Vierenveertig slaapstudio's brengen u vanzelf aan het dromen h i Grote qeldprijs voor echtpaar Dercksen VERBOUWINGS- AANBIEDING IC BOUMAN VERBOUWINGS- AANBIEDING „Bouman gaat echt niet achterover leunen, we wachten op volgende opdracht" Prijswinnaars bij Bouman Nico komt naar Hartelijk welkom!! Spectaculairprijzenfestival duurt voort Computer en teststudio selecteren bed op maat In hun moeilijkste tijd van het leven A annemerCobri en geeft GRATIS klusadvies Zondag 7 maart geopend Iedere week gigantische prijzen Verhoeve Suzuki geeft Mini-Quad en Zillion scooter weg BOUMAIXI Heel soms zijn er wel eens mensen die nog steeds niet weten dat de eerste verdieping bij Bouman Meubelen voor een groot deel in beslag wordt genomen door de af- deling 'slapen'Maar liefst44 stijl- volle studio's zijn ingericht met al- le bedden die maar mogelijk zijn; bedden, waar we soms het bestaan niet van wisten. Losse ledikanten en linnenkasten of fraaie complete slaapkamerameublementen, het decor voor onze nachtrust wordt bij Bouman gevormd door uitge- breide collecties. Romantisch of in modem design, je zou ervan gaan dagdromen! Bedbodems Waterbedden Zesentwintig j aar deelden ze lief en leed in hun woning in Capelle a.d IJssel. „Maar ja, we worden een dagje ouder, dan moet je met je ver- stand gaan werken, dan moet je vooruitkijken. We zijn nu nog goed gezond, nu kunnen we nog verkassen. We gaan naar een flat van Humanitas." En daarvoor zijn nieuwe, kleinere meubels nodig. „Nooit over geprakkezeerd om naar een ander bedrijf te gaan, we komen al jaren bij Bouman. Je wordt er zo keurig geholpen. Ze la ten je met rust, maar als je hulp of advies nodig hebt hoef je je vinger maar op te steken. Wat ze daar alle- maal aan seniormeubelen hebben! Wist u dat er bankjes bestaan waar- van een deel van de de zitting ver- der naar voren uitgetrokken kan worden.?" De vakman aan het woord:,. Cor Brienne van aannemersbedrijf Co bri is de vaste interieuraannemer bij Bouman Meubelen. Momen teel is Brienne behept met de af- werking van wanden, plafond en vloerafwerking bij het vernieuwde gedeelte, dat dezelfde uitstraling moet krijgen als de rest van het concern. _.,3p Verbouwingsaanbieding: BOUW1AIXI lattenbodem vanaf f999.- Afgelopen vrijdagavond kwamen ze, honderden klanten van Bou man Meubelen, die er afgelopen week iets, klein of groot, hadden aangeschaft en daarbij gratis een lot kregen. Niemand minder dan Ruud van der Heijden verrichte op humoristi- sche wijze de prijsuitreiking, waar bij wederom tranen van geluk rij- kelijk vloeiden! De prijzen gingen naar: Lotn.r 2332 - Accuboormachine voor A. Houwerzijl - Capelle aid IJssel Lotnr. 2284-Sony speakersetvoor M. de Nooyer - Capelle aid IJssel Lotnr. 2263 - Sony CD. speler voor fam. Roomer-Barendrecht Lotnr. 2121 - Sony stereo cassette voor E.v.d.Broek-Ouderkerka/d IJssel Lotnr. 2357 - Bouman cadeaubon Hfl500,voor Mw Schuyff-Rot terdam Lotnr. 2311 - Bouman cadeaubon Hfl500,—voorfam. W.Dercksen- Rotterdam Lotnr. 2010 - Kaj ak voor mw.A.v- Cappellen - Capelle aid IJssel Lotnr. 2112 - EuroDisney Parijs voor4personen,t.w.v.Hfl 1000, voor fam. H.Faas - Capelle aid IJssel. Nieuwe kansen en kortingen bij Praxis Zaterdag 6 maart van 13.00 tot 16.00 uur Bouman Meubelen bereikt top niveau KRALINGSE VEER-Wat eenjuweel, wat een gelijkheid, wat een pracht van een vloer. Bouman Meubelen heeft weer vaste grond onder de voeten, is de koning te rijk met de nieuwe vloer die langzaamaan vaste vormen gaat aannemen. Het heien achter de rug, de betonvlechters weer naar huis, met groot geweld is het beton gestort en afgelopen week is ook de vloer gevlinderd (gelijkgemaakt). Nu de vloerbedekking nog en dan is het top- niveau van de nieuwe vloer bereikt, naadloos aansluitend op de rest van de vloer en de identiteit van Bouman Meubelen waar immers alleen maar op en met topniveau gewerkt wordt! Acties, prijzen, aanbiedingenen een enorme keus. Wieeenmaal Bou man heeft gedaan, blijft komen. Maar niet iedereen heeft doorde- weeks, zelfs op zaterdag, tijd. Daarom, om u alien in de gelegenheid te stellen eens op uw gemak, lekker ontspannen te Boumannen, is Bouman Meubelen eenmaal in de maand op zondag geopend. Zon dag aanstaande is het weer zover, dan bent u van harte welkom bij Bouman Meubelen en dochter Trendhopper tussen 12.00-17.00 uur. Tip: het winkelen is momenteel extra aantrekkelijk omdat er onder alle kopers iedere week geweldige prijzen worden verloot, van een Euro Disney reis tot scooter of boot en waardebonnen van 500gul den! Verbouwingsaanbieding Heerlijke relaxfauteuil in leer van f995.-voor /695.- Fundament voor een goede nachtrust vor- men uiteraard matras en bedbodem. Daar weten ze bij Bouman alles van; er is zelfs, en dat is uniek, een teststudio ingericht. „Een matras koop je niet zomaar even, daar moet je goed over gei'nformeerd worden. Daar nemen we alle tijd voor. We adviseren de mensen altijd te komen testen aan het begin van de dag. Wanneer je moe bent, ligt immers ieder bed lekker. De meeste klanten komen hier eerst voor informatie en advies om de tweede keer gericht terug te komen. Zowel de eerste als de tweede keer laten we hen op ver- schillende systemen plaatsnemen en dan is de keus vrij snel gemaakt." De heer Van Bakel, eerste verantwoordelijke op de afdeling slapen, is een expert op het ge- bied van matrassen en bedbodems. V oor iedereen is er een uitgebreide keus te ma- ken, we hebben matrassen van eenvoudig polyether tot de allerduurste Talalay latex en alles wat daar tussen ligt, zowel in dik- tes van de matras als in prij s. Let u wel, het duurste matras hoeft niet altijd het beste matras te zijn." „Gewoonlijk wordt latex in een mal ge- spoten, verhit en vervolgens weer afge- koeld waardoor een dichte schuimsoort ontstaat. Talalay echter wordt na afkoe- ling nog eens diepgevroren, waardoor de cellen openklappen. Dit precede zorgt voor een enorm hoog ventilerend vermo- gen." Vooral mensen die kouwelijk van aard zijn, kiezen voor een latex matras. Bent u echter een type, dat van rustig den- ken al gaat transpireren en het snel warm heeft, dan kunt u zich beter te ruste leggen op een pocketveren matras, dat zich uiter- mate goed vormt naar uw lichaamscon- tour en eveneens een hoog ventilerend vermogen heeft. Andere mogelijkheid zijn de binnenve- rings-matrassen, bedoeld voor wiehard' wil slapen. Veel gekozen door 'zwaar- wichtige' personen, omdat zij veel tegen- druk ontvangen. Bent u zo iemand die het af en toe koud, dan weer warm heeft. dan is een ingeschuimd pocketveren matras een goede keus, waarin om de tien centi meter een pocketveer is geplaatst. Venti- latieverhogend en toch lig je soepel door de veren. Tenslotte zijn er nog de box- spring matrassen, waarbij de geveerde onderbedden zorgen voor een vering over de voile lengte 6n breedte van de matras- drager. De experts bij Bouman kunnen het u alle- maal nog eens duidelijk uitleggen. In de teststudio kunt u alle systemen nog eens aan den lijve ondervinden. Twee topmer- ken uit het hogere segment, Eastborn en Auping, zijn met de gehele collectie uit- gebreid vertegenwoordigd in de teststu dio. Dan de bedbodems, zeker net zo belang- rijk voor uw nachtelijk welzijn. Lattenbo- dems zijn eveneens te onderscheiden in verschillende systemen: metalen bo- dems, houten lattenbodems en bij de vol- ledig instelbare bodem van 'Het bed' van Auping zijn nek-, rug- en boven beensteu- nen volledig instelbaar door vier moto- ren, voor de voeten is er een aparte lift. ..Een lattenbodem kan d.m.v. onze speci- ale computer van Ergo Sleep ingesteld worden op de lichaamscontouren en drukpunten van de klant, waarna we de lattenbodem geheel op maat laten ver- vaardigen. Het is zelfs mogelijk om in 66n bed twee totaal veschillende lattenbo dems te plaatsen." Een heel andere manier van slapen is het wegdromen op een waterbed, Bouman is dealer van de soft side waterbedden Aquadroom. „Daar zit een geweldig stukje electronica in, waardoor een sterk gereduceerd stroomverbruik word gerea- liseerd. Voordeel van een waterbed is dat het zich volledig voegt naar het lichaam en er geen knelpunten zijn. Je drukt al het water onder je weg, spieren en bloed vaten kunnen nooit afgekneld worden. Boven- dien slaap je rustiger. Maken we normaal pakweg 25 omwentelingen per nacht, op een waterbed doen we het met zo'n 15 maal." Vanaf ongestabiliseerd waarbij je je op de golven waant, tot super gestabiliseeerd, waarbij een zacht plofje slechts een wei- nig water verplaatst, iedereen z'n een ei- gen deining, kwestie van persoonlijke voorkeur. „Zo heb je een goede zit voor hem en ook voor haar. Nou, zo'n bankje hebben we gekocht en eerlijk waar, de prijs viel zo mee, toen hebben we er meteen bijpas- sende vloerbedekking bij gekocht. Mens, nou komen we al zoveel jaren bij Bou man, maar helemaal nooit geweten dat ze er ook vloerbedekking verkochten. Je wordt er gewoon een beetje hebberig, za- gen we nog een prachtige relaxstoelHeb ben we toch nog maar even laten staan, je kunt toch ook niet alles!" Wel dus, want nu ze een waardebon van 500 gulden wonnen, komt de relaxstoel al heel dicht- bij voor de heer en mevrouw Dercksen, die momenteel de 'zwaarste tijd van hun leven doormaken. „Valt niet mee hoor, om je hele boeltje op te geven, al die her- inneringen. Afijn, we leggen er zelf nog wat geld bij, nu hebben we toch weer wat lichtpuntjes in deze donkere tijd, dat ca- deau van Bouman komt als een geschenk uit de hemel!" „Die verkoopster kende ons nog van vijf jaar geleden!" Maria de Nooyer verbaasd over per soonlijke aandacht Bouman „Moet u nagaan, komen mijn partner en ik voor wat meubelen, we gaan verhui- zen, zegt die verkoopster: U heeft hier toch een paar jaar geleden ook een bank- stel gekochtDat is zo belangrijk, die per soonlijke aandacht die ze je bij Bouman geven. We zijn veel geld aan het uitgeven, is toch een belangrijke gebeurtenis. Dan kom je wel eens ergens waar je een num- mer bent, zal hun worst wezen of je wel of niet slaagt. Bij Bouman leven ze zich vol- gens mij helemaal in in hun klanten, voe- len aan dat het belangrijk is en geven daar de aandacht naar! "Dergelijke uitspra- ken, wat een promotie voor Bouman, toch kreeg Maria de gewonnen Sony spea- kerset na eerlijke verloting. Een zes persoons eettafel, zes stoelen, twee kleden en een side-table, allemaal in modern design, de keus was snel ge maakt. Alles staat heel overzichtelijk opgesteld in die huiskamers in stijl, dat winkelt heel prettig." Niet verwacht, maar wel heel welkom, de prijsuitslag klonk Maria de Nooyer als muziek in de oren. Aan de nieuwe tafel of gewoon op de grand op het nieuwe dikke vloerkleed, wat zullen ze straks genieten van de speakers, die in hun nieuwe wo ning voor een geweldig 'dolby surround' gaan zorgen. Geen klusser, toch handig zo'n prijs Accuboormachine voor fam. Houwer zijl „Wezijnnietzulkedoe-het-zelvers,maar de accuboormachine zal het werk wel voor ons doen. We zijn heel blij met de prijs, komt altijd wel van pas."Mevrouw Houwerzijl kocht afgelopen week een electrisch verstelbare lattenbodem met matras voor haar 78-jarige vader. „Je komt bijna niet meer van die bedden af in de teststudio. Dat is wel een goede zaak, je kunt nu bijna niet miskopen, Bouman geeft gedegen voorlichting en adviseert gerust om eerst nog eens naar huis te gaan, er nog een nachtje over te slapen om dan nog eens terug te komen. Wie durft dat Mevrouw Houwerzijl heeft vorig jaar de gehele inrichting voor haar vader ge kocht, toen hij kleiner ging wonen. „Niet alleen voor senioren een enorme keus. Wij zijn hier pas komen wonen, maar als onze meubelen versleten zijn, gaan we zeker ook naar Bouman, voor de keus maar ook voor de bediening, die is hier echt bijzonder". „In het, zeg maar etalagegedeelte van Bouman zitten de nieuwe plafonds er al weer in en hebben we alweer een aantal ,namaakwanden' voor de verschillende KHM1HC YJQk '->*■' - ,-A* k Hk. Electrisch verstelbare en supercomfortabele lattenbo- dem, met nekknik, knie-ondersteuning en gewichts- 300 gratis parkeerplaatsen! verdelers.Compleetmetpocketveringmatras I jsseImondseI a an 17 5, 3 0 6 4 AS Rotterdam kamers aangebracht. Bij Bouman worden alle meubelen gepresenteerd in model huiskamersdie allemaal een aangepaste kleur en vloerbedekking, passend bij de meubelen, krijgen. De wanden hebben we allemaal bekleed met glasvlies, waar- over gekleurde latex gaat." En welke kleur er nou op welke wand, wat voor vloerbedekking er in welke 'kamer' moet komen, daarover beslissen de stylist en binnenhuisarchitect, die behoren tot het vaste Bouman-team.„We werken in veel bedrijven, maar zo'n dynamiek als bij Bouman Meubelen, dat vind je niet veel in het Rotterdamse. Denk je: 'zo'n gigantische verbouwing, de directie zal nu voorlopig wel even achterover gaan leunen', mooi mis, ik weet zeker dat het alweer broedt in de breinen van de heren. Eerlijk gezegd hopen we daar ook een beetje op, het is altijd heel prettig werken hier, de voorbereidingen worden goed uitgewerkt, je werkt met verschillende bedrijven samen die goed op elkaar zijn ingespeeld." Brienne is ook verantwoordelijk voor de uiterst fraaie plafonds, met de bijzondere verlichting, die vanuit iedere hoek de aan dacht trekken. Evenals de chique route- ring, een parketstrook, die als een rode draad langs alle 'kamers' van Bouman loopt, waardoor de bezoeker geen meubel kan missen tijdens een rondwandeling. Cobri Interieurbouw is gevestigd aan de Soetendaalseweg 27 in Rotterdam. Van harte proficiat en voor dege- nen die net naast de prijzen grepen: moed houden, uw lot doet ook mee bij de grote feestelijke finaletrek- king op zaterdag 20 maart! Natuurlijk worden er deze week, en ook volgende week weer loten uitgereikbijedere-maakt-niet-uit- wat aankoop bij Bouman Meube len. Iedere vrijdagavond trekking met soortgelijke prijzen als afgelo pen week. Bovendien krijgt u bij iedere aankoop vanaf 500 gulden bij Bouman of Trendhopper, een kortingsbon waarmee u tot en met 30 april 10% korting krijgt bij alle Praxisdoe-het-zelfzaken. Afgelopen week is er opnieuw keihard gewerkt, de bouwers zijn 'uitgevloerd' die mo- gen naar huis. Nu is het de beurt aan de interieuraannemer, die gaat Bouman verder 'op- bouwen.' En intussen blijven de klanten binnenstromen, nieuwsgierig naar het verloop van de verbouwing, nieuwsgierig gemaakt door alle publiciteit, aasgierig op de speciale ver- bouwingsaanbiedingen, op zoek naar mooie meubelen en omdat ze het gewoon prettig vinden te winkelen bij Bouman. Dat je dan en passant even een reis naar Euro Disney Parijs, een scooter of waardebon van 500 gulden wint, is uiteraard leuk meegenomen. Belangrijkste is dat je er geslaagd bent, dat je een volgende keer weer terugkomt! Ook Nico Zwinkels, Neerlands grootste en bekendste klusser, kwam terug. Vorige week veel vragen uit het publiek, evenals afgelopen week en ook komende zaterdag kunt u terecht bij deze 'patroon van ogenschijnlijk hopeloze klussen'En mocht het er zo druk zijn dat u even moet wachten, zet u dan eens even neder in de 'beregezellige' koffiehoek, waar u overigens ook een en ander kunt eten. En terwijl u daar zo zit, kijkt u dan eens naar het plafond. Slechts een detail van de gehele nieuwe inrichting, maar zo verschrikkelijk mooiDie lampen bij voorbeeld, wist u dat daar vier spiegeltjes omheen zitten die alle kanten opgezet kunnen worden waardoor je het licht precies op gewenste ruimten, wanden of voorwerpen kunt laten schijnen. En dat met slechts den natrium- lamp. Kijk, dat oog voor detail, alweer zoiets waardoor Bouman Meubelen zich onder- scheidt! Een scooter en een kajakzijn al vergeven, maar autobedrijf Verhoeve heeft nog schitte- rende prijzen klaargelegd bij Bouman: Een pracht van een originele Amerikaanse vis- sersboot voor vier personen, een juweel van een Suzukiscooter de luxe, Zillion. Ko mende vrijdagavond 5 maart gaat de Mini-Quad er uit, een vierwielige scootercrosser met 50cc motor, geschikt voor kinderen tot ongeveer 10-12 jaar! Een droomevenwel voor vele vaders, zo'n pittig scheurijzertje, dat haalt het jongensachtige in je naar boven. Op zand en in bossen, alle oneffen terreinen neemt de Quad met groot gemak, waarbij je altijd kunt rekenen op veel bekijks en jaloerse blikken! Te koop bij Verhoeve aan de Hoofdweg. Af en toe geeft Verhoeve er eentje weg, zoals aan het Boumanfestival! Vaders let op, dit is toch het ultieme genot voor uw kind, en was het niet zo dat u veel teveel onderuitzakt op die oude stoel. Haast u dan nu naar Bouman, wellicht scheurt uw zoon dan straks door bos en hei op de Quad. Loopt u er verlekkerd in drafje achteraan, uitstekend bovendien voor uw conditie! Draai- en verstelbaar 300 gratis parkeerplaatsen! IJsselmondselaan 17 5, 3 0 6 4 AS Rotterdam

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 1999 | | pagina 15