mrnm 'Veel andere radiostations hebben weinig om het lijf' MaasposT Bij Bouman GRATIS naar Landal Greenparks i WINTER- OPRUIMING KORTINGEN TOT 50% carpet-land MaasstaP MaasposT Stijldansen Bouwplannen woningen op Gusto-terrein Radio Rijnmond vijftien jaar in de lucht Kerstviering 1998 p cafe T MAAMTJE Filmhuis Schiedam Winnaars Winkel- en Winweken Black Blues in cafe Podium Vanaf vandaag xq52 NSTEN WEEKBLAD1N SCHIEDAM SCHIEDAM- De plannen om woningen te bouwen op het braakliggende deel van het Gusto-terrein en aan de Maasdijk worden voorlopig gedwarsboomd door Rotter- damse havenbedrijven. Maar ook de gemeente Schiedam zelf zal haast moeten maken met het wij- zigen van het bestemmings- plan van industrie- naar woonfunctie. Anders haken de opdrachtgevers af. Parochie van het H.Hart van Jezus Lekstraat 55 Schiedam Gezinsvierinv Nachtmis Eucharistieviering Eucharistieviering Zaterdag 19 december a.s. kunt u in Cafe't Maantje alvast in de kerststemming komen op ons kerstbal verzorgd door "D.J. Michel". U komt toch ook! Over DeVesten 3 3116 AD Schiedam SCHIEDAM - Het wekelijkse inloopconcert in de Grote of St. Janskerk wordt zaterdag 19 december verzorgd door het Schiedams Vrouwenkoor en het Schiedams Christelijk Man- nenkoor onder leiding van Bernard Touwen en Martin van Broekhoven. Aanvang 17.00 uur, toegang gratis. Concerten Kerstfeest Als u nu meubels kiest bij Bouman, dan wordt uw aankoop beloond met een GRATIS midweek of weekeinde in een van de 14 bungalow- parken van Landal Greenparks. Een kerstcadeau van Bouman meubelen, gevestigd aan de IJsselmondselaan in Rotterdam Kralingseveer. (Op de foto directeur M. van Buuren van Bouman met de eerste gelukkige van een verblijf bij Landal Greenparks). Zie ook onze advertentie elders in deze krant. Onze filialen in Spijkenisse en Sliedrecht zijn a.s. zondag geopend van 10.00 tot 17.00 uur. Kijkopstaden wijk Kijkopstadenwijk Kijkopstaden wijk Kijkopstadenwijk Kijkopstaden wijk Kijkopstaden wijk Kijkopstadenwijk Woensdag 16 december 1998 Hervormde gemeente Grote Kerk, Lange Kerkstraat. Aan- vang: 10.00 uur, ds. G. de Lang. Aanvang: 17.00 uur, dr. A. de Reu- ver. Bethelkapel, Nieuwe Maasstraat. Aanvang: 10.00 uur, ds. A.N. Ver- heul. Hervormde gemeente Kethel en Spaland Dorpskerk, Noordeinde. Aanvang: 10.00 uur, ds. N.K. Mos. Gereformeerde Kerk De Ark, Hargplein. Aanvang: 10.00 uur, ds. W.R. van Wieren. Magnalia Dei Kerk, Albardastraat. Aanvang: 10.00 uur, ds. R.A. Bosch. Bethelkapel, Nieuwe Maasstraat. Aanvang: 10.00 uur, ds. A.N. Ver- heul. Schieland Ziekenhuis B.K. Laan, hal polikliniek. Aan vang: 10.30 uur, drs. A.G.M. van den Ende. Gereformeerde Bond C.S.G. Aquamarijn, Nieuwe Dam- laan. Aanvang: 10.00 uur, ds. J.C. de Groot. Grote Kerk, Lange Kerkstraat. Aan vang 17.00 uur, dr. A. de Reuver. Nederlands Gereformeerde Kerk Westvest 30. Aanvang: 10.30 uur, ds. H.J. Bruins. Aanvang: 16.30 uur, dr. C.P. Kleingeld. Evangelisch Lutherse gemeente Lange Nieuwstraat 219. Aanvang: 10.00 uur. Ds. WW. Verhoef. H.H. Jacobus en Martinus Jacobuskerk, Kerkweg. Zondag 09.30 uur, euch.viering, voorganger D. Kool/L. Remmerswaal. Martinuskerk, Willem Andriessen- laan. Zaterdag 18.30 uur euch.vie ring, voorganger D. Kool/L. Rem merswaal. Zondag 11.00 uur, euch .viering, voorganger D. Kool/L. Remmerswaal. Parochiekerk St. Jan de Doper O.L.V. Visitatie Mgr. Nolenslaan'99. Zondag 10.30 uur, zondagsviering met koor- en samenzang. Zaterdag 17.00 uur. Woensdag 09.15 uur, weekviering in de dagkapel. Oud-KatholiekeKerk Dam 30. Aanvang: 10.30 uur, ge- zongen euch.viering. Do 20.30 uur: Completen. Basiliek van de H. Liduina en O.L.V. Rozenkrans Singel 106. Zaterdag 18.00 uur, eu ch.viering. Zondag hoogmis, aan vang: 10.15 uur pastoor P.M. Vis- mans. Kapel Huize Frankeland. Zondag 09.15 uur, euch.viering. R.K. Parochiekerk van het H. Hart Lekstraat 55. Woensdag 19.00 uur, weekviering. Eerste vrijdag van de maand, 18.30 uur in de pastorie. Zondag 10.00 uur, zondagsviering. Vrijzinnige Geloofsgemeenschap NPB Schiedam Westvest 90-92. Aanvang: 10.30 uur, ds. J.F. Klijnsma. Pinkstergemeente Morgenstond De Ark, Hargplein. Zondag 13.30 uur, samenkomst met spreker. Woensdag 20.00 uur, bijbelstudie/ bidstond. 'tPaxhuis, Schie 11. Zaterdag 19.30 uur, jeugdavond. Leger des Heils Lange Haven 27. Aanvang: 10.00 uur, kapt. en mevrouw A.J. Plaisier. Jehova's Getuigen Nieuwe Haven 155a. Gemeente Oud Mathenesse, zaterdag 17.30 uur. Gemeente Nieuwland, zondag 10.00 uur. GKIN, lndonesisch-Nederlands Christelijke Kerk Magnalia Dei Kerk, Albardastraat 67. Elke tweede en vierde zondag in de maand. SCHIEDAM - Bij wijkcentrum Dreespleirt kunnen kinderen tussen de 6 en 12 jaar leren stijldansen. Er wordt les gegeven op dinsdagen van 19.00 tot 20.00 uur. De kosten van de cursus zijn fl. 2,- per keer. Inschrijven bij wijkcentrum Drees- plein, tel. 473 86 71 (vragen naar Patrice). KANTOOR: Over de Vesten 3 Postbus 373 3100AJ Schiedam Telefoon 010-4738322 Fax 010-4731589 Geoperid ma. t/mvr. 8.30-17.00 uur. BEZORGING: Stadskoeriers Telefoon 010-4514555 ma. t/m vr. 08.30-17.00 uur DIRECTIE; R. M. de Koning HOOFD ADVERTENTIE VERKOOP: G. de Boer Telefoon 010-4004290 CHEF VERKOOP REGIO: R. J. Scholten Telefoon 06 53 321659 VERTEGENWOORDIGERS: J. van Merwijk Telefoon 010-4738322 INZENDTERMIJN ADVERTENTIES: Tot dinsdag 10.00 uur IM/VP advertenties tot maandag 16.00 uur REDACTIE: Telefoon 010-4736543 Fax 010-4731589 i K. van der Knaap J. Teunissen CHEF-REDACTEUR: H. Mulder Telefoon 010-4004491 FOTOGRAFIE: Voor nabestellingen Telefoon 010-4736543 INZENDTERMIJN REDACTIE-KOPIJ: Tot maandag 12.00 uur UITGEVER: Rotterdams Dagblad B.V. Havenbedrijven houden vast aan bedrijfsterrein De plannen van architect Bram van Hengel, indrukwekkend en imposant volgens Bewonersver- eniging Zuid, zouden voor de Gorzen en voor heel Schiedam een stevige impuls zijn. Wethou- der L. A. Hafkamp van Ruimte- lijke Ordening zal volgens de po- litiek en bewoners van Zuid daad- krachtig op moeten treden willen de plannen doorgang vinden. A1 in voorjaar 1997 maakt een combinatie van projectontwikke- laars, Dura Bouw, Bokx Project en WoningstichtingNoordvest, bekend dat zij woningen wil bou wen op het voormalige Gustoter- rein langs de Voorhaven en aan de overzijde van de Maasdijk. Het bedrijfsterrein 'de Nieuwe Maas' ligt er al jaren verlaten bij omdat de gemeente geen kans zag de laatste kavels aan het bedrijfs- leven te verhuren. De bouwplan nen behelzen een aantal flats en laagbouw woningen die niet al- leen verschillen in hoogte maar ook in architectuur. De duurdere koopwoningen van Bokx en Dura (zowel appartementen als stads- villa's) moeten komen aan de Maaszijde en aan de Voorhaven. De iets goedkopere flats en een- gezinswoningen moeten daaren- tegen aan de Maasdijk (in op- dracht van Woningstichting Woningen op het voormalige Gusto-terrein. Het lijkt een eindeloos verhaal te worden. Tenminste, als het aan Rotterdamse Havenbedrijven ligt. Foto Roger van der Kraan Noordvest) worden gebouwd. Architect Bram van Hengel ver- klaarde vorig jaar in de wijkkrant van de bewonersvereniging: de Gorzette dat hij nog een keer wil verhuizen en wel van de Maas- boulevard naar de overkant. Als zijn plannen maar doorgaan... Sinds die tijd zijn de bouwplan nen de inspraak ingegaan. Zo werden de bewoners van de Gor zen, via projectteam Stadsver- nieuwing Schiedam-Zuid, ge- vraagd naar hun mening over het plan. De bewonersvereniging Schiedam Zuid (BVSZ) sprak haar waardering uit en was naast enkele kanttekeningen (bijvoor- beeld 'meer groen') zelfs lovend over de voorlopige schetsen van de architect. Volgens een woord- voerder van de BVSZ zijn het weliswaar duurdere woningen maar: ,,Wij hebben al tien jaar ge- leden gepleit voor woningbouw daar. En met uitbreiding van in- woners is dat ook goed voor de voorzieningen in de wijk zoals voor de winkeliers aan de Groe- nelaan, zwembad Zuid en voor het clubhuis. Hoe meer bewoners hoe meer daar gebruik van zal worden gemaakt." Deze zomer ook werden de recht- streekse buren: de bedrijven van het terrein 'Nieuwe Maas', inge- licht en werd naar hun mening gevraagd. Deze meest kleinere bedrijven hadden geen overwe- gende bezwaren tegen woning bouw. Toch is het de vraag of de plan nen van de projectontwikkelaars wel doorgaan. In een ander over- leg vanuit de gemeente Schiedam met onder andere de provincie, de Kamer van Koophandel, de DC- MR en de Rotterdamse havenbe drijven, bleken de havenbedrij ven bezwaren te maken. Nu had den metingen duidelijk gemaakt dat de bedrijven de aanwezige 'geluidsruimte' niet geheel zullen benutten. En daar zit hem de kneep. Hoe- wel de bedrijven op zich geen be- zwaar hebben tegen woning bouw, vreest de gealarmeerde be- langenverenigingen van de Ha ven en Industrie dat zij op den duur ruzie krijgen met klagende bewoners. Formeel is dit alles ge- regeld in bestemmingsplannen en het bestemmingsplan voor het voormalig Gusto-terrein laat slechts industrie toe en geen wo ningen. Het bestemmingsplan wijzigen door de gemeente heeft goedkeu- ring nodig van alle partijen dus van de bedrijven in de haven. En deze bedrijven gebundeld in Stichting Europoort/Botlekbelan- gen (EBB) en Scheepvaartvereni- ging Zuid (SVZ), zijn tegen wat zij noemen 'het oprukken van woningbouw in havengebied'. In de laatste vergadering van 30 no- vember hebben zij hun bezwaren kenbaar gemaakt aan de gemeen te Schiedam. Volgens stafmede- werker E. Wijdeveld van de ha- venbelangen is het gebied uitslui- tend bedoeld voor de haven en in- dustrie-activiteiten. Zo is nog in 1995 een overeenkomst gesloten tussen Rijnmondgemeenten, waaronder Schiedam, en de pro vincie over het industrielawaai van de Waal-en Eemhaven. Ook het 'Geluidsconvenant Rijn- mond-West' bepaalt dat in dit ge bied het geluidsniveau boven de vijftig decibel mag gaan. „En het bouwterrein ligt binnen deze grenzen dus zullen toekomstige bewoners gaan klagen. Als de be woners dan maar vaak genoeg klagen bij de wethouder dan wordt het bedrijf opgezadeld met extra maatregelen", volgens Wij develd. ,,En bovendien: het is niet alleen geluidsoverlast maar ook stank en stof, en wat wij noemen 'externe veiligheid' zoals vervoer gevaarlijke stoffen. Daarom zijn wij tegen woningbouw en houden we vast aan de gemaakte afsra- ken". Toch denkt de gemeente deze klip te kunnen omzeilen. Van Zetten, ambtenaar Ruimtelijke Ordening belast met onder andere bestemmingsplannen, onderkent de problemen maar hoopt niette- min tot overeenstemming met de verschillende partijen te komen. Van Zetten: „Hoewel verschil lende partijen hun bedenkingen hebben geuit, denk ik dat wij er wel uit komen in goed overleg. In ieder geval hebben wij besloten dat wij doorgaan met de bouw plannen ondanks dat de havenbe- langen bezwaren maken. De wij- ziging van het bestemmingsplan komt nog in januari 1999 gereed. Wij denken goede argumenten te hebben om daar te kunnen bou wen. Als de havenverenigingen dwars blijven zal de rechter een uitspraak moeten doen. Aan ons zal het niet liggen." Wat betreft de bouwplannen aan de Schiedamse Kop van Zuid zul len politiek en de bewonersver eniging er dan ook op toe moeten zien dat er haast gemaakt wordt met de plannen. Al was het alleen maar omdat anders de bouwmaat- schappijen en projectontwikke laars genoeg krijgen van het ge- treuzel en van het project af zul len zien. En dan zal architect Van Hengel niet kunnen verhuizen. FRANK WILLEMSE ROTTERDAM - ,,Het hoogte- punt uit mijn tijd bij Radio Rijn mond was de allereerste uitzen- ding op 21 december 1983, die ik samen maakte met Liesbeth van der Kruit. Die duurde voor de gelegenheid twaalf uur, hoewel de zendtijd toen eigenlijk drie uur was. Alles was nieuw en er ging nog een boel mis," vertelt Henk van Hoorn, oud-medewer- ker van Radio Rijnmond. Hij maakte de eerste twee jaren van de radiozender mee en kreeg de eer om mee te werken aan het al lereerste programma. Deze week viert Radio Rijnmond haar vijftiende verjaardag. Vol gens Van Hoorn heeft de zender heel wat verbeteringen ondergaan: ,,Toen ik er werkte was het nog heel amateuristisch. Er werden vooral kleinere onder- werpen aangepakt, zoals tachtigja- rige huwelijken. Het was moeilijk om drie uur te vullen want Radio Rijnmond was toen nog geen mu- ziekprogramma. De muziek namen we over van Ra dio 3. Het is nu veel professioneler geworden; veel meer gericht op het echte nieuws." Zo presenteert de zender voor de regio Rijnmond zich nu nog. Het nieuws van Radio Rijnmond is een geheel eigen mix. Er worden geen nieuwsbulletins overgenomen van Radio I, zoals veel andere regionale zenders wel doen. De filosofie van de huidige directeur en hoofdredacteur van Radio Rijnmond, Ben Groenen- dijk, is dan ook dat regionaal nieuws een vooraanstaande plaats inneemt in de nieuwskeuze: Wij zijn er voor de regio. En als er iets gebeurt in Kosovo of hier in de havens van Rotterdam dan hebben wij de volledige eigen keus om het regionieuws eerst te brengen. In tegenstelling tot ande re zenders, die eerst het Radio I nieuws overnemen en er een regio- bulletin achter plaatsen." Radio Rijnmond heeft het momen- teel niet makkelijk. Onlangs werd bekend dat vijf medewerkers van het station het veld moesten rui- men. Daarnaast kampt de zender met een tekort van 1,3 miljoen gul den. Dat is een gevolg van dalende reclame-inkomsten. Groenendijk: „Dit jaar zijn de inkomsten onge- veer acht procent lager dan ver- wacht en komen we op vijf miljoen gulden uit, terwijl we vijf en een half miljoen gulden hadden ver- Donderdag24 december 19.00 uur Kerk open 18.30 uur Kerstliederen vanaf: 18.45 uur Muzikale medewerking wordt verleend door het kinder- en gelegenheidskoor o.Lv. Henry de Wolf, Jolanda Konings Martin Leerentveld Donderdagavond 24 december22.00 uur Kerk open 21.30 uur Kerstliederen vanaf: 21.45 uur Muzikale medewerking wordt verleend door het Heilig Hart Koor o. I. v. Jurriaan Govaart Vrijdag 25 december 10.00 uur Met koor en samenzang Zaterdag 26 december 10.00 uur Met samenzang Celebrant bij alle vieringen is Pastor H.J. Lieberom SDB wacht. Dit is aan de orde bij alle re gionale stations maar omdat wij het hoogste reclamebudget heb ben, valt het het meeste op." Daarnaast zijn wij voor vijftig procent afhankelijk van subsidie van het rijk. Maar die is niet goed gei'ndexeerd," aldus Groenendijk. „De subsidie-inkomsten lopen niet in de pas met de kosten die we ma ken, zoals bijvoorbeeld de loonuit- gaven. Daarom moeten we nu pas op de plaats maken zodat we vol- gend jaar meer weerstand kunnen bieden tegen eventuele tegenval- lers." Toch zijn de luistercijfers van Ra dio Rijnmond, in tegenstelling tot de tegenvallende inkomsten, om- hoog gegaan, terwijl bij andere zenders de cijfers dalen. Momen- teel trekt de zender zo'n 800.000 luisteraars per week. Uit het meest recentelijke onderzoek van Into- mart (september/oktober 1998) blijkt dat in het gebied van Rotter dam het meest geluisterd wordt naar deze regionale zender. Mo- menteel heeft Radio Rijnmond een marktaandeel van 18%. Dat ligt 2% hoger dan het landelijk gemid- delde van de regionale omroepen. „Veel radiostations zijn redelijk 'koekkoek den zang'; ze zijn glad- jes, brengen veel muziek en heb ben verder weinig om het lijf. Het gaat eigenlijk nergens over." Hoe wel het gedrag van radioluisteraars moeilijk te doorgronden is, denkt Groenendijk wel een verklaring te hebben voorde stijgende luistercij fers van Radio Rijnmond. „Ik taxeer het zo: de luisteraars maken gedurende een periode een uitstap- je naar een van de muziekstations' Uiteindelijk komen ze weer terug bij ons, omdat wij ook gezellige muziek hebben. Ook hebben ze een grotere behoefte aan nieuws van dichtbij, van om de hoek." De luistercijfers zijn fors toegeno- men sinds de beginperiode. Henk van Hoorn herinnert zich dat bij de start het aantal luisteraars nog heel gering was. „We speelden toen nog 'het spel met de pot'. We ram- melden met een pot geld en zeiden dat er 176,20 in zat. Daarna pak- ten we een willekeurig telefoon- nummer in de regio en dat belden we. Als de mensen luisterden en het antwoord wisten dan kregen ze dus het geld. Maar de meeste men- sen luisterden niet en wonnen dus niks. We vroegen ze dan om af te stemmen op onze zender: dit was de manier om luisteraars te trek- ken." Volgens Groenendijk luisteren mensen op een andere manier naar de radio dan de manier waarop ze televisie kijken. Groenendijk: „Te- levisiekijkers zappen de kanalen af of kijken in de gids en bepalen 'dat wil ik zien'. Ze kijken naar pro- gramma's. Luisteraars luisteren naar een station zoals naar Radio Rijnmond of Radio I. Het moet door de dag heen herkenbaar zijn. De radio is een persoonlijke vriend die je permanent met je meeneemt, tijdens het autorijden, op het strand of tijdens het klussen. Radio begeleidt je tijdens je bezig- heden. Je gaat er niet meer voor zitten zoals vroeger." Ook Van Hoorn beseft de proble men van zijn oude zender. „Tele- visie is nu eenmaal een veel mak- kelijker medium dan radio. Daar naast is er veel concurrentie van lo- kale en regionale zenders. Een aantal daarvan zal het loodje moe ten leggen. Het zal moeilijk wor den maar Radio Rijnmond over- leeft het wel." Van zaterdag 19 tot en met maan dag 21 december zijn er speciale uitzendingen op Radio Rijnmond in het leader van het derde lustrum. MAAIKE PETRI BROERSVELD 111, *JIII LG SCHIE LAM "Zcj'-'V TELEFOON OlO 27J OVVO SCHIEDAM - Oscar Harris en Glenda Peters zingen op het Kerst- concert in de Grote Kerk met ge- mengd koor Sanctus en mannen- koor De IJsselzangers. Aanvang is 20.00 uur, kaarten verkrijgbaar bij de VVV. Zaterdag 19 december wordt er een Advents- en Kerst- concert gegeven door de Chorelen van de Grote Kerk Breda. Aan vang 20.15 uur, toegang fl. 20,-. Kaarten aan de kerk verkrijgbaar. SCHIEDAM - Op de Tweede Kerstdag organiseert de Hervorm de Evangelisatie in de Voorhof van de Grote Kerk een Kerstfeestvie- ring voor alle leeftijden. Het thema is: Ere zij God. Het thema zal uit- gewerkt worden door samenzang, de Kerstvertelling en een vrij ver haal. De bijeenkomst begint om SCHIEDAM - Filmhuis Schiedam vertoont donderdag 17 en vrijdag 18 december de film 'Kundun' van Martin Scorsese. 'Kundun' volgt het leven van Tenzin Gyatso, die in 1937 als tweejarig jongetje als de veertiende rei'nearnatie van de Dalai Lama werd 'ontdekt'. Zijn bewind als spiritueel en werelds leider van Tibet is van korte duur. Twee jaar na zijn installatie vallen de Chinezen het land binnen. Van af 1959 leeft de Dalai Lama in bal- lingschap. Zaterdag 19 december staatAyneh' van de Iraanse regis- seur Jafar Panahi op de spoelen. Film in een film, die ineens een do- cumentaire wordt en uiteindelijk een nep-documentaire blijkt te zijn. Aan het eind van een school- dag wordt de achtjarige Mina niet door haar moeder opgehaald. Ze besiuit om in haar eentje naar huis te gaan; een lange tocht dwars door de verkeerschaos van de Iraanse hoofdstad Teheran. Een reis vol ontmoetingen en tegenslagen. hal- verwege komt Mina de actrice in opstand tegen haar filmspiegel- beeld: ze vindt de Mina die ze moet spelen stom, kinderachtig en een huilebalk. Ze smijt haar hoofd- doekje op de grond en gaat naar huis in de vaste overtuiging dat ze de weg wel alleen kan vinden. Filmhuis Schiedam is gevestigd In Theater de Teerstoof, Nieuwstraat 12. De voorstellingen beginnen om 21.00 uur. De toegangsprijs be- draagt tien gulden (donateurs beta- len fl. 7,50). 10.00 uur. Aansluitend is er een broodmaaltijd. Voor deelname aan de broodmaaltijd is opgave vooraf nodig. Aanmelden kan bij de fami- lie Koppe, tel. 426 71 91. SCHIEDAM - De winnaars van spelweek 2 zijn bekendgemaakt. De hoofdprijs, een multimedia pc is gegaan naar mevrouw A. Lind- hout. De eerste prijs (een kleding- cheque van fl. 300,-) was voor A.R. van Zweden, de tweede prijs (Rucanor sportjack) naar M. Bol- len en de derde prijs (beautypak- ket) naar M. van der Laan. De vierde prijs (sieradencheque) was voor W. Plooij, de vijfde prijs (chipper telefoon) voor J. Westen- berg, zesde prijs (cadeaucheque) voor H. Pak Jauw en zevende en achtste prijs (Phantasialand) voor H. Yazbahar en S. Gouka. Extra prijzen, cadeaubonnen van fl. 30,-, zijn gegaan naar I. de Bruin, B. Zoetmulder, L. Steenhoek, me vrouw Meijers en B. van Eijk. SCHIEDAM - Southfull Rhythm Blues-rock, zo zou je de muziek van Black Blues het best kunnen omschrijven. Nadat Dick Noor- dijk, Harrie Mirck en Marcel Kos- ter hun sporen onafhankelijk van elkaar hadden verdiend in diverse andere bands, sloegen ze de han- den ineen om een powertrio te vor- men, de oervorm van elke band. Naast het eigen werk laat de band zaterdag 19 december in cafe Podi um ook bekende en minder beken- de nummers horen van artiesten als Bonnie Raitt, Eric Clapton, Little Feat en anderen. Aanvang is 22.00 uur, toegang is toegang. Donder dagavond 17 december is het Da ve's Sessie in cafe Podium. Nu Kees van Krugten in het oosten van Nederland hard bezig is met opnames voor een nieuwe CD, neemt Dave Chavez nog een week de honneurs waar. Ook deze don derdagavond heeft Dave wat muzi kale kennissen uitgenodigd om sa men een grandioos muziekspekta- kel te creeren. Deze kennissen zijn uitstekende muzikanten en Dave is dan ook behoorlijk trots om te mo- gen aankondigen: Willem Verdul- leme en Marcel Gootjes samen met: Dave Chavez.

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 1998 | | pagina 3