T V. PROGRAMMERING
SCHIEDAM
Bel:
0800-0642
Wiltu
bel dan
010 -473 83 22
RDTV
De kabelkrant voor
de regio Rotterdam,
7 dagen per week,
24 uur per dag in
572.300 huishoudens
MAANDAG 21 SEPTEMBER
DINSDAG 22 SEPTEMBER
Maaspost
Huis-aan-huis
met 100.000
exemplaren
in uw regio
ook adverteren
op de TV-pagina's,
WOENSDAG 23 SEPTEMBER
•s S 2
I
Maaspost
niet ontvangen?
Bel dan
010-451 45 55
Cofferdams Dagblad
RTL4
RTL5
VERONICA
SBS6
TV10
NED1
NED2
NED3
Magazines •mmmmmsm
DISCOVERY
EUROSPORT^ I RADIO RUNMONd1
NED1
NED2
NED3
RTL4
RTL5
VERONICA
SBS6
TV10
tiveserie
DISCOVERY
EUROSPORT
TVRIJNMOND
RTL4
RTL5
NED1
s.
NED2
NED3
Magazines HHMHMi
10:00 Koffietijd!
VERONICA
TV10
DISCOVERY
EUROSPORT
TVRIJNMOND
ZONDAG 20 SEPTEMBER
SBS6
VERONICA
wmmmmmmtmmmm
TV10
DISCOVERY
EUROSPORT TVRIJNMOND
MAASPOST
Kinder/Jeugdprogramma's
16:59 Alles kits
18:56 Willem Wever
Magazines i
07:29 Ontbijttv
09:07 De ocntenden
09:55 Spoorloos
Programma
10:41 Fast forward
Jongerenmagazine
18:27 Police camera
action Serie programma's
20:58 Opsporing verzocht
Programma
21:27 Villa Felderhof
Serie gesprekken
22:54 TICRV-Dokument:
Koek en chocola
"Engels geld" Documentaire
23:37 Miniatuur
Nieuws/Sport/Actualiteiten
07:00 Journaal
09:00 Journaal
20:00 Journaal
20:29 Netwerk
Actualiteitenrubriek
00:09 Nachttv: Netwerk
herhalingen
Amusement - fi'-
07:05 Get the picture
11:07 AVRO Sterrenslag
19:26 WakuWaku
Spelprogramma
22:23 Dag dokter
Talkshow-quiz
Films/Series -wmsmmm
15:14 Nothing sacred
Serie
16:04 Doctor Finlay
"Samenwerken" Doktersse-
rie
17:59 Roseanne
"Party politics" Comedyserie
23:45 Cheers
"What's up doc?" Comedy
serie
Kinder/Jeugdprogramma's
10:00 Teletubbies
16:00 Teletubbies
16:25 Kabouter Plop
16:32 De drie wezen
09:00 Susanne
09:30 Huisje boompje
beestje
10:30 Mijlpalen: Natuur-
kunde en techniek
11:00 Newest reports
11:30 Film Geschiedenis
12:05 Je grenzen stellen
15:00 Spreekuur
15:53 Uitzending politieke
partijen: D66
16:00 Xieje op 2
17:00 2 voor elkaar
19:00 Dereistafel: De ori-
gineel Balinese keuken
19:25 De prijs
23:35 Ondernemen en
fraudepreventie
Nieuws/Sport/Actualiteiten
12:00 Journaal
12:22 Studio sport
17:29 2Vandaag
17:30 Journaal
17:35 Actual iteiten
18:00 Journaal
18:15Actualiteiten
18:43 Sportjournaal
18:51 Hoofdpunten uithet
nieuws
23:00 Studio NOS
Sportmagazine
00:00 Journaal en Sport-
journaal
Amusement
21:27 Tien voor taai
Tjaalenpl
22:10 Als ie leven je lief is
Films/Series
19:55 Maandagfllm op 2:
Deadly summer
Thriller
Kinder/Jeugdprog ramma's
13:08 Dr, Katz, Profession
al Therapist
18:00 Villa Achterwerk
18:15 Sesamstraat
18:30 Jeugdjournaal
18:43 Het Klokhuis
Informatief kindermagazine
13:30 With a little help
from my friends
14:21 Buitenhof
17:52 Uitzending politieke
partiien: D66
19:28 James Brown: The
godfather of soul
ioqrafisch filmportret
23:03 Den Haag vandaag
Parlementaire rubriek
23:23 Het uur van de wolf:
Metamorphose (M.C.
Escher) Documentaire
Nleuws/Sport/Actuafiteiten
12:00 Journaal
12:07 MiddagEditie
13:00 Journaal
15:16 Lopendezaken
Actualiteitenrubriek
16:00 Journaal
22:00 Journaal
22:16 Sportiournaal
22:33 Nova
Actualiteitenprogramma
Amusement
13:59 ZaterdagavondLin-
?o Woordspel
6:08 Kopspijkers
Amusementsprogramma
19:03 Lingo
Woordspel
Films/Series Wt/KKKKKk
17:02 Space precinct
"The power" Sf-serie
20:16 Zonder Zelda
Tv-film
21:26 Hartstilstand
"Tot de dood ons Scheldt"
Serie
Kinder/Jeugdprogramma's
07:10 Telekids
07:40 Telekids
12:15 Lunchkids
12:25 Lunchkids
12:50 Lunchkids
Magazines
10:00 Koffietijd!
18:10 Extra
20:30 'tis hierfantastiesl
22:45 Babewatch
23:15 Fame Fortune
Nieuws/Sport/Actuatfteiten
07:00/07:30/08:00/08:30
09:00/16:00/17:00 RTL
Nieuws Nieuwsprogramma
17:05 Rtl Livenieuwsshow
18:00 RTL Nieuws
19:30 RTL Nieuws weer
23:30 RTL Nieuws
Amusement
11:00 Uitslag Nationale
Postcode Loterij
13:15 Uitslag Nationale
Postcode Loterij
14:15 The Oprah Winfrey
ShowTalkshow
15:05 Uitslag Nationale
Postcode Loterij
16:10 Catherine
19:00 Lucky Letters
00:50 Catherine
Films/Series
08:08 The Bold the
Beautiful Soap
08:35 As the World Turns
09:10 As the World Turns
09:30 GSTS Soap
11:05 Evening Shade
11:30 Santa Barbara Soap
13:25 Hotel
15:10 As the World Turns
18:35 The Bold the
Beautiful Soai
ap
20:00 Goede tijden, slech-
te tijden Soap
21:00 Deadly Sins
Thriller
00:00 Misdaad om midder-
nacht: Crime Sto
"Shadow Dancer"
fXisdaad-
Magazines
08:30 Ochtendprogramma
23:10 Bajes 010
Documentaireserie
00:15 Nachtprogramma
Nieuws/Sport/Actualiteiten
06:40 Business Update
Beursnieuws
07:00 RTL Nieuws
Nieuwsprogramma
07:10 Business Update
07:30 RTL Nieuws
07:40 Business Update
08:00 RTL Nieuws
08:10 Business Update
17:30 Beach Volley
Curacao Verslag
18:00 RTL Nieuws
Nieuwsprogramma
18:30 De Knvb Zo
Programma
19:00 5 in het Land
Regio-nieuws
19:25 Weer verkeer
Infomagazine
19:35 Business Update
20:00 RTL Nieuws
20:20 Weer verkeer
Infomagazine
22:15 5in het Land
Regio-nieuws
23:40 Business Update
Beursnieuws
23:45 RTL Nieuws
Nieuwsprogramma
18:05 Talking Heads
Aflevering van een nieuw
satirisch programma met
Haye van der Heyden en
Peter Romer
22:40 Nieuws Nonsens
Nieuwsquiz
Films/Series
20:30 Thrillers to Die For:
Target of Suspicion
Thrffler
Nick Matthews is samen met
zijn vrouw en zijn zakenpart-
ner voor zaken in Parijs
Kinder/Jeugdprogramma's
16:10 Batman
Magazines WKKHKHKH&t
07:00 Veronica Fm
09:00 Veronica Live
11:25 Veronica Live
22:30 112 Weekend
Reality-prog ramma
23:05 Sex voor de Buch
Programma
00:00 De heilige koe
Autoprogramma
20:00 Denktank
Kennisguiz
21:05 Have a Nice Day
Programma
Films/Series
11:00 Onderweg naar mor-
gen
Aafke's ontdekking" Soap-
serie
16:40 Saved by the Bell
"Blind Dates" Jeugdsene
17:05 Step By Step
"Vooroordeel Comedy
serie
17:35 Hercules
"Verstoten" Actieserie
18:25 Full House
"Ik ben serieus" Comedy
18:55 The Fresh Prince Of
Bel Air
"Gehypnotiseerd" Comedy
19:25 Onderweg naarmor-
len
Mi
lerels bekentenis" Soap-
serie
20:30 In de Vlaamsche Pot
"Liefde te koop" Comedy
serie
De vader van Karel heeft
zijn spulletjes verkochten
belt bij zijn zoon aan om zijn
oude dag bij hem doorte
brengen
21:40Declub
"Agnes" Dramaserie
00:35 Hunter
"Schaduw van het verleden"
Actieserie
Kinder/Jeugdprogramma's
16:00 Disney feest
10:00 De bevalling
Documentairereeks
10:35 De week van Willi-
brord Programma
11:00 Love
Liefdesprogramma
12:50 Vakantie-TV
20:00 Explosief
Programmareeks
Nieuws/Sport/Actualiteiten
08:00 Hart van Nederland
19:30 SBS 6 Actienieuws
&Weer
22:30 Hart van Nederland
23:00 Sbs 6 Sport: Wed-
strijd van de week
Ruime samenvatting
01:30 Nachtprogramme
ring: SBS 6 Actienieuws a
Weer
Amusement
Kinder/Jeugdprogramma's
06:30-18:05 Tekenfilm
(serie)s en Jeugdprogr.
09:35 Cops
10:00/12:50 Power Play
23:55 Nederland: Onder
weg Programma
Nieuws/Sport/Actuatiteiten
07:30 Wacky Wake Up
Amusement
08:25 The Susan Powter
ShowTalkshow
18:05 Jerry Springer
23:45 Jerry Springer
"Dump ie geliefde je bent
van mij Talkshow
08:50 Family Ties
09:15 Days of ourLives
11:30 Sister, Sister
12:00 Star Trek: Deep
Space Nine Sf-serie
13:20 My Two Dads
13:50 Hawaii Five-0
14:40 Goudkust Drama
15:10 Days of our Lives
16:35 TheA-team
17:35 Married With Child
ren Comedyserie
"Poppy's By the Tree"
19:00 Goudkust
Dramaserie
20:30 Nine Months
Comedy
00:30 Der KOnig
"Die Madonna aus vierter
Ehe" Krimi
23:10 Ricki Lake Talkshow
Films/SerlesjgHMHH
18:05 Bewitched
18:35 Wonder Years
"Pottery will get you no-whe-
re" Dramaserie
19:05 Black Adder
"Witchsmeller Pursuivant"
Comedyserie
19:35 Kung Fu Actieserie
20:10 L. A. Law
Dramaserie
21:00 Poor Little Rich Girl
Mini-serie
22:40 M.A.S.H.
"Nurse Doctor" Comedyserie
Magazines WKttKHKi
17:00 Rex Hunt's Fishing
Adventures
17:30 Driving Passions
18:00 Flightune
18:30 Treasure Hunters
"Colonel Fawcett's Dream"
19:00 Zoo Story
19:30 Wild Discovery
"Untamed Africa - theFire"
20:30 Arthur C Clarke's
Mysterious World
"Arthur C Clarke's Cabinet
of Curiosities"
21:00 The Adventurers
"Betty's Voyage"
22:00 Travel Machines
"The Liners - Maiden Voya-
§3:00 Travel Machines
"The Liners - Ships of War"
00:00 Wings
"Harrier"
01:00 Flightline
01:30 Driving Passions
02:00 Adrenalin Rush
Hour
"Speed! Crash! Rescue"
van 0.00 tot 16.00 uur her-
haling beide laatste uren
van gisteren.
16.00 progr. overzicht
17.00 TVR Nieuws
17.14 Weer Kort
17.19 TVR Sport
Sportnieuws uit de regio
17.29 Langs de Maas
Portret van een persoon op
basis van het thema van de
17.39 Meldkamer
Het nachtelijk werk van poli-
tie, brandweeren GGD
17.51 Weer
17.54R' Uit(musea)
18.00 TVR Nieuws
18.15 Weer Kort
18.18 TVR Sport
18.29 Sport Extra
Sportprogramma met inter
views en achtergronden
18.54 Weer
tot 0.00 uur herhaling beide
laatste uren
Nieuws/Sport/Actualiteiten
08:30 Golf
10:00 Wielrennen Ronde
van Spanje: de Vuelta
11:00 Nascar
13:00 Motorsport
13:30 Tennis
15:00 Wielrennen
17:00 Diverse sporten
17:30 Strandvoetbal
19:00 GT Racen (touring
Car) FIAGT kampioen-
schap
20:00 Extreme Sports
21:00 Truckracen
EuropaTruckTrial 1998
vanuitAlcarras (Spanje)
22:00 Sterkste man
23:00 Voetbal Eurogoals
00:30 Boksen Gala
06:00 Nieuws en actualiteiten
09:00 Use van Enkhuijzen
10:00 Hans van Vlieten
MennoTamming
12:00 De Rijnmond lunch
Pres.: Felix Rottenberg
14:00 Yvonne Keeley
Muziek, spelletjes en informatie
17:00 Post van vandaag
Nieuws en achtergronden
18:00 Post aan de Telefoon
Luisteraars geven hun mening
19:00 DeVerlenging
Achtergronden van de sport
20:00 De avond van...
22:00 Gooi-Het-Maar-ln-
Mijn-Pet-Show
23:00 Met het oog op Mor-
9 en (Ovemame Radio 1)
:00 - 06:00 RR-Express
Kinder/Jeugdprogramma's
16:53 Alles kits
Magazines
07:29 Ontbijttv
09:08 De ocntenden
09:57 Villa Felderhof
10:48 NCRV-Dokument:
Koek en chocola
11:55 Uitzending politieke
partijen: GroenLinks
11:59 Opsporing verzocht
18:26 Lonely planet
18:54 Uitzending politieke
partijen: GroenLinks
18:59 Langs heilige huis-
jes Serie reportages
Nieuws/Sport/Actualiteiten
07:00 Journaal
09:00 Journaal
20:00 Jotirnaal
20:30 Netwerk
Actualiteitenrubriek
23:57 Nachttv: Netwerk
herhalingen
AmusementfMHHMHIi
07:05 Get the picture
11:27Toppopyeah!
Muziekquiz
19:28 Zo vader zo zoon
Spelprogramma
22:00 Bij Violet
Praatprogramma
Films/Series HJUKfBK
15:10 Nothing sacred
16:00 DoctorFinlay
Doktersserie
17:57 Roseanne
"A stash from the past"
Comedyserie
21:05 Zebra
"De bloei van de Mandalay"
Serie
22:41 The sculptress
Miniserie
23:33 Cheers
"The gift of the Woody"
Comedyserie
Kinder/Jeugdprogramma's
10:00 Teletubbies
16:00 Teletubbies
16:25 Kabouter Plop
16:32 Okee: Het wonder
Magazines WKKKKKKM
09:00 Post uit de Antillen
09:30 Vakkenwijzer 7/8:
Toen de oorlog begon
09:50 Songmachine
10:30 Switsi!
11:00 Zintuigen
11:30 Lezen voor de lijst
12:05 NL-TV
12:20 Ronduit praise
12:45 De plattelandsdok-
ter Documentaireserie
13:10 Na de diagnose
13:59 Hetvragenuurtje
15:00 Spreekuur
16:00Xiejeop2
17:00 2 voor elkaar
19:00 Ermelo 3851 PX
19:25 Rail away
19:55 Ingang Cost
20:55 Man/Vrouw
21:35 Metterdaad
22:00 De verandering
23:35 f
12:00 Journaal
17:29 2 Vandaag
17:30 Journaal
17:35 Actualiteiten
18:00 Journaal
18:15Actualiteiten
18:43 Sportiournaal
18:51 Hoofdpunten uit het
nieuws
23:00 Studio NOS
00:00 Journaal en Sport-
journaal
Amusement
22:35 Allround
Films/Series
20:25 In de praktijk
"Joep" Serie
Kinder/Jeugdprogramma's
18:00 Villa Achterwerk
18:15 Sesamstraat
18:30 Jeugdjournaal
18:43 Het Klokhuis
Informatief kindermagazine
13:08 Opreis
13:33 Vogels kijken
14:20 Noel Coward
15:49 Arts craft
16:08 Als ze maar gelukkig
zijn
16:59 This is Aubrey
23:03 Den Haag vandaag
23:25 Buiten spel
Nieuws/Sport/Actualiteiten
12:00 Journaal
12:07 MiddagEditie
Actueel magazine
13:00 Journaal
15:18 Waskracht!
Actualiteiten
16:00 Journaal
22:00 Journaal
22:15 Sportjournaal
22:34 Nova
Actualiteitenprogramma
Amusement HMi
14:01 Lingo
19:02 Lingo
Woordspel
Films/Series Jd
16:37 Moesha
Comedyserie
17:05 Space precinct
'Divided we stand" Sf-serie
19:2512 steden, 13onge-
lukken
Serie gedramatiseerde ver-
halen
19:55 Advocaat van de
Hanen
Speelfilm
Kinder/Jeugdprogramma's
07:10 Telekids Cartoon
Express: Dexter's Lab
07:40 Telekids Cartoon
Express: Dexter's Lab
12:15 Lunchkids
12:25 Lunchkids
12:50 Lunchkids
Magazines -f—M—I
10:00 Koffietijd!
18:10 Extra
Serviceprogramma
Nieuws/Sport/Actualiteiten
07:00/07:30/08:00/08:30
09:00/16:00/17:00 RTL
Nieuws Nieuwsprogramma
17:05 Rtl Live nieuwsshow
18:00 RTL Nieuws
19:30 RTL Nieuws weer
23:30 RTL Nieuws
Amusement fS$
14:15 The Oprah Winfrey
ShowTalkshow
16:10 Catherine
19:00 Lucky Letters
21:25 Heartbreak Hotel
00:50 Catherine
Films/Series
08:08 The Bold the
Beautiful Soap
08:35 As the World Turns
09:10 As the World Turns
09:30 GTST Soap
11:00 Evening Shade
11:30 Santa Barbara Soap
13:25 Hotel Dramaserie
15:05 As the World Turns
18:35 The Bold the
Beautiful Soap
20:00 Goede tijden, slech-
te tijden Soap
20:30 Wolff
"Der Kleine Tod" Misdaadse-
rie
22:25 From the Earth to
the Moon
"We hebben de toren ont-
ruimd" Dramaserie
00:00 Misdaad om midder-
nacht: Feds
"Pilot" Dramaserie
Magazines
08:30 Ochtendprogramma
18:35 Real Stories of the
Highway Patrol
Documentaireserie
23:05 De gouden koets
Programma
00:40 Nachtprogramma
Nieuws/Sport/Actualiteiten
06:40 Business Update
Beursnieuws
07:00 RTL Nieuws
Nieuwsprogramma
07:10 Business Update
07:30 RTL Nieuws
07:40 Business Update
08:00 RTL Nieuws
08:10 Business Update
18:00 RTL Nieuws
19:00 5 in het Land
Regio-nieuws
19:25 Weer verkeer
Infomagazine
19:35 Business Update
20:00 RTL Nieuws
20:20 Weer verkeer
22:40 5 in het Land
00:05 Business Update
00:10 RTL Nieuws
Nieuwsprogramma
Amusement IflHMHB
18:05 Nieuws Nonsens
Nieuwsquiz
Films/Series jSMMMi
20:30 Actie en Avontuur:
Knightriders
Speelfilm
Een rondreizende groep
acteurs komt, door nun suc-
ces, onder steeds grotere
drukte staan van de lokale
pers. Hun wereldje veran-
dert
23:35 Murphy Brown
"He-Ho, He-Ho, It's Off to
Lamaze We Go" Comedy
serie
Murhpy moetop dokters-
voorschrift naar een zwan-
gerschapsklas
Kinder/Jeugdprogramma's
16:10 Beast Wars
Magazines WKKKKKHM
07:00 Veronica Fm
09:00 Veronica Live
11:25 Veronica Live
Amusement
20:00 Denktank
Kennisquiz
Films/Series SHf 1
11:00 Onderweg naarmor-
gen
Ti/lerels bekentenis" Soap-
serie
16:40 Saved by the Bell
"Hetschoolbal Jeugdserie
17:05 Family Matters
"Gebroken Valentijnhart"
Comedy-serie
17:30 Xena
"Een koninklijk stel dieven"
Actieserie
18:25 Full House
"Danny is verliefd" Comedy
18:55 Home Improvement
"De videotape" Comedy
19:25 Onderweg naar mor-
gen
Tie infiltrant" Soap-serie
20:30 Cocktail
Romantische komedie
Na het verlaten van het
leger probeert Brian Flani-
gan een baan te krijgen in
New York. Hij besluiteen
baantje als barkeeper aan te
nemen
22:20 An Innocent Man
Dramafilm
Twee corrupte ClA-agenten
op zoek naar een drugs-
dealer dringen het huis bin-
nen van Jimmie Rainwood.
Zij schieten Jimmie neer
maar ze beseffen dat ze de
verkeerde man te pakken
hebben
00:25 American Gothic
"De Wurger" Serie
Kinder/Jeugdprogramma's
16:00 Disney feest
Magazines iflNNHHI
10:00 Dossier Alarm
10:35 Fataal moment
11:00 Love
Liefdesprogramma
12:50 Vakantie-TV
20:00 Explosief
Programmareeks
23:00 Adult Television
Entertainment
Nieuws/Sport/Actualiteiten
08:00 Hart van Nederland
19:30 SBS 6 Actienieuws
Weer
22:30 Hart van Nederland
01:35 Nachtprogramme-
ring: SBS 6 Actienieuws
Weer
Amusement WKHKKKUi
08:25 The Susan Powter
ShowTalkshow
18:05 Jerry Springer
23:35 Jerry Springer
Films/Series
08:50 Family Ties
"The Fugitive" Comedyserie
09:15 Days of our Lives
11:30 Sister, Sister
12:00 Star Trek: Deep
Space Nine Sf-serie
13:20 My Two Dads
13:50 Hawaii Five-0
14:40 Goudkust Drama
15:10 Days of ourLives
16:35 TheA-team
17:35 Married With Child
ren Comedyserie
"If I Were a Rich Man"
19:00 Goudkust Drama
20:30 Millennium
"The Pest House" Misdaad-
serie
21:30 Profiler
"Root of All Evil" Misdaadse-
rie
00:35 Reasonable Doubts
"Trust Me oil This" Detective
serie
Kinder/Jeugdprogramma's
06:30-18:05 Tekenfilm
(serie)s en Jeugdprogr.
Magazines
09:35 Cops
10:00/1*50 Power Play
23:25 Nederland: Onder
weg Programma
Nieuws/S port/Actualiteiten
07:30 Wacky Wake Up
Amusement HMI
22:40 Ricki Lake Talkshow
18:05 Bewitched
18:35 Wonder Years
"Coda" Dramaserie
19:05 George and Mildred
"Just ajob" Comedyserie
19:35 Star Trek
"Patterns of Force" Science
fiction-serie
20:25 Deversierders
"The Long Goodbye" Detec-
21:20 Robbery Under
Arms Miniserie
22:10 M.A.S.H.
17:00 Rex Hunt's Fishing
Adventures
17:30 Driving Passions
18:00 Flightline
18:30 Treasure Hunters
"Rubies of the Golden
Triangle"
19:00 Zoo Story
19:30 Wild Discovery
"Untamed Africa - theRetum
of Douma"
20:30 Arthur C Clarke's
Mysterious Universe
"At Death's Door"
21:00 Discover Magazine
"Cyber Cops" Populair
wetenschappelijk magazine
22:00 Travel Machines
"The Liners - the Great Duel"
23:00 Travel Machines
"The Liners - Endless Voya-
§0:00 Sunday Drivers
01:00 Flightline
01:30 Driving Passions
02:00 TravelMachines
"The Liners - Maiden Voya
ge"
Nieuws/Sport/Actualiteiten
08:30 Strandvoetbal
10:00 Wielrennen
11:00GT Racen
12:00 Voetbal Eurogoals
13:30 Diverse sporten
14:00 Paardensport
Samsung Nations Cup
15:00 Wielrennen Ronde
van Spanje: de Vuelta
17:00 Voetbal Eurogoals
18:30 Touring Car
19:30 4x4
20:00 Sterkste man Sterk
ste man van de wereld
21:00 Boksen
Dinsdagavond live
23:00 Voetbal WK legends
00:00 Motorsport
WK motorwegracen
van 0.00 tot 16.00 uur her
haling beide laatste uren
van gisteren.
16.00 progr. overzicht
17.00 TVR Nieuws
17.15WeerKort
17.18 TVR Sport
Sportnieuws uitde regio
17.29 Langs de Maas
Portret van een persoon op
basis van het thema van de
week
17.38 Het Was
Historische beelden zijn van
zoldergehaald
17.51 Weer
17.54 R' UitUitgaansagenda
18.00 TVR Nieuws
18.15 Weer Kort
18.18 TVR Sport
18.29 De Festivals
Evenementen uit het afgelo-
pen weekend.
18:42 Boefies en Belha-
mels Kinderboekenhelden
uitvervlogen jaren
18.56 Weer
tot 0.00 uur herhaling beide
laatste uren
RADIO RIJNMOND
06:00 Nieuws en actualiteiten
09:00 Use van Enkhuijzen
Nederlandse muziek
10:00 Hans van Vlieten
MennoTamming
12:00 De Rijnmond lunch
Pres.: Wim Bosboom
14:00 Yvonne Keeley
Muziekspeiletjes en informatie
17:00 Post van vandaag
Nieuws en achtergronden
18:00 Post aan de Telefoon
Luisteraars geven hun mening
19:00 DeVerlenging
Pres.: Leon Boele
20:00 De avond van
22:00 De Buitendienst
23:00 Met het oog op Mor-
irname Radio 1)
:00 RR-Express
Nonstop muziek
§?0n0(°06-0n-ai3
vS ui
V r*'?
iS 3
S3 10
SP
Kinder/Jeugdprogramma's
17:01 Alles kits
Magazines
07:29 Ontbijttv
Actueel ochtendmagazine
09:07 Deochtenden
10:31 Beeldenstorm
Kunstmagazine
10:40 AVRO Close-up: De
tien plagen van Egypte
18:30 Yoy: De bokser en
dedlchter
Documentaire
22:56 De mooistetreinrei-
zen
"Van Aleppo naar Aqaba"
Documentaireserie
23:58 Teevee Studio
Terugblik
Nieuws/Sport/Actualiteiten
07:00 Journaal
09:00 Journaal
18:59 Studio RKK
Actualiteiten
20:00 Journaal
20:29 Netwerk
Actualiteitenrubriek
00:33 Nachttv: Netwerk
herhalingen
Amusement WRKHHKKNH
07:05 Get the picture
09:55 Bij Violet
Praatprogramma
19:29 Get the picture
Kennisquiz
Films/Series
15:17 Nothing sacred
Serie
16:07 DoctorFinlay
"Een bittere pil" Doktersse
rie
18:02 Roseanne
"Be my baby" Comedyserie
21:05KRO-Detectives:
Inspector Morse
"Spoorloos" Serie
Kinder/Jeugdprogramma's
10:00 Teletubbies
14:10 Coco Jappe
16:00 Teletubbies
16:25 Kabouter Plop
16:30 Samson Gertop
demiddag
Magazines
09:00 Koekeloere
09:15 Wereldgodsdien-
sten "Islam"
09:30 Huisje boompje
beestje
10:30 Franse literatuur
12:05 Pleinl
12:30 Man/Vrouw
13:10 De prijs
13:30 De rooiedraad
14:34 Dierenmanieren
15:00 Spreekuur
15:53 Uitzending politieke
partijen: CDA
16:00 Xieje op 2
17:00 2 voor elkaar
19:00 Steden des tijds
19:34 Puur natuur
Natuurserie
20:03 Meertuinplezier
21:55 Socutera
Nieuws/Sport/Actualiteiten
17:29 2 Vandaag
17:30 Journaal
17:35 Actualiteiten
18:00 Journaal
18:15 Actualiteiten
18:43 Sportjournaal
18:51 Hoofdpunten uithet
nieuws
20:30 Studio sport
Sportmagazine
23:00 Studio NOS
Sportmagazine
00:03 Journaal
journaal
Films/Series
21:58 Derrick
"Wei of geen toeval" Politie-
serie
I en Sport-
Kinder/Jeugdprogramma's
13:34 Dr. Katz, Profession
al Therapist
Komische animatieserie
13:57 Villa Ac hterwerk
16:36 Duckman
18:00 Villa Achterwerk
Kindermagazine
18:15 Sesamstraat
"Seizoenen" Kleuterpro-
gramma
18:30 Jeugdjournaal
18:43 Het Klokhuis
Informatief kindermagazine
Magazines
16:58 This is Aubrey
19:56 Veldpost Europa
Serie programma's
20:30 Sync
Serie korte programma's
21:00 Rimpel in de vijver
Documentaire
21:55 Uitzending politieke
partijen: CDA
23:03 Den Haag vandaag
23:23 Zeeman met boeken
Discussieprogramma
Nieuws/Sport/Actuatiteiten
12:00 Journaal
12:07 MiddagEditie
13:00 Journaal
13:08 Van gewest tot
gewest
16:00 Journaal
22:00 Journaal
22:16 Sportjournaal
22:33 Nova
Amusement WtKKKKKKk
19:03 Lingo
Films/Series
16:08 In voor- en tegen-
spoed Comedyserie
17:05 Space precinct
"Against the rock" Sf-serie
19:26 In voor- en tegen-
spoed
"Ziel
Kinder/Jeugdprogramma's
07:10 Telekids Cartoon
Express: The Flintstones
07:40 Telekids Cartoon
Express: The Flintstones
12:15 Lunchkids
12:25 Lunchkids
12:50 Lunchkids
18:10 Extra
20:30 Een kanjer van for-
maat
22:15 Ladies Only
22:15 The Chippendales:
The Secret Story
Nieuws/Sport/Actualiteiten
07:00/07:30/08:00/08:30
09:00/16:00/17:00 RTL
Nieuws Nieuwsprogramma
17:05 Rtl Livenieuwsshow
18:00 RTL Nieuws
19:30 RTL Nieuws weer
23:30 RTL Nieuws
Amusement
14:15 The Oprah Winfrey
ShowTalkshow
16:10 Catherine
19:00 Lucky Letters
00:50 Catherine
F ilms/SeriesJHMNNMI
08:08 The Bold the
Beautiful Soap
08:35 As the World Turns
09:10 As the World Tu rns
09:30 GTST Soap
11:00 Evening Shade
11:30 Santa Barbara
13:25 Hotel Dramaserie
15:05 As the World Turns
18:35 The Bold the
Beautiful Soap
Magazines IMMMBMH
08:30 Ochtendprogramma
22:40 Geachtebrandweer
Programma
23:10 Judge Judy
Programmaserie
00:f5 Nachtprogramma
ap
20:00 Goede tijden, slech-
te tijden Soap
20:30 Untamed Love
ieken" Comedyserie
Speelfilm
23:00 Veronica's Closet
Comedy
00:00 Misdaad om midder-
nacht: New York News
"Broadway Joe" Dramaserie
Nieuws/Sport/Actualiteiten
06:40 Business Update
Beursnieuws
07:00 RTL Nieuws
Nieuwsi
07:10 Business
Beursnieuws
07:30 RTL Nieuws
Nieuwsprogramma
07:40 Business Update
Beursnieuws
08:00 RTL Nieuws
Nieuwsprogramma
18:00 RTL Nieuws
Nieuwsprogramma
18:05 USA Worstelen:
Wedstrijd van de week
Worstelpartij
19:00 5 in het Land
Regio-nieuws
19:25 Weer verkeer
Infomagazine
19:35 Business Update
Beursnieuws
20:00 RTL Nieuws
Nieuwsprogramma
20:20 Weer verkeer
Infomagazine
22:15 5in het Land
Regio-nieuws
23:40 Business Update
Beursnieuws
23:45 RTL Nieuws
Nieuwsprogramma
Films/Series
20:30 Drama: Till There
Was You
Speelfilm
Flynn ontvangt een veront-
rustend kaartje van zijn
broer Charlie, die hem
vraagt zo snel mogelijk naar
het exotische eiland Vanu
atu te komen
Kinder/Jeugdprogramma's
16:15 Superman
"Fun And Games"
07:00 Veronica Fm
09:00 Veronica Live
11:25 Veronica Live
21:30 Over de balk
Programma
22:00 Bij depolitie
Programma
22:35 Films Sterren
Filmkenner
00:05 Over de Schouder
Amusement |fl
20:00 Denktank
Kennisquiz
20:30 Rolf's Hot Shots
Amusementsprogramma
Films/Series if
11:00 Onderweg naar mor-
gen
"De infiltrant" Soap-serie
16:40 Saved by the Bell
"Verpleegster van niks"
Jeugdserie
17:10 Alf
"Wat een dieet kan aanrich-
ten" Comedy
17:40 Stargate
"Emancipate" Sciencefic-
tion-serie
18:30 Full House
"Jongen of meisje" Comedy
19:00 Unhappily Ever
After
"De diefstal" Comedyserie
19:25 Onderweg naar mor-
gen
T-let bewiisstuk" Soap-serie
23:10 Walker
"Een onschuldige man"
Luchthartige reeks
Walker doet er alles aan om
de onschuld van een man te
bewijzen, die in de gevange-
nis wacht op de volfrekking
van het doodvonnis
00:30 Tales from the Crypt
"Deadline" Serie
Kinder/Jeugdprogramma's
16:00 Disney feest
Magazines WKKHKKHKHi
10:00 Dinervoortwee
10:35 Zo goed als nieuw
12:50 Vakantie-TV
20:00 Explosief
Programmareeks
22:f0 Godzilla: Het mon
ster komt eraanl
23:00 Kama Sutra
Erotisch programma
Nieuws/Sport/Actualiteiten
08:00 Hart van Nederland
19:30 SBS 6 Actienieuws
Weer
22:30 Hart van Nederland
01:30 Nachtprogramme-
ring: SBS 6 Actienieuws
Weer
Amusement
08:25 The Susan Powter
ShowTalkshow
11:00 Broodje aap show
18:05 Jerry Springer
23:35 Jerry Springer
Films/Series SHM
08:50 Family Ties
09:15 Days of our Lives
11:30 Sister, Sister
12:00 Star Trek: Deep
Space Nine
13:20 My Two Dads
13:50 Hawaii Five-O
Actieserie
14:40 Goudkust Drama
15:10 Days of our Lives
Soapserie
16:35 The A-team
Actieserie
17:35 Married With Child
ren Comedyserie
"For Whom the Bell Tolls"
19:00 Goudkust
Dramaserie
20:30 Portraits of Innocen
ce
Thriller
00:35 High Tide
"Cash Crop" Actieserie
Kinder/Jeugdprogramma's
06:30-18:00 Tekenfilm
(serie)s en Jeugdprogr.
Magazines
09:35 Cods
10:00112:50 Power Play
23:25 Nederland: Onder
weg Programma
Nieuws/Sport/Actualiteiten
07:30 Wacky Wake Up
Amusement
22:40 Ricki Lake Talkshow
Films/Series '"H
18:00 Bewitched
18:30 WonderYears
Dramaserie
19:00 The New Statesman
Comedyserie
19:35 Starsky& Hutch
"Hutchinson - Murder One"
Detectiveserie
20:25 Dertigers Drama
21:15 Poirot
"The Third Floor Flat" Detec
tiveserie
22:10 M.A.S.H.
"Dreams" Comedyserie
Magazines WKHKMM1
17:00 Rex Hunt's Fishing
Adventures
17:30 Driving Passions
18:00 Flightnne
18:30 Time Travellers
"The Fall of the Maya"
19:00 Zoo Story
19:30 Wild Discovery
"Untamed Africa - the Outsi
der"
20:30 ArthurC Clarke's
Mysterious Universe
"The Evil Eye"
21:00 Survivors
"Shipwreck - Fatal Collision"
22:00 Great Escapes
"The Longest Search"
22:30 Disaster
"Death in the Dark"
23:00 Travel Machines
"Sky Controllers"
00:60 Outlaws
"Car Thieves"
01:00 Flightline
01:30 Driving Passions
02:00 TravelMachines
"The Liners - Ships of War"
Nieuws/S port/Actualitetten
08:30 Voetbal
10:00 Motorsport
12:00 Motorcross
12:30 Waterski£n
13:00 Tennis
Een blik op de ATP tour
13:30 Zeifen
14:00 Golf
Solheim Cup 1998
15:00 Wielrennen Ronde
van Spanje: de Vuelta
17:00 Auto/motorsport
19:00 Voetbal WK legends
20:00 Bowling
21:00 Vissen
23:00 Fitness
IFBB EKfitness 1997
00:00 Auto/motorsport
SPEEDWORLD Magazine
VanO.OOtot 12:00uur her
haling beide laatste uren
van gisteren
12.00 TVR Nieuws
12.15 Weer Kort
12.18 TVR Sport
12.29 Knetter Kinderprogr
12.54 Weer
van 13.00 tot 16.00 uur herha
ling van dit uur.
16.00 progr. overzicht
17.00 TVB Nieuws
17.15 Weer Kort
17.18 TVR Sport
17.29 Langs de Maas
Portret van een persoon op
basis van het thema van de
week
17.38 De Straat
Roel Pot bezoekt kijkers mel
een verhaal
17.51 Weer
17.54R' UitUitgaansagenda
18.00 TVR Nieuws
18.15 Weer Kort
18.18 TVR Sport
18.29 Moois Cultureel mag
18:54 Weer
tot 0.00 uur herhaling beide
laatste uren
06:00 Nieuws en actualiteiten
09:00 Use van Enkhuijzen
10:00 Hans van Vliet en
Menno Tamming
12:00 De Rijnmond lunch
Presentatie: Emile Schelvis
14:00 Yvonne Keeley
Muziek, spelletjes en informatie
17:00 Post van vandaag
Nieuws en achtergronden
18:00 Post aan de Telefoon
Luisteraars geven hun mening.
Presentatie: Erik Post
19:00 DeVerlenging
Achtergronden van de sport
20:00 De avond van
22:00 Emoties en Muziek
23:00 Met het oog op Mor-
8en (Overname Radio 1)
:00-06:00 RR-Express
Magazines
07:00 Veronica Fm
09:00 Veronica Live
16:35 TV woonmagazine
17:50 De heilige koe
F ilms/Series
15:40 Home Improvement
"Wees trouw aan kwaliteit"
Comedy
16:10 Hearts Afire
"De romantiek is ver te zoe-
ken" Comedy-serie
dy-s
17:20 New York Daze
"Rebound Guy" Serie
18:20 Bay watch
"Manisch depressief"
Strandserie
19:15 Beverly Hills 90210
"Aloha Beverly Hills" Serie
20:10 Melrose Place
"De laatste reis" Serie
21:05 Just Cause Thriller
Bobby Earl is veroordeeld
tot de elektrische stoel
omdat hij volgens de jury
een jong meisje heeft ver-
moord. vlak voor de doods-
voltrekking van Bobby wordt
de hulp ingeroepen van
Paul Armstrong, een mees-
ter in de rechten
22:55 Friends
"Relatieperikelen" Comedy
Phoebe en Monica gaan uit
met Sergei, een buifenland-
se diplomaat en zijn vertaler
Mischa. Monica en Mischa
kunnen het zo goed met
elkaar vinden dat Mischa
geen aandacht meer heeft
voor Sergei
23:20 Under Suspicion
Politieserie
Kinder/Jeugdprogramma's
07:00 Sbs 6 Kids Club
Magazines SHI
16:30 Zo goed als nieuw
Autoprogramma
17:00 Vakantie-TV
17:30 Klussen tuinieren
met kijkers
Programma
19:00 Diana: Een prinses
om nooit te vergeten
Documentairereeks
20:30 De bevalling
Documentairereeks
22:00 De week van Willl-
brord
Programma
23:05 Reportage
Programma
Nleuws/Sport/Actualitelten
11:10 Sbs 6 Sport: Toto
Divisie
22:35 Hart van Nederland
Programma
00:35 Nachtprogramme-
ring: Hart van Nederland
Programma
12:05 Sister, Sister
12:35 Moon over Miami
"In a Safe Place" Actieserie
13:30 Some Kind of Won-
derfull
Dramafilm
15:00 Columbo
"Greenhouse Jungle" Mis-
daadfilms
19:30 Ally McBeal
"The Blame Game" Humo-
ristische serie
21:00 JAG
"Impact" Detectiveserie
23:55 The Commish
"Against the Wind" Politiese
rie
Kinder/Jeugdprogramma's
06:30 -18:00 Tekenfilm
(serie)s en Jeugdprogr.
Magazines MMB—im
12:20 Power Play
15:55 Girls Talk
Films/SerieilMHHMi
16:00 Princess Sissi
17:50 Sweet Valley High
Dynamische tienerreeks
18:00 Fantasy Island
"God child" Dramaserie
18:50 Sanford and Son
Comedyserie
19:20 Alle zegen komt van
boven Comedyserie
19:50 Tatort Dramaserie
21:25 'Alio 'Alio!
Comedyserie
21:50 Black Adder
"Witchsmeller Pursuivant"
Comedyserie
22:30 Tales of the Unex
pected Verhalenreeks
23:00 The Agatha Christie
Hour
"The Mystery of the Blue
Jar" Detectiveserie
23:55 Tales of the Unex-
gected
izarre Verhalenreeks
Magazines
17:00 Strike Force
"Wellington"
18:00 First Flights
"FasterThan the Eye and
Higher Than the Sky"
18:30 Flightline
19:00 Lonely Planet
"Ecuador"
20:00 Disaster
"Lost Innocents"
20:30 Great Escapes
"Into the Death Zone"
21:00 The Future of the
Car "Bits of the Picture"
22:00 The Future of the
Car "The Space Invasion"
23:00 The Futu re of the
Car "Information Highways"
00:00 Discover Magazine
"War" Populair wetenschap-
8elijk magazine
1:00 Justice Files
"Hoursfrom Execution"
02:00 Lonely Planet
"Ecuador"
Nieuws/Sport/Actualiteiten
08:30 Diverse sporten
09:00 Motorsport
10:30 Motorcross
WK magazine
11:00 Motorsport
15:00 GT Racen (touring
Car)
16:00 Wielrennen Ronde
van Spanje: de Vuelta
17:00 Tennis
ATP toernooi in Bourne
mouth (Engeland)
18:30 Nascar
20:00 GT Racen (touring
FIA GT kampioenschap
21:00 Nascar
Winston Cup Series in
Dover (V S)
22:00 Golf
Solheim Cup 1998 vanuit
Dublin Ohio (VS)
00:00 Motorsport
WK motorwegracen: Grote
Prijs van Catatonia
08:00 Levende Steen
09:00 DezeWeek
09:45 Ed in de Weer
10:00 Het Heerenhuys
10:33 Comp. L.deWideW.
13:00 Ebenhaezer
14:00 Deze Week
14:45 Ed in de Weer
15:00 Het Heerenhuys
15:33 Comp. L. deWideW.
16:00 Progr. overzicht
17:00 TVTfNieuws
17:13 Het Heerenhuys
17:45 Ed in de Weer
18:00 TVR Nieuws
18:13 Regiojoumaal
18:45 Ed in de Weer
19:00 Kom enZie
20:00 TVR Nieuws
20:13 Concert RphO
20:45 Ed In deWeer
Herhaling in blokken van 4 uur
09:00/10:00 TVR Nieuws
10:13 Het Heerenhuys
10:45/11:45 Ed in deWeer
11:00 TVR Nieuws
11:13 Regiojoumaal
RADIO RIJNMOND
06:00 RR-Express
10:00 Muziek op Rijnmond
Presentatie: Hans van Vliet
11:00 Emoties en Muziek
Presentatie: Lida Iburg
12:00 Gooi-Het-Maar-ln-
Mijn-Pet-Show
Rechtstreeks programma
13:00 Radio Rijnmond Sport
Presentatie: Frank Vijg
18:00 Radio Rijnmond
Cultuur
Met Frank van Dijl. Inter
views, muziek en uitzen-din-
gen van locatie.
20:00 Zondagochtend
Concerten Doelen
21:00 RR-Express
23:00 Met het oog op Mor-
ien (Overname Radio 1)
:00 - 06:00 RR-Express
Nonstop muziek
wat er speelt
tterdams Dagblad
wofterdamsOaablatS
IN HET