GEMEENTE BERNISSE CD CD CD Ziekenverzorgenden en verzorgenden m/v m Komt u ook naar de Open Dagen bij Dijkshoorn Hoortecbniek oproepkracht toezichthouder zwembad m/v oproepkracht kassier m/v administrateur Wij zoeken met spoed 100 m/v! Vedior HOLY ZIEKENHUIS Garoo beheer bv Vedior van Eijk heeft volop banen openstaan in de tuinbouw, zowel fulltime- als parttime werk. Heb je eigen vervoerof rij je gratis mee met onze busjes? Kom snel langs en maak een keus uit het grote aanbod van banen die wij voor je open heb ben staan. Ook administratief- en technisch werk. Tevens zoeken wij met spoed ervaren kassenbouwers. Neem bij een inschrijving het volgende mee: sofinummer ziekenfondsnummer bank- of gironummer geldig paspoort of ID kaart Vedior van Eijk Uitzendbureau B.V. Hoogstraat 146 3131 BR VLAARDINGEN 010-2489707 Specialist in de agrarische sector Vfein Eijk SIEMENS St. Liduinastraat 15, Schiedam Telefoon 010 -426 31 80 SCHIELAND ZIEKENHUIS Week 8 MAASPOST WATERWEG - WX04 De gemeente Bernisse is een agrarisch/recreatieve gemeente op Voorne-Putten. Het aantal inwoners bedraagt ca 13.000 verdeeld over zes woonker- nen. De gemeente kent een groot recreatieaebied en ligt op korte afstand van de stranden van Voorne en het Brielse Meer. Enkele grote winkelcentra alsmede een groot aantal scholen voor voorgezet onderwijs zijn in de omliggende gemeenten aanwezig. Met ingang van 1 mei 1999 zijn de hekken van de zwembaden in de gemeente Bernisse weer geopend. Voor het openluchtzwembad 'T Molengors in Zuidland hebben wij voor het nieuwe seizoen twee vacatures, vacaturel Functie-omschrijving: - toezicht houden op bezoekers; - opruim- en schoonmaakwerkzaamheden; - overige werkzaamheden. Functie-eisen: - zwemdiploma A en B; - goede contactuele eigenschappen. Overige informatie: Het maandsalaris is afhankelijk van leeftijd en ervaring, maximaal f 23,11 bruto per uur, exclusief vakantie- en onregelmatigheidstoeslag. vacature 2 Functie-omschrijving: - het verkopen van toegangskaarten, leskaarten; - het verkopen van snoep e.d. in het winkeltje; - overige werkzaamheden. Functie-eisen: - een opleiding op LBO-niveau; - goede contactuele eigenschappen. Overige informatie: Het maandsalaris is afhankelijk van leeftijd en ervaring, maximaal f 2118 bruto per uur, exclusief vakantie- en onregelmatigheidstoeslag Algemene informatie: Het zwembad is dageiijks geopend van ma t/m vr van 7.00 uur tot 19.30 uur en za/zo van 11,00 uur tot 17.00 uur. Binnen deze tijden kunt U opgeroepen worden, Voor het beschikbaar zijn tijdens het gehele seizoen ontvangt U aan het einde van het seizoen een toelage van f 250,-. De arbeidsovereenkomst is geregeld via Start Uitzendbureau en geldt van 26 april tot en met 6 September 1999. Voor meer informatie kunt u contact opnemen met de bureauchef mevrouw M.H. Romers- de Groot, sector Samenleving, telefoon (0181) 66 72 30. Uw schriftelijke reactie kunt u - graag met C.V. en binnen 7 dagen - richten aan Burgemeester en Wethouders van Bernisse t.a.v. het bureau P.O. 8d„ Postbus 70, 3218 ZH Heenvliet, met in de ilnkerboven- hoek de vermelding "sollicitatle". - Acquisitie n.a.v. deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Garoo Beheer BV omvat een aantal werkmaatschappijen waaronder Bouwmaatschappij Weboma BV en Kassen- en verwarmingsindustrie Gakon BV, welke van oudsher gevestigd zijn in het Westland. De werkmaatschappijen hebben een personeelsbestand van circa 150 medewerkers en behoren al vele jaren tot de toonaangevende bedrijven in hun branches. De bedrijven zijn gehuisvest in een uiterst modern kantoorgebouw in Wateringen. In verband met het vertrek van de huidige administrateur zijn wij op zoek naar een: U verzorgt, in samenwerking met een aantal medewerkers, de administratie van een aantal werkmaatschappijen. U levert een bijdrage aan de managementrapportage en heeft een coordinerende rol op het gebied van de personeelsadministratie en de loon- en salarisadministratie die in eigen beheer wordt uitgevoerd. Tevens fungeert u als vraagbaak voor de collega's voor de meest uiteenlopende vragen op administratief gebied. De juiste kandidaat beschikt over een ruime administratieve ervaring en leidinggevende kwaliteiten. U heeft ervaring met loon- en salarisverwerking en beschikt over een relevante HBO-opleiding of gelijkwaardig werk- en denkniveau. U kunt werken met de verschillende spreadsheetsprogramma's, bent accuraat, flexibel en op een breed terrein inzetbaar. De juiste kandidaat is representatief, communiceert vlot en heeft een leeftijd tot circa 40 jaar. Garoo Beheer BV biedt naast een passend arbeidsvoorwaardenpakket, een prettige werksfeer met enthousiaste collega's en een functie met ontplooi'ngsmogelijkheden. Zij die voldoen aan bovengenoemde kwalificaties worden uitgenodigd binnen veertien dagen na verschijning van dit blad te reageren. Een brief met curriculum vitae kunt u richten aan Een brief met curriculum vitae kunt u richten aan: t.a.v. dhr. J.B.M. Wouters Postbus 245, 2290 AE te Wateringen. Voor telefonische informatie kunt u, onder nummer 0174-225600, terecht bij de heren Van der Burg en Wouters. IEDERE H00RT0ESTEL0PL0SSING IS HEEL PERSOONUJK Gehoorverlies kan voorkomen op elke leeftijd. Verslechtering van het gehoor gaat meestal erg geleidelijk, haast onmerkbaar en pijnloos. Bij Dijkshoorn Hoortechniek is men volledig gespecialiseerd op dit gebied. U kunt er alles over te weten komen tijdens de Open Dagen die op vrijdag 26 en zaterdag 27 februari worden gehouden. Redenen genoeg om bij twijfel, klachten of vra gen omtrent uw gehoor "gewoon" langs te komen. Het enthousiaste en uiterst des- kundige team van Dijkshoorn Hoortechniek staat u elke dag met raad en daad terzijde. Henk Kroeze, Jan Willem van As, Emmelien Verzijden, Choeming Koh en Rini Viesselman weten als geen ander wat goed horen betekent. Want in ons land zijn maar liefst 1,3 miljoen mensen die in aanmerking voor een hoortoestel komen. Hiervan zijn er slechts 300.000 die inderdaad voor een dergelijke voorziening hebben gekozen! Dijkshoorn Hoortechniek biedt daarom haar (nieuwe) klanten een extra uitstekende mogelijkheid om van een passend en onopvallend hoortoestel te worden voorzien: de Open Dagen. Tijdens deze dagen zal er een speciale camper vlak voor de winkel staan opge- steld waarin op al uw vragen, problemen en klachten een pas- klare oplossing zal worden geboden. Deze camper is van de Stichting Hoor Plus waar Dijkshoorn Hoortechniek is aangesloten. Hiermee heeft u als client de volledige zekerheid van een goede service, uitstekend advies en een optimale nazorg. Onnatuurlijke harde geluiden De oorzaak van gehoorverlies wordt vaak veroorzaakt door geluidsbelasting uit uw omge- ving. Want overal kan ons gehoor door onnatuurlijke harde geluiden beschadigd wor den. Misschien hoort u het ritselen van papier niet meer. U wordt steeds vindingrijker en probeert woorden als in een puzzel samen te vatten. Het probleem wordt steeds groter. U gaat steeds minder begrijpen. U zult misschien belangrijke beslissin- gen nemen, die omdat u het niet goed heeft verstaan op vermoe- dens berusten. Het gebeurt vaak dat men achterdochtig wordt omdat het gehoor niet naar behoren werkt. Een juiste diagnose Tijdens de Open Dagen bij Dijkshoorn Hoortechniek wordt uw gehoor getest. Aan de hand hiervan kan een juiste diagnose worden gesteld: wel of geen pas send gehoorapparaat? Een test kost u misschien wat tijd. Een niet gecorrigeerd gehoorverlies is erger. Horen is een gebeuren wat u moet leren en ook weer opnieuw geleerd moet worden, als u te laat iets aan uw gehoor verlies doet. PRISMA: Hightech in minifor- maat Dijkshoorn Hoortechniek levert volledige digitate hoortoestellen van Siemens. Met het type hoor toestel van PRISMA wordt u de hoogste spraakverstaanbaarheid en een aangename klank gega- randeerd. Zodoende hoort u altijd optimaal (ook bij stoorge- luiden). De hoge snelheid en uit stekende kwaliteit van dit nieu we toestel biedt prima mogelijk- heden om sneller en juister uw individuele gehoor te bepalen. Dijkshoorn Hoortechniek zorgt samen met een vakkundig advies voor een effectieve en gemakkelijke aanpassing. Met PRISMA heeft u nu eenmaal het beste draag- en bediencomfort. Speech Sensitive Processing Prisma helpt u daadwerkelijk beter verstaan in de meeste situ- aties. Van een rustige omgeving tot in omstandigheden met een VN-BF-9.Sk fors achtergrondlawaai. In al deze situaties legt PRISMA de nadruk op het versterken van spraak en reductie van omge- vingslawaai. Dit wordt met een technische term, "Speech Sensitive Processing" genoemd. Een duidelijk resultaat Stelt u zich de volgende situatie eens voor. U bevindt zich mid den tussen mensen in een druk restaurant. Voor PRISMA is dat geen enkel probleem. Want met PRISMA bent u in staat stem- men en spraak duidelijk uit de overige (storende) omgevingsge- luiden te filteren. Dit is mogelijk met behulp van een tweede richtmicrofoon in het toestel. Bij inschakeling van het TMS-sys- teem (Twee Microfoon Systeem) concentreert uw gehoortoestel zich op de persoon in de door u bepaalde richting. De mensen om u heen, hoort u erg comfor- tabel en met een duidelijk resul taat dankzij PRISMA. Volledig op maat De techniek staat met dit sys teem voor niets! Het hart van de Prisma is een microchip van 3 x 4 mm die ontwikkeld is door Siemens. Deze kleine processor voert meer dan 150 miljoen berekeningen per seconde uit. Hierdoor is het toestel in staat meer dan drie keer zoveel geluidssignalen te verwerken dan conventionele hoortoestel len. Bij Dijkshoorn Hoortechniek wordt uw PRIS MA volledig op maat gepro- grammeerd. Persoonlijke oplossing Want ieder gehoorverlies is anders. Daarom is iedere hoor- toesteloplossing die door Dijkshoorn Hoortechniek wordt geboden, heel persoonlijk. Sommige mensen kunnen nog wel allerlei geluiden horen, maar niet meer zo goed als voorheen. Het is alsof het geluid "te zacht gezet" is. Anderen hebben moeite met het waarne- men van specifieke geluiden, waardoor het voeren van een gesprek in een lawaaiige kamer of bij veel achtergrondgeluiden problemen oplevert. Vrijwel altijd vergoed Waarschijnlijk heeft u door het missen van de hoge frequenties moeilijkheden, terwijl een ander een forse luidsterkte weer als zeer onaangenaam ervaart. Hoortoestellen moeten daarom enorm presteren: ze verwerken het geluid, volledig naar uw behoeften. Dat kunt u met een gerust hart aan Dijkshoorn Hoortechniek overlaten! Want u laat het toch niet toe dat uw gehoorverlies uw leven nadelig zal bei'nvloeden? Doe er daarom samen met Dijkshoorn Hoortechniek iets aan! Daarbij moet worden opgemerkt dat de voorziening van een gehoorapparaat vrijwel altijd voor een groot gedeelte door de zorgverzekeraar wordt vergoed. Waar vindt u ons? Wilt u er nog meer over weten? Wilt u een persoonlijk advies? Wilt u een gratis hoortest? Kom dan naar de Open Dagen! Bij Dijkshoorn Hoortechniek heeft men de technische midde- len en de kennis om u het beste hoortoestel te kunnen aanme- ten, zodat u al het mooie van deze wereld (weer) goed kunt horen. Bent u onverhoopt verhinderd dan kunt u natuurlijk ook op een andere dag naar de winkel komen. Er wordt in dat geval het liefst op afspraak gewerkt. Zodoende hoeft u bijna niet te wachten. U vindt Dijkshoorn Hoor techniek aan de St. Liduina- straat 15 in Schiedam. U kunt natuurlijk ook altijd even bellen: telefoon 010- 4263180. De openingstijden zijn van maandag tot en met vrijdag van 9.00-17.30 uur. De Open Dagen op vrijdag 26 februari zijn van 9.00-17.30 uur en op zaterdag 27 februari van 9.00-16.00 uur. A u DICI e N Te koop: Nikon AF35-70. Lens kan op alle Nikons 165,-; flitser Nikon SB 10 /65,-, als nieuw. Tel. 0181- 633403. Te koop: persoonlijke alar mapparaatje, tegen tasjesdie- ven en andere criminele vakantiegangers. Kunnen koffers, rugzak, tassen, appara tus ermee beveiligen in de trein, bus, boot, hotel enz. Het is heel klein en weegt bijna niets /45,-. Tel. 010-4705395. Te koop: professioneel drink- waterzuiveringsapp. Kan per manent op de kraan aaneenge- sloten blijven (hoeft niet), nooit gebruikt, van /600,- voor /225,-. Tel. 010- 4705395. Te koop: lila/roze Gazelle meisjesfiets, 24" /150,-. Tel. 010-4833526. Na 18.00 uur. Te koop: kopieerapp. Heeft div. mogelijkheden /950,-; alarmapparaatje, tegen straat- rovers en andere criminelen. Nieuw in doosje, 2x5cm /45,- Tel. 010-4705395. Te koop: kinderkleding en kinderspeelgoed. Tel. 010- 4833526. Na 18.00 uur. Te koop: autobanden, afnee- mapp., vraagprijs /250,-. Tel. 0187-605050. Te koop: uniek luchtzuive- ringsapp. De lucht kan ver- warmd of onvcrwarmd wor den uitgeblazen. Compact modelletje, nieuw, van /750,- voor /245,-. Tel. 010- 4705395. Te koop: Sega 16 bit spel- comp., ±7 spellen o.a. Sonic/Ecco/Taz+tipsboek /125,-. Tel. 0180-322309. Te koop: Thule 406 voor Seat Ibizia 3/5d, '93 allesdragers 150,-, zijn lx gebruikt. Tel. 0181-323556. Te koop: telefoonkaarten met Formule 1 coureurs, Formule 3000 en Indi cars 12,50 per stuk. Tel. 0180-617345. Na 20.00 uur. Te koop gevraagd: verzamelaar zoekt alles van Beatles. Geeft /50,- voor een glas. Ook 78 toeren platen, geen lp's of sing les. Tel. 010-4470983. Te koop: bianco kaarten. 10 in een mapje, verschillende kleu- renmapje /1,50, 25 mapjes /30,-. Tel. 010-4722130. Te koop: 12 Apoth flessen van groot tot klein, in een koop. Tegen elk aannemelijk bod. Tel. 010-4165537. Te koop: verzameling schaarse Beatrix-munten Une 5 gld. 1992 t/m 1998 /55,-; rijksd. 1990 t/m 1998 /54,-; guld. 1989 t/m 1991 10,-. Tel. 078-6772495. Te koop: allesdrager o.a. Maz da, prijs /50,-. Tel. 010- 4513949. Te koop: gebord. schilderij met brons gouden lijst, afb. bloemenvaas op stand. 60x70cm met groen passe par- tout /175,-. Tel. 010- 4208459. Te koop: Blaupunkt videore- corder RTV317, afstandsbe- diening, gebruikersboekje, z.g.a.n., kleur: zwart, prijs /200,-. Tel. 010-4126568. Te koop: imitatie bontmantel Persianer, maat 44 /250,-; bruine bontmantel, maat 44 /500,-. Tel. 010-4349647. Te koop: enige schilderijen, abstract fig.tief prijzen /175,- t/m /975,-. Tel. 010- 4656680. Te koop: mooie, oude staande lamp met veel kristal ±90 cm hoog, bewerkt met zeemeer- minnen, 3 lichtpunten, goede staat /425,-. Tel. 010- 4750273. Te koop: 2 Chinese porselei- J nen gemerpotten /35,- p.st.; 2 grote Chinese potten op con- 1 sol, origineel handwerk, war- me kleuren /125,- p.st. Tel. 010-4203743. Het Holy Ziekenhuis in Vlaardingen en het Schieland Ziekenhuis in Schiedam zijn algemene ziekenhuizen met een regionale functie. Beide ziekenhuizen bereiden fusie en nieuwbouw voor. Het streven is om in het jaar 2002 het nieuwe fusieziekenhuis in gebruik te nemen. Op dit moment zijn wij voor beide ziekenhuizen op zoek naar TEN BEHOEVE VAN ONZE FLEXPOOL. voor een nader te bepalen aantal uren per jaar voor alle diensten voor verschillende afdelingen. Ons aanbod. Wij bieden u afwisselend werk, waarbij u veel contacten hebt met mensen in een informele en enthousiaste werkomgeving. U krijgt een flexovereenkomst, waarbij in onderling overleg het aantal uren per jaar wordt afgesproken. Salariering (FWG 35 voor de functie van zieken- verzorgende en FWG 20 voor de functie van verzorgende) en overige arbeidsvoorwaarden zijn conform de CAO-Ziekenhuiswezen. Informatie/sollicitatie. Voor meer informatie over de mogelijk- heden bij het Holy Ziekenhuis kunt u contact opnemen met de heer E. de Prieelle, Dienst P&O, Postbus 1501, 3130 GA Vlaardingen, telefoon 010 - 2493826. Aan hem kunt u tevens uw schriftelijke sollicitatie richten. Mevrouw M. Hoogwerf, afdelingshoofd en coordinator flexpool van het Schieland Zieken huis verstrekt u graag nadere inlichtingen over de mogelijkheden binnen het Schieland Ziekenhuis. Haar nummer: 010 - 2044523. Uw schriftelijke sollicitatie voor dit zieken huis kunt u sturen naar de heer C.M. Sol, Dienst Personeel Organisatie, Postbus 215, 3100 AE Schiedam.

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 1999 | | pagina 14