155 f he Last of the
Mohicans
Tekenfilm
18:30 Miniplaybackshow
Showprogramma
Magazines
12:50 Breekijzer
13:35 Yanni - Tribute
Muziekspecial
21:00 Het beste van 4
Programma
22:00 Ratelband
Informatief programma
Nleuws/Sport/Actuallteiten
18:00 RTL Nieuws
Nieuwsprogramma
19:30 RTL Nieuws 8i weer
Nieuwsprogramma
23:15 RTLNieuws
Amusement
17:00 Moppentoppers
18:10 Magic Mystery
Moments
20:00 Het staatslot op
lokatie
Programma
23:40 The Oprah Winfrey
Show Talkshow
Films/Series
14:30 La Conquista Di
Micene
Speelfilm
16:10 The Cosby Myste
ries
"Getuige-expert" Detective
serie
20:30 Vrienden voor het
leven
"Gelijke monniken" Come
dyserie
22:30 Models Inc
"Beroerde verschijning"
Serie
00:25 Santa Barbara Soap
Magazines
18:05 Waargebeurd?!
Zesde aflevering van een
Amerikaanse documentaire
serie waarin ooggetuigen
vertellen over hun ervaring-
en met niet-aardse zaken en
er wordt gekeken hoe het
staat mefhet wetenschap-
pelijkonderzoek naar
paranormale gebeurtenis
sen
19:35 Geld, roem geluk
"Engelbert Humperdink"
Documentaireserie
22:20 Het sexuele spel:
Trouwzljn; Zln of onzin
Documentaireserie
23:20 Sterke staaltjes
Documentaireserie
Nieuws/Sport/Actualiteiten
19:00 5 in het Land
Regio-nieuws
19:25 Weer verkeer
infomagazine
20:20 Weer verkeer
Infomagazine
Films/Series
20:30 Stay Hungiy
Komedie met Jeff Bridges
Craig Blake is een verwen-
de, maarinnemendejonge-
man. Hij is voor de eerste
keer in zijn leven op zichzelf
aangewezen en raakt
betrokken bij een duistere
handel in onroerend goed
Ma<
07:l
10::
17:.
Aut
Fllr
16::
Ser
18:!
"Po
seri
19:
Am
Eer
ger
war
invli
mu;
gez
20:
"Ke
Ik wil een krant die weet
Mijn kranthet Ro
4