Bij Suzukidealer Verhoeve is een Kajak te winnen Nico Zwinkels grote publiekstrekker Bouman VERBOUWINGS- AANBIEDING BOUMAN Joint promotion Praxis met VERBOUWINGS- AANBIEDING Nico komt naar HartelijkwelkomM Reacties op IJsselbouw De prijswinnaars bij Bouman Belangstelling tijdens verbouwing overweldigend Honderden vragen van bezoekers en geeft GRATIS klusadvies 'We kwamen, zagen en besloten' Mevrouw Corda vindt Bouman een 'zaak van vertrouwen' 'lk zag hem meteen bij Bouman' BOUMAIXI KRALINGSE VEER - Wat een medeleven, wat een enthousiasme en wat een waardering. De klanten zijn niet weggebleven, integendeel! Nieuwsgierig naar het verloop van de ingrijpende verbouwing, nieuws- gierig naar de nieuwe collecties woonmeubelen en nieuwsgierig naar de vele, vele mooie prijzen; de afgelopen weken bezocht een record aantal klanten Bouman Meubelen aan Kralingse Veer. Wat een pracht van een boot, wat een pracht van een Kajak! Die kunt u ook winnen. Wanneer u deze week een artikel, maakt niet uit welke prijs, koopt bij Bouman Meubelen krijgt u een lot waar- mee u kans maakt om op vrijdag 26 februari eigenaar te worden van onder meer deze geweldige Kajak. Deze Kajak is beschikbaar gesteld door uw Suzuki-dealer Autobe- drijf Verhoeve BV aan de Hoofd- weg in Capelle a/d Ijssel. Wie met Verhoeve in zee gaat, zal een be- houden vaart en goede thuiskomst ondervinden. mL Verbouwingsaanbieding: BOUIVIAN lattenbodem vanaf f999.- Zaterdag 27 februari en zaterdag 6 maart van 13.00 tot 16.00 uur 'Ik win nooit wat en nu opeens zoveel' Goede keus goed voor fl.500t- Verbouwingsaanbieding Heerlijke relaxfauteuil in leer van f995.-voor f695.- Bouman meubelen staat weer „De verbouwing verloopt buitengewoon goed, we liggen zelfs nog een dag voor op schema, fantastisch. En de klanten hebben er nauwelijks last van, die blij- ven allemaal wel even kijken naar de werkzaamheden." Aanvankelijk had de directie van Bouman nog overwogen om het bedrijf maar een paar weken te slui- ten, bevreesd dat de overlast te groot zou zijn voor de bezoekers. Maar goed dat dit niet is doorgegaan. „We hebben een extra 'noodgedeelte' gecreeerd, zodat we toch ons totaal aanbod in woonmeu belen kunnen presenteren, waar de klan ten de afgelopen weken dankbaar en veel gebruik van hebben gemaakt." Terwijl de bezoekers konden blijven gieten van de fraaie meubelen op woon- en slaapgebied, leverde aannemer IJssel- bouw een huzarenstuk in het voorste ge- deelte van het bedrijf, waar een verzakte vloer vervangen moest worden: maar liefst 33 palen moesten 20 meter de diepte in worden geheid, eigenlijk een onmogelijke opgaaf om zoiets in een be- staand pand voor elkaar te krijgen. Nu het verzakkingsgevaar van de baan is en Bouman Meubelen weer stevig op poten staat, kan er verder gegaan worden met het aanleggen van de vloer, waarop straks een apart gedeelte wordt ingericht met topdesign meubelen, meubelen in het hogere segment, van vooraanstaande ontwerpers uit binnenland, Italie, Duits- ftUZUM RHUHHHHBHMMHHi Zo uit de TV studio gestapt, z'n kluskof- fer onder de arm, zaterdag 20 februari beantwoorde Nico Zwinkels honderden vragen van doe-het-zelf Rotterdammers die in grote getale naar Bouman waren gekomen om advies te krijgen van 's lands beste klusser. Meteen al om 13.00 uur klonken de eerste vragen door de microfoon. Zo konden alle bezoekers van Bouman profiteren van de waarde- volle tips van Zwinkels.„Enig om hier te zijn. Je merkt het meteen, Rotterdam mers zijn bereid de mouwen op te stro- pen, hupsakee geen gezeur maar er te- gen aan met die klus." Opvallend veel vragen werden gesteld over vochtpro- blemen in de badkamer, zoals schimmel. „Mensen ik kan het niet vaak genoeg zeggen, meer en beter ventileren. Er is wel een agressief middel in de handel, maar dat doet de schimmel slechts tijde- lijk verdwijnen. Een goede ventilatie en het probleem is verholpen!" Waarna de diverse mogelijkheden van goede venti latie door Zwinkels werden belicht. Een dame die voor de ene dochter een slaapkamer in Orka-stijl, voor de andere een in Pinquin-stijl wilde inrichten, Zwinkels schudde de creatieve adviezen zo uit de mouw. Halverwege de middag stapte een bejaard echtpaar binnen, ge- bukt onder een groot probleem: „Onze IRMISHHMMMHMMMHHMMMMHHMMMMNMMMMMMI katten krabben alle hoeken van onze meubels kaal, wat moeten we daar nou toch tegen doen?" Een originele vraag door Zwinkels origineel beantwoord: „Ik mag van Praxis een aantal 'Nico kluskoffers' weggeven, de eerste is voor u, hij is leeg, dusVerbouwing, re- novatie, behangen, verven, over alles wat maar met wonen in en rond het huis te maken heeft, werden vragen gesteld. Ook op het gebied van interieurinrich- ting. „Dat kwam mooi uit natuurlijk dat Electrisch verstelbare en supercomfortabele lattenbo dem, met nekknik, knie-ondersteuning en gewichts- parkeerplaatsen! verdelers.Compleetmetpocketveringmatras 175, 3064 AS Rotterdam MEUBELEN 300 gratis IJsselmondselaan ik bij Bouman binnen was, kon ik me teen aanduiden wat ik bedoelde met be- paalde stijlen en meubels. Wat een keus hebben ze hier zeg en wat een giganti- sche verbouwing. Chapeau voor de aan nemer, die heeft het onmogelijke moge- lijk gemaakt. Heien in een bestaande ruimte, palen 20 meter de grond in beu- ken zonder dat er scheuren optreden en dan nog met weinig lawaai, geweldig!" Zwinkels weet waar hij over spreekt, stapte op z'n vijftiende, na de ambacht- school, de bouw in. En terwijl hij in de avonduren jarenlang studeerde tot en met diploma's bouwkundig ingenieur, deed hij overdag veelzijdige praktijker- varing op. Nu, 38 jaar later, is geen zee te hoog, geen brug te ver voor Zwinkels die in zijn wekelijkse TV programma 'Eigen Huis Tuin een hoge kijkdicht- heid haalt. Spijt dat u niet van de klus- partij was bij Bouman? Hebben we goed nieuws, cadeautje van Bouman: zolang de verbouwing duurt komt Zwinkels, zeg maar als zoethoudertje, iedere za- terdagmiddag (nog twee maal) van 13.00 -16.00 uur naar Bouman, neemt u gerust tekeningen en alle vragen mee, u heeft nu de kans. Voor alle lezers van Maasstad geeft Zwinkels nog enige nut- tige tips: Tip 1: Om te voorkomen dat uw boor wegglijdt. wanneer u door geglazuur- de tegels moet boren, kunt u op de plaats waar geboord moet worden een stukje papiertape plakken. Tip 2: Het aftekenen van gaatjes wel ke geboord moeten worden in gegla- zuurde tegels, kunt u het beste doen met een 'fineliner' of een witte 'board marker', gaat veel beter dan met pot- lood of balpen. Tip 3: Schroefverbindingen die u later weg wilt werken, moet u eerst in de grondverf zetten. Daarna plamuren en dan aflakken. Dit om roesten van de schroeven te voorkomen. land en Denemarken. Vanaf 20 maart, wanneer de verbou wing achter de rug is, zijn de collecties woon- en slaapmeubelen zodanig uitge- breid, dat er niet alleen voor iedere leef- tijdsgroep een goede keus te maken valt, maar dat de keus nog boeiender wordt omdat iedere stijl, goed gepresenteerd. een eigen bekoring heeft. Bovendien vind je bij Bouman Meube len in iedere stijl nog eens een verdeling in prijsklasses. „Dat geeft meteen de veelzijdigheid van ons klantenbestand aan, we kennen hier geen specifieke doelgroepen, Bouman Meubelen is er voor iedereen die van mooie meubelen houdt." CAPELLE A/D IJSSEL - „Het slopen van de vloer was een vreselijk karwei, onder de vloer kwamen we namelijk nogal wat stukken van de oude hinde ring tegen, dat moest er natuurlijk alle maal uit. Daarna hebben we eerst zware ijzeren platen op de vloer gelegd, anders konden we er niet overheen met die enorme hei-installatie." De heer Maat van IJsselbouw is ondanks de zware in- spanningen enthousiast over het verloop van een bijzondere klus: heien in een be staande ruimte.„Het geluid viel enorm mee en gelukkig zijn er nergens scheu ren opgetreden. Moet u zich eens voor- stellen: 33 palen de grond in heien tot op een diepte van 20 meter." Velen kunnen zich dat inmiddels voor- stellen want de belangstelling bij het werk was enorm. „Waar al die mensen iedere jceer vandaan kwamen, ze leefden allemaal ontzettend mee. We kregen zelfs heel veel telefoontjes, waarin men- sen ons feliciteerden met het succes of vragen stelden voor een mogelijk andere klus." Afgelopen maandag was het grond- en zandwerk van de vloer ge- reed, momenteel is de betonvlechter be- zig om de bewapening voor de werk- vloer te maken en als alle werkzaamhe den volgens plan verlopen, zal vrijdag- avond de echte vloer gestort worden. „Dan komen de kleinere werkzaamhe den aan de beurt, waaronder de fraaie tourniquet-deur. Nooit meer? Het was wel spannend, heien in een bestaande ruimte komt nooit voor, maar het is ge- lukt, Bouman staat weer stevig op z'n grondvesten." Herkent u dat: Heb je net nieuwe meu belen gekocht bij Bouman, pas dan zie je dat dat behang eigenlijk niet meer kan, dat die gaten in de muur toch nodig weg- gewerkt moeten worden. Heb je even- wel net je huis helemaal opgeknapt met behulp van Praxis, ook dan merk je iets! Juist, die meubelen he, die zijn toch echt aan vervanging toe! Ziedaar de relatie van Bouman Meubelen tot Praxis doe- het-zelf, een relatie die onlangs uit- mondde in een joint promotion. „We on- derhouden al jaren een goed contact met de heren van Bouman en vonden het een leuk idee mee te werken aan de verbou- wingsacties van Bouman Meubelen. We hebben behoorlijk wat waardevolle prij zen ter beschikking gesteld: klopboor- machines, decoupeerzagen en de vijftig zogenaamde 'Nico Kluskoffers' deelt Nico Zwinkels zelf uit tijdens zijn be- zoeken op zaterdag aan Bouman. Daar- naast krijgt iedereen bij besteding van 500 gulden bij Bouman Meubelen of Trendhopper een kortingsbon waarmee tot en met 30 april tien procent korting gekregen kan worden op alle artikelen bij al onze Praxiszaken." En dat zijn er ruim honderd, in 21 jaar verspreid door het gehele land en zeker in de regio Rot terdam goed vertegenwoordigd. Toon- aangevend in de Nederlandse doe-het- zelfbranche, bij Praxis vinden we een uitgebreid assortiment artikelen op het gebied van verf, hout, bouwmaterialen, behang, raam decoraties, gereedschap, sanitair, badkamermeubelen en acces- soires. En zoekt u het laag bij de grond, ook de parket- en laminaatvloeren zijn bij Praxis goed vertegenwoordigd. Praxis onderscheidt zich door goede vakkenis waarmee het juiste advies ge- geven kan worden aan de handige, maar ook aan de klunzige klusser. „Wij ste- ken veel energie en geld in de opleidin- gen van onze medewerkers. die aan ie dereen duidelijk moeten kunnen maken hoe iets wel, maar ook hoe iets niet moet!" En wilt u de tips liever op pa pier, bij iedere Praxis vestiging staat een molen waarin een veertigtal klusfolders een en ander duidelijk uiteenzetten, van behangen tot electrische aansluitingen. Dat is mooi, horen we u zeggen, maar waarmee gaan we dat eens even doen? Ook daar heeft Praxis aan gedacht, alle gereedschappen zijn niet alleen te koop, maar met name de gereedschappen (ma chines, kamer-of buitensteiger etc.) die je niet zo vaak nodig hebt, zijn bij Praxis tegen een schappelijk prijsje te huur. Als- een mascotte van Praxis, wordt de pa- troon van alle doe-het-zelf problemen, Nico Zwinkels, sterk geassocieerd met dit bedrijf dat al ruim zeven jaar hoofd- sponsor is van het succesvolle RTL4 programma van Zwinkels op zaterdag 'Eigen huis Tuin'. De heer Bauer heeft zijn roots in Brabant liggen maar woont sinds kort in Rotterdam. Op jacht naar een lederen bankstel:„Tja, Bouman, die naam hoor je overal, iedereen adviseerde mij en m'n vriendin om daar naar toe te gaan." Een goed advies, bleek achteraf. „Een enorme keus in lederen bankstellen, wij zochten een modern ontwerp en vielen allebei tegelijk op dit bankstel. Waarom dan nog verder kijken. Niet om het een of ander, maar de prijs viel heel erg mee, dus hebben we er nog een fauteuil bijge- nomen. Kregen we ook nog een lot, we wisten niets van een verbouwing. Toch vrij- dagavond maar naar de trekking gegaan, je kunt nooit weten natuurlijk." En nu we- ten ze het wel: ze wonnen een reis naar Disneyland Parijs voor vier personen met een waarde van 1000 gulden! Een volgende keer weer naar Bouman? „Vast en zeker, ik vind dat je er heel correct geholpen wordt, die mensen besteden veel aandacht aan je, we kregen een goed ad vies en goede garanties. Heel ontspannen, je wandelt gewoon door een enorm Waren- huis met verschillende verdiepingen en tussendoor neem je koffie met een broodje in de koffiehoek." Wat had mevrouw Corda vrijdagnacht lekker geslapen, dromend van al die mooie meubelen die ze bij Bouman had gezien en waarvan ze wellicht iets kan aanschaffen voor haar gewonnen 500 gulden. Zeker nu ze binnenkort gaat samenwonen komt de cheque uitstekend van pas. „Ik win nooit wat, ging toch maar naar de verloting, d'r ging echt een scheut door me heen. Eerst geloof je het niet, denk je 'het zal wel een vergissing zijn', maar opeens stond ik daar met die waardecheque. En ik niet alleen, heeft u gezien wat voor prijzen er allemaal uitgingen, en volgende week en die week en dan die week daarna ook. Allemaal van die dure prijzen!" Een stereomeubel en een bijzettafel brachten mevrouw Corda het geluk. „Ja ik wil niet slijmerig doen maar ik vind Bouman wel de zaak voor degelijke meubelen, voor mij hoeven al die meu- belboulevards enzo niet, bij Bouman kun je eigenlijk voor alles terecht, ook voor mo dern design. Lekker kopje koffie in dat cafeetje, heel gezellig. En dan, Bouman be- staat al zo lang, dat is hier een begrip. Iedere keer breiden ze uit, de zaken zullen wel goed gaan, dat geeft vertrouwen." Voor Sanny Nickel zal haar twaalfde levensjaar ingaan als de mooste dag van haar le- ven: „Ik mocht van m'n oma een tienerkamer uitzoeken voor mijn verjaardag. Eerst gingen we naar Bouman en daar zag ik hem meteen. Voor de zekerheid gingen we toch nog naar andere winkels. Maar ik wilde de kamer van Bouman hebben. Een bu reau, kast, bed en nog een kast en een bovenstuk en een ombouw, allemaal in beuken met veel groen. Ik vind het wel onwijs jammer dat ik er nog zo lang op moet wachten, pas eind maart!" Maar...het wachten wordt verzacht met een cadeaubon van 500 gul den. „Ik denk dat ik m'n moeder en m'n vader en m'n broertje allemaal iets laat uit zoeken en ik hoop dat ik dan ook nog wat overhoud voor mezelf!" De Familie van Kronenburg uit Rotterdam ging met de Street Magic Scooter naar huis. Lotnr. 852 - 4 personen Disneyland Parijs, Fam. W. Bauer - Rotterdam Lotnr. 1183 - Street Magic Scooter Fam. S.M. van Kronenburg - Rotterdam Lotnr. 867 - Bouman Cadeaubon ad. hfl. 500,-- Fam. S. Kraan - Gouda Lotnr. 1079 - Bouman Cadeaubon ad. hfl 500,- Fam. L. Corda - Ouderkerk a.d. IJs- sel Lotnr. 824 - Bouman Cadeaudobon ad. hfl. 500,- Fam. T. Nickel - Capelle a.d. IJssel Lotnr. 810 - Black en Decker decoupeerzaag Fam. A. Nieuwland - Capelle a.d. IJssel Lotnr. 1189 - Sony draagbare radio Fam. A. Ries - Rotterdam Bouman Meubelen Draai- en verstelbaar 300 gratis parkeerplaatsen! IJsselmondselaan 17 5, 3 0 6 4 AS Rotterdam V

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 1999 | | pagina 19