freelance consulente k. u m oor ons is iedereen een specialist. INSTRUMENTMAKERS M/V WERKSAAM S tarter s ad vie sb uro GEKA BOUW B.V. TauviMilieu EEN EIGEN BEDRIJF BEGINNEN!?! KLEERMAKERS/ NAAISTERS Ll1 -J DC U Gevraagd (leerling) heier heibaas (leerling) heimachinist (leerling) ijzerwerker Anson's van P&C is een Postbus 138 - 3300 AC Dordrecht Wij zijn op zoek naar enthousiaste GROEPSLEID (ST) ERS BUITENSCHOOLSE OPVANG c^kmbpipvpipr m TAUW MILIEU vraagt voor devestiging in Rotterdam: BOORMEESTERS/BOORMEDEWERKERS M/V D.O.R.C. International b.v. GRATIS DEELNAME Van werk- loosheid... naar onder- nemerschap DATE J E KT MED (MEEWERKEND) LEIDINGGEVENDE BEHEER (M/V) Adminibtratiei medewerkster Storingstechnicus werktuigkunde Week 38 TOTAAL-TX03 Nadere inlichtingen te verkrijgen bij: de heer WJ. Neaerlof, tel. 0184-685155 (na 20.00 uur) de heer P. v.d. Berg, tel. 010-5217871 (na 20.00 uur) Bij gebeleken geschiktheid langdurig werk. Gedadigden kunnen zich schriftelijk oftelefonisch aanmelden. Postbus 138, 3300 AC Dordrecht. Tel. 078-6524852. 4 KIM® Stip is een organisatie van kinderopvang werk- zaam in de deelgemeente Feijenoord. Kinderop vang heeft zich tot een begrip in onze samenle- ving ontwikkeld. Redenen hiervoor zijn de steeds sterker wordende eis van maatschappe- lijke participatie aan ouders/verzorgers (arbeid en/of onderwijs); het ontstaan van kleinere famili- verbanden doen de vraag naarprofessionele kinder opvang toenemen: aan kinderen worden hogere eisen gesteld om zich in de maatschappij te kunnen handhaven. Wij beogen kwalitatieve kinderopvang te bieden aan kinderen in de leeftijd van 0 tot 12 jaar. De Kinderopvang in brede zin houdt zich bezig met verdere professionalisering, daartoe werkt Stip somen met andere organisaties in de deelgemeente Feijenoord (en daarbuiten Voor onze stichting is buitenschoolse opvang een vrijetijdsvoorziening. Van groepsleiding verwachten wij dat zij een aandachtige houding hebben en in kunnen spelen op wensen en behoeften van kinderen. De taken zijn o.a.: halen en brengen van de kinderen, organiseren en/of aanbieden van activi- teiten, samenwerken met andere organisaties, goede contacten opbouwen met kinderen, ouders en collega's. Wij zoeken mensen met minimaal MBO-niveau, die het ontwikkelen van de werksoort als een uitdaging zien. Kernwoorden hierin zijn: initiatief, reflec- tie en leren. Wij bieden een dienstbetrekking van minimaal 20 uur, werktijden buiten schooltijd en in de vakanties, salaris conform CAO-Welzijn. Bent u geinteresseerd, solliciteert u dan binnen 2 weken. Voor verdere inlichtingen kunt u contact opnemen met Regina Klein (telefoonnummer 010-2151413 of 010- 4325153. Uw schriftelijke readies kunt u zenden aan: Stichting Stip, Beijerlandselaan 11a, 3074EA Rotterdam t.a.v. Regina Klein miinw Binnen de vestiging worden voor een breed scala aan opdrachtgevers projecten uitgevoerd op ondermeer het gebied van bodemonderzoek en bodemsanering. Uw functie: Afhankelijk van uw ervaringsniveau maakt u onderdeel uit van of geeft u leiding aan een boorteam. Het team voert boor- en bemonsteringswerkzaamheden uit van grond, grondwater, afvalwater, waterbodems en bodemlucht. Het uitvoeren van inmetingen, waterpassingen en het opstellen van situatietekeningen zijn vaste onderdelen van uw werk. U legt contacten met opdrachtgevers en betrokkenen in het veld. Kleine werk- zaamheden worden zelfstandig uitgevoerd. Kortom, een verantwoordelijke taak, waar- in uw vakkennis, organisatievermogen en enthousiasme de doorslag zullen geven. Wij vragen: U heeft tenminste een MBO-opleiding, bij voorkeur MAS of MBCS, aangevuld met funktierelevante ervaring. U bent in het bezit van een rijbewijs BE. Belangstelling? Stuur dan uw schriftelijke sollicitatie binnen 2 weken naar Tauw Milieu bv, t.a.v. het secretariaat Personeelszaken, Postbus 133, 7400 AC Deventer. Voor meer informatie kunt u bellen met de heer F. Spuy, vestigingsleider Rotterdam., telefoon 010-2620000. o Dutch Ophthalmic Research Center International bv Oude Singel 2 3211 BAGeervliet Telefoon 0181-662233 Fax 0181-664269 D. O.R. C. Internationalb.v. is een medische instrumentmakerij welkezich voor- namelijk bezighoudt met het vervaardigen van oogheelkundige chirurgische ins- trumenten en apparatuur. Vanwege uitbreiding van onze activiteiten, zijn wij dringend op zoek naar: Functie-eisen: L.T.S. fijnmechanica/SOM/horlogemaker of gelijkwaardige opleiding; bekendheid met conventionele fijnmechanische machines; zelfstandig kunnen werken; goede handvaardigheid; leeftijd vanaf 18 jaar; ervaring in het handmatig vervaardigen van miniatuur onderdelen m.b.v. microscopen strekt tot aanbeveling. Werkzaamheden: Het vervaardigen c.q. assembleren van microchirurgisch instrumentarium, waarbij gedeeltelijk gebruik wordt gemaakt van conventionele fijnmechani sche machines en handgereedschappen. Schriftelijke sollicitaties kunt u richten aan: T.a.v. de heer A.P. Gardenier Afdeling Personeelszaken Oude Singel 2 3211 BAGEERVLIET V .Mm* -I- t i l - «.t- WerkSaam begeleidt en adviseert u persoonlijk bij het maken van een ondernemingsplan en bij de mogelijke start van uw bedrijf. Is meestal mogelijk indien u voldoet aan de volgende eisen: U woont in Rotterdam U heeft een idee voor een eigen bedrijf U heeft een uitkering Bel, voor een afspraak: Tel.: 010 - 4111151 of schrijf naar WerkSaam, Postbus 29135 3001 GC Rotterdam stichting Veel mensen zijn op zoek naar een duurzame relatie. Stichting DATE helpt daarbij al zo'n 30 jaar d.m.v. een uniek systeem en is het grootste erkende relatiebureau van Nederland met vele duizenden ingeschreven partnerzoekenden. Voor Stichting DATE vormen ongeveer 70 consulentes de belang- rijkste schakel voor mensen die een relatie zoeken. Deze consulentes wonen en werken verspreid door het hele land en ontvangen thuis onze clienten voor een persoonlijk gesprek. In deze selecte groep Is een vacature ontstaan. Wij zoeken een enthousiaste en zakelijk ingestelde in Capelle en Rotterdam of omgeving Wij vragen van u: dat het omgaan met mensen u aanspreekt; betrouwbaar, discreet, belangstellend en ruime levensvisie; minimaal MBO-niveau en leeftijd vanaf ca. 35 jaar. Belangstelling voor dit boeiende werk? Wij ontvangen graag uw handgeschreven brief met pasfoto t.a.v. mevrouw J.C.R Mulder. Stichting DATE, Zeestraat 145, 1942 AN Beverwijk. O E F U N C T Als telemarketeer onderhoud je contacten met adverteerders en bureaus die zich richten op beter opgeleide jongeren. Je belangrijkste taak is het op een professionele wijze informeren van (nieuwe) adver teerders over de kwaliteiten van onze titels. Creativiteit, inventiviteit en doorzettingsvermogen zijn de sleuteiwoorden voor deze uitdagende functie. Trefzekere media, uitgebreide onderzoeksrapporten en een grote klantenhistorie ondersteunen je bij je verkoopactiviteiten JOUW PROFIEL Je bezit een HBO werk- en denkniveau. Je hebt een goede tele- foonstem en een uitstekende mondelinge en schriftelijke uitdrukkings- vaardigheid in de Nederlandse taal. Je kan heel goed zelfstandig wer ken, maar bent bovenal een teampiayer. Je bent een verkooptalent; een doorzetter, daadkrachtig en ambitieus. Kortom: jij hebt de arbeidsmarkt ON target! WIJ BIEDEN JOU Telefonische inlichtingen bij Lenie Hofman (hoofd telefonische verkoop) 010 - 206 68 99. Schriftelijke reacties kan je binnen 14 dagen richten aan Uitgeverij Projekt Media BV, Afdeling Personeel Organisatie, t.a.v. Angele Pemet, Postbus 23413, 3001 KK Rotterdam. Bezoekadres: Veerkade 8, 3016 DE Rotterdam. Een prettige werksfeer in een dynamische, ondernemende omgeving met doorgroeimogelijkheden naar de functig,van accountmanager. Een goede honorering gebaseerd op opleiding, ervaring en prestaties met daarnaast uitstekende arbeidsvoor- waarden. die zich heeft gespecialiseerd op de jongerenmarM Onze twaalf titels en de succesvolle Internet-sites SESIS en ON-Online ken merit en zkh door een hoog bereik en een kwalltatief umfeld Dagelijks worden onze uitgaven, waarondet tijdschriften, jaargtdsen en agenda's geraadpleegd door meer dan 800.000 jongeren. Projekt Media is een dodtter van PCM Uitgevers te Amsterdam en Is gevestigd in Rotterdam. J* nieuw modewarenhuis van inter- nationale allure. Het ongekend grote aanbod van dames-, heren- en kinderkleding bestaat uit vele gerenommeerde merken. Anson's staat voor kwaliteit en deskundig advies. Vanaf 24 Sep tember a.s. is ons filiaal in Rotterdam ge- opend. Voor ons veranderatelier, dat uitgerust is met de modern- ste apparatuur, zoeken wij kleer makers/naaisters in vaste dienst en als oproepkracht. U werkt in het veranderatelier, maar helpt 00k bij het afspelden van kleding. Uiteraard krijgt u een gedegen inwerkperiode. Geschikte kandidaten beschikken over een goede vakkennis, zijn afkomstig uit de ambachtelijke of de industriele sector en hebben ervaring met het afspelden van kleding. Een vriendelijke en hulp- vaardige houding tegenover onze klanten is een vereiste. BELANGSTELLING? Stuur uw schriftelijke sollicitatie aan Anson's van .P&C, t.a.v. afdeling Personeelszaken, Postbus 512, 2700 AM Zoetermeer. Of bel (ma. t/m za. 10.00-12.00 uur): 010-2060050. Stichting voor sociaal Cultureel werk Agniesebuurt Liskwartier- Bergpolder Provenierswijk-Blijdorp Scalp is een organisatie voor Sociaal Cultureel Werk in de Deelge meente Noord te Rot terdam. Het werkge- bied van de Stichting kenmerkt zich door een tnulticulturele bevol- kingssamenstelling. Aan sociale thema 's wordt op een vraag-, vindplaats-, probleem- gerichte en projectma- tige wijze gewerkt. Gerichtheid op resul- taat, samenwerking met derden en integraal beleid zijn belangrijke aandachtspunten. Wij zoeken per direct een voor 32 uur Scalp wil de exploitatie en het beheer van haar vier accommodaties op een meer zakelijke, efficiente en meer commerciele wijze gaan aanpakken. De leidinggevende Beheer krijgt hiervoor in grote mate de ruimte en de vrijheid om in samenhang met de inhoudelijke sectoren en binnen gedelegeerde verantwoordelijkheden hier gestalte aan te geven. Taken zijn o.a.: ontwikkelen van een afdelingsplan m.b.t. gebruik, beheer, verhuur en onderhoud van accommodaties en buitenruimten; leiding geven aan o.m. hoofdbeheerders, ass. beheerders en huishoudelijke mede- werkers; verzorgen van de dagelijkse leiding van een of meerdere accommodaties; verzorgt de afstemming met gebruikers en management; bewaken van budget en taakstelling van de afdeling. Functie-eisen: MBO/HBO-diploma facilitaire dienstverlening; het kunnen motiveren, stimuleren en enthousiasmeren van mensen in een veran- derende organisatie; aantoonbare leidinggevende ervaring; ervaring met en/of zicht op het Sociaal Cultureel Werk; kennis en ervaring in het werken met budgetfinanciering; werktijd verdeeld over 5 dagen en een flexibele houding t.o.v. het werken in het weekend en's avonds. Kandidaten moeten bij voorkeur bekend zijn met de Rotterdamse situatie. Salaris conform CAO Welzijn, 8 uur leidinggevend L2 schaal 26-36 en 24 uur uitvoerend H3 schaal 17-27. Bij gelijke geschiktheid wordt gezien, de samenstelling van het team, de voorkeur gegeven aan allochtone kandidaten. Schriftelijke sollicitaties tot 4 okto- ber 1998 richten aan: Stichting Scalp, t.a.v. sollicitatie-commissie L-Beheer, Postbus 2388,3000 CJ Rotterdam. Voor informatie kan contact opgenomen worden met Rob Engelen (010-4657613) of Pauline Schellart (010-4678652). Bij Scalp werken 50 medewerkers, een groot aantal vakkrachten en 100 vrijwilli- gers. Het inhoudelijk werk wordt uitgevoerd in twee sectoren 'sociaal cultureel werk' en 'de voor- en vroegschoolse periode'. Het werk wordt uitgevoerd in vier accommodaties t.w. drie buurthuizen en de OK-Noord. De afdeling 'beheer' is ver- antwoordelijk voor de exploitatie en het beheer van de accommodaties. Vind jij dat er te veel reclame is? Zap je tijdens redameblokken snel naar een andere zender? Baal je 00k van die pagina's vol advertenties en heb je een NEE/NEE-sticker op je voordeur? Dan hoef je niet verder te lezen. Maar vraag jij je juist af hoe dat alles tot stand komt, vind je de redamewereld boeiend en lijkt het je een uitdaging om te werken op een redamebureau, dan is dit je kan?. Circle Marketing/Reclame B.V. in Vlaardingen, zoekt namelijk een Wat staat je te wachten? Je verricht alle voorkomende receptiewerkzaamheden zoals de telefoon aannemen, bezoekers ontvangen en het verzorgen van de post. Verder zorg je ervoor dat de koffiepot steeds gevuld is.Voor administratief werk en (telefonisch) contact met de media draai je 00k je hand niet om. Denk hierbij aan het controleren van bewijsnummers, het reserveren van advertentie- ruimte voor opdrachtgevers en het maken van plaatsingsopdrachten. Ben jij de geschikte persoon? We zoeken een representatieve, vlotte meid van 18-20 jaar, die van aanpakken houdt Naast een HAVO- of MEAO-diploma beschik je over uitstekende communicatieve vaardigheden.Je beheerst de Nederlandse taal uitstekend en kunt bovendien goed overweg met MS Office.Tot slot vinden we het belangrijk dat je in ons team past. Maar dat kunnen we natuurlijk pas beoordelen als je ons een brief hebt gestuurd en we je persoonlijk hebben gesproken. Wat nu te doen? Denk je dat dit de job voor jou is! Stuur dan je brief met C.V. en recente pasfoto naar Circle Marketing/Reclame B.V., ta.v. Magda Sprong, Hoflaan 47,3134 AC Vlaardingen. Kijk op Internet! www.cirde.nl Het Zuiderziekenhuis is een nnddelgroot Rotterdams waar kwalltatief hoogwaardige zorg plaatsvindt in een patientvrie: omgeving. Ruim 1400 medewerkers dragen dagelijks hun steentje hieraan bij. Het Zuiderziekenhuis kenmerkt zich door een informele sfeer waiffil zowel medewerkers als patienten zich snel thuisvoelen. Het beleid van het Zuiderziekenhuis is gericht op verder optimaliseren van de kwaliteit, waarbij aandacht voor de patient centraal staat. Alle basis- specialismen zijn in het ziekenhuis aanwezig met daarnaast 00k enkele topklinische speciahsmen. Zo is er een 24-uurs spoedeisende hulp en is er een groot en modern brandwondencentrum. Ook vinden in het Zuiderziekenhuis jaarlijks ruim 400 open hart operaties plaats. Werken in het Zuiderziekenhuis betekent vooral: samen werken abn iteit en optimale dienstverlening. De functie. Bij de afdeling Gebouwen en Techniek, onderdeel van het Facilitair bedrijf, draagt u zorg voor een perfect onderhoud van de werktuigkundige installaties en bent u in staat om zelfstandig technische problemen op te lossen. U heeft goede kennis van een gebouwbeheer- :eem (bij voorkeur PRIVA) en levert een waardevolle bijdrage ,?nng van de kwaliteit. Als professional in een hecht team voelt Ms in het water. Om de continui'teit te waarborgen neem^ gedegen inwerkperiode, deel aan bereikbaarheidsdiensten. ^Bedrijfsbrandweer en van het helidekteam. De voorwaarden. U heeft een werktuigkundige opleidii^"tf] MBO-niveau (bijvoorbeeld scheepswerktuigkunde). Vanzelfsprekend heeft u aanvullende cursussen gevolgd op het gebied van klimaattechniek en meet- en regeltechniek. U heeft bij voorkeur kennis van en ervaring met stoominstallaties, alsmede redelijk inzicht en kennis van de elektrotechniek. Wij verwachten van u dat u enkele jaren ervaring heeft als zelfstandig werkend servicetechnicus. eer informatie over de functie wordt u graag verstrekt door de Rossel, manager Gebouwen en Techniek, (010) 290 32 96. U' |jke sollicitatie kunt u - onder vermelding van het vacaturenu 11 binnen veertien dagen - richten aan afdeling PersoneelB isatiezaken, ter attentie van de heer drs. S.H.L. Theunissen, GroenO^ fihlledijk 315,3075 EA Rotterdam.

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 1998 | | pagina 4