'Zuidplein viert het> gehele jaar Oud en Nieu w" I KOOPZONDAG 7 MAART 12-17 UUR Tt.W. Spipkcr Frog ram ma TEAM 10 uur \mi m -A Perzische Tapijten ZUIDPLEIN - HOOG 451 OSTUUM9 I La BOCA' Dit zijn de zuidplein winkels Zuidplein zet de eeuw He Aktie! SPACE LEDER/MODE 198,-/298,- j 3,95 I KOFFIE met een jAPPELFLAP PEEK CLOPPENBURG Zuidplein Presenteert De Nieuwe Voorjaarscollectie Dames-, Heren- en Kinderkleding. K AMI IRATE N GEZOCIIT VOOR ARTIESTEN FESTIVAL ov Het Centrale Plein In de promotie-uitin- gen organiseert Zuid plein, het gehele jaar activitei- ten die kontras- terend te- genover elkaar staan. Zo kuntu bijvoor- beeld op een dag, een volks- dans- groep met dan- sen anno 1900 te- gen komen met (als kontrast) een futuristi- sche steltenloper, ge- richt op de 21 e eeuw. Oud en Nieuw dus bij elkaar, in het te- ken van: "Af- scheid van een eeuw". Passend uiter- aard bij de ver- bouwing van het winkel cen trum. Af- scheid van het oude... op naar het nieuwe. op 20 maart De Parade, oer Hollands op zaterdag 13 maart. Balinese dans in 2 theater- voorstellingen op 20 maart. Kompleet uitge- voerd met verteller en een heuse draak. Te zien op het centrale plein. Michael Shalton in waanzinnige acts op 6 maart. Zuidplein winkelier aan het woord... OP STELTEN IN MAART 6 maart: - Presentatie van De Delft - Zeeuwse volksdansgroep - Michael Shalton met vliegen en spinnen op stelten 7 maart: - KOOPZONDAG 12-17 UUR 13 maart: - De Parade Oer-Hollandse zang en dans - Close-acts, de reis door de 20e eeuw 20 maart: - Sinar Bulan Balinese dansshow met draak en verteller, 2x 50 minuten. Aanvang 13.00 en 15.00 uur. - Blurp. Een ongelooflijke act. Het is al 2050! 28 maart - KOOPZONDAG 12-17 UUR Het begin van 3 mode-dagen (andere op 3 en 10 april) met antieke foto's van uzelf? en een mobile catwalk van winkel, naar winkel WORDT VERWACHT: Weegschaalspel in mei. Artiesten festival 4 en 5 September. Cor Bakker trio, 19 december EN NOG VEEL MEER! echtstreeks uit Itali MODA di DOMANI ZUIDPLEIN HOOG 510 Sparta Pharos Bij besteding vanaf /15,-oponzege- baksafdeling krijgt u een gratis kopje koffie in onze koffieshop (geldig van 4 t/m 14 maart, alleen bij Hem^ Zuidplein) Van Zanten MAGAZIJN LEEGVERKOOP 2000 LEDEREN JASSEN KAPSALON Op vertoon van deze bon krijgt u op maan-, dins-, woens- en donderdag bij hetwassen en knippen het fohnen gratis zondag 7 maart Koopzondag Winkelcentrum Zuidplein is aanstaande zondag open van 12.00 tot 17.00 uur Maar....wij zijn al open om Deze pagina staat onder redactie van het Winkelcentrum zuidpkzin een winkel vol winkels! jlO! Facelift voor winkelcentrum Zuidplein De bakens worden verzet, een gigantische renovatie gestart Ruim vijf jaren hebben ze, de koppen bijeengestoken, zitten re- kenen en berekenen: 'Wat kan wel, wat kan niet.' En wat blijkt: vrijwel alles wat in de planning zat, gaat door! Ondernemers, ei- genaren, besturen en andere di- rekt betrokkenen hebben het voor elkaar: Winkelcentrum Zuidplein krijgt een enorme renovatie, waarna dit winkelcentrum niet meer alleen de grootste- maar ook de mooiste Winkel vol win kels van Nederland wordt. Afgelopen maandag is gestart met de werkzaamheden, die in totaal twintig maanden in beslag gaan nemen. De grootste zorg bij de voorbereidingen was uiter- aard hoe de consument, hoe u, er zo weinia'mogelijk hinder van te laten onaervinden. ,,Alle winkels blijven bereikbaar, ook voor min der validen. In sommiae gevallen inke JSlP fSSKfPM® WMmm L zal er voor een winke! naar een alternatieve lokatie ge- zocht worden. Verder zal de ge- hele renovatie als een beweaing door het winkelcentrum trekken: pas wanneer alles op een plek gereed is, wordt een andere plek aangedaan. „Wanneer men op een bepaalde plek de verbou- wing voorbij heeft zien trekken is het daar ook klaar en af. Voor consument en winkelier wel zo rustig." Gedurende het gehele traject van de verbouwina wordt alles duidelijk en overzicntelijk aange- geven, u wordt door de verbou- wing heen geleid en begeleid bij het aoen van al uw inkopen zoals u dat gewend bent in het Zuid plein! Winkelcentrum Zuidplein is een produkt uit het begin van de ze- ventiger jaren, toen geldden an dere prioriteiten, andere waar- den dan nu. De tijdgeest heeft het aangezicht inmiddels wat doen vervagen. Een pakket van andere eisen is nu opportuun aeworden. Het winkelcentrum heeft altijd een voortrekkersrol vervult en wil dat zo houden. Tijd om de bakens te verzetten, om in een klap (die wel twintig maanden gaat duren) weer voor- op te lopen, niet alleen voor wat betreft funktionaliteit, maar ook opesthetischgebied! Wat gaat er allemaal gebeu- ren: Alle zichtbare materialen wor den gemoderniseerd of wegge werkt. Trappenhuizen, ballustra- den etc. worden cosmetisch aangepast. In alle winkelstraten worden om de paar meter fraaie licht kappen geplaats, waardoor het genele winkelcentrum het dag- licht beterkanverdraaen. Daar waar mogelijk zullen in alle passages de plafonds verhoogd worden van 3,5 naar 7 meter. Niet alleen meer licht, maar derhalve ook meer lucht in alle straten, het aeheel zal een veel ruimere indrukgeven. In de vloerenkomen mooie accenten Er komt een andere ontsluiting van het Atrium in het winkel centrum. Het nieuwste gedeelte van onder meer Albert Heijn is nu nog verbonden met de rest van het winkelcentrum door een aan- tal toegangen, die niet altijd even duidelijk waren aangegeven. Een toegang wordt veranderd, waar door er een logischer, voor de consument duidelijkere, doorloop ontstaat. Alle hoeken en gaatjes in het winkelcentrum woraen strakker getrokken. In de doorgana naar de Me tro komt een hoge Tichtkap en er zullen op deze lokatie tevens wat nieuwe winkels gevestigd worden Alle gevels worden rechtge- trokken Om de doorgang tussen het Zuiderterras en het Zuidplein winkelgedeelte te verbeteren, wordt de kiosk gesloopt. Dat is nogal wat, inderdaad. En dat wordt allemaal gedaan om het straks voor u als consument nog aangenamer te maken bij het winkelen in de mooiste winkel vol winkels van Nederland, in het winkelcentrum Zuidplein. Afgelopen maandag is gestart in het trappenhuis bij de Metro- waar de roltrappen vervangen worden door een lift, zo kunt u voortaan snel naar boven en naar beneden. Deze roltrap zal dus even niet in gebruik zijn, maar gelukkig zijn er nog veel andere roltrappen en liften in het winkelcentrum. Een en ander is duidelijk aangegeven. Winkelcentrum Zuidplein wordt de mooiste winkel voor winkels iq 'Hi Ondernemer van Zummeren: Het unieke van Zuidplein is dat we nog steeds uniek zijn Ondernemer van het eerste uur, de heer van Zummeren, trok zeven en twintig jaar gele- den, somen met pa, de stoute schoe- nen aan en opende een schoenen- winkel in het nagelnieuwe winkelcentrum Zuidplein. „Voor ons een hele ondernemina, dit winkelcen trum was Neerlands eerste groot- schalige overdekte winkelcentrum. Voor de toen geldende maatstaven heel riskant om te participeren in het koslbaarsle winkelaebied van Ne derland. We hadden al jaren een goede naam in de schoenenbranche op Zuid en durfden het aan" Van Zummeren heeft altijd bewusl voor Rotterdam Zuid gekozen, want zo zegt hij ,,daar wonen nog echte no nonsens figuren, die heb je zoals ze zijn, heel hjn om als publiek in je win kel te hebben." Helaas voor van Zummeren, het bleef niet alleen bij klanten uit Zuid, vanuit de gehele regio komen de vaste klanten naar van Zummeren, vanwege hetge- degen advies en de enorme keus. ,,Maar dat zijn ook allemaal fijne klanten hoor!" Zowel de zaak van van Zummeren als het winkelcen- trum hebben nogal wat renovaties onder- gaan. Kwam er bij van Zummeren een verdie- ping bij en gaf junior de zaak een 'eigen smoel' toen hij deze in 1984 van senior over- nam, in 1980 stond de eerste renovatie van het gehele Zuidplein op stapell We d.oorkruisten doarbij de visie van de ar chitect: het winkelcentrum moest een grijze massa voorstellen, waarbij de winkels er als lichtend punt uit naar voren kwamen. Wij, de ondernemers dachten: Laat het gehele winkel centrum toch licht en stralend zijnl In overleg met alle ondernemers is de donkere grijze na- tuurstenen vloer vervangen door een lichte marmeren vloer en kwamen er overal ver- spreid lichtpunten. OJi JOP Van Zummeren gaat nooit meer weg, zijn winkel blijb op het Zuidplein, tot in de lengte van dagen. „Een heerlijk stuk Rotterdam, heeft in de loop van 27 jaar een stormachlige onlwikkeling meegemaakt, getroot als eerste overdekte winkelcentrum een enorme belong- stelling en aantrekkingskracht. Dat hebben we al die jaren kunnen consolideren, zijn on- ze eigen koers blijven varen, we zijn door de jaren heen uniek gebleven en dat is uniek!" Uniek zijn ook de schitterende collecties schoenen in het betere segment bij van Zum meren. Alle grole bobo's onder de schoenen zijn hier in een breed assortiment ruimschoots vertegenwoordigd. Geregeld gaat hij zelf naar Itale, Spanje, Duitsland en Frankrijk om daar zijn eigen collecties somen te stellen, af- gestemd op de wensen van zijn vele vaste klanten en onderscheidend door de exclusivi- teit. Schoenen waar je in gaat wonen, van Zum meren hecht aan een perfekte pasvorm. Na- tuurlijk wil het gezicht ook wat en ook daar houdt van Zummeren rekening mee bij de inkoop. Van Zummeren is een win kel voor de hele familie: Pa en ma, dochter en zoon en ook nog opa en oma en kleinkinderen, iedereen wordt hier deskundig bege leid naar een tevreden koop. Wij helpen al onze klanten nog heel persoonlijk, nemen alle tijd voor een goed ad vies en iedereen is hier ge- lijk. Er komen hier nogal eens wat klanten, bekende artiesten uit binnen- en bui- tenland, die in de Ahoy zijn voor een optre- den. Leuk datze beroemd zijn, maar ze wor den eender als de andere klanten geholpen. Ik ga niet naast m'n schoenen lopen, moeten zij ook maar niet doen.Dus dat bedoelt van Zummeren, een rasechte Rotterdammer op Zuid, met de no-nonsense mentaliteit, kenmer- kend voor zijn luxe grote schoenenzaak en kenmerkend voor het winkelcentrum, zijn Zuidplein! zuiver wol alle maten f^E hh marinebiauw H antracletgrljs mm zwart vanaf Maak een proefrit en maak kans op de elektrische Pharos! Echt Hema, Rotterdam-Zuidplein Vruut uw 3p»n«-< SPARTA Go your own way Rijwlelshop Zuidplein Metroplein 45 3053 BB Rotterdam Tel. (010) 410 01 56 (onder busstation) TABAC&I De grootste sortering Zippo's Luxe aanstekers v.a. /6,- r sigaren sigaretten Lotto/toto Staatsloterij Rotterdampas Strippenkaarten Bu VAN Tnm ALLEEN TEVREDEN KLANTEN I W.C. Zuidplein Hoog 542 Rotterdam W.C. Kopspijker Nieuwstraat 139Spijkenlsse Beursgallery Rotterdam centrum 1e etage in- gang beursplein gebouw V&D I W.C. Liesveld Veerplein 22 Vlaardingen (geldig t/m 31 maart) o Team Kapsalon Zuidplein Hoog 426 Schuintegenover Primafoon (2e etage) 3083 BL Rotterdam Wij werken zonder afspraak ->*■ -§■<—l iTegen inlevering van I deze advertentie i Winkelcentrum Zuidplein Op zaterdag 4 en zondag 5 September organiseert Zuidplein weer het Rotterdams Dagblad-artiestenfestival. Op zaterdag de voorronde, op zondag de finale. Hoofdprijs 1500,- Elke(l) deeln'emende act ontvangt/ 50,- Meedoen? Schrijf op watje doet en wieje bent en vraag een inschnjfformulieraan bij Rotterdams Dagblad Artiestenfestival p/a Postbus 5214 2900 EE Capelle a/d IJssel Vroom Dreesmann <55! Aktie Sport (wantum Albert Heijn a Boca Amici Damesmode an Leest Amici Herenmode ektuurshop Populair Arke Reizen .evi's Store Artisjok .ipstick Arty .ivera Au Gout Exclusif ucky Gifts iaby Gift Shop uigi Lucardi iart Smit Manfield ieddenshop Aarskramer Nederland Aatson Jenelli Juweliers MBC Sport iLjbelkiosk Mc Donald's iistro't Marktje Aetro Corner lloemenland Miss Etam llokker AodadiDomani 3luetiek-ln Moreno Byoux Jody Shop Aoto Soekenvoordeel \A&S Mode Bo's M&W Peters Box Fashion Hie van Leeuwen Bram Ladage Hordsee Restaurant Bristol Optiek Artistiek Bruna 3almoMode C&A 'earle Express C'est Bon Peek&Cloppenburg Chinese Perry Sport (unstartikelen Phones 4 U Clubcenter E.C.I. Picobello Coach Sportshoes/ Prenatal Sportswear Primafoon Cool Cot Printhouse Cool Cat Junior Promiss Cosmo Hairstyling PTT Postkantoor Coster Radio Modern Crums Electronics Crums II Restaurant Zuidplein D-Reizen RinckOptiekland Delifrance Riroy De Snor Roobol Damesmode Sacha Shoes Dixons Sajaboetiek Dodgers Sea pi no van de Doe De Schoenenreus Douglas Schoenkampioen van Driel Schoenkoper Duifhuizen Seen in Voque Lederwaren Shoefactory Restaurant van Dijk Siebel Juweliers Etos Sign Expo Space Ledermode Footlocker Spijker Fotoshot Sportshop Chabot Foxy Fashion Steps Free Record Shop De Ster Mode Guldenland Super Discount Hakky Bar Take Five Hans Anders Team Kapsalon van Haren The Store Hema Tico Fashion Hennes Mauritz Tjin van den Heuvel Ton Hartman verlichting Toys 'R Us Hij mode Trekpleister Holland Internationa Tuin van Zuidplein Horn Twinkle Juweliers Hunkemoller Verhage Fast Food lei Paris XL van Vorst Indo-Menu Vroom Dreesmann Invito Wallstreet It's van Zanten De Jong Mode Zeeman De Jong Tours Zij mode Juwelier Zuidplein van Zummeren Kan Mode Kinorama Klink Mode Klootwijk Kreymborg Kruidvat

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 1999 | | pagina 25