Vijf weken lang kans op prachtprijzen VERBOU WINGS- AANBIEDING N ME VERBOUWINGS- AANBIEDING IJsselbouw staat voor gigantische opdracht Nico Zwinkels komt naar Bouman Verhoeve Suzuki, een markant bedrijf Dit mag niemand missen MaasstaD KRALINGSE VEER - In Kraling- se Veer staat aan de IJsselmondse- laan 175 een markant complex, waar liefhebbers van mooie meu- belen vanuit het gehele westen des lands naar toekomen. Vrijwel iedere Rotterdammer kent dan ook Bouman Meubelen, de oudste en bekendste meubelspeci- alist van de regio. Opvallende acties Natuurlijk zal de ingrijpende verbouwing van Bouman aan niemand on- gemerkt voorbij gaan. Natuurlijk zult u er hoegenaamd geen last van on dervinden en natuurlijk blijft de keus in alle woon- en slaapmeubelen on veranderd groot, ook tijdens de verbouwing. Maarde directie van Bouman heeft gemeend toch iets exta's te moeten organiseren voor haar klanten, als compensatie zullen we maar zeggen! ■M m- Verbouwingsaanbieding: BOUMAN lattenbodem vanaf f999.- IJsselmondselaan 1 7 5 3 0 6 4 AS Rotterdam Verhoeve Suzuki CAPELLE A/D IJSSEL - Het is niet de eerste keer dat de directie van Bouman Meubelen met de di rectie van IJsselbouw om de tafel zit. Vrijwel alle verbouwingen bij Bouman zijn door dit Capelse aan nemersbedrijf uitgevoerd. En nu staat IJsselbouw voor een huzaren- stuk. Heb je belangstelling voor interi- eurinrichting en houd je er boven- dien van om zelf wat te klussen in huis, dan ken je Nico Zwinkels, dat kan niet missen. Dan wil je geen TV-uitzending van hem over wo nen missen. Tipl Tip 2 Tip 3 Ergens aan de Hoofdweg, klop- pend hart van het Rotterdamse be- drijfsleven, staat een echt bedrijf: Autobedrijf Verhoeve BV. Een be drijf dat al 42 jaar lang bewijst wat modern ondernemen in Rotterdam inhoudt. Gek van auto's en moto- ren, de liefde werd door Piet Ver hoeve, motor achter het bedrijf, overgebracht op z'n vier zonen, waarvan er inmiddels drie, het be drijf doen bloeien en groeien. Verbouwingsaanbieding: 2-3 zitscombinatie BOUMAN van f5-4951-yoor f4.795 Bouman Meubelen vormt, samen met dochterbedrijf Trendhopper een cluster tussen Woonmall Alexandrium, de Ca- pelse woonboulevard en Meubelboule- vardReijerwaard in Barendrecht, waarbij Bouman altijd haar eigen identiteit en aantrekkingskracht heeft weten te behou- den. En daarnaast haar positie heeft ver- stevigd door ook in de Woonmall op drie plaatsen vertegenwoordigd te zijn: haar vestiging van B&B Meubelen, van Trendhopper en van de onlangsgeopende Elementi, waar volgens een nieuwe for- mule design-wonen gepresenteerd wordt. Ondernemerslust en expansiedrang heb- ben het bedrijf Bouman in tachtig jaar doen uitgroeien van meubelfabriek tot een immens en fameus meubelparadijs. Waar in de verschillende gebouwen een enorme keus in stijlen en hoeveelheid woon-, en slaapmeubelen overzichtelijk wordt aangeboden. Meubelen die voor- zien zijn van een meerwaarde: kwaliteit en service, speerpunten in het beleid van het concern. Daar is Bouman groot mee geworden en daarin onderscheidt dit meubelconcern zich nog steeds van vele branchegenoten. Huidig algemeen direc- teur de heer van Buuren,Onze ouddirec- teur de heer J.Colijn, een beroemheid in de meubelwereld en onder meer stuwen- de kracht achter de realisatie van de Woonmall in Rotterdam, gaf me een wij- ze raad mee:„Van Buuren, jongen, denk erom: een klant heeft altijd gelijk, ook al meen j ij van nietDat bedoel ik met ser vice: heeft een klant een probleem met bijvoorbeeld een bankstel. dan trachten wij dat zodanig op te lossen, dat diezelfde klant volgende maand terugkomt voor karpettenDaarnaast is het belangrijk dat je de -consument een totaalplaatje kunt aanbieden op het gebied van wonen en slapen, Dat hebben we bereikt; wanneer de verbou wing straks klaar is, komt er bo- vendien in het nieuwe gedeelte een grote- re afdeling modern designwonen. We hebben tijdens de internationale beurzen van Milaan en Keulen veel bijzondere ontwerpen bestekl, die naar verwachting allemaal binnen zullen zijn bij de opening van ons nieuwe gedeelte op 20 maart." Dan de kwaliteit, ook daarin staat Bou man Meubelen in de voorste gelederen. Met zoveel kennis en ervaring in huis, is het niet moeilijk verschil in kwaliteit te onderscheiden. „We kiezen ervooralleen meubelen aan te bieden in het betere seg ment. Dan kun je je service voor andere doeleinden gebruiken, voor presentatie bijvoorbeeld." Over presentatie gesproken, daarmee gaat heel wat gebeuren bij Bouman: Het bedrijf staat positioneel sterk veran- kerd, dat is duidelijk. Alleen het gebouw zelf, dat staat op sommige plekken niet meer zo stevig, erger: de vloer van het voorste gedeelte, begint te verzakken. Daarom is Bouman Meubelen aan het verbouwen en hoeDe eerste etage en het aangrenzende pand van Trendhopper blij ven onveranderd. Beneden is het mid- dengedeelte onlangs verbouwd en vanaf maandag 8 februari wordt het voorste ge deelte inclusief de entree, totaal circa 1200 m2, zwaar onder handen genomen. Aannemersbedrijf IJsselbouw gaat de enorme klus klaren. Een geheel niefiwe vloer, inclusief 33 heipalen. Wanneer alles volgens plan verloopt zal Bouman Meubelen vanaf 20 maart aan al- le kanten al klaarstaan om groots de nieu we eeuw in te gaan. Want vergeet niet, de omvangrijke ver- bouwing is erop gericht om straks nog be- ter aan al uw wensen te voldoen en het verblijf in deze woonstad optimaal te ver- aangenamen. We blijven u via deze krant op de hoogte houden van de stand van zaken. Vanzelfsprekend blijven Bouman Meu belen en Trendhopper gewoon geopend tijdens de verbouwing. De enige hinder die u ervan zult ondervinden is dat u al leen via Trendhopper naar binnen kunt. Ook het aanbod blijft even omvangrijk, er is tijdelijk wat extra ruimte gecreeerd. En als compensatie voor het geringe onge- mak loopt er tijdens de verbouwing een geweldige actie waarbij u schitterende prijzen kunt winnen. 1 ^ectr*sch verstelbare en supercomfortabele lattenbo dem, met nekknik, knie-ondersteuning en gewichts- gratis parkeerplaatsen! verdelers.Compleetmetpocketveringmatras 300 Zo wordt het spel gespeeld... Op woensdag 10 februari start de unieke loterij bij Bouman. Let op! Wat u vanaf deze datum ook koopt bij Bouman of Trendhopper, een compleet nieuw interieur, of een bescheiden bijzet- tafeltje, dat maakt niet uit, u krijgt altijd een lot dat uit drie delen bestaat. Dat lot kan u op meerdere tijdsmomenten geluk brengen. Iedere week is er een trek king uit de loten van de voorafgaande week. Beginnen we bij de eerste kans: op de avond van vrijdag 19 februari dient u een deel van uw lot in te leveren, waarna me- teen de trekking verricht wordt door pre- sentator Ruud van der Heijden. Mocht u w lot niet in de prijzen vallen, dan bewaart u het tweede deel van het lot voor de hoofd- verloting tijdens de feestelijke finale op zaterdag 20 maart. Het derde gedeelte is voor uzelf, ter controle. Zo gaat het iedere week, de winnende lot- nummers van de loten die verkregen zijn tussen 20 en 26 februari worden op vrij dag 26 februari bekendgemaakt, op 27 fe bruari begint de nieuwe week met nieuwe weekkansen die bekend worden gemaakt op 5 maart, vervolgens een trekking op 12 maart en de hoofdverloting tenslotte op zaterdag 20 maart. Een heerlijk verzorgd weekend Disneyland Parijs voor 4 perso- nen maakt deelname aan de loterij meer dan de moeite waard. De Firma Verhoeve, u weet wel, de Suzu ki-dealer stelt, 2 scooters, een kano, een visboot en een Suzuki Quad 50 cc, een pittig vier wielig crossertje voor kinde- ren, ter beschikking. Praxis, de landelijke doe-het-zelf gigant, geeft Bouman eveneens fraaie prix d'a- mis voor de trekkingen: drie klopboor- machines, drie decoupeerzagen en op de zaterdag dat de kluskanjer van de TV. Ni- co Zwinkels aanwezig is, maakt u ook nog eens kans op een van de vijf originele Nico Zwinkels kluskoffers. Praxis is er nog niet: tijdens de actie tus sen 10 februari en 19 maart krijgt u alleen bij besteding van 500 gulden bij Bouman of Trendhopper, een kortingsbon waar- mee u tot en met 30 april 10% korting krijgt bij alle Praxiszaken. Een geweldige actie met geweldige prij zen, maar zegt u nou zelf, wie bij Bouman Meubelen koopt, heeft toch altijd prijs! „Een gigantische klus, inderdaad. De ge hele vloer moet eruit, waarna we met twee heistellingen tot in de late uren in het pand moeten gaan heien. Vervolgens wordt een nieuwe. betonnen vloer gestort die monoliet wordt afgewerkt. Dat wil zeg gen, keihard en in een maal helemaal glad. Daarover heen komt een prachtige vloerbedekking en een gedeelte parket. Zoals u weet, komt er door het gehele pand een nieuwe routering over een stijl- volle parketvloer, heel mooi. De vloer was nooit geheid, en is daarom zo verzakt. Op 15 februari moeten er 33 heipalen, elk met een lengte van 18 meter de grond in. Een gigantisch karwei, maar dan kan het pand straks wel meteen een eeuw lang weer mee." Aannemer de heer Maat, hoofdverant- woordelijk voor het project, uit zijn be- (advertorial) wondering voor de aanpak van Bouman; Ze werken hier al jaren aan nog betere kwaliteit, zowel richting klant als richting pand. De directie van Bouman stond er dan ook op dat wij alle mogelijke man- krachten tegelijk inzetten, zodat de ver bouwing zo snel mogelijk klaar is en de klant er zo weinig mogelijk last van heeft. We werken met 20 man tegelijk in conti- nuedienst, een uitzonderlijke situatie." Aannemersbedrijf IJsselbouw is geves- tigd aan het Hollands Diep 61bij winkel- centrum de Terp. Het bedrijf is verdeeld in twee takken, nieuwbouw en verbouw, onderhoud en reparatie. De afdeling verbouw, die het project Bouman voor haar rekening neemt, heeft al voor veel hete vuren gestaan. Momen- teel is IJsselbouw bezig met de aanleg van een nieuw restaurant waarboven veertig extra kamers in motel Bastiljon in Rhoon. In Mient Botersloot renoveerde IJssel bouw onlangs 44 woningen, en aan de N2 wordteen aantal seniorwoningen gereno- veerd. Wie over IJsselbouw spreekt, heeft het niet over de eerste de beste aannemer, dat is duidelijk! Ook de renovatie van een aantal panden (waarvan het pand Rotter- dams Dagblad/ Maasstad Weekbladen) aan de Linie is uitgevoerd door door dit bedrijf, om u maar eens een paar klasse- projecten te noemen Om u te verrassen heeft de directie van Bouman het voor elkaar weten te krijgen dat Nico Zwinkels himself op de zaterda- gen 20 februari, 27 februari en 6 maart tussen 13.00 - 16.00 uur aanwezig is bij Bouman om u te adviseren over wat u maar wenst. Renovatie, kleine verbou wing, interieur-inrichting, behangen, verven, roept u maar en Zwinkels advi- seert. Helemaal gratis, cadeautje van Bouman! Mogelijk gaat u heel wat wij- zer, maar ook rijker naar huis. Tijdens de aanwezigheid van Nico worden er name- lijk ook nog eens vijf bekende kluskoffers verloot. Mogen we u alvast veel succes wensen! Voor diegenen die, hoe jammer ook, echt niet aanwezig kunnen zijn bij de kluspar- tygeven we vanaf deze pagina alvast een paar tips van de hand van Nico Zwinkels. Wanneer u een schroef in hardhout moet draaien, boort u dan eerst een gaatje. maak vervolgens de schroef wat vet met een stukje kaars om tenslotte de schroef makkelijker in het hout te draaien en bo- vendien breekt het hout op deze manier minder snel. Wilt u de tegels in bijvoorbeeld het toilet een andere kleur geven, dan kan dat heel goed. Ontvet u eerst de tegels, breng daarna een geschikte hechtprimer aan en daarna kunt u de tegels overschilderen in welke kleur u maar wenst. Wanneer u een steekbeitel op de werk- bank neerlegt, doet u dat dan altijd met de vouw van de beitel naar onderen! Aanvankelijk begonnen als dealer van Trabant en Wartburg. „Wat een avon- tuur, wat een humor, m'n eerste zorg bij de verkoop van zo'n mobiel was dat er een sleepoog aan de auto zat!" In 1980 stort Verhoeve zich in een ander avon- tuur: Suzuki en daarmee is hij een van de oudste Suzukidealers in het land. Suzuki is uitgegroeid tot een perfect automerk. onderaan begonnen en opgeklommen tot een van de beste automerken ter wereld. Een van de weinige automerken die z'n omzet nog ziet stijgenVergelijkbaar met Bouman Meubelen, dat nti toch ook in de voorste gelederen loopt in de meubelwe reld. Wij onderhouden een bijzonder vriendschappelijke relatie met Bouman Meubelen, waarbij we af en toe gebruik maken van elkaars diensten. Nu zijn wij aan de beurt en het is met een groot genoe- gen dat wij de prijzen aan Bouman ter be schikking stellen voor z'n geweldige lo terij. Overigens, wat een verbouwing, gi gantisch! Ik wens de jongens van IJssel bouw veel succes! De prijzen die Verhoeve ter beschik king stelt: Twee schitterende flitsende scooters van Suzuki. Eveneens van Suzuki de street magic Suzuki: Suzuki Lt 50, een vierwie- lige crosser met 50 cc-motor. Een droom voor kinderen tot ortgeveer tien jaar. Verder een juweel van een visboot, type 9.4 en een supersnelle alluminium Zweedse kano type Inkas 465. 300 gratis parkeerplaatsen! IJsselmondselaan 175 Prachtige kwaliteit, uitgevoerd in Dina- mica met 5 jaar garantie op de stoffering 3064 AS Rotterdam

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 1999 | | pagina 21