Negentiende Furieade verwacht een recordaantal bezoekers Veel spektakel en muziek tijdens vijftiende editie Brandersfeesten CORRECT BERGWEG110 ROTTERDAM 699* 549' I 37: BERGWEG 110 ROTTERDAM Stadsgehoorzaal Theater Schuurkerk Theater de Teerstoof SPATWATERD B00MBLASTER mr- mr- <V7 95 Volendams Opera Koor gaat Furieade muzikaal opluisteren Kaartverkoop Schat begonnen JVC TEL.: 010-4.618.600 aiu/a xq54sa ITlie.aeer jpxyogr*&.Tmrri£L MAASSLUIS - De Furieade is natuurlijk een begrip in Maassluis. Maar de Stichting Maritiem Maassluis (SMM), die de Furieade op vrijdag 2 en zaterdag 3 oktober voor de negentiende keer zal organi- seren, hoopt dit jaar ook vele bezoekers vanuit andere ge- meenten te trekken. „Ons doel is 150 duizend men- sen' zegt mevrouw Breunis- Smits, secretaris van de SMM. De traditionele 1am- pionoptocht, de kermis en het vuurwerk op vrijdagavond zijn vertrouwde evenemen- ten, maar de SMM heeft vol- gende week ook nieuwe pu- bliekstrekkers in petto. Zo zal het bij insiders gerenom- meerde Volendams Opera Koor onder leiding van Klaas Venneker bijvoorbeeld een extra dimensie toevoegen aan het Furieade Promenade Concert in de Immanuelkerk. „Daar zijn wij best wel een beetje trots op", aldus Breu nis-Smits. Zowel op vrijdag als op zaterdag zullen de nodige nautische activiteiten plaatsvinden in de Maassluise haven. Foto Roger van derKraan Vuurwerk De Brandersfeesten zijn dit jaar uitermate muzikaal. Woensdagavond begint het spektakel met een taptoe waaraan onder andere de Rijnmondband deelneemt. Podium HAAL GRATIS 0P| De Correct Lucky Sale krant ligt in de winkel. 16pagina'sboorde- vol aanbiedingen. Onze inkopers zijn naar de audio en video beurzen. Zij geven ons nog 2 weken de tijd om ruimte te maken voorde nieuwe modellen. De planken moeten leeg. Soms zonder doos, een klein krasje of alleen een beetje stoffig, maar altijd met hoge kortingen. Deze Lucky Sale koopjes zullen u altijd het gevoel geven dat u een fantastisch apparaat heeft gekocht voor een lucky prijs. AIWA HS-P 550 CROSS TRAINER RADIO WALKMAN Deze spatwaterdichte radio cassettespeler biedt een veelheid aan mogelijkheden. Zoals digitale tuner met 18 voorkeuze zenders voor FM/MG en een autoreverse cassettegedeelte met bandkeuze schakelaar. Super Bass geeft een krachtige lage tonen. Dit alles uitgevoerd in een sportieve metallic kleurige behuizing met een modem marine kleur accent. JVC RV-B 90 B00MBLASTER RADIO CD-SPELER METAUTOREVERS CASSETTE DECK Met 3 equalizer voorkeuze instellingen en de 4 ingebouwde versterkers produceren, inclusief de dubbele subwoofers zo'n 60 Watt continu vermogen. Met de snelle CD speler en het Full Logic autoreverse cassettedeck stel je eenvoudig je favoriete tape samen. Incl. afstands- bediening. in grijs uitgevoerd. *INCL. GRATIS TAS EM 4 MAXI CD-SINGLES IN EEN PIZZA DOOS *INCL. 3 ONBESPEELDE MD'S, 1V00RBESPEELDE MD EN I DIGITALE AANSLUIT KABEL SONY MZ-R 35 PORTABLE I MINIDISC RECORDER Dit fantastische compacte apparaat reist voortaan altijd met u mee, want dankzij het nieuwe design en superieure techniek, kunt u genieten van muziek waar u maar wilt. Ook het maken van opnames behoort tot de mogelijkheden. Voorzien van vele aansluitmogelijk- heden. Geheel compleet geleverd met accu, lichtnetadapter en hoofdtelefoon met afstandbediening. SONY HH3EEE I1 Het laatste uurtje van de week is bij Correct een super-uurtje. OpdeBergweg 110kuntuvan 17.00 tot 18.00 uur iedere zaterdag profiteren van een super-aanbieding. Voor deze aanbieding geldt: zolang de voorraad strekten geen telefonische reserveringen ofbestellingen mogelijk. SONY WM-EX170 WALKMAN Nieuw design Walkman leverbaar in 4 trendy kleuren. Voorzien van Mega Bass. Incl. hoofdtelefoon en riemclip. Afm. 9x12.5x3.5 cm. AT- Art.nr. 55192 zwart/ 55193 groen 55194 rood/55195 blauw ALLEEN ZATERDAG 26 SEPTEMBER VAN 17.00-18.00 UUR OPENINGSTIJDEN: maandag t/m donderdag 9.00-18.00 uur, vrijdag 9.00-21.00 uur, zaterdag 9.00-18.00 uur. Zondag 4 oktober geopend van 12.00-17.00 uur. Zetfouten en prijswijzigingen onder voorbehoud. Maaspost Golden Earring Zanger Barry Hay, gitarist-zanger George Kooymans, drummer Ce sar Zuiderwijk en bassist Rinus Gerritsen zijn en blijven toch de enige echte Godfathers van de Ne- derlandse Rock Roll. A1 ruim 35 jaar staat deze levende poplegende op de nationale en internationale hitlijsten en het gaat nooit verve- len. Zowel Twilight Zone, Radar Love als de laatste bestseller Bur ning Stuntman hebben die ondefi- nieerbare X-factor. Tot groot ge- noegen van drie generaties popmu- ziekliefhebbers en vele, vele Vlaardingse fans. Woensdag 7 oktober, aanvang 20.00 uur, toegangfl. 50,- De Wachtkamer De Wachtkamer is een voorstelling over de invloed van een politieke situatie op het dagelijkse leven. Uitgangspunt is de situatie in het huidige Tibet. Een Tibetaanse on- derwijzer en Chinese fotograaf ontmoeten elkaar toevallig in een platelandsziekenhuis. Deze ont- moeting zorgt voor een uitwisse- ling van ideeen, opvattingen en oordelen. Een heftige confrontatie tussen de twee mannen met twee culturen is het gevolg. Een voor stelling over verlangen en on- macht. De vervl;echting van belan- gen na zoveel jaren bezetting, waardoor men het zicht op de waarheid verliest: een universeel thema. De voorstelling wordt ge- speeld door Nederlands sprekende acteurs met verschillende nationa- liteiten. Atilla Bellus (Hongarije), Victor Bottenbley (Suriname), Ro- sicler Taffari (Brazilie), Shamu Ramphal (India) en Tsering Dorjee (Tibet). Regie: Helmert Wouden- berg. Donderdag 8 oktober, aanvang 20.00 uur, toegang fl. 35,-/fl. 32,50. Tineke Schouten S-miles kado Tineke Schouten, de koningin van de bevrijdende lach, heeft met S- miles kado weer midden in de roos geschoten. Zij brengt haar revue- achtige programma, compleet met orkest, indrukwekkende, geraffi- neerde decors en veel, heel veel kostuums. Haar messcherp gesne- den typetjes buitelen in kolderieke vaart over elkaar heen, afgewisseld door geestige of gevoelige liedjes. Zij heeft een feilloos gevoel voor het belachelijke in de meest uiteen- lopende alledaagse situaties en ze ziet overal de humor van in. Kort- om een veelzijdige rasartieste die haar publiek tot tranen toe beroert - va het lachen of van de ontroering. Reprise Vrijdag 9 oktober, aanvang 20.00 uur, toegangfl. 45,-/fl. 42,50. No Place For Jennifer Peccato Mortale De dames van No Place For Jenni fer onderscheiden zich door de adembenemende vocale kwalitei- ten, het uitzonderlijke bereik van de vijf stemmen, de eigenzinnige arrangementen en last but not least de originele presentatie waarin hu mor altijd een belangrijke rol speelt. Zij kunnen zich makkelijk meten met a capellagroepen als In termezzo en Montezuma's Reven ge. In Peccato Mortale brengen zij een geheel nieuw repertoire rand om de zeven doodzonden; vraat- zucht, afgunst, luiheid, lust, woe- de, hebzucht en hoogmoed. The ma's die al eeuwen lang de fantasie op hoi doen slaan. Dit programma missen is doodzonde Zaterdag 10 oktober, aanvang 20.00 uur, toegangfl. 32,50/fl. 30,- Toegangskaarten zijn verkrijgbaar aan de kassa van de Stadsgehoor zaal, Schiedamseweg 51, van woensdag tot en met zaterdag van 13.00 tot 20.00 uur en een uur voor aanvang van de voorstelling. Timbila De oren van Biballon ZozzelenZimzijn sterrenwachters. Ze wonen op een wolk in de lucht. Iedere avond hangen ze de maan en de sterren op. Ze doen datprecies op tijd. O wee als ze de tijd vergeten, dan zijn de sterren en de maan te laat. Soms heben Zozzel en Zim tijd over. Dan zingen ze liedjes voor Bi ballon. Biballon is hun vriendje. Bi ballon begrijpt niets van de tijd. Bi ballon speelt graag in de wolken en geniet erg van de muziek die Zozzel en Zim voor hem maken. Het wordt bedtijd. Biballon gaat slapen. Zoz zel en Zim zingen verder en maken zich klaar voor hun werk; het op- hangen van de sterren en de maan. Maar ja, als Biballon slaapt hoort hij niets meer. Is er dan iets met zijn oren? Voor kinderen vanaf vier jaar. Woensdag 7 oktober, aanvang 14.00 uur, toegang fl. 10,- (kinde ren betalen fl. 7,50). Hans Dorrestijn Dorrestijn viert Oud en Nieuw Nederlands meest komische de- pressieveling of meest depressieve komiek viert Oud en Nieuw. En dat is geen pretje. Want het leven is niet zoeenvoudig. In constante staat van oorlog met zijn piano en gezegend met een zwakke motoriek worstelt hij zich de avond door. Dorrestijn viert Oud en Nieuw was oorspron- kelijk 4 oktober 1997 gepland. In verband met ziekte is de voorstel ling doorgeschoven. Vrijdag 9 oktober, aanvang 20.30 uur, toegangfl. 27,50. The Flamenco Kings Spaanse Avond Als u van Spaanse gitaarmuziek, Flamenco e de Spaanse keuken houdt, zit u vanavond goedTheater Schuurkerk biedt u Spaans vertier. Twee gitaristen, een zangeres en twee Flamenco-danseressen bren gen u in de waan dat u zich werke- lijk op het Iberisch Schiereiland be- vindt. Diverse overheerlijke tapas (Spaanse hapjes) versterken dit ge- vOel. Natuurlijk kunt u als publiek ook een dansje wagen. De tapas zijn inbegrepen bij de toegangsprijs. Bovendien krijgt u het eerste glas Sangria op vertoon yan uw toe- gangskaart. Hasta Luego! Zaterdag 10 oktober, aanvang 20.30 uur, toegang fl. 32,50. Kaarten zijn verkrijgbaar bij de in- fo-balie van het stadhuis, Konings- hoek, op werkdagen tussen 9.00 en 17.00 uur (vrijdag tot 16.00 uur), tel. 010-5931931. Aan de kassa van Theater Schuurkerk kunnen op werkdagen van 12.0 tot 14.00 uur kaarten worden gereserveerd, tel. 010-5913700. Stef Bos Zien (Try-Out) De chansonnier van het literaire luisterlied, Stef Bos, schrijft over de dingen die hem persoonlijk ra- ken. Inmiddels heeft hij al vijf cd's met schitterende liedjes op zijn naam staan. Hij combineert poeti- sche teksten met sterke composi- ties. Op het moment van deze voorstelling werkt hij aan een nieuw liedjesprogramma. In dit programma, Zien, laat Stef Bos een groot aantal pareltjes van zijn vorige cd's horen, maar brengt hij ok gloednieuw werk ten gehore. In de intieme setting van de Teerstoof bekijkt Stef welke liedjes u, zijn publiek, het liefste wil horen. Vrijdag 9 oktober, aanvang 20.15 uur, toegangfl. 25,50. Mylene d'Anjou Via het kabelnet kunt u het pro gramma van RDTV op uw televi- sie ontvangen. RDTV, ofwel Rot- terdams Dagblad TV, is een ka- belkrant die elke dag 24 uur lang te zien is. Ze bevat het laatste ac- tuele nieuws uituw omgeving. Elke maandag en dinsdag krijgt u via RDTV extra veel informatie over onroerend goed en wonen. Hemelse Mother! Mylene d'Anjou ziet zichzelf als een zingende comedienne. Samen met pianist Wim Boor makt zij the- atervoorstellingen die het midden houden tussen muziek en cabaret. Hemelse Mother! is een program ma met prachtige liedjes, veelal geschreven door Jeroen Zijlstra, met als rode draad een ontroerend maar humoristisch verhaal. Net als bij haar vorige programma's Klem en Platina neemt d'Anjou het per sonage van een ontredderde vrouw als uitgangspunt. Dit keer zoekt een anoniem zangeresje naar de kracht om een belangrijk bericht over te brengen. Ze is een muur- bloempje, maar wel eentje met een missie, een waarschuwing, een vi- sioen. Met twee muzikale broeders in haar kielzog reist ze zonder al te veel succes door Nederland. Vol- gens haar is de tijd rijp, het roer moet om. D'Anjou krijgt in He melse Mother! alle ruimte het beste van zichzelf te laten zien, in haar rol van zangeres en ccabaretiere. Zaterdag 10 oktober, aanvang 20.15 uur, toegangfl. 25,50. Kaarten zijn verkrijgbaar bij de theaterkassa, gevestigd aan het Stadserf 1. De theaterkassa is ge- opend van maandag tot en met vrijdag van 10.00 tot 15.00 uur en op zaterdag van 12.00 tot 14.00 uur. Tijdens de openingsuren van de kassa kan ook telefonisch wor den gereserveerd via tel. 010- 2467467. Het thema van de negentiende Fu rieade is 'Maassluis achter de deu- ren'. „Dat de deuren in de Nieuwe Waterweg nu ook daadwerkelijk gesloten zijn, is puur toeval", voegt secretaris Breunis-Smits van de Stichting Maritiem Maassluis er onmiddellijk aan toe. Op vrijdag avond twee oktober moet het spek- takel los gaan barsten, wanneer rond 18.30 uur het stoomschip 'De Furie' de haven van Maassluis zal birmenvaren, muzikaal begeleid door onder andere het shantykoor 'Die Maeze Sanghers' (aan boord) en 'Het Wapen van Maassluis' (vanaf de Stadhuiskade). Samen met de burgemeester van Maas sluis mevrouw Sterkenburg-Ver- sluis, zal de voorzitter van de SMM, de heer De Groot, de ope- ningshandelingen verrichten. Nadat de Furieade '98 door middel van een stoomfluit officieel voor geopend is verklaard, zal de SMM de mensen die random de haven en in de binnenstad wonen, vragen hun panden op ludieke wijze te verlichten om zodoende een 'feee- rieke' sfeer te creeren. Vervolgens zal tussen 19.00 en 20.30 uur een heuse jury van de stichtjng de illu- minatie beoordelen; om 21.00 wordt de winnaar op het ponton aan de Stadhuiskade bekend ge- maakt. De SMM stelt enkele kaar ten voor de rondvaart met de vleu- gelboot de Flying Dutchman be- schikbaar. Om 20.00 uur zal de traditionele lampionoptocht weer van start gaan. Vorig jaar was er een record aantal kinderen, en ouders, op de been; de SMM verwacht er dit jaar dan ook opnieuw veel van. „De lampionoptocht is natuurlijk bij uitstek geschikt voor het jonge grut", zegt Breunis-Smits, zelf voor de zevende keer actief betrok- ken bij de organisatie van de Furie ade. „Maar er lopen ook zeer veel volwassenen. Ik heb weleens ge- zegd dat er op elk kind vier vol wassenen meelopen, ouders, opa en oma." Muziekkorps 'Het Wa pen van Maassluis' geeft zoals ge- woonlijk het startsein en zal zich een weg banen door de toeschou- wers. In het midden van de stoet zetten de majorettes van de drum- en showband 'Liora' uit De Lier hun beste beentje voor en om ook de hekkensluiters op de maat te la- ten meelopen, speelt de Jeugd- Rijnmondband naar hartelust de meest vrolijke melodieen. Deelne- mers aan de optocht worden ver- zocht een veilige lampion aan te schaffen (met een lampje, niet met een kaarsje). De start vindt plaats in de Arthur van Schendelstraat. Buiten de activiteiten die de gehele vrijdagavond aan de gang zullen zijn, waaronder de vlootschouw met ongeveer 65 boten en de ker mis in de buitenhaven, vormt het Furieade Promenade Concert in de Immanuelkerk voor de liefhebber een schitterend muzikaal intermez zo. Het concert zal verzorgd wor den door het Volendams Opera Koor, dat door kenners zeer hoog wordt aangeslagen. Het koor is op- gericht op 17 maart 1951. Het be- staat uit 120 leden en ontvangt per jaar zo'n vijftig tot zestig invitaties om ergens op te treden. Het repeti- tie- en concertschema laat echter niet meer dan circa vijftien optre- dens per jaar toe. Naast het geven van concerten verleent het koor re- gelmatig zijn medewerking aan te- levisie-uitzendingen. „Wij zijn er trots op dat het Volendams Opera Koor het Furieade Promenade Concert zal verzorgen", stelt Breunis-Smits. „Eigenlijk zijn wij al jaren aan het onderhandelen om het hierheen te halen. Dit jaar heb ben de leden van het koor een be- zoekje gebracht aan de Immanuel kerk om de akoestiek te controle- ren. Vervolgens zijn ze overstag gegaan." Het concert begint om 20.15 uur. Toegangskaarten zijn verplicht. Een ander hoogtepunt vormt ieder jaar weer het Furieade Skylight Vuurwerk. Vele duizenden gulden worden ten behoeve van deze show gespendeerd. Ook aan de an dere kant van de Nieuwe Water weg, in Rozenburg, staan altijd ve le toeschouwers. Tevens zullen vier cruises vanuit Maassluis en Rotterdam worden georganiseerd om het vuurwerk vanaf het water te bekijken. Zowel op vrijdag als op zaterdag zullen weer de nodige nautische activiteiten plaatsvinden. De vloot schouw, bestaande uit zo'n 65 schepen. Zoals vanouds is 'De Fu rie' betrokken bij de opening. In de Maassluise haven zullen onder an dere ook de 'Hudson', de 'Alba- tros', de 'Zeemeeuw' en de 'Rigel' te vinden zijn, evenals schepen van Rijkswaterstaat dat vanwege haar 200-jarig bestaan een fikse inbreng zal hebben in Furieade '98. Op za terdag zijn er diverse duik- en blandblusdemonstraties van Smit Internationale, in samenwerking met RISCK. Ook de politie en de douane zullen met schepen aanwe- zig zijn. Verschillende soorten wandelmar- sen, ongeveer tien drumbands, de braderie (ruim 250 kramen), de he- likopterrondvluchten. Dit zijn niet eens alle activiteiten tijdens Furie ade '98. „Ja, zoiets organiseer je niet zomaar eventjes", beaamt Breunis-Smits. „Sommige mensen in het bestuur zijn er een heel jaar mee bezig. Maar de echte voorbe- reiding begint meestal in januari. Twee weken na de Furieade vindt een evaluatie plaats, waarin we be kijken wat er goed en wat er fout is gegaan. Er gaat natuurlijk ook zeer veel geld in zitten. Daarom zijn er meer dan 160 sponsors die een be- drag van 500 gulden tot 'veel meer' schenken. Nee, precieze na- men en bedragen ga ik niet noe- men, maar als je bekijkt wat alleen al het vuurwerk kost, dan kun je je wel voorstellen dat er veel geld voor de organisatie van een derge- lijk evenement nodig is," VINCENT DE VOOGD SCHIEDAM - De vijftiende edi tie van de Brandersfeesten be- looft een bijzondere te worden. Een verkort programma, van woensdag 23 tot en met zondag 27 September, veel spektakel en veel meer muziek dan anders. Opmerkelijk is dat niet alleen de Heineken Music Night (zater dag) en wervelende optredens van topartiesten als Gordon, Re ne Froger, Total Touch en de Vengaboys (zondag) hieraan gaan bijdragen. Ook op plaatsen waar het in voorgaande jaren wat rustiger was op muziekge- bied, wordt dit jaar flink uitge- pakt. Neem bijvoorbeeld de Nieuwe Passage. Twee dagen lang hebben de ondernemers verschillende mu- ziekgezelschappen uitgenodigd om het evenement van Schiedam extra luister bij te zetten. Zaterdag 26 September brengen de Mafi-O- Dixie Boys een bezoekje. Wie ze ziet, denkt te maken te hebben met een vijfmans formatie die recht- streeks is overgevlogen uit het Chicago van toen. Als geen ander weten ze de juiste feesttoon te zet ten, gewapend met sousaphone, trompet, sax en wasbord. Winke- len onder het genot van onvervals- te dixielandmuziek wordt dat dus op zaterdag. Maar er is meer die dag. L'Orchestre de Pierre is een uniek en schitterend klein muziek- theatertje dat bediend wordt door accordeonist Pierre en dat herinne- ringen oproept aan het variety en circus van vroeger. Pierre is zater dag ook aanwezig in de Nieuwe Passage om het publiek in nostal- gische feeststemming te brengen. Zondag 27 September gooien de Rainbow Jazz Valentines het over een hele andere boeg. Het geheim van het succes van deze groep is de vlotte en goed in het gehoor lig- gende muziek, de vrolijke aankle- ding en het grate enthousiasme van de vijf bandleden. Het duo El Cap- sonez is uitgenodigd het Neder- landse repertoire te vertegenwoor- digen. Karakteristiek zijn de me- lancholieke teksten en de vrolijke noten die met veel energie over het publiek worden uitgestort. In het Podium Cafe aan de Lange Haven is het tijdens de Branders feesten niet een, niet twee, maar drie keer raak. Maar liefst drie op tredens staan op het programma, varierend van Schiedamse rock tot Zoetermeerse luistermuziek. Don derdag 24 September speelt de be- roemde Schiedamse drummer Kees van Krugten met zijn sessie- muzikanten onder de noemer Pool Sharks de sterren van de hemel. Vrijdag 25 September treedt The Urn op met en van Rini van Willi- gen en zaterdag 26 September is het de beurt aan de Zoetermeerse entertainer Skippy die dit keer op- treedt als leadzanger van Rough Outline. Aanvang telkens 22.00 uur; toegang, zoals gebruikelijk, gratis. Radio Schiedam kan tijdens de Brandersfeesten natuurlijk ook niet ontbreken. vanaf het Stadserf wordt een gevarieerd muzikaal programma voor het hele gezin ge bracht. Speciaal onderdeel van de Brandersuitzendingen is een play- backshow voor kinderen. Kandi- daten hiervoor kunnen zich tot 26 September opgeven bij Radio Schiedam (426 36 00). De deelne- mers moeten zelf hun cd meene- men, maar Radio Schiedam zendt wel alles live uit via 96.1 op de ka- bel. Omdat de zondag dit jaar meer topartiesten dan ooit kent, heeft de gemeente een flink aantal ver- keersmaatregelen genomen. Ver- keer wordt door middel van bor- den om de binnenstad heengeleid en alleen op zondag rijden extra pendelbussen en trams. In verband met de kermis is het gedeelte van de Broersvest tussen de Boterstraat en het Emmaplein van maandag 21 tot en met maandag 28 September afgesloten. Zondag is extra stal- lingsruimte voor fietsen aanwezig. Onder andere binnen de keerlus van de tram, op de hoek van de Broersvest en de Overschiese- straat, Een auto parkeren kan deze dag in de bedrijfsgebieden van 's Graveland, Merwehaven en Nieu we Mathenesse. Van hier rijden gratis pendelbussen naar het cen trum. Ook de parkeergarage van de Nieuwe Passage is open. SCHIEDAM - Schat produkties voert in oktober de muziektheater productie Peer Gynt op in het The ater a.d. Schie. Peer Gynt, van oor- sprong geschreven door Hendrik Ibsen, is vooral beroemd geworden door de bekende muziek van Ed- vard Grieg. In dit vroege werk van Ibsen overheerst de sprookjeskant. Het beschrijft de levensloop van een geboren leugenaar en fantast. We volgen hem op een hectische tocht door woest gebergte, in de klauwen van een groep trollen, heksen en ander Scandinavisch ge- spuis en zien vele andere avontu- ren. Grate, beeldende scenes, een begrijpelijke vertaling, een groot orkest, zang, dans, acteren; dit al les in een prachtig vaak wisselend decor, vele uitbundige kostuums gaan zorgen voor een toegankelijk en verrassend spektakel. De enige juiste tijden waarop deze produktie te zien is zijn: woensdag 14 (premiere), donderdag 15, vrij dag 16, zaterdag 17 en zondag 18 oktober (matinee). Reserveringen via de theaterlijn 2467 467 van 10.00 tot 15.00 uur. Aanvang van de voorstellingen, behalve op zon dag, 20.00 uur. De matineevoor- stelling begint om 14.30 uur. Toe gang fl. 15,-. CORRECT LUCKY SALE PRIJS Art.nr. 53719 Art.nr. 56254 CORRECT LUCKY SALE PRIJS Art.nr. 55189 CORRECT LUCKY SALE PRIJS SONY iPW VAN CORRECT WUFk CORRECT LUCKY SALE PRIJS 4

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 1998 | | pagina 19