NIARKT Kalkoen BOODSCHAPPEN NODIG oor hetzelfde geld rijdt p- u diesel. CP Vink&Evag ruIT ISB3IM1 Kong Heei Fah Tsoi! (Gelukkig Nieuwjaar) Cirque du Soleil folderaanbiedingen van 10/2 t/m 17/2 1999 Hand/ pers Supra koffie Komo vuilnis- zaklten sinaas- appels Jong belegen kaas filet of schnitzel schaal Wf ll' SPECIALITEITEN LEIDINGGEVENDE v/m per kilo magnetron 250 gram per pak 2 pakken 2 kilo 500 gram in De Ford Mondeo 1.81 Turbo diesel voor de prijs van 1.81 benzinemotor. Uw voordeel f 2.000,-. ^aCe*tUj^-7fceucaj<zan4*Ke*iu Lopend Buffet meer dan 10 pers. 20,- p.p. Daar plukt u de vruchten van! Koop nu uw Staatslot bij Milo en maak kans op 2 gratis entreekaarten voor i'K f van Snelliussingel 164 3112 RC Schiedam Tel. 010-4268603 Magdalen a's (20 heerlijke cakjes) elke maandag: jong t/m extra belegen kaas kilo1O,- elke dinsdag: diverse soorten vleeswaren 500 gram.5,- elke woensdag: gehakt h.o.h. kilo6,98 elke donderdag: eieren 10 stuks1,49 elke vrijdag: 3 broden naar keuze5,- elke zaterdag: bij aankoop van een pak Avico patat pak Mora frikadellen a 4 stuks Bel of fax ons 24 uur per dag, geen minimaal bedrag. Wij brengen aan huis. Tel. 010-4268603, fax. 010-4268633 40* Ford Mondeo Wagon Turbo diesel vanaf f 43.495,-. g_xii' Ford Mondeo Navigator vanaf f 47.495,-. Jan Evertsenweg 6, Industrieterrein Vijf Sluizen, 3115 JA Schiedam.Telefoon 010 - 426 46 90. Wanneer Chinees Nieuwjaar, Valentiinsdag en de Vooriaarsvakantie in een week vallen, heeft u genoeg redenen om bi] ons langs te komen. Wij hebben deze week maar liefst drie grandioze aanbiedingen! Kantonese soep Oedang Wodjap Tie Pan An Fong Kai Saan Yi Yuk V J Koffie of thee Kantonese soep Chinese hors d'oeuvres f 32,50 p.p. (minimaal 2 personen) Tie Pan An Fong Kai Saan Yi Yuk Tien Suun Yu Dame Blanche 42,50 p.p. (minimaal 2 personen) Broersvest 119 Schiedam Tel. 010-473 18 79 Een Assurantie-adviseur buitendienst en een Medewerker binnendienst bij Unive S.V.O. te Schiedam Wie helot ons uit de brand"? De Staatsloterij in samenwerking met Milo, deelt 50 keer 2 gratis entreekaarten uit voor de voorstelling Quidam van Cirque du Soleil op zaterdag 20 maart om 20.00 uur naast het Olympisch stadion in Amsterdam! Week 6 MAASPOST SCHIEDAM - XQ02 FRED LIT w w Als u veel kilometers rijdt, is het wel zo voordelig om diesel te rijden. En wat de Ford Mondeo betreft is dat nu wel heel snel het geval. Want met de nieuwe Silverline-aanbieding koopt u de Turbo-dieseluitvoering nu voor de prijs van de benzine-uitvoering. Daardoor is, al vanaf 13.344 kilometer per jaar, diesel rijden goedkoper dan benzine rijden. En daarmee houdt het voordeel nog niet op. U rijdt 00k nog eens een Mondeo Wagon voor de prijs van een 4-/5-deursuitvoering: uw voordeel f 2.000,-. Bovendien zit er op elke Ford Mondeo standaard airconditioning. V E R L. I W F —.J-- 22m. Nieuw is de Ford Mondeo die overal de weg weet: de Ford Mondeo Navigator, met standaard o.a. elektronisch navigatiesysteem airconditioning •stuurbekrachtiging »ABS »airbags voor bestuurder en passagier •elektrisch bedienbare ramen voor •elektrisch bedien- bare spiegels »centrale portiervergrendeling met afstandsbediening *15" stalen velgen radiocassettespeler mistlampen voor metaallak. Prijzen incl. B.T.W./BPM, exd. kosten rijklaar maken en verwijderingsbijdrage. Wijzigingen voorbehouden. Afgebeelde auto kan afwijken van de standaardspecificaties. Vraag naar onze exacte Voorwaarden en specificaties. Oft*"** elke 2 jaar een nieuwe Ford. Vraag naar onze gunstige maandtarieven. 38888888j3888@S&S£££S££8S98888888888S 17180 AN FONG gepaneerde garnalen op ijzergegrilde kipfilet in pikante saus combinatie van Babi pangang, tsa siu en spek babi pangang v i op ijzer gegrilde kipfilet in pikante saus combinatie van Babi pangangtsa siu en spek babi pangang Tongfilet in zoetzure saus Univg S.V.O. te Schiedam is op zoek naar een Assurantie-adviseur (m/v) buitendienst en naar een Medewerker (m/v) binnendienst. Wij zijn op zoek naar twee enthousiaste medewerkers met een commerciele instelling. De functie Assurantie-adviseur buitendienst Als assurantie-adviseur buitendienst heeft u een dynamische baan met een grote verantwoordelijkheid. U bezoekt (potentiele) verzekerden, om onze bestaande relaties te onderhouden en onze relatiekring verder uit te bouwen. U biedt daarbij planmatig een breed pakket schade-, zorg- en levens- verzekeringen aan. Tijdens uw bezoeken signaleert u verzekeringsbehoeften en adviseert u de klant over de samenstelling van zijn of haar verzekeringspakket. Profiel U bent een commercieel ingesteld persoon, met uitstekende contactuele eigenschappen. De verzekeringsbranche kent u vanuit eerdere werkervaring in een binnen- of buitendienstfunctie. Uw opleiding ligt minimaal op HAVO- niveau, aangevuld met het diploma Assurantie B. U bent tussen de 23 en 30 jaar. U woont in ons werkgebied of bent bereid hiernaartoe te verhuizen. De functie Medewerker binnendienst (24 uur per week) Als medewerker binnendienst heeft u een veelzijdige functie. U adviseert (potentiele) klanten t.a.v. een breed pakket van verzekeringsproducten, zowel telefonisch als via persoonlijke advisering. Daarnaast vormen voorkomende administratieve handelingen (zoals verzekeringsmutaties, postverwerking) en de offerte- c.q. polisopmaak belangrijke taken. Profiel U heeft een opleiding op minimaal MBO-niveau, eventueel aangevuld met het Assurantie-B diploma. Relevante werkervaring is een waardevolle pre. Ervaring met Windows en Word is in uw voordeel. In uw werk heeft u een flexibele instelling. Het werken in en met een klein team met een collegiale sfeer spreekt u aan, waardoor uw collega's kunnen rekenen op uw inzet en ondersteuning. Ook herintreders worden uitgenodigd te solliciteren. Aanbod Wij bieden twee afwisselende functies in een prettige werksfeer. Uw salaris is overeenkomstig de prima CAO voor het verzekeringsbedrijf, met o.a. een 13e maand en een premievrij pensioen. Geinteresseerd? Bent u de klantgerichte man of vrouw die wij zoeken? Stuur dan voor 19 februari a.s. een sollicitatiebrief met curriculum vitae (onder vermelding van de functie) naar: Unive S.V.O., t.a.v. de heer J.P.F.A. Koningstein, Postbus 4099, 3102 GB Schiedam. Unive S.V.O. is een zelfstandige, regionaal georienteerde onderlinge verzekeringsmaatschappij. Naast een uitgebreid aanbod van brand- en woonverzekeringen bieden wij particuliere en zakelijke klanten een totaalpakket aan schade-, zorg- en Ievensverzekeringen, pensioenen en hypotheken. We werken daarbij volledig op onder linge basis, dus zonder winstoogmerk. Bij Unive S.V.O. zorgen 7mensen voor een persoonlijke dienstverlening aan de verzekerden. Unive S. V.O. is aangesloten bij de landelijke verzekeringsmaatschappij Unive Verzekeringen met in totaal circa anderhalf miljoen verzekerden. Voor nadere informatie kunt u tijdens kantooruren contact opnemen met de heer Koningstein, telefoon (010) 470 20 11. VERZEKERINGEN De Stidiring Kinderopvang Vlaardingen biedt professionele kinderopvang in diverse peuterspeelzolen, kinderdagverblijven, buitensdioobe opvanggroepen en een gastouderbureou. Aansiuiting bij de culturele achterarond en eigen mogelijkheden van kinderen en respect voor de eigen verantwoordelijkheid van ouders stoon daarbij cen- traal. voor ons Kindercentrum Villa Kokelbont zoeken wij een 27 uur per week. Op 17 januari is een deel van ons kindercentrum afgebrand. Het herstel vergt naor schotting 6 maanden. De opvang (36 kp HEDO en 30 kp BSO) is tijdelijk op 2 verschillende locaties ondergebrocht. Per 15 februori heeft de huidige lei- dinggevende een andere functie binnen de SKV oanvaord. Deze situatie vroagt, ook von de nieuw aan te stellen lei- dingaevende, extra kwaliteiten en inzet in het komende holfjaor. Wij verwachten von baar/hem: betrokkenheid, daadkracht, steun en sturing. De kandidaat die, met respect voor de binnen het kindercentrum opgebouwde kennis en ervaring, met team en oudercommissie bouwt aan een vernieuwd en vernieuwend dagverbiijf kan rekenen op een gemotiveerdenhechtteom. Geboden wordt: een arbeidsovereenkomst voor een jaar, bij goed functioneren volgt aanstelling voor onbepoalde tijd. Arbeidsvoor- woarden zijn conform CAO-Welzijn. Functieniveou: hoofd B. Minimum eisen: relevante HBO-opleiding; leidinggevende ervaring; ervaring met professionele kinderopvang. Voor gei'nteresseerden is op oonvraag een uitgebreide functie- en taokomschrijving beschikbaar. Bel 010 - 4355611 of fax 010 - 2340657 of e-mail: info@skv.nl Sollicitoties binnen 14 dagen no verschijnen von deze advertentie te richten aan: Sollicitatiekommissie SKV t.o.v. dhr. A.R. de Booij, Postbus 4234,3130 KE Vlaardingen o.v.v. vncoture VK-LG Acquisitie n. a. v. deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. VOOR'T GEM AK! Nolenslaan 524 Schiedam, tel. 010-4260822. De actie geldt voor Staatsloten voor de trekking van 23 februari 1999!!

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 1999 | | pagina 15