Van Ham Haarimport voor alle kopzorgen 4 ALPI informeert ALPI informeert ALPI informeert ALPI 0 actuee! 7.48 Inkoop 13.98' 4.69 2.99 •.89 -.99 1.99 wybert 2.49 99.' 1.29 11.98 7.98' 7.98 19.98' TOPKWALITEIT... VASTE LACE .99 .39 .99 .59 .59 Projectvoorbereider Kassenbouw ma ilprofs |ucky@t Volledige voeding J^j^j Vleesbrokken Lucky Dog Muchy kauwstaafjes Volledige ■A? nondenvoeding Topfit Diner Maaltijdbrokjes J QQ Vleesbrokken 4 CQ Extra flfcanaf ^'/ppeltaart Alexis Extra Topfit kluiven Brokjes voor de kat 2x Couverteermedewerker Repromedewerker h a a jaasa' JiiJIi* _j met extra toevoeging van vitamine E 20 mg./kg„ in de smaken rund, vis en wild, alu-bakje, 100 gr. blik, 1250 gr. volledig hondenvoer, 5 kilo 100 St., minimaal 900 gr. in alu-bakje, 300 gr. complete maaltijd, 3 kilo 'Lucky cat, 1500 gr. 'Luckycat', blik, 810 gr. IiU7 rundvlees of zeevis, rundvlees met hart of konijn, 405 gr. Stekkerdimmer vlees- of visbrokjes, kilo ca. 35 st„ kilo vlees of vis, blik, 405 gr. Appeltaartmix of cakemix m Gevulde speculaas NU WEER IN ONS ASSORTIMENT Speculaasstukken Speculaasstukken 4 Kleutertaai 4 Kruidige amandelspeculaas 4 4A Roomboter banketstaven 4 Kruidnoten 4 Chocolademunten Roomboter amandelstaaf St. Nicolaas schuimpjes Chocolade-menagerie 1.69 Luxe chocoladeletter Chocoladeletter Marsepeinbroodje St. Nicolaaslollies Aroma-strooier Wybert 3X25 gr Schemerlampje Originele Engelse waxcoat Gedecoreerde verdampers 3 stuks Takken-/snoeischaar I Kikkers en muizen Gechocolateerde kruidnoten j JQ 50 Tulpen bollen Exotische plantenmix i TL-Looplamp 8 Watt 1-Persoons molton matrasbeschermer Kinder regen- laarsjes Wissellijst met fraaie reproductie 40x50 cm. 2 Baby- rompertjes met lange mouw Borduurtafellaken MARKT Kassen- en Verwarmingsindustrie Gakon B.V. te Wateringen is zowel binnen als buiten de regio een vooraanstaand kassenbouwbedrijf met vestigingen in Nederland en een aantal andere West- Europese landen. Het bedrijf ontwikkelt, produceert en bouwt in eigen beheer met een team van circa 45 medewerkers complete warenhuizen die worden gekenmerkt door een hoog innovatienieveau. Het bedrijf heeft de afgelopen jaren bewezen een onmisbare partner te zijn voor de kweker. Ter versterking van het bedrijfsbureau zijn wij op zoek naar een: De werkvoorbereider vertaalt de verkoop - opdrachten naar produktieorders en werktekeningen voor de fabriek. Hij heeft daartoe intensief contact met de collega's van het verkoopteam, de produktieleiding en de medewerkers van de bouwplaats. Tevens houdt hij zich bezig met produkt- en systeemontwikkeling. SCHIEDAM - Wie kappers- benodigdheden zegt, zegt Van Ham Haarimport. Deze drogisterij met een specialis- me op het gebied van haar- producten is al meer dan dertig jaar een vertrouwd adres in Schiedam voor alle kopzorgen die een mens maar kan hebben. Begonnen als een pruiken- speciaalzaak in de jaren zes- tig, is Van Ham Haarimport vandaag de dag uitgegroeid tot een zaak die het vooral moet hebben van de doe- het-zelf-kapsters. „Er zijn steeds meer mensen die hun eigen haar kleuren en vaak gaat het ze nog beter af dan de kapper. De een doet het zelf omdat het goedkoper is dan de kapper, de ander om dat ze het leuk vindt om te doen en te experimenteren en weer een ander vindt echt dat ze het beter doet dan de kapper. In Nederland doen negen van de tien vrouwen hun eigen haarkleuring", verklaart eigenaar Van Ham de run op de kleuringspro- ducten, waarin zijn winkel uitblinkt. Typerend voor Haarimport is dat de zaak echte profes- sionele kappersproducten verkoopt. De klant krijgt vervolgens van de medewer kers te horen, hoe hij of zij te werk moet gaan en vervol gens is het kleuren geblazen. Niet alleen voor kleuren kan men echter bij Haarimport terecht. Ook voor allerhande verzorgings- en stylingpro- ducten is Haarimport de juiste keus. Zo kan men er ook letterlijk een perma- nentje halen. „Maar meestal zijn het de thuiskappers die dat kopen, hoor. De meeste mensen doen dat natuurlijk niet zelf. Al was het maar, omdat je niet zelf de krullers achterop je hoofd kan draai- en, hahaha. En dan, het per- manenten is toch een beetje voorbij", weet Van Ham. Van Ham Haarimport, dat trouwens te vinden is aan de Lange Kerkstraat 17-21, heeft ook een eigen kappers- zaak die zich boven de win kel bevindt. Uiteraard wordt in deze kapsalon gewerkt met de producten uit de win kel. Van Ham is trots op zijn eigen kapperszaak: „We proberen een goede kwali- teit tegen een goede prijs te leveren." Zo is Van Ham Haarimport ook een van de 190 Uw Ei gen Drogist organisaties. Doordat geneesmiddelen steeds vaker bij de drogist verkocht worden moet u kunnen vertrouwen op een zeer deskundig advies. Op het gebied van homeopathie en fytotherapie kunt u ner- gens beter terecht dan bij Uw Eigen Drogist, Van Ham Haarimport. uitzendbureaux Mailprofs Uitzendbureaux is een onderneming van Vedior en PTT Post en is marktleider in het uitzenden en detacheren van speciaal opgeleide en gecertificeerde medewerkers voor de post-/bode-/reproductiekamers, printrooms en het archief. Wij zijn op dit moment op zoek naar enthousiaste en gemoti- veerde kandidaten die willen werken als, m/v: Heb jij een technische achtergrond op minimaal mbo-niveau en interesse om als couverteermedewerker aan de slag te gaan? Ben jij 23 jaar of ouder en in bezit van een rijbewijs? Ben je voor langere tijd fulltime beschikbaar, bereid om eventueel in ploegendienst te werken en ben je regionaal inzetbaar? Heb je interesse om via ons een gratis training te volgen? Dan ben jij misschien de persoon die wij zoeken. Heb jij bij voorkeur ervaring met hoogvolume kopieerappara- tuur, danwel interesse om met computergestuurde apparatuur te werken? Ben jij voor langere tijd beschikbaar, minimaal in het bezit van een mavo-diploma en rijbewijs, 23 jaar of ouder en bereid via ons een kosteloze opleiding te volgen? Dan ben jij misschien voor ons de juiste kandidaat. Functie-eisen: de juiste kandidaat beschikt over een middelbare technische opleiding en enige jaren ervaring in een soortgelijke functie. Kennis van geautomatiseerde gegevensverwerking (waaronder ook ervaring met een CAD-systeem) en kennis van de engelse en duitse taal zijn een pre. Gakon B.V. biedt een prima salaris met goede secundaire arbeidsvoorwaarden. Geinteresseerden kunnen, binnen veertien dagen na verschijning van dit blad, hun schriftelijke sollicitatie sturen naar Kassen- en Verwarmingsindustrie Gakon b.v. t.a.v., dhr. P.J. van Berchum Postbus 245, 2290 AE Wateringen. Ook voor telefonische informatie kunt u vragen naar dhr. P.J. van Berchum onder nummer 0174-225700. Na kantooruren onder nummer 0174-213735. Heb je interesse in een van de bovenstaande functies? Neem dan contact op met Mailprofs Uitzendbureaux in Rotterdam, telefoon: (010) 4330709. MORCEAUX WANDES POUR VOOR UW KAT VOOR UW HOND MEMU* QWOJTY I I I 1 Tip-artikelen verkopen wij tijdelijk. Advies: neem wat extra, want de vooraad is beperkt. geschikt voor halogeen laagspanningslamp 40-100 Watt en gloeilampen 40-300 Watt 220 Volt CE goedgekeurd - 'Albona met pindaschaafsel, 5 st. 235 gr. 1 3 st. 400 gr. j 500 gr. bereid met roomboter, 250 gr. 11 t7 2 st. 300 gr. 500 gr. in netje, cacao-aandeel 30%, 100 gr. gevuld, bereid met roomboter en 100% amandelspijs, 250 gr. gevuld met 100% amandelspijs, 250 gr. 200 gr. meik, 38% cacao, 4 JA wit 24%, 100 gr. It 37 meik, 32% cacao, 75 gr. gechocolateerd, 4 175 gr. Iij7 van chocolade, 10 st. 150 gr. - fijn gekruid aroma voor het op smaak brengen van al uw gerechten - 200 gr. menthol koel en wybert fris - normaal, menthol of honing - ca. 40 cm. hoog - modellen met keramiek, houten, messing of stalen voet - E-27 fitting - in actuele interieurkleuren 100% katoen wind- /waterdicht vollediggevoerd -ind.blikjewax - afsluitbare binnenzak - in groen of blauw - maten: M-L-XL-XXL - met ophanghaak A AH - van hydroporokeramiek uitschuifbare handvatten tot 950 mm. - messen met teflon bekleed - voor takdikte tot ca. 0 45 mm. gechocolateerd met 4 1Q fondantvulling, 13 St. 208 gr. Ill7 250 gr. In sommige filialen pas verkrijgbaar vanaf 1 oktober - keuze uit Casini-rood, Golden Apeldoorn geel of gemengd in diverse kleuren ove van hoogte ca.30 - 40cm| diverse soorten hoogte: 40 - 50 cm. kwaliteitsnorm volgens Stichting Keurmerk Bloembollen lliijMit^k iWiMfci nij - met ca. 5 meter kabel, draaibare haak en slagvast kunststof buis - CE gekeurd - 90 x 200 cm. -100% katoen - wasbaar tot 90°C - kookvast - waterdicht d.m.v. speciale coating - elastische hoeken katoen gevoerd met afsluitbare manchet in vrolijke kleuren en dessins maten: 27 t/m 35 drukknoopjes aan onderkant maten: 62 t/m 104 - fijne rib 100% gekamde katoen actuee!artikelen verkopen wij tijdelijk. Mochten zij ondanks zorgvuldige planning te snel uitverkocht zijn, dan vragen wij hiervoor uw begrip. De verpakkingen van de afgebeelde artikelen kunnen afwijken. Zet- en drukfouten zijn voorbehouden. INLICHTINGEN: Aldi Culemborg BV 0345-472911 - met stevig kunststof profiel - eenvoudig uitwisselbaar - keuze uit 8 verschillende afbeeldingen - compleet pakket met garen van 100% gemerceriseerde katoen - 130x160 cm. of 160 cm. rond - diverse motieven

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 1998 | | pagina 13