T.V. PROGRAMMERING
SCHIEDAM
I.®9
Bel:
0800-0642
L
1
I'31
bel dan
010-473 83 22
RDTV
De kabelkrant voor
de regio Rotterdam,
7 dagen per week,
24 uur per dag in
572.300 huishoudens
MAANDAG 10 AUGUSTUS
DINSDAG 11 AUGUSTUS
TOM POES
WOENSDAG 12 AUGUSTUS
Wiltu
ook adverteren
op de TV-pagina's,
•8.S 1
3 3
5 S.I
ZONDAG 9 AUGUSTUS
Maaspost
Huis-aan-huis
met 100.000
exemplaren
in uw regio
Maaspost
niet ontvangen?
Bel dan
010 -451 45 55
KLARE TAAX.
ff otter dams Dagblad
RTL4
VERONICA
SBS6
NED1
NED2
NED3
RTL4
NED1
NED2
NED3
RTL5 M
TV 10
VERONICA
SBS6
TV10
DISCOVERY
EUROSPORT Radio rijnmond
RTL4
NED1
NED2
NED3
IS
RTL5 VERONICA
SBS6
TV10
VERONICA
SBS6
TV10
DISCOVERY
EUROSPORT TV RIJNMOND
DISCOVERY TV RIJNMOND
EUROSPORT RADIO RIJNMOND
DISCOVERY
TV RIJNMOND
EUROSPORT RADIO RIJNMOND
m ffotterdams Oasttrtad
-
MAASPOST
Kinder/Jeugdprogramma's
07:29 Alles kits
Kindei
"lderproqramma
58 Alles kits
16
Kinderprogramma
18:56 WilfemWever
Kinderprogramma
19:26 Muppets Tonight!
Poppensene
Vanavond: Andie MacDo-
well
Magazines
09:07 Glamourland
Magazine
09:36 Paradijsvogels
10:51 Fast forward
Jongerenmagazine
21:04 Ja natuurlijk: Die-
renfamilies
22:00 Destoel
Serie gesprekken
22:46De zaak
"Dezaak Ber H. - Brand-
stichtingmet gevaar voor
levens "Documentaireserie
23:44 Miniatuur
Nleuws/Sport/Actualitelten
07:00 Journaal
09:00 Journaal
20:00 Journaal
20:24 Netwerk
Actualiteitenrubriek
20:57 Weeroverzicht
Amusement
07:05 Get the picture
Kennisquiz
10:02 Memories
Nostalgische show
18:26 Get the picture
Kennisquiz
Films/Series
17:58 Roseanne
"Secrets" Comedyserie
23:54 Cheers
"Jumping jerks" Comedyse
rie
Kinder/ Jeugdprogramma's
16:08 Coco Jappe
Animatieserie
Magazines
16:55 De Zuid-Afrikaanse
arenden
Natuurdocumentaire waarin
allerlei soorten arenden
worden belicht
19:00 Onder de hamer
"De Stadsbank van Lening"
Informatieve serie over vei-
linghuizen
19:25 Taptoe Breda 1997
Reportage
22:40 Cnirurgenwerk
"Ghana" Medisch magazine
23:35 Grootmeesters in
management
"De vormgever"
Nieuws/Sport/Actual Iteiten
13:00 Journaal
16:00 Journaal
17:58 2Vandaag
18:00 Journaal
18:15 Actualiteiten
18:43 Sportjournaal
18:51 Hoofdpunten uit het
nieuws
23:30 Journaal
Amusement
22:00 TROS Triviant
Spelprogramma
Films/Series ■HMHHI
20:15 Hiroshima
Docudrama
Deel 2 wordt op 17-8-1998
uitgezonden
Kinder/Jeugdprogramma's
07:29 Alles kits
Kinderprogramma
17:09 Alles kits
Kinderprogramma
Magazines
09:08 Glamourland
Magazine
09:38 Ja natuurlijk: Die-
renfamilies
10:29 De zaak
Documentaireserie
20:33 Blikopdeweg
Verkeersmagazine
22:46 De cirkel rond met
Michael Palin
"Chili en Bolivia" Serie reis-
reportapes
23:38 Deachtbaan
"De afspraak"
Nieuws/Sport/Actuallteiten
07:00 Journaal
09:00 Journaal
20:00 Journaal
20:26 Weeroverzicht
Amusement
07:05 Get the picture
Kennisquiz
11:23Toppop yeah!
Muziekquiz
18:39 Get the picture
Kennisquiz
19:07 Voor elkaar!
"Odoorn" Serie reportages
Serie reportages waarin Bas
Westerweel het werk van de
vakantiegangers op zich
neemt
22:05 Boven water
Live talkshow
Films/Series
18:09 Roseanne
"Don't take me over" Come
dyserie
21:06 Zwarte sneeuw
Serie
Kinder/Jeugdprogramma's 18:00 Villa Achterwerk
16:10 Coco Jappe
Animatieserie
Magazines
16:55 Sho San, de kieine
reuzenpanda
Natuurdocumentaire
19:00 Jong
"Zal ik ooit weer lopen?"
Jongerenprogramma
19:30 Highlight
Muziekprogramma
Vanavond:Bob Carlisle
20:00 De makaken van
Japan
Natuurdocumentaire
21:30 Metterdaad: Thuis in
Karungu
Reportage over een wees-
huis in Kenya
22:00 De nazi's
"De weg naarTreblinka"
Documentaireserie over het
aan de macht komen van
Hitler in nazi-Duitsland
23:00 De verandering
Serie interviews
23:35 Megatrends
"Modern ondernemerschap"
Nieuws/Sport/Actualiteiten
13:00 Journaal
16:00 Journaal
17:58 2 Vandaag
18:00 Journaal
18:15 Actualiteiten
18:43 Sportiournaal
18:51 Hoofdpunten uit het
nieuws
21:00 Een andere toe-
komst
Reportage over gehandi-
captensport
23:30 Journaal
Kinder/Jeugdprogramma's
Kindermagazine
18:15 Sesamstraat
"Knutselen" Kleuterpro-
gramma
18:30 Jeugdjournaal
18:42 Het Klokhuis
"Blindengeleidehond" Infor-
matief kindermagazine
Nieuws/Sport/Actualiteiten
22:00 Journaal
22:15Sportjournaal
22:33 Nova
Actualiteitenprogramma
Amusement
19:00 Lingo
Woordspel
19:25 Mr. Bean
"Back to school, Mr. Bean"
Serie korte sketches
Films/Series
19:50 Frasier
"The gift horse" Comedyse
rie
20:15 Maigret: Maigretet
le port de brumes
Politiefilm
22:55 Law Order
"Paranoia" Serie
Kinder/Jeugdprogramma's
07:10 Telekids
07:40 Telekids
12:05 Lunchkids
12:35 Lunchkids
13:05 Lunchkids
Magazines
18:05 Rescue 911
Realityprogramma
21:30 Het uur van de waar-
heid Programma
22:30 Wat kostdat?
Programma
Nieuws/Sport/Actualiteiten
07:00/07:30/08:00/08:30
09:00/16:00/17:00 RTL
Nieuws Nieuwsprogramma
18:00 RTL Nieuws weer
19:30 RTL Nieuws weer
23:00 RTL Nieuws
Amusement
09:30 The Oprah Winfrey
Show
Talkshow
13:40 Postcode loterij
record show
Spelprogramma
17:05 Catherine
"Verliefd op een gast van
Catherine Programma
19:00 Lucky Letters
Spelprogramma
23:25 The Oprah Winfrey
Show Talkshow
Films/Series
08:08 The Bold the
Beautiful Soap
08:35 As the World Turns
09:10 As the World Turns
10:15 Hotel Serie
11:05 Santa Barbara Soap
15:10 Sisters Dramaserie
16:10 As the World Turns
20:00 The Bold 8. the
Beautiful Soap
20:30 Alexander Stein:
Prive-detective
"Het kieine broertje, pilot"
Serie
00:10 Santa Barbara Soap
Kinder/Jeugdprogramma's
18:00 Villa Achterwerk
Kindermagazine
18:15 Sesamstraat
"Boeken" Kleuterprogram-
ma
18:30 Jeugdjournaal
18:43 Het Klokhuis
"Burgemeester" Informatief
kindermagazine
20:21 NPS Korte film: Is it
the design on the wrapper
Korte film over een zesjarig
meisje dat een bijzondere
ontmoeting heeft met een
kauwgom-enquetrice
Magazines
19:25 Motown: Music is
forever
20:32 NPS.Doc: De 50-jari-
Se oorlog
ocumentaireserie over de
ontstaansgeschiedenis van
Israel. In deze aflevering
gaat het over het akkoord
van Oslo
Nleuws/Sport/Actualftelten
22:00 Journaal
22:16 Sportjournaa!
22:33 Nova
Actualiteitenprogramma
Amusement
19:02 Lingo
Woordspel
Films/Series
21:26 Hartstilstand
"Kinderspel" Serie
22:58 Het uur van de wolf:
La piscine
Speelfilm
Magazines
18:05 Levensgevaar
Belgische documentairese
rie waarin het verhaal wordt
geschetst van personen die
in levensgevaarlijke situ-
aties verzeild zijn geraakt
19:35 HetTraumateam
Reality-programma
22:30 Animal Rescue
Reality-serie
Nleuws/Sport/Actualitelten
19:00 5 in het Land
Regio-nieuws
19:25 Weer verkeer
Infomagazine
20:20 Weer verkeer
Infomagazine
22:05 Sin het Land
Regio-nieuws
Films/Series
20:30 Brainsmasher
Actiefilm
Sam Crane, een mooie
jonge vrouw, komt ernstig in
de problemen als ze van
haar zus een zeer speciale
Lotusbloem krijgt. Het rui-
kertje schijnt het eeuwige
leven in zich te hebben, als
je het eet
23:00 Murphy Brown
"Heartfelt" Comedy-serie
Murphy Brown is gastvrouw
tijdens een feestie met de
titel 'een stapje dichter bij de
dood' ter ere van Miles' der-
tigsteveriaardag. ledereen
heeft veel plezier, behalve
Miles
Kinder/Jeugdprogramma's
07:10 Telekids
07:40 Telekids
12:05 Lunchkids
12:35 Lunchkids
13:00 Lunchkids
13:35 Odyssey Cartoon
Magazines
14:25 Kijkopwonen
Gevarieerd magazine
18:05 Rescue 911
Realityprogramma
22:15Afslag4
Programmaserie
Nieuws/Sport/Actualiteiten
07:00/07:30/08:00/08:30
09:00/16:00/17:00 RTL
Nieuws Nieuwsprogramma
18:00 RTL Nieuws weer
19:30 RTL Nieuws 8. weer
23:00 RTL Nieuws
Amusement
09:30 The Oprah Winfrey
Show Talkshow
17:05 Catherine
Praatprogramma
19:00 Lucky Letters
Spelprogramma
21:0b Postcode loterij
record show
Spelprogramma
23:25 Tne Oprah Winfrey
Show Talkshow
Films/Series
08:08 The Bold the
Beautiful Soap
08:35 As the World Turns
09:10 As the World Turns
10:15 Hotel Serie
11:05 Santa Barbara Soap
15:10 Sisters
"Een kieine oneffenheid"
Dramaserie
16:10 As the World Turns
20:00 The Bold the
Beautiful Soap
20:30 Kind aan huis
"Eenzame opsluiting"
Comedyserie
00:10 Santa Barbara Soap
Magazines
18:05Animal Rescue
Reality-serie
18:35 Real Stories of the
Highway Patrol
In deze documentaireserie
wordt de verkeerspolitie van
nabij gevolgd. Hun werk,
hun methodes, hun vervoer-
middelen, hun wapens en
hun angsten worden vastge-
legd met de camera
19:35 Het Traumateam
Reality-programma waarin
de camera brandweerlieden
volgt tijdens hun vaak
levensgevaarlijke werk
22:30 Lieve jongens alle-
maal
Programmareeks
23:05 Real Stories of the
Highway Patrol
Documentaireserie
Nieuws/Sport/Actualiteiten
19:00 5 in het Land
Regio-nieuws
19:25 Weer verkeer
Infomagazine
20:20 Weer verkeer
Infomagazine
22:05 5 in het Land
Regio-nieuws
Films/Series
20:30 Silhouette
Thriller met Faye Dunaway
Wanneer de architect
Samantha Kimball onver-
wachts in een hotel in Texas
moet overnachten, is ze
getuige van de moord op de
jonge serveerster Marianne
Magazines
07:00 Veronica Fm
10:30 Veronica Live
19:25 Drum Rhythm Festi
val
Een terugblik op dit muziek-
festival dat in het weekend
van 22 tot 24 mei plaatsvond
in de Westergasfabriek in
Amsterdam
22:35 Sex na de Buch
Programma
23:35 De heilige koe
Autoprogramma
Amusement
20:00 Denktank
Kennisquiz
Films/Series
17:10 Paradise Beach
Serie
17:40 Melrose Place
"Betere huizen en apparte-
menten" Serie
Michaels poging om Kim-
berly van zelfmoord te weer-
houden, leidt tot een ver-
schrikkelijk ongeluk
18:30 The Dukes of Haz-
zard
"Een casino in Hazzard"
Serie
Boss Hogg heeft een casino
opgezet in Hazzard
20:30 Every Which Way
But Loose
Comedy met Clint Eastwood
Vuistvechter Philo Beddoe
wint bij een weddenschap
een orang oetang. Samen
met hem rijdt hij door het
heleland
00:05 Tropical Heat
"ledervoor zich" Serie
Nicks idee over vrijheid
wordt danig op de proef
gesteld als een man een
winkel opent in Key Mariah.
Men vermoedt dat het hier
om een porno-fotograaf
gaat. Aan Nick de taak om
bewijsmateriaal tegen deze
man te verzamelen
Magazines
13:00 Breekijzer
13:25 Vakantie-TV
14:45 Love
Liefdesprogramma
00:15 Moviebox
Film- en videoprogramma
N ieuws/Sport/ Actualiteiten
19:00 SBS 6 Actienieuws
Si c c r
22:10 Sbs 6 Sport: Voorbe-
schouwing Amstel Cup
22:30 Hart van Nederland
01:05 Nachtprogramme-
ring: SBS 6 Actienieuws 8i
Weer
Amusement
11:1015 Miljoen mensen
17:15 Over de roooie
Amusementsprogramma
18:10 Jerry Springer
19:30 15 Miljoen mensen
Spelprogramma
23:3b Jerry Spri
"Je probeert miinigi
kapottemaken "la
nger
gezin
alkshow
Films/Series
09:05 Days of our Lives
09:50 Sister, Sister
"The Concert" Comedyserie
10:20 Special Squad
Actieserie
12:10 Star Trek: Deep
Space Nine Sf-serie
13:55 Goudkust Drama
14:20 Goudkust Drama
15:15 Baby Talk Comedy
15:40 Days of our Lives
16:25 Silk Stalkings
"The Party's Over" Actiese
rie
17:40 Married With Child
ren
"The Naked and the Dead
but Mostly the Naked"
Comedyserie
20:30 Week van spanning:
The Shadow
Actiefilm
23:00 Hot Line
"The Sitter" Soft-erotische serie
Kinder/Jeugdprogramma's
06:30 -18:45 Tekenfilm
(serie)s en Jeugdprogr.
Magazines
09:40/17:55 Cops
00:35 Nederland: Onder-
weg Programma
Nieuws/Sport/Actualiteiten
07:00 Wacky Wake Up
Amusement
23:50 Ricki Lake Talkshow
Films/Series
18:45 Bewitched
Comedyserie
19:15 Wonder Years
Dramaserie
19:45 Coogan's Run
"Natural Born Quizzers"
Comedyserie
20:20 Kung Fu
"The Gunman" Actieserie
20:50 L.A. Law
"Justice Swerved" Drama
serie
21:40 Lace Miniserie
23:20 Mash Comedyserie
Magazines
07:00 Veronica Fm
10:30 Veronica Live
Winkel van Sinkel, Club
Sandwich, Game Time, Live
Line
19:25 The Sound of Radio
"De toekomst van de radio"
Programma
Amusement
20:00 Denktank
Kennisquiz
20:30 All You Need is Love
Amusementsprogramma
23:45't Dakd'r af
Live muziekshow
Films/Series
17:10 Paradise Beach
Serie
17:40 Melrose Place
"Hoge verwachtingen" Serie
Megan heeft het moeilijk.
Sinds hun huwelijk heeft ze
nog maarweinig tiid kunnen
doorbrengen met Michael
18:30 The Dukes of Haz
zard
"Het dagboek van Rosco"
Serie
Rosco heeft eindelijk een
goede reden om de Duke's
op de bon te slingeren
21:35 Police Stories
Three Days of the Condor
Politiefilm
De nachtmerrie begint als
op een dag twee mannen
het kantoor van de CIA bin-
nendringen. Ze schieten
iedereen dood, maar CIA-
h Turner ont-
snapt letterlijk aan de dood
als hij op dat moment aan
hetlunchen is
00:40 American Gothic
"Herleven" Serie
Radiopresentator Mel Kirby
benadert Lucas omdat hij wil
dat zijn programma op tele-
visie komt. Als Lucas Mel en
zijn vrouw weigert, zweert hij
dat hij Lucas zal ruineren
Magazines
13:00 Breekijzer
13:25 Vakantie-TV
14:45 Love
Liefdesprogramma
Nieuws/Sport/Actualiteiten
19:00 SBS 6 Actienieuws
Weer
2210 Sbs 6 Sport: Amstel
Cup Samenvattingen
22:30 Hart van Nederland
23:00 Sbs 6 Sport: Amstel
Cup Samenvattingen
01:35 Nachtprogramme-
ring: SBS 6 Actienieuws
Weer
Amusement
11:1015 Miljoen mensen
17:15 Over de roooie
Amusementsprogramma
18:10 Jerry Springer
"Ik zal jullie relatie kapot
maken" Talkshow
19:30 15 Miljoen mensen
Spelprogramma
23:5b Jerry Springer
Films/Series
09:05 Days of our Lives
09:50 Sister, Sister
"Get a Job" Comedyserie
10:20 Special Squad
"Jacko" Actieserie
12:10 Star Trek: Deep
Space Nine Sf-serie
13:55 Goudkust Drama
14:20 Goudkust Drama
15:15 Baby Talk Comedy
15:40 Days of our Lives
16:25 Silk Stalkings
"Killer Cop" Actieserie
17:40 Married With Child
ren
"Kelly Takes a Shot" Come
dyserie
20:30 Week van de Span
ning: Op Center
Thriller
b0:35 The New Mike Ham
mer
"Torch Song" Detectiveserie
Kinder/Jeugdprogramma's
06:30-18:45 Tekenfilm
(serie)s en Jeugdprogr.
Magazines
09:40/17:55 Cops
00:15 Nederland: Onder-
weg Programma
Nieuws/Sport/Actualiteiten
07:00 Wacky Wake Up
Amusement
23:30 Ricki Lake Talkshow
Films/Series
18:45 Bewitched
Comedyserie
19:15 Wonder Years
Dramaserie
19:45 George and Mildred
"Opportunity Knocks"
Comedyserie
20:15 Star Trek
"The Gamesters of Triske-
lion" Science fiction-serie
21:05 De versierders
Detectiveserie
22:00 The Pirate Miniserie
23:00 Mash Comedyserie,, 0f the pyramids'
They Call the Wind Korea
Magazines
17:00 The Diceman
17:30 Top Marques
"Lamborghini"
18:00 First Flights
"Experiments in Flight"
18:30 Jurassica
"Early Man"
19:00 Wildlife Sos
19:30 Wild Discovery
"Mysteries of the Ocean
Wanderers"
20:30 Arthur C Clarke's
World of Strange Powers
"Warnings from the Future"
21:00 Discover Magazine
"Air Disaster" Populair
wetenschappelijk magazine
22:00 The Unexplained
"Area 51 - the Real Story"
23:00 Ufo and Close
Encounters
00:00 Fast Cars
01:00 First Flights
"Experiments in Flight"
01:30 Top Marques
"Lamborghini"
02:00 The Unexplained
"The Sphinx and the Enigma
Pyr
Zomerprogrammering
17:00 TVR Nieuws
17:10 Weer (kort)
17:15 Sport
17:25 Langs de Maas
Deze week staan in Langs
de Maas de Gay Games
centraal. Vandaag een por-
tret van een zwemmer uit
onze regio
17:35 Het Was
Historische beelden van het
ontstaan van de havens in
Rozenburg
17:45 De Festivals
Joris Lutz laat u een regi-
stratie zien van een festival
dat het voorgaande week
end plaatsvond
17:55 Weer (lang
weerman: Ed Aldus
herhaling elk uur tot 16.00
uur de volgende dag
Nieuws/Sport/Actualiteiten
08:30 Mountainbike
09:00 BasketbalWK
10:00 Skispringen
FIS zomer Grand Prix
11:30 Voetbal Eurogoals
13:00 Diverse Sporten
13:30 Mountainbike
14:00 Touring Car BTCC
15:00 Tennis ATP tour -
Mercedes Super 9 toernooi
16:30 Voetbal
vriendschappelijk toernooi
17:30 Voetbal Eurogoals
19:00 Tennis
21:00 Voetbal UEFACup
23:00 Voetbal WK legends
00:00 Mountainbike
00:30 Rally FIAWK
01:00 4x4
6:00 Nieuws en actualiteiten
09:00 Nonstop Neder-
lands
10:00 Hans van Vliet en
MennoTamming
12:00 Radio Rijnmond
Nieuws
Presentatie: Ronald Brouwens
13:00 De Radiocontainer
14:00 Yvonne Keeley
Muziek, spelletjes en informatie
17:00 Post van vandaag
18:00 Post aan de Telefoon
Luisteraars geven hun mening.
19:00 De Verlenging
20:00 RR-Express
21:00 De avond van
23:00 Met het oog op Mor-
8 en (Overname Radio 1)
:00 - 06:00 RR-Express
blik 810 gram nu slechts
DE KNABBELFARM
Mgr. Nolenslaan 598-3119ER Schiedam Tel. 010 - 42612 37
Kinder/Jeugdprogramma's
07:29 Alles kits
Kinderp
17:05 Alles
Magazines
09:07 Glamourland
Magazine
09:35 Earth tales
10:31 Heteinde van het
kind?
Reportageserie
18:59 Oude kloosterge-
bruiken
"God in de tuin" Godsdien-
stige informatie
19:29 Langs heilige huis-
vj ,ij 8
&9
s
ore
r>
3-
3
Stonys Dubbelportret
23:19 Rooie ogen
Documentaire
23:54 President In Afrika
"Louis Bizimungu, Rwanda"
Serie portretten
Nieuws/Sport/Actualiteiten
07:00 Journaal
09:00 Journaal
20:00 Journaal
26:24 Netwerk
Actualiteitenrubriek
20:59 Weeroverzicht
Amusement
07:05 Get the picture
09:55 Boven water
Live talkshow
18:31 Get the picture
Kennisquiz
Films/Series
18:03 Roseanne
"Aliens" Comedyserie
21:08 Praktijkperikelen
"Priorities" Serie
22:49 Moederliefde is een
zegen
Zwarte filmkomedie
Kinder/Jeugdprogramma's
16:09 Samson Gert op
de middag
"Kassa gestolen" Kinderpro
gramma
Magazines
19:00 Schatkamers van
het verleden
"Reis naar het oosten"
19:50 Delfsail 1998
Reportage
22:35 Sporen van schuld
"Begraven getuigen" Docu
mentaireserie
22:45 Dis/co
Jongeren-discussiepro-
qramma
Thema van vanavond: Het
huwelijk uit detijd?
23:35 Late nite concert
Muziekprogramma
Vanavond: Charlie Peacock
Nieuws/Sport/Actualltelten
13:00 Journaal
16:00 Journaal
17:09 Sports on top
Reportageserie over de vele
kanten van de topsport.
Vandaag: Het Cubaanse
boksen
17:58 2 Vandaag
18:00 Journaal
18:15Actualiteiten
18:43 Sportjournaal
18:51 Hoofdpunten uit het
nieuws
20:20 Champions League
Voorbeschouwing
23:30 Journaal
Kinder/Jeugdprogramma's
18:00 Villa Achterwerk
Kindermagazine
MetArthur
18:14 Sesamstraat
"Schoonmaken" Kleuterpro-
gramma
18:29 Jeugdjournaal
18:42 Het Klokhuis
"Stukadoor" Informatief kin
dermagazine
Magazines
20:30 Hoe ouder hoe beter
Documentaireserie over
ouder worden, en de vraag
of er iets aan te doen is
21:03 KB-200 jaar
Koninklijke Bibliotheek
Documentaire over deze
veelzijdige organisatie in
Den Haag
22:58 Toonmeesters
Serie muziekprogramma's
over hedendaagse compo-
nisten. Vanavond: Claude
Vivier
Nleuws/Sport/Actualitelten
22:00 Journaal
22:16 Sportjournaal
22:33 Nova
Actualiteitenprogramma
Amusement
19:02 Lingo
Woordspel
Films/Series
19:25 The damnation of
Harvey McHugh
"From here to maternity"
Comedyserie
Kinder/Jeugdprogramma's
07:10 Telekids
07:40 Telekids
12:05 Lunchkids
12:35 Lunchkids
Magazines
13:10 Het beste van 4
Programma
14:35 Ga toch fietsenl
Magazine
18:05 Rescue 911
Realityprogramma
22:15 Mag ik even binnen-
kijken? Programma
22:30 Vrouwen van het
Gooi Serie
Nieuws/Sport/Actuallteiten
07:00/07:30/08:00/08:30
09:00/16:00/17:00 RTL
Nieuws Nieuwsprogramma
14:10 Tennis Report
18:00 RTL Nieuws weer
19:30 RTL Nieuws weer
23:00 RTL Nieuws
Amusement
09:30 The Oprah Winfrey
Show Talkshow
17:05 Catherine
"Ik hou van mannen en vrou
wen" Praatprogramma
19:00 Lucky Letters
Spelprogramma
23:25 Tne Oprah Winfrey
Show Talkshow
Films/Series
08:08 The Bold the
Beautiful Soap
08:35 As the World Turns
09:10 As the World Turns
10:15 Hotel
"Met hart en ziel" Serie
11:05 Santa Barbara Soap
15:10 Sisters Dramaserie
16:10 As the World Turns
20:00 The Bold the
Beautiful Soap
20:30 Waargebeurde Ver-
halen: Woman With a Past
Speelfilm
00:10 Santa Barbara
Soap
Magazines
19:35 HetTraumateam
Reality-programma
22:45 Judge Judy
Rechter Judy Sheindlin
behandelt familierechtsza-
ken uit heel Amerika, die
worden voorgelegd aan
haar rechtbank. Deze alom
gerespecteerde rechter
staat bekend om haar no-
nonsens aanpak en de reso
lute wijze waarop ze besliss-
ingen neemt
23:10 Real Stories of the
Highway Patrol
Documentaireserie
Nieuws/Sport/Actualiteiten
18:05 USA Worstelen
Wedstrijd van de week
De meest bijzondere wor-
stelpartij van deze week uit
de professionele 'World
Wrestling Federation'- com-
petitie
19:00 5 in het Land
Regio-nieuws
19:25 Weer verkeer
Infomagazine
20:20 Weer verkeer
Infomagazine
22:20 5 in het Land
Regio-nieuws
Films/Series
20:30 Article 99
Speelfilm
Dokter Peter Morgan wordt
opgenomen in een team van
jonge doktoren onder leiding
van de specialist Leonard
Sturgess. Het medische
team ontdekt dat de directie
sommige patienten opzette-
lijk benadeelt
Magazines
07:00 Veronica Fm
10:30 Veronica Live
Winkel van Sinkel, Club
Sandwich, Game Time, Live
Line
19:25 Het Wereldje
"Verhalen uit de nederland-
se muziekindustrie: Overde
grens" Serie
Amusement
20:00 Denktank
Kennisquiz
Films/Series
17:05 Paradise Beach
Serie
17:35 Melrose Place
"Hoge verwachtingen" Serie
Megan maakt Michael dui-
delijk dat ze zich verwaar-
loosd voelt omdat hij zoveel
tijd met Kimberly door-
brengt. Op het Gemeente-
huis krijgt Alison het te
kwaad en gelast de bruiloft
af
18:30 The Dukes of Haz
zard
"Mejuffrouw Tisdale op de
loop" Serie
Boss Hogg heeft weer een
handeltje opgezet. Hij roept
mensen op aandelen te
kopen voor "Hazzard High
lands". In werkelijkheid
bestaat dat land nelemaal
niet
20:30 Air America
Speelfilm met Mel Gibson
Tijdens de Vietnam-oorlog
werken Gene en Billy voor
Air America, de geheime
luchtvaartmaatschappij van
de CIA in Laos
22:30'Dossier Berlijn
De Bazooka bende Politie-
serie
Een speciale eenheid van
de politie staat voor de
moeilijke taak om het op te
nemen tegen meedogenlo-
zecriminelen
Magazines
13:00 Breekijzer
13:25 Vakantie-TV
14:45 Love
Liefdesprogramma
22:10 De Fleeren van
Amstel live
Wekelijks live muziekevene-
ment
Nieuws/Sport/Actualiteiten
19:00 SBS 6 Actienieuws
Weer
22:30 Hart van Nederland
01:30 Nachtprogramme-
ring: SBS 6 Actienieuws
Weer
Amusement
11:10 15 Miljoen mensen
17:15 Overde roooie
Amusementsprogramma
18:10 Jerry Springer
"Verrassing! Ik heb twee
minnaars"Talkshow
19:3015 Miljoen mensen
Spelprogramma
23:50 Jerry Springer
Films/Series
09:05 Days of our Lives
09:50 Sister, Sister
10:20 Special Squad
Kinder/Jeugdprogramma's
06:20-18:45 Tekenfilm
(serie)s en Jeugdprogr.
Magazines
09:30/17:55 Cops
00:05 Nederland: Onder-
weg Programma
Nieuws/Sport/Actual iteiten
06:50 Wacky Wake Up
Amusement
23:20 Ricki Lake Talkshow
Films/Series
18:45 Bewitched
Comedyserie
19:15 Wonder Years
"Moving" Dramaserie
19:45 The New Statesman
"Natural Selection" Come
dyserie
20:15 Starsky Hutch
"The Action" Detectiveserie
21:05 Dertigers Dramaserie
22:00 Maigret
"The Patience of Maigret"
Detectiveserie
22:50 Mash Comedyserie
"Our Finest Hour'
eep
10:20 Special Squ
12:10 Star Trek: Di
Space Nine Sf-serie
13:55 Goudkust Drama
14:20 Goudkust Drama
15:15 Baby Talk
"I've Got a Secret" Comedy
15:40 Days of our Lives
16:25 Silk Stalkings
"T.K.O." Actieserie
17:40 Married With Child
ren
"Get the Dodge out of Hell"
Comedyserie
20:30 Week van de span
ning: Op Center
Thruler
23:00 Tour of Duty
"Angel of Mercy" Misdaad-
00:35 The New Mike Ham
mer Detectiveserie
"Too Young to Die"
Magazines
07:00 Veronica Fm
10:30 Veronica Live
17:45 De heilige koe
Autoprogramma
Films/Series
16:50 Highlander
Serie
18:20 Water Rats
"Politiezaak 13519" Drama
series
19:15 The Jacksons, an
American Dream
Eerste deel van een vierdeli-
ge miniserie, waarin het
ware verhaal van de meest
invloedrijke familie uit de
muziekgeschiedenis uiteen-
gezet wordt; de Jacksons
20:10 Nikita
"Keuze" Actieserie
Een grote drugszaak eindigt
in een massale slachtpartij
waarbij veel doden vallen.
Section One gaat meteen
op onderzoek uit
21:05 Snapdragon
Actiefilm
In Los Angeles is een vrou-
welijke serie-moordenaar
bezig een spoor van slacht-
offers achter te laten
22:50 Suddenly Susan
Comedy serie
23:20 Under Suspicion
Politieserie
Amerikaanse politieserie
over het leven van een vrou-
welijke politieagente, temid-
den van haar mannelijke
collega's
Kinder/Jeugdprogramma's
09:20 Kinderen zijn de
baas! Kinderprogramma
Magazines
10:25 Op Jacht MA/
14:35 Ongelooflijk!
15:10 Zo goed als nieuw
Autoprogramma
17:O0Tulnieren met kij-
kers Tuinprogramma
17:30 Vakantie-TV
Nieuws/Sport/Actualiteiten
11:35 It's My Life
18:00 Sbs 6 Weekend
Actienieuws
18:15 Weer
00:40 Nachtprogramme-
rlng: SBS 6 Weeki
Actienieuws
end
Nieuwsprogramma
Amusement
10:50 TV prive
Talkshow
Films/Series
12:05 Old Mission Impos
sible "The Deal" Actieserie
13:00 Young Indiana
I the Mystery of
The Blues Avonturenfilm
Jones and the t
15:40 Columbo: Lady in
Waiting Misdaadfilms
18:20 Buffy the Vampire
Slayer
"Halloween" Comedyserie
19:15 Space: Above and
Beyond "Stardust" Sf-serie
20:10 Early Edition
"Romancing the Throne"
Comedyserie
21:00 Week van de roman-
tiek: Peggy Sue Got Mar
ried
Comedy
22:40 The Commish
"Security" Politieserie
23:35 Stingray
"Abnormal Psych" Misdaad-
Kinder/Jeugdprogramma's
06:30-17:20 Tekenfilm
(serie)s en Jeugdprogr.
Nieuws/Sport/Actualiteiten
07:30 Wacky Wake Up
Films/Series
17:20 Bewitched
"Charlie Harper, Winner"
Comedyserie
17:50 Fantasy Island
Dramaserie
18:40 Sanford and Son
Comedyserie
19:15 Alle zegen komt van
boven Comedyserie
19:40 Tatort
"Tod eines Polizisten" Dra
maserie
21:15'Alio 'Alio!
Comedyserie
21:45 Coogan's Run
"Natural Born Quizzers"
Comedyserie
ay:
22:15Tales of the Unex
pected
Persons Pleasure" Bizarre
verhalenreeks
22:45 You Rang My Lord?
Comedyserie
23:40 Tales of the Unex-
pectedBizarre verhalenreeks
Magazines
17:00 Flightpath
"Countdown to Orbit"
18:00 First Flights
"The Bjg Bombers"
18:30 FHightline
19:00 Lonely Planet
"Brazil"
20:00 Survivors
"Survivor-Jungle"
20:30 Great Escapes
"Cave Rescue"
21:00 The Unexplained
"On the Trail of the New Tes
tament"
22:00 The Unexplained
"Mysterious Man of the Shr
oud"
23:00 The Unexplained
"Myths of Mankind - the
Flood"
00:00 Discover Magazine
"The Hunt" Populair weten
schappelijk magazine
01:06 Justice Files
02:00 Lonely Planet
Nieuws/Sport/Actualiteiten
08:30 Diverse Sporten
09:00 Paardensport
Samsung Nations Cup
10:00 Rally FIAWK
10:30 4x4
11:00 Tractor Pulling
Europese beker
12:00 Motorcross WK
13:00 Skispringen
FIS zomer Grand Prix
15:00 Mountainbike
Grundig/UCI wereldbeker
16:00 Golf
Europese dames' PGA
18:00 Motorcross WK
19:06 Basketbal
WKvanuit Athene
21:00 Boksen
Gala vanuit de Hull Arena
22:00 Cart FedEx Cham
pionship Series
b0:00 Tennis ATP tour-
Mercedes Super 9 toernooi
vanuit Toronto (Canada)
Zomerprogrammering
Kerk TV met:
10:00 Levende Steen
11:00 Kom enZie
12:00 Eben Haezer
13:00 Deze Week
13:26 Weer
13:30 Regiojsurnaal
herhaling elk uur tot 16.00
maandagmiddag
RADIO RIJNMOND
06:00 RR-Express
10:00 Muziek op Radio
Rijnmond
Presentatie: Hans van Vliet.
11:00 Muziek en emoties
De leukste aasten van Lida
Ibura op herhaling
12:00 Archief Rijnmond
Roland Vonk duikt in de
archieven op zoek naar Rot-
terdamse muziek
13:00 Radio Rijnmond Sport
Presentatie: Frank Vijg.
18:00 Radio Rijnmond
Cultuur
Met Frank van Dijl. Inter
views, muziek en uitzen-din-
aen van locatie.
20:00 Zondagochtend
Concerten Doelen
Herhaling afgelopen seizoen
21:00 RR-Express
23:00 Met het oog op Mor-
8en (Overname Radio 1)
:00-06:00 RR-Express
Nonstop muziek
Zomerprogrammering
Magazines
17:00 The Diceman
17:30 Top Marques
18:66 First Flights
18:30 Jurassica
"Armoured Dinos"
19:00 Wildlife Sos
19:30 Wild Discovery
"Eye On the Reef'
20:30 Arthur C Clarke's
Mysterious Universe
"Tne Strange Powers of Ani
mals"
21:00 Adventures of the
Quest
"Alaska - of Ice and Rock"
22:00 The Unexplained
"Mysterious Britain"
23:00 The Unexplained
"The Sphinx and the Enigma
of the Pyramids"
00:00 Flightpath
'Sky Giant"
01:00 First Flights
"Flying Lite - Glide Ultrali-
tes
01:30 Top Marques
"Bugatti"
02:00 Adrenalin Rush
Hour "Snow Coaches"
17:00 TVR Nieuws
Met het nieuws uit Rotter
dam en regio
17:10 Weer (kort)
17:15 Sport
Sportprogramma met het
laatste sportnieuws uit de
regio. Jamaine van der Vegt
laat het u zien
17:25 Meldkamer
Kijk naar beelden van het
nachtelijk werk van politie,
brandweeren GGD
17:35 Wedstrijd v/d WK
Kijk naar een samenvatting
van een in het weekend
gespeeld duel
17:55 Weer (lang)
weerman: Ea Aldus
•nr
herhaling elk uur tot 16.00
uurde voldende dag
'Rip
:rS
,'0<-t
Nieuws/Sport/Actualiteiten
08:30 Olympische Spelen
09:00 Mountainbike
10:00 Voetbal
11:30 Rally FIAWK
12:00 Cart
13:30 Motorsport
14:00 Triathlon EK
1500 Diverse Sporten
17:00 Tennis ATP tour-
Mercedes Super 9 toernooi
18:30 Diverse Sporten
19:00 Tennis
21:00 Tractor Pulling
22:00 4x4
Formule 4X4 Off Road
22:30 Voetbal Eurogoals
00:00 Mountainbike
Tour VTT (Frankrijk)
00:30 Boksen
06:00 Nieuws en actualiteiten
09:00 Nonstop Neder-
lands
10:00 Hans van Vliet en
MennoTamming
12:00 Radio Rijnmond
Nieuws
Presentatie: Ronald Brouwers
13:00 De Radiocontainer
14:00 Yvonne Keeley
Muziek, spelletjes en informatie
17:00 Post van vandaag
18:00 Post aan de Telefoon
Luisteraars geven hun mening.
19:00 De Verlenging
20:00 RR-Express
21:00 De avond van
23:00 Met het oog op Mor-
8en (Overname Radio 1
:00 - 06:00 RR-Express
OS
■jn-it ii
MotoPort Rotterdam
Alies voor de verwende motorrijder.
Nu ook bromfiets - scooters
Strickledeweg 112,3044 EL Rotterdam (Spaanse Polder)
Telefoon (010) 462 55 56 Telefax (010) 462 65 42
Magazines
17:00 The Diceman
17:30 Top Marques
"Renault'
18:00 First Flights
"Flying the Mair
18:30 Jurassica
"Dinos in the Snow"
19:00 Wildlife Sos
19:30 Wild Discovery
"Troubled Waters"
20:30 Arthur C Clarke's
World of Strange Powers
"Things That Go Bump in
the Night"
21:00Survivors
"Air Crashes"
22:00 The Unexplained
"In Search ofDracula
23:00 The Unexplained
"Vampires"
00:0d The Professionals
"Outback Investigator"
01:00 First Flights
"Flyingthe Mail'
01:30lop Marques
"Renault'
02:00 Ufo and Close
Encounters
Zomerprogrammering
17:00 TVR Nieuws
Met het nieuws uit Rotter
dam en regio
17:10 Weer (kort)
17:15 Sport
17:25 Langs de Maas
Deze week staan in Langs
de Maas de Gay Games
centraal. Vandaag een por-
tret van een marathon loop-
ster
17:35 De Straat
Roel Pot neemt u mee naar
mensen die iets kwijtwillen.
Wilt u uw hart eens luchten?
Het kan in De Straat
17:45 Doorpraten
Nieuwslezers Tako Bolt en
Karin Ingelse praten door
met iemand die eerder dit
jaar in het nieuws was. Hoe
staan de zaken er nu voor?
17:55 Weer (lang)
Weerman: Ed Aldus
herhaling elk uur tot 16.00
uurde volgende dag
Nieuws/Sport/Actuallteiten
08:30 Mountainbike
09:00 Cart
10:30 Voetbal UEFACup
12:00 Golf
Europese dames' PGA
13:00 Motorcross
13:30 Mountainbike
Tour VTT (Frankrijk)
14:00 Zeifen Zeilmagazine
14:30 Tennis
15:00 Tennis ATP tour-
Mercedes Super 9 toernooi
16:30 Auto/motorsport
18:00 Voetbal UEFACup
19:00 Tennis
21:00 Boksen
22:00 Darten
23:00 Voetbal
01:00 Mountainbike
6:00 Nieuws en actualiteiten
09:00 Nonstop Neder-
lands
10:00 Hans van Vliet en
MennoTamming
12:00 Radio Rijnmond
Nieuws
Presentatie: Ronald Brouwers
13:00 De Radiocontainer
14:00 Yvonne Keeley
Muziek, spelletjes en informatie
17:00 Post van vandaag
18:00 Post aan de Telefoon
Luisteraars geven hun mening.
19:00 De Verlenging
20:00 RR-Express
21:00 De avond van
23:00 Met het oog op Mor-
8en (Overname Radio 1
:00 - 06:00 RR-Express
is
wat er speelt
tterdams Dagblad
KIM