T.V. PROGRAMMERING
SCHIEDAM
1-59
Bel:
0800-0642
Wiltu
ook adverteren
op de TV-pagina's,
bel dan
010-473 83 22
RDTV
De kabelkrant voor
de regio Rotterdam,
7 dagen per week,
24 uur per dag in
572.300 huishoudens
MAANDAG 7 SEPTEMBER
DINSDAG 8 SEPTEMBER
Maaspost
Huis-aan-huis
met 100.000
exemplaren
in uw regio
TOM POES
WOENSDAG 9 SEPTEMBER
•8 a
a
ZONDAG 6 SEPTEMBER
Maaspost
niet ontvangen?
Bel dan
010-451 45 55
KLARE TAAL
Rotterdams Dagblad
NED1
NED2
NED3
RTL4
RTL5
VERONICA
SBS6
TV10
DISCOVERY
EUROSPORT
TV RIJNMONC
RADIO RIJNMOND
NED1
NED2
NED3
RTL4
VERONICA
SBS6
TV10
DISCOVERY MTV RIJNMOND
EUROSPORT RADIO RIJNMOND
safl
blik 810 gram nu slechts
DE KNABBELFARM
NED1
Si S
s!
3
NED2
NED3
RTL4
RTL5
VERONICA
Hh6
VERONICA
SBS6
TV10
DISCOVERY
SBS6
TV10
DISCOVERY WRIJNMONfia
EUROSPORT
RADIO RIJNMONI?
EUROSPORT
TV RIJNMOND
RADIO RIJNMOND
r
MAASPOST/
Kinder/Jeugdprogramma's
17:00 Alles kits
Kinderprogramma
18:56 Wilfem Wever
Magazines
07:29 Ontbijttv
09:07 Blikop de weg
Verkeersmagazine
09:40 Spoorloos
Programma
10:26 Fast forward
Jongerenmagazine
16:07 Ja, natuurlijk
18:27 Police camera
action Serie programma's
21:03 Opsporing verzocht
21:32 Bloemencorso
Reportage
22:49 NCRV-Dokument:
Heb jij wel eens iemand
qedood Documentaire
23:34 Miniatuur
Nieuws/Sport/Actualiteiten
07:00 Journaal
09:00 Journaal
20:00 Journaal
20:29 Netwerk
Actualiteitenrubriek
00:06 Netwerk
Actualiteitenrubriek
Amusement WtKKKKKKM
07:05 Get the picture
10:52 AVRO Sterrenslag
Sportief spelprogramma
19:26 WakuWaku
Spelprogramma
22:18 Dag dokter
Talkshow-quiz
Films/Series
15:23 Nothing sacred
"Spirit and substance" Serie
17:59 Roseanne
"Lose a job, Winnebago"
Comedyserie
23:42 Cheers
"I kid you not" Comedyserie
Kinder/Jeugdprogramma's
10:00 Teletubbies
16:00 Teletubbies
16:25 KabouterPlop
16:32 Dedriewezen
Magazines
09:30 Huisje boompje
beestje
10:30 Mijlpalen: Natuur-
kundeen techniek
11:00 Newest reports
12:05 Teleac/NuT in het
nieuweseizoen
15:00 Spreekuur
15:53 Uitzending politieke
partijen
16:00 Xiejeop2
17:00 Twee voor elkaar
Journalistiek programma
19:00 De reistafel: Deori-
Sineel Balinese keuken
ulinairreismagazine
19:25 De prijs
22:10 Na de diagnose: Als
hetkankeris
23:35 Ondernemen en
fraudepreventie
"Fraude en betaalmiddelen"
Nieuws/Sport/Actualiteiten
12:00 Journaal
12:22 Studio sport
17:29 2 Vandaag
17:30 Journaal
17:35 Actualiteiten
18:00 Journaal
18:15 Actualiteiten
18:43 Sportjournaal
18:51 Hoofdpunten uithet
nieuws
23:00 Studio NOS
00:00 Journaal
Amusement
21:27 Tien voor taal
Taalspel
Films/Series
19:55 Maandagfilm op 2:
Perfect blue
Speelfilm
Kinder/Jeugdprogramma's
13:08 Dr. Katz, Profession
al Therapist
16:08 Duckman
18:00 Villa Achterwerk
18:15 Sesamstraat
18:30 Jeugdjournaal
18:43 Het Klokhuis
Magazines
14:21 Buitenhof
Actueel politiek magazine
17:02 999
Serie gedramatiseerde
ongelukken
17:52 Uitzending politieke
partijen
19:28 Tom Jones - The
green green grass of
nome Portret
20:01 NPS.Doc.: Liefdeen
verval: O amor natural
Documentaire
23:03 Den Haag vandaag
23:23 Het uur van de wolf:
Lee Strasberg/Method
man Portret
Nieuws/Sport/Actualiteiten
13:00 Journaal
15:16 Lopende zaken
Actualiteitenrubriek
16:00 Journaal
22:00 Journaal
22:16 Sportjournaal
22:33 Nova
Actualiteitenprogramma
Amusement WtKKHHHHM
13:30 Ruby Wax does the
season
13:59 ZaterdagavondLin-
?o Woordspel
6:32 The Full Wax
Komische talkshow
19:03 Lingo Woordspel
Films/Series
21:25 Hartstilstand
"Ethiek en kritiek" Serie
Kinder/Jeugdprogramma's
07:10 Telekids
07:40 Telekids
12:15 Lunchkids
12:25 Lunchkids
12:50 Lunchkids
Magazines
10:00 Koffietijd!
18:10 Extra
23:15 Fame Fortune
Nieuws/Sport/Actualiteiten
07:00/07:30/08:00/08:30
09:00/16:00/17:00 RTL
Nieuws Nieuwsprogramma
17:05 Rtl Live nieuwsshow
18:00 RTL Nieuws weer
19:30 RTL Nieuws weer
23:30 RTL Nieuws
Amusement
13:15 Uitslag Nationale
Postcode Loterij
14:15 The Oprah Winfrey
Show Talkshow
15:05 Uitslag Nationale
Postcode Loterij
16:10 Catherine
Praatprogramma
19:00 Lucky Letters
00:50 Catherine
Films/Series
08:08 The Bold&the
Beautiful Soap
08:35 As the World Turns
0910 As the World Turns
09:30 Goede tijden, slech-
te tijden Soap
11:00 Evening Shade
"De show met de snorren"
Comedy
11:30 Santa Barbara Soap
13:25 Hotel Dramaserie
15:10 As the World Turns
18:35 The Bold the
Beautiful Soap
20:00 Goede tijden, slech-
te tijden Soap
20:30 The Fugitive
Thriller
00:00 Misdaad om midder-
nacht: Crime Story
Misdaadserie
Magazines
08:30 Ochtendprogramma
23:10 BajesOlfi
Documentaireserie
00:15 Nachtprogramma
Nieuws/Sport/Actualiteiten
06:40 Business Update
Beursnieuws
07:00 RTL Nieuws
Nieuwsprogramma
07:10 Business Update
07:30 RTL Nieuws
07:40 Business Update
08:00 RTL Nieuws
08:10 Business Update
17:30 Beach Volley
Curacao Verslag
18:00 RTL Nieuws
Nieuwsprogi
18:30 De Kr
jramma
"nvb en Zo
Programma
19:00 5 in het Land
Regio-nieuws
19:25 Weer verkeer
Infomagazine
19:35 Business Update
Beursnieuws
20:00 RTL Nieuws
Nieuwsprogramma
20:20 Weer verkeer
Infomagazine
22:155in het Land
23:40 Business Update
23:45 RTL Nieuws
Amusement
18:05 Talking Heads
Satirisch programma
22:40 Nieuws Nonsens
Nieuwsquiz
Films/Series
20:30 Fatal Friendship
Thriller
Hank en Michael zijn aljaren
lang beste vrienden Zelfs
hun vakanties brengen zij
gezamenlijk, met hun gezin-
nen.door Opeengegeven
moment ontdekt Michael dat
Hank iets achter houdt over
zijn werk
Kinder/Jeugdprogramma's
16:15 Batman
"Tim'Animatieserie
Magazines
07:00 Veronica Fm
09:00 Veronica Live
11:25 Veronica Live
22:35 112 Weekend
Reality-programma
23:05 Sex voor de Buch
Programma
00:05 De heilige koe
Autoprogramma
Amusement
20:00 Denktank
Kennisquiz
21:05 Have a Nice Day
Programma
Films/Series
11:00 Onderweg naar mor-
gen
Soap-serie
16:45 Saved by the Bell
"Mama's en papa's" Jeugd-
serie
17:10 Step By Step
"Baby therapie" Comedy
serie
17:40 Hercules
"Wat zegt een naam nou?"
Actieserie
18:30 Full House
"Zoekactie" Comedy
19:00 The Fresh Prince of
Bel Air
"Geldzaken" Comedy
19:25 Onderweg naar mor-
ien
lerels verwarring" Soap-
serie
20:30 In de Vlaamsche Pot
"Chique" Comedy-serie
De nieuwe stoelen voor het
restaurant laten op zich
wachten. Frits wordtontsla-
gen en mag daarom een
nachtje bij Dirkje slapen
21:40 Declub
"Jill" Dramaserie
00:35 Hunter
"De journaliste" Actieserie
3ei
®Mi
Kinder/Jeugdprogramma's
08:25 Popeye, Bugs Bun
ny Tekenfilms
16:10 SBS 6 Kids Club
Magazines usaflllt
10:15 De bevalling
Documentairereeks
10:45 De week van Willi-
brord Programma
11:15 Love
13:00 Vakantie-TV
19:55 Explosief
Nieuws/Sport/Actualiteiten
08:00 Hart van Nederland
19:30 SBS 6 Actienieuws
Weer
22:30 Hart van Nederland
23:00 Sbs 6 Sport: Wed-
strijd van de week
Ruime samenvatting
01:35 Nachtprogramme-
ring: SBS 6 Actienieuws
Weer
Amusement
08:40 The Susan Powter
Show Talkshow
18:10 Jerry Springer
23:55 Jerry Springer
"Ik zal ervoor zorgen dat je
niet trouwt" Talkshow
Films/Series
09:00 Family Ties
09:30 Days of our Lives
11:45 Sister Sister
12:10 Star Trek: Deep
Space Nine Sf-serie
13:35 My Two Dads
14:05 Special Squad
"Until Death" Actieserie
15:00 Goudkust Drama
15:25 Days of our Lives
16:50 The A-team
17:40 Married With Child
ren Comedyserie
19:00 Goudkust
Dramaserie
20:30 Speed
Actiefilm
00:35 DerKdnig
"Schwarzer Peter" Krimi
Kinder/Jeugdprogramma's
06:30-18:00 Tekenfilm
(series)en Jeugdprogr.
Magazines fflMM
09:35 Cops
10:55 12:50 Power Play
00:00 Nederland: Onder
weg Programma
Nieuws/Sport/Actualiteiten
07:30 Wacky Wake Up
Amusement
2315 Ricki Lake Talkshow
Films/Series
18:00 Bewitched
18:30 WonderYears
"Swinger" Dramaserie
19:00Black Adder
"Archbishop" Comedyserie
19:40 KungFu
"The Elixir" Actieserie
20:10 L.A. Law
21:00 Judith Krantz's: Till
We Meet Again
Amerikaanse miniserie
22:45 MASH
Comedyserie
Magazines
17:00 Rex Hunt's Fishing
Adventures
17:30 Top Marques
"Triumph
18:00 Flightline
18:30 Jurassica 2
"Permian"
19:00 Wildlife Sos
19:30 Wild Discovery
"Ultimate Guide - Dogs"
20:30 Arthur C Clarke's
Mysterious World
"Ancient Wisdom
21:00 The Adventurers
"Light Flight to Jordan"
22:00 Killer Weather
"Killer Quake"
23:00 Drills and Spills
"Panama Canal"
00:00 Strike Force
"Mig 29"
01:00 Flightline
01:30 Top Marques
"Triumph
02:00 Adrenalin Rush
Hour
"Shark Hunters"
Nteuws/Sport/Actualiteiten
08:30 Atletiek
10:15 Wielrennen
11:00 Extreme Sports
12:00 Voetbal
14:00 Duathlon
15:00 Wielrennen
17:00 Diverse sporten
17:30 Voetbal
19:00 GT Racen
20:00 Extreme Sports
21:00 Sterksteman
WK voor teams
22:00 Voetbal
00:00 Boksen
Gala vanuit Vigo
01:00 Extreme Sports
X'-Games 1998 in San Die
go, California (V S)
van 0 00 tot 16.00 uur her-
haling beide laatste uren
van gisteren
16.00 progr. overzicht
17.00 TVRNieuws
17.15 Weer Kort
17.18 TVR Sport
Sportnieuws uit de regio
17.29 Langs de Neva
Serie portretten met als
weektnema St. Petersburg
TV Rijnmond reisde af naar
Rusland ?JS
17.38 Meldkamer
Het nachtelijk werk van potir
tie, brandweeren GGD
17.51 Weer
17.54 R' UitUitgaansagenda
18.00 TVR Nieuws
18.15 Weer Kort
18.18 TVR Sport
18.29 Sport Extra
Sportprogramma met inter
views en achtergronden
18.54 Weer
tot 0.00 uur herhaling beide
laatste uren
i eVJSCV.
06:00 Nieuws en actualiteiten
09:00 Nonstop Neder- „c:
lands - 00.
10:00 Hans van Vliet en
MennoTamming
12:00 Radio Rijnmond
Nieuws
Presentatie Ronald Brouwers
13:00 De Radiocontainer
14:00 Yvonne Keeley
Muziek, spelletjesen intormatie
17:00 Post van vandaag
18:00 Postaan deTelefoon
Luisteraars geven hun mening.
19:00 De Verlenging/
Sport Extra
22:00 RR-Express
23:00 Met het oog op Mor-
3en (Overname Radio 1)
:00-06:00 RR-Express
:T(
i.-ei
30:£S
RJufe
Kindtr/Jeugdprogramma's
16:54Alles kits
Kindeprogramma
Magizines fSMMMNI
07:2) Ontbijttv
09:0) Blikopde weg
Verkeersmagazine
09:4! Bloemencorso
10:23 NCRV-Dokument:
Hebjij wel eens iemand
?ecbod
1 :'3 Uitzending politieke
parijen
11 :!6 Opsporing verzocht
16J1 Ja, natuurlijk
1826 Lonely planet
1854 Uitzending politieke
patijen
1859 Langs heilige huis-
iesReportageserie
2241 Open Monumenten-
da)1998
Nieuws/Sport/Actualiteiten
0700 Journaal
0900 Journaal
2000 Journaal
2030 Netwerk
2358 Netwerk
Anusement
07:15 Get the picture
11:(4Toppopyeah!
Muaekquiz
19:18 Zo vader zo zoon
Spdprogramma
22:10 Bij Violet
Praatprogramma
Filns/Series
15:'7 Nothing sacred
"Calina" Serie
17:!7 Roseanne
"It'sa boy" Comedyserie
21:15 Zebra, of het kwaad
vangoede mensen
"Lucntmijlen" Serie
23:14 Cheers
"Dol't paint your chickens'
Comedyserie
Kinder/Jeugdprogramma's
10:00 Teletubbies
16:00 Teletubbies
16:25 KabouterPlop
Magazines
09:00 Post ult de Antillen
09:30 Vakkenwijzer 7/8:
Toen de oorlog begon
10:30 Tetfan 'tStoart
11:00 Zintuigen
12:05 NL-Tv
12:20 Nederland zingt
12:45 De plattelandsdok-
ter
13:10 Na de diagnose: Als
het kankeris
13:59 Hetvragenuurtje
15:00 Spreekuur
16:00Xiejeop2
16:33 Okee
17:00 Twee voor elkaar
19:00 Ermelo 3851 PX
19:30 Rail away
20:00 Ingang Oost
20:30 In de praktijk
21:00 Man/Vrouw
23:35 Duidelijketaal!
Nieuws/Sport/Actualiteiten
12:00 Journaal
17:29 2 Vandaag
17:30 Journaal
17:35 Actualiteiten
18:00 Journaal
18:15 Actualiteiten
18:43 Sportjournaal
18:51 Hoofdpunten uithet
nieuws
23:00 Studio NOS
Sportmagazine
00:00 Journaal
Amusement IHMMiMi
22:30 Allround
Spelprogramma
Films/Series IMMNMI
21:40 Degrotedrie
"De verscnuiving" Docudra-
maserie
Kinder/Jeugdprogramma's
18:00 Villa Achterwerk
18:15 Sesamstraat
18:30 Jeugdjournaal
18:43 Het Klokhuis
Magazines
13:08 Hoe ouder hoe beter
13:42 Jazzportretten
14:28 Noel Coward
16:08 Als ze maargelukkig
zijn
16:59 This isAubrey
17:05 999
Serie gedramatiseerde
ongelukken
19:25 12 steden, 13 onge
lukken
Serie gedramatiseerde ver-
halen
23:03 Den Haag vandaag
Parlementaire rubriek
23:25 Hans Polak: De elite-
school Documentaire
Nieuws/Sport/Actualiteiten
13:00 Journaal
15:27 Waskracht!
Actualiteiten
16:00 Journaal
22:00 Journaal
22:15 Sportjournaal
22:34 Nova
Actualiteitenprogramma
Amusement
'9'
Woordspel
19:00 Lin
14:08 Lingo
go
Woordspel
Films/Series
16:37 Moesha
Comedyserie
19:53 Frasier
"Desp
ure"
20:15 De jurk
Tragikomische speelfilm
esperately seeking clos-
e" Comedyserie
Kinder/Jeugdprogramma's
0710 Telekids Cartoon
Express
07:40 Telekids Cartoon
Express: Dexter's Lab
12:15 Lunchkids
12:25 Lunchkids
12:50 Lunchkids
Magazines
10:00 Koffietijd!
18:10 Extra
Nieuws/Sport/Actualiteiten
07:00/07:30/08:00/08:30
09:00/16:00/17:00 RTL
Nieuws Nieuwsprogramma
17:05 Rtl Live nieuwsshow
18:00 RTL Nieuws
19:30 RTL Nieuws weer
23:30 RTL Nieuws
Amusement
14:15 The Oprah Winfrey
Show Talkshow
16:10 Catherine
Praatprogramma
19:00 Lucky Letters
Spelprogramma
2f:30 Heartbreak Hotel
00:50 Catherine
Films/Series WKKKKKKK
08:08 The Bold&the
Beautiful Soap
08:35 As the World Turns
09:10 As the World Turns
09:30 Goede tijden, slech-
te tijden Soap
11:00 Evening Shade
11:30 Santa Barbara
13:25 Hotel Dramaserie
15:05 As the World Turns
18:35 The Bold&the
Beautiful Soap
20:00 Goede tijden, slech-
te tijden Soap
20:30 Wolff
Misdaadserie
22:30 From the Earth to
the Moon
"Apollo 1" Dramaserie
00:00 Misdaad om midder-
nacht: Feds
"Borrtmelding" Dramaserie
Magazines
08:30 Ochtendprogramma
18:35 Real Stories of the
Highway Patrol
Documentaireserie
22:35 De gouden koets
Programma
00:10 Nachtprogramma
Nieuws/Sport/Actualiteiten
06:40 Business Update
Beursnieuws
07:00 RTL Nieuws
Nieuwsprogramma
07:10 Business Update
07:30 RTL Nieuws
07:40 Business Update
08:00 RTL Nieuws
08:10 Business Update
Beursnieuws
18:00 RTL Nieuws
Nieuwsprogramma
19:00 5 in net Land
Regio-nieuws
19:25 Weer verkeer
Infomagazine
19:35 Business Update
Beursnieuws
20:00 RTL Nieuws
Nieuwsprogramma
20:20 Weer verkeer
Infomagazine
22:10 Sin het Land
Regio-nieuws
23:35 Business Update
23:40 RTL Nieuws
Nieuwsprogramma
Amusement
18:05 Nieuws Nonsens
Nieuwsquiz
Films/Series
20:30 KickboxerV: The
Redemption
Actiefilm
Voormalig kickboxkampioen
Matt Reeves leeft een rustig
leventje en traint zijn vriend
Johnny voor het volgend
kampioenschap
23:05 Murphy Brown
"Rage before beauty"
Comedy-serie
Kinder/Jeugdprogramma's
16:15 Beast Wars
Magazines
07:00 Veronica Fm
09:00 Veronica Live
11:25 Veronica Live
Amusement HMK
20:00 Denktank
Kennisquiz
Films/Series
11:00 Onderweg naar mor-
gen Soap-serie
16:45 Saved by the Bell
"De babysitters Jeugdserie
17:10 Family Matters
"Carl in het nauw" Comedy
serie
17:35 Xena
"Callisto" Actieserie
18:30 Full House
"Nieuwe carriere in zicht"
Comedy
19:00 Home Improvement
"Keukenprinses Comedy
19:25 Onderweg naar mor
as"
Ttuzie in Tiresias" Soap-
serie
20:30 Honeymoon in
Vegas
Komedie
De prive-detective Jack Sin
ger heeft zijn moeder op
naar sterfbed beloofd om
niet te trouwen. Wanneer
zijn vriendin Bets ongedul-
dig begint te worden, blijft
Jack voet bij stuk houden
22:15 De club
Jill" Dramaserie
23:05 Drug Wars: The
Cocaine cartel
Miniserie
Special Agent Tom Vaughan
staat aan net hoofd varinet
kantoorvan Economische
Zaken in Bogota, Colombia
Hij is behept met een onmo-
gelijke opgave
00:45 American Gothic
"Leren kruipen" Bizarre
serie
Kinder/Jeugdprogramma's
08:25 Popeye, Bugs Bun
ny Tekenfilms
16:10 SBS Kids Club
Magazines <"jm
10:15 Breekijzer
10:40 Fataal moment
11:15Love
Liefdesp
13:001
19:55 Explosief
22:55 Adult Television
Entertainment
Programma
Nieuws/Sport/Actualiteiten
08:00 Hart van Nederland
19:30 SBS 6 Actienieuws
Weer
22:30 Hart van Nederland
01:05 Nachtprogramme-
ring: SBS 6 Actienieuws
Weer
Amusement
08:40 The Susan Powter
Show
18:10 Jerry Springer
23:25 Jerry Springer
"Dump die mislukkeling"
Talkshow
Films/Series
09:05 Family Ties
09:30 Days of our Lives
11:40 Sister, Sister
12:10 Star Trek: Deep
Space Nine
13:35 My Two Dads
14:00 Special Squad
14:55 Goudkust Drama
15:25 Days of our Lives
16:50 The A-team
17:40 Married With Child
ren Comedyserie
19:00 Goudkust
Dramaserie
20:30 Millennium
"Luminary" Misdaadserie
21:25 Profiler
"Cycle of Violence" Mis-
(iaaHcprip
00:10 Reasonable Doubts
Detective serie
Kinder/Jeugdprogramma's
06:30-18:00 Tekenfilm
(serie)s en Jeugdprogr.
Magazines
09:35 Cops
10:00 12:50 Power Play
23:25 Nederland: Onder
weg Programma
Nieuws/Sport/Actualiteiten
07:30 Wacky Wake Up
Amusement
22:40 Ricki Lake Talkshow
Films/Series tMBMMIWp
18:00 Bewitched
18:30 WonderYears
Dramaserie
19:00 George and Mildred
Comedyserie
19:30 Star Trek
20:25 De versierders
"Man In The Middle" Detecti-
wpcprjp
21:20 Robbery Under
Arms Miniserie
22:10 MASH
Comedyserie
Magazines
17:00 Rex Hunt's Fishing
Adventures
17:30 Top Marques
"Rolls Royce"
18:00 Flightline
18:30 Jurassica 2
"Rats"
19:00 Wildlife Sos
19:30 Wild Discovery
"Savannah Cats"
20:30 Arthur C Clarke's
Mysterious World
"The Missing Apeman"
21:00 Discover Magazine
"Underworld" Populair
wetenschappelijk magazine
22:00 Hitler s Henchmen
"Goering - the Marshall"
23:00 Drills and Spills
"The World's Biggest Oil
Platform"
00:00 Inside the Octagon -
the M.g. Story
01:00 Flightline
01:30 Top Marques
"Rolls Royce"
02:00 Drills and Spills
"Panama Canal"
van 0 00 tot 16.00 uur her
haling beide laatste uren
van gisteren.
16.00 progr. overzicht
17.00 TVRNieuws
17.15 Weer Kort
17.18 TVR Sport
Sportnieuws uit de regio
17.29 Langs de Neva
Serie portretten met als
weektnema St Petersburg
TV Rijnmond reisde af naar
Rusland
17.38 Het Was
Historische beelden zijn van
zoldergehaald
17.51 Weer
17.54R' UitUitgaansagenda
18.00 TVRNieuws
18.15 Weer Kort
18.18 TVR Sport
18.29 De Festivals
Evenementen uit het afgelo-
pen weekend
18:42 Boefies en Belha-
mels Kinderboekenhelden
uit vervlogen jaren
18.56 Weer
tot 0 00 uur herhaling beide
laatste uren
91198 VbSfflO- b!9pl9t|J9!'
boob /9in 8! sttenioin
Nieuws/Sport/Actualiteiten
08:30 Motorsport
10:00 Wielrennen
11:00 Extreme Sports
12:00 Voetbal
14:00 Touring Car
15:00 Wielrennen Ronde
van Spanje: de Vuelta
17:00 Voetbal
19:00 Extreme Sports
20:00 Sterkste Man
21:00 Boksen Dinsdag-
avond live vanuit de York
Hall in Londen (Engeland)
23:00 Voetbal WKlegends
00:00 Motorsport
01:00 Extreme Sports
X'-Games 1998 in San Die
go, Californie (VS)
a9bs£ilsq -•itiosR 61: i..
06:00 Nieuws en actualiteiten
09:00 Nonstop Neder-
lands
10:00 Hans van Vliet en
Menno Tamming
12:00 Radio Rijnmond
Nieuws
Presentatie: Ronald Brouwers
13:00 De Radiocontainer
14:00 Yvonne Keeley
Muziek, spelletjesen informatie
17:00 Post van vandaag
18:00 Postaan deTelefoon
Luisteraars geven hun mening
19:00 De Verlenging
20:00 De avond van
22:00 RR-Express
23:00 Met het oog op Mor-
3en (Overname Radio 1)
:00- 06:00 RR-Express
^r_NolenslMn_598j^1_1_9_ERSchiedam^^L010^4261237
Kinder/Jeugd programma's
17:04 Alles kits
Kinderprogramma
Magazines
07:29 Ontbijttv
Actueel ochtendmagazine
09:07 Blik op de weg
Verkeersmagazine
10:16 Beeldenstorm
Kunstmagazine
10:25 Open Monumenten-
dag 1998
16:10 Ja, natuurlijk
"Case of the cuddly shark"
Serie natuurdocumentaires
18:34 Yoy: Winnie
Portret
18:59 Turken hebben baar-
dent Nederlanders zijn
gierig
22:56 F
vS v!
SP
Reporter
Reportageserie
23:42 Teevee Studio
Terugblik
Nieuws/Sport/Actualiteiten
07:00 Journaal
09:00 Journaal
20:00 Journaal
20:29 Netwerk
00:17 Netwerk
Actualiteitenrubriek
Amusement
07:05 Get the picture
Kennisquiz
09:40 Bij Violet
Praatprogramma
19:29 Get the picture
Kennisquiz
Films/Series, fHHHMN
15:26 Nothing sacred
"Speaking in tongues" Serie
18:06 Roseanne
"It was twenty years ago
today" Comedyserie
21:05 KRO-Detectives:
Inspector Morse
"Dodendienst" Serie
Kinder/Jeugdprogramma's
10:00 Teletubbies
14:10 Coco Jappe
16:00 Teletubbies
16:25 KabouterPlop
16:30 Samson Gertop
demiddag
Magazines
09:15 Wereldgodsdien-
sten "Boeddhisme"
10:30 ledereen kan scha-
ken
12:05 Keerpunten: Beslis-
sende momenten uit de
wereldgeschiedenis
12:30 Man/Vrouw
13:10 De prijs
13:30 De rooiedraad
14:34 Dierenmanieren
15:00 Spreekuur
15:53 Uitzending politieke
partijen
16:00 Xiejeop2
17:00 Twee voor elkaar
19:00 Steden des tijds
"Zierikzee"
19:33 Puurnatuur
20:02 Meertuinplezier
21:55 Socutera
23:39 Stapel op auto's
N ieu ws/Sport/Actualiteiten
12:00 Journaal
17:29 2 Vandaag
17:30 Journaal
17:35 Actualiteiten
18:00 Journaal
18:15 Actualiteiten
18:43 Sportjournaal
18:51 Hoofdpunten uit het
nieuws
20:30 Studio sport
23:00 Studio NOS
Sportmagazine
00:05 Journaal
Fifms/Series
21:58 Derrick
"Gegenuberstellung" Politie-
serie
Kinder/Jeugdprogramma's
13:57 Villa Achterwerk
16:36 Duckman
18:00 Villa Achterwerk
18:15 Sesamstraat
18:30 Jeugdjournaal
18:43 Het Klokhuis
"Akoestiek" Informatief kin-
dermagazine
Magazines
16:58This isAubrey
17:05 999
Serie gedramatiseerde
ongelukken
19:57 Veldpost internatio-
naal Serie verslagen
20:32 Sync
21:02 Paying for the piper
21:57 Uitzending politieke
partijen
23:041
Den Haag vandaag
23:24 2 Meter sessies
Muziekprogramma
Nieuws/Sport/Actualiteiten
13:00 Journaal
13:07 Van gewesttot
gewest
Regiona.
16:00 Journaal
kegionaai magazine
22:00 Journaal
22:16 Sportjournaal
22:34 Nova
Actualiteitenprogramma
Amusement
13:32 Ruby Wax does the
season
19:03 Lingo Woordspel
Flims/Series
16:08 In voor- en tegen-
spoed
Comedyserie
19:26 In voor- en tegen-
spoed
"Weinbachs laatste wil"
Comedyserie
Kinder/Jeugdprogramma's
07:10 Telekids Cartoon
Express: The Flintstones
07:40 Telekids Cartoon
Express: The Flintstones
12:15 Lunchkids
12:25 Lunchkids
12:50 Lunchkids
Magazines
10:00 Koffietijd!
18:10 Extra
Serviceprogramma
22:15 Ladies Only
Nieuws/Sport/Actualiteiten
07:00/07:30/08:00/08:30
09:00 16:00 17:00 RTL
Nieuws Nieuwsprogramma
17:05 Rtl Live nieuwsshow
18:00 RTL Nieuws
19:30 RTL Nieuws weer
23:30 RTL Nieuws
Amusement
14:15 The Oprah Winfrey
Show Talkshow
16:10 Catherine
19:00 Lucky Letters
00:50 Catherine
Films/Series
08:08 The Bold&the
Beautiful Soap
08:35 As the World Turns
09:10 As the World Turns
09:30 Goede tijden, slech-
te tijden Soap
11:00 Evening Shade
11:30 Santa Barbara Soap
13:25 Hotel Dramaserie
15:05 As the World Turns
18:35 The Bold&the
Beautiful Soap
20:00 Goede tijden, slech-
te tijden Soap
20:30 Waargebeurde ver-
halen: A Nightmare Come
True Speelfilm
23:00 Veronica's Closet
Comedy
00:00 Misdaad om midder-
nacht: New York News
"Stad van plezier" Dramase
rie
Magazines
08:30 Ochtendprogramma
22:40 Boven del8
Erotisch magazine
23:10 Judge Judy
Programmaserie
00:15 Nachtprogramma
Nieuws/Sport/Actualiteiten
06:40 Business Update
Beursnieuws
07:00 RTL Nieuws
Nieuwsprogramma
07:10 Business Update
Beursnieuws
07:30 RTL Nieuws
Nieuwsprogramma
07:40 Business Update
Beursnieuws
08:00 RTL Nieuws
Nieuwsprogramma
18:00 RTLNieuws
Nieuwsprogramma
18:05 USAWorstelen:
Wedstrijd van de week
Worstelpartij
19:00 5 in het Land
Regio-nieuws
1925 Weer verkeer
Infomagazine
19:35 Business Update
Beursnieuws
20:00 RTL Nieuws
Nieuwsprogramma
20:20 Weer verkeer
Infomagazine
22:15 5 in het Land
Regio-nieuws
23:40 Business Update
Beursnieuws
23:45 RTL Nieuws
Nieuwsprogramma
Films/Series
20:30 The Closer
Speelfilm
Chester Grant is een keihar-
de zakenman die er alles
voor over heeft om een deal
rond te krijgen. Ondanks het
feit dat hij nog steeds suc-
ces heeff. merkt hij dat hij er
nietjongeropwordt. Het
wordttijd voor een opvolger
Kinder/Jeugdprogramma's
16:10 Superman
Magazines
07:00 Veronica Fm
09:00 Veronica Live
11:25 Veronica Live
21:30 Over de balk
Programma
22:05 Bij de politie
Programma
22:35 Films Sterren
Filmkenner
Amusement
20:00 Denktank
Kennisquiz
20:30 Rolf's Hot Shots
Programma
Films/Series
11:00 Onderweg naar mor-
?en Soap-serie
6:40 Saved by the Bell
17:05 Alf Comedy
17:35 Stargate
"Kinderen van God" Scien-
cefiction-serie
18:30 Full House Comedy
19:00 Unhappily Ever
After
"Eten in Hollywood" Come
dyserie
19:25 Onderweg naar mor-
Magazines
07:00 Veronica Fm
09:10 Veronica Live
16:30 TV woonmagazine
1740 De heilige koe
Anusement
2000 Veronica Goes Gay
Piogramma
Flms/Series
15:30 Home Improvement
"Gek op jou" Comedy
"Buitenslaander" Comedy
serie
1':15 New York Daze Serie
15:15 Pensacola: Wings of
Gold
"Nieuwe Uitdagingen" Serie
Ljitenant Kolonel Bill Kelly
heeft zijn strepen wel ver-
dend. Als piloot heeft hij de
meest gevaarlijke opdrach-
ten succesvol uitgevoerd
19:10 Beverly Hills 90210
"Compilatie Jaargang 7"
Serie
Compilatie van het afgelo-
pen seizoen, dat eindigde in
de uitreiking van de felbe-
geerde bul van de vrienden-
groep Dit als opwarmertje
voor het nieuwe seizoen, dat
13 September aanstaande
van start gaat
22:00 My Own Private Ida
ho
Drama met Keanu Reeves
Scott en Mike leren elkaar
kennen op een feestje bij
een rijke man en het blijkt
dat ze hetzelfde beroep uit-
oefenen, homoseksuele
prostitutie
Kinder/Jeugd prog ram ma's
07:30 Sbs 6 Kids Club
Magazines
16:35 Zo goed als nieuw
Autoprogramma
17:05 Vakantie-TV
17:35 Klussen tuinieren
19:05 Diana: Een prinses
om nooitte vergeten
met kiikers Programma
t>iana:
erget<
"Diana: Angel ofMercy"
Documentairereeks
20:30 De bevalling
21:55 De week van Willi-
brord Programma
22:55 Reportage
Nieuws/Sport/Actualiteiten
11:25 Sbs 6 Sport: Toto
Divisie Samenvattingen
22:30 Hart van Nederland
00:50 Nachtprogramme-
ring: Hart van Nederland
Films/Series
12:25 Sister, Sister
12:50 Moon over Miami
"Quiero Vivir!" Actieserie
13:45 Top Secret!
15:15Columbo
Misdaadfilms
19:35 Ally Mcbeal Serie
De mannelijke medewer-
kers van het advocatenkan-
toor willen met elkaar naar
een grote bokswedstrijd
gaan
21:00 JAG
"Hemlock" Detective serie
Luitenant Harm Rabb is een
jonae aantrekkelijke advo-
caat met een enorme ver-
antwoordelijkheid
23:50 TheCommish
"The Iceman Cometh" Poli-
tieserie
Tony belooft Stan's vader
dat hij de moordenaar van
zijn zoon te pakken zal krij
gen
Kinder/Jeugdprogramma's
06:30 - 16:10 Tekenfilm
(serie)s en Jeugdprogr.
Magazines
12:10 Compilatie Nieuwe
Seizoen
13:00 Power Play
16:10 Bonaire Compilatie
Films/Series IMMHMi
18:05 Fantasy Island
"Hooker's holiday" Drama
serie
18:55 Sanford and Son
"The great Sanford siege"
Comedyserie
19:30 Allezegen komtvan
boven
"Women" Comedyserie
19:55 Tatort Dramaserie
21:30 'Alio 'Alio!
Comedyserie
22:00 BlackAdder
"Archbishop" Comedyserie
22:35 Tales of the Unex
pected Verhalenreeks
23:05 The Agatha Christie
Hour
"The Fourth man" Detective-
serie
00:00 Tales of the Unex
pected Verhalenreeks
Magazines
17:00 Strike Force
"Sukhoi"
18:00 First Flights
"Mass Transit in the Skies"
18:30 Flightline
19:00 Lonely Planet
"Vietnam"
20:00 Out There
20:30 Great Escapes
"The Men Who Fefl to Earth"
21:00 Connections
"An Invisible Object"
22:00 Connections
"Life Is No Picnic"
23:00 Connections
"Elementary Stuff
00:00 Discover Magazine
"Poison" Populair weten
schappelijk magazine
01:00 Justice Files
"The Informers"
02:00 Lonely Planet
"Vietnam"
et dossier van Martin"
Soap-serie
23:10 Walker
"Giftige chemicalien" Lucht-
hartige reeks
Nadat haar vader gedood is
tijdens een onderzoek naar
de mysterieuze dood van
een aantal dieren, roeptAlly
dehulp in van Walker
00:05 Tales from the Crypt
"Liefde maakt blind" Serie
Onder de bezielende leiding
van de Cryptkeeper, die in
ver gevorderde staat van
ontbinding verkeert, pas-
seert een groot aantal van
Hollywooes grootste namen
de revue in ongekend grie-
zelige rollen
Kinder/Jeugdprogramma's
08:25 Popeye, Bugs Bun
ny Tekenfilms
16:10 SBS 6 Kids Club
Magazines
10:45 Zo goed als nieuw
11:15 Love
13:00 Vakantie-TV
19:55 Explosief
Programmareeks
22.05 Politie in't heetst
van de strijd
Realityprogramma
22:55 Kama Sutra
Erotisch programma
Nieuws/Sport/Actualiteiten
08:00 Hart van Nederland
19:30 SBS 6 Actienieuws
Weer
22:30 Hart van Nederland
01:05 Nachtprogramme-
ring: SBS 6 Actienieuws
Weer
Amusement
08:40 The Susan Powter
Show Talkshow
18:10 Jerry Springer
23:30 Jerry Springer
"Het is nog niet voorbij" Talk-
show
Films/Series
09:05 Family Ties
09:30 Days of our Lives
10:20 Townies
11:45 Sister, Sister
12:10 Star Trek: Deep
Space Nine Sf-serie
13:35 My Two Dads
14:05 Special Squad
14:55 Goudkust Drama
15:25 Days of our Lives
16:50 The A-team
17:40 Married With Child
ren Comedyserie
19:00 Goudkust
Dramaserie
20:30 Balance of Power
Actiefilm
00:15 High Tide
"Revenge is Sweet" Actiese
rie
Kinder/Jeugdprogramma's
06:30-18:00 Tekenfilm
(serie)s en Jeugdprogr.
Magazines
09:35 Cops
10:00 12:50 Power Play
23:25 Nederland: Onder
weg Programma
Nieuws/Sport/ActuatiteHen
07:30 Wacky Wake Up
Amusement
22:40 Ricki Lake Talkshow
Films/Series
18:00 Bewitched
"McTravish" Comedyserie
18:30 WonderYears
"Angel" Dramaserie
19:00 The New Statesman
Comedyserie
19:35 Starsky Hutch
"The Trap" Detectiveserie
20:25 Dertigers
"Nancy's first date" Drama
serie
21:15Poirot
Detectiveserie
22:10 MASH Comedyserie
Magazines
17:00 Rex Hunt's Fishing
Adventures
17:30 Top Marques
"Maserati"
18:00 Flightline
18:30 Jurassica 2
"Troodon - Dinosaur Geni
us"
19:00 Wildlife Sos
19:30 Wild Discovery
"Wild Dogs"
20:30 Arthur C Clarke's
Mysterious World
"Giants for the Gods"
21:00 Surivors
"Shipwreck"
22:00 Great Escapes
"Seaside Terror"
22:30 Death Zone
23:00 Wonders of Weather
"Tornado"
23:30 Wonders of Weather
"Wind and Waves"
00:00 Outlaws
"John Dillinger"
01:00 Flightline
01:30 Top Marques
"Maseratf
02:00 Drills and Spills
Nieuws/Sport/Actualiteiten
08:30 Voetbal
10:00 Wielrennen
11:00 Extreme Sports
12:00 Motorcross
12:30 Waterskien
13:30 Voetbal
15:00 Wielrennen
17:00 Auto/motors port
19:00 Extreme Sports
20:00 Bowling
Golden Bowling Ball Tour
21:00 Trickshot
23:00 Fitness
Miss Fitness USA 1997
00:00 Auto/motorsport
01:00 Extreme Sports
X'-Games 1998 in San Die
go, Californie (VS)
Van0 00tot12 00uurhe**m
haling beide laatste uren-&*
van gisteren
12.00 TVR Nieuws
12.15 Weer Kort
12.18TVR Sport
12.29 Knetter Kinderprogr
van 13.00 tot 16.00 uur herht'.: i
ling van dit uur
16.00 progr. overzicht
17.00 TVR Nieuws
:80
\t
17.15WeerKort
17.18 TVR Sport
17.29 Langs de Neva
Serie portretten. met als
weektnema St. Petersburg
TV Rijnmond reisde af naar
Rusland yj.
17.38 De Straat
Roel Pot bezoekt kijkers irv
een verhaal
17.51 Weer
17.54 R' UitUitgaansageir
18.00 TVRNieuws
18 .15 Weer Kort
18.18 TVR Sport
18.29 Moois Cultureelma
18:54 Weer
tot 0.00 uur herhaling B&jitf
laatste uren ,r
->uboiS
I-""-
06:00 Nieuws en actuallteite
09:00 Nonstop NedeP-" A
lands
10:00 Hans van Vliet en
Menno Tamming
12:00 Radio Rijnmond
Nieuws
Presentatie: Ronald Brouwe
13:00 De Radiocontainer d
14:00 Yvonne Keeley
Muziek, spelletjes en informat
17:00 Post van vandaag
18:00 Post aan de Telefoc
Luisteraars geven hun menin
19:00 De Verlenging
20:00 De avond van
22:00 RR-Express
23:00 Met het oog op Mor
3en (Overname Radio 1)
:00-06:00 RR-Express
Nieuws/Sport/Actualiteiten
08:30 Diverse sporten
09:00 Kanovaren
09:30 Motorsport
10:30 Kanovaren
11:05 Motorsport
15:00 GT Racen (touring
Car)
16:15 Wielrennen Ronde
van Spanje: de Vuelta
17:00 Kanovaren WK kano
varen vanuit Szeged
18:00 Supersport Super-
sport World Series in Assen
18:30 Superbike
WK vanaf het circuit van
Assen (Nederland)
20:00 Voetbal
EURO 2000 Kwalificaties
22:00 GT Racen
Car) FIAGT kampioenschap
vanaf Donington Park
23:00 Cart
01:00 Motorsport WK
motorwegracen: Grote Prijs
van San Marino
08:00 Levende Steen
09:00 Deze Week
09:45 Ed in de Weer
10:00 HetHeerenhuys
Politiek discussieprogramma
10:33 Compilatie Langs de
Maas
13:00 Ebenhaezer
14:00 Deze Week
14:45 Ed in de Weer
15:00 HetHeerenhuys
15:33 Comp. Langs de Maas
16:00 Prqgr. overzicht
17:00 TVR Nieuws
17:13 HetHeerenhuys
17:45 Ed in de Weer
18:00 TVR Nieuws
18:13 Regiojournaal
18:45 Ed in de Weer
19:00 Komen Zie
20:00 TVR Nieuws
20:13 HetHeerenhuys
20:45 Ed in de Weer
21:00 TVR Nieuws
21:13 Regiojournaal
21:45 Ed in ae Weer
06:00 RR-Express
10:00 Muziek op Radio
Rijnmond
Presentatie Hans van Vliet
11:00 Muziek en emoties
De leukste gasten van Lida
Iburg op herhaling
12:00 Archief Rijnmond
Roland Vonk duikt in de
archieven op zoek naar Rot-
terdamse muziek
13:00 Radio Rijnmond Sport
Presentatie Frank Vijg
18:00 Radio Rijnmond
Cultuur
Met Frank van Dijl Inter
views, muziek en uitzen-din-
aen van locatie
20:00 Zondagochtend
Concerten Doelen
Herhaling afgelopen seizoen
21:00 RR-Express
23:00 Met het oog op Mor-
gen (Overname Radio 1
0:00 -06:00 RR-Express
Nonstop muziek
wat er speelt
tterdams Dagblad