i Controle-actie nu ook in Rotterdam-Rijnmond Waayer Trainees m/v Assistent bedrijfsleiders en Bedrijfsleiders m/v Post s Blankestijn Projecten medewerkers (m/v) Rendement WIE BELT ER VOOR EEN PRIMA BIJVERDIENSTE? Hypotheek 200.000,- 10 jaar rentevast 4.7% Netto maandlast 565,-* Anson's van P&C is een DAGHULPEN(m/v) DROGISTyiooi WERKEN IN EEN DROGISTERIJ? WIJ BIEDEN WAT U ZOEKT! Elke dag controles Waar wordt op gelet Vaak ook vergunning vereist Direct forse boetes integraal kankercentrum rotterdam Medisch secretaresse Service Technici m/v lancfeRoodePronxftions Rotterdams Dagblad Heeft u interesse? Tel. 010-4000658 landeBoodePixxrations ASSISTENT FILIAALBEHEERDER m/v INTERSTEDELIJK KATHOLIEK ONDERWIJS voor primair onderwijs in vlaardingen en schiedam Ruim baan voor jonge talenten! Werken en leren tegelijk. Wij zoeken voor de regio Rotterdam jonge gemotiveerde medewerkers die door middel van een intern opleidingstraject assistent-bedrijfsleider of bedrijfsleider kunnen worden van een van onze drogisterijen. Dus... werken en leren tegelijk! Ook zoeken wij voor de regio Rotterdam Voor deze functies vragen wij in ieder geval een afgeronde middelbare opleiding en enige leidinggevende ervaring. Bent u gediplomeerd (assistent-) Drogist dan is dat een pre, maar zeker geen vereiste. De bereidheid tot het volgen van de studie Assistent- Drogist en/of het Vakdiploma Drogist dient u wel te hebben. Wij bieden voor bovenstaande functies: Een intern opleidingstraject, natuurlijk aangepast aan uw kennis en ervaring. Duidelijke carrieremogelijkheden, uitgebreide studiefaciliteiten en natuurlijk primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden die passen bij de functie. Heeft u belangstelling? Schrijf dan zo spoedig mogelijk een sollicitatiebrief met CV naar Dirx Drogisterijen B.V., t.a.v. afdeling Personeelszaken, Postbus 1130, 2400 BC Alphen aan den Rijn. STRENGE CONTROLE ALLE SPORTVISSERS Sportvisakte a I tijd verplicht SPORTVISSERS IN HEEL NEDERLAND lopen dit jaar een grote kans om gecontroleerd te worden. Wie bij die controles niet de vereiste papieren kan tonen of op andere wijze de regels van de Visserijwet overtreedt, gaat onherroepelijk op de bon. Deze controle-acties zullen ook in Rotterdam-Rijnmond worden gehouden. maden gebrui- <r:y ken, hebben aan y y°" y -yf^yfy "-y GELD VAN VISPAPIEREN G0ED BESTEE zoekt voor dewerving van (proef)abonnementen voor het Uw hypotheek afsluiten of oversluiten Voorbeeld: Bel gratis: 0800-023 65 65 Adviesgroep DEZE BON IS GELD WAARD! Week 41 TOTAAL-TX04 Nassaulaan 72, 3116 EX Schiedam Onder het bestuur van de Stichting Interstedelijk en Interconfessioneel Onderwijs vallen negen basisscholen die verdeeld zijn over de^verschillende wijken van Vlaardingen en Schiedam. Op de volgende scholen ontstaat een vacature voor een groepsleerkracht m/v 't Meesterwerk RK basisschool te Schiedam St. Bernardus RK basisschool te Schiedam 't Palet, locatie Oost RK basisschool te Vlaardingen 't Palet, locatie Holy RK basisschool te Vlaardingen De Regenboog RK/PC basisschool te Schiedam 1 Palet, locatie Holy RK basisschool te Vlaardingen 38 uur ter ondersteuning van verschillende groepen en remedial teaching metingangvan 1-10-1998 17 uurvoorgroep6 metingang van 1-10-1998 in verband met de uitbreiding van het aantal leerlingen 17uurvoorgroep 1/2 met ingang van 1-10-1998 in verband met de uitbreiding van het aantal leerlingen 38 uurvoorgroep6 met ingang van 16-11-1998 tot half maart 1999 in verband met een zwangerschapsverlof 20uurvoorgroep1/2 met ingang van 22-11 -1998 tot eind maart 1999 in verband met een zwangerschapsverlof 31 uurvoorgroep3 metingang van 5-10 (of 12-10) 1998 in verband met een ziekteverlof van ca. 3 weken Wij zijn op zoek naar enthousiaste leerkrachten die: voldoen aan de wettelijk verplichte eisen de aangeboden vacatures zien als een plek om (opnieuw) ervaring op te doen in het basisonderwijs; met kansen op een vaste benoeming in de toekomst. Kandidaten worden verzocht hun sollicitatie binnen 10 dagen na het verschijnen van deze advertentie te richten aan het bestuur van de Stichting Interstedelijk en Interconfessioneel Onderwijs, Nassaulaan 72,3116 EX Schiedam. Voor meer informatie kunt u contact opnemen met de personeelsmedewerker, mevrouw G. Clement, telefoon 010-4 26 48 30. nieuw modewarenhuis van interna- tionale allure. Het ongekend grote aanbod van da mes-, heren- en kinderkleding bestaat uit vele gerenommeerde merken. Anson's staat voor kwaliteit en deskundig advies. In Rotterdam is recentelijk een Anson's van P&C winkel geopend. Voor deze winkel zoeken wij dag- hulpen (m/v) voor de kassa en voor goederenontvangst geduren- de enkele dagdelen per week of op de koopavond en het weekend (gemiddeld 12 uur per week). KASSA/GOEDERENONTVANGST BELANGSTELLING? Stuur dan uw sollicitatiebrief naar: Anson's van P&C, t.a.v. dhr. J. Schneider, Hoogstraat 200, 3011 PV Rotterdam. Of bel: 010-2060050. DIRX DROGISTERIJEN B.V. is onderdeel van de Samenwerkende Dirk van den Broek Bedrijven en exploiteert 34 drogisterijen. Dirx Drogisterijen B.V. is een groeiend bedrijf en ons succes is mede afhankelijk van onze enthoustiaste medewerkers. Veel sportvissers zitten aan de waterkant zonder de juiste papieren: het zijn zwartvis- sers. De controle van sportvis sers op het bezit van de juiste vispapieren en de naleving van andere regels uit de Visserijwet is een taak van de politie. Ondanks de controles die regelmatig door de politie worden gehouden, is het aan tal zwartvissers de laatste tijd zo gegroeid dat het ministerie van Landbouw, Natuurbeheer en Visserij (LNV) daar wat aan gaat doen. Als aanvulling op de politie-controles stuurt het ministerie vanaf dit jaar spe- ciale viscontroleurs op pad. Deze controleurs maken deel uit van de Algemene Inspec- tiedienst (AID) van het ministe rie van LNV. De komende maanden zullen de viscontro leurs ook actief zijn in Rot terdam en de omliggende ge- meenten en in de Alblasser- waard, op Voorne-Putten en op Goeree-Overflakkee. Zij gaan daar de papieren van de sportvissers controleren. Niet alleen tijdens kantooruren, maar ook's ochtends vroeg en 's avonds. Niet alleen op werk- dagen, maar ook in de week- einden. Sportvissers die niet over de juiste papieren be- schikken, zullen zonder uit- zondering door de viscontro leurs worden bekeurd. Volgens de Visserijwet moet iedere sportvisser van 15 jaar of ouder een Sportvisakte kun nen tonen. Of die Sportvisakte voldoende is, hangt ervan af waar men vist en hoe men vist. Belangrijk daarbij is of het wa ter waarin word gevist 'open- baar vaarwater' is. Dit zijn de meeste rivieren, kanalen en grote meren waar regelmatig beroepsvaart plaatsvindt. Sportvissers die in openbaar vaarwater vissen met een hengel en als aas een stukje brood, aardappel, ma'is, een C,y worm of Bij de komende controle van sportvissers zullen de viscon troleurs vooral kijken naar de juiste vispapieren. Maar ook naar de andere spelregels voor het vissen wordt gekeken, zoals bijvoorbeeld minimum- maten en gesloten tijden. Die regels staan in de Visserijwet. In die regels zal een belang- rijke wijziging komen. Deze zomer wordt het verbod om met levende aasvis te vissen van kracht. Kunstaas, dode aasvis en een stukje vis blijven toegestaan. Als het gebruik van levende aasvis verboden wordt, zullen de viscontro leurs ook toezien op de nale ving van dit verbod. Wie de Sportvisakte koopt, weet pre- cies aan welke regels hij zich moet houden. Ze staan name- lijk in de brochure 'Wat iedere sportvisser behoort te weten' die bij de Sportvisakte zit. de Sportvisakte genoeg. De Sportvis akte is te koop op elk postkantoor en bij veel hengelsportzaken, hen- gelsportverenigingen en VW-kantoren. Wie denkt dat de Sportvisakte een soort belasting is, heeft het mis. Het geld van de akte wordt namelijk alleen besteed aan verbetering van de sportvisserij in heel Nederland en aan niets anders. Met de opbrengst van vergunningen kunnen hengelsportverenigingen viswater huren. Zo kunnen te ook de visstand en de vismogelijkheden in hun water verbeteren. Sportvissers die de Sportvisakte en een vergunning kopen hebben daar dus zelf voordeel van. Ze krijgen er meer en betere vismogelijkheden voor terug. Wie vist in een water dat geen openbaar vaarwater is, heeft naast een Sportvisakte altijd een vergunning nodig. Dat is bijvoorbeeld het geval als u vist in een water waar alleen recreatievaart plaatsvindt. Ook als u vist met slechts een hengel en u de gewone aas- soorten gebruikt, is een ver gunning verplicht. Dat geldt ook als u vist met twee hen- gels of bij het vissen op roofvis met kunstaas of dode aasvis. Zo'n vergunning wordt uitge- geven door degene die het vis- recht heeft op het water waar u wilt vissen. Meestal is dat een hengelsportvereniging. Elke hengelsportwinkelier kan u precies vertellen welke ver gunning nodig is en hoe ,u daaraan kunt komen. De viscontroleurs zullen de sportvissers vragen naar de Sportvisakte en waar nodig ook naar een vergunning. Wie niet de vereiste papieren bij zich heeft, zal direct zonder waarschuwing worden be keurd. Ook het overtreden van andere regels uit de Visserijwet zal onherroepelijk worden be keurd. En die boetes zijn niet mis. De boete voor het vissen zonder Sportvisakte is mini- maal 60,-. Hetzelfde bedrag geldt voor het vissen zonder vergunning. Wie zonder Sport visakte en zonder vergunning vist, riskeert dus een boete van minimaal /120,-. Ook het niet naleven van andere regels uit de Visserijwet levert al gauw een boete op van vele tiental- len guldens. Wie voortaan gaat vissen, kan dus maar beter een Sportvisakte en waar nodig ook een vergunning kopen en zich verder ook houden aan de ove- rige visserij-regels. Het is maar dat u het weet! IK? Het integraal Kankercentrum Rotterdam (IKR) is een kennis- en kwaliteitscentrum op het gebied van de zorg voor patienten met kanker. Erzijn negen Integrate Kanker- centra in Nederland; het IKR-werkgebied omvat Zuidwest Nederland. Binnen het IKR werken het Academisch Ziekenhuis Rotter dam, de Erasmus Universiteit en de I8zie- kenhuizen gelegen in het IKR-werkgebied somen. Een belangrijke taak van het IKR is het coordineren en faciliteren van (tumor) werkgroepen. Het voornaamste doel van deze werkgroepen is: - het bevorderen van een eenduidig beleid t.a.v. de patientenzorg in de regio, middels het opstellen van richt- lijnen voor diagnostiek en behandeling. - het bevorderen van klinisch onderzoek - het bevorderen van de onderlinge con- tacten tussen de verschillende beroepsgroepen In de werkgroepen participeren verte- genwoordigers van verschillende (medi- sche) disciplines uit de ziekenhuizen in de IKR-regio; de coordinate is in handen van een IKR-staflid. Het IKR is op zoek naar een voor 24 uur per week die, naast ondersteuning van het alge- meen secretariaat van het IKR, de secre- tar:„u<:swerkzaamheden voor de werk groepen verricht. De werkgroepvergaderingen vinden regelmatig in de vroege avonduren plaats. Taken - het voorbereiden en notuleren van werkgroepvergaderingen - het verzorgen van correspondentie - het fungeren als aanspreekpunt voor de leden van de werkgroepen - het voeren van de administrate ten behoeve van de werkgroepen Functie-eisen - een afgeronde opleiding medisch secretaresse of een algemene secreta- resseopleiding aangevuld met een cur- sus medische terminologie en ziekte- leer - goede contactuele eigenschappen - ruime ervaring met tekstverwerken - goed in teamverband kunnen werken Wij bieden - aanstelling en salariering conform de CAO voor het Ziekenhuiswezen - een enthousiaste en flexibele werkom- geving. Het IKR voert een actief niet-roken beleid. Voor meer informatie over de functie kunt u contact opnemen met mevrouw R.C. Bakker of mevrouw M. de Man (directiesecretariaat), telefoon: (010) 440 58 00. Belangstellenden worden uitgenodigd binnen 14 dagen hun schriftelijke reactie te richten aan: Integraal Kankercentrum Rotterdam, t.a.v. drs. J.J. Paulides, directeur. Postbus 289, 3000 AG Rotterdam Post Blankestijn Projecten is een toonaangevend bureau op het gebied van flexwerk. Cespecialiseerd in detachering voor functies op het gebied van produktie, admi- nistratie en techniek. Binnen onze resultaat- gerichte visie bestaat uitsluitend ruimte voor medewerkers die affiniteit vertonen met alles wat zij doen en ondernemen. Die motivatie weten wij te stimuleren door onze werkgeversfunctie op maatschappelijk betrokken wijze in te vullen. I I I T I E I I 11 F I E I I I II I S EI I I Post Blankestijn Projecten zoekt voor haar opdrachtgever Home Products Service BV, de service organisatie voor de Atag Kitchen Group, voor wie wij reeds een pool van circa 40 technici beheren, energieke en enthousiaste Taken: verzorgen van een kwalitatief hoogstaande service in uw rayon; verhelpen van storingen aan Atag en Pelgrim keukenapparatuur bij onze consumenten; geven van produktinformatie, gebruikers- en technische adviezen aan de consument; administreren van servicebezoeken en beheren van eigen voorraad onderdelen. Wij vragen: MTS-niveau, ervaring in de wit- goedbranche strekt tot aanbeveling; dienstverlenende en commerciele vaardigheden; grote mate van zelfstandigheid en initiatief; goede contactuele en represen- tatieve eigenschappen; flexibele instelling t.a.v. werkzaam- heden en werktijden; enige tijd onder hoge werkdruk goed kunnen blijven functioneren. Standplaats: Wij zoeken mensen die woon- achtig zijn in de regio Rotterdam, Schiedam, Spijkenisse. Wij bieden: een boeiende, zelfstandige en afwisselende functie in een snel groeiende, dynamische organisatie; een goed salaris en goede secundaire arbeidsvoorwaarden. Bent u geYnteresseerd? Bel of schrijf naar: Post Blankestijn Projecten, Tolweg 26, 3851 SK ERMELO, Tel. nr.: 0341 - 561199. Fax nr.: 0341 - 562504. R We zijn opzoek naar enthousiaste mensen die ouder zijn dan 21 jaar en een goede beheersing hebben van de Nederlandse taal. Het betreft geen thuiswerk. De werktijden zijn op maandag t/m donderdag van 14.00 - 17.00 uur en van 17.30-20.30 uur Bel dan de teamleidster op maandag t/m donderdag tussen 14.00 en 17.00 uur voor een orienterend gesprek. Mogen wij heel even uw aandacht s.v.p. Rente op basis van NHG. alleen bij nieuwbouw Netto maandlast bij 36,35% IB of stuur onderstaande bon op Adviesgroep Rendement werkt vanuit 18 kantoren door heel Nederland Dus stuur snel op in een enveloppe zonder postzegel naar Adviesgroep Rendement Antwoordnummer 10315 4800 VB Breda Q Hoeveel hypotheek kan ik krijgen en hoe taag zijn mijn Issteh? Hoeveel bespaar ik per maand door overslulting? Aankrutsen wat van to&pasatng is. Naarn: Ad res;...... Poatcode/Plaats:..., Telefoon:..,.,., Woayer b.v. is een groeiend filiaalbedrijf. De verkoop van verse producten, met als belangrijkste kaas, kip- en vleeswaren, vindl plaats in meer dan 145 filialen in Nederland. Ter versterking van de regio Rotterdam, zoeken wij op korte termijn een: voor 5 dagen per week. Wij vragen: - minimaal MAVO opleiding; - organisatorische kwaliteiten; - een collegiale instelling; - in teamverband kunnen werken; - hogere mate van klantvriendelijkheid en veel gevoel voor service - goede contactuele eigenschappen. Sollicitatie: Voldoet u aan dit profiel, neem dan snel telefonisch contact op met de heer C.S. van Bueren. Bereikbaar overdag onder telefoonnummer: 010-4133496, bereikbaar's avonds tussen 19.00 en 21 .(X) uur onder telefoonnummer: 0182-526313.

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 1998 | | pagina 20