MANAGER Sales Representative medische producten m/v Van den Herik Verhulst deRUNST WONEN DTP-er Vacaturenr. DT117 Repromedewerker SECRETARESSE Administratief medewerker ADMINISTRATIEF MEDEWERKER m/v monteur v/m Christelijk College Riederwaard de spits Administratief Medewerker Welzijn m/v Verkoper Binnendienst (M/V) Audiovisuele middelen Audiovisueel Medewerker (M/V) Buitendienst PeZet, Buro voor Personeelszaken BV COPYNOMIE kuiken n.v. COMMERCIELE BINNENDIENST MEDEWERKERS ervaren chauffeur m/v Ridderkerk Kastanjelaan 26a ADVOCATEN Rotterdam-Zuid Verzamelgebouw Strevelsweg 700/606-607 VRAGENZO SPOEDIG MOGELIJK voor het kantoor te Rotterdam een (part-time) gevraagd wordt: HAVO/VW O-diploma Schoevers- of andere secretaresse-opleiding uitstekende beheersing van de Nederlandse taal Geboden wordt een gevarieerde werkkring met uitstekende arbeidsvoor- waarden. Uw schriftelijke sollicitatie zien wij gaame tegemoet op het postadres: Postbus 5010,3008 AA Rotterdam, t.a.v. mr F. Verhulst. Voor nadere informatie: 010-410 00 55. voor 20 uur per week VAN HET meubel-chauffeur/ monteur annex magazijnbeheerder Ter versterking van ons administratieve team zijn wij op zoek naar een: D.O.R.C. International b.v. voor 18 uur in de week Functie-eisen: Functie-eisen: Ter attentie van Jaap de Bree Postbus 127, 2700 AC Zoetermeer VOLVO Met ruim 2.000 leden is S. V. Victoria een van de grote sportverenigingen van Rotterdam. Bij Victoria kan worden gehockeyd, getennist, gesquasht en gecricket. Het sportcomplex van de vereniging omvat 4hockeyvelden, 12 tennisbanen, 7 squashbanen, een criketveld, een sporthal en een clubhuis met twee bars. OPGERICHT 1881 Voor dit sportcomplex zoekt Victoria een: De belangrijkste taken van de manager zijn beheer en onderhoud van het complex, leiding geven aan het personeel, coordinate tijdens evenementen, (beperkte) administratie en het te woord staan van gebruikers van het complex en leveranciers. Voor deze functie zijn vereist affiniteit met sport, organisatievermogen en zelfstandigheid. Indien u geinteresseerd bent, kunt u binnen twee weken een brief met curriculum vitae zenden aan de secretaris van de vereniging, mr J.M. Hebly, Postbus 190,3000 AD Rotterdam. Ko/ib Week 39 TOTAAL-TXOl Het Christelijk College Riederwaard Is een vernieuwingsgezinde en groeiende scholengemeen- schap 700 leerlingen) in Rotterdam-IJselmonde en heeft de beschikking over twee moderne, goedgeou- tilleerde gebouweneen voor de onderbouw en een voor de bovenbouw. Cegadigden dienen bereid te zijn te handelen vanuit een Christelijke vlsie op mens en maatschappij, daarbij rekening houdend met de ervaringswereld van de leerlingen. U kunt uw sollicitatie binnen I week sturen naar bovenstaandadres t.a.v. dhr. PA. de Visser, algemeen directeur van de scholengemeenschap. Inlichtingen over deze vacature zijn eveneens te verkrijgen bij dhr. De Visser. Sg. voor MAVO, VBO Administrate,VBO Handel en Verkoop Veenoord 15, Postbus 9244, 3007 AE Rotterdam tel. 010-483 23 44; fax. 010-292 09 03 Het bestuurvan de St. voor Protestants-Christelijk Voortgezet Onderwijs te Rotterdam-Zuid zoekt per direct een: Na een gedegen inwerkperiode en begeleiding zult u verantwoordelijk worden voor de geautomatiseerde leerling- en cijferadministratie en voor de secretariate werkzaamheden zoals correspondentie, notuleren, post- en telefoonbehandeling. Bij deze functie hoort maximumschaal 4. Wij vragen van onze nieuwe cotlega: - een afgeronde HAVO- of MEAO-opleiding - ervaring met Windows 95, Office 97 en bij voorkeur met een geautomatiseerd leerling- en/of cijferadministratiesysteem - accuratesse en stressbestendigheid in combinatie met een dosis enthousiasme - een positieve, flexibele instelling o.a. t.o.v. extra schoolactiviteiten zoals open dagen - affiniteit met het schoolklimaat en leerlingen in de leeftijd van 12 tot 18 jaar. lj Cf binnenhuiskunst Hoogstraat 85-95 Woonmall Rotterdam Alexandrium III Tel. 010-413 70 12 Watermanweg 125 Rotterdam www.despits.nl Tel. 010-456 11 71 Wij zoeken een met veel enthousiasme, die in staat is moderne- en designmeubelen (bijv. Interlubke, Pastoe, Castelijn, Banz-Bord, etc.) te plaatsen en te monteren. Daarnaast beheert u ongeveer twee uur per dag het magazijn. U hebt affiniteit met mooie interieurs en kunt geheel zelfstandig werken. Uw leeftijd is tussen de 30 en 50 jaar. De Spits Binnenhuiskunst is een sterk groeiend bedrijf en biedt u goede toekomstmogelijkheden. Bent u gei'nteresseerd stuur dan uw sollicitatiebrief met cv en pasfoto naar ons hoofdkantoor: De Spits Binnenhuiskunst, t.a.v. de heren Ch. en K. Wilson, Lisbaan 11, 2908 LN Capelle a/d IJssel. c Dutch Ophthalmic Research Center International bv Oude Singel 2 3211 BA Geervliet Telefoon Fax 0181-662233 0181-664269 D.O.R. C. International b. v. is een medische instrumentmakerij welke zich voornamelijk bezighoudt met het vervaardigen van oogheelkundige chirurgische instrumenten en apparatuur. Taken en verantwoordelijkheden: het verzorgen van de financiele administratie het verzorgen van diverse administratieve controles ondersteunende werkzaamheden t.b.v. personeelsadministratie Profielschets: administratieve opleiding op minimaal MBA-niveau enkele jaren relevante werkervaring, bij voorkeur in een internationale omgeving ervaring met geautomatiseerde boekhoudpakketten, bij voorkeur Exact uitstekende communicatieve vaardigheden en een goede beheersing van de Engelse taal enthousiaste, zelfstandige persoonlijkheid Schriftelijke sollicitaties kunt u richten aan: T.a.v. de heer A.P. Gardenier Afdeling Personeelszaken Oude Singel 2 3211 BA GEERVLIET Maasland is een aantrekkelijk en fraai gelegen gemeente in de Randstad met bijna 7.000 inwoners. De gemeentelijke organisatie bestaat uit de drie sectoren: Burger en Bestuur, Financien en Welzijn en Openbare Werken en de stafafdeling Personeelszaken. In verband met de uitbreiding van de afdeling is binnen de afdeling Welzijn de functie vacant van: Functie-informatie Het verzorgen van de uitkerings- en debiteurenadministratie van de afdeling Welzijn. Debehandeling van aanvragen huursubsidieendetoetsing van aanvragen huursubsidie van de woningcorporatie. Eventueel verder op de afdeling voorkomende werkzaamheden. Functie-eisen Een afgeronde MBO-opleiding aangevuld met relevante cursussen op het gebied van sociale zaken. Enkele jaren relevante werkervaring met soortgelijke werkzaamheden. Accuratesse en een goed cijfermatig inzicht. Salaris Het salaris is afhankelijk van opleiding en ervaring en bedraagt nu maximaal f 4.011bruto per maand (schaal 5 CAR) op basis van een volledige werkweek. Het definitieve functieniveau zal nog door waardering worden bepaald. Informatie en sollicitatie Nadere informatie over deze functie kan worden ingewonnen bij de heer P. Moerman, hoofd van de sector Financien en Welzijn of de heer L.J. van der Linden, seniormedewerker van de afdeling Welzijn, telefoon 010 - 599 14 00. Uw sollicitatie kunt u binnen twee weken na verschijning van dit blad richten aan het college van burgemeester en wethouders van de Gemeente Maasland, t.a.v. de afdeling Personeelszaken, postbus 6, 3155 ZG'Maasland. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Video Schaay in Rotterdam is met een team van 15 medewerkers actief in de verkoop en verhuur van beeld-, geluids- en lichtapparatuur. In verband met de groei van de activiteiten zoekt Video Schaay twee nieuwe medewerkers. Het gaat om de volgende functies: Video Schaay In deze functie heeft u telefonisch en persoonlijk contact met onze klan- ten over de verkoop van AV-producteen en/of dienstenpakket. U adviseert klanten over de producten, bereidt offertes voor en assisteert bij demonstraties, uitlevering en installatie van apparatuur. Tevens ver- zorgt u de bijbehorende administratie. U heeft een opleiding op MBO-niveau richting elektrotechniek. Verder hebt u belangstelling voor AV-techniek en beschikt u over uitstekende sociale vaardigheden en hebt u voldoende commerciele ervaring om met onze klanten op elk niveau te communiceren. U draagt zorg voor transport, op- en afbouw en installatie van audiovi suele apparatuur bij klanten. Daarnaast ondersteunt u (als u voldoende ervaring hebt opgedaan) de klanten bij het gebruik van de apparatuur en draagt u eventueel zelf zorg voor de bediening ervan. U hebt een technische opleiding richting elektrotechiek en bent u in het bezit van rijbewijs B. Verder houdt u van aanpakken en zijn onregel- matige werktijden voor u geen probleem. Ervaring in dit soort werk is een pre. Video Schaay heeft de werving selectie in handen gegeven van PeZet, Buro voor Personeelszaken BV. Daar kunt u uw brief en CV naar toe- zenden. Voor onze servicevestiging in Numansdorp zoeken wij een voor het zelfstandig verrichten van monteurswerkzaamheden binnen het bedrijf en het verhelpen van storingen van diverse aard op locatie bij onze klanten. Deze werkzaamheden bestrijken het gebied van mechanica, elektronica en hydraulica. De eisen... LTS/MTS-opleiding; ervaring met (auto)monteurswerk- zaamheden; ervaring met elektronische/hydraulische systemen; rijbewijs B/E een flexibele en doelgerichte instelling; uitstekende communicatieve vaardigheden; woonachtig binnen een straal van- 30 kilometer van onze vestiging in Numansdorp of bereid te verhuizen. Volvo Construction Equipment De organisatie... Kuiken NV is een technische handeisonderneming gespedaiiseerd in de import van hoogwaardige kapitaaigoederen. De organisatie heeft 375 werk- nemers, verspreid over een aantat vestigingen in de Benelux. De afdeling Construction Equipment importeert grondverzetmachines van de merken Voivo, Euclid, Zettelmeyer en Pel-Job. Wat wij u kunnen bieden... Het werken tn een vooraanstaande en vooruit- sffevende organisatie. Kuiken NV banteert de CAO voor de groothandel. De arbeidsvoorwaarden zijn, afhankelijk van ieeftijd en ervaring, gerelateerd aan de zwaarte van de functie. Informatie... Voor meer informatie over deze functie kunt u contact opnemen met de heer L. Smit, hoofd afdeling Technische Dienst, tei. (0527) 63 65 00. Sollicitatie... Als u belangstelling heeft voor een van deze functies, schrijf dan binnen 10 dagen na het ver- sohijnen van deze vacatures een soliicrtatiebrief aan dhr. R. Postrna, hoofd Rersoneel Organisatie Kuiken NV, Postbus 171, 8300 AD te Emmeloord. COPYNOMIE is een dienstverlcnend bedrijf op het gebied van document facility management voor grote en middelgrote ondememingen, organisa- ties en instellingen in Nederland. Copgnomie biedt bedrijven en organisaties een dienstenpakket op maat, dat is samengesteld uit diensten en producten zoals het beheer en de exploitatie van reprokamers, huisdrukkerijcn, postkamers, (digitale) archie- ven, magazijn- en voorraad- beheer, logistieke diensten en grafische diensten als printing on demand, reproservices en direct mail. Copgnomie is samengegaan met Veenman Office Management bv, onderdeel van de Veenman Groep. Met 45 vestigingen en 180 medewerkers is de onder- neming een van de grootste technologie- en merkonafhan- kelijke dienstverlenende bedrijven op het gebied van document facility management in Nederland. I Voor de Erasmus Universiteit Rotterdam en de Hogeschool Rotterdam Omstreken verzorgen Copynomie en Veenman Office Management in-huis het document facility management en exploiteren enkele copyshops. Voor onze vestigingen in Rotter da tp zijn wij op zoek naar enthousiaste kandidaten m/v voor de functie van Het opmaken van pagina's zit je in de vingers en naast DTP-software als QuarkXPress ben je misschien ook bekend met X-DOD van Xerox. Naast het bedienen van hoog-volume copiers en printers vragen wij je af en toe licht administratief werk te doen. Ervaring met repro-activiteiten wordt op prijs gesteld. Ook als je geen ervaring hebt, je voelt je aangetrokken tot de functie en je denkt het aan te kunnen, nodigen we je uit te reageren. Want: Wie op zoek is naar een afwisselende baan met prima opleidings- en doorgroeimogelijkheden, is bij ons aan het goede adres. Tegenover eigen- schappen als klantvriendclijk, verantwoordelijk, flexibel en zelfstandig en in teamverbatid kunnen werken, stellen wij een goed salaris, uit stekende arbeidsvoorwaarden en prima doorgroeimogelijkheden. Heb je interesse? Stuur dan je sollicitatiebrief binnen 10 dagen aan het hoofdkantoor van Copynomie, afdeling PZ, ter attentie van mevrouw B.P.E. de Lange-Van Olst, postbus 84, 5500 AB Veldhoven. Eerst meer informatie? Bel dan (010) 436 6081 of (010) 241 4201 en vraag naar site manager Peter Konijnenburg. Onze opdrachtgever, een organisatie werkzaam binnen de farmaceutische industrie, is al meer dan 25 jaar gespecialiseerd op het gebied van contact-allergie en houdt zich bezig met de levering van het materiaal dat nodig is voor het contact-allergisch onderzoek. Daarnaast richt zij zich zoveel mogelijk op de levering van alternatieven voor mensen met klachten van eczemateuze of allergische aard. De organisatie bestaat uit een team van 5 mensen en is mede daardoor steeds in staat geweest om op een zeer persoonlijke en service-gerichte wijze te werken. Ter uitbreiding van de organisatie willen wij graag in contact komen niet kandidaten voor de functie Uitgangspunten voor de functie: - het opbouwen en onderhouden van goede contac- ten met o.a. specialisten en besluitvormers; - het verkopen van een breed productenpakket tegen aantrekkelijke voorwaarden; - optimale dienslverlening door een adequate terug- koppeling met de service-organisatie. Voor de functie vragen wij: - HBO denk- en werkniveau; - commerciele feeling en ervaring bij voorkeur binnen de gezondheidszorg of farma; - het vermogen om op uiteenlopende niveaus te communiceren en te onderhandelen; - een relatiebouwer; - een hoge mate van verantwoordelijkheidsgevoel, betrokkenheid en zelfdiscipline. Onze opdrachtgever biedt: - prima primaire en secundaire arbeidsvoorwaar den; - voldoende uitdagingen om met een klein team de gestelde doelen met betrekking tot omzet en marktaandeel te behalen; - een functie met een zeer grote mate van vrijheid en zelfstandigheid; - professionele ondersteuning en een goede werk- sfeer. De procedure: Richt uw sollicitatiebrief en curriculum vitae binnen 14 dagen aan: Stoevelaar Partners B.V., t.a.v. mevrouw drs Lieke Stoevelaar, Postbus 69, 3840 AB Harderwijk, telefoonnummer 0341 -430700. STOEVELAAR&PARTNERS EC0T0NE is een succesvol bedrijf in Rotterdam dat zich bezighoudt met het recyclen van tonercartridges. Wij zoeken VOOR ONZE SALESAFDELING Interne opleiding, vast dienst- verband, prima secundaire arbeidsvoorwaarden en door- groeien behoren tot de moge- lijkheden. Heb jij een middelbare oplei ding, doorzettingsvermogen en een vlotte babbel dan willen wij jou uitnodigenom het volgende telefoonnummer te bellen. 010-2456021 (Marjon). DAAGfS '-'fi HAARLaATSTE WERKDAG Kinderen horen in de klas, niet in de fabriek. Word daarom Novib- donateur voor f 12,50 per maand, dan steunt u de strijd tegen kinder- arbeid. Bel 0800-1210 Uitgerust met meer dan 30 vrachtwagens, in combinatie met aanhang- wagen, kraan of oplegger, staan wij klaar voor vrijwel elk transport. Van de haastklus tot de zware en complexe vervoersuitdaging. We komen na wat we beloven, voeren de opdracht veilig en bedachtzaam uit en zorgen indien nodig voor verdere afhandeling. Deze bewuste werk wijze heeft ons in 1994 de ISO 9002-kwalificatie opgeleverd. Van de Water Transport zoekt voor vrachtwagen met laad- en loskraan Als chauffeur bij Van de Water Transport doe je meer dan alleen van A naar B rijden, laden en lossen. Je maakt onze klanten tot tevreden klanten. En daar heb je lol in. Je denkt mee over onze serviceverlening en je hebt een goed contact met de opdrachtgever. Je verplaatst je wagen alsof het je eigen schoenen zijn. Kortom, als jij die ervaren chauffeur bent met een klantgerichte instelling en goede communicatieve vaardigheden, iemand die eerst denkt en dan doet, dan kun je bij ons aan de slag. Ben je gei'nteresseerd, in het bezit van rijbewijs B, C, E, bereid tot het volgen van opleidingen en liefst in het bezit van het ADR Certificaat, stuur dan een brief en je CV naar: Van de Water Transport postbus 200 3100 AE Schiedam 010 - 262 20 80 Voor elke vracht wagens op maat.

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 1998 | | pagina 27