Feestelijke Gzxmo Kerst Zuidplein Sinterklaas draagt Zuidplein over aan de Kerstman Tl.V$. Spipker (0STUUMS WINKELCENTRUM SHOPPING-NIEUWS Dit zijn de zuidplein winkels Tnatsofti Ingrijpende renovatie Zuidplein start in 1999 Perzische Tapijten ZUIDPLEIN - HOOG 451 Zuidplein voor iedereen bereikbaar Zuidplein klaargestoomd voorlleeeuw "DE SNOR" DEJONG MODE MODELLEN GEZOCHT PEEK CLOPPENBURG Kerstsfeer snuiven in winkelcentrum Zuidplein 'echtstreeks uit Italid MODA di DOMANI ZUIDPLEIN H00G510 Damesmode Elke week een aanbieding! heren kostuums mi 459,00 HENIA 2UI0PLCIN Kerstmarkt Wij wensen u prettige feestdagen! Zuidplein Heeft een uitgebreide feestcollectie in kinder- dames- herenkleding Je maakt't met Matson Dread-locks Sfeervol Koopzondagen 13 en 20 december Zang, dans en muziek wacht u zelfs it io-v* i"" is zulver wol alle maten I marlneblauw antracletgrljs zwart vanaf Deze maand perfect gckleed voor een onvergetelijke prijs. In onze filialen: ZuidpleinOosterhof en f Dordrecht.) normaal 659,00 HAIRSTYLING December-actie Deze maand ontvangt u bii uw bezoek aan Cosmo Hairstyling, een KORTINGSBON van f 1 O te besteden bij uw volgende bezoek in januari offebruari 1999. Cosmo Hairstyling Zuidplein 748 a 3083 BP Rotterdam tel: 010-2100352 VOOR MODESHOWS Winkelcentrum Zuidplein is op zoek naar dames-, en he- renmodellen voor de mode- driedaagsen in het voor- en na- jaar. Elke leeftijd, elke maat! Stuur een foto (waar u geheel zichtbaar op bent) naar: Zuidplein modeshows Postbus 5214, 2900 EE Capelle a/d IJssel (Uitsluitend modeller! met enlge ervaring) 1 Kom gezellig kerstshoppen. Om alvast in de stemming 1 I te komen, krijgt u tegen inlevering van deze bon een I I lekker Vers kopje koffie bij La Place (geldigt/mzondagl3dec. 1998). Naam: Houdt u van gemak, bestel dan tijdig uw Kerstgebak: Kerstvlaai 18,95 nu 15,95 Kersttompouce 1,95 nu 4 voor 5,95 Slagroomkersttaart 15,95 nu 13,95 Rb.am. kerstkrans 10,95 nu 8,95 Schw. Kirschtaart 13,95 Walnotentaart 10,95 Suikervrij gebak Onze lekkere kersttips: Diverse Kerststollen en Kerstchocolade Verschillende Pates, overheerlijke Salades en vers gesneden Vleeswaren 100 gr Hollandse Palingfilet 7,50 nu 6,50 en Zalmfilet 250 qr M 4.75 nu f 10.00 Wederom kunt u dit jaar een luxe Zalmsaladetaart van 24,75 of een Vleessaladeschotel van 19,75 bestellen. Alle Hema-medewerkers van Zuidplein wensen u Smakelijke en Prettige Kerstdagen en een Voorspoedig 1999 toe. Wij danken u voor het vertrouwen in het afgelopen jaar. Deze pagina staat onder redactie van het Winkelcentrum zuidplein een winkel vol winkels! 155! Aktie Sport (wantum Albert Heijn .a Boca Amici Damesmode .adage Amici Herenmode .e Drugstore Arke Reizen van Leest Artisjok .ektuurshop Populair Arty .evi's Store Au Gout Exdusif .ipstick iaby Gift Shop .ivera Bart Smit .ucky Gifts Beddenshop .uigi Lucardi Nederland Manfield Benelli Juweliers Marskramer Bijbelkiosk Matson Bistro't Marktje MBC Sport Bloemenland Mc Donald's Blokker Metro Corner Bluetiek-ln Miss Etam Body Shop ModadiDomani Boekenvoordeel Moreno Byoux Bo's Moto Box Fashion M&S Mode Bram Ladage M&M/ Peters Bristol Nic van Leeuwen Bruna Nordsee Restaurant C&A Optiek Artistiek C'est Bon PalmoMode Chinese Pearle Express (unstariikelen Peek&Cloppenburg Clubcenter E.C.I. Perry Sport Coach Sportshoes/ Phones 4 U Sportswear Picobello Cool Cat Prenatal Cool Cat Junior Primafoon Cosmo Hairstyling Printhouse Coster Promiss Crums PTT Postkantoor Crumsll Radio Modern D-Reizen Electronics Delifrance Restaurant Zuidplein De Snor Rinck Optiekland Damesmode Riroy Dixons Roobol Dodgers Sacha Shoes van de Doe Sajaboetiek Douglas Scapino van Driel De Schoenenreus Duifhuizen Schoenkampioen Lederwaren Schoenkoper Restaurant van Dijk Seen in Voque Etos Shoefactory Expo Siebel Juweliers Footlocker Sign Fotoshot Snel Reizen Foxy Fashion Space Ledermode Free Record Shop Spijker Guldenland Sportshop Chabot Hakky Bar Steps Hans Anders De Ster Mode van Haren Super Discount Havana Take Five Hema Team Kapsalon Hennes Mauritz The Store van den Heuvel Tico Fashion verlichting Tjin Hij mode Ton Hartman Horn Toys 'R Us Hunkemoller Trekpleister lei Paris XL Tuin van Zuidplein In do-Menu Twinkle Juweliers Invito USA Sportoutlet It's Verhage Fast Food Dejong Mode van Vorst De Jong Tours Vroom Dreesmann Juwelier Zuidplein Wallstreet Kan Mode van Zanten Kinorama Zeeman Klink Mode Zij mode Klootwijk Zodiac Kreymborg van Zummeren Kruidvat Matson Naaimachines, al meer dan 60 jaar het adres voor verkoop en reparatie van alle merken naaimachines. Nu ook een groot assortiment fournituren, borduurpakketten en hobby-artikelen. Bij inlevering van deze bon I 0% KORTING op al onze kleinvakartikelen. Geldig in alle filialen t/m 31 -12-'98 Matson Naaimachines vindt u op 3 adressen in Rotterdam: Winkelcentrum Zuidplein hoog 679 (t.o. P&C) Tel.: 4810088 Meent 23 (t.o. Kijkshop) Tel.: 41 12224 Winkelcentrum Oosterhof Tel.: 4559494 Adres: Postcode: Woonplaats: Vroom Dreesmann Rotterdam Zuidplein Heen en weer loopt de goedheiligman. Bij het scheiden van zijn bezoek aan Holland zal hij toch nog een hartig woordje moe- ten spreken met een belangrijk persoon. Die is door de lucht met z'n rendier Ru dolph zojuist op Zestiehoven geland en raast in z'n slee over de Rotterdamse we- gen richting haven. Waar blijft collega Santa nou! „Johoo, johoo Klazenboer ik ben er, vertel op, wat is er zo belangrijk." Rode mantels wapperen heen en weer ter verwelkoming en dan steekt Sinterklaas van wal: „Er moet me nog iets van het hart voor ik vertrek, iets verrekte belangrijks. Dat win kelcentrum Zuidplein, dat ken je toch wet. Zeg maar 155 winkels in een overdekte win kel; groots kerel, groots! Ik heb er dit jaar vrijwel al mijn inkopen gedaan en voor het eerst heb ik nog geld overgehouden." Natuurlijk kent Santa het Zuidplein, maar vorig jaar zat hij midden in de stad in een ho tel, zo'n gedoe om dan naar het Zuidplein te gaan. „Hoe kom je erbij, met de Metro ben je vanuit het centrum in drie minuten hupsa- kee, midden in het Zuidplein. Kom op, we gaan er nog even, samen met die Metro, naar toe, zijn we ook zo weer terug, kan ik je alles laten zien." Daar lopen ze, de twee buitenlandse guile gevers, zich te verlekkeren in het Zuidplein. „Lekker warm he, dat Hollandse klimaat is heel zo best niet voor ons, oude knarren. Ei- genlijk is dit een stad op zich, met alleen maar winkelstraten en alles overdekt. Op het Zuidplein, beste vrind, daar schijnt altijd de zon, daar moet je eens over doordenken. „Maar wat is het hier groot, ik zou bijkans verdwalen." „Weest niet bevreesd, kijk, die vriendelijke gastvrou wen en -heren, die kom je overal te gen en wijzen je de weg." Santa draait peinzend wat dread-locks in z'n baard.„Kun je hier echt voor iedereen te- recht? Ik heb lijsten vol wensen voor groot en klein man en allemaal hebben ze andere hobbies en andere smaken, hoe zie je dat dan?" ..Rooskleurig. ech wel. in dit winkelcentrum Zuidplein is zo'n evenwichtige branchever- deling, zo'n breed en diep assortiment, alles, echt waar, alles wat je zoekt, kun je hier vin- den, voor jong, oud en daartussen. Van speelgoed, boeken, sieraden, parfumerie, huishoudelijke artikelen, luxe kado's en schoenen tot kleding (ook voor jongeren), dierenspullen, reisburo's, muziek en brillen. Krasloten, perzische tapijten, warenhuizen, een lekker rokertje, gebak, supermarkten, sportartikelen, alle bobo's onderde sportkle- ding, lampen, gordijnen, witgoed, audio/vi deo, stoffen en woonaccessoires in alle stij- len, van trendy modern tot stijlvol klassiek, zoveel zinnen zoveel smaken oude makker! Het leuke is dat, als je hier rondloopt, je merkt dat iedere publieksgroep zich hier kan vinden, een goede zaak ja. Of je nu een schit- terend fonkelende ring belegd met diaman- ten zoekt, of een eenvoudig keukenhand- doekje, in het Zuidplein vind je het, hoor je! Het is er voordelig winkelen, met altijd vol- op aanbiedingen en op de koop toe is het hier ook nog eens oergezellig! Wat die winke- liers voor mij allemaal niet georganiseerd hebben: via een straalverbinding vanaf het dak konden de Rotterdamse kinderen al met mij spreken toen ik nog op de heenreis was. Ook voor jou staan er leuke evenementen op het programma, kijk maar, al die versiering en die grote boom en dat is pas het begin van een sfeervolle kersttijd in het ZuidpleinWat het winkelen hier ook zo prettig maakt is dat er nog zoveel kleine zelfstandigen zijn, die hebben hart voor d'r zaak zeg! Persoonlijke bediening, ook zo'n speerpunt in het beleid, ze wisten overal nog wie ik was, kijk dat noem ik nou klantenbinding! Ga er nou de komende weken maar vaak naar toe, parkeergelegenheid is er voldoende. Hollands geld kun je overal opnemen, win kelcentrum Zuidplein is omgeven door di verse banken en als jij, ouwetje een beetje te moe wordt om verder te lopen, neem je de roltrap. Bovendien meer dan voldoende uit- spanningen om je innerlijk te versterken, en wat je tot je neemt kunje ook weer kwijt, zeer schone publiekstoiletten, zelfs voor invali- den. Kerel, waar wacht je nog op, ik ga er nu van- door maar ben eigenlijk een beetje jaloers op je. Jij hebt nog lekker een paar weken te gaan in het Zuidplein, wat zal het je er behagen De kerstman is maar meteen geble ven en wat blijkt: hij koopt nog meer dan z'n Spaanse collega! Hoewel het winkelcentrum Zuidplein zich anno 1998 nog prima kan meten met welke shopping mall dan Ook wordt volgend jaar een begin gemaakt met een ingrijpende renovatie. Door deze verbouwing, waar- mee tientallen miljoenen gul dens zijn gemoeid, wordt het winkelcentrum Zuidplein klaar gestoomd voor de 21e eeuw. De renovatie zal twee jaar in beslag nemen en de overlast zal voor het winkelende publiek tot een minimum worden beperkt. Volgens de planning zal in fe- bruari 1999 met de renovatie worden begonnen. De Vereni- ging van Eigenaren van het winkelcentrum Zuidplein is vo- rige week akkoord gegaan met het renovatievoorstel van pro- jectontwikkelaar ING Vast- goed. Na de werkzaamheden zal het winkelcentrum Zuid plein, dat in 1972 in gebruik werd genomen, niet meer te berkennen zijn. Zo komen er ondermeer nieuwe looproutes en is dankzij een nieuwe glazen dakconstructie het daglicht in het winkelcentrum te zien. Ook de hoofdingang van het winkel centrum bij de Metro zal een metamorfose ondergaan. Als de werkzaamheden eind 2000 zijn afgerond zal Rotterdam be- schikken over het modemste overdekte winkelcentrum van Nederland. Winkelcentrum Zuidplein, kloppend hart van Rotterdam Zuid, is zeer gunstig gelegen. Van welke kant u ook komt, vananuit Rotterdam zelf of een stad uit de regio, zowel de wegen als openbare verboindingen brengen u in korte tijd naar dit winkelparadijs. Het winkelcentrum is begunstigd met veel overdekte parkeerplaat- sen, waar u uw auto veilig kunt achterlaten voor 1,50 per uur, vanaf het vierde uur betaalt u zelfs maar n gulden per uur! Ook aan goede fiet- senstalling is gedacht en de Metro brengt u vanuit alle uithoeken van de stad in korte tijd naar het gezellige Zuidplein. Waar u gekoesterd wordt in een overdekte behaaglijkheid en waar de winkeliers iedere dag opnieuw trachten u nog meerkwaliteit, keus en service te bieden dan de dag ervoor, waar het wel heel prettig winkelen is! De feestdagen staan niet langer voor de deur, maar zijn in voile glorie binnengehaald in winkelcentrum Zuid plein. Wandelt u er rustig achteraan en geniet. Van de schitterende versiering, van de extra mooie etalages, van alle feestelijke aanbiedingen en van de heerlijke geuren die u uw neus toch niet voorbij mag laten gaan. Niet zo moeilijk om onder de reusachtige, rijk gedeco- reerde kerstboom in het Atrium in hogere kerstsferen te geraken en om het kerstfeest extra luister bij te zetten zult u bij het wandelen door het Zuidplein begeleid wor den door kerstmuziek! Nu is het altijd iets bijzonders wanneer je in het Zuid plein gaat winkelen op een zondag, maar op de zonda- gen 13 en 20 december wordt het een ultiem genieten, dat verzekeren we u! Tussen 12.00- 17.00uur, wanneeralle winkels geopend zijn, zullen de vriendelijke gastheren en -vrouwen u kerstkadootjes aanbieden, alstublieft, met de compli- menten van de alle winkeliers en nog de beste wensen! Bovendien zult u op zondag 20 december getrakteerd worden op verschillende spectaculaire optredens: zang, muziek en dans in vele diverse vormen, een groot aantal winnende artiesten van het multiculturele Straatfestival 1998 zullen op verschillende plaatsen in het winkelcen trum voor veel opschudding en applaus zorgen! Zoveel gezelligheid, zoveel artistieke en muzikale hoogstandjes, dat mag u, en u en ook u toch echt niet missen, veel genoegen! In winkelcentrum wintermaanden een warm onthaal

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 1998 | | pagina 11