T.V. PROGRAMMERING
SCHIEDAM
1
Roerkoop Reisburo Mareno
Zoek de zon op!
DONDERDAG 24 SEPTEMBER
Maaspost
niet ontvangen?
Bel dan
010 - 451 45 55
Maaspost
Huis-aan-huis
met 100.000
exemplaren
in uw regio
VRIJDAG 25 SEPTEMBER
ZATERDAG 26 SEPTEMBER
1
Rotanhuis
RDTV
Wiltu
ook adverteren
op de TV-pagina's,
bel dan
010-473 83 22
RTL4
RTL5
SBS6
TV10
DISCOVERY
NED1
NED2
NED3
EUROSPORT
TVRIJNMONDj
NED1
NED2
I NED3
RTL4
RTL5
VERONICA
SBS6
TV10
DtSCOVERY
EUROSPORT
TV RIJNMOND
NED1
NED2
NED3
RTL4
RTL5
VERONICA
SBS6
TV10
DISCOVERY
EUROSPORT
TV RIJNMOND
010-59244 69
De kabelkrantvoor
de regio Rotterdam,
7 dagen per week,
24 uur per dag in
572.300 huishoudens
ZONDAG 27 SEPTEMBER
NED1
NED2
NED3
RTL4
RTL5
MAASPOST
MAASPOST SCHIEDAM - XQ08
Kinder/Jeugdprogramma's
16:57 Alles kits
Magazines 8KM8SK8
07:29 Ontbiittv
09:07 De ocntenden
09:55 Teevee Studio
10:57 De katechismus van
de katholieke kerk
Serie gesprekken
11:08 waarom? Daarom!
Discussieprogramma
11:44 Uitzending politieke
partijen: PvdA
18:29 Camera loopt!
18:58 Natuur in eigen land
Natuurdocumentaire
21:03 Het andere gezicht:
Islam wereldwijd
Rusland" Serie
21:37 Werelden: Gek van
Lenin Documentaire
22:27 Wilde ganzen
22:35 Het glazen huis
Godsdienstig programma
Nteuws/Sport/Actuaiiteiten
07:00 Journaal
09:00 Journaal
10:31 Studio RKK
20:00 Journaal
20:29 Netwerk
Actualiteitenrubriek
00:51 Nachttv: Netwerk
herhalingen
AmusernentiiMHMHHHI
07:05 Get the picture
19:28 Get the picture
Kennisquiz
Films/Series
15:12 Nothing sacred
Serie
16:03 Doctor Finlay
"Verboden fruit" Dokfersserie
18:00 Roseanne
"Halloween V" Comedyserie
23:06 Citizen X
Speelfilm
Kinder/Jeugdprogramma's
10:00/16:00 Teletubbies
16:25 Kabouter Plop
19:03 Samson &Gert
21:30 Cosby kids
Magazines
09:00 Kramerije
09:30 Feesten met een
verhaal "Dierendag"
10:30 Franse literatuur
12:05 Ik zie het weer zitten
13:45 Lekkerlezen
14:00 Ingang Oost
14:35 Puur natuur
15:00 Spreekuur
16:00 Xieje op 2
16:32 Wonderbaarlijke
beesten Natuurserie
17:002voorelkaar
18:59 Uitzending politieke
partijen: PvdA
21:56 Vermist Programma
22:27 De verhuizing
22:57 Socutera
23:39 TROS Telearchief
Nieuws/Sport/Actualiteiten
12:00 Journaal
12:22 Studio sport
17:29 2Vandaag
17:30 Journaal
17:35 Actuaiiteiten
18:00 Journaal
18:15Actualiteiten
18:43 Sportjournaal
18:51 Hoofdpunten uithet
nieuws
23:00 Studio NOS
00:10 Journaal en Sport
journaal
AmusementllSHMMi
19:33 Plukdedag
Amusementsprogramma
20:38 De familie van het
jaar
Films/Series 4 H
20:04 Schone schijn
Serie
Kinder/Jeugdprogramma's
18:00 Villa Achterwerk
18:15 Sesamstraat
18:30 Jeugdjournaal
18:43 Het Klokhuis
Magazines 'iKJpffi
13:08 Master of your own
destiny
13:33 RFO van binnenuit
14:20 Rimpel in de vijver
15:13 De dienstingang
16:58 This is Aubrey
19:53 Stardust
Filmmagazine
20:50 Zembla
Documentaire
23:03 Den Haag vandaag
Parlementaire rubriek
23:25 Vergezicht
"Townships" Serie docu-
mentaires
Nieuws/Sport/Actualiteiten
12:00 Journaal
12:07 MiddagEditie
13:00 Journaal
16:00 Journaal
22:00 Journaal
22:15 Sportjournaal
22:34 Nova
Amusement 'SIMM!
14/01 Lingo
19:02 Lingo Woordspel
20:23 Per seconde wijzer
Quiz
Films/Series aaf
16:08 In voor- en tegen-
spoed Comedyserie
16:36 Moesha
Comedyserie
17:05 Space precinct
"Takeover" Sf-serie
19:2512 steden, 13onge-
lukken
Serie gedramatiseerde ver-
halen
21:30 Bed breakfast
"Au pair" Comedyserie
Kinder/Jeugdprogramma's
07:10 Telekids Cartoon
Express: Animaniacs
07:40 Telekids Cartoon
Express: Animaniacs
12:15 Lunchkids
12:25 Lunchkids
12:50 Lunchkids
Magazines IIMMIMi
10:00 Koffietijd!
18:10 Extra
23:00 Echtemannen
Late Night Magazine
07:00/07:30/08:00/08:30
09:00/16:00/17:00 RTL
Nieuws Nieuwsprogramma
17:05 Rtl Live nieuwsshow
18:00 RTL Nieuws
19:30 RTL Nieuws weer
22:00 CafSBvd
Wekelijkse live-uitzending
23:30 RTL Nieuws
Amusement 1
14:15 The Oprah Winfrey
Show Talkshow
16:10 Catherine
19:00 Lucky Letters
20:30 Het Swingpaleis
Programma
00:50 Catherine
Films/Series ft
08:08 The Bold the
Beautiful Soap
08:35 As the World Turns
09:10 As the World Turns
09:30 GTSTSoap
11:00 Evening Shade
11:30 Santa Barbara Soap
13:25 Hotel Dramaserie
15:05 As the World Turns
18:35 The Bold the
Beautiful Soap
20:00 Goede tijden, slech-
tetijden Soap
21:30 Kees Co
Comedyserie
00:00 Misdaad om midder-
nacht: Two
"Prettig weerzien" Misdaad-
serie
Magazines
08:30 Ochtendprogr.
18:05 Elke seconde telt
Reality-programma
18:35 Real Stories of the
Highway Patrol
Documentaireserie
22:40 Wie denken ze wel
dat ze zijn
Programma
23:10 De achtervolging
BBC-documentaire
00:20 Nachtprogramma
Nieuws/Sport/Actualiteiten
06:40 Business Update
Beursnieuws
07:00 RTL Nieuws
Nieuwsprogramma
07:10 Business Update
07:30 RTL Nieuws
07:40 Business Update
08:00 RTL Nieuws
08:10 Business Update
Beursnieuws
18:00 RTL Nieuws
Nieuwsprogramma
19:00 5 in net Land
Regio-nieuws
19:25 Weer verkeer
Infomagazine
19:35 Business Update
20:00 RTL Nieuws
20:20 Weer verkeer
Infomagazine
22:15 5in het Land
Regio-nieuws
23:45 Business Update
Beursnieuws
23:50 RTL Nieuws
Films/Series
20:30 DeKrimi Top 50:
Ehebruch- Eine Teuflische
Falle
Thrillerreeks
Als Lena Hoffmann dreig-
brieven begint te ontvangen,
bekruipt haar het gevoel dat
er mensen zijn die haar haar
droomleven nietgunnen. Ze
heeft een rijke man, een
aandoenlijk dochtertje en
een schitterend huis
Kinder/Jeugdprogramma's
16:10 Action Man
Actieserie
Magazines it®
07:00 Veronica Fm
09:00 Veronica Live
11:25 Veronica Live
23:55 Veronica in Concert:
David Bowie Friends
"AVery Special Birthday
Celebration"
David Bowie vierde onlangs
zijn 50ste verjaardag in
Madison Square Garden in
New York
Amusement
20:00 Denktank
Kennisquiz
22:20 Read My Lips
Komische spelshow
Films/Series
11:00 Onderweg naar mor
gen
"Viet bewijsstuk" Soap-serie
16:35 Saved by the Bell
"Hetmaximale Jeugdserie
17:05 Brotherly Love
"Swingen metje moeder"
Comedy
17:30 Sinbad
"Charmeur" Serie
18:25 Full House
"De zeven maanden dip"
Comedy
18:55 Partners
"Jaloezie" Comedy
19:25 Onderweg naar mor
gen
^asza is kwaad" Soap-
serie
20:30 Pensacola: Wings of
Gold
"De realiteit" Serie
Wat een routinevlucht had
moeten worden, mondt uit in
een heftige strijd tegen de
klok en een bom
21:25 The X-Files
"The List" Politieserie
23:05 Nikita
"Third Person" Actieserie
Kinder/Jeugdprogramma's
16:00 Disney feest
Magazines JBHHjHHi
10:35 Kijk op wonen
Woonprogramma
12:50Vakantie-TV
20:00 Explosief
Programma reeks
20:30 Peter R. de Vries,
Misdaadverslaggever
21:25 Oerend Hard:
Dorpsfeesten in Neder-
land Realityprogramma
21:55 Dossier Alarm
23:00 Trauma Team: E.r.
Live Programmareeks
Nieuws/Sport/Actualiteiten
08:00 Hart van Nederland
19:30 SBS 6 Actienieuws
Weer
22:30 Hart van Nederland
02:00 Nachtprogr.: SBS 6
Actienieuws Weer
Amusement
08:25 The Susan Powter
Show Talkshow
10:00 Wereldvent
Datinqprogramma
11:00~Broodje aap show
Spelprogramma
18:05 Jerry Springer
23:35 Jerry Springer
Fl)ms/Serlesi|HMHHBi
08:50 Family Ties
09:15 Days of our Lives
11:30 Sister Sister
12:00 Star Trek: Deep
Space Nine Sf-serie
13:20 My Two Dads
13:50 Hawaii Five-0
14:40 Goudkust Drama
15:10 Days of our Lives
16:35 The A-team Actiese
rie
17:35 Married With Child
ren
"Girls Just Wanna Have
Fun" Comedy
19:00 Goudkust Drama
00:15 The Feds
"Vengeance" Misdaadfilms
Kinder/Jeugdprogramma's
06:30-18:05 Tekenfilm
(serie)s en Jeugdprogr.
Magazines
10:00/12:50 Power Play
23:30 Nederland: Onder
weg Programma
Nieuws/Sport/Actualiteiten
07:30 Wacky Wake Up
Amusement
22:45 Ricki Lake Talkshow
Films/Series
18:05 Bewitched
Comedyserie
18:35 Wonder Years
"Loosiers" Dramaserie
19:05 Daarkomen de
schutters Comedyserie
20:30 The Saint
"The people importers"
Detectiveserie
21:25 Robbery Under
Arms
Miniserie
22:15 M.A.S.H.
"Dear Uncle Abdul" Come
dyserie
Magazines
17:00 Rex Hunt's Fishing
Adventures
17:30 Driving Passions
18:00 Flight(ine
18:30 Time Travellers
"The Death March of de
Soto"
19:00 Zoo Story
19:30 Wild Discovery
"Untamed Africa - theBirth
ofTinga"
20:30 Arthur C Clarke's
Mysterious Universe
"Psychic Detectives"
21:00 Science F rentiers
"Secret Satellite"
22:00 Superstructures
"The Eurotunnel"
23:00 Travel Machines
"Rocketships"
00:00 Forensic Detectives
"Death Grip"
01:00 Fligntline
01:30 Driving Passions
02:00 Travel Machines
"The Liners - the Great Duel"
Nieuws/Sport/Actualiteiten
08:30 Zeilen
09:00 Paardensport
10:00 Wielrennen
11:00 Moderne vijfkamp
11:30 Voetbal WK legends
12:30 Karting WK
13:30 Auto/motorsport
Motors Magazine
15:00 Wielrennen Ronde
van Spanje: de Vuelta
17:00 Rally
Master Rally 1998
17:30 Rolschaatsen
Tatoo Roller In Line
19:00 Voetbal WK legends
20:00 Voetbal
WK voetbal: France '98
22:00 Voetbal
23:00 Boksen Gala
00:00 Auto/motorsport
16.00 progr. overzicht
17.00 TVRNieuws
17.15WeerKort
17.18 TVR Sport
Sportnieuws uit de regio
17.29 Langs de Maas
Een portref van een persoon
op basis van een thema. Het
thema van de week is film
17.38 Politie
17.51 Weer
17:54 R'uit
18.00 TVR Nieuws
18.15WeerKort
18.18 TVR Sport
18.29 De Festivals
Het BluesFestival in Gorin-
chem en de Brandersfees-
ten in Schiedam
18.42 Werkenaan deWeg
Programma over de vele
werkzaamheden aan de
snelwegen in de regio
18.48 Weer
18.54 Feest
Korte clips van beelden van
Rotterdam
lot 0.00 uur herhaling beide
laatste uren
RADIO RIJNMOND
06:00 Nieuws en actuaiiteiten
09:00 Use van Enkhuijzen
10:00 Hans van Vliet en
MennoTamming
12:00 De Rijnmond lunch
Pres.: Liesbeth van der Kruit
14:00 Yvonne Keeley
Muziek, spelletjes en informatie
17:00 Post van vandaag
Nieuws en achtergronden
18:00 Post aan de Telefoon
Presentatie. Erik Post
19:00 DeVerlenging
Presentatie: Leon Boele
20:00 Deavond van...
22:00 Archief Rijnmond
23:00 Met het oog op Morgen
(overname Radio 1)
0:00 - 06:00 RR-Express
Nonstop-muziek
Dagelijks voordelige aanbiedingen naar zonnige oorden.
Mgr. Nolenslaan 520 Schiedam 010 - 246 00 20
Kinder/Jeugdprogramma's
17:02 Alles kits
Kinderprogramma
Magazines
07:29 Ontbiittv
09:07 De ocntenden
09:55 Lieve Martine
Programma
10:47 NMO-Documentaire:
Moslims in Europa
18:29 De ultimate kick
18:58 Lieve Martine
Programma
23:49 Use DeLange in
Nashville country
Muziekspecial
Nieuws/Sport/Actualiteiten
07:00 Journaal
09:00 Journaal
20:00 Journaal
20:30 Netwerk
01:05 Nachttv: Netwerk
herhalingen
Amusement iBHNMMI
07:05 Get the pictu re
10:21 Dag dokter
19:28 Get the picture
21:00 AVRO Sterrenslag
Sportieve strijd
00:15 CMA-Awards
Verslag
Films/Series 8
11:18Zonderernst
15:18 Nothing sacred
Serie
16:08 Doctor Finlay
"De goede dokter" Dokters-
serie
18:01 Roseanne
"Homeward bound" Come
dyserie
21:55 KRO's Country time
presenteert: Sweet dre
ams
Biografischefilm
Kinder/Jeugdprogramma's
10:00 Teletubbies
11:00 Schooltv-weekjour-
naal
19:01 De avonturen van
ToekieenTek
Animatieserie
19:12 Kids for Animals
Serie jeugdprogramma's
09:00 Koekeloere
"Vriietiidsbesteding"
09:30 Nieuws uit ae natuur
"Suiker"
10:30 Sitsjl
11:30 Mentor magazine
12:05 Het woelige water
"Noordzeekust"
12:30 Werken aan pijn
"Gedrag en pijn"
19:59 Zoovenirs
Serie
20:35 Inbar draagt u uit
21:28 TROSAktua op het
land
22:19 Hans Vermeulen
Muziekspecial
23:35 Columbus: Zomer,
herfst, oorlog, lente
Nieuws/Sport/Actualiteiten
12:00 Journaal
13:00 Tennis: Davis Cup
Rechtstreeks verslag
17:29 2 Vandaag
17:30 Journaal
17:35 Actuaiiteiten
18:00 Journaal
18:15 Actuaiiteiten
18:43 Sportjournaal
18:51 Hoofdpunten uit het
nieuws
23:00 Studio NOS
Sportmagazine
09:25 Journaal
journaal
Films/Series
20:40 Pacific palisades
"De trouwbelofte" Serie
I en Sport-
Kinder/Jeugdprogramma's
13:36 Dr. Katz, Profession
al Therapist
16:37 Duckman
18:00 Villa Achterwerk
18:15 Sesamstraat
18:30 Jeugdjournaal
18:43 Het Klokhuis
Magazines 1
13:08 Uitzending politieke
partijen: RPF
13:11 Noorderiicht
14:20 Zembla
14:59 Stardust Magazine
15:49 This is Aubrey
16:59 Arts craft
20:27 De wereld van Bou-
dewijn BUch
Serie reisreportages
23:03 Gesprek minister-
president
23:16 Cinema 3: Colpo di
luna
00:41 Weerzien op 3: Jazz
uit de kroeg
Nieuws/Sport/Actualiteiten
12:00 Journaal
12:07 MiddagEditie
13:00 Journaal
16:00 Journaal
19:57 Sportpaleis De Jong
22:00 Journaal
22:16 Sportjournaal
22:33 Nova
Amusement
14:01 Lingo
19:03 Lingo
Fiima/Serieg aBMBHpMMMI
15:24 Bed breakfast
16:08 In voor- en tegen-
spoed Comedyserie
17:05 Space precinct
"Friends" Sf-serie
19:27 In voor- en tegen-
spoed Comedyserie
21:42 De panter en de pis-
sebed Tv-film
Kinder/Jeugdprogramma's
07:10 Telekids
07:40 Telekids
12:15 Lunchkids
12:25 Lunchkids
12:50 Lunchkids
10:00 Koffietijd!
18:10 Extra
20:30 Dat staaHe goed
00:00 It Takes Two
Nieuws/Sport/Actualiteiten
07:00/07:30/08:00/08:30
09:00/16:00/17:00 RTL
Nieuws Nieuwsprogramma
17:05 Rtl Live nieuwsshow
18:00 RTL Nieuws
19:30 RTL Nieuws weer
23:30 RTL Nieuws
Amusement
14:15 The Oprah,Winfrey
Show Talkshow
16:10 Catherine
Praatprogramma
19:00 Lucky Letters
Spelprogramma
08:08 The Bold the
Beautiful Soap
08:35 As the World Turns
09:10 As the World Turns
09:30 GTSTSoap
11:00 Evening Shade
11:30 Santa Barbara Soap
13:25 Hotel Dramaserie
15:05 As the World Turns
18:35 The Bold the
Beautiful
Soap
20:00 Goede tijden, slech-
te tijden
Soap
21:30 De beste Baantjers
"De Cock en de moord op de
barmhartige" Politieserie
22:30 Sinatra
Miniserie
Als zoon van een Italiaanse
immigrant begint Frank
Sinatra zijn carriere als zin-
gendeober
Magazines HI
08:30 Ochtendprogr.
18:05 Wie denken ze wel
dat ze zijn Programma
01:55 Nachtprogramma
N ieu ws/Sport/Actuatiteften
06:40 Business Update
Beursnieuws
07:00 RTL Nieuws
Nieuwsprogramma
07:10 Business Update
07:30 RTL Nieuws
07:40 Business Update
08:00 RTL Nieuws
08:10 Business Update
18:00 RTL Nieuws
18:35 Beach Volley
Curacao Verslag
19:00 5 in het Land
Regio-nieuws
19:25 Weer verkeer
Infomagazine
19:35 Business Update
20:00 RTL Nieuws
20:20 Weer verkeer
Infomagazine
22:05 Sin het Land
Regio-nieuws
22:55 De Knvb&Zo
Programma
23:50 Business Update
23:55 RTL Nieuws
Amusement
22:30 Talking Heads
Satirisch programma
Films/Series
20:30 Comedy: Walk Like
a Man
Komedie
Bo bo groeit op in de wilder-
nis en wordt opgevoed door
een roedel wolven. Door
een gril van het lot komt
Bobo terug in de beschaaf-
de wereld
00:25 Horror: Evil Dead II
Horrorfilm
In een afgelegen boshut
ontdekken de twee wande-
laars Ash en Annie een
bandrecorder
Kinder/Jeugdprogramma's
16:10 Zorro
Magazines
07:00 Veronica Fm
09:00 Veronica Live
11:25 Veronica Live
23:25 Van lichte zeden
Serie
Amusement SH
20:00 Denktank
Kennisquiz
Films/Series MH
11:00 Onderweg naar mor
gen Soap-serie
16:40 Saved by the Bell
"Verpletteringen" Jeugdserie
17:05 Nick Freno
"Nick de student" Serie
17:35 Babylon 5
"Examens Sf-serie
18:25 Full House
"De zeven maanden dip"
Comedy
18:55 All American Girl
"Onmogelijke onderwer-
ping" Serie
19:25 Onderweg naarmor-
gen
"Casper ontmaskerd" Soap-
serie
20:30 Samsam
"Nol de drakendoder"
Comedy
21:05 Licence to Kill
Actiefilm
Tijdens zijn vakantie in Flori
da Keys is James Bond de
getuige van zijn vriend Felix
Leiter die in het huwelijk
treedt met Delia Churchill
00:00 Tekwar
"Hernieuwde liefdes" Serie
Tom Weston, de doodge-
waande onderzoeker,
vraagt Beth om hem te hel-
pen. Hij is jarenlang onder-
gedoken omdat hij voor zijn
feven vreest. Hij heeft name-
lijk een manier ontdekt om
de electronische hersensi-
mulator onklaar te maken
Kinder/Jeugdprogramma's
16:00 Disney feest
Msgazlnet
10:00 Peter R. de Vries,
Misdaadverslaggever
12:50 Vakantie-1*/
16:35 Rabo Top 40
20:00 Explosief
Nieuws/Sport/Actualiteiten
08:00 Hart van Nederland
19:30 SBS 6 Actienieuws
Weer
22:30 Hart van Nederland
01:30 Nachtprogr.: SBS 6
Actienieuws weer
Amusement f.
08:25 The Susan Powter
Show Talkshow
11:00 Broodje aap show
Spelprogramma
18:05 Jerry Springer
00:30 Jerry Springer
Films/Series
08:50 Family Ties
09:15 Days of our Lives
11:30 Sister, Sister
12:00 Star Trek: Deep
Space Nine Sf-serie
13:20 My Two Dads Come
dyserie
13:50 Hawaii Five-O
14:40 Goudkust
15:10Days of our Lives
17.35 Married With Child
ren Comedy
"Girls Just Wanna Have
Fun"
19:00 Goudkust Drama
20:30 Dirty Dancing
Muziekfilm
In een vakantiepark in
Catskills brengt Frances
Houseman de zomervakan-
tie van 1963 door
Daar ontmoet ze de sexy
dansinstructeur Johnny
Castle
23:00 Josefine Mutzenba-
cher: Aus Freude Am Kino
Erotische speelfilm
06:30-18:05 Tekenfilm
(serie)s en Jeugdprogr.
Magazines
10:00/12:50 Power Play
12:50 Power Play
23:30 Nederland: Onder
weg Programma
NIeuws/Sport/Actualitelten
07:30 Wacky Wake Up
Amusement IMNflNMI
19:05 Benny Hill
22:45 Ricki Lake Talkshow
Films/Series M II
18:05 Bewitched
18:35 WonderYears
"Walkout" Dramaserie
19:35 Night Heat
"Switch" Detectiveserie
20:30 Poirot
"Triangle Of Rhodes" Detec
tiveserie
In een chique hotel op Rho-
dos viert Poirot zijn vakantie.
22:15 M.A.S.H. Comedyserie
17:00 Rex Hunt's Fishing
Adventures
17:30 Driving Passions
18:00 Flightfine
18:30 Time Travellers
"The Voyages of the
Vikings'
19:00 Zoo Story
19:30 Wild Discovery
"Untamed Africa - theBrot-
herofTalek"
20:30 ArthurC Clarke's
Mysterious Universe
"Mysteries of the Maya"
21:00 Lonely Planet
"La RutaMaya"
22:00 Medical Detectives
"Charred Remains"
22:30 Medical Detectives
"Something's Fishy"
23:00 Travel Machines
"Machines That Won the
War
00:00 Century of Warfare
"TheWarAtSea"
01:00 Flightline
01:30 Driving Passions
02:00 TravelMachines
"The Liners - Endless Voya
ge"
Nieuws/Sport/Actualiteiten
08:30 Rally
09:00 Golf
10:00 Wielrennen
11:00 Moderne vijfkamp
12:00 Auto/motorsport
13:00 Tennis
15:00 Wielrennen Ronde
van Spanje: de Vuelta
17:00 Mountainbike WK
18:00 Extreme Sports
19:00 Bowling
20:00 Formule 3000
21:00 Motorsport
Offroad Magazine
22:00 Boksen
23:00 Darten
Wereldbeker
00:00 Extreme Sports
01:00 Extreme Sports
van 0.00 tot 16.00 uur her
haling beide laatste uren
van gisteren.
16.00 progr. overzicht
17.00 TVRNieuws
17.15 Weer Kort
17.18 TVR Sport
Sportnieuws uit de regio
17.29 Langs de Maas
Vandaag een portret uit de
filmindustrie
17.38 Politie
De politie van Rotterdam
Rijnmond doet een beroep
op de kijkers bij het oplos-
sen van misdrijven
17.51 Weer
17:54 R'uit
18.00 TVRNieuws
18.15 Weer Kort
18.18 TVR Sport
18.29 Soul Cookin'
Hank duikt weer de keuken
in met een regionale
beroemdheia Deze keer is
het de beurt aan oud-Feye-
noordvoetballer Bennie
Weijnstekers
18.54 Weer
tot 0.00 uur herhaling beide
laatste uren
RADIO RIJNMOND
06:00 Nieuws en actuaiiteiten
09:00 Use van Enkhuijzen
10:00 Hans van Vliet en
Menno Tamming
12:00 De Rijnmond lunch
Pres KoosPostema
14:00 Yvonne Keeley
Muziek, spelletjes en informatie
17:00 Post van vandaag
Nieuws en achtergronden
18:00 Post aan de Telefoon
Presentatie Erik Post
19:00 DeVerlenging
Presentatie: Leon Boele
20:00 Deavond van...
22:00 Wim Kerkhof
23:00 Met het oog op Morgen
(overname Radio 1)
0:00 - 06:00 RR-Express
Nonstop-muziek
Kim
16:5
07:2
Acti
09:0
09:5
Seri
10:4
Koe
11:2
12:1
part
12:2
Proc
16:0
18:2
Reis
18:5
part
18:5
jes F
07:C
09:0
20:0
20:3
ActU
23:5
Ami
07:0
19:2
22:0
Pra«
Film
15:1
"Fan
17:5
"Hor
rie
21:0
"Val:
22:4
Mini:
23:3
"Visit
rie
Kinder/Jeugdprogramma's
07:00 De Transilvaanse
enge dierenwinkel
07:22 Ratietoe
07:49 Kuitje
08:12 WillemWever
08:40 Kulderzipken
17:07 Alles kits
17:12 Kulderzipken
Magazines
09:03 Hetverborgen dal
09:57 Yoy
10:23 Mana Kumbh Mela
'98
10:56 Weg van de snel-
weg: Nederland
16:16 AVRO Kookgekop
stap Culinair entertainment
16:42 Alle dieren tellen
mee Dierenmagazine
17:09 Spetters
17:39 Kinderen van Euro-
pa "Marek - Tsjech id"
17:53 Aller alter
Informatief programma
Nieuws/Sport/Actualiteiten
20:00 Journaal
Amusement HMff
09:31 Zovaderzozoon
Spelprogramma
19:29 Get the picture
Kennisquiz
22:20 Toppop yeah!
Muziekquiz
00:32 Boven water
Live talkshow
Films/Series
15:33 Small Town USA
"Squatter's rights" Serie
18:06 Streets of Laredo
Miniserie
19:00 Zonderernst
"De theepot" Comedyserie
20:30 Sommersby
Speelfilm
22:51 Rhapsody in Blue
Speelfilm
Kinder/Jeugdprogramma's
09:30 SchoolTV-weekjour-
naal
Magazines
08:45 Koekeloere
09:00 Liedmachien
09:10 Nieuws uitde natuur
"Suiker"
10:00 Vakkenwijzer 7/8:
Toen de oorlog begon
10:30 NL-TV
10:45 Indonesia
11:10 Computerplus
11:35 Hetstudienuis
13:30 Cliptime
17:00 Pleln 1
19:00 Derooiedraad
20:30 De Serengeti als
achtertuin
21:20 De plattelandsdok-
ter Documentaireserie
21:50 Ronduitpraise
ispe
22:50 Wittewierum
2215 Jasper Docudrama"
23:35 Songs of the Seas
ons Lied
23:45 Middernacht klas-
siek Klassieke muziek
00:19 Kunst... omdat het
moet
Serie kunstprogramma's
Nieuws/Sport/Actualiteiten
14:00 Studio sport
17:29 2 Vandaag
17:30 Journaal
17:35 Actuaiiteiten
18:00 Journaal
18:15 Actuaiiteiten
18:43 Sportjournaal
18:51 Hoofdpunten uit het
nieuws gevolgd door het
weer
23:40 Journaal
01:34 Journaal
Films/Series
19:40 Dr. Quinn, Medicine
Woman
"Ware vriendschap" Serie
Kinder/Jeugdprogramma's
18:00 Villa Achterwerk
18:15 Sesamstraat
18:30 Jeugdjournaal
Magazines iXMMM
13:05 Sync
Serie korte programma's
13:30 Muziek in de Neder-
landen
14:14 Eyewitness
Serie natuurdocumentaires
14:43 Het uur van de wolf
"Metamorphose" Culturele
documentaires
16:55 Arts Craft
17:00 Berlin: Klein instan-
bul
Film
17:30Kwaliteitblijkt
Werken-aan-Werk special
Nieuws/Sport/Actualiteiten
13:00 Journaal
16:00 Journaal
16:05 Sportpaleis De Jong
Sportprogramma
22:00 Journaal
22:15 Nova
Actualiteitenprogramma
22:45 Studio sport
Sportprogramma
Amusement
13:55 Lingo
Woordspel
16:30 Per seconde wijzer
Spelprogramma
18:45 Zaterdagavond Lin
go Woordspel
20:05 Youp van't Hek
Amusementsprogramma
23:40 Kopspijkers
Amusementsprogramma
00:35 Weerzien op 3
"Fred Hache show Dave-
rende show
Films/Series *5
19:09 London's Burning
Brandweerserie
Kinder/Jeugdprogramma's
07:00 Cartoon Express
Kinderprogramma
09:00 TeleTrids
Kinderprogramma
11:40 Reboot
"Afbeeldingen" Computer-
animatieserie
Magazines
14:30 Hollands Hollywood
Live-programma
18:10 Eigen huis tuin
Programma
22:30 Alles voor de kijkcij-
fers
Programma
13:00 Rtl Formule 1
Kwalificatie
14:00 Autosport Extra
18:00 RTL Nieuws
19:30 RTL Nieuws weer
23:30 RTL Nieuws
Amusement IMNMH
17:30 Hetstaatslotop
lokatie
Programma
19:00 5 tegen 5
Spelprogramfna
20:00 Soundmixshow
Showprogramma
Films/Series
12:10 Seaquest Dsv
"Broers en zussen" Science
fiction-serie
17:00 Something So Right
"Something About How Ja
And Carla Met" Comedy
"Something About
ack
21:30 Commissaris Rex
"Dodelijke hartstocht" Krimi
23:40 Child's Play
Horrorfilm
Niemand gelooft de zes jaar
oudeAndy Barclay wanneer
hij beweert dat de pop Chuc-
ky, die hij voor zijn verjaar
dag heeft gekregen, werke-
lijkleeft
Magazines
19:35 HetTraumateam
Reality-programma
22:15 Elke seconde telt
Reality-programma
22:40 Levensgevaar
Documentaireserie
23:30 Cabaret Op 5: Jaap
Mulder
Vanavond is de cabaretier
Jaap Mulder te zien met zijn
laatste programma 'De
opmars van de wilde arti-
sjok'. De Fries, die al zes
programma's op zijn naam
heeft staan, heeft het vooral
gemuntoptruttigheid
00:10 Nachtprogramma
Nieuws/S port/Actuaiiteiten
18:00 RTL Nieuws
Nieuwsprogramma
18:05 De Knvb&Zo
Programma
19:00 5 in het Land
Regio-nieuws
19:25 Weer verkeer
Infomagazine
20:00 RTL Nieuws
Nieuwsprogramma
20:20 Weer verkeer
Infomagazine
00:00 RTL Nieuws
Nieuwsprogramma
Films/Series
20:30 Ladies in the
Movies: Joshua's Heart
Speelfilm
De tien jaar oude Joshua
heeft een zware jeugd
Omdat zijn vader, Tom
Chapman, zo'n beetje elke
vijf tot acht maanden een
nieuwe vriendin heeft, is
moederliefde hem volkomen
vreemd. Tot zijn vader op
een dag Claudia mee naar
huis neemt
Magazines
07:00 Veronica Fm
09:00 Veronica Live
16:40 Airport
Serie
18:30 Baby Tv
Programma
19:05 TV woonmagazine
Informatief programma over
wonen en interieur, dat
wordt gepresenteerd door
Judith de Klijn
19:55 Tatum en Jennifer
Het vrijpostige duo Tatum
Dagelet en Jennifer de Jong
raast door Nederland op
zoek naar het laatste nieuws
op velerlei gebied
22:25 Vip's
Programma
F«ms/Serie«iaHHHH|
15:20 Sledge Hammer
"Dodelijke lijm" Politieserie
15:50 Moonlighting
"Nare geruchten" Comedy-
serie
17:15 Pacific Blue
"Straatbendes" Actie/avon-
turenserie
18:00 Suddenly Susan
"Aantrekkingskracht" Come
dy serie
Susan vraagt zich af of ze
zich niet om de verkeerde
redenen aangetrokken voelt
tot Ethan, haar klusjesman.
Maddy probeert Jack te ver-
sieren die in een scheiding
licit
20:30 Houseguest
Komedie
Wanneer Kevin Franklins
laatste poging om veel geld
te verdierien weer op niets
uitdraait, wordt hij als het
ware gedwongen de stad uit
te vluchten
23:00 Emmanuelle: Con
cealed Fantasy
"Concealed fantasy"
Kinder/Jeugdprogramma's
07:30 Sbs 6 Kids Club
Kinderprogramma
Magazines
11:10 Klussen Stuinieren
met kijkers Programma
12:35 Met Stip Op 6
15:25 Rabo Top 40
16:25 Vakantie-TV
Nieuws/Sport/Actualiteiten
21:30 Sbs 6 Sport: Toto
Divisie Samenvattingen
02:00 Nachtprogr.: SBS 6
Sport: Toto Divisie
Amusement liBMHMI
19:15 Reclame reclame
Films/Series
09:30 Fresh Horses
Dramafilm
14:35 Hawaii Five-O
16:55 The A-team Actiese
rie
17:55 Married With Child
ren Comedyserie
"Bom to Walk"
18:25 The Pretender
"Curious Jarod" Science fic-
tion/actieserie
19:50 Baby's Day Out
Comedy
kidn
als baby-fotografen om bin-
Driel
by en Veeko, doen zich voor
nappers, Eddie, Nor-
ko, di
nen te komen bij een welge-
steld paar. Ze nemen de
baby mee, met de bedoeling
hem te vast te houden tot er
losgeld is betaald
22:30 Q& A
Misdaadfilm
00:15 Almost Dead
Thriller
Wanneer de succesvolle
psychiater Katherine Ros-
hak haar moeder, die vier
jaargeleden zelfmoord
heeft gepleegd, denktte
zien, vermoedt ze dat dit
hallucinaties zijn
Kinder/Jeugdprogramma's
06:30-18:00 Tekenfilm
(serie)s en Jeugdprogr.
Magazines
12:20 Power Play
19:40/00:15 Bob Ross
Schildercursus
Nieuws/Sport/Actualiteiten
07:30 Wacky Wake Up
Ochtendgymnastiek
14:40 Pole Position
Films/Series
17:25 Sweet Valley High
Dynamische tienerreeks
18:00 Fame
"Heritage" Serie
18:50 Charlie's Angels
Detectiveserie
20:10 Familie Oudenrijn
Comedyserie
20:40 Love Boat Serie
21:30 Operation Petticoat
"Down to the Sea in slips"
Comedyserie
22:00'Alio'Alio!
Comedyserie
22:25 Octopus Actieserie
23:20 Lou Grant
Eigentijds wonen in
wereldwijde sfeer'.
Hoogstraat I 55-1 57
SCHIEDAM
010-426 84 32
Magazines
17:00 Seawings
"The Viking"
18:00 Battleship
20:00 Superstructures
"The Eurotunnel"
Over de aanleg van de
Kanaaltunnel Daarmee is
een van meest omvangrijke
en ambitieuze projecten van
de eeuw gerealiseerd
21:00 Wonders of Weather
"Deserts"
21:30 The Mystery of Twis
ters
22:00 Adrenalin Rush
Hour
"Fast Cars"
23:00 Century of Warfare
"The Air War"
00:00 ArthurC Clarke's
Mysterious Universe
"The Burning Question"
00:30 Arthur C Clarke's
Mysterious Universe
"A Crop of Circles"
01:00 Battleship
Nteuws/Sport/Actuallteiten
08:30 Extreme Sports
10:00 Mountainbike WK
11:00 Motorsport
Offroad Magazine
12:00 Truckracen
13:00 Sterkste man
WK voor teams
14:00 Formule 3000
15:00 Formule 3000
16:30 Wielrennen Ronde
van Spanje: de Vuelta
18:00 Vissen
20:00 Rotsduiken
Red Bull WK rotsduiken 1998
20:30 Formule 3000
22:00 Boksen
23:00 Snooker
EK vanuit Helsinki (Finland)
01:00 Darten
01:00 Boksen
Van 0:00 tot 12:00 uur her
haling beide laatste uren
van gisteren
12.00 TVR Nieuws
12.15 Weer Kort
12.18 TVR Sport
12.29 Knetter
Kinderprogramma
12.54 Weer
van 13.00 tot 16.00 uur herha
ling van dit uur
16.00 progr. overzicht
17.00 Deze Week
Nieuwsoverzicht van de afge-
lopenweek
17.45 Ed in de Weer
herb tot20.00uur
20.00 Sensor
Jongeren magazine
20.33 Compilatie Langs
Maas
Een compilatie van de afgelo-
penweek
herb, tot 01.00
01.00 Deze Week
01:30 Ed in de Weer
02:00 Regiqjournaal
02:30 Compilatie Langs de
Maas
Tot zondagmorgen 07.00 uur
herhaling oeidelaatste uren
RADIO RIJNMOND
06:00 RR-Express
08:00 Kris Kros
Presentatie Chris Vemer
10:00 Studio Gloria
Thijs Blom en Paul Ver-
speek praten metgasten
over actuele zaken
12:00 RR-Express
13:00 Archief Rijnmond
14:00 Radio Rijnmond Sport
Presentatie: Gert van t Hof
17:00 Deelder draait Jazz
18:00 Wim Kerkhof
Countrymuziek
19:00 Radio Rijnmond Sport
Presentatie Gert van't Hof
22:00 RR-Express
23:00 Met het oog op mor-
8en (Overname Radio 1)
:00 - 06:00 RR-Express
Nonstop-muziek
PAPEGAAIEN SPECIAALZAAK RIJO
s-i/ Allesoortenpapegaaien,
'jfe h i L- a/im
kaketoes en ana's.
Inrull mogelijk.
De dierenspeciaalzaak voor
aile dierbenodiijdheden
Maassluis Westeinde 6 (W.C. SteenjijkpoWer)
•3
Magazines
10:00 Eucharistieviering
11:00 Kerkdienst
11:58 Wilde ganzen
12:30 Magazine
13:00 No fierder/Nu verder
Documentaire
13:30 Nederlands Israfili-
tisch Kerkgenootschap:
70 gezichten van de tora
15:10 Reizen met Peter
Ustinov Rondleiding
15:35 Dewandeling
16:06 Het glazen huis
16:31 Langs heilige huis-
jes Reportageserie
16:56 Miniatuur
17:01 C-majeur
:Oi
ipC
18:23 Beeldenstorm
17:55 AVRu Kookgekop
stap Culinair entertainment
18:32 AVRO Close-up
20:54 Spoorloos
22:16 Kruispunt
23:52 Nachfqedachten:
Kapellen in Llmburg
Nieuws/Sport/Actualiteiten
12:00 NMO-Actueel
20:00 Journaal
20:14 Netwerk
23:57 Netwerk
Amusement if
19:29 Get the picture
Films/Series P
14:19 De brug Serie
21:45 Toen was geluk heel
gewoon
Tie verloren zoon" Comedy-
serie
22:56 KRO-Detectives:
Inspector Wexford
"Road Rage" Detectiveserie
Magazines
10:00 Nederland zingt op
zondag
10:30 De verandering
11:00 Opera compact
11:30 Schilderen met acryl
door Peter Klashorst "Por
tret"
17:27 Socutera
17:30 Je grenzen stellen
"Agressie op straat"
17:45 Knoop in je zakdoek
"Knoopspel
18:05 De specialist
"Maagklachten"
18:3(TKeerpunten: Beslis-
sende momenten uit de
wereldgeschiedenis
23:00 Koninklijke biblio-
theek
"De lezende mens"
23:10 In het voetspoor van
Alexander deGrote
"Naar het einde der aarde"
Nieuws/Sport/Actualiteiten
12:00 Journaal
12:10 Studio sport
18:00 Journaal
19:00 Studio sport
Sportmagazine
20:00 Journaal
20:15 Studio sport
22:00 Studio sport
22:55 Journaal
00:10 Journaal
Amusement
21:00 De zondagavond
van BNN
Humor, informatie en enter
tainment
21:05 Comedy Lab
Stand-up comedy
2115 Ku nst met peren
Kunstmagazine
21:30 De concurrentie
Satirisch mediaprogramma
21:50 Dr. Sabelhout
'Educatief dierenprogram-
ma
Kinder/Jeugdprogramma's
09:00 Ronja de rovers-
dochter
Klassieke kinderfilm
18:00 Villa Achterwerk
18:15 Sesamstraat
"Muziek" Kleuterprogramma
19:03 Loenatik
"Wacht u voor de haas" Kin-
derserie
Magazines
11:00 Reiziger in muziek
Wekeliiks muziekmagazine
12:05 Buitenhof
Actueel politiek magazine
17:00 De plantage
Cultureel magazine
20:09 Noorderiicht
"Hormonen en depressie'
Populair-wetenschappelijk
magazine
20:40 Als ze maar gelukkig
zijn
Serie korte documentaires
00:21 Dode dichters alma-
nak
Kort poetisch programma
Nieuws/Sport/Actualrteiten
12:00 Journaal
18:33 Van gewesttot
gewest
Regionaal magazine
19:34 Waskracht!
Actuaiiteiten
22:14 Lopende zaken
Actualiteitenrubriek
23:31 Nova
Actualiteitenprogramma
Films/Series M—tm
21:11 Hammarkullen
Realistische soapserie
23:00 Hertenkamp
Zesluik
Kinder/Jeugdprogramma's
07:00 Cartoon Express
Kinderprogramma
10:00 The Enid Blyton
Adventure Serie
10:30 Ocean Girl
11:00 Alex Mack
11:30 Spellbinder
Magazines
17:00 Koken metsterren
18:10 Vertel't Rtl
Interactief programma
23:10 Preview
Een vooruitblik
Nieuws/Sport/Actualiteiten
12:00 RTL Formule I
Live-verslag
12:30 Autosport Extra
13:00 RTL Formule I
Voorbeschouwing
14:00 RTL Formule I
Live-verslag
Nil
18:00 RTL Nieuws
19:30 RTL Nieuws weer
23:30 RTL Nieuws
Amusement
20:30 Postcode loterij
record show
Spelprogramma
22:40 Een kwestie van kie-
zen
Films/Series
16:00 The Cosby Myste
ries
"Draai de 'H'voor moord"
Detectiveserie
19:00 Caroline in the City
"Caroline en de rekenmacni-
ne" Comedy
20:00 Vrienden voor het
leven
"Dobbelspel" Comedyserie
21:45 Chicago Hope
"Je moet gevoel hebben"
Dramaserie
23:40 Models Inc
"Adams hooggewaardeerde
familie" Serie
Magazines j|
18:00 Als je van paarden
en honden houdt
Informatief magazine
19:35 HetTraumateam
Reality-programma
22:50 Cabaret Op 5 Erne
sto Marcelino
Vanavond zijn de twee
cabaretieres Ernesto en
Marcelino te zien. Twee
grappenmakers uit de
kweekvijver van midden
iaren tachtig
b0:05 De gouden koets
Programma
00:35 Als je van paarden
en honden houdt
Informatief magazine
01:15 Nachtprogramma
Nieuws/Sport/Actualiteiten
18:30 De Knvb&Zo
Programma
19:00 5 in het Land
Regio-nieuws
19:25 Weer verkeer
Infomagazine
20:00 RTL Nieuws
Nieuwsprogramma
20:20 Weer verkeer
Infomagazine
23:20 Rtl Formule 1
Luxemburg
Samenvatting
01:05 RTL Nieuws
Nieuwsprogramma
Films/Series S
20:30 Golden Oldies: The
Battle of Britain
Speelfilm
I n de zomer van 1940 heeft
Hitler bijna heel Europa in
zijn macht, behalve Enge-
land. En dat ligt hem dwars
Onder aanvoering van Her
man Goering wordt een
grootscheepse luchtaanval
ingezet
Magi
07:0(
09:0!
16:4(
17:51
Filmi
15:4!
"Bevr
16:11
Comi
17:2!
"Dei!
18:21
"Gevi
CJ ht
19:1!
"Opli
Kelly
Brant
parke
20:1C
Ik wil een krant die weet
Mijn kranthet Ro